Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Picoviny z netu

Americkej (Člen)
22.11.2016 18:59:23
Offline

Re: Picoviny z netu

Právě že navopak, ultimátně legálně. good Nijak je to u "nás".


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
andre.marek (Člen)
22.11.2016 19:02:50
Offline

Re: Picoviny z netu

Banditatom psal:

Kdyz jsem prihlasoval citroena cekal jsem 4h loni stk lence na ducati 5.5hfuck celej tenhle system je jen busines pro statem vyvolene vymahacefuck

Kde jsi byl? V Kopřivnici se prý dá objednávat a všichni si je chválí. Kromě tebe...

Banditatom (Člen)
22.11.2016 19:16:39
Offline

Re: Picoviny z netu

andre.marek psal:
Banditatom psal:

Kdyz jsem prihlasoval citroena cekal jsem 4h loni stk lence na ducati 5.5hfuck celej tenhle system je jen busines pro statem vyvolene vymahacefuck

Kde jsi byl? V Kopřivnici se prý dá objednávat a všichni si je chválí. Kromě tebe...

Tak nevim kdo si je chvali ale tady na ne nadavaj i deti v kocarkufuckto je nejvetsi banda zmrdu co existuje!!! Jo a objednat! bigsmiletak to nekdy zkusbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2016 19:39:09
Offline

Re: Picoviny z netu

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:


...tak to mu ještě k dobrýmu přidej to, že tady i ty malý vozejky musej mít povinný ručení; jako kdyby někdo ty vozejky tahal po silnici jen tak, s vopratěma na krku asi bigsmile ...apropo, z vás "pojišťováků", jak se to potom řeší, plnil už někdy někdo z povinnýho ručení vozejku a jak k tomu došlo?, nebo jak se to řeší, když to táhne vždycky auto; samotnej vozejk snad nikdy nikoho nabourat nemoh

No ale nekdo by to moh pochopit tak ze muze zpusobit vozik skodu v pripade ze se za jizdy odpoji od auta..nebo stejnej pripad jako u auta..od kola odletne kamen..nebo do nekoho vozikem nacouvas..jsou to absurdni pripady,ale kdyz muzou uvazovat o tom ze bude povinne ruceni i na vozidla co nikdy na silnici nevyjedou tak je to povinny na voziku fakt banalita.

...jo, máš pravdu, tyhle případy jsem samozřejmě vnímal, ale vždycky mě k tomu dokázalo vzápětí napadnout, že ten vozík se od nějakýho auta odpojil, nebo že kámen odlítnuvší od kola vozíku táhne auto a když vozíkem do někoho nacouváš, tak to působíš de facto zase autem, na kterýžto jako podnět k tomu, aby se vozík uved do provozu, potažmo ke způsobení škody vůbec  moh dostat, by pak třeba stačilo to povinný ručení od auta, ale to by pak nemohla pojišťovna vybrat další, byť maličkej desátek ...vím, vím, kdyby nevybírala za pojištění vozejků, bylo by zas o to vyšší pojištění aut, nebo něčeho jinýho, začarovanej kruh bigsmile
...to ale jen s tímhle faktem placení u vozíků polemizuju a jsem zvědavej jestli se to už využívá, nebo to teprv někoho napadne, hlásit (nebo domlouvat) nehody na způsobení vozejkem (když už je teda ze zákona pojištěnej), tam ten malus pak bude případně směšnej bigsmile
...proto jsem se ptal jestli se už někdo z pojišťováku s něčím podobným setkal, nebo o tom slyšel

Ja takhle resil rozbity okno u auta..pravda nebylo to uplne koser,ale pojistovna to neresila a vzala..jen by dotycny nemel byt pribuzny..pak by to bylo okaty😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
22.11.2016 19:44:16
Offline

Re: Picoviny z netu

Chlapci, pojistný podvody snad radši na veřejným fóru neřešte, něco mi řiká, že to není zdravý. idontknow


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
LiborB12 (Člen)
22.11.2016 19:45:44
Offline

Re: Picoviny z netu

osiris psal:
Ondráš psal:
Banditatom psal:

parťáku zavedl bych STK co čtvrtrokugood přeci nesmíme průměrnému evropanoj povolit šroubygood utahovat utahovat utahovat.... Nedostavení se na STK bych trestal rokem nucených pracísmokin

A nebo to udelat jako v Irsku. Motorky a male privesne voziky tu na technickou nechodi.
Kdyz jsem rekl, ze u nas musi na technickou i ten vozejk, tak jeden mistnak vyprsknul smichy a ptal se proc... Co mu na to mas rict...?help

...tak to mu ještě k dobrýmu přidej to, že tady i ty malý vozejky musej mít povinný ručení; jako kdyby někdo ty vozejky tahal po silnici jen tak, s vopratěma na krku asi bigsmile ...apropo, z vás "pojišťováků", jak se to potom řeší, plnil už někdy někdo z povinnýho ručení vozejku a jak k tomu došlo?, nebo jak se to řeší, když to táhne vždycky auto; samotnej vozejk snad nikdy nikoho nabourat nemoh

když jsem zařizoval pojistku na novej vozejk, tak jsem se paní ptal na co to vlastně je, když mám pojištěný auto za kterým to táhnu. Paní mi suše odpověděla, že pár týdnů zpátky řešili nehodu způsobenou tím, že se pánovi vozejk za jízdy odpojil od auta a pobouchal zaparkovaný káry. Prý se škoda řešila z povinnýho vozejku. Jeslti je to pravda nebo má paní naučenou odpověď netuším, ale docela mě tím dostala.

osiris (Člen)
22.11.2016 19:47:12
Offline

Re: Picoviny z netu

jirkovi: to snad myslel kasym čistě hypoteticky nee? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
22.11.2016 19:50:48
Offline

Re: Picoviny z netu

BanditaTome, my budem muset domluvit nějakou tu spolupráci. Já je pořeším, ty je pak uplácáš lopatičkou, aby se nám xindl nevracel z podzemky. Taková lehká symbióza. Řek bych, že vo investory nebude nouze a ten seznam je kuuurva dlouhej. Stejnak se mi ta námořničina zdá málo adrenalinová...cool


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
22.11.2016 19:50:55
Offline

Re: Picoviny z netu

LiborB12 psal:
osiris psal:
Ondráš psal:

A nebo to udelat jako v Irsku. Motorky a male privesne voziky tu na technickou nechodi.
Kdyz jsem rekl, ze u nas musi na technickou i ten vozejk, tak jeden mistnak vyprsknul smichy a ptal se proc... Co mu na to mas rict...?help

...tak to mu ještě k dobrýmu přidej to, že tady i ty malý vozejky musej mít povinný ručení; jako kdyby někdo ty vozejky tahal po silnici jen tak, s vopratěma na krku asi bigsmile ...apropo, z vás "pojišťováků", jak se to potom řeší, plnil už někdy někdo z povinnýho ručení vozejku a jak k tomu došlo?, nebo jak se to řeší, když to táhne vždycky auto; samotnej vozejk snad nikdy nikoho nabourat nemoh

když jsem zařizoval pojistku na novej vozejk, tak jsem se paní ptal na co to vlastně je, když mám pojištěný auto za kterým to táhnu. Paní mi suše odpověděla, že pár týdnů zpátky řešili nehodu způsobenou tím, že se pánovi vozejk za jízdy odpojil od auta a pobouchal zaparkovaný káry. Prý se škoda řešila z povinnýho vozejku. Jeslti je to pravda nebo má paní naučenou odpověď netuším, ale docela mě tím dostala.

...jo, mně je to jasný, že ten důvod takhle nějak bude znít, ale v každým případě, a připadá mi to tak logický, vždycky ten vozejk v daným momentu k nějakýmu (nejčastěji autu bigsmile) patří
...a pak vlastně, ví někdo, jestli má teda povinný ručení třeba takovej koňskej povoz? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2016 20:02:02
Offline

Re: Picoviny z netu

osiris psal:

jirkovi: to snad myslel kasym čistě hypoteticky nee? bigsmile

No o tom nepochybuj..ja jsem clovek co cti zakon.bigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
22.11.2016 20:02:15
Offline

Re: Picoviny z netu

To bysme taky mohli cálovat povinný za zahrádky (pro dementy střešní nosiče), bo dva tejdny nazad se mi odpojily na dálnici ze střechy tři CETRIS desky a mohly způsobit taky ňáký alotria. Naštěstí se hovno stalo, jenom jsem musel koupit nový.

A malej bonus: UK-čko, co mi dělá na baráku povidá: "kam přídou ty citrus desky?"
Povidám, pičo, citrus je fernet, co si večer leješ do hlavy! bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Inženýrek (Člen)
22.11.2016 20:04:06
Offline

Re: Picoviny z netu

osiris psal:
LiborB12 psal:
osiris psal:

...tak to mu ještě k dobrýmu přidej to, že tady i ty malý vozejky musej mít povinný ručení; jako kdyby někdo ty vozejky tahal po silnici jen tak, s vopratěma na krku asi bigsmile ...apropo, z vás "pojišťováků", jak se to potom řeší, plnil už někdy někdo z povinnýho ručení vozejku a jak k tomu došlo?, nebo jak se to řeší, když to táhne vždycky auto; samotnej vozejk snad nikdy nikoho nabourat nemoh

když jsem zařizoval pojistku na novej vozejk, tak jsem se paní ptal na co to vlastně je, když mám pojištěný auto za kterým to táhnu. Paní mi suše odpověděla, že pár týdnů zpátky řešili nehodu způsobenou tím, že se pánovi vozejk za jízdy odpojil od auta a pobouchal zaparkovaný káry. Prý se škoda řešila z povinnýho vozejku. Jeslti je to pravda nebo má paní naučenou odpověď netuším, ale docela mě tím dostala.

...jo, mně je to jasný, že ten důvod takhle nějak bude znít, ale v každým případě, a připadá mi to tak logický, vždycky ten vozejk v daným momentu k nějakýmu (nejčastěji autu bigsmile) patří
...a pak vlastně, ví někdo, jestli má teda povinný ručení třeba takovej koňskej povoz? bigsmile

Máme na firmě dost vozejků a nějaký škody se řeší každou chvíli. Co vím, tak to nikdy neuznali jako pojistku z vozíku ale vždy z auta.
Tohle pojištění vozejků je prostě Kocourkov idontknow


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2016 20:04:31
Offline

Re: Picoviny z netu

Americkej psal:

BanditaTome, my budem muset domluvit nějakou tu spolupráci. Já je pořeším, ty je pak uplácáš lopatičkou, aby se nám xindl nevracel z podzemky. Taková lehká symbióza. Řek bych, že vo investory nebude nouze a ten seznam je kuuurva dlouhej. Stejnak se mi ta námořničina zdá málo adrenalinová...cool

Ted uz chapu na co jsi chtel to Kukri😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
22.11.2016 20:06:30
Offline

Re: Picoviny z netu

Ale piču, kukri je jenom machrovinka, průmyslový zpracování řeší Mountfield. Nejni vostuda bejt křupan.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
K.a.s.y.m. (Člen)
22.11.2016 20:09:57
Offline

Re: Picoviny z netu

😁😁😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
22.11.2016 20:21:34
Offline

Re: Picoviny z netu

To Americkej: jsem pro a myslim ze i o brigadniky by nebyla nouzegoodbigsmile

Kdysi me jeden znamej tvrdil (nevim co je na tom pravdy ) ze jeho znamemu pujcil vozik a co cert nechtel napasoval do soupravy typek.....vlivem narazu se vozik utrhnul a probodl autu oji kufr....vysledek: skodu na vlecnem aute platil majitel voziku skodu na voziku platil bouratelidontknow logicky me to prijde jako nesmysl ale pry to tak byloidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
22.11.2016 20:34:14
Offline

Re: Picoviny z netu

Banditatom psal:

To Americkej: jsem pro a myslim ze i o brigadniky by nebyla nouzegoodbigsmile

Jéžiš dyk vim, ne. Pustit třá Filipa do výběhu tak máme dvě pětiletky kšeftů fetrik za jeden ouplněk. Nebo to navíc ještě kasírovat jako "zážitkový dárky". Možnosti jsou, potřebujem špičkovýho manažera, kterýho podržíme u huby.
... Fréčo vylez, ty kachničky a zavlažování už tě musej srát. bigsmile ?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
22.11.2016 20:41:34
Offline

Re: Picoviny z netu

Americkej psal:
Banditatom psal:

To Americkej: jsem pro a myslim ze i o brigadniky by nebyla nouzegoodbigsmile

Jéžiš dyk vim, ne. Pustit třá Filipa do výběhu tak máme dvě pětiletky kšeftů fetrik za jeden ouplněk. Nebo to navíc ještě kasírovat jako "zážitkový dárky". Možnosti jsou, potřebujem špičkovýho manažera, kterýho podržíme u huby.
... Fréčo vylez, ty kachničky a zavlažování už tě musej srát. bigsmile ?

Jjgoodverim tomu ze filda by nas vyprodal na rok dopredubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
23.11.2016 08:01:54
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:
Mour psal:

Ondráč:

Já našel průměr 2400 E / celkem daň s průměrné mzdy 30% = 45.360,-Kč (záleží na kurzu)

http://www.finance.cz/dane-a-mzda/dane- … e-v-irsku/
http://www.irelandjobs.cz/information.php

a auto:

https://www.donedeal.ie/cars-for-sale/s … e/13978016

Ta roční silniční daň na Oktávku je 385E / 10.780,- : 12 = 898,- což je asi 2,5% z příjmu bigsmile a pořizovací cena 1.800,- E (50.500Kč) je úplně jinde než u nás.

a u nás je průměrný roční příjem 240.000,- a pojistka cca 4.000,- Kč což je asi 2% příjmu bigsmilebigsmile jo a pořizovací cena Oktávky 2005 je tak 90.000 idontknow


bigsmilebigsmilebigsmile

Jsem rad, ze nejsem jediny, kdo se tu obcas zanori do vypoctu... Bohuzel, mas tam podstatnou chybu... Porovnavas silnicni dan a povinne ruceni.smile1

Abys mohl v Irsku zaplatit silnicni dan, tak musis mit pojisteni, ktere je tu vazane na osobu a ne na auto, cize cim vice ridicu v rodine, tim platis vic.
Pro tuhle konkretni Skodovku, jednoho ridice (mistniho ne cizince) s maximalnima bonusama, je to cca 900 eur rocne (pocitano podle http://www.compareinsuranceireland.ie/car-insurance/). Pak teprve muzes vyplnit formular na silnicni dan a legalne na silnice.
Pocitej, ze ta Skodovka vyjde rocne tak na 1300 - 1350 EUR (pokud jsou ridici 2, tak pripocti dalsich cca 200-300 eur) a to si jeste nenastartoval.help

bigsmile jj počty jsou úžasná věc....no tak jo, pojistka a sil.daň v Irsku není  2% příjmu, ale je to 6% příjmu good bigsmile ....100 l benzínu je u nás 14% příjmu a v Irsku je 8% příjmu bigsmilebigsmilebigsmile  ...takže za pojistku a 100 l benzínu u nás zaplatíš 16% příjmu a v Irsku 14% příjmu bigsmilebigsmilebigsmile

Loser (Administrator)
23.11.2016 10:13:01
Offline

Re: Picoviny z netu

Moure, ty bys mohl delat v nejakym statistickym uradu a delat statistiky na miru zakaznikovi (za solidni uplatek samozrejme).
Nevychazi vam pozitivne vysledky v klicove oblasti? Nevadi, prisoupneme k tomu neco, co s tim nema nic spolecnyho, ale oproti konkurenci to ma priznivejsi hodnotu a vuala, muzeme to predhodit lidem jako padny argument bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
23.11.2016 10:19:38
Offline

Re: Picoviny z netu

Loser psal:

Moure, ty bys mohl delat v nejakym statistickym uradu a delat statistiky na miru zakaznikovi (za solidni uplatek samozrejme).
Nevychazi vam pozitivne vysledky v klicove oblasti? Nevadi, prisoupneme k tomu neco, co s tim nema nic spolecnyho, ale oproti konkurenci to ma priznivejsi hodnotu a vuala, muzeme to predhodit lidem jako padny argument bigsmilebigsmilebigsmile

...žééé, to bych moch bigsmilebigsmilebigsmile .....a ještě mám jednu teorii o výši platu v ČR bigsmilebigsmilebigsmile  ....plat mají všichni dostatečně vysoký, jen je blbý kurz fuck   bigsmilebigsmilebigsmile

Drakoxxl (Člen)
23.11.2016 10:24:49
Offline

Re: Picoviny z netu

Americkej psal:

BanditaTome, my budem muset domluvit nějakou tu spolupráci. Já je pořeším, ty je pak uplácáš lopatičkou, aby se nám xindl nevracel z podzemky. Taková lehká symbióza. Řek bych, že vo investory nebude nouze a ten seznam je kuuurva dlouhej. Stejnak se mi ta námořničina zdá málo adrenalinová...cool

Když tě někdo strašně nasere, tak napiš všechno na papír a zakopej ho.
No a ten papír pak zahoď. bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Ondráš (Člen)
23.11.2016 11:33:06
Offline

Re: Picoviny z netu

2 Mour:
Dobre ty. smokin
Zkus jeste tohle...cool
Aby si mohl koupit 100 piv (~4.5e/pinta), potrebuje Ir 26% platu.
Cech v Cechach (~1e/pullitr) 13%.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
23.11.2016 12:10:07
Offline

Re: Picoviny z netu

Máš tam hrubku, kde by v Irsku vzali skutečný pivo?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
23.11.2016 15:03:36
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:

2 Mour:
Dobre ty. smokin
Zkus jeste tohle...cool
Aby si mohl koupit 100 piv (~4.5e/pinta), potrebuje Ir 26% platu.
Cech v Cechach (~1e/pullitr) 13%.

bigsmilebigsmilebigsmile

Irské Tesco 1,39E/ks ..... 100 piv / 8% příjmu bigsmile

https://www.tesco.ie/groceries/Product/ … =288000219

a České Tesco 0,40 E/ks  ...100 piv / 6% příjmu bigsmile


...a pokud odečtu pořizovací cenu Oktávky tak ......bigsmilebigsmilebigsmile

Americkej (Člen)
23.11.2016 15:45:14
Offline

Re: Picoviny z netu

https://www.youtube.com/watch?v=3ZrbxcjaE4s
1:32

Vincent: Víš co na moravě pijou místo piva?
Jules: Co? Povídej!
V: Holbu!
J: Ale ne, to si děláš prdel!
V: Fakt, na vlastní oči jsem viděl, jak to do sebe lejou...
J: Kurva...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
faitík (Člen)
23.11.2016 17:45:42
Offline

Re: Picoviny z netu

Americkej psal:

https://www.youtube.com/watch?v=3ZrbxcjaE4s
1:32

Vincent: Víš co na moravě pijou místo piva?
Jules: Co? Povídej!
V: Holbu!
J: Ale ne, to si děláš prdel!
V: Fakt, na vlastní oči jsem viděl, jak to do sebe lejou...
J: Kurva...

Tak ten vtip se ti povedbigsmile, ale spis bych mel datsmile2
ass


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Banditatom (Člen)
23.11.2016 17:54:42
Offline

Re: Picoviny z netu

Americkej psal:

https://www.youtube.com/watch?v=3ZrbxcjaE4s
1:32

Vincent: Víš co na moravě pijou místo piva?
Jules: Co? Povídej!
V: Holbu!
J: Ale ne, to si děláš prdel!
V: Fakt, na vlastní oči jsem viděl, jak to do sebe lejou...
J: Kurva...

Priste ti koupil praskovou plzen v lahvybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
23.11.2016 18:11:51
Offline

Re: Picoviny z netu

Hele společníku v podnikání, jak se tu ty dva dohadujou o cenovkách "jakožepiva" v euro/flaška v Tesku ... no to jsem fakt nemohl dobrzdit, nedali mi šanci. A to jsem holubičí povaha!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
23.11.2016 22:19:36
Offline

Re: Picoviny z netu

Se s partakama na tu beer Plzen do jiznich cech docela tesim goodbigsmilebigsmile

hans (Člen)
23.11.2016 22:25:01
Offline

Re: Picoviny z netu

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_15032685_10155121255064316_2013520039733748404_n_jpg_big.jpg

Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
24.11.2016 09:05:45
Offline

Re: Picoviny z netu

Mour psal:

bigsmilebigsmilebigsmile

Irské Tesco 1,39E/ks ..... 100 piv / 8% příjmu bigsmile

https://www.tesco.ie/groceries/Product/ … =288000219

a České Tesco 0,40 E/ks  ...100 piv / 6% příjmu bigsmile


...a pokud odečtu pořizovací cenu Oktávky tak ......bigsmilebigsmilebigsmile

Nejlepší srovnávač cen na internetu... mour.hledejceny.cz smokin

Já měl namysli pivo jako že točený v hospodě a ne lahváče u televize.smile1 Beru, nezmínil jsem to, tak sis našel skulinkusmokin.
To cos poslal ty, kupujou akorát bezdomovci (ani důchodci snad ne). Jestli si pamatuješ Jednoťáka, tak je to na podobné úrovni.help

Jinak souhlasím a Americkým, že pokud bereme pivo jako "Pilsner", tak to tu fakt udělat neumí (něco jsem zkusil a není moc o co stát). To je asi i důvod proč se sem dováží to na cos dal odkaz.help Naštěstí maj rozum a flaškovou Plzen koupíš v každý lepší hospodě (ale ne za 1,30smile1).
Maj tu ale maj jiný druhy piv a ty nejsou špatný.good

2 Mour: Potřeboval bych najít levnější podnájem, nekouknul by ses mi po něčem?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
24.11.2016 09:42:25
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:
Mour psal:

bigsmilebigsmilebigsmile

Irské Tesco 1,39E/ks ..... 100 piv / 8% příjmu bigsmile

https://www.tesco.ie/groceries/Product/ … =288000219

a České Tesco 0,40 E/ks  ...100 piv / 6% příjmu bigsmile


...a pokud odečtu pořizovací cenu Oktávky tak ......bigsmilebigsmilebigsmile

Nejlepší srovnávač cen na internetu... mour.hledejceny.cz smokin

Já měl namysli pivo jako že točený v hospodě a ne lahváče u televize.smile1 Beru, nezmínil jsem to, tak sis našel skulinkusmokin.
To cos poslal ty, kupujou akorát bezdomovci (ani důchodci snad ne). Jestli si pamatuješ Jednoťáka, tak je to na podobné úrovni.help

Jinak souhlasím a Americkým, že pokud bereme pivo jako "Pilsner", tak to tu fakt udělat neumí (něco jsem zkusil a není moc o co stát). To je asi i důvod proč se sem dováží to na cos dal odkaz.help Naštěstí maj rozum a flaškovou Plzen koupíš v každý lepší hospodě (ale ne za 1,30smile1).
Maj tu ale maj jiný druhy piv a ty nejsou špatný.good

2 Mour: Potřeboval bych najít levnější podnájem, nekouknul by ses mi po něčem?bigsmile

musis uvest "levnejsi nez" ...


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
24.11.2016 11:15:30
Offline

Re: Picoviny z netu

3+1, levnejsi nez 900e/mesic, lokace Cork City v dostupnosti verejne dopravy.
Zadne sdileni. Zadni Rumuni.smile1 Zadne ctvrti typu Karlin... Coz je skoro vsechno od reky na sever.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
24.11.2016 11:55:07
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:

3+1, levnejsi nez 900e/mesic, lokace Cork City v dostupnosti verejne dopravy.
Zadne sdileni. Zadni Rumuni.smile1 Zadne ctvrti typu Karlin... Coz je skoro vsechno od reky na sever.bigsmile

karlin uz je relativne cistej. Povodne to tam hezky splachly bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
24.11.2016 11:59:03
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:

3+1, levnejsi nez 900e/mesic, lokace Cork City v dostupnosti verejne dopravy.
Zadne sdileni. Zadni Rumuni.smile1 Zadne ctvrti typu Karlin... Coz je skoro vsechno od reky na sever.bigsmile

Opět Tě nepotěším ale:

Irsko 3+1 = 900E = 55% příjmu
Ostrava byt RPG 3+1 = 12.000 Kč = 60% příjmu

bigsmilebigsmilebigsmile

Co si furt stěžuješ? % vycházíš nejlíp bigsmile, co tam máš dál...... ? ass

Banditatom (Člen)
24.11.2016 12:43:23
Offline

Re: Picoviny z netu

To ondras: ale plsen nejni pivobigsmile

A co hroby?jako ze bych jel na brigadu do irskaevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
24.11.2016 17:12:21
Offline

Re: Picoviny z netu

Mour psal:

Opět Tě nepotěším ale:

Irsko 3+1 = 900E = 55% příjmu
Ostrava byt RPG 3+1 = 12.000 Kč = 60% příjmu

bigsmilebigsmilebigsmile

Co si furt stěžuješ? % vycházíš nejlíp bigsmile, co tam máš dál...... ? ass

Ty si nekde nasel co jsem psal? Sem s nim? Rad se na to podivam.smokin
Fakt nekdo da za byt 3+1 v Ostrave 12 tis? Za to mas slusnej 3+1 v Praze... Mi rekni proc tam v ty Ostrave ty lidi vubec bydlej? Ze je to jen proto, aby si mohli stezovat na Prazaky...bigsmile To je ale dost sebemrskacstvi. smile1

Dal tu nemam nic... Nejaky sluzby mozna...
Doktor... 35 nebo 50 eur za navstevu (zalezi kam jdes). Plati se v CR furt jeste 30/90kc?

Zacali jsem u porovnani starsi vs mladsi ojetina na irskem trhu a skoncil u doktora. Ale co, alespon se neco deje.smokin Se zkus zeptat co by te zajimalo, ja ti reknu kolik to stoji.smokin Ale neptej se na jidlo, to bys byl nasranej. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
24.11.2016 17:21:26
Offline

Re: Picoviny z netu

Banditatom psal:

To ondras: ale plsen nejni pivobigsmile

A co hroby?jako ze bych jel na brigadu do irskaevil

Sem ti rikal at prodavas na e-bay...
Moure ukaz mu za kolik se tam prodavaj nahrobni kameny.smokin

Jinak jsem nasel tohle:
http://irishcraftedheadstones.com/

A jestli tomu rozumim, tak
Jednohrob €2399
Dvojhrob €2799
Trojhrob €2899

Ceny oznaceny jako neprekonatelne. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
24.11.2016 17:25:42
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:
Mour psal:

Opět Tě nepotěším ale:

Irsko 3+1 = 900E = 55% příjmu
Ostrava byt RPG 3+1 = 12.000 Kč = 60% příjmu

bigsmilebigsmilebigsmile

Co si furt stěžuješ? % vycházíš nejlíp bigsmile, co tam máš dál...... ? ass

Ty si nekde nasel co jsem psal? Sem s nim? Rad se na to podivam.smokin
Fakt nekdo da za byt 3+1 v Ostrave 12 tis? Za to mas slusnej 3+1 v Praze... Mi rekni proc tam v ty Ostrave ty lidi vubec bydlej? Ze je to jen proto, aby si mohli stezovat na Prazaky...bigsmile To je ale dost sebemrskacstvi. smile1

Dal tu nemam nic... Nejaky sluzby mozna...
Doktor... 35 nebo 50 eur za navstevu (zalezi kam jdes). Plati se v CR furt jeste 30/90kc?

Zacali jsem u porovnani starsi vs mladsi ojetina na irskem trhu a skoncil u doktora. Ale co, alespon se neco deje.smokin Se zkus zeptat co by te zajimalo, ja ti reknu kolik to stoji.smokin Ale neptej se na jidlo, to bys byl nasranej. bigsmile

Kamo v praze za 12tis 3+1idontknow segra v hloubetine 1+1 za 17tissurprised zjisti me za kolik se tam bouchaj hroby ze by jsme otevreli pobocku v irskejgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kukii (Člen)
24.11.2016 17:42:11
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:
Mour psal:

Opět Tě nepotěším ale:

Irsko 3+1 = 900E = 55% příjmu
Ostrava byt RPG 3+1 = 12.000 Kč = 60% příjmu

bigsmilebigsmilebigsmile

Co si furt stěžuješ? % vycházíš nejlíp bigsmile, co tam máš dál...... ? ass

Ty si nekde nasel co jsem psal? Sem s nim? Rad se na to podivam.smokin
Fakt nekdo da za byt 3+1 v Ostrave 12 tis? Za to mas slusnej 3+1 v Praze... Mi rekni proc tam v ty Ostrave ty lidi vubec bydlej? Ze je to jen proto, aby si mohli stezovat na Prazaky...bigsmile To je ale dost sebemrskacstvi. smile1

Ti to řeknu a budeš sem chtít taky bigsmilebigsmilebigsmile občas není na škodu z té pičaté Prahe vypadnout za čerstvym vzduchem evil


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
24.11.2016 18:14:53
Offline

Re: Picoviny z netu

Banditatom psal:

Kamo v praze za 12tis 3+1idontknow segra v hloubetine 1+1 za 17tissurprised zjisti me za kolik se tam bouchaj hroby ze by jsme otevreli pobocku v irskejgood

Vis co by ti na to napsal Mour? smile1
https://www.sreality.cz/detail/pronajem … reen=false

Ale asi to jeji bude vypadat lip nez tohle...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
24.11.2016 18:17:52
Offline

Re: Picoviny z netu

Kukii psal:

...občas není na škodu z té pičaté Prahe vypadnout za čerstvym vzduchem evil

Jako ze deti z Prahy by na skolu v prirode jezdily do Ostravy aby si vycistily plice?cool
V Praze je beztak Prazaku jen par...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
24.11.2016 18:21:33
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:
Kukii psal:

...občas není na škodu z té pičaté Prahe vypadnout za čerstvym vzduchem evil

Jako ze deti z Prahy by na skolu v prirode jezdily do Ostravy aby si vycistily plice?cool
V Praze je beztak Prazaku jen par...smokin

Ale prd aby se ti prazsti smradi prijeli do ostravy zocelit goodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
24.11.2016 18:50:29
Offline

Re: Picoviny z netu

..když se sere,tak se sere..

  http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=23931


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
24.11.2016 20:29:06
Offline

Re: Picoviny z netu

Banditatom psal:
Ondráš psal:
Kukii psal:

...občas není na škodu z té pičaté Prahe vypadnout za čerstvym vzduchem evil

Jako ze deti z Prahy by na skolu v prirode jezdily do Ostravy aby si vycistily plice?cool
V Praze je beztak Prazaku jen par...smokin

Ale prd aby se ti prazsti smradi prijeli do ostravy zocelit goodbigsmile

No z toho vzduchu je budou mit ocelovy pekne..teda spis plny ocelovyho prachu😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
24.11.2016 21:20:22
Offline

Re: Picoviny z netu

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
Ondráš psal:


Jako ze deti z Prahy by na skolu v prirode jezdily do Ostravy aby si vycistily plice?cool
V Praze je beztak Prazaku jen par...smokin

Ale prd aby se ti prazsti smradi prijeli do ostravy zocelit goodbigsmile

No z toho vzduchu je budou mit ocelovy pekne..teda spis plny ocelovyho prachu😁

Moc čumíte na televizi, radši se přijeďte podívat na krásné město a čistý vzduch....  Aj moje zmlsana máti po první návštěvě změnila názor a pochopila, proč se mi tu líbí bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
VikecB12 (Člen)
24.11.2016 21:28:49
Offline

Re: Picoviny z netu

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:


Ale prd aby se ti prazsti smradi prijeli do ostravy zocelit goodbigsmile

No z toho vzduchu je budou mit ocelovy pekne..teda spis plny ocelovyho prachu😁

Moc čumíte na televizi, radši se přijeďte podívat na krásné město a čistý vzduch....  Aj moje zmlsana máti po první návštěvě změnila názor a pochopila, proč se mi tu líbí bigsmilebigsmilebigsmile

Rendy  ju vojel?helpbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kukii (Člen)
24.11.2016 22:12:05
Offline

Re: Picoviny z netu

VikecB12 psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


No z toho vzduchu je budou mit ocelovy pekne..teda spis plny ocelovyho prachu😁

Moc čumíte na televizi, radši se přijeďte podívat na krásné město a čistý vzduch....  Aj moje zmlsana máti po první návštěvě změnila názor a pochopila, proč se mi tu líbí bigsmilebigsmilebigsmile

Rendy  ju vojel?helpbigsmilebigsmile

Tys wul, mi se tu libi nejen kvuli Rendymu, ale fakt mi vyhovuje vyhled do Belskeho lesa a kusek popojedes a vidis pece...  Prostě krása ocelového města..  bigsmilebigsmilegood práce tu taky je, ten kdo nerobi proto jen nic nedela a radsi si stěžuje.. Jediné co bych vybílila je střed města smokinbigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Koldan (Člen)
25.11.2016 23:13:45
Offline

Re: Picoviny z netu

potřebuju stáhnůt píčovinu z jůtůb a už jsem si nainstaloval tři různé programy a sů na pičufuck. hoďte mi sem prosím nějaký odkaz na prográmek, kerým si stáhnu videjo z jůtůb a kerý bude hlavně fungovathelp


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
26.11.2016 07:04:46
Offline

Re: Picoviny z netu


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Drakoxxl (Člen)
26.11.2016 09:06:06
Offline

Re: Picoviny z netu

Koldan psal:

potřebuju stáhnůt píčovinu z jůtůb a už jsem si nainstaloval tři různé programy a sů na pičufuck. hoďte mi sem prosím nějaký odkaz na prográmek, kerým si stáhnu videjo z jůtůb a kerý bude hlavně fungovathelp

Mě v poho fachčí YTD good http://www.slunecnice.cz/sw/youtube-downloader-pepak/


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
26.11.2016 09:07:23
Offline

Re: Picoviny z netu

Když tak sem dej link já to sosnu a upnu ti videosoubor do dropboxu evil


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
26.11.2016 09:17:58
Offline

Re: Picoviny z netu

Jo a když už se blíží ta zima smokin
http://www.youtube.com/watch?v=R1NagZN2kjY


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
26.11.2016 09:29:24
Offline

Re: Picoviny z netu

Drakoxxl psal:

Jo a když už se blíží ta zima smokin
http://www.youtube.com/watch?v=R1NagZN2kjY

No ty vogo...to nevymyslis bigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
26.11.2016 16:57:29
Offline

Re: Picoviny z netu

Koldan psal:

potřebuju stáhnůt píčovinu z jůtůb a už jsem si nainstaloval tři různé programy a sů na pičufuck. hoďte mi sem prosím nějaký odkaz na prográmek, kerým si stáhnu videjo z jůtůb a kerý bude hlavně fungovathelp

Nic neinstaluj...

https://www.onlinevideoconverter.com/video-converter

Jen si vyber dobrý formát.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
26.11.2016 22:32:22
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:
Koldan psal:

potřebuju stáhnůt píčovinu z jůtůb a už jsem si nainstaloval tři různé programy a sů na pičufuck. hoďte mi sem prosím nějaký odkaz na prográmek, kerým si stáhnu videjo z jůtůb a kerý bude hlavně fungovathelp

Nic neinstaluj...

https://www.onlinevideoconverter.com/video-converter

Jen si vyber dobrý formát.

bomba, děkujugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kožak (Člen)
27.11.2016 18:12:55
Offline

Re: Picoviny z netu

Drakoxxl psal:

Jo a když už se blíží ta zima smokin
http://www.youtube.com/watch?v=R1NagZN2kjY

mazecgood


MRDAT!!!
hans (Člen)
29.11.2016 10:46:15
Offline

Re: Picoviny z netu

1. Výuka matematiky v 50tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 4/5 ceny.
Jaký je jeho zisk?

2. Výuka matematiky v 70tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 4/5 ceny, nebo-li 80 dolarů.
Jaký je jeho zisk?

3. Výuka matematiky v 80tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 80 dolarů.
Docílil zisku?
Ano nebo Ne

4. Výuka matematiky v 90tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 80 dolarů
a jeho zisk je 20 dolarů.
Vaše zadání: Podtrhněte číslo 20.

5. Výuka matematiky od roku 2000
Dřevorubec porazí krásný les,
protože je sobecký, bezohledný
a nezajímá ho ochrana
životního prostředí zvířat
a ani ochrana našich lesů.
Činí tak proto,
aby dosáhl zisku 20 dolarů.
Co si myslíte o tomto způsobu obživy?
Námět na celotřídní diskusi po odpovědi na tuto otázku:
Jak se cití ptáci a veverky, když dřevorubec
podřezává jejich domovy?
(Žádná odpověď není špatná,
neobávejte se svobodně vyjádřit své pocity,
nebo-li hněv, rozhořčení, pocit méněcennosti,
bezmoci atd.)
Pokud budete po skončení zkoušky potřebovat
akční poradu, jsou vám k dispozici poradci,
kteří vám pomohou se přizpůsobit
zpět do reálného světa.

6. Výuka matematiky v roce 2050
هاتشيرو تبيع كارلواد من نهاب
100 دولار. تكلفة الإنتاج هو 80 دولاراً. كيف
الكثيرمن المال ولم؟


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Drakoxxl (Člen)
29.11.2016 12:13:39
Offline

Re: Picoviny z netu


Lepší někdy, než nikdy.
Ondráš (Člen)
29.11.2016 13:01:05
Offline

Re: Picoviny z netu

Drakoxxl psal:

Surströmming Challenge sick bigsmile
http://www.mojevideo.sk/video/28ea6/dva … yzva).html

Jsem tam nasel tohle...
http://www.mojevideo.sk/video/19bcb/och … mming.html

Kdyz jsem slysel ty zvuky co vydava pri zvraceni, vzpomnel jsem si na Kojaka. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
29.11.2016 17:38:28
Offline

Re: Picoviny z netu

To je teda materialek kdyz nezvladnou trosku smradu😂😂😂😂😂😂


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
29.11.2016 19:55:52
Offline

Re: Picoviny z netu

Kdo to přiveze na příští sraz ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
29.11.2016 20:13:17
Offline

Re: Picoviny z netu

huskyb12 psal:

Kdo to přiveze na příští sraz ? :)))

Sujazuwaki by si urcite smakoval. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kukii (Člen)
29.11.2016 21:30:10
Offline

Re: Picoviny z netu

huskyb12 psal:

Kdo to přiveze na příští sraz ? :)))

hromadná šavle bigsmile aneb soutěž, kdo řve víc? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Filous (Člen)
30.11.2016 08:15:25
Offline

Re: Picoviny z netu

Drakoxxl psal:

Surströmming Challenge sick bigsmile
http://www.mojevideo.sk/video/28ea6/dva … yzva).html

...nejlepší je jak nablil do toho lustrubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
30.11.2016 10:01:28
Offline

Re: Picoviny z netu

Ondráš psal:
huskyb12 psal:

Kdo to přiveze na příští sraz ? :)))

Sujazuwaki by si urcite smakoval. bigsmile

ja mysli, ze ono to nebude tak horký, jak předváděj ty citlivky na těch videích, aby měli co nejvíc lajků na fejsbůku ... tady jeden  natočil, jak to je ve skutečnosti - žerou to tam normálně a ochutnávaj  i děti :PRAVDA O SURSTRÖMMING  https://www.youtube.com/watch?v=JOMO1WvzfgI
kdo nejí syrečky, tak mu to asi řádně smrdí, ale jinak to asi nebude až taková rychta idontknow


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
30.11.2016 10:57:37
Offline

Re: Picoviny z netu

...no nevim, každopádně mě to natahuje uš při tom, jag ta konzerva pšoukne při votvíráníheadshakebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
30.11.2016 11:07:25
Offline

Re: Picoviny z netu


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
30.11.2016 11:13:22
Offline

Re: Picoviny z netu

...ty vole, s tou půlkilofkou, kerou nabízej za cenu 300gramový pixly vyvraždíš půl městabigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Drakoxxl (Člen)
30.11.2016 11:20:41
Offline

Re: Picoviny z netu

Filous psal:

...ty vole, s tou půlkilofkou, kerou nabízej za cenu 300gramový pixly vyvraždíš půl městabigsmilebigsmilebigsmile

Zákazníky, kteří tuto fermentovanou rybu neznají a dosud neokusili, musíme důrazně upozornit na skutečně překvapivě silný "zápach"! evilbigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
30.11.2016 12:03:32
Offline

Re: Picoviny z netu

...no kvašené zelí jsem včera ochutnával po 5-ti týdnech od naložení good bigsmile a docela síla bigsmilebigsmilebigsmile ...ale nedokážu si představit zkvašenou rybu idontknow surprised

K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2016 12:57:26
Offline

Re: Picoviny z netu

Drakoxxl psal:
Filous psal:

...ty vole, s tou půlkilofkou, kerou nabízej za cenu 300gramový pixly vyvraždíš půl městabigsmilebigsmilebigsmile

Zákazníky, kteří tuto fermentovanou rybu neznají a dosud neokusili, musíme důrazně upozornit na skutečně překvapivě silný "zápach"! evilbigsmile

Zrejmne konzervovanej bojovej plyn😁😁
Nic mene si myslim ze to nebude az tak silny jak predvadej ty fajnovky z ameriky😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
30.11.2016 13:03:54
Offline

Re: Picoviny z netu

K.a.s.y.m. psal:

Nic mene si myslim ze to nebude az tak silny jak predvadej ty fajnovky z ameriky😁😁

Tak to v létě prubnem na břehu Jizery evilbigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2016 13:41:33
Offline

Re: Picoviny z netu

Drakoxxl psal:
K.a.s.y.m. psal:

Nic mene si myslim ze to nebude az tak silny jak predvadej ty fajnovky z ameriky😁😁

Tak to v létě prubnem na břehu Jizery evilbigsmile

goodgood treba vycistime USB od špínybigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
30.11.2016 15:16:28
Offline

Re: Picoviny z netu

...no ty vole, to by byla disciplína do pjetibojebigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
30.11.2016 15:33:16
Offline

Re: Picoviny z netu

já to snad vobjednám bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kukii (Člen)
30.11.2016 15:33:43
Offline

Re: Picoviny z netu

Filous psal:

...no ty vole, to by byla disciplína do pjetibojebigsmilebigsmilebigsmile

bigsmile to by asi nedali ani ti vaši místní sportovci bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Tom jr. (Člen)
30.11.2016 15:55:44
Offline

Re: Picoviny z netu

Borák psal:

já to snad vobjednám bigsmile

ale vobjednej k tomu i ty lustry bez dna bigsmile ... bez toho to nebude mít takovej šmrnc smokin

mr.BSE (Člen)
30.11.2016 22:07:11
Offline

Re: Picoviny z netu


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2016 22:23:28
Offline

Re: Picoviny z netu

Nekdo mistni nebo jen fanda Bandita?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Borák (Člen)
02.12.2016 21:57:11
Offline

Re: Picoviny z netu


...nikdo nevojebe Ježíše...
Filous (Člen)
03.12.2016 10:15:42
Offline

Re: Picoviny z netu

K.a.s.y.m. psal:

Nekdo mistni nebo jen fanda Bandita?

...Jenda Karas nejni místňák, ale jeden z pisálků motohousí party...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
10.12.2016 11:35:43
Offline

Re: Picoviny z netu

...podívejte se tam v tý mapě, na komín ve vimperku, jestli správně chápu, tak je to aplikace k napráskání souseda kterýmu hulej kamna a někdo to pojal docela šikovně goodbigsmile
http://www.cisty-komin.cz/


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
11.12.2016 01:57:42
Offline

Re: Picoviny z netu

..asi ho zbourali..surprisedhelp


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
11.12.2016 11:26:16
Offline

Re: Picoviny z netu

Pšán psal:

..asi ho zbourali..surprisedhelp

...nojo smile2 smazali to, někdo tam dal "komín" svý starý a psal tam něco o vymetání bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
11.12.2016 11:32:01
Offline

Re: Picoviny z netu

osiris psal:
Pšán psal:

..asi ho zbourali..surprisedhelp

...nojo smile2 smazali to, někdo tam dal "komín" svý starý a psal tam něco o vymetání bigsmile

...asi podle fotky měli pocit, že je dostatečně vymetený....bigsmile

Loser (Administrator)
19.12.2016 10:31:20
Offline

Re: Picoviny z netu


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
19.12.2016 12:51:21
Offline

Re: Picoviny z netu

Loser psal:

https://www.facebook.com/MotorkariCR/videos/1122941554413928/

Než jako úmysl, mi to přijde jako jeho první panenská jízda v serpentinkách :headshake, jinak pumpička good bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Pšán (Člen)
20.12.2016 09:53:38
Offline

Re: Picoviny z netu


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
čočkin (Člen)
20.12.2016 13:25:23
Offline

Re: Picoviny z netu


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
20.12.2016 13:26:58
Offline

Re: Picoviny z netu

Audi ve dřevě...bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
20.12.2016 16:41:26
Offline

Re: Picoviny z netu

Pšán psal:

http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-fun/winterzeit.htm

Pěkný motorkygoodsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
21.12.2016 06:01:58
Offline

Re: Picoviny z netu

VikecB12 psal:
Pšán psal:

http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-fun/winterzeit.htm

Pěkný motorkygoodsmokin

..tak nějak jsem doufal,že zatneš drápek..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
04.01.2017 22:45:11
Offline

Re: Picoviny z netu

https://www.etsy.com/listing/265655425/ … tent=78888

by mě teda zajímalo, kdo si může objednat takovouhle masku a k jaké příležitosti ji bude nosit ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
05.01.2017 07:21:37
Offline

Re: Picoviny z netu

hlemejzd999 psal:

https://www.etsy.com/listing/265655425/mature-content-bdsm-vagina-mask-silicone?ref=shop_home_active_17&source=aw&awc=6220_1475523604_281d349b910b73821a292c3a66cd79b0&utm_source=affiliate_window&utm_medium=affiliate&utm_campaign=us_location_buyer&utm_content=78888

by mě teda zajímalo, kdo si může objednat takovouhle masku a k jaké příležitosti ji bude nosit ? bigsmile

Koukam prohlizis píčoviny,co?bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
11.01.2017 11:34:33
Offline

Re: Picoviny z netu

Úplně si dokážu představit jaký by to bylo jako 24h video bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=F-fluUQApO8


Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
11.01.2017 11:50:50
Offline

Re: Picoviny z netu

Tobe uz taky jebe, ze jo?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
11.01.2017 12:34:27
Offline
Drakoxxl (Člen)
11.01.2017 14:28:14
Offline

Re: Picoviny z netu

Banditatom psal:

Tobe uz taky jebe, ze jo?bigsmile

http://media0.giphy.com/media/2CdF2Ck7um7ra/200w.gif#2


bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr