Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » hadice chladice

svobodakT (Člen)
20.10.2011 17:14:03
Offline

hadice chladice

zdravim nevite nekdo kde koupit gumovy hadice oplejtany nerezem na olej do vysoky teploty ?  chci si je udelta na chladic (origo jsem omylem znicil a tyhle vypadaj lip) jediny co jsem sehnal je oplejtana teflonova trubicka ta je do vysoky teploty na olej ale neohebna a jeste jedna vec kolik asi je maximalni teplota kterou muze mit olej v motoru  treba pri popojizdeni v kolonach kdy se motor spatne chladi zajimalo by me to abych nekoupil hadice a pak mi nekde neprdly ,vetsina hadic na olej je totiz delana do 100stupnu coz mi prijde dost malo typuju ze by olej v motoru tech 120 klidne moh mit. 

Ps. V hydraulice uz jsem shanej ale maj jen ty trubicky nebo holy gumovy do 100stupnu

Inženýrek (Člen)
20.10.2011 17:23:57
Offline

Re: hadice chladice

svobodakT psal:

zdravim nevite nekdo kde koupit gumovy hadice oplejtany nerezem na olej do vysoky teploty ?  chci si je udelta na chladic (origo jsem omylem znicil a tyhle vypadaj lip) jediny co jsem sehnal je oplejtana teflonova trubicka ta je do vysoky teploty na olej ale neohebna a jeste jedna vec kolik asi je maximalni teplota kterou muze mit olej v motoru  treba pri popojizdeni v kolonach kdy se motor spatne chladi zajimalo by me to abych nekoupil hadice a pak mi nekde neprdly ,vetsina hadic na olej je totiz delana do 100stupnu coz mi prijde dost malo typuju ze by olej v motoru tech 120 klidne moh mit. 

Ps. V hydraulice uz jsem shanej ale maj jen ty trubicky nebo holy gumovy do 100stupnu

počítej, že 110 je klidně i na teploměru místo víčka, v motoru tipuju že ta teplota oleje může být ještě vyšší


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Billy (Člen)
20.10.2011 18:58:19
Offline

Re: hadice chladice

kuci v sosnovy meli prej kolem 130 °C


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
svobodakT (Člen)
20.10.2011 19:08:38
Offline

Re: hadice chladice

Billy psal:

kuci v sosnovy meli prej kolem 130 °C

tak to bude problem do takovy teploty nejaky sehnat a pritom ty origo jsou jen takova slaba guma a vydrzej to surprised

svobodakT (Člen)
20.10.2011 19:25:15
Offline

Re: hadice chladice

tak uz jsem sehnal jsou do 180 stupnu
  http://www.highperformanceparts.cz/kata … ene-hadice good

Filous (Člen)
21.10.2011 08:05:00
Offline

Re: hadice chladice

...na 140 to vohřeješ jako fík...helejťse, nebyls náhodou minulou neděli na Agipu f Dubí??? ...ta mašina mi byla ňáká povjedomá...vodjížděl si eště s jednym a s buchtou na XJčku???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.10.2011 08:39:05
Offline

Re: hadice chladice

...ne, to sem byl já ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
21.10.2011 09:19:42
Offline

Re: hadice chladice

osiris psal:

...ne, to sem byl já ;)

Ty seš to přece dyckybigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
21.10.2011 09:23:02
Offline

Re: hadice chladice

karlos100 psal:
osiris psal:

...ne, to sem byl já ;)

Ty seš to přece dyckybigsmile

..tak že se vůbec ptá, viď, tele jedno bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
21.10.2011 09:30:48
Offline

Re: hadice chladice

osiris psal:
karlos100 psal:
osiris psal:

...ne, to sem byl já ;)

Ty seš to přece dyckybigsmile

..tak že se vůbec ptá, viď, tele jedno bigsmile

to víš,už nejni nejmladší,nepoznává známý tvářebigsmile
...de to s nim z kopcebad


...a bude hůř!
Filous (Člen)
21.10.2011 10:00:56
Offline

Re: hadice chladice

osiris psal:
karlos100 psal:
osiris psal:

...ne, to sem byl já ;)

Ty seš to přece dyckybigsmile

..tak že se vůbec ptá, viď, tele jedno bigsmile

...mazej míchat tu bílou a nevysiluj se kecánimbigsmilecoolbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.10.2011 10:15:31
Offline

Re: hadice chladice

Filous psal:
osiris psal:
karlos100 psal:


Ty seš to přece dyckybigsmile

..tak že se vůbec ptá, viď, tele jedno bigsmile

...mazej míchat tu bílou a nevysiluj se kecánimbigsmilecoolbigsmile

...ty kurvo bigsmilebigsmile hada sem si na prsou hřál bigsmilebigsmile ...ale myslím na tebe, neboj, už sem na tom něco i uďál a dál to mezi něco nacpu abys nečekal 2 měsíce ...že seš to ty no bigsmile (ale von kojak je na to taky zvyklej, "hele posílám ti to a příští tejden to potřebuju" bigsmile ...no něgdy i 14 dnů vydrží bigsmile)
...ale hele, připraf aleše na to, že ta barva je debilita maximální (proč to na to vůbec dávaj, gdyš ze dvou metrů, nebo gdyš nesvítí slunce je to prachvobyčejná bílá šlichta)
- tříkrokavá, tzn. stříkání dvou různejch přes sebe v moc vrstvách, ale to hlavní, první je standard cca 3000,- / litr ale ta druhá je cca 9000,- / litr sick)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.10.2011 11:08:45
Offline

Re: hadice chladice

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:


..tak že se vůbec ptá, viď, tele jedno bigsmile

...mazej míchat tu bílou a nevysiluj se kecánimbigsmilecoolbigsmile

...ty kurvo bigsmilebigsmile hada sem si na prsou hřál bigsmilebigsmile ...ale myslím na tebe, neboj, už sem na tom něco i uďál a dál to mezi něco nacpu abys nečekal 2 měsíce ...že seš to ty no bigsmile (ale von kojak je na to taky zvyklej, "hele posílám ti to a příští tejden to potřebuju" bigsmile ...no něgdy i 14 dnů vydrží bigsmile)
...ale hele, připraf aleše na to, že ta barva je debilita maximální (proč to na to vůbec dávaj, gdyš ze dvou metrů, nebo gdyš nesvítí slunce je to prachvobyčejná bílá šlichta)
- tříkrokavá, tzn. stříkání dvou různejch přes sebe v moc vrstvách, ale to hlavní, první je standard cca 3000,- / litr ale ta druhá je cca 9000,- / litr sick)

...bigsmilebigsmilebigsmile...sem si řikal, že to bude pjekná pičovina ta barvičkasmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svobodakT (Člen)
21.10.2011 21:34:36
Offline

Re: hadice chladice

Filous psal:

...na 140 to vohřeješ jako fík...helejťse, nebyls náhodou minulou neděli na Agipu f Dubí??? ...ta mašina mi byla ňáká povjedomá...vodjížděl si eště s jednym a s buchtou na XJčku???

jj byl sem to ja

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr