Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zkušenost? Luma XMART DIM801

Frodo89 (Člen)
08.10.2011 09:46:15
Offline

Zkušenost? Luma XMART DIM801

Lidi máte někdo zkušesti s timto zamkem?

Napřiklad klouže z něj noha atd...
http://obchod.bikerscrown.cz/luma-xmart … 9897623890
http://obchod.bikerscrown.cz/luma-xmart … 9900004203


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Paladin86 (Člen)
08.10.2011 10:27:13
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

To už se tu někdy řešilo... Dělal jsem si srandu, že víc řízneš zatáčku a máš jenom půlku zámku! bigsmile

Zdenda (Člen)
08.10.2011 13:08:00
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

Dneska jsem to viděl v ČMN v letáku... Jako fakt nepochopim, kdo si tohle může dát na motorku. Už jen pro to, mít na každý straně jinou stupačku (estetickysick) mi přijde ujetý, o funkci se radši nezmiňuju, bo mít na každý straně jinej grip a jinej tvar je taky naprosto debilní. O tom, že to bude zajebaný od bordelu a ošlapabý od boty se ani nezmiňuju. Fakt nápad a kup století...idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Frodo89 (Člen)
08.10.2011 13:49:42
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

Zdenda psal:

Dneska jsem to viděl v ČMN v letáku... Jako fakt nepochopim, kdo si tohle může dát na motorku. Už jen pro to, mít na každý straně jinou stupačku (estetickysick) mi přijde ujetý, o funkci se radši nezmiňuju, bo mít na každý straně jinej grip a jinej tvar je taky naprosto debilní. O tom, že to bude zajebaný od bordelu a ošlapabý od boty se ani nezmiňuju. Fakt nápad a kup století...idontknow

Právě už se dělaji i na obě ostrany...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Paladin86 (Člen)
08.10.2011 15:03:42
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

Frodo89 psal:
Zdenda psal:

Dneska jsem to viděl v ČMN v letáku... Jako fakt nepochopim, kdo si tohle může dát na motorku. Už jen pro to, mít na každý straně jinou stupačku (estetickysick) mi přijde ujetý, o funkci se radši nezmiňuju, bo mít na každý straně jinej grip a jinej tvar je taky naprosto debilní. O tom, že to bude zajebaný od bordelu a ošlapabý od boty se ani nezmiňuju. Fakt nápad a kup století...idontknow

Právě už se dělaji i na obě ostrany...

A k čemu to mít na obou stranách! mám tam pěknou stupačku a já si koupim dva divný zámky abych měl ty blbosti symetricky bigsmile 100x lepší je mít zámek se šnůrkou a připínáním na řídítka... to taky nezapomeneš že ho tam máš! good

Jen počkej až někde našlápneš hovno a otřeš si ho o stupačku! To ten zámek nebudeš chtít použít ani kdyby jsi parkoval v Chánově bigsmile

Frodo89 (Člen)
08.10.2011 15:19:50
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

Paladin86 psal:

Jen počkej až někde našlápneš hovno a otřeš si ho o stupačku! To ten zámek nebudeš chtít použít ani kdyby jsi parkoval v Chánově bigsmile

Tak v chánově je jakejkoliv zámek na kotouč zbytečny...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Filous (Člen)
08.10.2011 16:13:31
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

...na cesťáka bych si to koupil...ale na vobje strany...každopádně za tu cenu bude kvalitní řetěs, páč 2x litr za zámek + adaptéry je dost peněs...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honzik8719 (Člen)
08.10.2011 17:29:48
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

Frodo89 psal:
Paladin86 psal:

Jen počkej až někde našlápneš hovno a otřeš si ho o stupačku! To ten zámek nebudeš chtít použít ani kdyby jsi parkoval v Chánově bigsmile

Tak v chánově je jakejkoliv zámek na kotouč zbytečny...

na Ebay sem viděl zámek na kotouč ve tvaru granátu...třeba by se ho báli bigsmilebigsmilegood


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
08.10.2011 17:37:50
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

Zdenda psal:

Dneska jsem to viděl v ČMN v letáku... Jako fakt nepochopim, kdo si tohle může dát na motorku. Už jen pro to, mít na každý straně jinou stupačku (estetickysick) mi přijde ujetý, o funkci se radši nezmiňuju, bo mít na každý straně jinej grip a jinej tvar je taky naprosto debilní. O tom, že to bude zajebaný od bordelu a ošlapabý od boty se ani nezmiňuju. Fakt nápad a kup století...idontknow

good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
honza7 (Člen)
08.10.2011 23:21:09
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

to jsem zvědavej,na jaký koloběžce to potkámsick


Ty mě taky
Ondráš (Člen)
09.10.2011 21:30:36
Offline

Re: Zkušenost? Luma XMART DIM801

Honzik8719 psal:

na Ebay sem viděl zámek na kotouč ve tvaru granátu...třeba by se ho báli bigsmilebigsmilegood

Když dokážou ukrást měď z transformátoru s 22kV aniž by ho před tím odpojili, tak si poradí i s tímhle.help
smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr