Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Sytič - najednou nefunguje

roman.v (Člen)
11.09.2011 18:20:48
Offline

Sytič - najednou nefunguje

Zdravím,najednou se mi objevil problém se startováním na sytič na B6-97. Celou dobu stačilo dát za studena sytič a motor chytil na brnknutí a hned šel do cca 4000 otáček (sytič). Teď jakoby ten sytič nefungoval, startér točí a když to chci nahodit, tak musí přidat plyn a držet, po chvíli se teprve chytí sytič. Nádrž jsem nesundával, hadička OK, svíčky cca 5000, baterka 1/2 roku. Nevím,jestli to s tím souvisí, ale teď jsem víckrát tankoval až po okraj, někdy to o krapet přeteklo přes víčko.
Díky za radu.good


Don´t worry, be Bandit!
Stiegl (Člen)
11.09.2011 20:19:32
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

Ta nádrž na to podle mého nemůže mít vliv.. tankuju po vokraj docela často a nikdy mi to tohle nedělalo...

gerrik (Člen)
11.09.2011 20:37:30
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

a nepřetrhlo se jen lanko?

roman.v (Člen)
11.09.2011 21:04:20
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

Nene, to krásně chodí, koukal jsem. Je slyšet i ta klapka, kterou to ovládá. Ono se to pak po chvíli chytne, takže sytič jako takový asi funguje, jenom ne hned.Začalo to fakt z ničeho nic.headshake


Don´t worry, be Bandit!
MaraKM (Člen)
11.09.2011 22:07:27
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

A co štelung karbeců?! Ve čtyřdobkách se rozkoukávám, ale u dvojáka bych ti řekl, že se ti mohl hýbnout předstih / odtrh .... hmm?


Nic lidského mi není cizí
Honzik8719 (Člen)
11.09.2011 22:58:35
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

nejels třeba nadoraz s benálem,jestli ti nevlítnul nějakej sajrajt do karbeců ze dna nádrže?gumy z karbeců na filtrbox máš v poho všechny nasazený?


...relativní kochač...
Kreuz87 (Člen)
12.09.2011 08:13:09
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

A co filtr vzduchu? Jestli je už zadělaný, tak to máš bohatší a tím plynem to pak musíš ochudit aby to blaflo. Zkus to nahodit se sytičem zapnutým jen částečně. Třeba na půl.


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Koldan (Člen)
12.09.2011 09:16:50
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

zkus první tu nejjednodušší verzi: když mrkneš pod nádrž, tak to lanko od sytiče tam v jednom místě prochází kovovou ohnutou trubičkou. tato trubička musí být zasunutá v držáku, který je právě pod tou nádrží. tím se lanko napruží. už se mi to několikrát stalo, že to z toho držáčku vyskočilo a sytič se choval tak jak říkáš: manipulovat s ním šlo, ale v podstatě nefungoval


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
roman.v (Člen)
12.09.2011 16:52:28
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

Tak už to funguje, bez zásahu zvenčí. Asi nějaký erupce na slunci nebo cosmile1 Každopádně díky všem za radygood


Don´t worry, be Bandit!
Banditatom (Člen)
12.09.2011 19:02:16
Offline

Re: Sytič - najednou nefunguje

MaraKM psal:

A co štelung karbeců?! Ve čtyřdobkách se rozkoukávám, ale u dvojáka bych ti řekl, že se ti mohl hýbnout předstih / odtrh .... hmm?

...hmm u elektronického zapalovánísurprisedidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr