Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Lidl

hlemejzd999 (Člen)
11.01.2012 11:08:25
Offline

Lidl

mám dotaz : ted nabízí  od 16.1. v Lídloj tudle nabíječku - je to ta ,která se dá používat i na moto? Je to ta  pulzní nabíječka , o který se tady dycky mluví ? ?
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-987 … _22505.htm


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
11.01.2012 11:12:55
Offline

Re: Lidl

tak nic , tak to smažte bigsmile...už jsem tady o tom našel několik stejných příspěvků bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Janekgsf (Člen)
11.01.2012 12:00:16
Offline

Re: Lidl

Mám ji asi rok a nemám problém.good Nemá smysl kupovad drahej optimate 6idontknow


...nemusíme přece všechno pochopit, stačí to přijmout ne?
Inženýrek (Člen)
11.01.2012 12:11:17
Offline

Re: Lidl

Byla myslím i lacinější.
Je dost pomalá. Ale na takový to domácí zimní urdžování si na ní taky moc nestěžuju.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Bedřich (Člen)
11.01.2012 15:51:17
Offline

Re: Lidl

Vždy se těším na období Lídl akcí, protože to už je taková předzvěst příchodu jara
bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
libac22 (Člen)
11.01.2012 16:42:07
Offline

Re: Lidl

Bedřich psal:

Vždy se těším na období Lídl akcí, protože to už je taková předzvěst příchodu jara
bigsmile

no jestli se neprotáhne zima jako podzim , tak budeš mít pravdu bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
hlemejzd999 (Člen)
11.01.2012 17:04:30
Offline

Re: Lidl

Bedřich psal:

Vždy se těším na období Lídl akcí, protože to už je taková předzvěst příchodu jara
bigsmile

goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kim (Člen)
11.01.2012 17:09:02
Offline

Re: Lidl

libac22 psal:
Bedřich psal:

Vždy se těším na období Lídl akcí, protože to už je taková předzvěst příchodu jara
bigsmile

no jestli se neprotáhne zima jako podzim , tak budeš mít pravdu bigsmile

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vid … uzeji.html


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
gore (Člen)
11.01.2012 23:10:03
Offline

Re: Lidl

bigsmilegoodbigsmilegoodbigsmilegoodbigsmilegoodbigsmilegoodbigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
12.01.2012 06:39:52
Offline

Re: Lidl

Kim psal:
libac22 psal:
Bedřich psal:

Vždy se těším na období Lídl akcí, protože to už je taková předzvěst příchodu jara
bigsmile

no jestli se neprotáhne zima jako podzim , tak budeš mít pravdu bigsmile

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vid … uzeji.html

to me tam zaujal jinej claneksmile1 tn.nova.cz/bin/mobile/index.php?article_id=321697


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kim (Člen)
12.01.2012 07:24:19
Offline

Re: Lidl

K.a.s.y.m. psal:
Kim psal:
libac22 psal:


no jestli se neprotáhne zima jako podzim , tak budeš mít pravdu bigsmile

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/vid … uzeji.html

to me tam zaujal jinej claneksmile1 tn.nova.cz/bin/mobile/index.php?article_id=321697

nalitej byl,na tuty..bigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Koldan (Člen)
12.01.2012 16:52:02
Offline

Re: Lidl

mám z Lídlu inů. f potstatě to vypadá jako trafo k třeba k vrtačce a je tam jen přepnutí na 6 a 12 v.good


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
13.01.2012 08:04:27
Offline

Re: Lidl

Koldan psal:

mám z Lídlu inů. f potstatě to vypadá jako trafo k třeba k vrtačce a je tam jen přepnutí na 6 a 12 v.good

...přepínač je tam na 2-6-12Vcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
13.01.2012 08:45:47
Offline

Re: Lidl

Filous psal:
Koldan psal:

mám z Lídlu inů. f potstatě to vypadá jako trafo k třeba k vrtačce a je tam jen přepnutí na 6 a 12 v.good

...přepínač je tam na 2-6-12Vcool

pravdagood a dvě kontrolky


Strýcfajtr !!!
čočkin (Člen)
13.01.2012 16:05:35
Offline

Re: Lidl

to je asi starej model, ta současná už je automatická, funguje dobře když máš zdravou baterku, akorát že starší skoro vybitou 6V Vartu z JAWY ta svině už nekousne(ani se už nespustí nabijení), tu musim nabijet na manuál starou nabiječkou bad


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
XJelen (Člen)
01.02.2012 11:12:03
Offline

Re: Lidl

Pro všechny domácí servismany a garážisty, pokud ještě nemáte forichtung na filtry...
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-78F … _22875.htm
za osmpjetek nepostradatelná pomůcka klíč na olefové fitry univerzální good
zvláště vhodné, když vám někdo dovalí mašinu po někom kdo ten filtr dorval na krev, motor teplej, svody horký, kdo ví vo čem je řeč určitě zná.
nebližší má louis http://www.louis.de/index.php?topic=art … r=10003925 za dvojnásobek a to ho zlevnili good


Strýcfajtr !!!
Inženýrek (Člen)
01.02.2012 11:18:09
Offline

Re: Lidl

XJelen psal:

Pro všechny domácí servismany a garážisty, pokud ještě nemáte forichtung na filtry...
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-78F … _22875.htm
za osmpjetek nepostradatelná pomůcka klíč na olefové fitry univerzální good
zvláště vhodné, když vám někdo dovalí mašinu po někom kdo ten filtr dorval na krev, motor teplej, svody horký, kdo ví vo čem je řeč určitě zná.
nebližší má louis http://www.louis.de/index.php?topic=art … r=10003925 za dvojnásobek a to ho zlevnili good

To jsou dneska vymoženosti.
Není nad kousek trubičky se starým řetězem z kola smile1


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
banda1250 (Člen)
01.02.2012 11:19:17
Offline

Re: Lidl

Taky jsem ho koupil,ale zrovna se s tim tam nahovno jde dostatbadTak jsem si koupil za kilo v suzuki takový to víčko,který se nasadí zepředu a pohodagood

libac22 (Člen)
01.02.2012 11:21:23
Offline

Re: Lidl

nej je klínák bigsmile good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Ondráš (Člen)
01.02.2012 11:22:43
Offline

Re: Lidl

libac22 psal:

nej je klínák bigsmile good

Šroubovák a hasák.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
libac22 (Člen)
01.02.2012 11:37:50
Offline

Re: Lidl

Ondráš psal:
libac22 psal:

nej je klínák bigsmile good

Šroubovák a hasák.

ty krávo surprised


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
deny1234 (Člen)
01.02.2012 11:44:53
Offline

Re: Lidl

Staci kus smirglu , aby se to nesmekalo , a musi to jit rukou good

tachec (Člen)
01.02.2012 13:08:41
Offline

Re: Lidl

XJelen psal:

Pro všechny domácí servismany a garážisty, pokud ještě nemáte forichtung na filtry...
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-78F … _22875.htm
za osmpjetek nepostradatelná pomůcka klíč na olefové fitry univerzální good
zvláště vhodné, když vám někdo dovalí mašinu po někom kdo ten filtr dorval na krev, motor teplej, svody horký, kdo ví vo čem je řeč určitě zná.
nebližší má louis http://www.louis.de/index.php?topic=art … r=10003925 za dvojnásobek a to ho zlevnili good

Já jsem koupil v akci "Klíč na olejový filtr UNI-řetězový" za necelých 60Kč (běžně ho mají za 70Kč smile1) u AutoKelly a nemůžu si stěžovat...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
faitík (Člen)
01.02.2012 16:59:12
Offline

Re: Lidl

sikofky sou nejvííícgoodcool


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
John (Člen)
01.02.2012 17:32:10
Offline

Re: Lidl

faitík psal:

sikofky sou nejvííícgoodcool

Souhlas good

MaraKM (Člen)
01.02.2012 18:32:21
Offline

Re: Lidl

XJelen psal:

Pro všechny domácí servismany a garážisty, pokud ještě nemáte forichtung na filtry...
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-78F … _22875.htm
za osmpjetek nepostradatelná pomůcka klíč na olefové fitry univerzální good
zvláště vhodné, když vám někdo dovalí mašinu po někom kdo ten filtr dorval na krev, motor teplej, svody horký, kdo ví vo čem je řeč určitě zná.
nebližší má louis http://www.louis.de/index.php?topic=art … r=10003925 za dvojnásobek a to ho zlevnili good

Díky za upozornění ! Zrovna tu brašnu do kufru chci goodbigsmile akorát jsem si v týdnu říkal, že ji čmajznu máti z fiesty bigsmileevil


Nic lidského mi není cizí
PALOUS (Člen)
01.02.2012 18:32:34
Offline

Re: Lidl

deny1234 psal:

Staci kus smirglu , aby se to nesmekalo , a musi to jit rukou good

goodtak


Jebat motorky :-)
Libor nx (Člen)
01.02.2012 18:51:48
Offline

Re: Lidl

deny1234 psal:

Staci kus smirglu , aby se to nesmekalo , a musi to jit rukou good

pokud to nějaký hovado neutáhne tímhle přípravkem na kreffuck

XJelen (Člen)
02.02.2012 08:20:31
Offline

Re: Lidl

hele všichni tady s těma sikofkama, šmirglama, klíňákama atd, zkusili jste někdy používat správný nářadí? evil Někdy to zkuste, je to prima cool
vosmičku šroub taky dokážeš povolit kombinačkama, ale když si na to vezměš ten správnej klíč, je to jednodušší good
na druhou stranu, když děláš filtr dolů jednou za dva roky (otázka kolik lidí tady to vůbec vlastnoručně dělá, nebo o tom možná slyšelievil) pak chápu, že je 79 ká trochu cufíl bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
02.02.2012 08:24:35
Offline

Re: Lidl

xjelenoj: vono to eště může bejt tak, že máš ty píčoviny dvě (každou jinou) a stejně to vždycky povoluješ bez nich bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
02.02.2012 08:29:58
Offline

Re: Lidl

osiris psal:

xjelenoj: vono to eště může bejt tak, že máš ty píčoviny dvě (každou jinou) a stejně to vždycky povoluješ bez nich bigsmile

to je něco jinýho... to je zas problém toho němce co ti furt skovává nářadí, Altshajmr mu říkám já bigsmile


Strýcfajtr !!!
Pšán (Člen)
02.02.2012 08:33:45
Offline

Re: Lidl

..ono je to taky o tom,jak se dá k tomu filtru dostat..
..někteří tady odsud to máme jednodušší,že Palousi..good
..takže 79 kaček tam,79 kaček sem,prostě rukou..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
02.02.2012 08:36:00
Offline

Re: Lidl

XJelen psal:
osiris psal:

xjelenoj: vono to eště může bejt tak, že máš ty píčoviny dvě (každou jinou) a stejně to vždycky povoluješ bez nich bigsmile

to je něco jinýho... to je zas problém toho němce co ti furt skovává nářadí, Altshajmr mu říkám já bigsmile

...tak já bych to teda (pro tebe) ještě zdokonalil (opravil) bigsmile
"vono to eště může bejt tak, že máš ty píčoviny dvě (každou jinou), víš kde jsou a stejně to vždycky povoluješ bez nich bigsmile"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
02.02.2012 13:45:29
Offline

Re: Lidl

osiris psal:
XJelen psal:
osiris psal:

xjelenoj: vono to eště může bejt tak, že máš ty píčoviny dvě (každou jinou) a stejně to vždycky povoluješ bez nich bigsmile

to je něco jinýho... to je zas problém toho němce co ti furt skovává nářadí, Altshajmr mu říkám já bigsmile

...tak já bych to teda (pro tebe) ještě zdokonalil (opravil) bigsmile
"vono to eště může bejt tak, že máš ty píčoviny dvě (každou jinou), víš kde jsou a stejně to vždycky povoluješ bez nich bigsmile"

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
jardagsf (Člen)
02.02.2012 14:40:52
Offline

Re: Lidl

jsem se na to pred chvili v lidlu dival...........
a budu to delat jako vzdycky - napred rukou , potom obema , potom KURVA a nazenu do toho sroubovak a povolim......coolcool
bo kdyz ho davam ven tak ho mam v ass
jardagsf s 2 new momentovyma klicema bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Banditatom (Člen)
02.02.2012 14:49:08
Offline

Re: Lidl

tuhle pičovinu daruju za odvozgood pač je uplně k ničemu... u auta mám vložku... na druhým autě to tam nevleze...u autobusu to tam taky nedostanu a u ducati je to taky k ničemubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
honza1977 (Člen)
02.02.2012 17:36:28
Offline

Re: Lidl

jardagsf psal:

jsem se na to pred chvili v lidlu dival...........
a budu to delat jako vzdycky - napred rukou , potom obema , potom KURVA a nazenu do toho sroubovak a povolim......coolcool
bo kdyz ho davam ven tak ho mam v ass
jardagsf s 2 new momentovyma klicema bigsmile

...Moje řeč. smile1
Mi připomíná, když jsem poprvý měnil vysoušeč vzduchu na Renaultu a nevěděl, že má obráceně závit. Nářadí ve sledu: Klíč na filtry; šroubovák; montérpáka s metrovou trubkou; majzlík a kladivo; flexa idontknow. Ale nakonec (po kontrole závitu v novém vysoušeči) se přece jen podařilobigsmile

Libor nx (Člen)
02.02.2012 18:34:29
Offline

Re: Lidl

XJelen psal:

hele všichni tady s těma sikofkama, šmirglama, klíňákama atd, zkusili jste někdy používat správný nářadí? evil Někdy to zkuste, je to prima cool
vosmičku šroub taky dokážeš povolit kombinačkama, ale když si na to vezměš ten správnej klíč, je to jednodušší good
na druhou stranu, když děláš filtr dolů jednou za dva roky (otázka kolik lidí tady to vůbec vlastnoručně dělá, nebo o tom možná slyšelievil) pak chápu, že je 79 ká trochu cufíl bigsmilebigsmilebigsmile

Já to dělám každej rok na obou plechovkách a na mašině a dělám jsem to i jiným,rukama utáhnu a taky povolímsmokingoodA nikdá jsem neměl problém.

VikecB12 (Člen)
02.02.2012 19:20:00
Offline

Re: Lidl

Já to používám,blbě totíž nacpu moje bachratý lopaty za svodyredfacebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
02.02.2012 19:25:24
Offline

Re: Lidl

já to většinou  za pomoci kurev a sviní vždycky tak nějak vyndám bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
02.02.2012 19:53:50
Offline

Re: Lidl

hlemejzd999 psal:

já to většinou  za pomoci kurev a sviní vždycky tak nějak vyndám bigsmile

Jako že ti s tím někdo vocaď helfne jó?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
02.02.2012 20:09:28
Offline

Re: Lidl

VikecB12 psal:
hlemejzd999 psal:

já to většinou  za pomoci kurev a sviní vždycky tak nějak vyndám bigsmile

Jako že ti s tím někdo vocaď helfne jó?

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kangalik (Člen)
26.04.2012 09:04:14
Offline

Re: Lidl

Filous psal:
Koldan psal:

mám z Lídlu inů. f potstatě to vypadá jako trafo k třeba k vrtačce a je tam jen přepnutí na 6 a 12 v.good

...přepínač je tam na 2-6-12Vcool

Ahoj,řeším kurva nabíjení baterky,stará mi odešla do pussy,dnes mi posílá kojakso nitro, to jak popisuješ tu nabíječku z Liedlu,myslíš to trafo za 150Kč?dvě diody,dvě polohz,6-12V?nabíjíš s tím gelovku?Teda jak jsem se už leckde dozvěděl,je to obyč baterka, jen bezúdržbová.to tradfo při nabité baterce samopřesytane nabíjet.Dík za odpověď

K.a.s.y.m. (Člen)
26.04.2012 09:10:58
Offline

Re: Lidl

kangalik psal:
Filous psal:
Koldan psal:

mám z Lídlu inů. f potstatě to vypadá jako trafo k třeba k vrtačce a je tam jen přepnutí na 6 a 12 v.good

...přepínač je tam na 2-6-12Vcool

Ahoj,řeším kurva nabíjení baterky,stará mi odešla do pussy,dnes mi posílá kojakso nitro, to jak popisuješ tu nabíječku z Liedlu,myslíš to trafo za 150Kč?dvě diody,dvě polohz,6-12V?nabíjíš s tím gelovku?Teda jak jsem se už leckde dozvěděl,je to obyč baterka, jen bezúdržbová.to tradfo při nabité baterce samopřesytane nabíjet.Dík za odpověď

po milion prvy..v banditovy neni gelovka.ale bezna uzavrena bezudrzbovka.takze ano nabijes ji tim


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.04.2012 10:22:57
Offline

Re: Lidl

K.a.s.y.m. psal:
kangalik psal:
Filous psal:


...přepínač je tam na 2-6-12Vcool

Ahoj,řeším kurva nabíjení baterky,stará mi odešla do pussy,dnes mi posílá kojakso nitro, to jak popisuješ tu nabíječku z Liedlu,myslíš to trafo za 150Kč?dvě diody,dvě polohz,6-12V?nabíjíš s tím gelovku?Teda jak jsem se už leckde dozvěděl,je to obyč baterka, jen bezúdržbová.to tradfo při nabité baterce samopřesytane nabíjet.Dík za odpověď

po milion prvy..v banditovy neni gelovka.ale bezna uzavrena bezudrzbovka.takze ano nabijes ji tim

...a bes problémugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
26.04.2012 13:10:46
Offline

Re: Lidl

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
kangalik psal:

Ahoj,řeším kurva nabíjení baterky,stará mi odešla do pussy,dnes mi posílá kojakso nitro, to jak popisuješ tu nabíječku z Liedlu,myslíš to trafo za 150Kč?dvě diody,dvě polohz,6-12V?nabíjíš s tím gelovku?Teda jak jsem se už leckde dozvěděl,je to obyč baterka, jen bezúdržbová.to tradfo při nabité baterce samopřesytane nabíjet.Dík za odpověď

po milion prvy..v banditovy neni gelovka.ale bezna uzavrena bezudrzbovka.takze ano nabijes ji tim

...a bes problémugood

na tu malou lidlackou nedam dopustit, jenom mě letos po dlouhotrvajícím vztahu nečekaně opustila zpopelněním smile2 ale za to mohla ta Varta z jebky fuckbigsmile


Strýcfajtr !!!
corimec (Člen)
26.04.2012 14:48:45
Offline

Re: Lidl

kangalik psal:
Filous psal:
Koldan psal:

mám z Lídlu inů. f potstatě to vypadá jako trafo k třeba k vrtačce a je tam jen přepnutí na 6 a 12 v.good

...přepínač je tam na 2-6-12Vcool

Ahoj,řeším kurva nabíjení baterky,stará mi odešla do pussy,dnes mi posílá kojakso nitro, to jak popisuješ tu nabíječku z Liedlu,myslíš to trafo za 150Kč?dvě diody,dvě polohz,6-12V?nabíjíš s tím gelovku?Teda jak jsem se už leckde dozvěděl,je to obyč baterka, jen bezúdržbová.to tradfo při nabité baterce samopřesytane nabíjet.Dík za odpověď

Ma to polohy 3,6 12V,nabiješ to s tim v pohodě,ty dvě diody ti ukazují jestli nabíjí nebo jestli už je nabito(jakýma barvama maj ty diody svítit máš česky v návodu)

kangalik (Člen)
27.04.2012 07:14:23
Offline

Re: Lidl

corimec psal:
kangalik psal:
Filous psal:


...přepínač je tam na 2-6-12Vcool

Ahoj,řeším kurva nabíjení baterky,stará mi odešla do pussy,dnes mi posílá kojakso nitro, to jak popisuješ tu nabíječku z Liedlu,myslíš to trafo za 150Kč?dvě diody,dvě polohz,6-12V?nabíjíš s tím gelovku?Teda jak jsem se už leckde dozvěděl,je to obyč baterka, jen bezúdržbová.to tradfo při nabité baterce samopřesytane nabíjet.Dík za odpověď

Ma to polohy 3,6 12V,nabiješ to s tim v pohodě,ty dvě diody ti ukazují jestli nabíjí nebo jestli už je nabito(jakýma barvama maj ty diody svítit máš česky v návodu)

Ok,dík!  Banditpussy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr