Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

osiris (Člen)
31.03.2007 19:11:51
Offline

...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...repete, jako v sobotu v jednu na pumpe, pak sraz s pernikarema v hk
...dedku, vyvazim good
...premku ???


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
31.03.2007 19:16:41
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Osi jedete směr iron  brod?/jestli ne,tak předej trasu/smile1
že by sme se mohli někde srazitsurprisedsmile1

osiris (Člen)
31.03.2007 19:23:47
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...dneska jsme to probirali a rekli jsme, ze tam ne (zima a bordel na ceste)
...domluvili jsme se na dalsi waypoint v hk a pak pravdepodobne ne tak uplne do hor, spis trosku pozatackovat kolem nachoda a hronova, nejaka kava, klaboseni, vyhrejvani na slunicku a taaak, dyt to znas
...ale muzeme se dohodnout i jinak (nicmene vic do hor jsme to z vyse zminenejch duvodu jeste zavrhli, ze na to bude jeste casu dost)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
RadkaB6 (Člen)
31.03.2007 19:56:19
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Osi: dobrá volba, takže předběžně počítám v 13.30h na Shellu v HK, o.k?


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
osiris (Člen)
31.03.2007 20:09:48
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...jasně, jedny budou čekat na druhý bigsmile ...kdo budou ty "jedny" a kdo ty "druhý" uvidíme zejtra před druhou smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
31.03.2007 20:14:16
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Nikoho nevyvážím má nový boty a to stačíbigsmilednes sem vodpo dal kus orl.hor a tak mě to dostalo,že sem se tam motal dolu,nahoru,dolu,nahoru,dolu a dom.Tak mě to vzalo,že zejtra tam jedu zas jen jak dodělám prácigoodTakže jestli se budete motat v orl.horách,tak se tam nachmatámebigsmile.Budu v ůseku deštné-solnice a furt nahoru dolu nahoru dolu a prostě je to tam super a do Brodu až f létě bo nemám palčáky a pluh tak se marty vovládejbigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
31.03.2007 20:18:12
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...hyjeno skvrnitá, to v nich má jako chodit pješky jó? surprised
...chuděra janina hajzlíku smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
31.03.2007 20:21:13
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

PALOUS psal:

Nikoho nevyvážím má nový boty a to stačíbigsmilednes sem vodpo dal kus orl.hor a tak mě to dostalo,že sem se tam motal dolu,nahoru,dolu,nahoru,dolu a dom.Tak mě to vzalo,že zejtra tam jedu zas jen jak dodělám prácigoodTakže jestli se budete motat v orl.horách,tak se tam nachmatámebigsmile.Budu v ůseku deštné-solnice a furt nahoru dolu nahoru dolu a prostě je to tam super a do Brodu až f létě bo nemám palčáky a pluh tak se marty vovládejbigsmile

sem se tam tak těšil že sem zapoměl že je to na horáchbigsmile
ale už upravujem plán a asi se pojedem podívat za Osim a spol, Mazi pojede poprvý na autobusu tak zatáčky až jindy bigsmile

osiris (Člen)
31.03.2007 20:33:56
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...good taky se na tebe těšim zmetku smile1
ps: vem taky toho průhlednýho vosla z neratovic bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
31.03.2007 20:47:02
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

osiris psal:

...good taky se na tebe těšim zmetku smile1
ps: vem taky toho průhlednýho vosla z neratovic bigsmile

bigsmilejojo už sem mu psal,myslím že tebe si nenechá ujítgood

zejtra ti kolnu a upřesníme detaily,ale vypadá to že z  benatek pojedem rovnou k vám na  shelkusmile1

osiris (Člen)
31.03.2007 20:51:11
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...esli toho papíráka neska neušlapali bigsmile
...dlouho spím, pozor na to surprised
...u nás je OMV v Hradci je SHELL, tak kam?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
MartysN6 (Člen)
31.03.2007 20:56:21
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Osi:tak mrtvola prej přivalíbigsmile

dovalím asi do Dk na OMV ,ale to ještě upřesnimgood

osiris (Člen)
31.03.2007 21:03:08
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...ok good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
OldaT (Člen)
31.03.2007 21:12:38
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

A která shellka nerad bych něco podělal.Sorry jsem zabržděnej

osiris (Člen)
31.03.2007 21:17:34
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...no voldo, je to ta u mekáče přes křižovatku (jinak správnej dotaz, páč tam sou 3 a dvě z toho právě jinde na výpadovce na pardubky)
...takže voldo přijeď a neboj, klíče hledat tentokrát nebudem bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
OldaT (Člen)
31.03.2007 21:26:21
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Tak jo a ještě předběžnej čas abych pořídil po ránu rozlepit voči a ve správnej čas navrknout motorku

maňas (Člen)
31.03.2007 21:33:41
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

osiris psal:

...no voldo, je to ta u mekáče přes křižovatku (jinak správnej dotaz, páč tam sou 3 a dvě z toho právě jinde na výpadovce na pardubky)
...takže voldo přijeď a neboj, klíče hledat tentokrát nebudem bigsmile

a co teda se bude hledat když né klíčebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
31.03.2007 21:40:31
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...ve 13 tady omv
...ve 13.30 v hk shell

manasovi: ty seš wůl bigsmile ruce se mi z toho klepaly ještě večer bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
31.03.2007 21:43:02
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

hlavně že to dopadlo,alespoň si měl důvod si dát sklenku na vícbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Tomy (Člen)
01.04.2007 00:50:23
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Osiris:To zní zajímavě motat se kolem Náchoda a Hronova.V Hronově jsem ještě na moto nebyl,takže zítra jak je ta Shellka kousek od Kauflandu u Hradce?Berete mě taky?
Palous:My byli dneska Pardubice-Týniště-Solnice-Deštné-Orlické Záhoří-Źamberk-Pastviny(oběd)-Králíky(prohlídka vojenského muzea) a pak Červená voda-Jablonné nad Orlicí a zpět po 11 na Hradec a pak přes Holice do Pardubek...
Já celkem 250 km,kamarád s manželkou 420 kmgood
Nemělo to chybu

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tomy/obr3.jpg

Editoval osiris (01.04.2007 10:51:47)

Tomy (Člen)
01.04.2007 01:01:09
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

V Železným Brodě jsme byli minulou neděli a svezení parádní,silnice bez bordelu,písku a jinejch svinstev.Otáčeli jsme to v Plavech a až tam to bylo super,dál nahoru na Tanvald a Harrachov nevím.Stejně tak úsek Semily-Železný Brod supergood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Tomy/0004.jpg

Editoval osiris (01.04.2007 11:01:31)

Přemek (Člen)
01.04.2007 09:25:00
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Venku azúro.  13.00 ÖMV.

Tomy (Člen)
01.04.2007 10:08:38
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Přemek:Jakou Shellku myslíte v HK?Ta u mekáče na Gočárově okruhu vedle Kauflandu?Nebo jakou?Budeš tam taky?

Honza B12 (Člen)
01.04.2007 10:24:52
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Jo, jo užíte si hadi, ve čtvrtek si chtěl skvošovej pussypussypussy míček vyměnit místo s mím okem, takže budu ještě tejden Žižka bad

maňas (Člen)
01.04.2007 10:28:25
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Honza B12 psal:

Jo, jo užíte si hadi, ve čtvrtek si chtěl skvošovej pussypussypussy míček vyměnit místo s mím okem, takže budu ještě tejden Žižka bad

to víš sportem k trvalé invaliditěbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
01.04.2007 11:03:39
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Tomy psal:

Přemek:Jakou Shellku myslíte v HK?Ta u mekáče na Gočárově okruhu vedle Kauflandu?Nebo jakou?Budeš tam taky?

citace: "je to ta u mekáče přes křižovatku (jinak správnej dotaz, páč tam sou 3 a dvě z toho právě jinde na výpadovce na pardubky)"
...jo je to vona smile1

...fotky vkladej bez mezer a zmenseny, pak ti to pujde good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tomy (Člen)
01.04.2007 11:49:21
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Osiris:Jasný,budu tam,možná přijede i StanKR,kdyžtak počkejte +- deset minut ju?
Ty fotky,vím,jasný,tu druhou sem nezmenšil a hned mě to vytrestalobigsmile

OldaT (Člen)
01.04.2007 19:53:45
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Výborná vyjížďka a skvělá účast moc jsem si to užil a dík všem co tam byli

Tomy (Člen)
01.04.2007 20:23:12
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Taky vám musím všem poděkovat,bylo to super setkání a skvělá vyjížďka,všem kdo přijeli mockrát díky.Já si dával potom ještě zatáčky ve Velkých Petrovicíh a pak to jel ještě prubnout směrem na Polici nad Metují a zakuckal se mi Fazer.Normálně to z ničeho nic přestalo jet,když jsem dal malinko víc plynu,úplně se to zahltilo a chcíplo to.Už jsem skoro sháněl odtah.Naštěstí se po chvilince chytnul a bylo to v pohodě.Nevíte,čím by to mohlo být?Pak jsem potkal ještě jednoho Fazera za Hronovem a diskutovali jsme to.Myslím si,že se dostal nějakej špatnej benzín do karburátorů,jinak si to neumím vysvětlit?Jaký na to máte názor vy?Díky za všechny názory...

osiris (Člen)
01.04.2007 21:07:14
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

...jj, dobrý to bylo good

zátiší s cháronem a jeho loďkou smile1  (kdopak uhodne o koho jde?)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/hpp2.jpg


a ostatní

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/hpp1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/hpp3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/hpp4.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/hpp5.jpg



ps: ftp/fotogalerie/vyjizdka je jeste neco navic a nezmenseny


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
01.04.2007 21:11:31
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Co to tam je za čůzu s červeným hárem? bigsmilegood


Autobus je taky Suzuki... .
MartysN6 (Člen)
01.04.2007 21:12:54
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

jojo pěkné to bylogood

Tomy (Člen)
01.04.2007 22:42:45
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Dnes po obědě jsem se domluvil s Bantit clubem a měli jsme sraz ve 13:30 na Shellce na Gočárově okruhu v Hradci Králové.Přijelo asi 16 motorek,vesměs současní Bandiťáci.Psal jsem i Vrtulce,ale ta ovšem nedorazila.Jeli jsme po okreskách směrem k Náchodu a pak do Hronova ,kde jsem dali pauzu na pumpě a dále pokračovali za Hronov,kde je skvělý úsek přes Veké Petrovice do Police nad Metují.Byl jsem tu poprvé a nemělo to chybu.Musel jsem si to asi třikrát dát tam a zpátky.Dali jsme si také pauzu mezi tímto úsekem u hotelu u silnice.Někdo si dal capucinno někdo dobré jídlo.Skvěle jsme pokecali.Pak už odjížděla pražska sekce a loučil se i Osi s Přémou a dalšími z východočeské sekce.Zůstal jsem sám.Vydal jsem se ještě objevovat silnice směrem na Broumov.Zastavil jsem u kraje silnice a díval se do mapy,pak mi zastavil pár na Monsteru a ptal se jestli se něco nestalo,bylo to v pohodě,malinko jsme pokecali.Jen co odjeli jsem se rozjel směle dál a pak to přišlo.Fazer se mi zakuckla a nechtěl vůbec jet,když sem dal malinko víc plynu.Pak mi chcípnul úplně.Nastartoval jsem ho s plynem a rozjedu se,zase nic.Zase nejel.Už jsem přemýšlel,komu budu volat pro odtah.Zbězně jsem se díval,jestli jsou zapojené všechny kabely ke svíčkám a jestli není uvolněná třeba nějaká hadice.Pak jsem ho znovu nastartoval a už jel.Jel jsem zpátky přes Hronov.Pak jsem viděl v zrcátku modrého litrového Fazera.Zastavili jsme a dali se do řeči a pořád jsem to s nima probíral.Padla řeč i o exupu,ale pak jsme se shodli,že by to mohlo být třeba špatně natankovaným benzínem.Svezli jsme se spolu do Nového Města nad Metují,na jehož předměstí Michal bydlí.Vyměnili jsme si čísla,třeba příště pojede s náma.Já už potom pokračoval přes Opočno a Třebechovice do Pardubic.Skvělých 200 km dnes...Pánové a dámy díkes...

Tomy (Člen)
01.04.2007 22:47:34
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Před chvilkou jsem ten můj zádhrel probíral se StaKr a ten mi říkal,že mu taky jednou nejela takhle R1.Vzpomínám si,že pod sedlem jsem měl položenou mapu hned za nádrží a tam je sání.Pak si vzpomínám,jak už jsem přemýšlel o odtahu a díval se do mapy,tak jsem pak mapu dal do zádu jak mám nářádí s lékárničkou.A pak FAzer už jel v pohodě.Nebo to mohlo být nějakým svinstvem co se dostalo třeba do karburátorů?

Dajda (Člen)
02.04.2007 00:16:27
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Tomy psal:

Dnes po obědě jsem se domluvil s Bantit clubem a měli jsme sraz ve 13:30 na Shellce na Gočárově okruhu v Hradci Králové.Přijelo asi 16 motorek,vesměs současní Bandiťáci.Psal jsem i Vrtulce,ale ta ovšem nedorazila.Jeli jsme po okreskách směrem k Náchodu a pak do Hronova ,kde jsem dali pauzu na pumpě a dále pokračovali za Hronov,kde je skvělý úsek přes Veké Petrovice do Police nad Metují.Byl jsem tu poprvé a nemělo to chybu.Musel jsem si to asi třikrát dát tam a zpátky.Dali jsme si také pauzu mezi tímto úsekem u hotelu u silnice.Někdo si dal capucinno někdo dobré jídlo.Skvěle jsme pokecali.Pak už odjížděla pražska sekce a loučil se i Osi s Přémou a dalšími z východočeské sekce.Zůstal jsem sám.Vydal jsem se ještě objevovat silnice směrem na Broumov.Zastavil jsem u kraje silnice a díval se do mapy,pak mi zastavil pár na Monsteru a ptal se jestli se něco nestalo,bylo to v pohodě,malinko jsme pokecali.Jen co odjeli jsem se rozjel směle dál a pak to přišlo.Fazer se mi zakuckla a nechtěl vůbec jet,když sem dal malinko víc plynu.Pak mi chcípnul úplně.Nastartoval jsem ho s plynem a rozjedu se,zase nic.Zase nejel.Už jsem přemýšlel,komu budu volat pro odtah.Zbězně jsem se díval,jestli jsou zapojené všechny kabely ke svíčkám a jestli není uvolněná třeba nějaká hadice.Pak jsem ho znovu nastartoval a už jel.Jel jsem zpátky přes Hronov.Pak jsem viděl v zrcátku modrého litrového Fazera.Zastavili jsme a dali se do řeči a pořád jsem to s nima probíral.Padla řeč i o exupu,ale pak jsme se shodli,že by to mohlo být třeba špatně natankovaným benzínem.Svezli jsme se spolu do Nového Města nad Metují,na jehož předměstí Michal bydlí.Vyměnili jsme si čísla,třeba příště pojede s náma.Já už potom pokračoval přes Opočno a Třebechovice do Pardubic.Skvělých 200 km dnes...Pánové a dámy díkes...

..svet je fakt malej..dnes vecer griluju s mym sousedem a zaroven dobrym kamosem a ten mi rika.:..jedu se projet se svoji starou kousek vod Hronova a tu vidim motorkare na litrovým fejzru,jak stoji u krajnice a neco tam bádá,tu nelenim a votocim se a juknu ,jestli nema nahodou nejaky trable..no a von,ze ne,ze je tu prej na vyjizdce s Bandit klubem a ze kouka do mapy,jak dal...Kdyz mi to vypravi,pri zvejkani kuřeciho masa,mu rikam,to je urco bandit klub,na kterej chodim na netu..a taky źe josmile1..Ps:Kamos ma stříbrňáka 6kovýho monstra..goodbigsmile
Ps2:..shodou okolnost jsem jel dnes
Petrovice kolem pul ctvrty a na zacatku tech nebezpecnejch zatacek jste byli určo u toho hotelu,kouse vod hlavni silnice..kdybych to vedel,urco bych se stavila konecne bych poznal veličiny Bandit stranek..toz tak..surprisedbigsmilegood

Tomy (Člen)
02.04.2007 06:20:00
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Tak to je docela vážně halus.Ano máš pravdu.Ty si holčina?Že píšeš stavila???Nebo to byl překlep?Ano stáli jsme u toho hotelu(nevzpomínám si na jméno??) na občerstvení.Pak už Pražska sekce a Východočeská odjížděla a já si dal ještě jednou zatáčky s(teď si nevzpomenu na jméno??,pardon),prostě s jedním Bandiťákem,který měl B12-Tak kdo to byl bigsmile....
No a pak se mi zakuckal Fazer..
Čím si myslíte,že to mohlo být?
Tou mapou?
Díkes..

Gumish (Člen)
02.04.2007 06:33:59
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Ten hotel se jmenuje MYTO a Petrovicky zatacky jsou supr no. Akorat uz maji par zivotu na svedomi, ale jinaxi je tam taky rad davam. Nakonec, mam to asi 2km od barakubigsmile Koukam ze ani nevim jak oblibeny usek tech vasich vyjizdek mam u baraku.bigsmile


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
RadkaB6 (Člen)
02.04.2007 08:03:40
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Mirek D psal:

Co to tam je za čůzu s červeným hárem? bigsmilegood

Já Ti dám čůzu ty Existence z UDH!! bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Živel (Člen)
10.04.2007 15:47:34
Offline

Re: ...TU, NA, JC, HK ...REPETE ...nedele 1.4.07

Na kdypak se plánuje další vyjížďka? Neměla jsem motku pojízdnou a tady je ještě pořád kosa... Se.. mě to, že to vždy, ne naschvál, minu... smile2


Život není věčný, ale já ano...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr