Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Petr J. (Člen)
05.12.2011 10:38:51
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Většinou největší šílenci jsou piloti různých dodávek...jinak jak píše Filous, jezdit kamionem není úplná prča, ale magoři jsou všude...mne třeba poslední dobou hodně kamioňáků pouštelo good

Kelly01 (Člen)
05.12.2011 10:42:28
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

A pravdu má surprised?

bigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
05.12.2011 11:12:14
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous psal:

...tagže fšichni sou f pohodě, jediný šoféři kamionů sou zmrdi??? ...vobhajuješ gde koho a chlapy, kerý ti vozej žrádlo, zboží do krámů a matrijál ti nevoněj??? ...vona to totiš nejni aš taková prdel, v dnešnim provozu kočírovat štyrycet tun a s tym co se děje na silnicích abys měl za tym velkym volantem nervy jag špagáty...řek bych, že je mezi nima stejný procento zmrdů jako právje mezi šoférama tech SUV a mezi jakoukolif jinou skupinou...zamysli seidontknow

Klíd... Se asi načuchal rajčáku... To znáš od freše, ne?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
DonPepon (Člen)
05.12.2011 11:35:34
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

stejně největší prasata jsou motorkářibigsmile, co do počtu přestupků jako rychlost,nesprávné předjíždění,ohrožování ostatních,parkování atd.atd.bigsmile

fidoB6 (Člen)
05.12.2011 11:40:56
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous psal:
fidoB6 psal:
Libor nx psal:

No to abych prodal Bandasku a koupil nějaké to SUVidontknowKdyž tě vohrozí takovej jouda  ktomu s kmotrovskou spz a ještě se ti směje do ksichtu ukazujefuck,tak mi věř,že moc příjemný to moc neníheadshakeNehážu všechy do jednoho pytle,ale třeba na D1 takovejch vypatlanců potkáš hafo

no a další téma...SPZ:automaticky jak má někdo 1111 nebo 1234 nebo tak nějak,je to grázl,zloděj, mafián,atd....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilemy taky máme na autech "protekční" čísla, neukrad sem ani korunu,nikoho nezabil, nejsem z mafiánský famílie, jen když se to líbí a sou známí, co to dokážou pořídit, tak proč ne????za chvíli budou mafiáni a debilové ti, co si koupí auto v černý matný??? todle je fakt k smíchu.... mi přijde,že je to jen takový druh závisti, "oni to maj,já ne..." opět,když má někdo peníze,ať si jezdí třeba tankem,mi je to uprdele... a agresivního řidiče nedělá jeho X6M s "protekční" SPZ,ale jeho mozek. debilové jezdí agresivně i s posranou nezapamatovatelnou SPZ v poloshnilim, přesto "vytuněnym" fáčku,nebo vobyčejnym superbu (experti sou taxikáři)...když vidim,že někoho brzdim,uhnu mu a nemá důvod mě fuckovat....jediný co je na silnicích nebezpečný,sou zamrdaný kamioňácifuckfuckfuck

...tagže fšichni sou f pohodě, jediný šoféři kamionů sou zmrdi??? ...vobhajuješ gde koho a chlapy, kerý ti vozej žrádlo, zboží do krámů a matrijál ti nevoněj??? ...vona to totiš nejni aš taková prdel, v dnešnim provozu kočírovat štyrycet tun a s tym co se děje na silnicích abys měl za tym velkym volantem nervy jag špagáty...řek bych, že je mezi nima stejný procento zmrdů jako právje mezi šoférama tech SUV a mezi jakoukolif jinou skupinou...zamysli seidontknow

Jasný že někdo to žrádlo musí přivézt,odvézt,složit,.... Nepíšu to sem jen tak z prdele,prostě s nima mam nejhorší zkušenosti, co kamioňák, to průser, každej si to mydlí na tempomat, nedejbože když se předjížděj, jednak to tam vždycky pošlou,když najdou skulinu mezi autama,druhak že by ten předjížděnej přibrzdil,aby se to urychlilo? ani hovno!!!!jede si ten svuj tempomat a ať se všichni poserou! a takovejch je naprsoto drtivá většina....pak miluju v práglu nájezd na D1 od spořilova, tam furt kolony a co ty čuráci nedělaj,jedou pohodičku vedle sebe aby je nikdo nepředjel a jebat!!!....ať nejezděj jak zmrdi a neblokujou silnice a budou mi u prdele


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
hlemejzd999 (Člen)
05.12.2011 12:36:26
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:

ať nejezděj jak zmrdi a neblokujou silnice a budou mi u prdele

já je mám rád...vozej k nám pivo......spóóóustu piva...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
05.12.2011 12:46:37
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

hlemejzd999 psal:
fidoB6 psal:

ať nejezděj jak zmrdi a neblokujou silnice a budou mi u prdele

já je mám rád...vozej k nám pivo......spóóóustu piva...

/přidej hlas - to je kvalitní názor/ ..+1 bigsmile

Filous (Člen)
05.12.2011 14:00:17
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:
Filous psal:
fidoB6 psal:


no a další téma...SPZ:automaticky jak má někdo 1111 nebo 1234 nebo tak nějak,je to grázl,zloděj, mafián,atd....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilemy taky máme na autech "protekční" čísla, neukrad sem ani korunu,nikoho nezabil, nejsem z mafiánský famílie, jen když se to líbí a sou známí, co to dokážou pořídit, tak proč ne????za chvíli budou mafiáni a debilové ti, co si koupí auto v černý matný??? todle je fakt k smíchu.... mi přijde,že je to jen takový druh závisti, "oni to maj,já ne..." opět,když má někdo peníze,ať si jezdí třeba tankem,mi je to uprdele... a agresivního řidiče nedělá jeho X6M s "protekční" SPZ,ale jeho mozek. debilové jezdí agresivně i s posranou nezapamatovatelnou SPZ v poloshnilim, přesto "vytuněnym" fáčku,nebo vobyčejnym superbu (experti sou taxikáři)...když vidim,že někoho brzdim,uhnu mu a nemá důvod mě fuckovat....jediný co je na silnicích nebezpečný,sou zamrdaný kamioňácifuckfuckfuck

...tagže fšichni sou f pohodě, jediný šoféři kamionů sou zmrdi??? ...vobhajuješ gde koho a chlapy, kerý ti vozej žrádlo, zboží do krámů a matrijál ti nevoněj??? ...vona to totiš nejni aš taková prdel, v dnešnim provozu kočírovat štyrycet tun a s tym co se děje na silnicích abys měl za tym velkym volantem nervy jag špagáty...řek bych, že je mezi nima stejný procento zmrdů jako právje mezi šoférama tech SUV a mezi jakoukolif jinou skupinou...zamysli seidontknow

Jasný že někdo to žrádlo musí přivézt,odvézt,složit,.... Nepíšu to sem jen tak z prdele,prostě s nima mam nejhorší zkušenosti, co kamioňák, to průser, každej si to mydlí na tempomat, nedejbože když se předjížděj, jednak to tam vždycky pošlou,když najdou skulinu mezi autama,druhak že by ten předjížděnej přibrzdil,aby se to urychlilo? ani hovno!!!!jede si ten svuj tempomat a ať se všichni poserou! a takovejch je naprsoto drtivá většina....pak miluju v práglu nájezd na D1 od spořilova, tam furt kolony a co ty čuráci nedělaj,jedou pohodičku vedle sebe aby je nikdo nepředjel a jebat!!!....ať nejezděj jak zmrdi a neblokujou silnice a budou mi u prdele

...nebudu tě přesvjedčovat, ale vjeřim že po měsíci f kabině ňáký Skánije nebo Dafu bys změnil názor...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
05.12.2011 14:10:52
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

A přestaňte to vždycky celý kopírovatbigsmile

Ten konflikt ztrácí spádbigsmile

A trošku souhlas s Filousem! Já bych tu práci v životě nedělalbadsick

Ale furt ji beru společensky mnohem výše než zlodějský taxikářesick

A za 19 let taxislužby jsem čestnýho(vč. mne) nepoznal a můžou si tady psát bludy jaký chtějbigsmile


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
05.12.2011 14:12:43
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Mám mezi kamioňáky hodně dobrejch kamarádů, normálních lidí a zároveň jsem se setkal s mnoha dobytky... Je to furt dokola, v každý skupině lidí se najde kunda.  Nepaušalizujte prosím nikoho...idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
05.12.2011 14:33:34
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Já osobně nepaušalizuji nikoho, jen jsem se vyjádřil k činnosti kterou jsem dělal, kde jsem zaměstnával skoro 30 řidičů a jednával a znal všechny z oboru v okruhu cca 50kmbigsmile

Nebyl mezi  námi jedinej co by nebyl hajzl a nekradl(všechny triky snad znám, akorát u nás neletěly turbaredface, ty byly ve větších městech od OL vejšbigsmile), a ani jeden z nás nikoho poctivýho neznal a ani o něm neslyšel, dokonce ani pověst nebo bájiredface

A přiznejme si, kamioňáci to maj těžce vydřený a odsezený hodinama, u nás stačiil jeden kšeft nebo návštěva bordela a za večer bylo vyděláno to na co kamioňák v teplákách maká týden, bo u něj to je opravdu o hodinách a km a ne jak u nás o penězíchredfacebigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
05.12.2011 14:51:44
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous psal:

...nebudu tě přesvjedčovat, ale vjeřim že po měsíci f kabině ňáký Skánije nebo Dafu bys změnil názor...

...a nebo iveka á nebo třeba mana, tý vole bigsmile ...to taky může bejt ne?bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
05.12.2011 14:54:00
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

...........Nebyl mezi  námi jedinej co by nebyl hajzl a nekradl(všechny triky snad znám, akorát u nás neletěly turbaredface, ty byly ve větších městech od OL vejšbigsmile), a ani jeden z nás nikoho poctivýho neznal a ani o něm neslyšel, dokonce ani pověst nebo bájiredface.............

...žádná druhá báje v takový síle, jako že přejdeš vodu suchou nohou nemůže existovat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
05.12.2011 15:16:36
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Já osobně nepaušalizuji nikoho, jen jsem se vyjádřil k činnosti kterou jsem dělal, kde jsem zaměstnával skoro 30 řidičů a jednával a znal všechny z oboru v okruhu cca 50kmbigsmile

Nebyl mezi  námi jedinej co by nebyl hajzl a nekradl(všechny triky snad znám, akorát u nás neletěly turbaredface, ty byly ve větších městech od OL vejšbigsmile), a ani jeden z nás nikoho poctivýho neznal a ani o něm neslyšel, dokonce ani pověst nebo bájiredface

A přiznejme si, kamioňáci to maj těžce vydřený a odsezený hodinama, u nás stačiil jeden kšeft nebo návštěva bordela a za večer bylo vyděláno to na co kamioňák v teplákách maká týden, bo u něj to je opravdu o hodinách a km a ne jak u nás o penězíchredfacebigsmile

Nevím co jsi za praktiky používal ty, taky netvrdím, že nemám zaměstnance, který by si občas nějk nepomohl, nicméně vzhledem k tomu, že máme pevné ceny, příkaz že po každé jízdě se dává automaticky účtenka kde je jak víš vše včetnš délky a ceny za 1km se snažím nepoctivost minimalizovat. To, že 90% taxikářů jsou staré struktury z řad veksláků a podobné verbeže, většina z nich jsou gambleři a podobně, tak to je prostě fakt. Proto mi to možná funguje tak jak funguje, že mám naprosto jiný smýšlení a cíle nehledě na to, že mě v dnešní době zajímá spíše spolupráce s firmama, co maj transfery na letiště a podobně, kupříkladu zrovna minulej tejden se jela Francie a Polsko pro Tyoytu. To jsou pro mne zakázky, který normální taxikář z ulice ani neuvidí neuvěří, že tohle se dá chytit. A u těhle zákazníků nikoho neokradeš, respektive nevím jak.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
05.12.2011 15:41:29
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Každý má pár zákazníků u kterých to nejde, ale taxíkář kradl, krade a krást bude, někdo míň, někdo víc, někdy sám, někdy zaměstnanci, občas se upraví lístky, občas taxák, občas faktura, občas se něco odpojí a když už nic tak se odrbe daňové a DPH bo je to stejné jak v restaurační činnost, u stánkařů a podobné havěti...
A pokud jsi první novodobej svatej tím lípbigsmile

Je mi to fakt u prdele, každej se živí jak umí, včetně mne, já se jen vyjadřoval aby řeč nestála a hlavně kvůli tomu že oproti hajzlíkům z taxíků jsou řidiči náklaďáků opravdu chudáci kteří si zaslouží dvojnásobek toho co majísmokin

Ámensmile1

PS: A proč to pořád vztahuješ na sebe, taxíkářů je tu víc a je to všeobecná diskuzesurprised
     Nebo ti nekoresponduje daňové s majetky a zálibami která jsi vyjmenoval výšesurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
05.12.2011 16:11:07
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

osiris psal:
Filous psal:

...nebudu tě přesvjedčovat, ale vjeřim že po měsíci f kabině ňáký Skánije nebo Dafu bys změnil názor...

...a nebo iveka á nebo třeba mana, tý vole bigsmile ...to taky může bejt ne?bigsmile

...vole, s Iveka by byl bolavej za tejdenbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fidoB6 (Člen)
05.12.2011 20:26:26
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Filous: mám mezi řidičema náklaďáků taky dost kámošů....pokud si četl můj příspěvek pořádně, psal sem jen že jezdí jak debilové,nic víc...náročnost jejich páce sem nijak neshazoval,ale to že makaj jak negři,řídí od nevidim do nevidim jim dává právo dělat na silnicích prasárny?každá práce je nějak náročná,buď fyzicky,nebo psychicky nebo obojí,ale to znamená že budu jezdit jako trotl?každej má s někym nějakou zkušenost,já s tim, že kamioňáci a taxálové sou největší prasata na silnicích a nějakej X6 "mafián" s 0A0 0000 neni takový nebezpečí jak výše zmínění.toť všegood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Miras (Člen)
05.12.2011 20:39:49
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Tu podle vás "protekční" SPZ si může dát na auto jenom pěkná pussy, když pak tím všude ukazuje jakej je to podvodník nebo se s podvodníkama zná...

fidoB6 (Člen)
05.12.2011 20:48:50
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

to aby si nikdo nekupoval drahý auta....dává tím všem sežrat,že má prachy a že je asi někde ukrad....směšnýbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
hlemejzd999 (Člen)
05.12.2011 22:25:55
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:

každá práce je nějak náročná,buď fyzicky,nebo psychicky nebo obojí

no tak moment .....bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
06.12.2011 10:39:16
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

hlemejzd999 psal:
fidoB6 psal:

každá práce je nějak náročná,buď fyzicky,nebo psychicky nebo obojí

no tak moment .....bigsmilebigsmilebigsmile

Nevíš o čem to mluví?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
06.12.2011 11:49:45
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:
fidoB6 psal:

každá práce je nějak náročná,buď fyzicky,nebo psychicky nebo obojí

no tak moment .....bigsmilebigsmilebigsmile

Nevíš o čem to mluví?smile1

nevim co je to slovo za tim „každá“ bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
06.12.2011 12:49:06
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

hlemejzd999 psal:

nevim co je to slovo za tim „každá“ bigsmile

Asi nějaký archaizmus.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
06.12.2011 12:50:12
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

hlemejzd999 psal:
Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:


no tak moment .....bigsmilebigsmilebigsmile

Nevíš o čem to mluví?smile1

nevim co je to slovo za tim „každá“ bigsmile

To má někdo místo zaměstnání...chudáksmile2
bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
06.12.2011 12:54:03
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:

nevim co je to slovo za tim „každá“ bigsmile

Asi nějaký archaizmus.smokin

taky je to  tady samej převzatej název z angličtiny a pak čovek nic neví bigsmilebigsmilebigsmile
...jediný čemu na vejplatní pásce rozumim jsou položky  „ čistá mzda a převedeno na účet...“


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdenda (Člen)
06.12.2011 14:14:42
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Každý má pár zákazníků u kterých to nejde, ale taxíkář kradl, krade a krást bude, někdo míň, někdo víc, někdy sám, někdy zaměstnanci, občas se upraví lístky, občas taxák, občas faktura, občas se něco odpojí a když už nic tak se odrbe daňové a DPH bo je to stejné jak v restaurační činnost, u stánkařů a podobné havěti...
A pokud jsi první novodobej svatej tím lípbigsmile

Je mi to fakt u prdele, každej se živí jak umí, včetně mne, já se jen vyjadřoval aby řeč nestála a hlavně kvůli tomu že oproti hajzlíkům z taxíků jsou řidiči náklaďáků opravdu chudáci kteří si zaslouží dvojnásobek toho co majísmokin

Ámensmile1

PS: A proč to pořád vztahuješ na sebe, taxíkářů je tu víc a je to všeobecná diskuzesurprised
     Nebo ti nekoresponduje daňové s majetky a zálibami která jsi vyjmenoval výšesurprisedbigsmile

Mě vše koresponduje. Nic nevztahuju na sebe, jen melu pantem aby řeč nestálo bo je to tu jak na novinkách good Snažím se dělat co můžu a možná trochu změnit poměry v týhle profesi. Nesnáším ty starý struktury stejně jako oni nesnáší mne respektive nás. Stejně jako jsem vykopal a vykopávám některé zákazníky, to je totiž v některých případech taky uctihodná verbež.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
07.12.2011 19:07:32
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:

Filous: mám mezi řidičema náklaďáků taky dost kámošů....pokud si četl můj příspěvek pořádně, psal sem jen že jezdí jak debilové,nic víc...náročnost jejich páce sem nijak neshazoval,ale to že makaj jak negři,řídí od nevidim do nevidim jim dává právo dělat na silnicích prasárny?každá práce je nějak náročná,buď fyzicky,nebo psychicky nebo obojí,ale to znamená že budu jezdit jako trotl?každej má s někym nějakou zkušenost,já s tim, že kamioňáci a taxálové sou největší prasata na silnicích a nějakej X6 "mafián" s 0A0 0000 neni takový nebezpečí jak výše zmínění.toť všegood

Nedá mě to,musím... Poslouchej,já sem kdysi jezdíval s dodávkou fšelijaký rozvozy tady po republice,lítával sem jak kokot 150sát a děsně mě srali kamijoňáci,co jako dělají za zvěrstva... Uplynul nějakej čas,začal sem s dodávkou jezdit mezinárodku,dlouhý cesty furt po dálnicích,rychlostní tempo spadlo někam ke 115-120km/h a ejhle,najednou těch prasáren ze strany řidičů kamijónu není tolik,protože tak nějak plynu s davem na té dálnici a nemíjím je jednou takovou rychlostí,než kterou voni jedou... A to jak popisuješ že stoupnou v koloně dvá vedle sebe,vono jim taky ani nic jinýho nezbejvá,než si to "zavřít",protože to,jakým stylem je podjíždí zleva-zprava-vodstavným vosobáci,to nemá vobdoby a narozdil vot člověka kerej jede někam na chalupu,nebo z práce vosobákem,voni mají tachograf a honí minuty.
Skus jet někdy pomaleji a uvidíš,že sou najednou fšichni nějak moc vohleduplnýgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fidoB6 (Člen)
07.12.2011 19:19:19
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Tvůj komentář plně respektuju...ale že zadupou kolikrát několik pruhů a všichni sou pak v píči,to je prostě prasárna jak hovado! nehledě na to, že pak se tutově stane nějakej kreš, pak sou vprdeli už totálně všichni a už se to veze...když si jedou pravym těch svejch 80, sou mi u řiti...každej ví, že motorky jezdí rychle,zrovnatak auta v levym na dálnici,ale když ti to tam před rypákem pošle, předjíždí se jak buzny 10 minut (ten pravej nepřibrzdí ani hovno), tak je to prasárna, že bych ho hned naoplátku taky vybrzdil...a další co mi na nich sere,sou pomalý pruhy na D1 do kopců, dobrá půlka těchdle vocasů snad ani neví, k čemu tam asi tak můžou bejt...
a je jedno,jestli jedeš na chalupu,do práce nebo třeba do prdelebigsmile
a abych nebyl vysazenej jen na tiráky, další dobytci sou ti,co jakmile najedou na dálnici,okamžitě to střelí do prostředního nebo do levýho a jedou si tam to svoje kilčofuckfuckfuck


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
07.12.2011 19:44:42
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Někdy si do toho stoupacího skus vjet,garantuju ti,že vod tam vyjedeš jak namydlenej,kolikrát sou tam díry 20cm hluboký a dobrovolně se tam nechce nikomu. Jak říkám,stačí jet trochu vohleduplněji a třeba se někdy skus podívat do zrcátka a přectavit si,že konec tvojí káry je vo další 4 auta dál a víš hned,jak tomu kreténovi v tom velkým krámu asi je a teď si přectav,že se s tou ludrou potřebuješ dostat do druhýho pruhu,ve kterým s tebou hrajou přetahovanou nervózně cukající lidi ve vosobáku,keří ti tam nenechají ani metr místa,protože by byl na chalupě vo 14fteřin pozdějibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
07.12.2011 22:23:35
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

To Fido: jde vidět, že jsi v tom nikdác neseděl jinač bys opravdu mluvil jinačgood

cifixhimlhergot , že já se do toho zas serubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
07.12.2011 22:27:52
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

...kdo to v kamionu nezkusil neví o čem to je, to je viki marný, nemůžeš nikomu zvyklýmu z osobáku vysvětlit ten pocit, kdy blikáš levým minutu dopředu, protože vidíš že se blížíš za někým kdo táhne pětadvacet tun do kopce a ty se svým o deset tun lehčím nákladem nebo o sto koní silněší kobylou bys ho v cuku letu dal a hned se zařadil před něj a nesmrděl tak v pravým, nikdo ti tam ale tu mezeru dobrovolně (jako je naopak jinde ve vyspělý evropě, většinou na západ od nás běžný) nenechá a ty když se tam drze nenasereš, tak jdeš hned o dva kvalty dolů, pak hned o další jeden a máš zaděláno na sraní se do kopce v takovým tempu že by ti prask čurák ve švu vzteky bigsmile
...je to o ohleduplnosti napříč sortama, sráči jsou mezi všema, ale nikdo nezačne jako první, takže se to tady u nás nikdy nezmění, no možná někdy jednou, časem až se několikátá generace v pořadí oprostí od našich obyčejů


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
07.12.2011 22:29:34
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

...to je Osi naprosto přesnýgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
07.12.2011 22:39:39
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

hele vy dva wopičáci sem jezdit s tatrou..teda tak před 37lety na písku
počítá se to??
serm drsnej kamioňák evil
já budu zejtra spíš drsná lopata.. smile2 kuwa tady to padá


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
07.12.2011 22:45:57
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

...to si piš good ty návyky v tobě zůstávaj, to už ti nikdo nikdy nevygumuje smokinbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
07.12.2011 23:26:18
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Borák psal:

hele vy dva wopičáci sem jezdit s tatrou..teda tak před 37lety na písku
počítá se to??
serm drsnej kamioňák evil
já budu zejtra spíš drsná lopata.. smile2 kuwa tady to padá

Nestraš ze sněhem,zítra valím zase přes krušný do chemnitz,tak to asi na Šebestiánu bude pěknej masakrsick V pondělí tam byla "nadílka" 3cmbigsmile sněhu a vod Chomutova se skoro nedalo vyjet nahorů,fšude šprajcnutý kamiony,silnica jak sklosick
Ještě že mám vot Filousa hen to vysíladlo a su "v obraze"(né podobraz,to až vo víkendubigsmile) jestli to jede,nebo négood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fidoB6 (Člen)
07.12.2011 23:28:18
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Banditatom psal:

To Fido: jde vidět, že jsi v tom nikdác neseděl jinač bys opravdu mluvil jinačgood

cifixhimlhergot , že já se do toho zas serubigsmile

máš pravdu,neseděl sem v tom....kdyby každej dělal to co v životě zatim nedělal,určitě by mluvil jinak....to ale neznamená,že mě to nemůže srát....vy co se tu do mě pouštíte, určitě na nic nenadáváte,protože ste všechno v životě vyzkoušeli,se všim máte zkušenosti,tudíž ste ke všemu tolerantní,že????mi spíš přijde,že když vy na něco nadáváte a většina s vámi souhlasí,je to v pohodě,ale jakmile někdo jinej má jinej názor,okamžitě je to debil, protože např. neřídil kamion,nedělal tohleto,támhleto....kravaťáci sou píčusove protože nechodí v monterkách, majitelé SUV sou zloději,protože někdo má jen feldu,ten kdo má milion měsíčně je zmrd,protože ostatní makaj za 15 táců,apod...


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
07.12.2011 23:35:13
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Já třeba náklďák nikdy neřídil,nemám na to ani papíry,ale snažím se vžit do jejich situace. Kravaťáky nemusím,hold to není moje sorta,SUV sou mě u prdele,je to jenom auto,a ten kdo má milion měsíčně zmrdem vopravdu bude,páč normální slušnou prací to nikdo nevydělá...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
fidoB6 (Člen)
07.12.2011 23:40:18
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

to je otázka co je normální práce...házet lopatou nebo si vybudovat firmu se slušnym obratem a následně výdělkem?to fakt musí všichni dělat nějakou "základní"práci aby měli stejnej plat?to je ale fakt směšný...idontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
VikecB12 (Člen)
07.12.2011 23:51:54
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:

to je otázka co je normální práce...házet lopatou nebo si vybudovat firmu se slušnym obratem a následně výdělkem?to fakt musí všichni dělat nějakou "základní"práci aby měli stejnej plat?to je ale fakt směšný...idontknow

Ale co furt meleš vo lopatě,myslím že tady lidi dělají ruzny profese za různej honorář,v kvádru i bez. Můj názor je ten,že slušnou prací-vybudovanou firmou,dobrým zaměstnáním atd. si dneska nevyděláš na uroveň nějakýho zloďěja kerej vokrádá firmy,se kterejma vobchoduje tím,že jim prostě nezaplatí,nebo má "kámoše" u státního koryta,kerej za vodlitou desátku přihodí nadhodnocenej kšeft a za ty "poctivě vydřený" prachy si pak právě ve valné věčině koupí kvalitní voblek a nějaký pěkný SUV-a vracíme se na začátek debaty proč lidem vadí SUV a jejich majitelébigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Libor nx (Člen)
08.12.2011 01:39:47
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

VikecB12 psal:
fidoB6 psal:

to je otázka co je normální práce...házet lopatou nebo si vybudovat firmu se slušnym obratem a následně výdělkem?to fakt musí všichni dělat nějakou "základní"práci aby měli stejnej plat?to je ale fakt směšný...idontknow

Ale co furt meleš vo lopatě,myslím že tady lidi dělají ruzny profese za různej honorář,v kvádru i bez. Můj názor je ten,že slušnou prací-vybudovanou firmou,dobrým zaměstnáním atd. si dneska nevyděláš na uroveň nějakýho zloďěja kerej vokrádá firmy,se kterejma vobchoduje tím,že jim prostě nezaplatí,nebo má "kámoše" u státního koryta,kerej za vodlitou desátku přihodí nadhodnocenej kšeft a za ty "poctivě vydřený" prachy si pak právě ve valné věčině koupí kvalitní voblek a nějaký pěkný SUV-a vracíme se na začátek debaty proč lidem vadí SUV a jejich majitelébigsmilebigsmile

Souhlasím s Vikecem,jak se říká "s poctivostí nejdál dojdeš"nebo "pojdeš" spíš platí to druhýbad

hlemejzd999 (Člen)
08.12.2011 02:31:24
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

mě se zdá, že tady lidi málo hulej....smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
08.12.2011 15:53:25
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:

máš pravdu,neseděl sem v tom....kdyby každej dělal to co v životě zatim nedělal,určitě by mluvil jinak....to ale neznamená,že mě to nemůže srát....vy co se tu do mě pouštíte, určitě na nic nenadáváte,protože ste všechno v životě vyzkoušeli,se všim máte zkušenosti,tudíž ste ke všemu tolerantní,že????mi spíš přijde,že když vy na něco nadáváte a většina s vámi souhlasí,je to v pohodě,ale jakmile někdo jinej má jinej názor,okamžitě je to debil, protože např. neřídil kamion,nedělal tohleto,támhleto....kravaťáci sou píčusove protože nechodí v monterkách, majitelé SUV sou zloději,protože někdo má jen feldu,ten kdo má milion měsíčně je zmrd,protože ostatní makaj za 15 táců,apod...

Vzpomínáš si na diskuzi o stávce lékařů. kdy jsi byl na straně kamioňáků?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fidoB6 (Člen)
08.12.2011 18:44:31
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Jo vzpomínám,dělali ste z nich čuráky...vzhledem k tomu,co psal Banditatom ,Osiris atd, už budu mlčetbigsmilebigsmile
uznávam svojí chybu, že nadávam na kamioňáky, když sem v tom neseděl a nemam s tim osobní zkušenost. odteď (jako každý jiný tady), nebudu odsuzovat a nadávat na věci, které jsem osobně nedělalgood bylo to velké selhání z mé strany se k tomu vyjadřovat,omlouvám sehelp už se budu zastávat jen sebe a nikoho jiného.a už sem ztichabigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Borák (Člen)
08.12.2011 19:58:51
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

počkej počkej...a už sis nafackoval ?? coolbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
PALOUS (Člen)
08.12.2011 20:17:01
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

fidoB6 psal:

Jo vzpomínám,dělali ste z nich čuráky...vzhledem k tomu,co psal Banditatom ,Osiris atd, už budu mlčetbigsmilebigsmile
uznávam svojí chybu, že nadávam na kamioňáky, když sem v tom neseděl a nemam s tim osobní zkušenost. odteď (jako každý jiný tady), nebudu odsuzovat a nadávat na věci, které jsem osobně nedělalgood bylo to velké selhání z mé strany se k tomu vyjadřovat,omlouvám sehelp už se budu zastávat jen sebe a nikoho jiného.a už sem ztichabigsmile

proč se vomlouváš a jdeš proti soběidontknowpro mě jsou a budou vždy na cestách největší kreténi právě kamioňácigooda chodcigooda vlastně všichni kerý jedou pomalejc jak jábigsmilea na chodce mám tohle a celkem se aj hejbou šmejdi http://www.profiautodily.cz/sindex.php? … akc=detail


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
08.12.2011 22:20:08
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

To fidoB6: nikdo tě nafackoval nikdo ti nenadávalgood(samozřejmě, že máš právo na sfůj násor nikdo ti ho neberegood) jen lidi co maj nějaký zkušenosti s fjetšíma autiškama ti vysvětlily něco o toleranci mesi šoferama...(jinač souhlas s osim...) toď vše...jen letos co mě udělali sfiňáren řiďiči vosobákusick.....................


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
4Fun.cz (Člen)
08.12.2011 22:25:33
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Náklaďák,osobák dodávka nebo teréňák...  -to je jedno....pokud za volantem sedí jantar, je to dycky špatně sick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Ivoušek (Člen)
09.12.2011 08:51:48
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Tak jsem se právě dozvěděla,že jsem pussy , protože mám suv smile2 . Jsem taky blondýna i když bez culíku,ale myslím si,že jezdit s tím umím. Velké auto jsem si pořídila protože mám velké hafany a jsem mrňavá (jsem ta co griluje klobásky ).Neházejte všechny blondýnky s velkým autem do jednoho pytle bigsmile.
inkviz:pandu jsem taky měla.Boží auto!Nikdy mě nezklamala a kdybychom se nestěhovali do baráku,tak jí mám ještě dneska bigsmile

Kelly01 (Člen)
09.12.2011 17:23:37
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Pokud stím umíš tak se tě to netýkásmile1

Pokud ne tak bohuželsmile2

A vkrizi se dá přebarvit nesurprised stejně je vás 90% šméčkových a pravou aby člověk pohledalbigsmile


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
09.12.2011 18:28:53
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Pokud stím umíš tak se tě to netýkásmile1

Pokud ne tak bohuželsmile2

A vkrizi se dá přebarvit nesurprised stejně je vás 90% šméčkových a pravou aby člověk pohledalbigsmile

goodbigsmile

Ivoušek (Člen)
09.12.2011 20:01:08
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Pokud stím umíš tak se tě to netýkásmile1

Pokud ne tak bohuželsmile2

A vkrizi se dá přebarvit nesurprised stejně je vás 90% šméčkových a pravou aby člověk pohledalbigsmile

Ja si myslím,že umím good .Řidičák mám 24let a nehodu jsem nezpůsobila,pokutu jen jednou.
No a manžel by Ti řekl,že tu pravou už našel ass

Mour (Člen)
09.12.2011 20:41:17
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Kelly01 psal:

Pokud stím umíš tak se tě to netýkásmile1

Pokud ne tak bohuželsmile2

A vkrizi se dá přebarvit nesurprised stejně je vás 90% šméčkových a pravou aby člověk pohledalbigsmile

....často se to pozná podle obočí bigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
09.12.2011 22:12:05
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

...to si ho ale nesmí holit...bigsmilebigsmile

Michal Dk (Člen)
09.12.2011 22:53:39
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

To by jeden neřek co korejská pičovina vyvolá za reakce.Celý jsem to nečet jen tak zběžně a heslovitě a shrnutí je:Taxikáři, kamioňáci,kurvy,čuráci s dodávkama pořadí čistě náhodný jen se ptám už to někdo koupil.bigsmile

VikecB12 (Člen)
10.12.2011 00:09:08
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Michal Dk psal:

To by jeden neřek co korejská pičovina vyvolá za reakce.Celý jsem to nečet jen tak zběžně a heslovitě a shrnutí je:Taxikáři, kamioňáci,kurvy,čuráci s dodávkama pořadí čistě náhodný jen se ptám už to někdo koupil.bigsmile

Tady to nikdo nekoupí,jenom k tomu nemeleme kyble hovenbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
luboss (Člen)
10.12.2011 09:36:18
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

bigsmilebigsmilebigsmile

mno já to vlastně prodat nechci, vždyť už bude sníh a na ten se těším celej rok a aspoň nemůsím blbnout na 4kolce, tam je zima. Vyhřejvaná sedačka je vyhřejvaná sedačka bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
luboss (Člen)
10.12.2011 09:37:44
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

jo a pak si půjdu honit péro na náměstí a před hyperhovnu až budu parkovat přes 2 místa


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Petr J. (Člen)
10.12.2011 10:55:05
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

to Lubos: takže celé je to o tom, že se vlastně jen vytahuješ na ty, co nemají SUVéčko...bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
10.12.2011 13:59:39
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Ale to sorento bude ještě celkem použitelný do lehčího terénu,nebo se pletu? Přecejenom to má aspoň klasický uspořádání s hnaným zadkem a tuším motor klasika podél,né jak v těch santafé,kde je myslím motor napříč,normálně hnanej předek a až při prokluzu se připojí zadkysick Volvo XC90 to má tuším taky takhlesick A navíc ta kia nestojí takovej ranec,takže postrádá nejpodstatnější složku image SUVgoodbigsmile Aji bych to bral na ježdění na ryby,pěkně na takovejch gumách jak má Lubošgood a zamrdaný vod blata až na střešegoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
10.12.2011 17:00:02
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Ivoušek psal:

Ja si myslím,že umím good .Řidičák mám 24let a nehodu jsem nezpůsobila,pokutu jen jednou.
No a manžel by Ti řekl,že tu pravou už našel ass

24 letsurprised

Tak to je jiná, to už se hrou na blondýnu zakrývaj šedinybigsmile

My to zas kryjem rozkošným cool melíremredfacesmile1


God Save The Queen!
luboss (Člen)
12.12.2011 20:07:58
Offline

Re: kdybyvá někdo 4x4 na zimu ...

Petr J. psal:

to Lubos: takže celé je to o tom, že se vlastně jen vytahuješ na ty, co nemají SUVéčko...bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr