Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...jedu někam doprdele...

Filous (Člen)
25.09.2011 12:31:20
Offline

...jedu někam doprdele...

...tag dyby ste tam jel něgdo taky, tag můžem dát kafe a cígosmokin

P.S. ...nejspíš Železňák, Kořenof a domu přes Hodkovice, Hamr, Mácháč a možná Dubá, ale tam bude plno lufťáků, tag nevim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Libor nx (Člen)
25.09.2011 17:41:13
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

škoda že jsi neřekl dříve

Lihy (Člen)
25.09.2011 19:44:09
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

Filous psal:

...tag dyby ste tam jel něgdo taky, tag můžem dát kafe a cígosmokin

P.S. ...nejspíš Železňák, Kořenof a domu přes Hodkovice, Hamr, Mácháč a možná Dubá, ale tam bude plno lufťáků, tag nevim...

Asi jak Libor...
Hele, ale byl sem kolem komína u nás a vogo takovejch pěknejch silnic... kolem slap je fůra novýho asfaltugood Kopec od slapský přehrady nahóru k vyhlídce goodgoodgood dycky to tam bylo plný štěrku a teť nová traťbigsmile...takže kolečko Jesenice - Dolní Břežany - Zbraslav - (čoprácká vložka bigsmile) Štěchovice - slapská pumpa - směr Nový Knín - Korkyně (odbočka až před Knínem) - Čím - Buš - Slapy - trocha drncání na slapskou pžehradu a pak masakr nahóru - Neveklov - směr Nová Živohošť - přez most - Chotilsklo - Korkyně - slapská pumpa - Davle - Petrov - pak mi dělaj novej asfalt na Okrouhlo, tak sem to vzal endůro přes Jílový a pak zas novej koberec Dolní Jirčany a sem zas doma good parádní poježdění, kakorát fůra šlapek v buzi dresech a cestou na prahu důchodci s vejcema za voknem, ale jinak huba vod ucha k uchubigsmile

Banditatom (Člen)
25.09.2011 19:50:22
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

vem si sebou vazelínu nebo indulonu dále baterku a 1.5L vodygood... jinač přeji hodně štěstíbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
25.09.2011 19:58:08
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

Lihy psal:
Filous psal:

...tag dyby ste tam jel něgdo taky, tag můžem dát kafe a cígosmokin

P.S. ...nejspíš Železňák, Kořenof a domu přes Hodkovice, Hamr, Mácháč a možná Dubá, ale tam bude plno lufťáků, tag nevim...

Asi jak Libor...
Hele, ale byl sem kolem komína u nás a vogo takovejch pěknejch silnic... kolem slap je fůra novýho asfaltugood Kopec od slapský přehrady nahóru k vyhlídce goodgoodgood dycky to tam bylo plný štěrku a teť nová traťbigsmile...takže kolečko Jesenice - Dolní Břežany - Zbraslav - (čoprácká vložka bigsmile) Štěchovice - slapská pumpa - směr Nový Knín - Korkyně (odbočka až před Knínem) - Čím - Buš - Slapy - trocha drncání na slapskou pžehradu a pak masakr nahóru - Neveklov - směr Nová Živohošť - přez most - Chotilsklo - Korkyně - slapská pumpa - Davle - Petrov - pak mi dělaj novej asfalt na Okrouhlo, tak sem to vzal endůro přes Jílový a pak zas novej koberec Dolní Jirčany a sem zas doma good parádní poježdění, kakorát fůra šlapek v buzi dresech a cestou na prahu důchodci s vejcema za voknem, ale jinak huba vod ucha k uchubigsmile

sakra letos jsem na Slapech a na vyhlidce nebylidontknowměl bych to ještě letos napravit,ale to asi už nestihnu.smile2Jinak dneska super svezení,Mladá bolka-Benátky-Mělník-Dubá-Doksy-Mnichovo Hradiště-Bakov

Monty (Člen)
25.09.2011 20:19:29
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

Libor nx psal:
Lihy psal:
Filous psal:

...tag dyby ste tam jel něgdo taky, tag můžem dát kafe a cígosmokin

P.S. ...nejspíš Železňák, Kořenof a domu přes Hodkovice, Hamr, Mácháč a možná Dubá, ale tam bude plno lufťáků, tag nevim...

Asi jak Libor...
Hele, ale byl sem kolem komína u nás a vogo takovejch pěknejch silnic... kolem slap je fůra novýho asfaltugood Kopec od slapský přehrady nahóru k vyhlídce goodgoodgood dycky to tam bylo plný štěrku a teť nová traťbigsmile...takže kolečko Jesenice - Dolní Břežany - Zbraslav - (čoprácká vložka bigsmile) Štěchovice - slapská pumpa - směr Nový Knín - Korkyně (odbočka až před Knínem) - Čím - Buš - Slapy - trocha drncání na slapskou pžehradu a pak masakr nahóru - Neveklov - směr Nová Živohošť - přez most - Chotilsklo - Korkyně - slapská pumpa - Davle - Petrov - pak mi dělaj novej asfalt na Okrouhlo, tak sem to vzal endůro přes Jílový a pak zas novej koberec Dolní Jirčany a sem zas doma good parádní poježdění, kakorát fůra šlapek v buzi dresech a cestou na prahu důchodci s vejcema za voknem, ale jinak huba vod ucha k uchubigsmile

sakra letos jsem na Slapech a na vyhlidce nebylidontknowměl bych to ještě letos napravit,ale to asi už nestihnu.smile2Jinak dneska super svezení,Mladá bolka-Benátky-Mělník-Dubá-Doksy-Mnichovo Hradiště-Bakov

Sakra jsem měl jet taky.Snad příštěgood


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
Filous (Člen)
26.09.2011 08:26:02
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

...Lihy, musíš mi to tam vokázat, já to tam nemam moc najetý a dycky dyš tam jedu sám, tag se tam něgde zamotam, no naposlet sem se vyloup f Sedlčanechbigsmile
...jinag já fčera Mnichovo Hradisko, Ajron Brod, tam bylo něco plastovýho rozsekanýho, Kořenof, Jablkonec, Hotkovice, Českej Dup, Mimoňof, Doxy, Dubá, tam sem se zasek, bo to tam něgdo rozkřáp a letěl pro něj helikopotvor, Mňelnik a domu...celkem heský nedělní votpolednegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jimacu (Člen)
26.09.2011 16:08:58
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

Si kolem proletěl na pískátně cool, ani jsi nezamával.  Na tebe by to ale nebylo, jeli jsme s babama + policajt. headshake

Petr J. (Člen)
26.09.2011 16:45:55
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

Filipe, ono není až tak o moc co stát.....

Filous (Člen)
26.09.2011 17:55:14
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

jimacu psal:

Si kolem proletěl na pískátně cool, ani jsi nezamával.  Na tebe by to ale nebylo, jeli jsme s babama + policajt. headshake

...jo jo, na Pískový sem ňákou tlupu předjížděl a černá Banda jela první, tag tos byls tygood...ale pro mě tydle hromadný tripy fakt nejsou, já to mám rát víc chillibigsmile ...a zdravil sem nohousurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
26.09.2011 18:32:57
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

vyhlídku jsme nedávno protáhli s 5 jawama vodspoda po plným...jste měli vidět ty teplouše v nablejskanejch daineskách u kiosku, jak se chytaly za rypáky smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2011 19:00:18
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

hans psal:

vyhlídku jsme nedávno protáhli s 5 jawama vodspoda po plným...jste měli vidět ty teplouše v nablejskanejch daineskách u kiosku, jak se chytaly za rypáky smile1

já bych chtěl bejt taky nablejskanej , ale už druhym rokem se na mě hromaděj nějaký mouchy ,komáři a kref  hlavně v oblasti ramen a hrudníku bigsmile...nevim esli to mám mejt ,když to vypadá tak hustokrutě bigsmilesmokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2011 19:14:27
Offline

Re: ...jedu někam doprdele...

hans psal:

vyhlídku jsme nedávno protáhli s 5 jawama vodspoda po plným...jste měli vidět ty teplouše v nablejskanejch daineskách u kiosku, jak se chytaly za rypáky smile1

ještě by to chtělo jet na tomhle....to by se teprv chytali za rypáky...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_motocajk.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr