Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

MAZI (Člen)
31.03.2007 09:00:47
Offline

PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

UDĚLAL SEM PRO TO NOVÝ TÉMA ....  TAKŽE NEDĚLE NEJEN PRO TY CO JIM PLATÍ SEZONÍ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ  smile1  V KOLIK JÁ NAVRHUJU 10.00 HOD  MAXIMÁLNĚ V 11,00 POKUD BUDE ROZUMNÝ POČASÍ  ... UČAST VIDÍM NA MARTYS , NEWADA , MAZI , A MOHL BY SE PŘIDAT FILOUS KDYŽ NEBYL V ŽELEZNÁKU DLOUHO smile1  KDO DÁLŠÍ .. NAVRHUJTE MOŽNOSTI KDE A JAK  CO BOBULE ??A DALŠÍ  ...


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
MAZI (Člen)
31.03.2007 09:07:39
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

ZAPOMĚL jsem trasa Praha - železný brod - harachov -a tak


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
PetrK (Člen)
31.03.2007 10:19:33
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

jesti by to nevadilo, jej bych takysmile1

jen nevim jestli Vám budu stačitsmile2

Lihy (Člen)
31.03.2007 10:51:36
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Tak se mi chce i nechce....mám strach že tam bude zimahelp

Eremi (Člen)
31.03.2007 10:52:53
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Lihy psal:

Tak se mi chce i nechce....mám strach že tam bude zimahelp

letos zima ještě nebyla, tak čekáš, že přijde v neděli?bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Lihy (Člen)
31.03.2007 10:56:18
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Eremi psal:
Lihy psal:

Tak se mi chce i nechce....mám strach že tam bude zimahelp

letos zima ještě nebyla, tak čekáš, že přijde v neděli?bigsmile

Woe, žel brod a harachov sou hory vogo, něco jako u vás v ázii hindukůš a tam bejvá chladnějiidontknowbigsmile

Eremi (Člen)
31.03.2007 11:04:18
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Lihy psal:
Eremi psal:
Lihy psal:

Tak se mi chce i nechce....mám strach že tam bude zimahelp

letos zima ještě nebyla, tak čekáš, že přijde v neděli?bigsmile

Woe, žel brod a harachov sou hory vogo, něco jako u vás v ázii hindukůš a tam bejvá chladnějiidontknowbigsmile

no jo vogo, bude tam 15 místo 20 v práglu, tak chápu, že máš obavy, abys nezmrznul


S úsměvem jde všechno líp :o)
Lihy (Člen)
31.03.2007 11:46:30
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Eremi psal:
Lihy psal:
Eremi psal:


letos zima ještě nebyla, tak čekáš, že přijde v neděli?bigsmile

Woe, žel brod a harachov sou hory vogo, něco jako u vás v ázii hindukůš a tam bejvá chladnějiidontknowbigsmile

no jo vogo, bude tam 15 místo 20 v práglu, tak chápu, že máš obavy, abys nezmrznul

Vole tady máme 15° v Práglu takže 10°je už na mně málo.....bych se mohl nastydnoutsurprised

MartysN6 (Člen)
31.03.2007 12:45:31
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Vogo protože jsem zaspal připravu, musím pár drobností doladit zejtra. takže bych to Mazi nechal tak na 12h sraz třeba ve Filousově na benzince/bo motku mám zatím jěšte u našich v kostelci/ co ty na to?

ale jedu, se kurevsky těšim.
good

maňas (Člen)
31.03.2007 12:46:11
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

no mevím tady je taky patnáct,a  to bydlím kousek od hor,je ideální počasí,když to bude takle každej rok jak letos,sem spokojen,akorád by to mohlo být tak o měsíc dřívbigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Filous (Člen)
31.03.2007 12:57:57
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

...pánové, dam vam košem, do Brodu pojedu jindá, bo sem fčera večír slíbil pani romantickej jarní vejlet ve dvou surprised ...užite si to a vofafrně!!! good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Newada (Člen)
31.03.2007 13:17:47
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

MAZI psal:

UDĚLAL SEM PRO TO NOVÝ TÉMA ....  TAKŽE NEDĚLE NEJEN PRO TY CO JIM PLATÍ SEZONÍ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ  smile1  V KOLIK JÁ NAVRHUJU 10.00 HOD  MAXIMÁLNĚ V 11,00 POKUD BUDE ROZUMNÝ POČASÍ  ... UČAST VIDÍM NA MARTYS , NEWADA , MAZI , A MOHL BY SE PŘIDAT FILOUS KDYŽ NEBYL V ŽELEZNÁKU DLOUHO smile1  KDO DÁLŠÍ .. NAVRHUJTE MOŽNOSTI KDE A JAK  CO BOBULE ??A DALŠÍ  ...

Woe Mazi, tenhle víkend to asi neklapne, bo budu dělat průzkum kolem komína, a máš na autobusu pluh? bigsmile


jak dlouho ještě?
inkvizitorr (Administrator)
31.03.2007 13:42:40
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Filous psal:

...pánové, dam vam košem, do Brodu pojedu jindá, bo sem fčera večír slíbil pani romantickej jarní vejlet ve dvou surprised ...užite si to a vofafrně!!! good

ty vole prej romantickej vejlet ve dvousurprised mysli na to že už vám neni 18surprised abys nedostal někde ingfarktbigsmilebigsmilebigsmile kdyby bylo nejhůř zavolej, přijedu na výpomoc oktávijejgood


doba je temná...
Filous (Člen)
31.03.2007 17:36:17
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

inkvizitorr psal:
Filous psal:

...pánové, dam vam košem, do Brodu pojedu jindá, bo sem fčera večír slíbil pani romantickej jarní vejlet ve dvou surprised ...užite si to a vofafrně!!! good

ty vole prej romantickej vejlet ve dvousurprised mysli na to že už vám neni 18surprised abys nedostal někde ingfarktbigsmilebigsmilebigsmile kdyby bylo nejhůř zavolej, přijedu na výpomoc oktávijejgood

...pani řikala, že prej si pjeknej hajzl bigsmile ...ale jinag dík, dyštag se vozvu bigsmile ...teda esi budu schopnej třesoucí se rukou starce najít tvý číslo f seznamu surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
31.03.2007 17:57:44
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

co blbneš woe, meze sou eště studený, rači to dej s klukama a pani vem večer do putyky :)))


ale di, Ty brepto ...
MAZI (Člen)
31.03.2007 18:41:19
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

MartysN6 psal:

Vogo protože jsem zaspal připravu, musím pár drobností doladit zejtra. takže bych to Mazi nechal tak na 12h sraz třeba ve Filousově na benzince/bo motku mám zatím jěšte u našich v kostelci/ co ty na to?

ale jedu, se kurevsky těšim.
good

to sem si moh myslet že to zase chceš honit na poslední chvíli ........ bigsmile a dneska jsi na tom dělat nemoh ??  do filousova netrefim..... jak tam pojedeš ??


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
MartysN6 (Člen)
31.03.2007 18:50:04
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

2 Mazi:vole,ta benzínka je hned u dálnice před odbočkou na Benátky a pojede s tebou Vančula tak to snad najdešidontknowbigsmile

2 PetrK: proč by to mělo vadit,jasně-pojedgood

tak kdo dalšíííí???

Japa (Člen)
31.03.2007 18:58:52
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

A čas?  idontknow

osiris (Člen)
31.03.2007 19:05:13
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

...filous pojed s nama, taky jedem monickem romantiku smile1 (instrukce stejny jako dneska)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenák (Člen)
31.03.2007 19:07:10
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Já nejedu... bigsmile
tak abyste se mnou nepocitali.. smile2

ale uz me to fuck


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
MartysN6 (Člen)
31.03.2007 19:13:04
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Japa psal:

A čas?  idontknow

12:00 ,svačinu si brát nemusíš-stavíme se v harrachově na jídlo  bigsmilebigsmile

Filous (Člen)
31.03.2007 20:11:36
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

osiris psal:

...filous pojed s nama, taky jedem monickem romantiku smile1 (instrukce stejny jako dneska)

...Osi, dík za pozvání, ale ve 13 budem teprf vyrážet s USB, tagže to nestíháme a navíc je to na votpoledne dost daleko, bo máme doma hadi, tagže nemůžem vyrazit dříf ani přitáhnout bůchví gdy...nicméně určitě v nejblišší dobje dorazíme na pokec a kafete, jag sme se bavili, ale to doladíme po founu...myslel sem na zejtřek, ale dyš je takle pjekně, tag je lepčí jezdit neš sedět f obyváku...pozdravuj Monču a užijte si to!!! good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MAZI (Člen)
31.03.2007 20:47:23
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Tak to vypadá že na horách je jěště zima takže cíl trasy bude jinej ale jinak v 12,00 na čerpačce v Benátkach nad Jizerou platí ....  je tomu tak ?? Snad vyjde píčasí bigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
osiris (Člen)
31.03.2007 20:58:11
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

...fildo, to máš recht s tim sezením nebo ježděním smile1 taky pozdravuj áju a zbytek po founu good

todle ti napíše monika: ahojda, Filipe přijeďte s Ajou příští vikend před Velikonocema. Pokecáme o tom výběru dovolené pro Vás a ukážeme Vám fotečky. Vemte s sebou i kluky.beer


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PetrK (Člen)
01.04.2007 10:09:58
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

jak bylo řečeno, sraz má být na nějaké banzině, ale na mapě jsem našel jen nějaké Čepro v Benátkách, je to ona? jestlï ne, můžete mě někdo navést kam mám přijed? 
pojedu po 272 přes lisou...
díky

MAZI (Člen)
01.04.2007 20:57:47
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

takže fajnová vyjíždka se severní sekci a spol ....  skoro jak na srazu ......  nic pro kellyho bo nemá rát masofky .. bigsmile    400km parádní počasí díky všem zučastněným foto dodá OSI


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
MartysN6 (Člen)
01.04.2007 21:13:35
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

MAZI psal:

takže fajnová vyjíždka se severní sekci a spol ....  skoro jak na srazu ......  nic pro kellyho bo nemá rát masofky .. bigsmile    400km parádní počasí díky všem zučastněným foto dodá OSI

podepisuju to good

PetrK (Člen)
01.04.2007 22:52:19
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

MartysN6 psal:
MAZI psal:

takže fajnová vyjíždka se severní sekci a spol ....  skoro jak na srazu ......  nic pro kellyho bo nemá rát masofky .. bigsmile    400km parádní počasí díky všem zučastněným foto dodá OSI

podepisuju to good

jo,jo bylo tu supergood

díky fšemsmile1

bobule (Člen)
02.04.2007 17:19:57
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

bezkonkurenčnígood


to jebu
Lihy (Člen)
02.04.2007 17:55:34
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

stálo to za hovno. že sem tam vůbec jezdil viděl sem zase ty xichy a poslouchal ty blbý keci těch pacientů.....ještě že sem jel jen do toho HK. A i pak to stlálo za prd, slunce smažilo, vítr na mě foukal, mouchy se na mně lepily....prostě hnus.bad Jó mít tak ochcáfku v TDÍčku to by bylobigsmile

To já jen tak, aby to inkvizovi a Kubovi nebylo lítobigsmilebigsmilebigsmile

inkvizitorr (Administrator)
02.04.2007 18:17:12
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

Lihy psal:

stálo to za hovno. že sem tam vůbec jezdil viděl sem zase ty xichy a poslouchal ty blbý keci těch pacientů.....ještě že sem jel jen do toho HK. A i pak to stlálo za prd, slunce smažilo, vítr na mě foukal, mouchy se na mně lepily....prostě hnus.bad Jó mít tak ochcáfku v TDÍčku to by bylobigsmile
To já jen tak, aby to inkvizovi a Kubovi nebylo lítobigsmilebigsmilebigsmile

tak to mam radost, zejtra jedu zas oktávijej přes dubou, tak si tam dam ty zatáčky a proženu pár supersportů, mam tam nový pryže, tak to sedí jak přikovaný kór když je to f tom tédéíčkugood auto je lepčí než motorkagoodgoodgood


doba je temná...
MAZI (Člen)
02.04.2007 19:43:06
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

inkvizitorr psal:
Lihy psal:

stálo to za hovno. že sem tam vůbec jezdil viděl sem zase ty xichy a poslouchal ty blbý keci těch pacientů.....ještě že sem jel jen do toho HK. A i pak to stlálo za prd, slunce smažilo, vítr na mě foukal, mouchy se na mně lepily....prostě hnus.bad Jó mít tak ochcáfku v TDÍčku to by bylobigsmile
To já jen tak, aby to inkvizovi a Kubovi nebylo lítobigsmilebigsmilebigsmile

tak to mam radost, zejtra jedu zas oktávijej přes dubou, tak si tam dam ty zatáčky a proženu pár supersportů, mam tam nový pryže, tak to sedí jak přikovaný kór když je to f tom tédéíčkugood auto je lepčí než motorkagoodgoodgood

TO máš pravdu .....  mužeš si tam zapálit , neprší na tebe ,nefouká vítr.... bigsmile


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
luboss (Člen)
04.04.2007 14:24:42
Offline

Re: PRAŽSKÁ SEKCE NEDĚLE 1.4.

PetrK psal:
MartysN6 psal:
MAZI psal:

takže fajnová vyjíždka se severní sekci a spol ....  skoro jak na srazu ......  nic pro kellyho bo nemá rát masofky .. bigsmile    400km parádní počasí díky všem zučastněným foto dodá OSI

podepisuju to good

jo,jo bylo tu supergood

díky fšemsmile1

co kuze? uz sis zvyknul? bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr