Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » žárovky.....

dannygsf (Člen)
11.11.2011 11:52:11
Offline

žárovky.....

Tak né že bych nevěděl jaké žárovky mám v předních světlech......ale snažím se sehnat nějaké z vyšší svítivostí.Mít tam H4,není problém,ale u HB4 jsem na žádné nenarazil,dělají se vůbec nějaké co víc svítí???Kdysi jsem používal H7,H4 Phillips Premium+3O%.Jen že u těch HB4 jsem žádnou takovou alternativu nenašel...

yebat (Člen)
11.11.2011 12:09:35
Offline

Re: žárovky.....

tyhle philipsky by měli mít +30%
http://www.kupzarovky.cz/philips-hb4-pr … -5184.html

nicola.foxx (Člen)
11.11.2011 15:20:46
Offline

Re: žárovky.....

HB3 a HB4 s vetsi svitivosti dela akorat filips a to jen +30% ktery ani nejsou na tom sviceni poznat. Jedina cesta je xenon, to pak sviti dobre, ale zase to neni homologovany a budes usinat se spatnym pocitem, ze nekoho oslnujes pac to nema giro.
Takze u HB zarovek na picu.
Jo dybys tam mel H4 H7, tak osram night braker, ale ty mas smulu.

howg


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
dannygsf (Člen)
11.11.2011 16:12:32
Offline

Re: žárovky.....

Dík,Phillips mi stačí.Asi jsem hledal nějak blbě,vždy mi vylezly obyčejné.Jinak je mi jasné že xenony by byly dobré,ale já do toho zase tak jebat nebudu(myslím prachy),za ty si radši koupím benzín a gumysmile1Jo,když jsem to esko kupoval,bylo mi jasné že to žádný zázrak ve svícení nebude,ale znám i horší případy.Co se té svítivost týká, v nějakém testu vyšly ty Phillipsy velmi dobře.

nevo7 (Člen)
15.11.2011 15:51:13
Offline

Re: žárovky.....

Narva robi +30 ci +50 %. Najprv som si kupoval +30%, boli o nieco lepsie ako klasika.
Potom som dal na RPB /range power blue/, obrazky pekne, ale vobec to tak nesvietilo. To bola len imidzovka, akoze xenon, ale bieda.
Tento rok som dal xenon 5100k a nemenil by som. Je to to najlepsie, vsetko ostatne ako xenon je na S Bandit slabe a snad aj na N.

Tu je Narva, ale zo SR stranky, je to prehladne, pozri model a potom najdes predajnu i v CR /snad v kazdej auto predajni dielov ich maju/:
http://www.narva.sk/default.asp?cls=spr … showtype=1


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
Michal Dk (Člen)
15.11.2011 17:33:10
Offline

Re: žárovky.....

Na STK tě s xenonem vyhoděj na 100 proc.aspoň tady.

deny1234 (Člen)
15.11.2011 18:47:43
Offline

Re: žárovky.....

No voni se i v HB4 ty NIGHT BREAKER + delaj ty maj mit udajne 90 % svitivosti navic , treba tady je meli , ale jak je to z dostupnosti nevim , skladem nejsou idontknow http://www.autokelly.cz/#PATH=3814606;4 … T=0|LNG=0|

nevo7 (Člen)
16.11.2011 12:58:33
Offline

Re: žárovky.....

Michal Dk: Mozno aj na SR, ale mam to tak spravene, ze keby cosi, aj na ceste vyhodim xenon /keby sa vypalil/ a dam klasicku ziarovku /co nahrady nosim pod sedlom. Chyba odstranena. smile1


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr