Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rozvoďák..

dannygsf (Člen)
25.11.2011 14:53:46
Offline

rozvoďák..

Tak jsem hledal a nenašel.Jde mi o nějaký údaj kdy je řetěz po smrti.Prohledal jsem manuál,marně.Jde mi o to jestli se i u B6 měří délka na počet článků,nebo podle čeho se určuje stav úmrtí řetězu.Před B6 jsem měl Yamahu,tam bylo v manuálu uvedeno,u Bandita nikde nic.Možná jsem se špatně díval.ale nic jsem nenašel.smile2

Antihero (Člen)
25.11.2011 15:46:39
Offline

Re: rozvoďák..

Určitě se to tady řešilo stokrát, hledej.
Ale vzásadě nejjednoduší způsob jak zjistit něco o rozvoďáku je vymontovat napínák a podívat se vo kolik je vylezlá ta tyčka co tlačí na slider. Vyndáš napřed ten velkej šroub, vyjede pružina. Pak dva malý šrouby po straně a vytáhneš celý tělo napínáku, mrkneš kolik zubů je ještě do úplnýho vysunutí.Pokud je tam něja. Pak  zamáčkneš tyčku do těla napínáku (reset). Přiděláš dva malý šrouby, pak velkej s pružinou (budeš cítit jak tyčka leze ven přesty zoubky), dotáhneš a halelujá.


There's a pie in the sky when you die.
dannygsf (Člen)
25.11.2011 16:20:47
Offline

Re: rozvoďák..

Ano,řešilo.Napínák rozebrat a nastavit umím,to není nic záhadného.Šlo mi jen o to jestli je někde v manuálu uvedena hodnota kdy už je řetěz vytahaný.Jinak k tomu napínáku,kolik zubů je ještě v normě(myslím vysunutých)?

Filous (Člen)
26.11.2011 09:26:51
Offline

Re: rozvoďák..

...štyry zuby do konce uš je smrt...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
dannygsf (Člen)
26.11.2011 09:48:30
Offline

Re: rozvoďák..

Díky filousi,to jsem potřeboval vědět.Ono to vypadá že bude spíš v prdeli ten napínák.V létě jsem už byl na nervy jak to pocvakávalo,tak jsem ho dopnul ručně,nějakou dobu byl klid,pak to po startu začalo cvakat znova.Nevím jak moc byl vysunutý,vytáhl jsem jenom tu pružinu,né celý napínák.

Filous (Člen)
26.11.2011 11:00:52
Offline

Re: rozvoďák..

dannygsf psal:

Díky filousi,to jsem potřeboval vědět.Ono to vypadá že bude spíš v prdeli ten napínák.V létě jsem už byl na nervy jak to pocvakávalo,tak jsem ho dopnul ručně,nějakou dobu byl klid,pak to po startu začalo cvakat znova.Nevím jak moc byl vysunutý,vytáhl jsem jenom tu pružinu,né celý napínák.

...esli nebyla pružina schopná dopnout řetěs sama, tag je vytahanej...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr