Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kalhoty

K.a.s.y.m. (Člen)
26.01.2012 19:12:12
Offline

Kalhoty

http://www.sensormet.cz/shop/zbozi/27/d … ter-green/
Měl jste to někdo v ruce případně na sobě???stojí to za to?Chtěl bych to na kratší přejezdy atd.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
26.01.2012 19:16:31
Offline

Re: Kalhoty

to ti pude k pleti evil


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
26.01.2012 19:20:17
Offline

Re: Kalhoty

hlemejzd999 psal:

to ti pude k pleti evil

jo jo proto jsem si je vybral bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
26.01.2012 19:23:26
Offline

Re: Kalhoty

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:

to ti pude k pleti evil

jo jo proto jsem si je vybral bigsmile

hlavně je pak prodej s motorkou bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kojaksro (Člen)
26.01.2012 19:36:13
Offline

Re: Kalhoty

K.a.s.y.m. psal:

http://www.sensormet.cz/shop/zbozi/27/draggin-jeans-camo-monster-green/
Měl jste to někdo v ruce případně na sobě???stojí to za to?Chtěl bych to na kratší přejezdy atd.

....Dragin Jeans dělám, nosím od nich jeansy a jsem max. spokojenej. Chtěl jsem i tyhle maskáče, ale jsou mi krátký. Jsou krapet dražší než konkurence, ale je to kvalita, která funguje. Majitel mi ukazoval matroš po pádu, až mě překvapilo jak to ten kevlar pochytal. Akorát jsem si do toho pořídil chrániče na kolenagood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Petr J. (Člen)
26.01.2012 19:48:56
Offline

Re: Kalhoty

V Draginách jezdím po Praze a okolí....fajn kalhoty.....ale ty maskáče, to je hnus velebnosti

Jaster (Člen)
26.01.2012 20:48:40
Offline

Re: Kalhoty

jo jeansy jsou dobrý. kevlar vydrží celkem dost. ten dragin dělají kevlar po celých kalhotech nebo jen místama??


motto "Vem za heft a val"
tomsth (Člen)
26.01.2012 20:58:27
Offline

Re: Kalhoty

Petr J. psal:

V Draginách jezdím po Praze a okolí....fajn kalhoty.....ale ty maskáče, to je hnus velebnosti

vzhled je subjektivní..ale 'slim, že čék v tomhle vypadá jak ta strakatá jedovatá žába bigsmile
taky chci něco takovýho pořídit..nejrači bych nestrakatý Rokkery, ale těch peněs help


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Stiegl (Člen)
26.01.2012 21:23:29
Offline

Re: Kalhoty

Jaster psal:

jo jeansy jsou dobrý. kevlar vydrží celkem dost. ten dragin dělají kevlar po celých kalhotech nebo jen místama??

Pokud vím tak právě všude...good

Jaster (Člen)
26.01.2012 21:30:14
Offline

Re: Kalhoty

Stiegl psal:
Jaster psal:

jo jeansy jsou dobrý. kevlar vydrží celkem dost. ten dragin dělají kevlar po celých kalhotech nebo jen místama??

Pokud vím tak právě všude...good

já si taky myslím, jen nevím jestli u všech nebo jen u některých... většina jiných výrobců dělá jen místy. máme taky na nich jen místy, ale letos novej model kterej má kevlar po celých


motto "Vem za heft a val"
kojaksro (Člen)
26.01.2012 21:46:36
Offline

Re: Kalhoty

Stiegl psal:
Jaster psal:

jo jeansy jsou dobrý. kevlar vydrží celkem dost. ten dragin dělají kevlar po celých kalhotech nebo jen místama??

Pokud vím tak právě všude...good

...jeden model dělají kevlar všude, ostatní klasika, kolena, prdel, bokysmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Stiegl (Člen)
26.01.2012 23:51:49
Offline

Re: Kalhoty

Tak to jsem koukal zrovna po tom jednom modelu... Byl jsem na ně mrknout v Práglu v Motoobchodě, kde mají docela širokou škálu a tyhle celokevlarové působyly dobře... Nakonec jsem Bandasku prodal a zůstal u kůžebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
27.01.2012 06:56:31
Offline

Re: Kalhoty

Petr J. psal:

V Draginách jezdím po Praze a okolí....fajn kalhoty.....ale ty maskáče, to je hnus velebnosti

vzhledem k tomu na cem jezdim a vzhledem k tomu ze zabaka nehodlam v nasledujicich deseti letech prodat jsou ty maskace stylovysmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
27.01.2012 06:57:47
Offline

Re: Kalhoty

kojaksro psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.sensormet.cz/shop/zbozi/27/draggin-jeans-camo-monster-green/
Měl jste to někdo v ruce případně na sobě???stojí to za to?Chtěl bych to na kratší přejezdy atd.

....Dragin Jeans dělám, nosím od nich jeansy a jsem max. spokojenej. Chtěl jsem i tyhle maskáče, ale jsou mi krátký. Jsou krapet dražší než konkurence, ale je to kvalita, která funguje. Majitel mi ukazoval matroš po pádu, až mě překvapilo jak to ten kevlar pochytal. Akorát jsem si do toho pořídil chrániče na kolenagood

jako soucast kalhot nebo samostatne?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
27.01.2012 07:17:41
Offline

Re: Kalhoty

....jsou samostatně.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
27.01.2012 07:31:04
Offline

Re: Kalhoty

kojaksro psal:

....jsou samostatně.

mas na ne nejakej typ.taky jsem o tom premyslel.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
27.01.2012 08:50:31
Offline

Re: Kalhoty

K.a.s.y.m. psal:

http://www.sensormet.cz/shop/zbozi/27/draggin-jeans-camo-monster-green/
Měl jste to někdo v ruce případně na sobě???stojí to za to?Chtěl bych to na kratší přejezdy atd.

...good...Draggin i dyzajngoodgoodgood ...budeš kůůlcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kojaksro (Člen)
27.01.2012 09:22:35
Offline

Re: Kalhoty

K.a.s.y.m. psal:
kojaksro psal:

....jsou samostatně.

mas na ne nejakej typ.taky jsem o tom premyslel.

....hodně dávaj Knoxe, kolení chrániče na motokros navlékací. Sedí dobře na noze. Nebo pěnové a z vnější strany sucháč, který pak drží na koleni kalhot na kevlaru bez protikusu toho sucháč. Chce vyzkoušet jaké ti budou dobře sedět.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Lihy (Člen)
27.01.2012 09:47:55
Offline

Re: Kalhoty

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

Banditatom (Člen)
27.01.2012 09:53:22
Offline

Re: Kalhoty

Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

totéž v pase...ty kalhoty se museli určitě smrsknoutevilsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
John (Člen)
27.01.2012 09:58:49
Offline

Re: Kalhoty

To je jednoduchý, co ti na prdeli přebývá tak to přidáš v pase.bigsmile

Lihy (Člen)
27.01.2012 10:03:03
Offline

Re: Kalhoty

Banditatom psal:
Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

totéž v pase...ty kalhoty se museli určitě smrsknoutevilsmile2

já mám ovšem opačný problém (chápu, že pro většinu těžce pochopitelný)....jako že se mi do těch kalhot už vejdou 2 moje prdele....bigsmile

Banditatom (Člen)
27.01.2012 10:05:01
Offline

Re: Kalhoty

Lihy psal:
Banditatom psal:
Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

totéž v pase...ty kalhoty se museli určitě smrsknoutevilsmile2

já mám ovšem opačný problém (chápu, že pro většinu těžce pochopitelný)....jako že se mi do těch kalhot už vejdou 2 moje prdele....bigsmile

roba ti neda najít?surprisedidontknowbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
27.01.2012 10:06:57
Offline

Re: Kalhoty


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Filous (Člen)
27.01.2012 10:18:33
Offline

Re: Kalhoty

Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

...nech si vyndat tu tasemnici a máš po trablugoodbigsmile ...a nebo skus tudle šikovnou pani 605 806 424 a ta ti to upraví na tvoji anorektickou postavičkubigsmile ...je fakt šikouná a bydlí pot Brumlofkou, taky u ní šijugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
27.01.2012 10:36:12
Offline

Re: Kalhoty

Filous psal:
Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

...nech si vyndat tu tasemnici a máš po trablugoodbigsmile ...a nebo skus tudle šikovnou pani 605 806 424 a ta ti to upraví na tvoji anorektickou postavičkubigsmile ...je fakt šikouná a bydlí pot Brumlofkou, taky u ní šijugood

pot brumlovkou? no tak to je parádní bo to mám co by kamenem dohodilgood
Díky

Petr J. (Člen)
27.01.2012 11:13:39
Offline

Re: Kalhoty

Lihy psal:

já mám ovšem opačný problém (chápu, že pro většinu těžce pochopitelný)....jako že se mi do těch kalhot už vejdou 2 moje prdele....

Neřešil bych to, za pár let budeš rád, že se Ti do kombinézy vejdou pemprsky...podívej se na Kellyho...bigsmile

Ondráš (Člen)
27.01.2012 11:55:20
Offline

Re: Kalhoty

kojaksro psal:

....Dragin Jeans dělám, nosím od nich jeansy a jsem max. spokojenej. Chtěl jsem i tyhle maskáče, ale jsou mi krátký.

To mam taky. V pase mi jsou akorát, ale dlouhý nohavice.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
27.01.2012 11:57:04
Offline

Re: Kalhoty

Ondráš psal:
kojaksro psal:

....Dragin Jeans dělám, nosím od nich jeansy a jsem max. spokojenej. Chtěl jsem i tyhle maskáče, ale jsou mi krátký.

To mam taky. V pase mi jsou akorát, ale dlouhý nohavice.help

vogu nemáš maminku...šmik a zkrácenoevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
27.01.2012 12:13:54
Offline

Re: Kalhoty

kojaksro psal:

...to Kasyme jsou to tyto.... http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/714504/c … -lite.html

dik domana to kouknu na telefonu toho moc nevidimsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
27.01.2012 14:53:06
Offline

Re: Kalhoty

Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

špatně ťa tfoja roba krmí. já mám vopačnej problémsurprised hodíme čendžidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
27.01.2012 14:55:26
Offline

Re: Kalhoty

Koldan psal:
Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

špatně ťa tfoja roba krmí. já mám vopačnej problémsurprised hodíme čendžidontknow

...myslím, že nás co by nechávali kalhoty kolovat tu bylo víceredface


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
27.01.2012 20:00:35
Offline

Re: Kalhoty

Koldan psal:
Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

špatně ťa tfoja roba krmí. já mám vopačnej problémsurprised hodíme čendžidontknow

čéče to by asi  k ničemu nevedlo bo na sladký sem imunísmile2 Každej den si loupnu po vobědě v práci takovou sestavu....na stravenky nevracej, tak si řikám že to koupim do foroty ať to je za tu stravenku (2xmila 2xtatranka 1xhořický trubičky) a samozřejmě to sežeru ten den....přídu domu a než je uvařená véča hodim tam jednu čokošku....a vísledek je že mám akorát vytahanou prdel na kaťatech na motorkubigsmile no a bůh ví jestli bych ještě nezhubnul z pohybu bo "nevokoukaná" cukrářka.....bigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
27.01.2012 20:54:50
Offline

Re: Kalhoty

Filous psal:
Lihy psal:

Z jinýho soudku... nějak se mi nedaří dorůstat do kombinézy jako většině zdejšího osazenstva a tak začínám mít trochu dost vytahanou prdel na kalhotech...nevíte vo nějaký švadlence co by tu prdel dokázala přešít? Ci fix přece si nebudu kupovat novou kombinézu, když tahle je skoro nová, jen párkrát vyválenábigsmile

...nech si vyndat tu tasemnici a máš po trablugoodbigsmile ...a nebo skus tudle šikovnou pani 605 806 424 a ta ti to upraví na tvoji anorektickou postavičkubigsmile ...je fakt šikouná a bydlí pot Brumlofkou, taky u ní šijugood

a všije na prdel   taky klín ze streče ? bigsmile...ptám se jn tak pro informaci do budoucna...v rozmezí tak 2 až tří.....měsíců ...bigsmile..kdybych jako na jaře zjistil , že bych se jako nevešel bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
WenzelB6 (Člen)
27.01.2012 22:51:28
Offline

Re: Kalhoty

Lihy : a co šport ? Športuješ ? No to nešmiš... smile1)

kojaksro (Člen)
29.01.2012 11:21:16
Offline

Re: Kalhoty

....pokud by byl větší zájem mohu zkusit na Sensormetu, nějakou zajímavou množstevní slevu. Takže když by byl zájem, tak dejte vědět. Doporučuju krom Těch co by chtěli maskáče, tak opravdu dobré jsou ty Biker Blue. Drayko a Trafik. http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c11129/d … evlar.html

...třeba Biker Blue - můžu už teď kolem 3930,-Kč ....a pokud toho bude víc, tak nám třeba něco ještě sundají.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
ydom (Člen)
29.01.2012 18:24:42
Offline

Re: Kalhoty

Taky jsem tyhle jeans dost řešil, vyzkoušel jsem jich hafec a jezdil kvůli tomu z Pragu do Plzně a pod.. Ve všecj jsem vypadal jak připosranej, nic mi nesedělo..

Nakonec se nám nějakým (ne)známým způsobem podařilo  sehnat levně kevlarový návleky na ochranu předloktí ruky(vyšlo to cca 11 chráničů na celý jeans(akorát už nevím jestli na jedny nebo na obě i s mladaskou)).. Nakreslil jsem to na svý oblíbený H.I.S.ky koupil chrániče na kolena a odvez vietnamcovi do Hořovic.. Chlápek trochu prskal, prej že to musel stříhat diamantem(kevlar ale není moc brutal na střih, takže šlo to i normálníma nůžkama - ale dost blbě), ale spíchnul to kdovíjak, chrániče jsou tam kde maj bejt a hlavně to sedígood


Když nejezdím,tak tvořím...
Filous (Člen)
29.01.2012 19:19:59
Offline

Re: Kalhoty

ydom psal:

Taky jsem tyhle jeans dost řešil, vyzkoušel jsem jich hafec a jezdil kvůli tomu z Pragu do Plzně a pod.. Ve všecj jsem vypadal jak připosranej, nic mi nesedělo..

Nakonec se nám nějakým (ne)známým způsobem podařilo  sehnat levně kevlarový návleky na ochranu předloktí ruky(vyšlo to cca 11 chráničů na celý jeans(akorát už nevím jestli na jedny nebo na obě i s mladaskou)).. Nakreslil jsem to na svý oblíbený H.I.S.ky koupil chrániče na kolena a odvez vietnamcovi do Hořovic.. Chlápek trochu prskal, prej že to musel stříhat diamantem(kevlar ale není moc brutal na střih, takže šlo to i normálníma nůžkama - ale dost blbě), ale spíchnul to kdovíjak, chrániče jsou tam kde maj bejt a hlavně to sedígood

...jakože sis nechal podšít normální džíny kevlarem???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ydom (Člen)
29.01.2012 22:04:18
Offline

Re: Kalhoty

No jasně, myslíš že dragging jsou nenormální jeans?


Když nejezdím,tak tvořím...
Pšán (Člen)
29.01.2012 23:10:01
Offline

Re: Kalhoty

ydom psal:

No jasně, myslíš že dragging jsou nenormální jeans?

..no jistěěěě.


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ydom (Člen)
30.01.2012 06:02:50
Offline

Re: Kalhoty

Draggin Jeans je australská společnost, která původně vyráběla oblečení pro takové světové značky jako Levi, Wrangler, Lee a Quicksilver. V roce 1999 se společnost rozhodla zaměřit své aktivity na vývoj vlastní řady výrobků vyztužených materiálem Kevlar®. Tato historie znamená, že kalhoty Draggin Jeans v sobě nesou zkušenosti a znalosti významného výrobce a kvalitu samotného oděvu ještě předtím, než je přidáno ochranné vyztužení.

Toto oblečení je navrhováno, vyvinuto a vyrobeno v Austrálii v té nejvyšší kvalitě, nejsou to pouze vyztužené normální levné džíny
.

Jsou to vyztužené normální drahé džíny bigsmile Silnější denim


Když nejezdím,tak tvořím...
Filous (Člen)
30.01.2012 09:23:56
Offline

Re: Kalhoty

...jako sou to normální džíny, vo tom žádná, jen by mě nenapadlo podšívat  klasický kalhoty, dyš uš je na trhu mrtě hotovejch...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
30.01.2012 10:06:22
Offline

Re: Kalhoty

...souhlas s Filousem...navíc cena různých modelů se pohybuje od necelých 2000,- výš...

PFremer (Člen)
30.01.2012 10:27:06
Offline

Re: Kalhoty

Taky bych bral něco takovýho na letní jízdy na zmrzlinu...
Jenže ty střihy jsou jak pro homosexuály bigsmile A za ty normální chtěj šestku.

štěpo: kolik by si dokázal srazit u těch C-EVO?

A nebo, že bych taky někde sehnal kevral a máti by mě to zpíchlasmile1


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
kojaksro (Člen)
30.01.2012 11:08:37
Offline

Re: Kalhoty

....takže ceny jsou následující:
Maskáče - 3420,-Kč ( na některé barvy je akce, ale jsou jen v omezeném počtu velikostí  ty jsou za 3100,-Kč )
Jeans Biker Blue - 3930,-Kč
Jeans Drayko - 3580,-Kč
Jeans Trafic - 3650,-Kč
Jeans C-Evo celokevlar - 5160,-Kč
Pokud Vás bude více, bude poštovné grátis nebo nám přidají slevu.
Velikosti bez problémů tady http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c26316/j … f-zde.html Pokud by Vám neseděli, výměna no-problemo.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
ydom (Člen)
30.01.2012 13:02:37
Offline

Re: Kalhoty

Filous psal:

...jako sou to normální džíny, vo tom žádná, jen by mě nenapadlo podšívat  klasický kalhoty, dyš uš je na trhu mrtě hotovejch...

Nechal jsem si je šít před 4 skoro 5 rokama. To byli na trhu jen draggin a 4sr. Oboje stáli za hovno - vypadalo to strašně - unisex střih jak hovado bigsmile

Jeans mi drží do teď, najeto s nima tak 40 000.. celý mě to vyšlo na cca 1200..
a hlavně to pohodlí good
Jinak 100% se to nedá takhle dělat - jelikož když jsem se koukal na cenu těch kevlarovej návleků, tak stál pár 750Kč


Když nejezdím,tak tvořím...
Filous (Člen)
30.01.2012 13:23:44
Offline

Re: Kalhoty

ydom psal:
Filous psal:

...jako sou to normální džíny, vo tom žádná, jen by mě nenapadlo podšívat  klasický kalhoty, dyš uš je na trhu mrtě hotovejch...

Nechal jsem si je šít před 4 skoro 5 rokama. To byli na trhu jen draggin a 4sr. Oboje stáli za hovno - vypadalo to strašně - unisex střih jak hovado bigsmile

Jeans mi drží do teď, najeto s nima tak 40 000.. celý mě to vyšlo na cca 1200..
a hlavně to pohodlí good
Jinak 100% se to nedá takhle dělat - jelikož když jsem se koukal na cenu těch kevlarovej návleků, tak stál pár 750Kč

...tag přet pjeti lety asi jo, to takovej výbjer nebyl, to máš recht...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PFremer (Člen)
30.01.2012 14:02:09
Offline

Re: Kalhoty

ydom psal:
Filous psal:

...jako sou to normální džíny, vo tom žádná, jen by mě nenapadlo podšívat  klasický kalhoty, dyš uš je na trhu mrtě hotovejch...

Nechal jsem si je šít před 4 skoro 5 rokama. To byli na trhu jen draggin a 4sr. Oboje stáli za hovno - vypadalo to strašně - unisex střih jak hovado bigsmile

Jeans mi drží do teď, najeto s nima tak 40 000.. celý mě to vyšlo na cca 1200..
a hlavně to pohodlí good
Jinak 100% se to nedá takhle dělat - jelikož když jsem se koukal na cenu těch kevlarovej návleků, tak stál pár 750Kč

Já jsem teda skoro pro každej sex... Je ale pravda, že ty střihy stojej za nic.

Ulezou jedině ty c-evo a nebo http://www.4sr.cz/katalog/denim/jeans.html

Takže jaká?help

Jinak ptal jsem se matky, zda by dokázala zpíchnout kevlarovou podšífku a taky jsme se shodli na tom, že je to blbost... nebudu dál vypravovatsmile1


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Jaster (Člen)
30.01.2012 14:31:17
Offline

Re: Kalhoty

Pokud mohu, nabízím i naše. ale nikomu nevnucuju, já jezdím v těch s chrániči a chrániče mi vcelku sedí. někomu nesedí a bere bez chráničů... pošlu odkaz pokud nebude moc kritiky bigsmile bigsmile bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Filous (Člen)
30.01.2012 14:45:26
Offline

Re: Kalhoty

Jaster psal:

Pokud mohu, nabízím i naše. ale nikomu nevnucuju, já jezdím v těch s chrániči a chrániče mi vcelku sedí. někomu nesedí a bere bez chráničů... pošlu odkaz pokud nebude moc kritiky bigsmile bigsmile bigsmile

...pošli vodkaz, nestyť sebigsmile ...jináč já jezdim vopčas f 4SR, ale moc se f tom necejtim, tagže rači kombi...a nebo dyš chci bejt jakože uplně frííí, tag si prostě vemu starý děravý a špinavý džíny, kerý uš rači ani neperu, páč by se asi rospadli a je tobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jaster (Člen)
30.01.2012 14:53:55
Offline

Re: Kalhoty

To Filous - ok, já se nestydím ale bojím bigsmile

ceny na dotaz (ty ve slevě už jsou na hranici) takže máme tyto:
http://www.dalfos-moto.cz/dalfos-moto/e … OVE-JEANSY

Black s chrániči, black second - kapsy na chrániče,--- ostatní bez chráničů
Black-R celokevlar -


motto "Vem za heft a val"
Kelly01 (Člen)
30.01.2012 16:31:18
Offline

Re: Kalhoty

Jediný co vypadaj normálně bo nemaj to zkurvený prošití jsou NEXT GEN, a kdyby je dělali ve střihu Levis 501 tak bych do množstevky šelbigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
30.01.2012 19:36:56
Offline

Re: Kalhoty

kojaksro psal:

....takže ceny jsou následující:
Maskáče - 3420,-Kč ( na některé barvy je akce, ale jsou jen v omezeném počtu velikostí  ty jsou za 3100,-Kč )
Jeans Biker Blue - 3930,-Kč
Jeans Drayko - 3580,-Kč
Jeans Trafic - 3650,-Kč
Jeans C-Evo celokevlar - 5160,-Kč
Pokud Vás bude více, bude poštovné grátis nebo nám přidají slevu.
Velikosti bez problémů tady http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c26316/j … f-zde.html Pokud by Vám neseděli, výměna no-problemo.smokin

takže zelenej maskač??jestli je čislovaní jako normál džínách tak asi vel 34?? jako stejně se chci dojet podívat do prahy si je zkusit.bo co vyrobce to jinej střih a velikost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
30.01.2012 19:52:22
Offline

Re: Kalhoty

Právě já potřebuji 31/32...


God Save The Queen!
Honzik8719 (Člen)
30.01.2012 20:09:30
Offline

Re: Kalhoty


...relativní kochač...
Frodo89 (Člen)
30.01.2012 21:20:10
Offline

Re: Kalhoty

no se spíš libi ty klasicky od 4sr http://www.4sr.cz/katalog/denim/jeans.html


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Inženýrek (Člen)
30.01.2012 21:27:01
Offline

Re: Kalhoty

Frodo89 psal:

no se spíš libi ty klasicky od 4sr http://www.4sr.cz/katalog/denim/jeans.html

Ty sou na hovno, maj poklopec na prdeli surprisedbigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Frodo89 (Člen)
30.01.2012 21:37:04
Offline

Re: Kalhoty

a pojd si to prosimtě utřít... bigsmile good


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Inženýrek (Člen)
30.01.2012 22:12:40
Offline

Re: Kalhoty

Frodo89 psal:

a pojd si to prosimtě utřít... bigsmile good

Sám sis naďál, sám si ukliď


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
nicola.foxx (Člen)
30.01.2012 23:31:13
Offline

Re: Kalhoty

FILOUS: Co ty 4SR?? Jak je f tom v lete? Je to snesitelny?


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Libor nx (Člen)
31.01.2012 01:52:23
Offline

Re: Kalhoty

Já používám tyhle www.obchod.bikerscrown.cz/active-mens-j … 9950000394  sedí mi jak na míru ušité.Používám je v největších hicech a max spokojenost.Ještě jednu výhodu to má,dá se to použít jako oteplené kalhoty na zimu.Mám je 2roky,používám je na oba způsoby a nikde se nic netrhá a nepárá.good

Libor nx (Člen)
31.01.2012 02:29:32
Offline

Re: Kalhoty

doass blbej vodkaz, tak tady ještě jednou     obchod.bikerscrown.cz/active-mens-jeans-8999950000391

tachec (Člen)
31.01.2012 07:07:23
Offline

Re: Kalhoty

nicola.foxx psal:

FILOUS: Co ty 4SR?? Jak je f tom v lete? Je to snesitelny?

Taky by mě to zajímalo i s ohledem na to, jestli by se v tom pak dalo sedět třeba celý den v práci nebo jestli to je blbej nápad, protože bych se v tom upekl, upotil a přiškrtil.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
PFremer (Člen)
31.01.2012 07:08:57
Offline

Re: Kalhoty

nicola.foxx psal:

FILOUS: Co ty 4SR?? Jak je f tom v lete? Je to snesitelny?

povídej, přehánějbigsmile, taky mě to zajímácool


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Filous (Člen)
31.01.2012 08:14:03
Offline

Re: Kalhoty

...sou teplejší neš normální džíny, ale vydržet se v nich f kanclu f pohodě dá...a dyš je přes třicet, tag si do baťohu přibalim kraťasy a pantofle a fertig...jediný co mě sere je ten streč na chrániče a chrániče samotný...chrániče sem vyházel hnet a streče nejspíš vystříhám...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
31.01.2012 08:51:50
Offline

Re: Kalhoty

Filous psal:

...sou teplejší neš normální džíny, ale vydržet se v nich f kanclu f pohodě dá...a dyš je přes třicet, tag si do baťohu přibalim kraťasy a pantofle a fertig...jediný co mě sere je ten streč na chrániče a chrániče samotný...chrániče sem vyházel hnet a streče nejspíš vystříhám...

Ted by mě zajimalo včem jsou tak protivny? ty streče a chrániče...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
PFremer (Člen)
31.01.2012 09:13:27
Offline

Re: Kalhoty

Filous psal:

...sou teplejší neš normální džíny, ale vydržet se v nich f kanclu f pohodě dá...a dyš je přes třicet, tag si do baťohu přibalim kraťasy a pantofle a fertig...jediný co mě sere je ten streč na chrániče a chrániče samotný...chrániče sem vyházel hnet a streče nejspíš vystříhám...

Ale na jízdu do sámošky a zpět jsou v cajku ne?


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Filous (Člen)
31.01.2012 10:12:40
Offline

Re: Kalhoty

Frodo89 psal:
Filous psal:

...sou teplejší neš normální džíny, ale vydržet se v nich f kanclu f pohodě dá...a dyš je přes třicet, tag si do baťohu přibalim kraťasy a pantofle a fertig...jediný co mě sere je ten streč na chrániče a chrániče samotný...chrániče sem vyházel hnet a streče nejspíš vystříhám...

Ted by mě zajimalo včem jsou tak protivny? ty streče a chrániče...

...no ty streče cejtíš, jakoby tě lechce škrtěj a za chvíli je to protivný a ty chrániče, dyš si je nastavíš tag, aby ti seděli gde maj dyš seš na mašině, tag při normální chůzi je máš pot kolenama...prostě mě tam sralibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
31.01.2012 10:14:32
Offline

Re: Kalhoty

Inženýrek psal:

Ty sou na hovno, maj poklopec na prdeli surprisedbigsmile

Ty voe, ty přece musíš pamatovat Kris Kros...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
31.01.2012 10:16:23
Offline

Re: Kalhoty

PFremer psal:
Filous psal:

...sou teplejší neš normální džíny, ale vydržet se v nich f kanclu f pohodě dá...a dyš je přes třicet, tag si do baťohu přibalim kraťasy a pantofle a fertig...jediný co mě sere je ten streč na chrániče a chrániče samotný...chrániče sem vyházel hnet a streče nejspíš vystříhám...

Ale na jízdu do sámošky a zpět jsou v cajku ne?

...no jasný, řikam, sou f pohogood...jen se trošku srážej, každej rok vo kouseksmile2bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
WenzelB6 (Člen)
31.01.2012 20:22:11
Offline
Pšán (Člen)
01.02.2012 08:30:44
Offline

Re: Kalhoty

..koukal jsem na tyhle..
  http://speedstore.pl/pl/p/URBAN-PSYCHO-WHITE/84
..jenže u nás je nikdo nedělá..kdysi starší modely dělal Y-shop,ale včileky prd..
..asi nezbyde než pořídit Dragginy..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
01.02.2012 08:50:00
Offline

Re: Kalhoty

Pšán psal:

..koukal jsem na tyhle..
  http://speedstore.pl/pl/p/URBAN-PSYCHO-WHITE/84
..jenže u nás je nikdo nedělá..kdysi starší modely dělal Y-shop,ale včileky prd..
..asi nezbyde než pořídit Dragginy..

...mám ty světlý a jsem spokojenej
http://speedstore.pl/pl/p/FMJ/83


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
01.02.2012 08:59:12
Offline

Re: Kalhoty

..jj já vím,že je máš..
..jednou jsme se tady o tom bavili..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
01.02.2012 09:07:43
Offline

Re: Kalhoty

...omluv mé stáří bigsmileredfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
01.02.2012 09:36:03
Offline

Re: Kalhoty

osiris psal:

...omluv mé stáří bigsmileredfacebigsmile

..bigsmilevolebigsmile..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
01.02.2012 12:04:46
Offline

Re: Kalhoty

Pšán psal:

..koukal jsem na tyhle..
  http://speedstore.pl/pl/p/URBAN-PSYCHO-WHITE/84
..jenže u nás je nikdo nedělá..kdysi starší modely dělal Y-shop,ale včileky prd..
..asi nezbyde než pořídit Dragginy..

Zdar starý bigsmile, ....a máš s těma polákama zkušenost? ...docela gut cena ( teda já bych byl pro modré ryfle za těch 300 srand, posílají k nám? nebo jen po Polsku?

Pšán (Člen)
02.02.2012 07:04:40
Offline

Re: Kalhoty

..Tome,zkušenosti žádné..
..tady ofiko stránky výrobce..
  http://mottowear.com/index.php/pl/
..hledal jsem prodejce podle zemí a u nás někdo ze Šumperku,ale ten je svých stránkách nemá..
..a v Polsku nejbližší Bialsko-Biala,ten tam něco i má,ale zase tam nemá ty co
  bych snesl..
..nijak podbrobně jsem to se zasilkama k nám neštudoval..
..možná sesmolit maila,ale to by ho potrhalo smíchy..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
02.02.2012 07:56:00
Offline

Re: Kalhoty

Pšán psal:

..Tome,zkušenosti žádné..
..tady ofiko stránky výrobce..
  http://mottowear.com/index.php/pl/
..hledal jsem prodejce podle zemí a u nás někdo ze Šumperku,ale ten je svých stránkách nemá..
..a v Polsku nejbližší Bialsko-Biala,ten tam něco i má,ale zase tam nemá ty co
  bych snesl..
..nijak podbrobně jsem to se zasilkama k nám neštudoval..
..možná sesmolit maila,ale to by ho potrhalo smíchy..bigsmile

Zkoušel jsem si objednat a píšou tam, že musí být adresa v Polske smile2 , nemate Vy tam z Bogumina kamoša v Chalupkach ? bigsmile

Pšán (Člen)
02.02.2012 08:18:44
Offline

Re: Kalhoty

..dávám ti naději..
..poptám se..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr