Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » dilema při výběru kombošky

hlemejzd999 (Člen)
16.03.2014 17:28:43
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

Kožak psal:
hlemejzd999 psal:
SLUGI psal:


... zas není takovej problém ten sucháč odpárat, ale vzhledem k tomu že člověk nikdy neví (jako jesltli nezačně používat slajdry) tak se prodávaj i kožený flastry na ty sucháče evil

good

někde tu ty kožený placky mám ,dybys je potřeboval :)

no nikam je zatim nevyhazuj bigsmile
zejtra se pojedu podivat na ty kalhoty ,...teda esli mi vodepíšou , že je v tej Kutnej Hoře maj na prodejně  , pak mi nezbyde nic jinyho , než pokracovat dal do Mlady Boleslavi do jinyho vobchodu  ...kurva to tu nejsou nejaky poradny vobchody bliz ? ..secko okolo curakova


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2014 21:20:53
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

VikecB12 psal:
Petr J. psal:

...můj slavný němcký textil - FLM...bad

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 092298.jpg

Tak proti tomu teda zlatý PSIčko,tam se mě to jen jakoby zašpinilo/odřelo a víc nicgood Myslím na mojim kompletu,kterej sem si nechal šit někdy ve dvaceti letech a dodnes v něm jezdímcoolbigsmile Ale loni sem si koupil jednu fakt levnou dlouhou textilní bundu nějakýho noname výrobce a toe katastrofabigsmile Horko jak v prdeli a vo bezpečí si myslím svojebigsmile Takže nadále jezdím ve starejch hadrech a tuhle mrdku použivám jen když je chladnobigsmile No a su na vážkách,kterou bundu si koupit,jestli relyčko v černožluté k mé 100gs,nebo relyčko šedočervený k GSAbigsmile Nebo žádný a pak koupit nějakou voranžovou hadru...evil

ty voe ty .nemas co premejslet jaky hadry na vrtuli...tam existuje jedina varianta vlastne dve..bud origo BMW a nebo Touratech smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SLUGI (Člen)
16.03.2014 21:29:44
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

... tady se neřešej vrtule, ale spíš to že se komba přes zimu srazila evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Petr J. (Člen)
17.03.2014 09:43:10
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

K.a.s.y.m. psal:

ty voe ty .nemas co premejslet jaky hadry na vrtuli...tam existuje jedina varianta vlastne dve..bud origo BMW a nebo Touratech

...na vrtuli je těch správných značek víc....třeba Stadler, Rukka...cool

K.a.s.y.m. (Člen)
17.03.2014 10:53:47
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

ty voe ty .nemas co premejslet jaky hadry na vrtuli...tam existuje jedina varianta vlastne dve..bud origo BMW a nebo Touratech

...na vrtuli je těch správných značek víc....třeba Stadler, Rukka...cool

No ja
Napsal jen ty kterych si vsimam na nech zbohatlikach cyo si rikaj motorkari..bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
17.03.2014 13:30:18
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

K.a.s.y.m. psal:

No ja
Napsal jen ty kterych si vsimam na nech zbohatlikach cyo si rikaj motorkari..

...zbohatlíci jezdí na H-D nebo Ducati....bigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
17.03.2014 13:51:10
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

tak sem se byl v tej Kutnej Hoře podivat good- obchod je to pjeknej , kalhoty  na prodejně nejsou  ,ale tak jsem si vozkoušel ty samý  , jen novej model za 5900,- ...ten mi pasuje , tak ve stredu by mely bejt ty zlevneny za tech 3500,- ...ja myslim ze  za ty prachy 4SR  ujdou , no ni ? bigsmile
dal jsem mu  zalohu a holt tam sjedu  jeste jednou .
ale nejde mi do hlavy jedna vjec - proč to ty čůrácí  nečíslujou vsichni stejně ? ...ta moje bejvalá americká  kombineza z Pakistánu  měla číslo 54 ...teda byla mi už echt těsná , ale jedu sezonu bych v ni snad ještě dal bigsmile, bracha si privez ted MBW Gold Shark 58 ta mi byla akorat , ted jsem dneska vozkoušel tuSR a mam 60 surprised ...to přece neni možný bigsmile
to čísluje nejakej negramot vsem firmám  a strilí ty velikosti jen tak vod voka ? bigsmile
no nic , to ja jen tak smile1
ale gatě sou to pjekný goodgoodgood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2014 13:54:04
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

jo jeste fotku sem zapomněl idontknowbigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1500x1500-1324542020-predni.jpg


idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
SLUGI (Člen)
17.03.2014 14:06:23
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

... hele a nebude vono to tím že furt tak nějak "rosteš" a proto furt navyšuješ to číslo velikosti idontknow
... 54 - 58 - 60 ... evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2014 14:16:30
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

SLUGI psal:

... hele a nebude vono to tím že furt tak nějak "rosteš" a proto furt navyšuješ to číslo velikosti idontknow
... 54 - 58 - 60 ... evil

jako během tejdne jo ? bigsmile tu kombi jsem prodal predevcirem , to mi byla rikam tesna , ale v pohodě  by to jeste dala , ten den jsem zkousel brachovu 58 a dneska 60 ..jo a o dylce ani nemluvim idontknow . to bych vyzved na prvni misto ! bigsmile - každá jiná ! 58 MBW dlouhá , 58 4SR krátká , pakistán 54 tak akorát idontknow
prostě  na piču , no ale co ...vážim tak nejak furt stejně , jen se mi to stehuje po těle nahoru dolu bigsmile
...ted je to tak v půlce bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
SLUGI (Člen)
17.03.2014 14:51:47
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

... njn., "nová doba" - nic není nemožné  bigsmile evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
XJelen (Člen)
18.03.2014 08:29:51
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

šnek - jenom detail... čtyři roky stará (nošená) 54 se rovná nový minimálně 56 (klíďo i víc). Rozdíly samosebou mezi výrobcema jsou, jenom pozor na to, co to udělá po roce nošení! Legendární můj nákup u Louis první kůže, kdy mi Zvíře řeklo, že mám zkoušet velikosti a až nebudu moc zapnutej dejchat, tak o jednu velikost vejš surprised Dodnes jsem mu za to vděčnej, protože přes veškerej počáteční vejsměch krušnohorskejch hovad mám kombu bez "pytle na prdeli" a sedí  jak má i po šesti letech.goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
18.03.2014 08:55:39
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

XJelen psal:

šnek - jenom detail... čtyři roky stará (nošená) 54 se rovná nový minimálně 56 (klíďo i víc). Rozdíly samosebou mezi výrobcema jsou, jenom pozor na to, co to udělá po roce nošení! Legendární můj nákup u Louis první kůže, kdy mi Zvíře řeklo, že mám zkoušet velikosti a až nebudu moc zapnutej dejchat, tak o jednu velikost vejš surprised Dodnes jsem mu za to vděčnej, protože přes veškerej počáteční vejsměch krušnohorskejch hovad mám kombu bez "pytle na prdeli" a sedí  jak má i po šesti letech.goodbigsmile

...ten direktór má rechtgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2014 09:06:30
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

Filous psal:
XJelen psal:

šnek - jenom detail... čtyři roky stará (nošená) 54 se rovná nový minimálně 56 (klíďo i víc). Rozdíly samosebou mezi výrobcema jsou, jenom pozor na to, co to udělá po roce nošení! Legendární můj nákup u Louis první kůže, kdy mi Zvíře řeklo, že mám zkoušet velikosti a až nebudu moc zapnutej dejchat, tak o jednu velikost vejš surprised Dodnes jsem mu za to vděčnej, protože přes veškerej počáteční vejsměch krušnohorskejch hovad mám kombu bez "pytle na prdeli" a sedí  jak má i po šesti letech.goodbigsmile

...ten direktór má rechtgood

já vim..to mi řikal taky tenkrát prodejce a dodneška jsem neměl na prdeli pytel taky , jen sem z ní vyrost no..
jako na prdeli a v nohou to bylo v ólrajtu, ale pres ruce v predlokti uz jsem ji stezi zapnul a v ramenou  mušel jsem vyndat ty vnitrni chrániče ...uz mi byla daleko tesnejsi , nez jsem ji kupoval smile2
a ještě nezbytné foto bigsmile...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_20140315_165536.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_20140315_165552.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
huskyb12 (Administrator)
18.03.2014 21:03:22
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

Filous psal:
XJelen psal:

šnek - jenom detail... čtyři roky stará (nošená) 54 se rovná nový minimálně 56 (klíďo i víc). Rozdíly samosebou mezi výrobcema jsou, jenom pozor na to, co to udělá po roce nošení! Legendární můj nákup u Louis první kůže, kdy mi Zvíře řeklo, že mám zkoušet velikosti a až nebudu moc zapnutej dejchat, tak o jednu velikost vejš surprised Dodnes jsem mu za to vděčnej, protože přes veškerej počáteční vejsměch krušnohorskejch hovad mám kombu bez "pytle na prdeli" a sedí  jak má i po šesti letech.goodbigsmile

...ten direktór má rechtgood

najednou evil


ale di, Ty brepto ...
Petr J. (Člen)
18.03.2014 22:28:53
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

hlemejzd999 psal:

a ještě nezbytné foto

...Fast and Furious ? bigsmile

Frodo89 (Člen)
19.03.2014 00:31:31
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

XJelen psal:

šnek - jenom detail... čtyři roky stará (nošená) 54 se rovná nový minimálně 56 (klíďo i víc). Rozdíly samosebou mezi výrobcema jsou, jenom pozor na to, co to udělá po roce nošení! Legendární můj nákup u Louis první kůže, kdy mi Zvíře řeklo, že mám zkoušet velikosti a až nebudu moc zapnutej dejchat, tak o jednu velikost vejš surprised Dodnes jsem mu za to vděčnej, protože přes veškerej počáteční vejsměch krušnohorskejch hovad mám kombu bez "pytle na prdeli" a sedí  jak má i po šesti letech.goodbigsmile

Jelene, toto má jeden háček. Nesmíš si ji zkoušet na podzim a na jaře se pak divit... Bohužel muj problem...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
honza1977 (Člen)
19.03.2014 18:41:36
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

hlemejzd999 psal:

kua ste mě postrašili s tema fotkama bigsmile...no asi pujdu do tech koženejch legín , ale serou me tam ty sucháče na slajdry - já to nepotrebuju

A co tyhle nad těma přemejšlim já, jestli se mi bude chtít a zbyde patřičnej vobnos

honza1977 (Člen)
19.03.2014 18:51:39
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

honza1977 psal:
hlemejzd999 psal:

kua ste mě postrašili s tema fotkama bigsmile...no asi pujdu do tech koženejch legín , ale serou me tam ty sucháče na slajdry - já to nepotrebuju

A co tyhle nad těma přemejšlim já, jestli se mi bude chtít a zbyde patřičnej vobnos

http://www.4sr.cz/katalog/moto-kalhoty/naked-shine.html

hlemejzd999 (Člen)
19.03.2014 20:19:19
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

tak kurva to je neco s kalhotama ...dneska jsem tam byl pro ně si je vyzvednout a nakonec sem je nevzal - ty šedesátky starší model jsou jinak šitý , než ty nový ,  a i když je to prej jakože stejný  , tak ty vetší 60 jsem sotva zapnul přes boky idontknow, ty 58 novej model  sem zapnul a zas   byly krátký hodně nad kotníkama a navíc se mi nelíbily ty závodnický kolena ...ty chrániče u tech novejch modelů jsou hrozně vystouplý a delá to skoro další nohu - to je tak pro smrže , nebo na vokruh , tak jsem chtel prave ten starší model s tim normálnim kolenem .
ty velikosti proste flákaj na ty cedule , jak se jim zlíbí
aby vod jedný firmy dvoje kalhoty měly takovýhle rozdíly - to mi ho teda vyndej
nakonec jsem vzal vot Džestra  MBW 58 surprised, který mi seděj na prdeli hezky
mrdat kalhoty vole do píči
jdu si votevřít po tej anabázi bahno


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
19.03.2014 20:35:53
Offline

Re: dilema při výběru kombošky

...
jsou to tyto bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_mbw.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr