Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nebyla by stopka z blinkru?

lan (Člen)
04.09.2011 19:26:59
Offline

Nebyla by stopka z blinkru?

nemá někdo v garáži nebo prostě jestli mu nezůstala stopka z blinkru (z jakéhokoliv blinkru na bandita) po nějakém krešu??? Jsou couval v garáži a na těch držácích bočních kufrů je to nehezky umístěné a trochu jsem to opřel o zeď smile2 . Hodně nepříjemný zvuk, až jsem slzu upustil bigsmile Musel jsem to převázat izolačkou, ale není to ono headshake. Kvůli tomu se mi nechce calovat nekřesťanský prachy za nový.........help

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/286_dsc04698.jpg
K.a.s.y.m. (Člen)
04.09.2011 19:32:29
Offline

Re: Nebyla by stopka z blinkru?

projeď inzerce většinou ten kdo je mění za jiný je dobrý prachy prodává..nový origa jsou za nesmysl.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
04.09.2011 19:33:46
Offline

Re: Nebyla by stopka z blinkru?


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
libac22 (Člen)
04.09.2011 19:35:47
Offline

Re: Nebyla by stopka z blinkru?

myslím že bych měl mít , je to jedno z jakýho blinkru žejo ... ale seš dálllll surprised


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
lan (Člen)
05.09.2011 20:51:23
Offline

Re: Nebyla by stopka z blinkru?

libac22 psal:

myslím že bych měl mít , je to jedno z jakýho blinkru žejo ... ale seš dálllll surprised

jo, je to jedno, akorát by to mělo být na bandita, aby to ladilo s ostatníma.........

libac22 (Člen)
06.09.2011 13:39:24
Offline

Re: Nebyla by stopka z blinkru?

lan psal:
libac22 psal:

myslím že bych měl mít , je to jedno z jakýho blinkru žejo ... ale seš dálllll surprised

jo, je to jedno, akorát by to mělo být na bandita, aby to ladilo s ostatníma.........

to bych ti neříkal že mám , kdyby to bylo na neco jinýho bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
lan (Člen)
06.09.2011 20:27:37
Offline

Re: Nebyla by stopka z blinkru?

libac22 psal:
lan psal:
libac22 psal:

myslím že bych měl mít , je to jedno z jakýho blinkru žejo ... ale seš dálllll surprised

jo, je to jedno, akorát by to mělo být na bandita, aby to ladilo s ostatníma.........

to bych ti neříkal že mám , kdyby to bylo na neco jinýho bigsmile

no tak kde to vázne?smile1 Nahoď cenu na mého meila, poštu samo hradím........smokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr