Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nejlepší pneu na bandita

zzzmrzlinar (Člen)
06.04.2012 12:47:05
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Norgan psal:

Zdravím chlapi. Co mi řeknete na tuhle pneu DUNLOP sportmax  Qualifier . Jezdím jen turisticky hodne ve dvou ve svým věku nehodlám závodit.ass

levná, starší, ale jestli jezdíš turisticky tak moc dobrá není bo je o sprtovní guma, ne že by se to nedalo ale koukej po sportovně cestovní kategorii

snowflake600 (Člen)
06.04.2012 16:54:32
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

HELP JEŠTĚ JEDNOU:
helphelp
Hele pánové, můj slick by už asi technickou neprošel, proto sem se dal do hledání novýho kaučuku a panáček nějaký prodejny na netu má velmi solidní cenu za sadu Conti, ále předek je v ní 120/70 17 ZR 58W TL.
Je v tom nějakej trabl to napasovat na dvatisícetrojku?

helphelp

XJelen (Člen)
06.04.2012 18:10:49
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

snowflake600 psal:

HELP JEŠTĚ JEDNOU:
helphelp
Hele pánové, můj slick by už asi technickou neprošel, proto sem se dal do hledání novýho kaučuku a panáček nějaký prodejny na netu má velmi solidní cenu za sadu Conti, ále předek je v ní 120/70 17 ZR 58W TL.
Je v tom nějakej trabl to napasovat na dvatisícetrojku?

helphelp

tapetář - obout to jde normálně, jízdně nic nepoznáš, jedinej kdo by s tim mohl mít problém je technik STK a to jenom pokavaď bude šťoura neznalej a bude číst striktně naprosto všechny čísla z techničáku.


Strýcfajtr !!!
mr.BSE (Člen)
06.04.2012 18:31:11
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

XJelen psal:
snowflake600 psal:

HELP JEŠTĚ JEDNOU:
helphelp
Hele pánové, můj slick by už asi technickou neprošel, proto sem se dal do hledání novýho kaučuku a panáček nějaký prodejny na netu má velmi solidní cenu za sadu Conti, ále předek je v ní 120/70 17 ZR 58W TL.
Je v tom nějakej trabl to napasovat na dvatisícetrojku?

helphelp

tapetář - obout to jde normálně, jízdně nic nepoznáš, jedinej kdo by s tim mohl mít problém je technik STK a to jenom pokavaď bude šťoura neznalej a bude číst striktně naprosto všechny čísla z techničáku.

a poščovna při případný nehodě bad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kakac (Člen)
06.04.2012 19:12:52
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

mr.BSE psal:
XJelen psal:
snowflake600 psal:

HELP JEŠTĚ JEDNOU:
helphelp
Hele pánové, můj slick by už asi technickou neprošel, proto sem se dal do hledání novýho kaučuku a panáček nějaký prodejny na netu má velmi solidní cenu za sadu Conti, ále předek je v ní 120/70 17 ZR 58W TL.
Je v tom nějakej trabl to napasovat na dvatisícetrojku?

helphelp

tapetář - obout to jde normálně, jízdně nic nepoznáš, jedinej kdo by s tim mohl mít problém je technik STK a to jenom pokavaď bude šťoura neznalej a bude číst striktně naprosto všechny čísla z techničáku.

a poščovna při případný nehodě bad

U nás by sis neškrtl první co je zajímá jestli ti sedí rozměr s tím co máš v TP..bad


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
XJelen (Člen)
06.04.2012 19:42:21
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Kakac psal:
mr.BSE psal:
XJelen psal:


tapetář - obout to jde normálně, jízdně nic nepoznáš, jedinej kdo by s tim mohl mít problém je technik STK a to jenom pokavaď bude šťoura neznalej a bude číst striktně naprosto všechny čísla z techničáku.

a poščovna při případný nehodě bad

U nás by sis neškrtl první co je zajímá jestli ti sedí rozměr s tím co máš v TP..bad

většina z těch chlapíků takňák ví, že na normální mašině je vepředu 120 a to za lomítkem jim možná ani nepřijde


Strýcfajtr !!!
Kakac (Člen)
06.04.2012 19:50:11
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

XJelen psal:
Kakac psal:
mr.BSE psal:


a poščovna při případný nehodě bad

U nás by sis neškrtl první co je zajímá jestli ti sedí rozměr s tím co máš v TP..bad

většina z těch chlapíků takňák ví, že na normální mašině je vepředu 120 a to za lomítkem jim možná ani nepřijde

U nás ani hovno...
Kontrolujou i to jestli máš na sklíčkách miniblinkrů Ečkoheadshake


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
snowflake600 (Člen)
07.04.2012 01:57:43
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

na to seru, mám strejce technika na STKčku, takže tohle neřešim, ečko nemám ani na blinkrech, ani na zrcátkách, šlo mi více méně jen o to, co by to znamenalo za jízdy. Ale frajer mi nakonec splašil tu 120 na 60, takže žádnej problém už :) Conti Road Attack za 4700 až do domu :)

Foglik (Člen)
07.04.2012 11:24:35
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

kde si to sebral... cena je krasna. Me v lete pred dovolenou ceka predni 110/70 se mi na ni ted udelala nejaka boule a cenu sem nasel nejlevneji za 1800Kc

osiris (Člen)
07.04.2012 12:33:32
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

snowflake600 psal:

na to seru, mám strejce technika na STKčku, takže tohle neřešim.............

...tak se tím veřejně chlub ty troubo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdeněk (Člen)
07.04.2012 13:34:07
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
snowflake600 psal:

na to seru, mám strejce technika na STKčku, takže tohle neřešim.............

...tak se tím veřejně chlub ty troubo smile1

a stréjda bude brzo bez roboty stát ve frontě na pracáku.

PS: takové stréjcy nemám rád--pak jdou vidět na silnicích nebrzdící  všelijak blikající plečky se sjetýma gumama. (myšleno plechovky)


sou různí lidé mezi námi
Eguák (Člen)
07.04.2012 14:10:57
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

čus chlapi

budu potřebovat na B12 zadní pneu,hodlám jezdit dost cestovně, potřebuju aby pneu vydržela co nejvíc km, proběhl jsem zdejši diskuzi a vyšla mi pneu Avon Storm 2 nebo Pirelly angel ST. je možný aby při cestovním tempu vydžela alespoň těch 13000km??
Však ted jezdim tak že mám na zadní pneu "rovnou" plošku tak nevim jestli je to v pneu nebo v rukách.

Banditatom (Člen)
07.04.2012 14:12:36
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Eguák psal:

čus chlapi

budu potřebovat na B12 zadní pneu,hodlám jezdit dost cestovně, potřebuju aby pneu vydržela co nejvíc km, proběhl jsem zdejši diskuzi a vyšla mi pneu Avon Storm 2 nebo Pirelly angel ST. je možný aby při cestovním tempu vydžela alespoň těch 13000km??
Však ted jezdim tak že mám na zadní pneu "rovnou" plošku tak nevim jestli je to v pneu nebo v rukách.

na B12 13tis je myslím blbost a kor když jsi psal cestovní ( bagáž+kozatý baťůžek)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
07.04.2012 15:17:29
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Eguák psal:

čus chlapi

.......... mám na zadní pneu "rovnou" plošku tak nevim jestli je to v pneu nebo v rukách.

Tu tam mají 3 motorky ze 4. Nesmíš jezdit furt rovně. Vony placky se ti udělají na každé gumě, ať je fungl. Ale dělají se i gumy s tvrdším středem, ale které?? -- to by ti musely poradit kolegové, co najedou mnoho tisíc ročně. Už jsem viděl i gumu s třema ploškama- uprostřed a dvě po kraji gumy v úhlu cca 45st.
Ale 13 000 na jednu gumu? Máš motorku a né auto. No na přední by to bylo možný, tam jó.


sou různí lidé mezi námi
Zdeněk (Člen)
07.04.2012 15:31:07
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Ten Avon píšou JE z více směsí, takže uprostřed by měla být tvrdší guma.good

Banditatom---
cestovní není jako cestovní. Třeba bude jezdit vklidu vesměs sám smile2smile2smile2smile2...............................................a párkrát za sezónu vezme stopařku s malýma bandaskama do nejbližšího lesíku na palouček a tam bude ojíždět jinou gumu do plošky.ass


sou různí lidé mezi námi
Luk (Člen)
07.04.2012 20:04:49
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Banditatom psal:
Eguák psal:

čus chlapi
budu potřebovat na B12 zadní pneu,hodlám jezdit dost cestovně, potřebuju aby pneu vydržela co nejvíc km, proběhl jsem zdejši diskuzi a vyšla mi pneu Avon Storm 2 nebo Pirelly angel ST. je možný aby při cestovním tempu vydžela alespoň těch 13000km??
Však ted jezdim tak že mám na zadní pneu "rovnou" plošku tak nevim jestli je to v pneu nebo v rukách.

na B12 13tis je myslím blbost a kor když jsi psal cestovní ( bagáž+kozatý baťůžek)

ja myslim ze to neni treba s tema angelama uplne nerealny, na ubytek gumy ma vetsi vliv jizda stylem brzda plyn nez vaha, takze pri cestovnim tempu...idontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Eguák (Člen)
08.04.2012 08:28:22
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

No možná jsem to s těma 13000km trochu přestřelil, asi pořidím ty pirrellky. Každopádně bych to cestování viděl s bábofkou a kuframa takže uvidím...

Co se tyká těch plošek tak s kolenama ve škarpě nejezdim a hlavně tady v okolí je to samá rovina, a když jezdim do prace (kam sem minulej rok najezdil vestsinu km) tak to nemám skoro ani kde naklopit abych tu pneu zase zahobloval...

banda1250 (Člen)
08.04.2012 08:47:34
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Já bych tomu taky i věřil a kdysi někdo psal na m.cz že na MPR2 dal asi 16,9tkmsurprised Já jsem si myslel,že na roadsmartu dám 10,ale nedám.Ta druhá půlka ubejvá tak ňák rychlejcsmile2 vidim to tak na 8,5.

Zdeněk (Člen)
08.04.2012 09:34:38
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

No celkem často vidím některé motorkáře,(bydlím u 1km rovinky) jak jezdí esíčka. Furt doprava a doleva ve svém jízdním pruhu. Napřed jsem si myslel, že zahřívaj gumy, ale jeden na pumpě mi řekl, že proto, aby měl stejnoměrně ojetou gumu. No zkoušel jsem to a nějak se mi to nezdá, nevím.
Co VY na to? Má to nějaký vliv?


Jojo, kdyby měli eSko, tak nemusí jezdit eSíčkabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


sou různí lidé mezi námi
XJelen (Člen)
08.04.2012 09:42:17
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Zdeněk psal:

No celkem často vidím některé motorkáře,(bydlím u 1km rovinky) jak jezdí esíčka. Furt doprava a doleva ve svém jízdním pruhu. Napřed jsem si myslel, že zahřívaj gumy, ale jeden na pumpě mi řekl, že proto, aby měl stejnoměrně ojetou gumu. No zkoušel jsem to a nějak se mi to nezdá, nevím.
Co VY na to? Má to nějaký vliv?


Jojo, kdyby měli eSko, tak nemusí jezdit eSíčkabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

to vyčetli na motorkářích bigsmilegood
na orovnání gumy je třeba tohle http://www.mopedmap.net/route/292857#la … ts_terrain


Strýcfajtr !!!
snowflake600 (Člen)
08.04.2012 17:10:09
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
snowflake600 psal:

na to seru, mám strejce technika na STKčku, takže tohle neřešim.............

...tak se tím veřejně chlub ty troubo smile1

jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

Zdeněk (Člen)
08.04.2012 17:38:03
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

snowflake600 psal:
osiris psal:
snowflake600 psal:

na to seru, mám strejce technika na STKčku, takže tohle neřešim.............

...tak se tím veřejně chlub ty troubo smile1

jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

No já bych se tím nechlubil. Ale každého věc.


sou různí lidé mezi námi
osiris (Člen)
08.04.2012 17:42:19
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

snowflake600 psal:
osiris psal:
snowflake600 psal:

na to seru, mám strejce technika na STKčku, takže tohle neřešim.............

...tak se tím veřejně chlub ty troubo smile1

jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

...to sice neví, ale takovýhle pitomové jako ty, to poserou všem a všude bad


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdeněk (Člen)
08.04.2012 18:18:27
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
snowflake600 psal:
osiris psal:

...tak se tím veřejně chlub ty troubo smile1

jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

...to sice neví, ale takovýhle pitomové jako ty, to poserou všem a všude bad

Ňákej kokot z ňákého úřadu z nudy začne zjišťovat zaměstnance STK z města ....., co má .. letého synovce jménem ....., vlasnícího motocykl tz Suz..............., barvy .......a majícího ICQ.........idontknow
A pak dostane prémiéééé.
V dnešní závistivé době je všechno možný.
Ale já ti strejdu fakt nezávidím, není nad to projít STK legálně. Pak je z toho radost nebo starost, ale vím v čem (na čem) vozím sebe a rodinu.
Já byl jen jednou takhle na stk a po 1 roku jsem se divil, že mi málem vypadl motor z auta. Od té doby jen legál a co je blbý, to se hned opraví.


sou různí lidé mezi námi
Mour (Člen)
08.04.2012 19:02:32
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
snowflake600 psal:
osiris psal:


...tak se tím veřejně chlub ty troubo smile1

jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

...to sice neví, ale takovýhle pitomové jako ty, to poserou všem a všude bad

..souhlas good

Mour (Člen)
08.04.2012 19:05:43
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Zdeněk psal:
osiris psal:
snowflake600 psal:


jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

...to sice neví, ale takovýhle pitomové jako ty, to poserou všem a všude bad

Ňákej kokot z ňákého úřadu z nudy začne zjišťovat zaměstnance STK z města ....., co má .. letého synovce jménem ....., vlasnícího motocykl tz Suz..............., barvy .......a majícího ICQ.........idontknow
A pak dostane prémiéééé.
V dnešní závistivé době je všechno možný.
Ale já ti strejdu fakt nezávidím, není nad to projít STK legálně. Pak je z toho radost nebo starost, ale vím v čem (na čem) vozím sebe a rodinu.
Já byl jen jednou takhle na stk a po 1 roku jsem se divil, že mi málem vypadl motor z auta. Od té doby jen legál a co je blbý, to se hned opraví.

...jako bezva konspirační teorie good ...jinak slyšíš trávu růst. bigsmile

....a kámoš na STK mi auto projede daleko víc než ostatním, akorát mě nejebe jako ostatní, ale upozorní co bych měl udělat good

Zdeněk (Člen)
08.04.2012 19:41:41
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Jo upozorní, to jó, ale dá ti zelenou známku a ty to opravíš.

Ale jsou lidé co s tím samým dojedou za dva roky zase.


sou různí lidé mezi námi
Michal Dk (Člen)
08.04.2012 20:09:49
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Zdeněk psal:

Jo upozorní, to jó, ale dá ti zelenou známku a ty to opravíš.

Ale jsou lidé co s tím samým dojedou za dva roky zase.

... a červenou.V tomhle případě to není stopka.smile1

XJelen (Člen)
08.04.2012 20:11:53
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Michal Dk psal:
Zdeněk psal:

Jo upozorní, to jó, ale dá ti zelenou známku a ty to opravíš.

Ale jsou lidé co s tím samým dojedou za dva roky zase.

... a červenou.V tomhle případě to není stopka.smile1

good


Strýcfajtr !!!
snowflake600 (Člen)
08.04.2012 20:20:34
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Zdeněk psal:
osiris psal:
snowflake600 psal:


jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

...to sice neví, ale takovýhle pitomové jako ty, to poserou všem a všude bad

Ňákej kokot z ňákého úřadu z nudy začne zjišťovat zaměstnance STK z města ....., co má .. letého synovce jménem ....., vlasnícího motocykl tz Suz..............., barvy .......a majícího ICQ.........idontknow
A pak dostane prémiéééé.
V dnešní závistivé době je všechno možný.
Ale já ti strejdu fakt nezávidím, není nad to projít STK legálně. Pak je z toho radost nebo starost, ale vím v čem (na čem) vozím sebe a rodinu.
Já byl jen jednou takhle na stk a po 1 roku jsem se divil, že mi málem vypadl motor z auta. Od té doby jen legál a co je blbý, to se hned opraví.

Máš rech, vo důvod víc, proč promazat profil, nováčci, nenováčci.

snowflake600 (Člen)
08.04.2012 20:25:19
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Zdeněk psal:
osiris psal:
snowflake600 psal:


jakoby každej věděl, kdo to je, odkud je atd.....bad

...to sice neví, ale takovýhle pitomové jako ty, to poserou všem a všude bad

Ňákej kokot z ňákého úřadu z nudy začne zjišťovat zaměstnance STK z města ....., co má .. letého synovce jménem ....., vlasnícího motocykl tz Suz..............., barvy .......a majícího ICQ.........idontknow
A pak dostane prémiéééé.
V dnešní závistivé době je všechno možný.
Ale já ti strejdu fakt nezávidím, není nad to projít STK legálně. Pak je z toho radost nebo starost, ale vím v čem (na čem) vozím sebe a rodinu.
Já byl jen jednou takhle na stk a po 1 roku jsem se divil, že mi málem vypadl motor z auta. Od té doby jen legál a co je blbý, to se hned opraví.

To, že ti málem vypadl motor svědčí jen vo tom, že seš prostě lempl bigsmile, anebo to máš nějakej starej kepl...
Upřímně řečeno, STK se nemám proč bát, páč se vo to starám a vod posledka se na tom nezměnilo nic, takže když to prošlo minule, nevidím důvod, proč by to nešlo teď.

Zdeněk (Člen)
08.04.2012 20:38:13
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Jo bylo to v r 99 na Š120L. Dal jsem to ...........a za 3 hoďky jsem si pro to šel a bylo mi řečeno-- dobrý. O víc jsem se nestaral. Moje chyba. Kerou už nebudu nikdy opakovat.
Apropó-- ten dotyčnéj už nemá žáden servis.


sou různí lidé mezi námi
MaraKM (Člen)
09.04.2012 23:01:03
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Já mám v zadu continentálku roadattack 2, nalítáno na ní bez pár drobnejch 8000 km a ještě něco málo vydrží... ve předu mám Pirelli Diablo strada a ta má ještě o nějakou tu stovku více (asi 200km) a vydrží tak do července / srpna
Měnit budu letos určitě akorát nevím jestli před dovolenou někdy začátkem června nebo po idontknow bude to boj peněz a jistoty na dovču


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
15.04.2012 21:30:11
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Hele pussy lidi, budu určo za ocase, ALE jak se kruciprdel u motorek měří dezén?!
Na starých vetoších jsem tohle nikdá neřešil, páč ty mají vzorek všude, ale pneu který mám teď na Bandasce neměla na zadku uprostřed vzorek ani jako nová, tak jakýpak 1,6mm a podobný čertoviny surprisedhelp

idontknow jde mi totiž o to, že mi ta současná ploška "vyhovuje" resp necítím žádný problém s pneuškou, ale zase těch téměř 8 tyček mě mírně vyvádí z klidu a nechtěl bych měnit, až uvidím dráty idontknowheadshake


Nic lidského mi není cizí
MaraKM (Člen)
15.04.2012 21:35:41
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

jo a buď jsem slepej jak nevím co, ale já tam nikde nějaký ukazatel nevidím - jen na boku ty trojzubce, který by snad měli cosi označovat... krom toho, že jsou jen mírně některý líznutý (a tím mi říkaj, že to asi zase moc neklopím) o dezénu zaritě mlčí... v drážkách mám maximálně akorát štěrk pozbíranej před garáží a to asi není ukazatel, kterej hledám idontknow


Nic lidského mi není cizí
hlemejzd999 (Člen)
15.04.2012 22:21:47
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

MaraKM psal:

jo a buď jsem slepej jak nevím co, ale já tam nikde nějaký ukazatel nevidím - jen na boku ty trojzubce, který by snad měli cosi označovat... krom toho, že jsou jen mírně některý líznutý (a tím mi říkaj, že to asi zase moc neklopím) o dezénu zaritě mlčí... v drážkách mám maximálně akorát štěrk pozbíranej před garáží a to asi není ukazatel, kterej hledám idontknow

je tam někde takovej propojovací kontrolní  bazmek ....hledej- neni to v každý drážce...já to neřešim, páč mám 7mmetrovej vzorek bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_bazmek3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_bazmek.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_bazmek2.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
16.04.2012 07:57:46
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

MaraKM psal:

Hele pussy lidi, budu určo za ocase, ALE jak se kruciprdel u motorek měří dezén?!
Na starých vetoších jsem tohle nikdá neřešil, páč ty mají vzorek všude, ale pneu který mám teď na Bandasce neměla na zadku uprostřed vzorek ani jako nová, tak jakýpak 1,6mm a podobný čertoviny surprisedhelp

idontknow jde mi totiž o to, že mi ta současná ploška "vyhovuje" resp necítím žádný problém s pneuškou, ale zase těch téměř 8 tyček mě mírně vyvádí z klidu a nechtěl bych měnit, až uvidím dráty idontknowheadshake

...gdekolif bys neměl mít vzorek pot 1,6mm


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
16.04.2012 09:01:18
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:

...gdekolif bys neměl mít vzorek pot 1,6mm

akorát trošku bolestivější je to v xichtě ...vod kanady...smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
MaraKM (Člen)
16.04.2012 10:37:12
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:

...gdekolif bys neměl mít vzorek pot 1,6mm

Ty počůvaj, Kefalín, pak mi nejde do hlavy, že se může prodávat něco takovýhodle idontknow

http://www.motorradonline.de/sixcms/med … 659530.jpg

Mám ji na zadku a tam nebyl uprostřed vzorek ani z výroby natož po ujetí pár tisíc km idontknow říkám, že mi to nějak neštimuje a jsem z toho volaký zmatený... no nic no, finančák vrátil přeplatek daně, tak večer asi písnu Kojakoj smile1


Nic lidského mi není cizí
Filous (Člen)
16.04.2012 11:23:02
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

MaraKM psal:
Filous psal:

...gdekolif bys neměl mít vzorek pot 1,6mm

Ty počůvaj, Kefalín, pak mi nejde do hlavy, že se může prodávat něco takovýhodle idontknow

http://www.motorradonline.de/sixcms/med … 659530.jpg

Mám ji na zadku a tam nebyl uprostřed vzorek ani z výroby natož po ujetí pár tisíc km idontknow říkám, že mi to nějak neštimuje a jsem z toho volaký zmatený... no nic no, finančák vrátil přeplatek daně, tak večer asi písnu Kojakoj smile1

...chceš mi říct, že na nový Attack2 nejni vzorek hlubokej 1,6mm??? ...to si ale děláš kozy, žejo???idontknow ...bude hlubokej minimálně 4mm...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
16.04.2012 11:48:54
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:
MaraKM psal:
Filous psal:

...gdekolif bys neměl mít vzorek pot 1,6mm

Ty počůvaj, Kefalín, pak mi nejde do hlavy, že se může prodávat něco takovýhodle idontknow

http://www.motorradonline.de/sixcms/med … 659530.jpg

Mám ji na zadku a tam nebyl uprostřed vzorek ani z výroby natož po ujetí pár tisíc km idontknow říkám, že mi to nějak neštimuje a jsem z toho volaký zmatený... no nic no, finančák vrátil přeplatek daně, tak večer asi písnu Kojakoj smile1

...chceš mi říct, že na nový Attack2 nejni vzorek hlubokej 1,6mm??? ...to si ale děláš kozy, žejo???idontknow ...bude hlubokej minimálně 4mm...

...myslím, že myslí, jako že to nemá drážku od patky k patce, že "nemá na prostředku vzorek" smile1 ...chápu, že tě vůbec nenapadne, že se na tohle někdo zeptá bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
16.04.2012 11:58:26
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
Filous psal:
MaraKM psal:


Ty počůvaj, Kefalín, pak mi nejde do hlavy, že se může prodávat něco takovýhodle idontknow

http://www.motorradonline.de/sixcms/med … 659530.jpg

Mám ji na zadku a tam nebyl uprostřed vzorek ani z výroby natož po ujetí pár tisíc km idontknow říkám, že mi to nějak neštimuje a jsem z toho volaký zmatený... no nic no, finančák vrátil přeplatek daně, tak večer asi písnu Kojakoj smile1

...chceš mi říct, že na nový Attack2 nejni vzorek hlubokej 1,6mm??? ...to si ale děláš kozy, žejo???idontknow ...bude hlubokej minimálně 4mm...

...myslím, že myslí, jako že to nemá drážku od patky k patce, že "nemá na prostředku vzorek" smile1 ...chápu, že tě vůbec nenapadne, že se na tohle někdo zeptá bigsmile

taky si myslim, že to myslel tak jak tys myslels, že on to myslel. goodbigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
16.04.2012 12:04:14
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

XJelen psal:
osiris psal:
Filous psal:


...chceš mi říct, že na nový Attack2 nejni vzorek hlubokej 1,6mm??? ...to si ale děláš kozy, žejo???idontknow ...bude hlubokej minimálně 4mm...

...myslím, že myslí, jako že to nemá drážku od patky k patce, že "nemá na prostředku vzorek" smile1 ...chápu, že tě vůbec nenapadne, že se na tohle někdo zeptá bigsmile

taky si myslim, že to myslel tak jak tys myslels, že on to myslel. goodbigsmilebigsmilebigsmile

já si myslim , že se tady všeobecně moc přemejšlí bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
16.04.2012 12:04:43
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

hlemejzd999 psal:
XJelen psal:
osiris psal:


...myslím, že myslí, jako že to nemá drážku od patky k patce, že "nemá na prostředku vzorek" smile1 ...chápu, že tě vůbec nenapadne, že se na tohle někdo zeptá bigsmile

taky si myslim, že to myslel tak jak tys myslels, že on to myslel. goodbigsmilebigsmilebigsmile

já si myslim , že se tady všeobecně moc přemejšlí bigsmile

...a málo hulí smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
16.04.2012 12:17:24
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

XJelen psal:
osiris psal:
Filous psal:


...chceš mi říct, že na nový Attack2 nejni vzorek hlubokej 1,6mm??? ...to si ale děláš kozy, žejo???idontknow ...bude hlubokej minimálně 4mm...

...myslím, že myslí, jako že to nemá drážku od patky k patce, že "nemá na prostředku vzorek" smile1 ...chápu, že tě vůbec nenapadne, že se na tohle někdo zeptá bigsmile

taky si myslim, že to myslel tak jak tys myslels, že on to myslel. goodbigsmilebigsmilebigsmile

..a já to radči ani nepsal jak to autor myslel, jelikož sem si myslel, že bych dostal zas od moderátorskýho vyláto, že sem jako napsal reakci na něco, když někdo to něco vůbec neuved, ale zcela jistě na to myslel bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
16.04.2012 12:28:12
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Mour psal:
XJelen psal:
osiris psal:


...myslím, že myslí, jako že to nemá drážku od patky k patce, že "nemá na prostředku vzorek" smile1 ...chápu, že tě vůbec nenapadne, že se na tohle někdo zeptá bigsmile

taky si myslim, že to myslel tak jak tys myslels, že on to myslel. goodbigsmilebigsmilebigsmile

..a já to radči ani nepsal jak to autor myslel, jelikož sem si myslel, že bych dostal zas od moderátorskýho vyláto, že sem jako napsal reakci na něco, když někdo to něco vůbec neuved, ale zcela jistě na to myslel bigsmilebigsmilebigsmile

...tys jenom nechtěl napsat že je blbej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
16.04.2012 12:32:38
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
Mour psal:
XJelen psal:


taky si myslim, že to myslel tak jak tys myslels, že on to myslel. goodbigsmilebigsmilebigsmile

..a já to radči ani nepsal jak to autor myslel, jelikož sem si myslel, že bych dostal zas od moderátorskýho vyláto, že sem jako napsal reakci na něco, když někdo to něco vůbec neuved, ale zcela jistě na to myslel bigsmilebigsmilebigsmile

...tys jenom nechtěl napsat že je blbej bigsmile

evil bigsmile

Filous (Člen)
16.04.2012 13:06:48
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
Mour psal:
XJelen psal:


taky si myslim, že to myslel tak jak tys myslels, že on to myslel. goodbigsmilebigsmilebigsmile

..a já to radči ani nepsal jak to autor myslel, jelikož sem si myslel, že bych dostal zas od moderátorskýho vyláto, že sem jako napsal reakci na něco, když někdo to něco vůbec neuved, ale zcela jistě na to myslel bigsmilebigsmilebigsmile

...tys jenom nechtěl napsat že je blbej bigsmile

...esi to myslel jak ty myslíš, tak já si myslim, že nemyslel vůbec, páč by mě nenapadlo, že by todle moch něgdo vymysletsurprised ...a tudíš se potvrzuje to co se Mour bál napsat a co tys vyblil na plnou hubugoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MaraKM (Člen)
16.04.2012 15:23:10
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

No dyť jsem psal hned ze začátku, že budu za ocase redface
ALE nebojím se zeptat a pak být hrdým ocasem bigsmile

Njn já se občas rád posadím do garáže, čumím na stroje a přemejšlím a tak nějak při pohledu na gumy na vetošech a na gumy na bandasce mi to začalo vrtat hlavou, jak budu orgánovy někde na odlehlém místě vysvětlovat, že tam nic nemá být, že to je vlastně v pořádku a že ta ploška je normální a co já vím co všechno smile1 no tak nic no fuck ... hold nemám mladou ženu a dřeva je na pár zim taky dost bigsmilecool


Nic lidského mi není cizí
Lihy (Člen)
16.04.2012 16:48:44
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

A beztak byly nejlepčí starý jednosměsový gumy jako D108 nebo Pirelli supercorsa (nebo jak se ta šlupka jmenovala), starý metzelery roadtec Z6, cnti sport attak (no ty mi přišli na Bandita až moc měkký...ale vod inkvize byly za super price) Tyhle hájtech x směsový mi nějak nejdou u pod nos....nevym proč ale nejezdí se mi na tom moc dobře (měl jsem roadsmarty a teť pirelli angel)

Lihy (Člen)
16.04.2012 16:55:09
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Lihy psal:

D108

D208....

Filous (Člen)
16.04.2012 23:20:04
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Lihy psal:
Lihy psal:

D108

D208....

...ty bejvali libový, dali se vohoblovat do hladka po celý ploše, lukusgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
17.04.2012 08:12:03
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:
Lihy psal:
Lihy psal:

D108

D208....

...ty bejvali libový, dali se vohoblovat do hladka po celý ploše, lukusgoodgoodgood

a jaký dělaly na dálnici "čmoudíky" bigsmilebigsmilebigsmile

XJelen (Člen)
17.04.2012 09:26:11
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:
Lihy psal:
Lihy psal:

D108

D208....

...ty bejvali libový, dali se vohoblovat do hladka po celý ploše, lukusgoodgoodgood

to šel ten rejsatak od Inkvize taky good,

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/112_23082009058.jpg

Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
17.04.2012 11:06:02
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

XJelen psal:

to šel ten rejsatak od Inkvize taky good,
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 009058.jpg

Na raceattack od Inkvize vzpomínám dodnes... Škoda, že už se nedělaj. :-x Za tu cenu bych nejezdil mic jinýho.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Borák (Člen)
17.04.2012 11:16:52
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

tak tak ...a parádní peníz good


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
17.04.2012 11:26:04
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

...ještě jednu sadu mám v regále ...a na dot seru smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
čočkin (Člen)
17.04.2012 12:54:57
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

já mám nejlepší zkušenost na zadku s metzelerem M3 sportec, prostě výborná guma, neklouzne, podrží tě i na wokruhu a dal jsem s ní asi 8000km na dráty.
Jezdí je kámoš na R1 v provozu a kojaksro jí taky měl na wokruhový R1 a samá chválagood
Jo a ted už to neni žádná novinka, takže se nechaji sehnat za dobrou cenu: doporučuju!


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
hlemejzd999 (Člen)
17.04.2012 15:52:20
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

...tak za dvanáct let se tu sejdem a dám sem fotku tý mojí pnojmatiky, jak je sjetá bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
jardagsf (Člen)
18.04.2012 10:01:24
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

pokud se nekdo zepta "jake gumy?" tak jednoznacne : CERNE WOE a pokud jsi hustokrutej strelec tak CERVENE od avonu....(pro znale - to jsou jine jak Skardikovi)
jardagsf idontknowheadshakesurprised


MOTO KOZZI GRISO
Michal Dk (Člen)
18.04.2012 12:40:50
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

čočkin psal:

já mám nejlepší zkušenost na zadku s metzelerem M3 sportec, prostě výborná guma, neklouzne, podrží tě i na wokruhu a dal jsem s ní asi 8000km na dráty. Jezdí je kámoš na R1 v provozu a kojaksro jí taky měl na wokruhový R1 a samá chválagood
Jo a ted už to neni žádná novinka, takže se nechaji sehnat za dobrou cenu: doporučuju!

..M3 mě dala zadní pěknejch 4000 km nechápu jak jezdíte dyť jeto měkká guma ubejvala před očima.surprised

Marián (Člen)
18.04.2012 12:57:27
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Michal Dk psal:
čočkin psal:

já mám nejlepší zkušenost na zadku s metzelerem M3 sportec, prostě výborná guma, neklouzne, podrží tě i na wokruhu a dal jsem s ní asi 8000km na dráty. Jezdí je kámoš na R1 v provozu a kojaksro jí taky měl na wokruhový R1 a samá chválagood
Jo a ted už to neni žádná novinka, takže se nechaji sehnat za dobrou cenu: doporučuju!

..M3 mě dala zadní pěknejch 4000 km nechápu jak jezdíte dyť jeto měkká guma ubejvala před očima.surprised

taky to nechapu, na 12 dat na jakykoliv gume 8 tisic.
me da vetsina gum max do 6, ted mam vyjimku MPR3 uz ma necelejch 7,5 a to uz se mi dlouho nestalo...headshakesmile1


...sam mezi jebkarema...
Filous (Člen)
18.04.2012 13:16:03
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

jardagsf psal:

pokud se nekdo zepta "jake gumy?" tak jednoznacne : CERNE WOE a pokud jsi hustokrutej strelec tak CERVENE od avonu....(pro znale - to jsou jine jak Skardikovi)
jardagsf idontknowheadshakesurprised

...vonehdá tušim že Mikšofskej na dromu řikal, že guma má bejt černá, kulatá a né Kontinentálka, zbytek je jednobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
18.04.2012 14:41:06
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

stejne ty gumy houno vydrzi........

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/31_americkej_expedice_de_sarde_247.jpg


jardagsf momentalne s novyma qualifirama bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
18.04.2012 14:45:57
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

jardagsf psal:

stejne ty gumy houno vydrzi........
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … de_247.jpg
jardagsf momentalne s novyma qualifirama bigsmile

...to je ze Sardošky, co???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.04.2012 18:10:31
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:
jardagsf psal:

stejne ty gumy houno vydrzi........
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … de_247.jpg
jardagsf momentalne s novyma qualifirama bigsmile

...to je ze Sardošky, co???

americkej_expedice_de_sarde ...podle názvu to tak vypadá smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
18.04.2012 18:29:11
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:
Lihy psal:
Lihy psal:

D108

D208....

...ty bejvali libový, dali se vohoblovat do hladka po celý ploše, lukusgoodgoodgood

z kvalifírů dvojek mám podobný pocity, moc hesky sa mi na nich jezdígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
18.04.2012 22:07:09
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

osiris psal:
Filous psal:
jardagsf psal:

stejne ty gumy houno vydrzi........
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … de_247.jpg
jardagsf momentalne s novyma qualifirama bigsmile

...to je ze Sardošky, co???

americkej_expedice_de_sarde ...podle názvu to tak vypadá smile1

...dybych nebyl vůl, tag sem se moch taky podivat, co???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
19.04.2012 08:49:16
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

jj sarde - TED HNED bych tam potreboval byt coolbigsmilebigsmile
jinak gumy tam meli vydrz tak 1500-1800km do platna-qualifiry,sport ataky,avon
takze na trip bez prezouvani jenom nejake roady a s DOT roku 2007 bigsmile
jardagsf vlastnici motorku za poslednich 10let s nejmensim objemem , nejmensim vykonem , s pulmotorem ale za to nejdelsisurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
XJelen (Člen)
19.04.2012 11:25:56
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Hele když už tady o tom tak kafráme... nemá někdo chuť vyzkoušet novou S20 od Bridže? mi jí soudruzi v endéer nabízejí za slušivých 232 ojro plus počtovný (naposledy si brali 8€) v sadě 120/180. Předesílám, že pro soudruhy s nájezdem 8tis to asi nebude, ale jak vidno najdou se zde i jezdci preferující sportovnější gumu.
http://www.bridgestone.com/products/mot … x/s20.html


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
19.04.2012 13:18:20
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

jardagsf psal:

takze na trip bez prezouvani jenom nejake roady a s DOT roku 2007 bigsmile

goodbigsmileredface


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
ZERRY (Nový člen)
05.05.2012 21:02:31
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Continental road attack 2, zadní vydrží až 15 000km smile1 přední nwm.

VikecB12 (Člen)
05.05.2012 21:21:46
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

a teď tu vo červené karkulcesmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
MaraKM (Člen)
05.05.2012 21:44:56
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

VikecB12 psal:

a teď tu vo červené karkulcesmokin

moje zadní má 8500 km a teprve budu lízat značky min. dezénu good ... takže 15k nevím, ale rozhodně drží dobře smile1


Nic lidského mi není cizí
Pajk (Člen)
05.05.2012 22:38:04
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

ZERRY psal:

Continental road attack 2, zadní vydrží až 15 000km smile1 přední nwm.

co ? Kdepak, tak to ztuha max. 7000 a to né rozhodně na B12. Po zkušenosti s nima už do nich nepujdu a vrátím se k předchozímu modelu, kterej vydržel i dýl a zdála se mi  měkčí lepivější směs na krajích a nebo zkusím něco jinýho.

holeczech (Člen)
23.06.2012 18:55:35
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Zdravím,čeká mě přezutí a jelikož máme v plánu Rumunsko a horší cesty hledám gumy na pro běžné silniční cestování ve dvou,ale taky na horší zpevněné cesty.Zvládnou to cestovní
ContiRoadAttack:
http://www.az-pneu.cz/continental-conti … tl-id46328

nebo nic nezkazím enduroobutím

ContiTrialAttack:
http://www.az-pneu.cz/continental-conti … tl-id46429

Díky za rady a zkušenosti.

sonyk (Člen)
23.06.2012 19:38:14
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

dal sem ted na predek road atack 2 a funguje fakt pekne. zatim na ni mam najeto malo takze co se tyce vydrze nemuzu rict ale road atacka 1 mam na zadku 10000 km a jeste nejaky dva da


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
holeczech (Člen)
23.06.2012 20:23:31
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

A jezdíš jen asfalt,nebo máš s touto gumou dobrou zkušenost i na polňačkách a štěrku?

Filous (Člen)
23.06.2012 21:12:44
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

...sorry, ale vobouvat na Bandasku endurový gumy je stejná pičovina jako jezdit s Bandaskou po polňačkáchidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
holeczech (Člen)
23.06.2012 21:18:41
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

No hele na Pilot Road v poho,jen trochu ustřelujou smile1.Třeba kolem Manětína jsou silnice už štěrkový cesty a na těch obnaženejch kamenitejch podkladech je holt člověk nucenej jezdit smile1 Ale máš recht,je to asi fakt blbost obout enduro,zajímá mě tedy jaký gumy vhodný na horší cesty?

Filous (Člen)
23.06.2012 21:21:32
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

holeczech psal:

No hele na Pilot Road v poho,jen trochu ustřelujou smile1.Třeba kolem Manětína jsou silnice už štěrkový cesty a na těch obnaženejch kamenitejch podkladech je holt člověk nucenej jezdit smile1 Ale máš recht,je to asi fakt blbost obout enduro,zajímá mě tedy jaký gumy vhodný na horší cesty?

...já bych vobouval TKC a Bandasku vyměnil za DRkobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
23.06.2012 21:24:23
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Filous psal:
holeczech psal:

No hele na Pilot Road v poho,jen trochu ustřelujou smile1.Třeba kolem Manětína jsou silnice už štěrkový cesty a na těch obnaženejch kamenitejch podkladech je holt člověk nucenej jezdit smile1 Ale máš recht,je to asi fakt blbost obout enduro,zajímá mě tedy jaký gumy vhodný na horší cesty?

...já bych vobouval TKC a Bandasku vyměnil za DRkobigsmile

...ánebo vobuj lepifky a vyraš do Alp a né do ňáký kyselý prdele na Balkánbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
holeczech (Člen)
23.06.2012 21:26:29
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Dík za fundovanou radu smile1

Filous (Člen)
23.06.2012 21:37:58
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

...ale teť vážně...já ti neporadim, bo jezdim enem gumy, kerý zmizej do 3500 km, každopádně cokolif určenýho na asfalt bude na polňačkách a šotolkách napiču...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
23.06.2012 21:38:54
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

hele absovoval sem s tim par vejletu do lomu a lesu. a nejake ty kamenite silnice a v poho. ale cekal sem az me to nejakej sutr propichne. preci jen na tyhle silnice a vejlety jsou tu Vstormy,. varadera, afriky , bmw gs atd bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
23.06.2012 21:51:07
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

teda na road atackach 1. na predku 14 000 a jeste mela vzorek ale dost odskakana a zpuchrela. radsi sem menil


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zzzmrzlinar (Člen)
24.06.2012 12:58:39
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

na suchu po trošku horší cestě projedeš na čemkoliv a když bude bahno, nebo fakt terén tak ti guma typu Trail Attack stejně nepomůže.

Jinak už jsem to tu asi psal, ale Traill Attack v rozměru 130/80/17 mám na endžůru (a druhý kola se špuntama když jedu terén) a  předek jde, ale zadek se jednak po tisíci kilometrech roztrhal (několikacentimetrové praskliny vevnitř vzorku) Continental poslal novou, která se zatím sice neroztrhala, ale stejně jako ta první má úplně nelogickej tvar. Když endžůro položím na stupnu tak mi na předku zbývají asi 2 mm do kraje, zatímco na zadku 2,5cm, takže jízdou využívám asi tak půlku šířky gumy, guma je špičatá nestabilní a chová se fakt divně. Jediný plus těchhle gum je docela přilnavá směs

holeczech (Člen)
24.06.2012 13:59:40
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Tohle je svatá pravda.Každopádně určitě lepší stabilitu a odolnost budou mí pneu kategorie touring než sport a racing...je to tak?

zzzmrzlinar psal:

na suchu po trošku horší cestě projedeš na čemkoliv a když bude bahno, nebo fakt terén tak ti guma typu Trail Attack stejně nepomůže.

Jinak už jsem to tu asi psal, ale Traill Attack v rozměru 130/80/17 mám na endžůru (a druhý kola se špuntama když jedu terén) a  předek jde, ale zadek se jednak po tisíci kilometrech roztrhal (několikacentimetrové praskliny vevnitř vzorku) Continental poslal novou, která se zatím sice neroztrhala, ale stejně jako ta první má úplně nelogickej tvar. Když endžůro položím na stupnu tak mi na předku zbývají asi 2 mm do kraje, zatímco na zadku 2,5cm, takže jízdou využívám asi tak půlku šířky gumy, guma je špičatá nestabilní a chová se fakt divně. Jediný plus těchhle gum je docela přilnavá směs

zzzmrzlinar (Člen)
24.06.2012 14:47:05
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

no tak to je víceméně jasný, ale tak otázka nezněla, ptal se esivá rádoby enduro guma nebo sportovně turistická

holeczech psal:

Tohle je svatá pravda.Každopádně určitě lepší stabilitu a odolnost budou mí pneu kategorie touring než sport a racing...je to tak?

zzzmrzlinar psal:

na suchu po trošku horší cestě projedeš na čemkoliv a když bude bahno, nebo fakt terén tak ti guma typu Trail Attack stejně nepomůže.

Jinak už jsem to tu asi psal, ale Traill Attack v rozměru 130/80/17 mám na endžůru (a druhý kola se špuntama když jedu terén) a  předek jde, ale zadek se jednak po tisíci kilometrech roztrhal (několikacentimetrové praskliny vevnitř vzorku) Continental poslal novou, která se zatím sice neroztrhala, ale stejně jako ta první má úplně nelogickej tvar. Když endžůro položím na stupnu tak mi na předku zbývají asi 2 mm do kraje, zatímco na zadku 2,5cm, takže jízdou využívám asi tak půlku šířky gumy, guma je špičatá nestabilní a chová se fakt divně. Jediný plus těchhle gum je docela přilnavá směs

kamosmartin (Člen)
24.06.2012 20:15:58
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Největší spokojenost Pilot Road 2 drží, neubývají, a jsem spokojený, když jedu sám i ve dvou..


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
Pajk (Člen)
24.06.2012 20:56:59
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Jezdil jsem road attack jedničky i dvojky na zadku, na předku sport attack a byl jsem s nima spokojenej, no spíš s jedničkamagood, ale chtěl jsem změnu tak jsem nazul BT 023. Zatím jsem z nich trochu rozhozenejsmile2 a nevím co si až tak můžu dovolithelp, najel jsem zatim cca 500 km a nějak mi nepadaj do zatáček tak pěkně jako attacky a peru se s tim. Ten profil gumy mi přijde víc cestovní než sportovní, je otázka jestli aspoň teda víc naběhajhelp ?

marek2.4 (Člen)
25.06.2012 10:51:35
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Jedině Michelin Pilot roud jak 1 tak 2 good Na cestování super.Continental roudattack sem měl pouze 1,ale měli malou výdrž.Zadek mi vydržel pouze 6500km a na prostředku i bokách na mě čuměl drát idontknow a předek odešel záhy.Pilot roud mi vydrží 9500km Rumunska se neboj cesty stejný jako u nás.Už sme je dohnaly fuck

hlemejzd999 (Člen)
07.05.2013 11:58:27
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

tak je tam ...andělíček smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag1324.jpg


doufam , že má v prostředku dost masa redfacebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
richie (Člen)
07.05.2013 15:40:19
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

XJelen psal:

Hele když už tady o tom tak kafráme... nemá někdo chuť vyzkoušet novou S20 od Bridže? mi jí soudruzi v endéer nabízejí za slušivých 232 ojro plus počtovný (naposledy si brali 8€) v sadě 120/180. Předesílám, že pro soudruhy s nájezdem 8tis to asi nebude, ale jak vidno najdou se zde i jezdci preferující sportovnější gumu.
http://www.bridgestone.com/products/mot … x/s20.html

Koupils je tehdy? smile1 leží mě v regálu tak jsem zvědavej na zkušenost někoho kdo je jezdí


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
yebat (Člen)
07.05.2013 16:07:26
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

hlemejzd999 psal:

tak je tam ...andělíček smile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ag1324.jpg
doufam , že má v prostředku dost masa redfacebigsmile

vole máš to prodřený na plátno, ale něják podivně... bigsmile

Marián (Člen)
07.05.2013 18:18:31
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

na zadek v pohode, ale vydrz nic moc, mel sem ji jen jednou a presel jsem na jinou, asi tak uz 20catou...smile1
do predu sem ji nedaval, ale progres na ni nadaval, ze klouze.

takze sem ti nechtel kazit den, ale kdyz uzs to sem dal.


...sam mezi jebkarema...
Michal Dk (Člen)
07.05.2013 18:43:44
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

hlemejzd999 psal:

tak je tam ...andělíček smile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ag1324.jpg
doufam , že má v prostředku dost masa redfacebigsmile

Takovej svár napříč gumou?surprisedsurprised2-há jakost?bigsmile

Marián (Člen)
07.05.2013 18:49:19
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

dyt rikam, italska sracka...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Michal Dk (Člen)
07.05.2013 21:32:48
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

Marián psal:

dyt rikam, italska sracka...bigsmile

No jo a ještě to někdo vychvaluje do nebes.bigsmilePrej ,,Andílek"je svařenej ze dvou kusů bigsmilebigsmile

banda1250 (Člen)
07.05.2013 21:52:52
Offline

Re: nejlepší pneu na bandita

ty taloši už fakt neví coby,jednou je to Diablo,podruhý Angelbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr