Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Hořovice cibulák

Kuba B12 (Člen)
28.09.2011 20:39:16
Offline

Hořovice cibulák

Jako každý rok vyrážíme s kámošema do Hořovic na cibulák. Většinou se tam potkám s Ondrášem.  takže letos taky?  co Ondro?       To hlavní ale je, kudy se tam dostat nějakou  zábavnou trasou. Tamní končiny neznám, nebyl by špatnej nějakej průvodce místními stezkami. Myslim cestu z Prahy do Hořovic. Lihy?


honda je honda
Ondráš (Člen)
29.09.2011 00:28:48
Offline

Re: Hořovice cibulák

Kuba B12 psal:

Jako každý rok vyrážíme s kámošema do Hořovic na cibulák. Většinou se tam potkám s Ondrášem.  takže letos taky?  co Ondro?       To hlavní ale je, kudy se tam dostat nějakou  zábavnou trasou. Tamní končiny neznám, nebyl by špatnej nějakej průvodce místními stezkami. Myslim cestu z Prahy do Hořovic. Lihy?

No, já se tam objevím spíš až pozdější odpoledne. Tentokrát hraju někde jinde.
Z Prahy do Hořovic? Tak "vyhlášený" je Srbsko.
Jinak když se chci projet, tak jedu přes Ořech, Chýnice, Kuchař, Mořinu do Zadní Třebáně. Podél řeky do Karlštejna a Srbska. Z Berouna pak jedu domu, ale pro Vás by bylo na projetí lepší vzít to třeba přes Liteň, Svinaře, Vižinu, Osov do Hostomic přes Běštín do Jinců a pak na Lochovice (byl tam pěknej asfalt, ale nezaručuju, že je tam i teď), a z Lochovic už asi do Hořovic.
Budete zase v Labi na nějaké akci? V pátek jsou tam Red Hoti. V sobotu tam nevidím nic. Zase máte soukromou akci?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kuba B12 (Člen)
29.09.2011 07:45:38
Offline

Re: Hořovice cibulák

Labe už má jinýho majitele:(     tak asi budem jinde. Nevim jak moc soukromý to bude ani nevim kde nebo jesli to bude v Labi a bude pronajatý pro nás.  Nějak sem se neměl čas optat.    potkáme se v hořovicích      kdyžtak 602 411 752  a dáme pívo


honda je honda
Lihy (Člen)
29.09.2011 08:39:06
Offline

Re: Hořovice cibulák

V sobotu bych se rád někde sklouznul, to zase jako jó...bigsmile Tak pak napiš v kolik to tak plánujete a já se pokusim nějak zařídit.
Jinak k tý trase... to jako chcete jet od Vás po dálnici do Prahy a pak přímo do Hořovic?
osobně bych to vzal oklikou, sice to může stát za prd, ale horší než ta Hradecká to bejt nemůže...
http://g.co/maps/5cvjk
jinak co psal Ondráš Srbsko, Karlštejn atd. je pěkný, akundrát pokud je hezky je tam dost provoz a plno přiblblejch pumpiček a ani z jedný strany to neni moc při cestě...(vzhledem k tomu, že je zavřená silnice z Řevnic na Mníšek....v sobotu sem tam byl, chtěl sem právě na srbsko, ale byl tam takovej provoz, že sem změnil trasu).
Pokud ale chcete nějaký ty vracečky a pojedete z Prahy po dálnici, tak asi takhle:
http://g.co/maps/a5vwq

Kuba B12 (Člen)
29.09.2011 10:11:23
Offline

Re: Hořovice cibulák

Lihy:  v sobotu tam pojedem po dálnici celou cestu. potřebujeme tam dorazit brzo, dejme tomu v poledne abysme stihli ten jarmark.   Tam se pobavíme, dopadne to stejně jako vždy......   no a neděli máme volnou na cestu zpátky. to můžeme jet celej den.  Průvodce teda potřebujem na neděli


honda je honda
Ondráš (Člen)
29.09.2011 13:16:13
Offline

Re: Hořovice cibulák

Kuba B12 psal:

Labe už má jinýho majitele:(     tak asi budem jinde. Nevim jak moc soukromý to bude ani nevim kde nebo jesli to bude v Labi a bude pronajatý pro nás.  Nějak sem se neměl čas optat.    potkáme se v hořovicích      kdyžtak 602 411 752  a dáme pívo

Uvidím... Na otočku bych mohl...
Koukám na Labe a dramatug už neni Šalena, ale Procházka, alias Prochor. To je vůl, nic si z toho nedělej.smokin
Nevím jestli se něco nezměnilo, ale furt z toho chce myslím udělat klub na úrovni. Tak tam zve "kapely z Prahééé" na který moc nikdo nechodí, ale pro kapely z okolí není snadné se tam dostat.help
Ale co... Město ty průsery zaplatí, tak co by si trhal triko.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
29.09.2011 13:17:46
Offline

Re: Hořovice cibulák

Jinak ty trasy co psal Lihouš vypadají dobře. Přes ten Benešov bych to i doporučil, pokud netrváš an tom jet přes Prahu.
A stejně jak říkal, Srbsko o víkendu je spíš pro zlost, než pro potěšení.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kuba B12 (Člen)
29.09.2011 13:34:28
Offline

Re: Hořovice cibulák

netrvám na praze   proč taky     chci se projet z Hořovic do Týniště nad orlicí jednokudy


honda je honda
Lihy (Člen)
29.09.2011 14:09:38
Offline

Re: Hořovice cibulák

Kuba B12 psal:

Lihy:  v sobotu tam pojedem po dálnici celou cestu. potřebujeme tam dorazit brzo, dejme tomu v poledne abysme stihli ten jarmark.   Tam se pobavíme, dopadne to stejně jako vždy......   no a neděli máme volnou na cestu zpátky. to můžeme jet celej den.  Průvodce teda potřebujem na neděli

Ok, optám se doma jestli se mi chce v tu neděli....pak se dyžtak domluvíme co a jak bigsmile

Kuba B12 (Člen)
29.09.2011 18:56:49
Offline

Re: Hořovice cibulák

jo  přesně tak   na to se zeptej,  buď v sobotu hodnej a v neděli se pěkně svezem


honda je honda
Lihy (Člen)
30.09.2011 08:47:10
Offline

Re: Hořovice cibulák

Kuba B12 psal:

jo  přesně tak   na to se zeptej,  buď v sobotu hodnej a v neděli se pěkně svezem

Tak se mi prej chce....tak doufám že bude pěkněbigsmile

Lihy (Člen)
03.10.2011 12:29:42
Offline

Re: Hořovice cibulák

Tak jak ste dorazili? Stihli ste to na tu čtvrtou? bigsmile

Kuba B12 (Člen)
03.10.2011 12:32:15
Offline

Re: Hořovice cibulák

ve 3 už sem se ďoubal v nose na balkoně. Děkujeme za průvodcování středočechami


honda je honda
ydom (Člen)
05.10.2011 20:27:20
Offline

Re: Hořovice cibulák

Ondráš psal:
Kuba B12 psal:

Labe už má jinýho majitele:(     tak asi budem jinde. Nevim jak moc soukromý to bude ani nevim kde nebo jesli to bude v Labi a bude pronajatý pro nás.  Nějak sem se neměl čas optat.    potkáme se v hořovicích      kdyžtak 602 411 752  a dáme pívo

Uvidím... Na otočku bych mohl...
Koukám na Labe a dramatug už neni Šalena, ale Procházka, alias Prochor. To je vůl, nic si z toho nedělej.smokin
Nevím jestli se něco nezměnilo, ale furt z toho chce myslím udělat klub na úrovni. Tak tam zve "kapely z Prahééé" na který moc nikdo nechodí, ale pro kapely z okolí není snadné se tam dostat.help
Ale co... Město ty průsery zaplatí, tak co by si trhal triko.help

Tak to je vystřižený good
Škoda Šaleny, Prochor není v podstatě špatnej, ale jeho vize nadúrovňovýho klubu je o ničem. Od té doby jsem v labi nebyl..
Jináč pro příště, na cibulák jedině v pátek večer good


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
05.10.2011 22:44:00
Offline

Re: Hořovice cibulák

ydom psal:

Tak to je vystřižený good
Škoda Šaleny, Prochor není v podstatě špatnej, ale jeho vize nadúrovňovýho klubu je o ničem. Od té doby jsem v labi nebyl..
Jináč pro příště, na cibulák jedině v pátek večer good

Já jsem s Prochorem jednou nebo dvakrát hrál... Neni zas tak špatnej muzikant. Labe je dobrej klub. Jak pro divadlo, tak muziku. Řekl bych, že lepší než většina v Praze.good

Za mě teda v sobotu Onion fest.good Zas bych si tam zahrál.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kuba B12 (Člen)
06.10.2011 07:59:55
Offline

Re: Hořovice cibulák

příště jedem od pátka   už je to domluvený


honda je honda

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr