Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » řidič tvrdý chleba má

mi (Člen)
19.01.2012 23:35:36
Offline

řidič tvrdý chleba má

esi sem to napsal gramatycky blbě tak sorry

něco podobnýho sem zažil ale taková trpělivost nebyla bigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=eeQPG2rSbS8


svět je cirkusovej stan
4Fun.cz (Člen)
20.01.2012 00:01:26
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

No ty pussy.Asik bych nemoh dělat šoféra v buse.Tadle na mne řvát tak ji vyhodím za límec ze dveří.

U nás na dědině jezdil celkem pohodář.Nad hlavou měl nápis...
PROSÍM VYSTUPUJTE ZADNÍMI DVEŘMI, KDO NEUMÍ ČÍST MŮŽE I PŘEDNÍMI  bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
morganzd (Člen)
20.01.2012 08:02:45
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

no ty krávo surprised


GSF 600 S '99
Banditatom (Člen)
20.01.2012 11:36:11
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

Ta má tak trojku v žíle ale tu trpělivost toho šoféra obdivujugood já bych jí za límec vypral vengoodsmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
DanFur (Člen)
20.01.2012 13:24:29
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

Taky si někdy říkám zda to stojí za to! Dělám řidiče u nejmenované zásilkové služby s Ivecem Eurocargo a nestalo se mi jednou, že pán co byl zjevně v podnapilém stavu po kterém jsem potřeboval uhradit nemalou dobírku a podepsat papíry nebo když si romská rodina objednala do kolonie LCD televizi nebo chladničku, tak tehdy jsem myslel, že je to můj konec! K tomu autobusáku klobouk dolů já bych už na to nervy neměl. good

Banditatom (Člen)
20.01.2012 13:26:38
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

DanFur psal:

Taky si někdy říkám zda to stojí za to! Dělám řidiče u nejmenované zásilkové služby s Ivecem Eurocargo a nestalo se mi jednou, že pán co byl zjevně v podnapilém stavu po kterém jsem potřeboval uhradit nemalou dobírku a podepsat papíry nebo když si romská rodina objednala do kolonie LCD televizi nebo chladničku, tak tehdy jsem myslel, že je to můj konec! K tomu autobusáku klobouk dolů já bych už na to nervy neměl. good

tak to seš týýýýbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
20.01.2012 16:08:35
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

ty woe, sice bych asi přišel o prací, ale tu bych z těchto schodu zkopl po prvním prohlášeni ze sem magor sick

John (Člen)
20.01.2012 18:59:13
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

U MHD jsem něco málo odjezdil asi 6 let, a před tím řidičem smekám, mně se takovej extrém nikdy nestal, nejhorší zážitek mám s pánem kterýmu se nelíbilo že jsem přijel o cca 7 min. později, tak jsem mu slušně vysvětlil že nemám vrtulník a ty auta v koloně prostě nepřeletím a byl klid good jo teď jsem si vzpomněl ještě na týpka co se rozčiloval proč jsem neprojel šraňky na červenou aby ten kreten chytil první metrobigsmile a vo tom frajerovi co mi stál ve stanici a nechtěl uhnout a nakonec na mně vytáhl bajonet se snad nemá cenu ani zmiňovat, nakonec mu pomohla " domluva teleskopem"surprisedbigsmile

Stiegl (Člen)
20.01.2012 20:55:34
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

Bejt tím cestujícím tak jí normálně z toho busu vykopnu a nazdar... Nechapu, že tam nebyl někdo, kdo by se zvedl a alespoň ji řekl ať jde do pussy když nemá prachy tak nejede, ale nebude omezovat ostatnísick

hans (Člen)
20.01.2012 21:50:49
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

Stiegl psal:

Bejt tím cestujícím tak jí normálně z toho busu vykopnu a nazdar... Nechapu, že tam nebyl někdo, kdo by se zvedl a alespoň ji řekl ať jde do pussy když nemá prachy tak nejede, ale nebude omezovat ostatnísick

když vono je u žencký těžký.....chlapa by člověk vykop hned, ale budeš se tam přetahovat se starou bábou?? ...... smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Stiegl (Člen)
20.01.2012 21:54:37
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

Aspoň ji slovně poslat do.... bábě přes držku nedáš to je jasny, ale sedět a mlčet bych nevydrželheadshake

Zdenda (Člen)
21.01.2012 23:28:08
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

Stiegl psal:

Bejt tím cestujícím tak jí normálně z toho busu vykopnu a nazdar... Nechapu, že tam nebyl někdo, kdo by se zvedl a alespoň ji řekl ať jde do pussy když nemá prachy tak nejede, ale nebude omezovat ostatnísick

Jak píšeš, po minutě bych jí nadal do kurev, kund a sviní a tak podobně a pokud by nevypadla tak bych ji asi zaškrtilsmile1 Ne, ještě že nejezdim MHDheadshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Thor5552 (Člen)
22.01.2012 19:20:50
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

ty vole to bych jí chitil za tu držku a vyhodil bych jí ať jde pěšky když se jí zdá 18 kaček moc


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
Ondráš (Člen)
23.01.2012 10:41:54
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

Zdenda psal:

Jak píšeš, po minutě bych jí nadal do kurev, kund a sviní a tak podobně a pokud by nevypadla tak bych ji asi zaškrtilsmile1

Jednou se v MHD takhle hádal nějakej... Jak to říct... Typickej student sociologie. smile1
Že pokutu platit nebude, že je na něj revizor sprostej, že chce jeho číslo, že ho napad... Revizor mu vrazil pokutu do ruky, šel pryč, ale on na něj furt pičoval. Jeden chlap nevydržel a povídámu: "Chovej se normálně a ne jak rozmazlenej fakan."
Asi půl minuty na něj nechápavě čuměl jako že jak jemu, jako budoucí elitě národa může někdo něco vytknout, ale pak už bylo ticho. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
23.01.2012 23:36:43
Offline

Re: řidič tvrdý chleba má

good

Ondráš psal:
Zdenda psal:

Jak píšeš, po minutě bych jí nadal do kurev, kund a sviní a tak podobně a pokud by nevypadla tak bych ji asi zaškrtilsmile1

Jednou se v MHD takhle hádal nějakej... Jak to říct... Typickej student sociologie. smile1
Že pokutu platit nebude, že je na něj revizor sprostej, že chce jeho číslo, že ho napad... Revizor mu vrazil pokutu do ruky, šel pryč, ale on na něj furt pičoval. Jeden chlap nevydržel a povídámu: "Chovej se normálně a ne jak rozmazlenej fakan."
Asi půl minuty na něj nechápavě čuměl jako že jak jemu, jako budoucí elitě národa může někdo něco vytknout, ale pak už bylo ticho. smile1

good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr