Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

luboss (Člen)
29.11.2011 17:05:13
Offline

kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

http://sauto.cz/nahled-inzeratu/9485549

http://www.offroadforum.cz/viewtopic.ph … 04#p914704


auto je koupený v ČR, pravidelně sevisovaný v KIA Czech služebák T-Mobile, táákže na 275tis km celkem v pucu.

tažný

klima

dělený sedačky

kompletní okna v el.


prostě nic, co by někoho zaskočilo :mrgreen:

MT pryže 90%

po servisu, připraveno na zimu :cyclopsani:


negativa:

občas prostě nezafunguje dálka, zatím jsem neřešil. Teď funguje :alien:

pravá zadní klika je vyskočený táhlo, neotevírají se. Z auta v pohodě.

cena 120.000,-

spotřeba 8-9litrů, kolem komína 10-11 max

kat je venku :kapsy:


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
sonyk (Člen)
29.11.2011 17:15:17
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

tohle auto se mi vzdy libiloa zajimalo. sef rad kupuje takovyhle jako sluzebaky. predhodim mu to a ozvem se kdyz tak.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
hlemejzd999 (Člen)
29.11.2011 22:59:05
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

kurva co je to za zkratky :mrgren,cyclopsani a kapsy vole ? bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
30.11.2011 10:27:45
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

K čemu je to v nížině dobrýsurprised

Takových tu máme fůru, honí si v tom ego krávy co maj metr šedesát a dle jejich názoru se dobře vdaly a mají pocit že to je jejich životní styl a jsou INbigsmile

pussy vedle pussy bo neumí zaparkovat a zásadně vozí zasraný haranty do té správné školy k podobným harantům a díky tomu že je to slepá ulice a ty pussy se tam sejdou vždycky nejméně 3-4 tak je od 7.45 minimálně do 1/2 9 zablokovaná, to když se jim daří a mají dobrý den, většinou aspoň 2pussy ukazují 3pussy jak se vytočit, bo pípáky a kamery vzady nejsou dostačujícífucksickbigsmile


God Save The Queen!
Borák (Člen)
30.11.2011 12:11:39
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

tohle se mě dycky líbilo
tady by to bylo supr


...nikdo nevojebe Ježíše...
Stiegl (Člen)
30.11.2011 12:51:19
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Sorento je gut!Vypadá to jako poradny SUV zádný hnusný BMW X6 nebo Porsche... Tohle je aspoň v terénu použitelný. Má to polovičky otec a nemůže si to vynachválit. Na druhou stranu na tyhle vozy a jejich využití tady mám stejnej názor jako Kelly...headshake

Zdenda (Člen)
30.11.2011 12:57:06
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Mám rád SUV a Sorento, na to že to je Korejec neni vůbec špatný auto.good Náhodou je to pecka bejt na silnici o pár desítek cm výše, při nastupování si nemuset lámat nohy a stát vzpřímeně. A po víkendu s Medvědem GL 420 můžu říct, že to je naprostá pecka i když bych se těžce rozhodoval mezi X5 a Touaregem, přeci jen ten zvazadlovej prostor a zvedací podvozek (X5 nemá) je řacha. No a až budu mít děti, rád bych aby moje drahá polovička měla právě SUV kupříkladu na vožení dětí a podobně, z důvodu bezpečnosti. Řídí myslím velice dobře, líp jak většina jedninců s pérem. Je fakt, že SUV jsou nepopulární, bo jsou velká, hodně se lesknou, stojí fůru peněz a to se dnes holt v Čechách netoleruje.

A pro Kellyho: já u nás problém s parkováním SUV ani Off road aut absolutně nezaznamenal. Kdo tu naopak dělá problémy jsou majitelé pidi aut, kteří si myslí že mají Cadillaca Eldorado a jejich plocha na zaparkování je tak kolem 8 metrů. A piča nebo čurák může sedět v čemkoliv. Na to kolik toho najezdim vedou čuráci nad pičama asi tak 10:2 takže bych zalovil ve vlastních řadáchsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
tomB12 (Člen)
30.11.2011 13:05:56
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Ideologicky souhlasím ze Zdendou, bohužel realita je jak píše Kelly01 lépe bych to nevysih good

Kelly01 (Člen)
30.11.2011 13:12:07
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdenda
U nás u základních škol vedou jednoznačně pussy bigsmile


God Save The Queen!
ABik (Člen)
30.11.2011 13:13:53
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdenda good

Kelly good ikdyž bohužel. Ona ta jedna dobrá řidička mezi dalšíma slepicema poněkud zanikne smile2


Btw do terénu je offroad, na silnice patří SUV - tzn. já hlasuju spíše pro to X6 good nebo Tuareg good a pro paní případně Range Rover Evoque goodsurprisedgood

Jo a všechno samozřejmě v naftě bigsmilebigsmilebigsmilecool

Kelly01 (Člen)
30.11.2011 13:22:56
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Jo, a pak skočí na pár hodin do svých satelitů bo to je jejich lokalita jejich výskytu kde žijí se svými o 25 let staršími partnery(z 90% pracujících na radnici, různých úřadech nebo s těmito dotaceazakázkyrozdělujícími institucemi spolupracujícímibigsmile) a po škole vyrazí dělat blokádu nanovobigsmile

Kupodivu večer jezdí šoustat taxíky aby káry nebylo vidět a velkomožní páni živitelé maj sražený paty a lítaj kolem rozmazlených harantů, budoucí "místní" honoraci, v létě drandí se sekačkami a hrají si na úspěchbigsmile

A 50% z nich znám z dob kdy jsem jezdil drožkousick a holky dělaly v bordelech a dumaly komu podržet bo představa satelitu, SUV a podobných pipek kamarádek je zvlhčovala pro jejich náročné povolání a modlily se k němu od vířivky do postele a zpětbigsmile

Jebu na vás, jdu do solárka, fitka a saunysmokin


God Save The Queen!
richie (Člen)
30.11.2011 13:33:40
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Jo, a pak skočí na pár hodin do svých satelitů bo to je jejich lokalita jejich výskytu kde žijí se svými o 25 let staršími partnery(z 90% pracujících na radnici, různých úřadech nebo s těmito dotaceazakázkyrozdělujícími institucemi spolupracujícímibigsmile) a po škole vyrazí dělat blokádu nanovobigsmile

Kupodivu večer jezdí šoustat taxíky aby káry nebylo vidět a velkomožní páni živitelé maj sražený paty a lítaj kolem rozmazlených harantů, budoucí "místní" honoraci, v létě drandí se sekačkami a hrají si na úspěchbigsmile

A 50% z nich znám z dob kdy jsem jezdil drožkousick a holky dělaly v bordelech a dumaly komu podržet bo představa satelitu, SUV a podobných pipek kamarádek je zvlhčovala pro jejich náročné povolání a modlily se k němu od vířivky do postele a zpětbigsmile

Jebu na vás, jdu do solárka, fitka a saunysmokin

to víš, každej dělá kariéru jinak... někdo prací, někdo dírou mezi nohama good

ale nepřestanou mě fascinovat baby, co jsou namyšlený na to, že šukají bohatýho stařešinu idontknow

DO PRDELE S EMANCIPACÍ smokin bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
30.11.2011 13:35:40
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

ABik psal:

Zdenda good

Kelly good ikdyž bohužel. Ona ta jedna dobrá řidička mezi dalšíma slepicema poněkud zanikne smile2


Btw do terénu je offroad, na silnice patří SUV - tzn. já hlasuju spíše pro to X6 good nebo Tuareg good a pro paní případně Range Rover Evoque goodsurprisedgood

Jo a všechno samozřejmě v naftě bigsmilebigsmilebigsmilecool

čééče X3, X5 za mě hrůůůůůza (X6 sem neokusil, ale dobrej základ to nemá)

Tuareg supr good , ale Toyota mě přijde lepší good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
pulmotor (Člen)
30.11.2011 13:45:52
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Ne ze souhlasim s jakym koli autem od sikmoocek ale tohle zrovna je bezpecny hodne se do toho vejde a kdyz uz mas doma pussyjak pice Keli tak chces ochranit predevsim svoje deti, tak to tempussy frajeri kupujou je to logicky.Za ty prasule kdyz to bude jeste 3 roky jezdit tak prijdes o min penez nez na Daciji.Proste to vyjezdit do mrte a hodit ze skaly.Co se spotreby tyce tak na tuhle diskuzi jsem uz alergickej,mam velky bezpecny auto tak si holt papne komu to nevyhovuje tak at si koupi jizdenku na MHDpussya neprudi furt ze spotrebama,vjetsina zenskejch najede kolem max. 10000km vim to od kaosu mechaniku, pak je spotreba uplne jedno.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Koldan (Člen)
30.11.2011 14:28:01
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

K čemu je to v nížině dobrýsurprised

Takových tu máme fůru, honí si v tom ego krávy co maj metr šedesát a dle jejich názoru se dobře vdaly a mají pocit že to je jejich životní styl a jsou INbigsmile

pussy vedle pussy bo neumí zaparkovat a zásadně vozí zasraný haranty do té správné školy k podobným harantům a díky tomu že je to slepá ulice a ty pussy se tam sejdou vždycky nejméně 3-4 tak je od 7.45 minimálně do 1/2 9 zablokovaná, to když se jim daří a mají dobrý den, většinou aspoň 2pussy ukazují 3pussy jak se vytočit, bo pípáky a kamery vzady nejsou dostačujícífucksickbigsmile

zapomněl si dodat, že dotyčná je věčinů bloncka s culíkem a voháknutá do šustky a botasek vot adidasubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
30.11.2011 15:05:08
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Koldan psal:

zapomněl si dodat, že dotyčná je věčinů bloncka s culíkem a voháknutá do šustky a botasek vot adidasubigsmile

To jsou ty co si hrajou na sportovkyně, běhaj s ipodem v uchu, flaškou jonťáku, ale techniku běhu maj, že čekáš kdy si ty nohy ukroutí. Ty potkává Kelly ve fitku.
Pak jsou ještě jedny a ty nosí místo adidasek broďáky jaký nosíme když je výlov. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
30.11.2011 15:16:05
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:

Ne ze souhlasim s jakym koli autem od sikmoocek ale tohle zrovna je bezpecny hodne se do toho vejde a kdyz uz mas doma pussyjak pice Keli tak chces ochranit predevsim svoje deti, tak to tempussy frajeri kupujou je to logicky.Za ty prasule kdyz to bude jeste 3 roky jezdit tak prijdes o min penez nez na Daciji.Proste to vyjezdit do mrte a hodit ze skaly.Co se spotreby tyce tak na tuhle diskuzi jsem uz alergickej,mam velky bezpecny auto tak si holt papne komu to nevyhovuje tak at si koupi jizdenku na MHDpussya neprudi furt ze spotrebama,vjetsina zenskejch najede kolem max. 10000km vim to od kaosu mechaniku, pak je spotreba uplne jedno.

goodgoodgoodjebat spotřebugooda proto sem přikůpil landrourabigsmileaj holce ho pučím bo se mě to pro ní zdá bezpečnější neš vochtáfka


Jebat motorky :-)
ABik (Člen)
30.11.2011 15:23:02
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Spotřeba mě sere akorát u toho benzínu, který jde teď z baráku. Přece jenom 9l/100km je u 1,6 motoru dost na pussy Ropa, kterou jsem objednal ať má spotřebu klidně vyšší, ale ten komfort a průběh je trochu jinde než u udýchaného francouze good

Kelly01 (Člen)
30.11.2011 16:03:20
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:

Ne ze souhlasim s jakym koli autem od sikmoocek ale tohle zrovna je bezpecny hodne se do toho vejde a kdyz uz mas doma pussyjak pice Keli tak chces ochranit predevsim svoje deti, tak to tempussy frajeri kupujou je to logicky.Za ty prasule kdyz to bude jeste 3 roky jezdit tak prijdes o min penez nez na Daciji.Proste to vyjezdit do mrte a hodit ze skaly.Co se spotreby tyce tak na tuhle diskuzi jsem uz alergickej,mam velky bezpecny auto tak si holt papne komu to nevyhovuje tak at si koupi jizdenku na MHDpussya neprudi furt ze spotrebama,vjetsina zenskejch najede kolem max. 10000km vim to od kaosu mechaniku, pak je spotreba uplne jedno.

Co tím chce básník říctsurprised

"Mám prachy tak to pussy koupím ať se ostatní poserou, že neumí řídit a jezdí jak pinda Rolincová a každýho ohrožuje, hlavně že mám haranty v rychryku"surprised

Pokud s tím ženská umí jezdit je to naprosto v pořádku a tak to má být good

Pokud je to pussy s Koldanovými poznávacími znaky tak  pussy  zůstane bez ohledu na její sociální postaveníass

Bohužel tam kde já jezdím je inkriminovaná VIP základka a tam potkávám v 90% tu horší variantu fuck

Pro Koldana: vlasy jsou samozřejmě nadvázanébigsmile


God Save The Queen!
Borák (Člen)
30.11.2011 20:57:14
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

sorento se mě dycky líbilo
tady je to vobráceně ,můžeš mít co chceš klíďo 4x4 ale pokus s tím neumíš jezdit si f pussy,dyš to tak vezmu tak 5měsíců jezdím na sněhu zbytek f hnusným počasí bigsmile
jeden rok sem se nasral a pořídil pajero 3.0. V6 .prostě sem nechtěl házet sníh
jo supr to bylo ...sousedi nasraný ..večer sem to rozjel do závěje ..ráno šup z ní..motor neskutečnej..ALE..
žralo to 18-20l. pojistka 900 měsíčně takže sem machrovat moc dlouho nevydržel bigsmile

sorento je u mě numero uno při rozhodování až tohle dojezdí smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
luboss (Člen)
30.11.2011 21:28:45
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

myslíš až to moje dojezdi, Boráku, kamarade? bigsmilebigsmilebigsmile

srovnávat to s X bmw, Touraregem je proste mimo, to je jasny snad

na druhou stranu bylo sorento "vlajkovou" lodi co se tyka techniky a zpracovani. Coz bohuzel plati jen do roku 06-07 ac jsou ta auta na pohled stejna. Pak uz je tam prepinani na redukci cudlikem a to je proste zlo.


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
30.11.2011 23:20:15
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

luboss psal:

myslíš až to moje dojezdi, Boráku, kamarade? bigsmilebigsmilebigsmile

srovnávat to s X bmw, Touraregem je proste mimo, to je jasny snad

na druhou stranu bylo sorento "vlajkovou" lodi co se tyka techniky a zpracovani. Coz bohuzel plati jen do roku 06-07 ac jsou ta auta na pohled stejna. Pak uz je tam prepinani na redukci cudlikem a to je proste zlo.

Nevim ale já sem minule byl svědkem seriovej touareg vs seriovej patrol a patrol byl na tom díky svojemu rozvoru a váze hoodně bídně. Je asi fakt, že u touaregu bude víc pikačovin co se může pojebat ale dle mě to je skvělý auto na silnici a když se člověk nebojí oděrek a má nějaký schopný gumy natrhne lecjakýmu offraoadu v terénu řiť viz povídání od kluků z offroadcentra co jezdily patroly, LC a podobně a teď maj právě touaregy. Mno a to GL když by se člověk nebál taky projede díky stavitelnýmu podvozku dost.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
luboss (Člen)
01.12.2011 09:03:32
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

já myslel spíš nesrovnetelné cena vs. výbava, vzhled, atd.


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
inkvizitorr (Administrator)
01.12.2011 09:40:44
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Borák psal:

tady je to vobráceně ,můžeš mít co chceš klíďo 4x4 ale pokus s tím neumíš jezdit si f pussy,dyš to tak vezmu tak 5měsíců jezdím na sněhu zbytek f hnusným počasí bigsmile

ne že bych chtěl tady zpochybňovat boratova moudra z velehor, chápu že v tak těžkých podmínkách jako sou krkonoše se těžko hledá něco optimálnějšího, ale pošťáci v savojských alpách jezdí zásadně pandou 4x4smokin neviděl sem nikdá auto, kerý by toho na sněhu dalo víc než tajtosmokin du do fitkabigsmilesmokin p.s. spotřeba bude určitě přijatelnácool


doba je temná...
osiris (Člen)
01.12.2011 09:59:52
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

inkvizitorr psal:

.......... du do fitkabigsmilesmokin.........

...ne, di rovnou do prdele smokin ...kvůli komu myslíš že jsem to všechno na dnešek překopal? za půl hodiny měls bejt tady, teď už možná jedině tryskáčem, jestli ti povolej vzlet surprised kundo jedna nespolehlivá bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
01.12.2011 10:04:42
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

už sem na vodjezdubigsmilesmokin


doba je temná...
Borák (Člen)
01.12.2011 10:40:08
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

ksichte tím chci říct ,že nás tu spousta jezdí s vobyč autama a fšude se dostanem a pak přijede vocas s  SUV a zvostane f prvním pangejtu.


...nikdo nevojebe Ježíše...
VikecB12 (Člen)
01.12.2011 20:22:12
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

ABik psal:

Spotřeba mě sere akorát u toho benzínu, který jde teď z baráku. Přece jenom 9l/100km je u 1,6 motoru dost na pussy Ropa, kterou jsem objednal ať má spotřebu klidně vyšší, ale ten komfort a průběh je trochu jinde než u udýchaného francouze good

Abíku,vole možná kdyby sis ten benzíňák dopřál ve stejným,nebo věčím vobsahu jako tu naftu,tak vo komfortu z jízdy pomlčíšidontknow Srovnávat scíplou šestnáctku s 2.2naftou je nesmysl..


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
01.12.2011 21:55:47
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

VikecB12 psal:
ABik psal:

Spotřeba mě sere akorát u toho benzínu, který jde teď z baráku. Přece jenom 9l/100km je u 1,6 motoru dost na pussy Ropa, kterou jsem objednal ať má spotřebu klidně vyšší, ale ten komfort a průběh je trochu jinde než u udýchaného francouze good

Abíku,vole možná kdyby sis ten benzíňák dopřál ve stejným,nebo věčím vobsahu jako tu naftu,tak vo komfortu z jízdy pomlčíšidontknow Srovnávat scíplou šestnáctku s 2.2naftou je nesmysl..

Jsem zastáncem ropy, stejně jako ty benzínu good mám rád nová auta, ty jsi příznivcem starších modelů good Tato diskuze mezi náma je zbytečnácool Hodlám konzumovat osobní vozy jako ty dodávky (oba nás to živí)...blablabla, nasrat na to, pojďme radši na pivo, už jsem s tebou dlouho nedal beerwine

VikecB12 (Člen)
01.12.2011 22:36:12
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

ABik psal:
VikecB12 psal:
ABik psal:

Spotřeba mě sere akorát u toho benzínu, který jde teď z baráku. Přece jenom 9l/100km je u 1,6 motoru dost na pussy Ropa, kterou jsem objednal ať má spotřebu klidně vyšší, ale ten komfort a průběh je trochu jinde než u udýchaného francouze good

Abíku,vole možná kdyby sis ten benzíňák dopřál ve stejným,nebo věčím vobsahu jako tu naftu,tak vo komfortu z jízdy pomlčíšidontknow Srovnávat scíplou šestnáctku s 2.2naftou je nesmysl..

Jsem zastáncem ropy, stejně jako ty benzínu good mám rád nová auta, ty jsi příznivcem starších modelů good Tato diskuze mezi náma je zbytečnácool Hodlám konzumovat osobní vozy jako ty dodávky (oba nás to živí)...blablabla, nasrat na to, pojďme radši na pivo, už jsem s tebou dlouho nedal beerwine

Ale já mám nafťáky rádgood nejsu nějakej zapřísáhlej zastánce benzínu,spíš su zastánce jedné koncepce auta a tu dneska dělají jenom luxusní značky,vostatní vyrábí jenom rozpočtovky který převlíkají do kabátu velkejch aut a přitom koncepce stejná jako u malejch přibližovadel,prostě nemám rád auta s motorem napříč a pohonem předních kol a je mě jedno kdo to vyrobil. To je taky důvod proč jezdím starou károu,protože z dnešních aut už dělá zadek jenom MB,BMW,Jaguar a tak podobněbigsmile A máš recht,na pivu sme se dlouho nepotkali,schůze mě v týdnu prostě nepasujesmile2,mám rát na to pívo trochu víc času,někdy i pár dníevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pulmotor (Člen)
02.12.2011 14:00:34
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:
pulmotor psal:

Ne ze souhlasim s jakym koli autem od sikmoocek ale tohle zrovna je bezpecny hodne se do toho vejde a kdyz uz mas doma pussyjak pice Keli tak chces ochranit predevsim svoje deti, tak to tempussy frajeri kupujou je to logicky.Za ty prasule kdyz to bude jeste 3 roky jezdit tak prijdes o min penez nez na Daciji.Proste to vyjezdit do mrte a hodit ze skaly.Co se spotreby tyce tak na tuhle diskuzi jsem uz alergickej,mam velky bezpecny auto tak si holt papne komu to nevyhovuje tak at si koupi jizdenku na MHDpussya neprudi furt ze spotrebama,vjetsina zenskejch najede kolem max. 10000km vim to od kaosu mechaniku, pak je spotreba uplne jedno.

Co tím chce básník říctsurprised

"Mám prachy tak to pussy koupím ať se ostatní poserou, že neumí řídit a jezdí jak pinda Rolincová a každýho ohrožuje, hlavně že mám haranty v rychryku"surprised

Pokud s tím ženská umí jezdit je to naprosto v pořádku a tak to má být good

Pokud je to pussy s Koldanovými poznávacími znaky tak  pussy  zůstane bez ohledu na její sociální postaveníass

Bohužel tam kde já jezdím je inkriminovaná VIP základka a tam potkávám v 90% tu horší variantu fuck

Pro Koldana: vlasy jsou samozřejmě nadvázanébigsmile

Keli chapu te, mama bydli v Dobrichovicich a je tam uz par desitek let a je to vesnicka co ji tet zacli vokupovat tyhle kokototi se svejmapussyvozej tam ty svoje smrady do skoly a kolem maminy zahrady to v ulicce cca.4 m mastej ve svejch XC90 co to da.M ati tam nechala namontovat 2 retrdery ale ty jsou jim uplne u pussyholt spechaj do fitka na zumbu,proc racipussynevezme ty smrady za ruku a ty 3km nejde pesky na cerstvim vzduchupussyhlevne ze se stehujou za Prahu kvuli cerstvimu vzducu pro detipussyHolt takova je dobapussypussypussypussypussy


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
02.12.2011 14:31:39
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:
Kelly01 psal:
pulmotor psal:

Ne ze souhlasim s jakym koli autem od sikmoocek ale tohle zrovna je bezpecny hodne se do toho vejde a kdyz uz mas doma pussyjak pice Keli tak chces ochranit predevsim svoje deti, tak to tempussy frajeri kupujou je to logicky.Za ty prasule kdyz to bude jeste 3 roky jezdit tak prijdes o min penez nez na Daciji.Proste to vyjezdit do mrte a hodit ze skaly.Co se spotreby tyce tak na tuhle diskuzi jsem uz alergickej,mam velky bezpecny auto tak si holt papne komu to nevyhovuje tak at si koupi jizdenku na MHDpussya neprudi furt ze spotrebama,vjetsina zenskejch najede kolem max. 10000km vim to od kaosu mechaniku, pak je spotreba uplne jedno.

Co tím chce básník říctsurprised

"Mám prachy tak to pussy koupím ať se ostatní poserou, že neumí řídit a jezdí jak pinda Rolincová a každýho ohrožuje, hlavně že mám haranty v rychryku"surprised

Pokud s tím ženská umí jezdit je to naprosto v pořádku a tak to má být good

Pokud je to pussy s Koldanovými poznávacími znaky tak  pussy  zůstane bez ohledu na její sociální postaveníass

Bohužel tam kde já jezdím je inkriminovaná VIP základka a tam potkávám v 90% tu horší variantu fuck

Pro Koldana: vlasy jsou samozřejmě nadvázanébigsmile

Keli chapu te, mama bydli v Dobrichovicich a je tam uz par desitek let a je to vesnicka co ji tet zacli vokupovat tyhle kokototi se svejmapussyvozej tam ty svoje smrady do skoly a kolem maminy zahrady to v ulicce cca.4 m mastej ve svejch XC90 co to da.M ati tam nechala namontovat 2 retrdery ale ty jsou jim uplne u pussyholt spechaj do fitka na zumbu,proc racipussynevezme ty smrady za ruku a ty 3km nejde pesky na cerstvim vzduchupussyhlevne ze se stehujou za Prahu kvuli cerstvimu vzducu pro detipussyHolt takova je dobapussypussypussypussypussy

A ještě děckám navěšej na vopěrky DVDčka a děcko neví vůbec nic vo svojem okolí,nic z cestování nemá,protože čumí na pojebanou malovanou pičovinu na vobrazofce,hlavně že mají vot haranta klidsickidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
02.12.2011 15:11:15
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

A já bych je rovnou všechny popravil. Jakmile si koupí Volvo, SUV, MB, BMW sakumprdum všecky, hned cestou do školy i s fakanama bo ty už jsou zkažený těma DVD. Protože jenom tyhle jezděj respektive lítaj kosmickou rychlostí a vyvraždili už asi milion lidí a půl milionu zvířat.

PS: a kdo je v obleku a kravatě, toho preventivně taky!smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
02.12.2011 15:13:29
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdenda psal:

A já bych je rovnou všechny popravil. Jakmile si koupí Volvo, SUV, MB, BMW sakumprdum všecky, hned cestou do školy i s fakanama bo ty už jsou zkažený těma DVD. Protože jenom tyhle jezděj respektive lítaj kosmickou rychlostí a vyvraždili už asi milion lidí a půl milionu zvířat.

PS: a kdo je v obleku a kravatě, toho preventivně taky!smokin

...bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
02.12.2011 15:21:21
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Sem moc netlem ksichte, motorkáře všecky jakbysmet! To jsou úplně ti největší zmrdi, hlavně ti co si koupí novou motorku nebo nedej bože ji koupí i svojí pussy Samozřejmě, že první by šli vlastníci značek jako je Ducati, MV Agusta, Bimota, H-D a podobnej ksindlsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vorel (Člen)
02.12.2011 15:32:15
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

a sem v pyčihelp


řikám si hurikán
Ondráš (Člen)
02.12.2011 16:12:16
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:

Keli chapu te, mama bydli v Dobrichovicich a je tam uz par desitek let a je to vesnicka co ji tet zacli vokupovat tyhle kokototi se svejmapussyvozej tam ty svoje smrady do skoly a kolem maminy zahrady to v ulicce cca.4 m mastej ve svejch XC90 co to da.M ati tam nechala namontovat 2 retrdery ale ty jsou jim uplne u pussyholt spechaj do fitka na zumbu,proc racipussynevezme ty smrady za ruku a ty 3km nejde pesky na cerstvim vzduchupussyhlevne ze se stehujou za Prahu kvuli cerstvimu vzducu pro detipussyHolt takova je dobapussypussypussypussypussy

Na Zumbu nejezdím, ale mám Zumba auto. Doufám, že se to na něj nevztahuje taky... helpsmokinevil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
02.12.2011 16:40:47
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous psal:
Zdenda psal:

A já bych je rovnou všechny popravil. Jakmile si koupí Volvo, SUV, MB, BMW sakumprdum všecky, hned cestou do školy i s fakanama bo ty už jsou zkažený těma DVD. Protože jenom tyhle jezděj respektive lítaj kosmickou rychlostí a vyvraždili už asi milion lidí a půl milionu zvířat.

PS: a kdo je v obleku a kravatě, toho preventivně taky!smokin

...bigsmilebigsmilebigsmile

...bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
02.12.2011 18:17:47
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

K čemu je to v nížině dobrýsurprised

Takových tu máme fůru, honí si v tom ego krávy co maj metr šedesát a dle jejich názoru se dobře vdaly a mají pocit že to je jejich životní styl a jsou INbigsmile

pussy vedle pussy bo neumí zaparkovat a zásadně vozí zasraný haranty do té správné školy k podobným harantům a díky tomu že je to slepá ulice a ty pussy se tam sejdou vždycky nejméně 3-4 tak je od 7.45 minimálně do 1/2 9 zablokovaná, to když se jim daří a mají dobrý den, většinou aspoň 2pussy ukazují 3pussy jak se vytočit, bo pípáky a kamery vzady nejsou dostačujícífucksickbigsmile

Kelly : reakce na me? s tou nizinou?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Libor nx (Člen)
02.12.2011 18:38:00
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:

Keli chapu te, mama bydli v Dobrichovicich a je tam uz par desitek let a je to vesnicka co ji tet zacli vokupovat tyhle kokototi se svejmapussyvozej tam ty svoje smrady do skoly a kolem maminy zahrady to v ulicce cca.4 m mastej ve svejch XC90 co to da.M ati tam nechala namontovat 2 retrdery ale ty jsou jim uplne u pussyholt spechaj do fitka na zumbu,proc racipussynevezme ty smrady za ruku a ty 3km nejde pesky na cerstvim vzduchupussyhlevne ze se stehujou za Prahu kvuli cerstvimu vzducu pro detipussyHolt takova je dobapussypussypussypussypussy

U mý mámy je to samý bad,stěhují se z Ostravy do vokolních vesnic.Taková klidná ulice to tam byla,než se tam začali stavět ty svý honosný baráky.fuckKaždej se tam chová jak by to tam vosvobodili.Vod tý doby co táta umřel,se k mámě chovaj jako ty nej hovadafuckPosledně co jsem tam byl,jsem měl s jedním pěknej výstupfuck,ale držel jsem se ,abych tam nedělal mámě nějakou pakárnu.

Banditatom (Člen)
02.12.2011 21:55:00
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdenda psal:

Sem moc netlem ksichte, motorkáře všecky jakbysmet! To jsou úplně ti největší zmrdi, hlavně ti co si koupí novou motorku nebo nedej bože ji koupí i svojí pussy Samozřejmě, že první by šli vlastníci značek jako je Ducati, MV Agusta, Bimota, H-D a podobnej ksindlsick

jj popravit mi na konci systému se budem mět zasejc vo něco lípevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
pulmotor (Člen)
03.12.2011 06:44:43
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdenda psal:

A já bych je rovnou všechny popravil. Jakmile si koupí Volvo, SUV, MB, BMW sakumprdum všecky, hned cestou do školy i s fakanama bo ty už jsou zkažený těma DVD. Protože jenom tyhle jezděj respektive lítaj kosmickou rychlostí a vyvraždili už asi milion lidí a půl milionu zvířat.

PS: a kdo je v obleku a kravatě, toho preventivně taky!smokin

No to v ramci urychleni vyhlazovani zacnu u nas domasurprised. Ja Range Rover sestra Defender bratr Defender skoro svara Range Rover,Defender a Diskavery3 a ke fsemu mame fsichni motorky nopussy to bude masakr.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
03.12.2011 09:06:42
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:
Zdenda psal:

A já bych je rovnou všechny popravil. Jakmile si koupí Volvo, SUV, MB, BMW sakumprdum všecky, hned cestou do školy i s fakanama bo ty už jsou zkažený těma DVD. Protože jenom tyhle jezděj respektive lítaj kosmickou rychlostí a vyvraždili už asi milion lidí a půl milionu zvířat.

PS: a kdo je v obleku a kravatě, toho preventivně taky!smokin

No to v ramci urychleni vyhlazovani zacnu u nas domasurprised. Ja Range Rover sestra Defender bratr Defender skoro svara Range Rover,Defender a Diskavery3 a ke fsemu mame fsichni motorky nopussy to bude masakr.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ale ofroudy sou gut,to jenom ty městský sračky (x6,Santafébigsmile,tuaregy...) sedlaj v drtivé věčině kokoti. Já bych to viděl stejně jako s cigánama,taky fšichni víme,že mezi nima bude pár normálních,ale klidně bych je smázl fšecky,těch pár vobětovanejch za to stojíbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
03.12.2011 09:55:35
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

...hele, taždej máme jinej fkus a každýmu se líbí něco jinýho...třeba mě se dizajnovje vůůůůbec, ale vůbec nelíbí ta Kia...vlastně se mi nelíbí ani žádný jiný SUV a netušim, co by mě vedlo k tomu si něco takovýho koupit...místa je f tom míň nebo stejně neš f klasickym vosobáku, kufr to má malej, jízdní vlastnosti sou horší neš u klasickýho auta, do terénu s tym nemůžeš, páč f terénu seš limitovanej podvoskem, systémem pohonu a tym, že si to nebudeš chtít vodřít, tagže sobotně votpolední vejlety na tankodrom nebo do lomu nepřipadaj f úvahu, dyš se chceš svíst po silnici svižnějc, tag to žere trávu s pangejtu...prostě jedinou výhodu vidim f tom, že sedíš vejš a dyš něco trefíš, tag máš víc šancí neš ten chudák, co má prdel dvacet čísel nat asfaltem...ofšem hard offy sou jiná liga, to bych si uměl přectavit přet barákem jako hračku nebo jako dělníka f případě, že bych měl chalupu uprostřet kopce na Lysou...Deffender, Wrangler, Range Rover, Humvee, Blazer nebo klidně i ARO, prostě něco takovýho s votlučenejma nárazníkama, pomačkanejma blatníkama, šnorchlem, blátem na střeše a navijákem na nárazníku, žádná leštěnka, ale nástroj na práci a rozdávání radosti, žádnej rádoby teréňák, kerym pojedeš tag akorát do dívadla...tag to mam já...a to že tema rádoby offama neboli SUVčkama jezdí určitá skupina lidí je bezdebat, neznam nikoho "úspješnýho", kerej by nevlastnil ňákou takovou káru...dyš to schrnu, tag mít prachy, rači budu za blázna a budu jezdit armádnim Humvee a určitě by mě ani nenapadlo jít do saloonu M-B a koupit si MLo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
03.12.2011 10:00:52
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous psal:

...hele, taždej máme jinej fkus a každýmu se líbí něco jinýho...třeba mě se dizajnovje vůůůůbec, ale vůbec nelíbí ta Kia...vlastně se mi nelíbí ani žádný jiný SUV a netušim, co by mě vedlo k tomu si něco takovýho koupit...místa je f tom míň nebo stejně neš f klasickym vosobáku, kufr to má malej, jízdní vlastnosti sou horší neš u klasickýho auta, do terénu s tym nemůžeš, páč f terénu seš limitovanej podvoskem, systémem pohonu a tym, že si to nebudeš chtít vodřít, tagže sobotně votpolední vejlety na tankodrom nebo do lomu nepřipadaj f úvahu, dyš se chceš svíst po silnici svižnějc, tag to žere trávu s pangejtu...prostě jedinou výhodu vidim f tom, že sedíš vejš a dyš něco trefíš, tag máš víc šancí neš ten chudák, co má prdel dvacet čísel nat asfaltem...ofšem hard offy sou jiná liga, to bych si uměl přectavit přet barákem jako hračku nebo jako dělníka f případě, že bych měl chalupu uprostřet kopce na Lysou...Deffender, Wrangler, Range Rover, Humvee, Blazer nebo klidně i ARO, prostě něco takovýho s votlučenejma nárazníkama, pomačkanejma blatníkama, šnorchlem, blátem na střeše a navijákem na nárazníku, žádná leštěnka, ale nástroj na práci a rozdávání radosti, žádnej rádoby teréňák, kerym pojedeš tag akorát do dívadla...tag to mam já...a to že tema rádoby offama neboli SUVčkama jezdí určitá skupina lidí je bezdebat, neznam nikoho "úspješnýho", kerej by nevlastnil ňákou takovou káru...dyš to schrnu, tag mít prachy, rači budu za blázna a budu jezdit armádnim Humvee a určitě by mě ani nenapadlo jít do saloonu M-B a koupit si MLo...

bo máš stejný hovno jako většinasmile2 ale neřikej že kdyby si na to ty bankovky měl tak to Áje nekoupíš už jenom kvuli tý bezpečnostismokin


to jebu
Filous (Člen)
03.12.2011 10:05:58
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

bobule psal:
Filous psal:

...hele, taždej máme jinej fkus a každýmu se líbí něco jinýho...třeba mě se dizajnovje vůůůůbec, ale vůbec nelíbí ta Kia...vlastně se mi nelíbí ani žádný jiný SUV a netušim, co by mě vedlo k tomu si něco takovýho koupit...místa je f tom míň nebo stejně neš f klasickym vosobáku, kufr to má malej, jízdní vlastnosti sou horší neš u klasickýho auta, do terénu s tym nemůžeš, páč f terénu seš limitovanej podvoskem, systémem pohonu a tym, že si to nebudeš chtít vodřít, tagže sobotně votpolední vejlety na tankodrom nebo do lomu nepřipadaj f úvahu, dyš se chceš svíst po silnici svižnějc, tag to žere trávu s pangejtu...prostě jedinou výhodu vidim f tom, že sedíš vejš a dyš něco trefíš, tag máš víc šancí neš ten chudák, co má prdel dvacet čísel nat asfaltem...ofšem hard offy sou jiná liga, to bych si uměl přectavit přet barákem jako hračku nebo jako dělníka f případě, že bych měl chalupu uprostřet kopce na Lysou...Deffender, Wrangler, Range Rover, Humvee, Blazer nebo klidně i ARO, prostě něco takovýho s votlučenejma nárazníkama, pomačkanejma blatníkama, šnorchlem, blátem na střeše a navijákem na nárazníku, žádná leštěnka, ale nástroj na práci a rozdávání radosti, žádnej rádoby teréňák, kerym pojedeš tag akorát do dívadla...tag to mam já...a to že tema rádoby offama neboli SUVčkama jezdí určitá skupina lidí je bezdebat, neznam nikoho "úspješnýho", kerej by nevlastnil ňákou takovou káru...dyš to schrnu, tag mít prachy, rači budu za blázna a budu jezdit armádnim Humvee a určitě by mě ani nenapadlo jít do saloonu M-B a koupit si MLo...

bo máš stejný hovno jako většinasmile2 ale neřikej že kdyby si na to ty bankovky měl tak to Áje nekoupíš už jenom kvuli tý bezpečnostismokin

...chtěla by Caterham nebo Mustanga Convertible 1967, aby mohla jezdit f šátkucool...a asi bych si to i pučovalgoodbigsmilesmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
03.12.2011 11:48:22
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filousi, vazim si te za to ze nejsi absolutne povrchni clovek a pritom mas zdravej selskej rozum a inteligenci a ackoliv se mi libi stejna auta jako tobe, v par vecech nemas tak uplne pravdu. Ja Suv taky opovrhoval ale jak se v tom pak clovek sveze je vse jinak. Urcite nenadavej Touaregu ze neumi nic v terenu, videl jsem dost a tohle auto je v podstate limitovany jen tim, ze na to davaj ciste silnicni gumy a vetsina lidi si ho nechce odrit. Treba mrkni jakou umi svetlou vysku a kolik maj seriovy offy. Travu u silnice to rozhodne s 3.0 tdi nezere a pritom to ma velice slusnou dynamiku. A k cemu takovy auto? Prijde mi, ze jste moc uzavreny jen ve svym svete. Kdybych mel na to cas a kapku vic love jdu pro MB GL. Proc? Rad cestuju s pritulkou, se psema, s lodi, navic premyslime o detech. Takze bychom se tam vsichni pohodlne vesli, na strechu autostan, za sebe 2t vlek s lodi a trada po ose do treba do Recka a nepospichat. Nebo na druhou stranu jizni Francie, Spanelsko, Portugalsko, Maroko... Je hezky mluvit o offroadech ale dej tohle i s timhle nakladem v mnou take oblibenem defenderovi a jste asi vsichni pak invalidi. Jenze GL nebo i RR Sport je moc drahy na pracovni jezdeni a tak trosku uvazuju prave o lehce jetym Touaregu. Dve auta nevyuziju, potrebuju tahat tezkej vlek s lodi, vozit psy do lesa, jezdit na ryby a pritom pracovne nalitat 100 tis rocne v plnym komfortu pro celou posadku. Vis o jiny kategorii aut? A ze to na silnici nic neumi, to je jen prezitek nebo nazor lidi co se v poradnym Suv nikdy nesvezli. Samozrejme to nebude nikdy supersport. Kdysi tu snad Houska taky psal, jak mu nevonel Cayenne a pak se v tom svezl a mluvil jinak... Zkratka hanite tu nekteri auta bud z duvodu, ze jste v tom nikdy poradne nejeli jen prave vase auto je nej a nebo proto, ze si to hodne kupuje urcita sorta lidi atd. To je smutny a cernobily.

Ps: k Dare Rolins jak tu hned nekdo reagoval, nijak ji nezeru, nezajima mne, nicmene co jsem cetl v novinach, (nikoli v novinach jako Blesk atd, ktere jsou "inteligentnimi" Cechy ctene nejvice), slysel od kamarada od PCR v Praze, tak je to v tomto pripade hodne sporne a zamotane a pan na mopedu se mel snad znenadala vyhybat kanalu atd. Nebo jsi tam byl u toho, kdyz to tak dobre vis? Jasne ona je to ale pica automaticky, je to zenska, ma suv a hlavne je uspesna. To je proste vrazedna kombinace. Ja jen ze na tohle pomyslete az se nekdo vyflaka na masine a hned bude pro vetsinu naroda automaticky vinik, zmrd atd.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
03.12.2011 12:09:58
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Hele, taxíku, ať ti neprakne cévkabigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
03.12.2011 12:11:46
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdendo,myslím že lidi nejvíc na těch plečkách sere právě ta skupina lidí,kerá si to kupuje,v 90% sou to arogantní šmejdi,keří došli k názoru,že jim patří svět,stačí se kolem sebe dívat co ti lidi v těch autech na silnici dělají,kde parkujou atd. Kdyš přijedu před nějakej vobchodňák,tak nejblíž ke vchodu,buďto na chodníku,nebo na místě pro invalidy stojí právě to X5/6,ML....,prostě nemůže zaparkovat jako normální člověkidontknow To,že vypadají hrozně "ůspěšně" jak říkáš je pěkný,ale zároveň sou to právě věčinou ti šmejdi,kteří zásadně neplatí jakoukoliv prácu,kterou si nechají udělat,po tříměsíční době splatnosi přestávají zvedat telefony atd.,to je jenom z mé skušenosti,kdyš sem měl s těmahle "uspěšnejma" co dočinění. Pokud se budu chovat takhle,tak taky budu pro cizího vypadat "uspěšně",protože nebudu vědět co s prachama,ale kdyš se člověk snaží žít relativně slušně,tak to prostě nejdeidontknow
A off v podání Filouse se mě líbí,taky to zaplaťsatan nemá nic společnýho s těma tuaregamagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
inkvizitorr (Administrator)
03.12.2011 12:12:25
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

super vláknobigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
čočkin (Člen)
03.12.2011 12:25:33
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous, myslíš něco jako todle?


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
03.12.2011 12:28:14
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_dsc01319.jpg


tak druhej pokus bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
03.12.2011 12:28:44
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

inkvizitorr psal:

super vláknobigsmilebigsmilebigsmile

Je zima né voebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
03.12.2011 12:33:46
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Hele, taxíku, ať ti neprakne cévkabigsmile

Mám hodně daleko k tomu aby mi něco praskalo. Spíš mi je blivno z doby a z některejch lidí...smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
03.12.2011 12:38:24
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

...na chalupu místo tohodle bych to bral hnetgood

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_hpim0306.jpg

[/IMG]


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
03.12.2011 12:38:51
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Čeče, moje bývalá a tvoje současná profese téhle době moc nepřispívá a lidem je blivno z níbigsmile

Navíc je to jeden velkej daňovej únikbigsmile

Ale zas to sype, taková je holt dobasmokin

Takže nic ve zlýmheadshakebigsmile


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
03.12.2011 12:39:08
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

VikecB12 psal:

Zdendo,myslím že lidi nejvíc na těch plečkách sere právě ta skupina lidí,kerá si to kupuje,v 90% sou to arogantní šmejdi,keří došli k názoru,že jim patří svět,stačí se kolem sebe dívat co ti lidi v těch autech na silnici dělají,kde parkujou atd. Kdyš přijedu před nějakej vobchodňák,tak nejblíž ke vchodu,buďto na chodníku,nebo na místě pro invalidy stojí právě to X5/6,ML....,prostě nemůže zaparkovat jako normální člověkidontknow To,že vypadají hrozně "ůspěšně" jak říkáš je pěkný,ale zároveň sou to právě věčinou ti šmejdi,kteří zásadně neplatí jakoukoliv prácu,kterou si nechají udělat,po tříměsíční době splatnosi přestávají zvedat telefony atd.,to je jenom z mé skušenosti,kdyš sem měl s těmahle "uspěšnejma" co dočinění. Pokud se budu chovat takhle,tak taky budu pro cizího vypadat "uspěšně",protože nebudu vědět co s prachama,ale kdyš se člověk snaží žít relativně slušně,tak to prostě nejdeidontknow
A off v podání Filouse se mě líbí,taky to zaplaťsatan nemá nic společnýho s těma tuaregamagood

A tak Viceci máš samozřejmě recht, taky nemám rád nafoukance co si myslí, že jim patří svět, co si myslí, že když mají prachy tak jsou něco víc atd. O tom přeci žádná. Na druhou stranu nenávidim takový to čecháčkovství typu hele vole ten má mercedesa, no jo to je zmrd, ten si na něj nakradl, hele vem korunu a podepíšem se mu na něj... atd. Jestli mi rozumíš. A protože mám auto moto a vlastně všechno co je na benzin rád jako takový, příčí se mi hanět jakkýkoliv povozy jen kvuli tomu, že si je kupuju i třeba většina lidí, který bych ani nepochcal.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
03.12.2011 12:49:46
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdenda:
...máš pravdu, že sem f SUVčkách nic nenajezdil, jen se mi prostě nelíbjej...ouplnej ekstrém je koupit H2 a vobout na to dvacetipalcový chromovaný ráfy, niskoprofilový gumy a jezdit s tym po Praze nebo jinym velkym městě, to je prostě k smíchu nebo spíš k pláči...na druhou stranu chápu tvý potřeby a tahat tvoji loď za Vochcáfkou nejni ouplnej ideál, páč na to potřebuješ těšký silný auto...jen sem tym chtěl říct, že mě se tydle auta nelíbjej a dyš uš offa, tag na lítání po tankodromu a po lese, prostě káru pro zábavu, něco místo krosky na zimu a hnusný dny, gdy potřebuješ vypnout a užít si trochy bláta...ale nevymluvíš mi, že tydla auta prostě patřej k určitý sortě lidí stejně jako Breitlingy, Tommy Hilfinger a podobný cajky, páč by mezi "svejma" byli divný, dyby jezdili a chodili v něčom jinym...tym ale nechci říct, že každej, gdo jezdí f SUV je velezmrd a ksindl...a uš držim hubu, páč tadle debata je stejně vo hovněcoolsmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
03.12.2011 12:51:34
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

hele zdendo, máš na autě tmavý fólie na sklech?help


doba je temná...
Zdenda (Člen)
03.12.2011 12:51:52
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Čeče, moje bývalá a tvoje současná profese téhle době moc nepřispívá a lidem je blivno z níbigsmile

Navíc je to jeden velkej daňovej únikbigsmile

Ale zas to sype, taková je holt dobasmokin

Takže nic ve zlýmheadshakebigsmile

No vidíš a zase jsme u toho paušalizování tolik typickém pro některé čecháčky. To že jsou mezi taxikáři ksindlové tak jsou ksindlové automaticky všichni že. Postřílet, to je jasný. Všichni kradou, šmelej, rozvážej drogy, kurvy...  A lidi co se vozej to jsou taky všichni kurvy bo smrděj, nevážej si novejch aut, ničej auta, plonkujou - popravitsmile1

A jestli je lidem z tohodle blivno, tak ať si to užijou. U nás se rozhodně za nic stydět nemusíme spíš naopak. Zaměstnávali jsme vola co křičel jaký jsou lidi zloději a pak sám druhý okrádal - jak pro některé čechy typické že.

Sype nesype - myslím, že kdokoliv se o jakoukoliv firmu stará dobře a není línej, výsledek se dostaví. V očích druhých je ale i tak zlodějem i kdyby dělal co dělal...headshake

Samozřejmě nic ve zlým, proč takybigsmile Já jsem vůbec výkvět společnosti a nepřítel státu, když dělám tuhle profesi, navíc mám bojovýho psa, jezdím na motorce, chytám ryby stylem chyť a pusť, líběj se mi SUV atd. Do plynu se mnou!ass


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
03.12.2011 12:52:04
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Amenbigsmile!

Odcházím do "Karibiku" chudých a pak si vás dočtusmokin


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
03.12.2011 12:53:26
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

inkvizitorr psal:

hele zdendo, máš na autě tmavý fólie na sklech?help

Mám. Mám jak hodně tmavý tak i prodloužení SUN setu (jak maj auta ze série natonovaný do tmavě zelena zadní skla, tak umim i stejnou folii na předek, že to je jako jeden kus)


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
03.12.2011 13:00:18
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous: Hillfiger je teploušský ale Breitllingové maj moc pěkný hodinky!smile1 Já ti přeci rozumim, nejlíp se cejtim v maskáčích špinavejch někde na chalupě a nepotřebuju se někde naparovat a vymetat VIP párty. Máte všichni samozřejmě recht, že nafoukanej zbohatlík je jeden z největších ksindlů, jen mi je smutno, že to za ně vodsíraj ty auta.
Jinak taky souhlas, že když vidim H2, Escalade atd na dvaadvacítkaách nízkoprofilech navíc v chromu a zezadu jsou ty kola úzký jak užovky, tak to je k zblití. No jo co naděláme. Bejt na mě tak mám v garáži auta od H1 až po Veyron. Serem na to.

Hele musím se s tebou nějak domluvit na ten servis!!!!!!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
03.12.2011 13:19:17
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Zdenda psal:

Filous: Hillfiger je teploušský ale Breitllingové maj moc pěkný hodinky!smile1 Já ti přeci rozumim, nejlíp se cejtim v maskáčích špinavejch někde na chalupě a nepotřebuju se někde naparovat a vymetat VIP párty. Máte všichni samozřejmě recht, že nafoukanej zbohatlík je jeden z největších ksindlů, jen mi je smutno, že to za ně vodsíraj ty auta.
Jinak taky souhlas, že když vidim H2, Escalade atd na dvaadvacítkaách nízkoprofilech navíc v chromu a zezadu jsou ty kola úzký jak užovky, tak to je k zblití. No jo co naděláme. Bejt na mě tak mám v garáži auta od H1 až po Veyron. Serem na to.

Hele musím se s tebou nějak domluvit na ten servis!!!!!!

...nejni trabl, jen do Vánoc a možná eště půlku ledna se budu vjenovat jen rodinejm bajkum a nic jinýho na dílnu nechcicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bery (Člen)
03.12.2011 13:34:00
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

mám suv a víkecov kecy mě vůbec neserou, bo mě to auto vyhovuje bigsmile
magor, blb, frajer, atd může jezdit jak v dodávce, trabantu i v nákladáku idontknow


momentalně zavostalej
VikecB12 (Člen)
03.12.2011 14:42:28
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

bery psal:

mám suv a víkecov kecy mě vůbec neserou, bo mě to auto vyhovuje bigsmile
magor, blb, frajer, atd může jezdit jak v dodávce, trabantu i v nákladáku idontknow

goodV tom máš recht,auto nikdy nemůže za vola co ho řídígood Však sem psal 90%,tak si pogratuluj,jestli patříš k těm 10ti% normálních uživatelu toho werkugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
03.12.2011 14:45:33
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Seru na to,jedu na chalupu,du se tam zmatlat do hospodybeerwinesmokinsickbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richie (Člen)
03.12.2011 15:48:06
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

VikecB12 psal:

Seru na to,jedu na chalupu,du se tam zmatlat do hospodybeerwinesmokinsickbigsmilebigsmilebigsmile

good good good beer


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
03.12.2011 15:51:01
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

jinak nevl. tata má SUV, pač s máti majou kér na vysočině... v terénu to má rozhodně lepší vlastnosti něž ochcáva, tož co..... jo a na spz je 9998... takže je člověk za piču, jen do toho vleze bigsmile bigsmile bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
bobule (Člen)
03.12.2011 18:05:24
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

a neni to jedno? ať si každej koupí co se mu líbí a co mu kešeň dovolísmokin

já bych si osobně nekoupil ani BMW a MB jednak na to nemam a tady v tom jezdí každej druhej nepracující občan tmavé pleti, smutný je že už dou i do audibad


to jebu
PALOUS (Člen)
03.12.2011 18:10:21
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

bobule psal:

a neni to jedno? ať si každej koupí co se mu líbí a co mu kešeň dovolísmokin

já bych si osobně nekoupil ani BMW a MB jednak na to nemam a tady v tom jezdí každej druhej nepracující občan tmavé pleti, smutný je že už dou i do audibad

s tím bmw si mě dostal zmetkusmile2máš mě totiž na svědomíbigsmile


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
03.12.2011 18:44:00
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

PALOUS psal:
bobule psal:

a neni to jedno? ať si každej koupí co se mu líbí a co mu kešeň dovolísmokin

já bych si osobně nekoupil ani BMW a MB jednak na to nemam a tady v tom jezdí každej druhej nepracující občan tmavé pleti, smutný je že už dou i do audibad

s tím bmw si mě dostal zmetkusmile2máš mě totiž na svědomíbigsmile

bigsmile mě můžeš jenom poděkovat, mysli že freelander byla lepčí volbagood


to jebu
Filous (Člen)
03.12.2011 19:18:21
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

bobule psal:

a neni to jedno? ať si každej koupí co se mu líbí a co mu kešeň dovolísmokin

já bych si osobně nekoupil ani BMW a MB jednak na to nemam a tady v tom jezdí každej druhej nepracující občan tmavé pleti, smutný je že už dou i do audibad

...maj rechtgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
03.12.2011 21:02:46
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

K SUV mám vztah jak Filous...když, tak leda Wranglera nebo Hilux, obojí zvedlé...ale na normální ježdění mám slabost pro terénní kombíci.....až budu velkej, něco alá Outback, Allroad bych chtěl...ale teď jdu montovat značku na EXC bigsmile

vorel (Člen)
03.12.2011 21:06:53
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Hale a jak to je s lidma co jezdej mimikupru?


řikám si hurikán
Libor nx (Člen)
03.12.2011 23:34:51
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

bobule psal:

a neni to jedno? ať si každej koupí co se mu líbí a co mu kešeň dovolísmokin

Je to tak,já koukám na plechovky z praktickýho hlediska.Mám rodinnýho combika a to mě bohatě stačí.Ja jsem jezdil různýma plechovkama a za prvé mi takové velké mrchy nic neříkaj a za druhé jsou mi k mičemu.To naložím do svýho combika víc než do takový velký krávy.Takovej švára má Pajero,ale ten to potřebuje ve svý stavební firmě na ty svoje bagříky.Ať mi teda někdo vysvětlí na co potřebuje takový auto nějaká fiflena,která s tím neumí ani jezďit.idontknow

pulmotor (Člen)
04.12.2011 00:12:24
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

vorel psal:

Hale a jak to je s lidma co jezdej mimikupru?

Tak ty jsou placatýsmile1 a vopčas je musim vyštourávat z mřížky chladiče což je zdlouhavé a nechutnésick.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
luboss (Člen)
04.12.2011 00:31:00
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

inkvizitorr psal:

super vláknobigsmilebigsmilebigsmile

mno a kdo si teda koupi to Sorento na zimu? bigsmilebigsmilebigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
inkvizitorr (Administrator)
04.12.2011 07:34:17
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

luboss psal:
inkvizitorr psal:

super vláknobigsmilebigsmilebigsmile

mno a kdo si teda koupi to Sorento na zimu? bigsmilebigsmilebigsmile

no nigdo přece, kdo by s tim co dělal???sickbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
fidoB6 (Člen)
04.12.2011 10:07:31
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Libor nx psal:

Je to tak,já koukám na plechovky z praktickýho hlediska.Mám rodinnýho combika a to mě bohatě stačí.Ja jsem jezdil různýma plechovkama a za prvé mi takové velké mrchy nic neříkaj a za druhé jsou mi k mičemu.To naložím do svýho combika víc než do takový velký krávy.Takovej švára má Pajero,ale ten to potřebuje ve svý stavební firmě na ty svoje bagříky.Ať mi teda někdo vysvětlí na co potřebuje takový auto nějaká fiflena,která s tím neumí ani jezďit.idontknow

Já nevim,furt se tu píše, jak si někdo může koupit SUV, k čem jim to je,atd atd......
Sakra, když na to lidi maj peníze a líbí se jim to, tak si můžou koupit co chtěj! Pak srovnávat SUV a Off-roudy,to je taky trochu mimo.... Proč se vůbec asi SUV vyrábí? Kdyby o ně nebyl zájem,tak by je automobilky tak ve velkym asi nevyráběli,ne? To se budete ještě rozčilovat, proč se vyrábí smarty a podobný pidikáry, že to je nebezpečný, k hovnu,atd???Dle mýho je to jen česká mentalita...."on má obrovskou káru,je mu k hovnu,no to je debil...a ta jeho píča blonďatá, ta si to určitě vypíchala...navíc on kravaťák,no to je debil na entou...." Co se kavaťáků týče, sou zaměstnání, kam se prostě v monterkách nebo džínech nejezdí....proto sou to čuráci??? Nepochopim todle uvažování... ať se každej stará o sebe a ne o to,kdo v čem jezdí a kde na to asi vzal.


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Libor nx (Člen)
04.12.2011 12:12:30
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:
Libor nx psal:

Je to tak,já koukám na plechovky z praktickýho hlediska.Mám rodinnýho combika a to mě bohatě stačí.Ja jsem jezdil různýma plechovkama a za prvé mi takové velké mrchy nic neříkaj a za druhé jsou mi k mičemu.To naložím do svýho combika víc než do takový velký krávy.Takovej švára má Pajero,ale ten to potřebuje ve svý stavební firmě na ty svoje bagříky.Ať mi teda někdo vysvětlí na co potřebuje takový auto nějaká fiflena,která s tím neumí ani jezďit.idontknow

Já nevim,furt se tu píše, jak si někdo může koupit SUV, k čem jim to je,atd atd......
Sakra, když na to lidi maj peníze a líbí se jim to, tak si můžou koupit co chtěj! Pak srovnávat SUV a Off-roudy,to je taky trochu mimo.... Proč se vůbec asi SUV vyrábí? Kdyby o ně nebyl zájem,tak by je automobilky tak ve velkym asi nevyráběli,ne? To se budete ještě rozčilovat, proč se vyrábí smarty a podobný pidikáry, že to je nebezpečný, k hovnu,atd???Dle mýho je to jen česká mentalita...."on má obrovskou káru,je mu k hovnu,no to je debil...a ta jeho píča blonďatá, ta si to určitě vypíchala...navíc on kravaťák,no to je debil na entou...." Co se kavaťáků týče, sou zaměstnání, kam se prostě v monterkách nebo džínech nejezdí....proto sou to čuráci??? Nepochopim todle uvažování... ať se každej stará o sebe a ne o to,kdo v čem jezdí a kde na to asi vzal.

Hele já nepsal,že je někdo debil nebo čurak kvůli tomu čím jezdí. Ať si do práce lítá třeba vrtulníkem a nemám potřebu jim závidět. Jen mě štve, že si lidi koupí takovouhle káru a neumí s tím ani jezdit.Mám takovou třeba sousedku.Ma Bmw asi 3roky a do dneska se nenaučila s ním jezdit a ještě k tomu není za tím volantem vidět.Vypadá to jako by jezdila s Tatrovkou. S ní bych do takovýho auta ani nesedl headshake

bery (Člen)
04.12.2011 13:20:44
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

mě nevadí magor, frajer, blb či pussy, mě vadí bezohledný řidič idontknow


momentalně zavostalej
inkvizitorr (Administrator)
04.12.2011 13:27:54
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Libor nx psal:

Jen mě štve, že si lidi koupí takovouhle káru a neumí s tím ani jezdit.

jenže tyhle auta sou určený pro lidi kerý s tim neuměj jezditsmokin je to velký, což znamená "bezpečný", je to "offroad" což znamená že to "všude vyjede", je to "luxusně vybavený" což znamená, že to neni nic co by si koupila důchodkyně od vedle, prostě auto přesně určený pro lidi co to vyhledávajsmokin největší prdel pro mě byla, když si jeden známej začal stěžovat, že mu cayenne žere v průměru 22 litrů a že je to moc drahý na provoz (jezdil v tom sám po městě a jednou za čas na vysočinu)bigsmilebigsmilebigsmile prostě kdo chce kam, ať si to koupí... je to jako každej univerzál, umí to všechno, ale nic pořádně. stařec má outlander a vyhovuje mu to maximálně, ale nic od toho neočekává na rozdíl od spousty lidí co na to maj nároky jako na vyjímečný vozidlo ve všech situacíchsmokin


doba je temná...
Libor nx (Člen)
04.12.2011 13:47:09
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

inkvizitorr psal:
Libor nx psal:

Jen mě štve, že si lidi koupí takovouhle káru a neumí s tím ani jezdit.

jenže tyhle auta sou určený pro lidi kerý s tim neuměj jezditsmokin je to velký, což znamená "bezpečný", je to "offroad" což znamená že to "všude vyjede", je to "luxusně vybavený" což znamená, že to neni nic co by si koupila důchodkyně od vedle, prostě auto přesně určený pro lidi co to vyhledávajsmokin největší prdel pro mě byla, když si jeden známej začal stěžovat, že mu cayenne žere v průměru 22 litrů a že je to moc drahý na provoz (jezdil v tom sám po městě a jednou za čas na vysočinu)bigsmilebigsmilebigsmile prostě kdo chce kam, ať si to koupí... je to jako každej univerzál, umí to všechno, ale nic pořádně. stařec má outlander a vyhovuje mu to maximálně, ale nic od toho neočekává na rozdíl od spousty lidí co na to maj nároky jako na vyjímečný vozidlo ve všech situacíchsmokin

Bezpečný to je ,ale právě pro mě.My vostatní,aby jsme se jim vyhejbali sviňským obloukem a některým to právě vyhovuje,co si takový auto koupí.

fidoB6 (Člen)
04.12.2011 14:33:54
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Libor nx psal:
inkvizitorr psal:
Libor nx psal:

Jen mě štve, že si lidi koupí takovouhle káru a neumí s tím ani jezdit.

jenže tyhle auta sou určený pro lidi kerý s tim neuměj jezditsmokin je to velký, což znamená "bezpečný", je to "offroad" což znamená že to "všude vyjede", je to "luxusně vybavený" což znamená, že to neni nic co by si koupila důchodkyně od vedle, prostě auto přesně určený pro lidi co to vyhledávajsmokin největší prdel pro mě byla, když si jeden známej začal stěžovat, že mu cayenne žere v průměru 22 litrů a že je to moc drahý na provoz (jezdil v tom sám po městě a jednou za čas na vysočinu)bigsmilebigsmilebigsmile prostě kdo chce kam, ať si to koupí... je to jako každej univerzál, umí to všechno, ale nic pořádně. stařec má outlander a vyhovuje mu to maximálně, ale nic od toho neočekává na rozdíl od spousty lidí co na to maj nároky jako na vyjímečný vozidlo ve všech situacíchsmokin

Bezpečný to je ,ale právě pro mě.My vostatní,aby jsme se jim vyhejbali sviňským obloukem a některým to právě vyhovuje,co si takový auto koupí.

no co k tomudle dodat....kupujou to schválně aby ostatní mohli zabít a oni přežili...asi...idontknow druhá věc je,že když se cítíš ohroženě,tak kup taky takový bezpečný autogoodbigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Libor nx (Člen)
04.12.2011 15:45:36
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:
Libor nx psal:
inkvizitorr psal:

jenže tyhle auta sou určený pro lidi kerý s tim neuměj jezditsmokin je to velký, což znamená "bezpečný", je to "offroad" což znamená že to "všude vyjede", je to "luxusně vybavený" což znamená, že to neni nic co by si koupila důchodkyně od vedle, prostě auto přesně určený pro lidi co to vyhledávajsmokin největší prdel pro mě byla, když si jeden známej začal stěžovat, že mu cayenne žere v průměru 22 litrů a že je to moc drahý na provoz (jezdil v tom sám po městě a jednou za čas na vysočinu)bigsmilebigsmilebigsmile prostě kdo chce kam, ať si to koupí... je to jako každej univerzál, umí to všechno, ale nic pořádně. stařec má outlander a vyhovuje mu to maximálně, ale nic od toho neočekává na rozdíl od spousty lidí co na to maj nároky jako na vyjímečný vozidlo ve všech situacíchsmokin

Bezpečný to je ,ale právě pro mě.My vostatní,aby jsme se jim vyhejbali sviňským obloukem a některým to právě vyhovuje,co si takový auto koupí.

no co k tomudle dodat....kupujou to schválně aby ostatní mohli zabít a oni přežili...asi...idontknow druhá věc je,že když se cítíš ohroženě,tak kup taky takový bezpečný autogoodbigsmile

No to abych prodal Bandasku a koupil nějaké to SUVidontknowKdyž tě vohrozí takovej jouda  ktomu s kmotrovskou spz a ještě se ti směje do ksichtu ukazujefuck,tak mi věř,že moc příjemný to moc neníheadshakeNehážu všechy do jednoho pytle,ale třeba na D1 takovejch vypatlanců potkáš hafo

fidoB6 (Člen)
04.12.2011 16:14:33
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Libor nx psal:
fidoB6 psal:
Libor nx psal:

Bezpečný to je ,ale právě pro mě.My vostatní,aby jsme se jim vyhejbali sviňským obloukem a některým to právě vyhovuje,co si takový auto koupí.

no co k tomudle dodat....kupujou to schválně aby ostatní mohli zabít a oni přežili...asi...idontknow druhá věc je,že když se cítíš ohroženě,tak kup taky takový bezpečný autogoodbigsmile

No to abych prodal Bandasku a koupil nějaké to SUVidontknowKdyž tě vohrozí takovej jouda  ktomu s kmotrovskou spz a ještě se ti směje do ksichtu ukazujefuck,tak mi věř,že moc příjemný to moc neníheadshakeNehážu všechy do jednoho pytle,ale třeba na D1 takovejch vypatlanců potkáš hafo

no a další téma...SPZ:automaticky jak má někdo 1111 nebo 1234 nebo tak nějak,je to grázl,zloděj, mafián,atd....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilemy taky máme na autech "protekční" čísla, neukrad sem ani korunu,nikoho nezabil, nejsem z mafiánský famílie, jen když se to líbí a sou známí, co to dokážou pořídit, tak proč ne????za chvíli budou mafiáni a debilové ti, co si koupí auto v černý matný??? todle je fakt k smíchu.... mi přijde,že je to jen takový druh závisti, "oni to maj,já ne..." opět,když má někdo peníze,ať si jezdí třeba tankem,mi je to uprdele... a agresivního řidiče nedělá jeho X6M s "protekční" SPZ,ale jeho mozek. debilové jezdí agresivně i s posranou nezapamatovatelnou SPZ v poloshnilim, přesto "vytuněnym" fáčku,nebo vobyčejnym superbu (experti sou taxikáři)...když vidim,že někoho brzdim,uhnu mu a nemá důvod mě fuckovat....jediný co je na silnicích nebezpečný,sou zamrdaný kamioňácifuckfuckfuck


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Libor nx (Člen)
04.12.2011 16:27:29
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:
Libor nx psal:
fidoB6 psal:

no co k tomudle dodat....kupujou to schválně aby ostatní mohli zabít a oni přežili...asi...idontknow druhá věc je,že když se cítíš ohroženě,tak kup taky takový bezpečný autogoodbigsmile

No to abych prodal Bandasku a koupil nějaké to SUVidontknowKdyž tě vohrozí takovej jouda  ktomu s kmotrovskou spz a ještě se ti směje do ksichtu ukazujefuck,tak mi věř,že moc příjemný to moc neníheadshakeNehážu všechy do jednoho pytle,ale třeba na D1 takovejch vypatlanců potkáš hafo

no a další téma...SPZ:automaticky jak má někdo 1111 nebo 1234 nebo tak nějak,je to grázl,zloděj, mafián,atd....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilemy taky máme na autech "protekční" čísla, neukrad sem ani korunu,nikoho nezabil, nejsem z mafiánský famílie, jen když se to líbí a sou známí, co to dokážou pořídit, tak proč ne????za chvíli budou mafiáni a debilové ti, co si koupí auto v černý matný??? todle je fakt k smíchu.... mi přijde,že je to jen takový druh závisti, "oni to maj,já ne..." opět,když má někdo peníze,ať si jezdí třeba tankem,mi je to uprdele... a agresivního řidiče nedělá jeho X6M s "protekční" SPZ,ale jeho mozek. debilové jezdí agresivně i s posranou nezapamatovatelnou SPZ v poloshnilim, přesto "vytuněnym" fáčku,nebo vobyčejnym superbu (experti sou taxikáři)...když vidim,že někoho brzdim,uhnu mu a nemá důvod mě fuckovat....jediný co je na silnicích nebezpečný,sou zamrdaný kamioňácifuckfuckfuck

Aha tak to jsem nevěděl,že si za to můžu sám,že mě někdo vohrozí a ještě na mě ukazuje fakáčeidontknowTo abych ani nevyjíždel z baráku,jen abych někoho nenasralgoodbigsmile

richie (Člen)
04.12.2011 16:29:01
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

každá věc se dá kategorizovat (SUV řídí piče, SPZ:0000 značí kundu)....

a taky se dá každá věc moralizovat (není pravda že všechny SUV řidí piče, mám SPZ:0000 a nejsem kunda)...

mě už dávno přestaly bavit obě tyto kratochvíle bigsmile

na světe se navždy bude někdo kdo bude tvrdit o něčem, že je to nějaký ... a někdo, kdo mu to bude rozmlouvat, protože to něco nemusí být vždycky nějaký smokin


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Petr J. (Člen)
04.12.2011 16:52:25
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

A není to tak, že S-kaři jezdí v SUV?

bigsmilebigsmilebigsmile

Fik-B6S (Člen)
04.12.2011 16:57:45
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Luboss: škoda že prodáváš už teď na jaře chci kupovat nějaké větší auto a tohle by pro mě bylo za příznivou cenu...smile2


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Libor nx (Člen)
04.12.2011 16:59:37
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Petr J. psal:

A není to tak, že S-kaři jezdí v SUV?

bigsmilebigsmilebigsmile

Leda,že bych byl vyjímka potvrzující pravidlo.smokinbigsmilebigsmile

pulmotor (Člen)
04.12.2011 17:27:17
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Petr J. psal:

A není to tak, že S-kaři jezdí v SUV?

bigsmilebigsmilebigsmile

To těžkopussysegra, brašule i skorošvára jsou Nkařibigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Ondráš (Člen)
04.12.2011 18:29:56
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:

To těžkopussysegra, brašule i skorošvára jsou Nkařibigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

V určitých směrech se tak nějak vymykáte všem a všemu. smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
04.12.2011 18:57:21
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Chcete mi teda tady jako říct, že Lubošek je kunda, když má SUV a značku 0000... Zajímavé...evil Prostě klasická diskuze o hovně...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kelly01 (Člen)
04.12.2011 20:00:05
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

K těm značkám, jestli mám 0000 a řeknu o sobě že nejsem kunda tak asi jsembigsmile

To musí říct ti druzí a ne ten koho se to týká, to může být pussy prvotřídní i se svým okolím, ale sám to o sobě logicky neřeknebigsmile

Takže posoudit jestli je vlastník SUV nebo té "správné" značky pussy může říct pouze jeho okolí, pokud on sám o sobě řekne že ne tak je zjevně pussy na entoubigsmile

To samé když napíše "mám SUV jsem podle vás pussy surprised", možná jsi, možná nejsibigsmile

Každej je podle někoho pussy a pro druhého ten "nej" frajerass


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
04.12.2011 20:01:58
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

pulmotor psal:
Petr J. psal:

A není to tak, že S-kaři jezdí v SUV?

bigsmilebigsmilebigsmile

To těžkopussysegra, brašule i skorošvára jsou Nkařibigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Pokud si ovšem tajně nešetří na S-kovou kapotubigsmile


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
05.12.2011 09:46:11
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

God save Kelly!
...jinak je to tady samá naprasklá cévkabigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Libor nx (Člen)
05.12.2011 10:13:52
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Antihero psal:

God save Kelly!
...jinak je to tady samá naprasklá cévkabigsmile

to jenom tak vypadásmokinbigsmilebigsmile

Filous (Člen)
05.12.2011 10:25:40
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:
Libor nx psal:
fidoB6 psal:


no co k tomudle dodat....kupujou to schválně aby ostatní mohli zabít a oni přežili...asi...idontknow druhá věc je,že když se cítíš ohroženě,tak kup taky takový bezpečný autogoodbigsmile

No to abych prodal Bandasku a koupil nějaké to SUVidontknowKdyž tě vohrozí takovej jouda  ktomu s kmotrovskou spz a ještě se ti směje do ksichtu ukazujefuck,tak mi věř,že moc příjemný to moc neníheadshakeNehážu všechy do jednoho pytle,ale třeba na D1 takovejch vypatlanců potkáš hafo

no a další téma...SPZ:automaticky jak má někdo 1111 nebo 1234 nebo tak nějak,je to grázl,zloděj, mafián,atd....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilemy taky máme na autech "protekční" čísla, neukrad sem ani korunu,nikoho nezabil, nejsem z mafiánský famílie, jen když se to líbí a sou známí, co to dokážou pořídit, tak proč ne????za chvíli budou mafiáni a debilové ti, co si koupí auto v černý matný??? todle je fakt k smíchu.... mi přijde,že je to jen takový druh závisti, "oni to maj,já ne..." opět,když má někdo peníze,ať si jezdí třeba tankem,mi je to uprdele... a agresivního řidiče nedělá jeho X6M s "protekční" SPZ,ale jeho mozek. debilové jezdí agresivně i s posranou nezapamatovatelnou SPZ v poloshnilim, přesto "vytuněnym" fáčku,nebo vobyčejnym superbu (experti sou taxikáři)...když vidim,že někoho brzdim,uhnu mu a nemá důvod mě fuckovat....jediný co je na silnicích nebezpečný,sou zamrdaný kamioňácifuckfuckfuck

...tagže fšichni sou f pohodě, jediný šoféři kamionů sou zmrdi??? ...vobhajuješ gde koho a chlapy, kerý ti vozej žrádlo, zboží do krámů a matrijál ti nevoněj??? ...vona to totiš nejni aš taková prdel, v dnešnim provozu kočírovat štyrycet tun a s tym co se děje na silnicích abys měl za tym velkym volantem nervy jag špagáty...řek bych, že je mezi nima stejný procento zmrdů jako právje mezi šoférama tech SUV a mezi jakoukolif jinou skupinou...zamysli seidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr