Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Palivoměr v otáčkoměru

maverick (Nový člen)
27.03.2007 20:40:04
Offline

Palivoměr v otáčkoměru

Všiml jsem si ,že jsou tím novější typy vybaveny jaký by  to byl problém sehnat a na jakým principu to maká dík za rady.good

jmajor (Člen)
27.03.2007 21:02:16
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

Tak to by mě taky zajímalo. Mám B6 rok 01 a nemám ho. smile2
Budu se muset podívat do manualu jak by to tam šlo dodělat. help

Bedřich (Člen)
28.03.2007 08:51:16
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

Já jsem tohle řešil u své B6 1.generace ale pak jsem se na to vybod. Co se týče elektriky, tak to není žádnej problém. To zapojení krásně viět v el. schématu. Já jsem ztroskotal na umístění-uchycení  palivoměru v nádrži. Šlo by to, jde všechno, ale dost složitě tak jsem to zatim odložil...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Lafí (Člen)
28.03.2007 09:09:41
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

MÁM B 6 R.V.2002 A TA HO TAM MÁgood


všechno je to v lidech
jmajor (Člen)
28.03.2007 13:07:54
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

Zrovna mám moto v servisu na šeřízení, tak až bude rozebraná se na to podívám.Ale koukal jsem na cenu budíku s palivoměrem. Asi to taky oželím a místo toho si koupím třeba nové pneu. To užiju asi spíš. smile1

Loser (Administrator)
28.03.2007 13:27:33
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

nereste blbosti ... mrknu do nadrze a vidim, kolik s tim muzu zhruba jeste ujet, ne?
Sice se mi uz trikrat stalo, ze mi dosel benal, ale vzdycky jsem mel stesti a pobliz byla benzinkagoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
jmajor (Člen)
28.03.2007 13:33:44
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

Taky to už neřeším.  Jakmile to začne jet na tři válve tak přepínám na rezervu a hned k benzince. Sháním klacek na měření hladiny benzínu v nádrži, měl to trabant. smile1

Eguák (Člen)
28.03.2007 18:36:51
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

já mám B6 r.v.2002 a ta ho NEMÁbad  , koukal jsem že pod nádrží je nějakej konektor volnej tak to možná je nějaká příprava, ale fuckuju na to...

Cvrček (Člen)
28.03.2007 22:59:25
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

no to by se šiklo...se divím že už tamanci nevymysleli nějakou univeržální kravinku,která by se lehounce nainstalovala do nádrže a nějakým způsobem to tu hladinu změřilo idontknow....ale asi to v tom benzínu nebude tak jednoduchébadfuck

Dado (Člen)
29.03.2007 00:07:40
Offline

Re: Palivoměr v otáčkoměru

to chce kus polystyrénu a ložisko od jeřábu. udělat z polysťáku plovák a do něj vrazit tu kouli a dát to do nádrže.No a jak ti to začne třískat dole vo plech tak mušíš dotankovatbigsmilebigsmilebigsmile. no a jak poznáš plnou říkat nemusím??


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr