Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Francie - otvírací doab servisů

roman.v (Člen)
11.09.2011 18:34:45
Offline

Francie - otvírací doab servisů

Zdravím, zrovna jsem se vrátil z Francie a mám čerstvou zkušenost s (ne)funkčností místních servisů. Kámoš píchnul zadní kolo na Shadowsce (duše) v neděli po ránu a strávili jsme tím 3 dny na jednom místě - v neděli nedělá nikdo, v pondělí jenom autoservisy a od teprve úterý motoservisy. Ani samotný kolo nám tam vzít nechtěli, motorku prý jenom v motoservisu. Takže radši základní věci a nářadí s sebou nebo až od úterýsmile1


Don´t worry, be Bandit!
VikecB12 (Člen)
11.09.2011 19:32:23
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

Frantíci sou pojebanej lenošnej národ přičmoudlejch šmejdů. Aspoň co sem tam já při dvou návštěvách zažil,tak dělají fšecko proto,aby ti nemuseli pomoctsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richie (Člen)
11.09.2011 19:57:15
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

žabožrouti fuck


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Banditatom (Člen)
11.09.2011 20:45:05
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

VikecB12 psal:

Frantíci sou pojebanej lenošnej národ přičmoudlejch šmejdů. Aspoň co sem tam já při dvou návštěvách zažil,tak dělají fšecko proto,aby ti nemuseli pomoctsick

jj marseille bigsmilebigsmilebigsmile 6 hodiny jeden defektsicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
roman.v (Člen)
11.09.2011 21:08:06
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

No nám se to stalo v Calais, ale to je asi fuk. Ty tři dny nám úplně rozmr...plán, takže jsme se nedostali tam, kam jsme chtěli. Jinak krásný poježdění je v Lucembursku - hezký klikatý cesty, krásnej asfalt, malý provoz a krásná příroda. A benzín za 1,31E, což je míň než tady. Luxusní kemp za 20E/noc pro stan a dvě motorky, wifi a elektro.


Don´t worry, be Bandit!
XJelen (Člen)
11.09.2011 21:12:46
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

VikecB12 psal:

Frantíci sou pojebanej lenošnej národ přičmoudlejch šmejdů. Aspoň co sem tam já při dvou návštěvách zažil,tak dělají fšecko proto,aby ti nemuseli pomoctsick

tak todle podepíšu! Rozmáchne rukama jak funés v četníkovi a de do prdele (trvalo nám asi půl hoďky než nám došlo, že nešel pro pomoc, ale normalně se na nás vysral - nebylo to ojedinělý)


Strýcfajtr !!!
čočkin (Člen)
14.09.2011 18:17:31
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

najdou se hovada i u nás, mě loni odmítli zalepit kolo na bandasce 2 pneuservisy v č.buděj., první že má za 10min. zavíračku a chvátá(bylo mu jedno že je pátek odpoledne a jsem 100km od baráku), tak mě nafouk a poslal mě do druhýho a tam mi řekli že prej motorka se lepit nesmí idontknow a nabízel mi novou pneu, magor. I když jsem ho přemlouval že to bude na moje riziko bez papíru tak prej né. Nakonec jsem koupil na pumpě předraženej sprej za 370kč, napral ho tam, chvíli to dost pěnilo ale nakonec přestalo a gumu jsem sjel a ani jsem to dodatečně neopravovalgood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Kim (Člen)
14.09.2011 20:22:54
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

cockin psal:

najdou se hovada i u nás, mě loni odmítli zalepit kolo na bandasce 2 pneuservisy v č.buděj., první že má za 10min. zavíračku a chvátá(bylo mu jedno že je pátek odpoledne a jsem 100km od baráku), tak mě nafouk a poslal mě do druhýho a tam mi řekli že prej motorka se lepit nesmí idontknow a nabízel mi novou pneu, magor. I když jsem ho přemlouval že to bude na moje riziko bez papíru tak prej né. Nakonec jsem koupil na pumpě předraženej sprej za 370kč, napral ho tam, chvíli to dost pěnilo ale nakonec přestalo a gumu jsem sjel a ani jsem to dodatečně neopravovalgood

no jestli byla skoro před smrtí tak bych tě vyhnal takybigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
čočkin (Člen)
14.09.2011 22:22:23
Offline

Re: Francie - otvírací doab servisů

právě že byla skoro nová surprised


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr