Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ještě že tak ...

Ballů (Člen)
02.03.2012 07:15:17
Offline

Ještě že tak ...

Jsem si chtěl namontovat nosič zadního kufru na svou B12S 03 a jak to tam montuju,tak se mi zdá že jedna z matic je nějaká volná,no pro jistotku ten zadek odplastuju a vono ejhle-celej ten most,co je navařenej na rámu a jsou na něm navařený matice je rozpraskanej jako prase sicksick .Bych asik čuměl kdyby mi to pak celé uletělo někde na cestě headshakeheadshake No nic,zavařeno,přelakováno a zase klid,jen teda vytvořit nosič co bude uchycen za ty velky štouby ať se ty matice tak nepřetěžujou good A jak už jsem to měl odplastovaný,taaak jsem tam namontoval alarm s immobilizerem a  votřesákem (nějakej JSE L688) sice jebka,ale funkci splní a ještě je vo to levnější pojištění goodgood (povinný ručení,celoroční havárka,krádež,živelná pohroma,vandalismus a 0% spoluučast za 5500kč na rok).Tááákže ještě přezout zadek a sezona muže plně začít goodgood smokinbeerwine


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Monty (Člen)
02.03.2012 07:22:48
Offline

Re: Ještě že tak ...

Kde to máš pojištěný?


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
Ballů (Člen)
02.03.2012 07:24:18
Offline

Re: Ještě že tak ...

Monty psal:

Kde to máš pojištěný?

Koop good


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Monty (Člen)
02.03.2012 07:25:41
Offline

Re: Ještě že tak ...

Pojistka vypadá zajímavě za ty groše.good


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
Ballů (Člen)
02.03.2012 07:31:11
Offline

Re: Ještě že tak ...

Monty psal:

Pojistka vypadá zajímavě za ty groše.good

To je skrze nějakou ženštinu co šéfovi pojišťuje mega drahý auta a musim tam mít co nejvíce zabezpečení (alarm,padáky,zámek kotouče,parkování v garáži) a ještě zohlednění bonusů co mám good


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Monty (Člen)
02.03.2012 07:44:01
Offline

Re: Ještě že tak ...

Fšechno bych měl.Snad jen ten bonus třeba menší.Ale i kdyby to bylo o něco dražší tak zase je v tom vše co je potřeba.Optám se na to.Taky tam mám nějaký pákygood


Když všechno zklame, je třeba přečíst si návod.
VikecB12 (Člen)
02.03.2012 07:54:48
Offline

Re: Ještě že tak ...

Neměl tam náhodou někdo předtím namontovanej právě ten rádobynosič SWmotech co je chycenej jenom na madle? To říkám furt,kdyš nosič na kufr,tak givi,ten je aspoň chycenej za ty velký šrouby a na novějším modelu pod zadníma stupačkamasmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ballů (Člen)
02.03.2012 08:39:41
Offline

Re: Ještě že tak ...

VikecB12 psal:

Neměl tam náhodou někdo předtím namontovanej právě ten rádobynosič SWmotech co je chycenej jenom na madle? To říkám furt,kdyš nosič na kufr,tak givi,ten je aspoň chycenej za ty velký šrouby a na novějším modelu pod zadníma stupačkamasmokin

SW zrovna ne,nějaky no name,ale chyceny uplně stejně-jen za madlobad


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Billy (Člen)
02.03.2012 08:42:36
Offline

Re: Ještě že tak ...

VikecB12 psal:

Neměl tam náhodou někdo předtím namontovanej právě ten rádobynosič SWmotech co je chycenej jenom na madle? To říkám furt,kdyš nosič na kufr,tak givi,ten je aspoň chycenej za ty velký šrouby a na novějším modelu pod zadníma stupačkamasmokin

presne na ten kram sem myslel taky, proc ze je to vyrvany. Hlavni duvod proc se me to nikdal nelibilo.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
02.03.2012 18:13:34
Offline

Re: Ještě že tak ...

mam u koop od Poly havarka kradez atd za nejakejch cca 4000kc plus povinne asi 1300 u te havarky mam 5% spoluucast.good


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ballů (Člen)
02.03.2012 20:17:42
Offline

Re: Ještě že tak ...

sonyk psal:

mam u koop od Poly havarka kradez atd za nejakejch cca 4000kc plus povinne asi 1300 u te havarky mam 5% spoluucast.good

Za tyhle love by to nenechal pojistit jen blazen good


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Ballů (Člen)
02.03.2012 20:20:52
Offline

Re: Ještě že tak ...

Billy psal:
VikecB12 psal:

Neměl tam náhodou někdo předtím namontovanej právě ten rádobynosič SWmotech co je chycenej jenom na madle? To říkám furt,kdyš nosič na kufr,tak givi,ten je aspoň chycenej za ty velký šrouby a na novějším modelu pod zadníma stupačkamasmokin

presne na ten kram sem myslel taky, proc ze je to vyrvany. Hlavni duvod proc se me to nikdal nelibilo.

To teda,radši tam budu mít spolehlivé lešení,než nenapadnou placku,co mi na cestě urve madlo i s kufrem good


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Banditatom (Člen)
02.03.2012 20:22:52
Offline

Re: Ještě že tak ...

VikecB12 psal:

Neměl tam náhodou někdo předtím namontovanej právě ten rádobynosič SWmotech co je chycenej jenom na madle? To říkám furt,kdyš nosič na kufr,tak givi,ten je aspoň chycenej za ty velký šrouby a na novějším modelu pod zadníma stupačkamasmokin

jedinej slušně vypadající nosičfuckbigsmile co se ti zas nelíbíbigsmile

jako první prototip už je v garáži ale nějak jsem se netrefil...

kdosi s fora na tom vezl bečkuevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr