Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Navigace

Pavel79 (Člen)
20.12.2006 21:19:50
Offline

Navigace

Ahoj. Sháním někoho s navigací pro Symbian...bigsmile Máte zkušenosti, co je good, co je shit? A máte zkušenost s ftp? Že bych si to tam jako našel, víme...goodhelpDíky!


Ducati Monster
leons (Člen)
20.12.2006 22:36:03
Offline

Re: Navigace

Pavel79 psal:

Ahoj. Sháním někoho s navigací pro Symbian...bigsmile Máte zkušenosti, co je good, co je shit? A máte zkušenost s ftp? Že bych si to tam jako našel, víme...goodhelpDíky!

Používám TomTom 6 (mám Nokii N73) pro Symbian 3generace, můžu vřele doporučit. Na starší symb. je TomTom 5. Kvalitně propracovaný prográmek v češtině i česky mluví. Hlavně se dají sehnat podrobné mapy celé evropy. Používal sem kdysi SmartComGPS, ale TomTomovy nesahá ani po kotníky.good S podrobným návodem na instalaci a .... víme co, najdeš na ....... Může tu být cizí adresa? To asi ne. Napiš mi email pošlu ti odkaz.smile1


Yamaha R1
Hlavně dojet
Pavel79 (Člen)
20.12.2006 22:48:16
Offline

Re: Navigace

Tak to je super! Mám Symbian91 myslím...Jsem v tom ještě čolek. bigsmile Jsem někde sestřelil ježíška a von mu vypadl mobil...SonyErikson P990i. Přítulka nadělila bigsmile. No a teď sháním, co se dá...Ještě jednou díky, mail jsem poslal...good


Ducati Monster
Filous (Člen)
21.12.2006 07:49:17
Offline

Re: Navigace

Pavel79 psal:

Tak to je super! Mám Symbian91 myslím...Jsem v tom ještě čolek. bigsmile Jsem někde sestřelil ježíška a von mu vypadl mobil...SonyErikson P990i. Přítulka nadělila bigsmile. No a teď sháním, co se dá...Ještě jednou díky, mail jsem poslal...good

...jóó, tag tady toho mi chtěl taky Ježíšek nadělit...ten jel jag namydlenej...woe, tam je čudliků, to by mě trefil šlak bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.12.2006 07:58:33
Offline

Re: Navigace

Filous psal:

...jóó, tag tady toho mi chtěl taky Ježíšek nadělit...ten jel jag namydlenej...woe, tam je čudliků, to by mě trefil šlak bigsmile

...poslal bych ti emilem instruktážní videjo kerý má názef "jak se rodí nokije" ale netroufnu si, páč nevím esli něgde po cestě nemáš ňákýho admina - ale jináč jako achtunk jó, esli máš zájem, tag je to fak hustohustěhustý surprised bigsmile

ostatním: dal sem to na ftp


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
21.12.2006 08:00:58
Offline

Re: Navigace

Moc čudlíků, moc funkcí, ale ta navigace...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
21.12.2006 08:09:35
Offline

Re: Navigace

Bedřich psal:

Moc čudlíků, moc funkcí, ale ta navigace...

...nejrači mám tu papírovou skládací navigaci, co se jí řiká mapa surprisedgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
21.12.2006 08:10:31
Offline

Re: Navigace

osiris psal:
Filous psal:

...jóó, tag tady toho mi chtěl taky Ježíšek nadělit...ten jel jag namydlenej...woe, tam je čudliků, to by mě trefil šlak bigsmile

...poslal bych ti emilem instruktážní videjo kerý má názef "jak se rodí nokije" ale netroufnu si, páč nevím esli něgde po cestě nemáš ňákýho admina - ale jináč jako achtunk jó, esli máš zájem, tag je to fak hustohustěhustý surprised bigsmile

ostatním: dal sem to na ftp

...pošli, cesta je volná, nigde nigdo good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom (Člen)
21.12.2006 08:44:02
Offline

Re: Navigace

Filous psal:
Pavel79 psal:

Tak to je super! Mám Symbian91 myslím...Jsem v tom ještě čolek. bigsmile Jsem někde sestřelil ježíška a von mu vypadl mobil...SonyErikson P990i. Přítulka nadělila bigsmile. No a teď sháním, co se dá...Ještě jednou díky, mail jsem poslal...good

...jóó, tag tady toho mi chtěl taky Ježíšek nadělit...ten jel jag namydlenej...woe, tam je čudliků, to by mě trefil šlak bigsmile

... Zkus mrknout sem http://shadowork.net/index.php?sekce=se … inkat_id=2 Je tam dost navodu na instalaci a odkazu na mapy i vsechny ty ostatni vyfikundace. Ted jsem rozchodil TomTom 5 na N70 a vypada to docela dobre. Tak uz se tesim na jarni bloudeni podle sipek bigsmile

osiris (Člen)
21.12.2006 09:23:49
Offline

Re: Navigace

Filous psal:

...pošli, cesta je volná, nigde nigdo good

...filipe, nemam tvuj mejl u sebe v praci a v profilu se ti nezobrazuje - pres tu nezobrazenou adresu z profilu ti sice muzu poslat zpravu, ale ne prilohu, tak vydrz poslu ti to z domu, nebo mi posli adresu smskou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.12.2006 09:49:08
Offline

Re: Navigace

osiris psal:
Filous psal:

...pošli, cesta je volná, nigde nigdo good

...filipe, nemam tvuj mejl u sebe v praci a v profilu se ti nezobrazuje - pres tu nezobrazenou adresu z profilu ti sice muzu poslat zpravu, ale ne prilohu, tak vydrz poslu ti to z domu, nebo mi posli adresu smskou

...klííííít, mrknu na ftp good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.12.2006 10:01:43
Offline

Re: Navigace

....pozde, skaknul jsem si domu, a uz je odeslano


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.12.2006 10:10:46
Offline

Re: Navigace

osiris psal:

....pozde, skaknul jsem si domu, a uz je odeslano

....uš to dorazilo...masakr bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pavel79 (Člen)
21.12.2006 11:13:22
Offline

Re: Navigace

No paráda! Díky všem! bigsmile Už se těším taky na jaro! Na ty šipečky...Už jsem v noci stahoval jak divej...good Z těch čudlíků jsem taky nějakej divokej...a ještě je k tomu ten klacek na rejpání do displaye...bigsmile. Vivat 5110. Volat, psát. No ale ta navigace...smile1


Ducati Monster

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr