Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » akce u Jastera

Loser (Administrator)
25.09.2013 16:52:47
Offline

Re: akce u Jastera

Banditatom psal:
Loser psal:
vendous psal:

Už mám co tam patřej

A tady ten nažranej had jak se slíbil  bigsmile bigsmile

http://vendous.1.sweb.cz/Moto/Vendous%201.jpg

A netlemte se nahlas vy pussy

hele ty Vendeline, a jak tam mas pridelany ty listy u plovoucky? Nalepeny nebo na hackach? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

silikon pičulíne!!! co ti říká silikonbigsmilebigsmilebigsmile

Silikon mi nic nerika. Ja uz ted musim poslouchat jen pani, prej idontknow Ale ona o silikonu cosi rikala. A taky o kozach. Moc jsem to nechapal, ale prej se mi to nelibi idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
25.09.2013 17:32:42
Offline

Re: akce u Jastera

Loser psal:
Banditatom psal:
Loser psal:


hele ty Vendeline, a jak tam mas pridelany ty listy u plovoucky? Nalepeny nebo na hackach? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

silikon pičulíne!!! co ti říká silikonbigsmilebigsmilebigsmile

Silikon mi nic nerika. Ja uz ted musim poslouchat jen pani, prej idontknow Ale ona o silikonu cosi rikala. A taky o kozach. Moc jsem to nechapal, ale prej se mi to nelibi idontknow

aha jsem na tom dost podobněbigsmile taky musím být šťastnýbigsmilebavíme se o průmyslovém silikonu né o silikonu na zvětšení kůzlátek v tvojem chlívku.  tzn. zajdi do barev laků železářství baumaxu...a na papírek si napiš trasnparentní silikon nebo pokud cheš být ech frajer tak mamut ale ten už nikdo nidky nesundábigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
25.09.2013 17:58:51
Offline

Re: akce u Jastera

Banditatom psal:
Loser psal:
Banditatom psal:


silikon pičulíne!!! co ti říká silikonbigsmilebigsmilebigsmile

Silikon mi nic nerika. Ja uz ted musim poslouchat jen pani, prej idontknow Ale ona o silikonu cosi rikala. A taky o kozach. Moc jsem to nechapal, ale prej se mi to nelibi idontknow

aha jsem na tom dost podobněbigsmile taky musím být šťastnýbigsmilebavíme se o průmyslovém silikonu né o silikonu na zvětšení kůzlátek v tvojem chlívku.  tzn. zajdi do barev laků železářství baumaxu...a na papírek si napiš trasnparentní silikon nebo pokud cheš být ech frajer tak mamut ale ten už nikdo nidky nesundábigsmile

Voe, ty ses taky jatro bigsmile Ja chtel jen Vendovi udelat radost, ze se mu nesmeju jako ostatni, ale ze jsem si vsim tech list. A ty mi zde hned udelas prednasku bigsmile Silikonu mam doma po kokot. I toho mamuta a dokonce i ty hacky na listy. A taky priklepofku, kladivo, mafla, akuvrtacku a spoustu dalsich krasnejch veci, ktery neumim pouzivat a stoprocentni vim, ze mi jednou ublizej bigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
25.09.2013 18:03:54
Offline

Re: akce u Jastera

Loser psal:
Banditatom psal:
Loser psal:


Silikon mi nic nerika. Ja uz ted musim poslouchat jen pani, prej idontknow Ale ona o silikonu cosi rikala. A taky o kozach. Moc jsem to nechapal, ale prej se mi to nelibi idontknow

aha jsem na tom dost podobněbigsmile taky musím být šťastnýbigsmilebavíme se o průmyslovém silikonu né o silikonu na zvětšení kůzlátek v tvojem chlívku.  tzn. zajdi do barev laků železářství baumaxu...a na papírek si napiš trasnparentní silikon nebo pokud cheš být ech frajer tak mamut ale ten už nikdo nidky nesundábigsmile

Voe, ty ses taky jatro bigsmile Ja chtel jen Vendovi udelat radost, ze se mu nesmeju jako ostatni, ale ze jsem si vsim tech list. A ty mi zde hned udelas prednasku bigsmile Silikonu mam doma po kokot. I toho mamuta a dokonce i ty hacky na listy. A taky priklepofku, kladivo, mafla, akuvrtacku a spoustu dalsich krasnejch veci, ktery neumim pouzivat a stoprocentni vim, ze mi jednou ublizej bigsmilebigsmile

100% to vim taky bigsmile jo ale rezacku na plovoucku si kupoval nadvakrat to vim takyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vendous (Člen)
25.09.2013 18:58:47
Offline

Re: akce u Jastera

Tak lišty sou lepený na mamuta a dělám to tak všude, pokud to nedrží hned tak přichytím malim hřebíčkem.
Každopádně bych vám všem kteří uvažujete o koupi plovoučky tak si kupte rači lino.
Plovoučka je studená, umělá, tvrdá podlaha.

No a k hadrům jen tolik že sem spokojenej parchant a jelikož sem hold tlustej tak v tom vypadám trochu jinak než ostatní. Sem rád že se v tom dobře cejtim a dobře se mi v tom jezdí. No a hlavně za ty peníze není co řešitgood


Smrt je ze všeho to poslední.
Jaster (Člen)
25.09.2013 20:40:16
Offline

Re: akce u Jastera

Osi - v objednávkách MBW to vypadá že balík dnes stihli poslat, tak možná už zítra tu bude a hned pošlu, takže do pátku u tebe pokud pošta nezklame... good


motto "Vem za heft a val"
Koldan (Člen)
25.09.2013 20:44:54
Offline

Re: akce u Jastera

vendous psal:

Tak lišty sou lepený na mamuta a dělám to tak všude, pokud to nedrží hned tak přichytím malim hřebíčkem.
Každopádně bych vám všem kteří uvažujete o koupi plovoučky tak si kupte rači lino.
Plovoučka je studená, umělá, tvrdá podlaha.


No a k hadrům jen tolik že sem spokojenej parchant a jelikož sem hold tlustej tak v tom vypadám trochu jinak než ostatní. Sem rád že se v tom dobře cejtim a dobře se mi v tom jezdí. No a hlavně za ty peníze není co řešitgood

no zvažuju. páč to potřebuju udělat v patře, kde je jen záklop a zátěžový koberec a vržou desky, tag nějak doufám, že to bude lepčejší než právě to lino. jakous měl skladbu?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
yebat (Člen)
25.09.2013 21:22:30
Offline

Re: akce u Jastera

taky už bych plovoučku hodně zvážil... mám jí v podstatě v celym bytě, kromě ložnice... nebyla to nějáká levná mrdka, ale něco kolem 600 za metr... a i když mám rovný podlahy, a mám pod tim tu 6mm pěnovou desku, tak když jdu po chodbě, začíná to vrzat...bad

vendous (Člen)
25.09.2013 21:32:46
Offline

Re: akce u Jastera

Pokud vržou desky tak ti plovoučka stopro nepomůže


Smrt je ze všeho to poslední.
osiris (Člen)
25.09.2013 21:52:35
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:

Osi - v objednávkách MBW to vypadá že balík dnes stihli poslat, tak možná už zítra tu bude a hned pošlu, takže do pátku u tebe pokud pošta nezklame... good

...skvělá práce good a i když to vlastně ani nepotřebuju, tak je to fajn smile1 ...ještě jednou dík a tvoje služby doporučuju cool

ps: jo a ty trouby s tou podlahou vodsaď vypíčuj do prdele, ať si o tom jdou pindat do jinýho vlákna bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jaster (Člen)
25.09.2013 22:00:19
Offline

Re: akce u Jastera

osiris psal:
Jaster psal:

Osi - v objednávkách MBW to vypadá že balík dnes stihli poslat, tak možná už zítra tu bude a hned pošlu, takže do pátku u tebe pokud pošta nezklame... good

...skvělá práce good a i když to vlastně ani nepotřebuju, tak je to fajn smile1 ...ještě jednou dík a tvoje služby doporučuju cool

ps: jo a ty trouby s tou podlahou vodsaď vypíčuj do prdele, ať si o tom jdou pindat do jinýho vlákna bigsmile

good díky, člověk se musí snažit furt a hlavně když mě to stále baví...

ps: aspoň je vlákno živý bigsmile a pak mi třeba někdo bude volat jestli prodávám plovoučku bigsmile


motto "Vem za heft a val"
VikecB12 (Člen)
25.09.2013 22:19:46
Offline

Re: akce u Jastera

Koldan psal:
vendous psal:

Tak lišty sou lepený na mamuta a dělám to tak všude, pokud to nedrží hned tak přichytím malim hřebíčkem.
Každopádně bych vám všem kteří uvažujete o koupi plovoučky tak si kupte rači lino.
Plovoučka je studená, umělá, tvrdá podlaha.


No a k hadrům jen tolik že sem spokojenej parchant a jelikož sem hold tlustej tak v tom vypadám trochu jinak než ostatní. Sem rád že se v tom dobře cejtim a dobře se mi v tom jezdí. No a hlavně za ty peníze není co řešitgood

no zvažuju. páč to potřebuju udělat v patře, kde je jen záklop a zátěžový koberec a vržou desky, tag nějak doufám, že to bude lepčejší než právě to lino. jakous měl skladbu?

Frkl bych na ty prkna jednu vrstvu OSB desek,nic tlustýho a na to plovoučku a fertig. Já dával na OSBčko 4mm té zelené hobry nebo jak se to menuje a na to plovoučku,líbí se mě to víc,protože ta podlaha se tak "neboří" pod nohama jako při použití té pěnovky.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yebat (Člen)
25.09.2013 22:24:42
Offline

Re: akce u Jastera

vendous psal:

Pokud vržou desky tak ti plovoučka stopro nepomůže

podlaha je betonová, vrže ta plovoučka...

osiris (Člen)
27.09.2013 15:42:19
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:
osiris psal:
Jaster psal:

Osi - v objednávkách MBW to vypadá že balík dnes stihli poslat, tak možná už zítra tu bude a hned pošlu, takže do pátku u tebe pokud pošta nezklame... good

...skvělá práce good a i když to vlastně ani nepotřebuju, tak je to fajn smile1 ...ještě jednou dík a tvoje služby doporučuju cool

ps: jo a ty trouby s tou podlahou vodsaď vypíčuj do prdele, ať si o tom jdou pindat do jinýho vlákna bigsmile

good díky, člověk se musí snažit furt a hlavně když mě to stále baví...

ps: aspoň je vlákno živý bigsmile a pak mi třeba někdo bude volat jestli prodávám plovoučku bigsmile

...pošta zklamala ...to jen abys věděl jakýho (poštovního) hada si hřeješ na prsou smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jaster (Člen)
27.09.2013 18:51:35
Offline

Re: akce u Jastera

osiris psal:
Jaster psal:
osiris psal:


...skvělá práce good a i když to vlastně ani nepotřebuju, tak je to fajn smile1 ...ještě jednou dík a tvoje služby doporučuju cool

ps: jo a ty trouby s tou podlahou vodsaď vypíčuj do prdele, ať si o tom jdou pindat do jinýho vlákna bigsmile

good díky, člověk se musí snažit furt a hlavně když mě to stále baví...

ps: aspoň je vlákno živý bigsmile a pak mi třeba někdo bude volat jestli prodávám plovoučku bigsmile

...pošta zklamala ...to jen abys věděl jakýho (poštovního) hada si hřeješ na prsou smile1

:D z mbw to poslali ve čtvrtek ráno nakonec, takže to došlo dnes a stihl jsem to poslat, tak snad nezklame.
Mě právě sklamalo v autě turbo vyměněný před 2měsícema, je na něj záruka a tak mi ho údajně vymění za jiný hned. ale bez auta jsem jak bez rukou bad


motto "Vem za heft a val"
osiris (Člen)
27.09.2013 19:07:48
Offline

Re: akce u Jastera

...v pohodě, vůbec nic se neděje smile1
...no a ty jezdi zatím třeba s pošťákama, nic nestineš, nikde nebudeš, nic neuděláš, ale budeš to mít celej den vždycky napínavý bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jaster (Člen)
27.09.2013 22:26:11
Offline

Re: akce u Jastera

osiris psal:

...v pohodě, vůbec nic se neděje smile1
...no a ty jezdi zatím třeba s pošťákama, nic nestineš, nikde nebudeš, nic neuděláš, ale budeš to mít celej den vždycky napínavý bigsmile

musím zaklepat, ale 90% zásilek doručí v pořádku a včas jak mají do druhýho pracovního dne bigsmilegood


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
16.10.2013 19:56:11
Offline

Re: akce u Jastera

Vánoce se pomalu ale jistě blíží

Moto dárky
http://www.dalfos-moto.cz/darky-pro-motorkare

Trička s celopotiskem a rc modely:
http://www.uzasnatricka.cz/


motto "Vem za heft a val"
Luky01 (Nový člen)
02.11.2013 19:03:29
Offline

Re: akce u Jastera

Tak Coldkillers oblečení vyzkoušený, funguje a sedí skvěle.

Super obchodgood

Jaster (Člen)
04.11.2013 10:05:14
Offline

Re: akce u Jastera

Luky01 psal:

Tak Coldkillers oblečení vyzkoušený, funguje a sedí skvěle.

Super obchodgood

s Coldkillers jsem taky spokojen, ať slouží good


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
14.11.2013 09:58:03
Offline

Re: akce u Jastera

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ!
Z výprodejového stojanu na naší vzorkovně slevy 50%.
Produkty ani ceny nemáme na e-shopu všechny, doporučujeme navštívit vzorkovnu v otvírací dobu nebo ve smluvený čas. V případě že si nevyberete z výprodeje, dám vám slevu 10% na ostatní skladové zásoby!
www.dalfos-moto.cz

Na stojanu jsou textilní i kožené bundy a kalhoty, převážně textilní.
Starší kolekce i aktuální...


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
15.01.2014 18:44:03
Offline

Re: akce u Jastera

Zdravím, novinky 2014 už se postupně přidávají. Bude toho zase dost od MBW, Modeka, Difi, atd. Od února budeme nově nabízet taky helmy HJC. Dám vědět cool
Bohužel se zvedaly ceny a u Difi ještě u pár modelů budou...

Novinky postupně přidávám sem:
http://www.dalfos-moto.cz/novinky

Postupně doplňuju i výprodej modelů, který v roce 2014 už nebudou
http://www.dalfos-moto.cz/vyprodej-motovybaveni

A z triček z USA taky dost novinek, ty jsou zas tu:
http://www.uzasnatricka.cz/NOVINKY

I v roce 2014 pičo slevy! good Těším se až zas někoho z vás co už přijeli znovu uvidím :)


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
28.01.2014 13:14:43
Offline

Re: akce u Jastera

Novinky MBW, Modeka, Difi, Lazer, Oneal, Dane už máme na e-shopu. Ještě ale není vše
http://www.dalfos-moto.cz/novinky

Něco od MBW už mám na skladě, Boty, bundy Stanley, Neo, Goldie

Kamery do auta Truecam tento týden dorazí opět oba modely na vzorkovnu.


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
04.02.2014 21:01:37
Offline

Re: akce u Jastera

Zdravím,

helmy HJC ode dneška přidávám včetně novinek.
http://www.dalfos-moto.cz/hjc-helmy-na-motorku

Pičo slevy jistý good


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
17.02.2014 10:46:28
Offline

Re: akce u Jastera

http://www.dalfos-moto.cz/fotky6185/slider/4ROKY.jpg


Tak 15.února fungujem už 4roky, docela to letí.

Rozdáváme slevy na objednávky do konce února!
Sleva bude započtena s Naším přijetím objednávky

Sleva 20%
na helmy HJC a NOX, rukavice Wintex, kosmetika a maziva MUC-OFF

Sleva 15%
na motooblečení MBW a DIFI, boty Gaerne, termoprádlo Coldkillers

Sleva 10%
na laděné výfuky IXIL, oleje REPSOL

info: http://www.dalfos-moto.cz/dalfos-moto/0/0/2/93


motto "Vem za heft a val"
hlemejzd999 (Člen)
15.03.2014 23:11:36
Offline

Re: akce u Jastera

cus - v tomhle vlakne http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=15560 jsi se zminoval , ze bys dokazal sehnat ty Trilobity  a koukal jsem na e-shopu , ze mas i ty MBW Joey (ty se mi taky liběj )
bylo by mozny je nekdy vyzkouset  na  prodejne ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
16.03.2014 21:25:34
Offline

Re: akce u Jastera

hlemejzd999 psal:

cus - v tomhle vlakne http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=15560 jsi se zminoval , ze bys dokazal sehnat ty Trilobity  a koukal jsem na e-shopu , ze mas i ty MBW Joey (ty se mi taky liběj )
bylo by mozny je nekdy vyzkouset  na  prodejne ?

Trillobite beru z bc na objednávku, skladem je běžně nedržím. ty mbw Joe byly teď vyprodaný, byl o ně velkej zájem že se vyprodali i v mbw během měsíce. ale už v týdnu dorazila nová zásilka a už je prý zas mají. Jakou cca velikost potřebuješ? budu nějaký kusy objednávat tento nebo příští týden. z mbw mi chodí zásilky 1-2x týdně


motto "Vem za heft a val"
hlemejzd999 (Člen)
16.03.2014 21:58:11
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:
hlemejzd999 psal:

cus - v tomhle vlakne http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=15560 jsi se zminoval , ze bys dokazal sehnat ty Trilobity  a koukal jsem na e-shopu , ze mas i ty MBW Joey (ty se mi taky liběj )
bylo by mozny je nekdy vyzkouset  na  prodejne ?

Trillobite beru z bc na objednávku, skladem je běžně nedržím. ty mbw Joe byly teď vyprodaný, byl o ně velkej zájem že se vyprodali i v mbw během měsíce. ale už v týdnu dorazila nová zásilka a už je prý zas mají. Jakou cca velikost potřebuješ? budu nějaký kusy objednávat tento nebo příští týden. z mbw mi chodí zásilky 1-2x týdně

hele už jsem se rozhodl , ze do tech kevlarek nepujdu , ale spis nějaký ty kožený kalhoty ... mas  něco na prodejně  v tech Libenicich ? ...zejtra pojedu v okolo , tak bych se mrk  ,ale něco většího ( klustej profil)
  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
16.03.2014 22:08:22
Offline

Re: akce u Jastera

hlemejzd999 psal:
Jaster psal:
hlemejzd999 psal:

cus - v tomhle vlakne http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=15560 jsi se zminoval , ze bys dokazal sehnat ty Trilobity  a koukal jsem na e-shopu , ze mas i ty MBW Joey (ty se mi taky liběj )
bylo by mozny je nekdy vyzkouset  na  prodejne ?

Trillobite beru z bc na objednávku, skladem je běžně nedržím. ty mbw Joe byly teď vyprodaný, byl o ně velkej zájem že se vyprodali i v mbw během měsíce. ale už v týdnu dorazila nová zásilka a už je prý zas mají. Jakou cca velikost potřebuješ? budu nějaký kusy objednávat tento nebo příští týden. z mbw mi chodí zásilky 1-2x týdně

hele už jsem se rozhodl , ze do tech kevlarek nepujdu , ale spis nějaký ty kožený kalhoty ... mas  něco na prodejně  v tech Libenicich ? ...zejtra pojedu v okolo , tak bych se mrk  ,ale něco většího ( klustej profil)
  bigsmile

hele něco se myslím najde bigsmile stav se, jsem tam 17-19h, pokud pojedeš dřív tak zavolej předem a domluvíme se. přes dopoledne balíkuju, po víkendu je toho vždy víc, tak občas nestíhám do oběda.


motto "Vem za heft a val"
hlemejzd999 (Člen)
16.03.2014 22:09:43
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:
hlemejzd999 psal:
Jaster psal:


Trillobite beru z bc na objednávku, skladem je běžně nedržím. ty mbw Joe byly teď vyprodaný, byl o ně velkej zájem že se vyprodali i v mbw během měsíce. ale už v týdnu dorazila nová zásilka a už je prý zas mají. Jakou cca velikost potřebuješ? budu nějaký kusy objednávat tento nebo příští týden. z mbw mi chodí zásilky 1-2x týdně

hele už jsem se rozhodl , ze do tech kevlarek nepujdu , ale spis nějaký ty kožený kalhoty ... mas  něco na prodejně  v tech Libenicich ? ...zejtra pojedu v okolo , tak bych se mrk  ,ale něco většího ( klustej profil)
  bigsmile

hele něco se myslím najde bigsmile stav se, jsem tam 17-19h, pokud pojedeš dřív tak zavolej předem a domluvíme se. přes dopoledne balíkuju, po víkendu je toho vždy víc, tak občas nestíhám do oběda.

jasný ,já když tak budu volat good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2014 16:07:22
Offline

Re: akce u Jastera

tak sem k vám ani nedojel ...zasek sem se v KH , tak někdy  jindy smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
17.03.2014 16:32:44
Offline

Re: akce u Jastera

hlemejzd999 psal:

tak sem k vám ani nedojel ...zasek sem se v KH , tak někdy  jindy smile1

zrovna jsem si říkal jestli dorazíš bigsmile tak jsem se podíval sem


motto "Vem za heft a val"
Kožak (Člen)
17.03.2014 17:27:21
Offline

Re: akce u Jastera

hlemejzd999 psal:

tak sem k vám ani nedojel ...zasek sem se v KH , tak někdy  jindy smile1

copak ...nějaká chyba na tom tvém praktickém autě ? :)


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2014 17:33:06
Offline

Re: akce u Jastera

Kožak psal:
hlemejzd999 psal:

tak sem k vám ani nedojel ...zasek sem se v KH , tak někdy  jindy smile1

copak ...nějaká chyba na tom tvém praktickém autě ? :)

ale ne ee ... moje nákupní taška jezdí skvele...jako v krámu s motohadrama sem se zasek  ...a dal už jsem nepotřeboval jet jinam...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pšán (Člen)
17.03.2014 19:30:21
Offline

Re: akce u Jastera

hlemejzd999 psal:
Kožak psal:
hlemejzd999 psal:

tak sem k vám ani nedojel ...zasek sem se v KH , tak někdy  jindy smile1

copak ...nějaká chyba na tom tvém praktickém autě ? :)

ale ne ee ... moje nákupní taška jezdí skvele...jako v krámu s motohadrama sem se zasek  ...a dal už jsem nepotřeboval jet jinam...

..už je to dvě hoďky,cos tu naposledy psal..
..takže oblečený do hadrů už jseš,ninja pes na tebe vejrá,žena mačká spoušť (foťáku)
..tak nedělej Zagorku a dej sem foto..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
vendous (Člen)
17.03.2014 21:08:03
Offline

Re: akce u Jastera

good bigsmilebigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2014 21:47:35
Offline

Re: akce u Jastera

kdybyste měli facebook , tak víte , že nedavam fotky jen sem a ze toho mam víc  bigsmile
nestíhám , no smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_sygic.jpg


to neni jak Kelly , ze si vystaci s jednim vlaknem na celej zivot bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
19.03.2014 20:08:18
Offline

Re: akce u Jastera

tak dík Džestre ještě jednou , bezva cena , super , zejtra je vozkoušim v terénu ... good vybrat na mou prdel kalhoty je porod redfacebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pšán (Člen)
19.03.2014 20:23:10
Offline

Re: akce u Jastera

..Jaster,děláš do moto hadrů,tak se obracím na tebe..
..asi budu potřebovat krátké rukavice,kožené (možno minim.textilu)
..něco jako alpinestars sp-x,oj xs-1,clover rsc atd.
..pokud do toho vidí někdo další,klidně pište ..
..díky..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jaster (Člen)
19.03.2014 20:43:33
Offline

Re: akce u Jastera

hlemejžd - hlavně že jsi vybral a štěstí že zrovna ta velikost přesně pro tebe tu byla good bigsmile určitě budou sloužit dobře

Pšán - když cca 14dní vydržíš, přijdou mi rukavice Shima krátký který vychází z jejich nejvyšších modelů VRS a RS-1. Knox chrániče, klokan na dlani, atd. Cenově si nepamatuju přesně, ale budou myslím kolem 1700kč, mám katalog na firmě s novinkama, tak snad nezapomenu a zítra se ti podívám kolik bude cena maloobchodní, pičo sleva jistá. Zatím na webu zveřejněny nejsou, ale měl jsem na ruce už vzorek a dobrý. Je vidět na všech rukavicích shim že se zabývají výrobou a vývojem rukavic a v daných cenových relacích nic lepšího asi neni. Letos začali dělat i boty, třeba boty s kloubem, nastavitelná přeska přes holeň, atd. a cenově 3700kč, což mi přijde taky super cena. Vzorek mi ukazovali v pátek a určitě budu brát na prodejnu, protože kvalita a cena good
Rukavice pár modelů:
http://www.dalfos-moto.cz/shima-rukavice
Boty: víc info ke konci března až dorazí od výrobce do čr
http://www.dalfos-moto.cz/shima-boty


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
28.03.2014 12:31:28
Offline

Re: akce u Jastera

TO Pšán

Krátký sportovní rukavice Shima XRS vychází z nejvyššího modelu VRS
MOC je pro letošní rok 1799kč.
Budou dostupný během 1-2týdnů v ČR v černým nebo bílým provedení.
Fotky:

http://shima.pl/419-thickbox_default/xrs-black.jpg


http://shima.pl/416-thickbox_default/xrs-white.jpg

motto "Vem za heft a val"
Dado (Člen)
07.04.2014 20:44:22
Offline

Re: akce u Jastera

měl jsem ten top model na ruce na Motosalonu, a jsou fakt gut, jak píše Jaster, nic lepšího za tyhle děngy nejni, až budou dej vědět určitě bych ty běloby vzalgoodsmile1, jo asi bych zajel do Líbeznic potřebujem nějakej ten stáčenej čističbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Jaster (Člen)
08.04.2014 00:10:15
Offline

Re: akce u Jastera

Dado psal:

měl jsem ten top model na ruce na Motosalonu, a jsou fakt gut, jak píše Jaster, nic lepšího za tyhle děngy nejni, až budou dej vědět určitě bych ty běloby vzalgoodsmile1, jo asi bych zajel do Líbeznic potřebujem nějakej ten stáčenej čističbigsmile

Já tu mám zatím jen RS - 1 pár velikostí z těch vyšších modelů. Ty VRS a krátký tu nemám, protože stále nepřišly. Ale tenhle nebo příští týden to má být dostupný. goodgood

Jo a nejsem z Líbeznic ale Libenic bigsmile Občas si to lidi pletou a volají mi že jsou v Líbeznici a nemůžou to najít bigsmile bigsmile  I když někdy blbě hledají i v Libenicích, mám na plotě asi málo bannerů furt surprised Ale už je připravený větší až dodělám novou prodejnu.


motto "Vem za heft a val"
Dado (Člen)
08.04.2014 14:33:19
Offline

Re: akce u Jastera

A je to teda mezi KH a KOL?
idontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Kožak (Člen)
08.04.2014 14:41:57
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:
Dado psal:

měl jsem ten top model na ruce na Motosalonu, a jsou fakt gut, jak píše Jaster, nic lepšího za tyhle děngy nejni, až budou dej vědět určitě bych ty běloby vzalgoodsmile1, jo asi bych zajel do Líbeznic potřebujem nějakej ten stáčenej čističbigsmile

Já tu mám zatím jen RS - 1 pár velikostí z těch vyšších modelů. Ty VRS a krátký tu nemám, protože stále nepřišly. Ale tenhle nebo příští týden to má být dostupný. goodgood

Jo a nejsem z Líbeznic ale Libenic bigsmile Občas si to lidi pletou a volají mi že jsou v Líbeznici a nemůžou to najít bigsmile bigsmile  I když někdy blbě hledají i v Libenicích, mám na plotě asi málo bannerů furt surprised Ale už je připravený větší až dodělám novou prodejnu.

a nechceš tu votevřít pobočku ? to vošéfuju ;)


MRDAT!!!
gore (Člen)
08.04.2014 14:43:02
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:

Jo a nejsem z Líbeznic ale Libenic bigsmile Občas si to lidi pletou a volají mi že jsou v Líbeznici a nemůžou to najít bigsmile bigsmile  I když někdy blbě hledají i v Libenicích, mám na plotě asi málo bannerů furt surprised Ale už je připravený větší až dodělám novou prodejnu.

..bigsmile Kožak se Šulajzem se jako líbeznicky nebudou zlobit gdyž  si dovolim tě poopravitbigsmile tag jako ti ty seš f LIBENICÍCH tag ti lidi volaj že sou f LÍBEZNICÍCHgood ne f LÍBEZNICIsick
..to já jen tag ale kluci by mohly bejt nasraný že se tady przní nazef jejich vesnicebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Kožak (Člen)
08.04.2014 14:52:49
Offline

Re: akce u Jastera

gore psal:
Jaster psal:

Jo a nejsem z Líbeznic ale Libenic bigsmile Občas si to lidi pletou a volají mi že jsou v Líbeznici a nemůžou to najít bigsmile bigsmile  I když někdy blbě hledají i v Libenicích, mám na plotě asi málo bannerů furt surprised Ale už je připravený větší až dodělám novou prodejnu.

..bigsmile Kožak se Šulajzem se jako líbeznicky nebudou zlobit gdyž  si dovolim tě poopravitbigsmile tag jako ti ty seš f LIBENICÍCH tag ti lidi volaj že sou f LÍBEZNICÍCHgood ne f LÍBEZNICIsick
..to já jen tag ale kluci by mohly bejt nasraný že se tady przní nazef jejich vesnicebigsmilebigsmile

jj ...za Líbeznici bych tlouk bigsmile


MRDAT!!!
Michal Dk (Člen)
08.04.2014 15:08:02
Offline

Re: akce u Jastera

Libeznice je světová  tam je to samá celebritabigsmilebigsmile   http://www.super.cz/254525-iveto-bartos … tkami.html

gore (Člen)
08.04.2014 15:25:05
Offline

Re: akce u Jastera

Michal Dk psal:

Libeznice je světová  tam je to samá celebritabigsmilebigsmile   http://www.super.cz/254525-iveto-bartos … tkami.html

...bigsmile zase špatně, Kožaku budeš  muset tlouctbigsmile
..nám s Pavlem něgdo tagle vo Dolínku..fuckbigsmile
" target="_blank">http://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%ADbeznicecool


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
hlemejzd999 (Člen)
08.04.2014 16:33:03
Offline

Re: akce u Jastera

Jastere dej si ňákou ceduli na tu křižovatku uvnitř obce ...taky jsem jel doleva z hlavní smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
08.04.2014 17:03:46
Offline

Re: akce u Jastera

Pobočky neplánuju bigsmile

Jo dole na křižovatce bude taky cedule, teda doufám když místní zastupitelstvo podá přijatelnější cenový podmínky. Nejsem nějakej sponzor obce abych jim dával to co si řeknou... Podpora místních firem jim nic neříká :D Ale posílat kontroly, atd. to jim jde aby se člověk nenudil :D


motto "Vem za heft a val"
Kožak (Člen)
08.04.2014 17:10:57
Offline

Re: akce u Jastera

Michal Dk psal:

Libeznice je světová  tam je to samá celebritabigsmilebigsmile   http://www.super.cz/254525-iveto-bartos … tkami.html

ncc ...tam u vás nemáte obecního blba ? kde to ste ? bigsmile


MRDAT!!!
osiris (Člen)
08.04.2014 17:46:06
Offline

Re: akce u Jastera

Kožak psal:
Michal Dk psal:

Libeznice je světová  tam je to samá celebritabigsmilebigsmile   http://www.super.cz/254525-iveto-bartos … tkami.html

ncc ...tam u vás nemáte obecního blba ? kde to ste ? bigsmile

...máme, a já vo tom musim něco vědět, často bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
08.04.2014 17:48:28
Offline

Re: akce u Jastera

hlemejzd999 psal:

Jastere dej si ňákou ceduli na tu křižovatku uvnitř obce ...taky jsem jel doleva z hlavní smile1

...jak tam můžete bloudit? dyť je "hned na ráně" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
08.04.2014 17:50:14
Offline

Re: akce u Jastera

osiris psal:
hlemejzd999 psal:

Jastere dej si ňákou ceduli na tu křižovatku uvnitř obce ...taky jsem jel doleva z hlavní smile1

...jak tam můžete bloudit? dyť je "hned na ráně" bigsmile

prostě vobrovská obec , no bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
08.04.2014 18:02:19
Offline

Re: akce u Jastera

*vobec


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
08.04.2014 18:02:36
Offline

Re: akce u Jastera

osiris psal:
hlemejzd999 psal:

Jastere dej si ňákou ceduli na tu křižovatku uvnitř obce ...taky jsem jel doleva z hlavní smile1

...jak tam můžete bloudit? dyť je "hned na ráně" bigsmile

hele jsou i takový co projedou kolem a dojedou až do červených peček a pak mi volají jestli to cestou přes libenice neminuly bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
11.04.2014 10:04:44
Offline

Re: akce u Jastera

Krátké sportovní rukavice Shima XRS jsou už dostupný v ČR! Cena 1499kč.
http://www.dalfos-moto.cz/shima-rukavice

Boty pár velikostí už je také dostupných v ČR:
http://www.dalfos-moto.cz/shima-boty

Další velikosti budou během příštího týdne a pomalu budu naskladňovat i pár velikostí a modelů ke mě...


motto "Vem za heft a val"
Dado (Člen)
15.04.2014 09:22:53
Offline

Re: akce u Jastera

to Jaster:

ty linky jsou bez zboží?  oteře se shop, ale prázdná str.,to jen abys věděl, použivám exploreridontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
hlemejzd999 (Člen)
15.04.2014 09:28:02
Offline

Re: akce u Jastera

Dado psal:

to Jaster:

ty linky jsou bez zboží?  oteře se shop, ale prázdná str.,to jen abys věděl, použivám exploreridontknow

dado máš to asi ňáký rozesraný ... to jen abys věděl bigsmile...zkoušel jsem to v exploreru , v Mozile i v Opeře bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Dado (Člen)
15.04.2014 09:35:02
Offline

Re: akce u Jastera

hmm dík , dobré vědětgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Jaster (Člen)
15.04.2014 09:47:08
Offline

Re: akce u Jastera

mě v exploeru nejde ani seznam smile1 nepoužívám ho, radši operu nebo firefox a sem tam někdo píše že mu nejde něco na webu s tím zobrazením. nevím čím to je, asi je potřeba aktualizovat prohlížeč na nejnovější verzi a mělo by to pomoci.


motto "Vem za heft a val"
Dado (Člen)
15.04.2014 09:49:43
Offline

Re: akce u Jastera

jo už to vidim, tušíš už kolik bude pussysleva na ty VRS smile1


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Jaster (Člen)
15.04.2014 10:32:23
Offline

Re: akce u Jastera

Pičo cena na rukavice Shima
VRS - 2450kč
RS 1 - 1550kč
XRS - 1300kč
boty
RSX-7 - 3500kč

Tak přijímám objednávky cool bigsmile Skoro vše už je dostupný u dodavatele, u mě po objednávce to tu mám během 1-2dní.
Ostatní ceny na dotaz.


motto "Vem za heft a val"
XJelen (Člen)
15.04.2014 11:35:23
Offline

Re: akce u Jastera

ty VRS vypadají dobře, asi je nikdo ještě nestihl otestovat, že? help


Strýcfajtr !!!
Jaster (Člen)
15.04.2014 12:29:46
Offline

Re: akce u Jastera

VRS už testovalo minulej rok několik jezdců, už přesně nevím který. Asi 3 co jezdí přírodní okruhy v ČR, atd. Párpádů měli prý a obstáli v pořádku.
Jinak zkušenosti z provozu zatím nemám od zákazníků.

Letos při testování je používal Rossi good

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/l/t1.0-9/1975251_665709956826140_1525520264_n.jpg

motto "Vem za heft a val"
XJelen (Člen)
15.04.2014 14:55:25
Offline

Re: akce u Jastera

Přírodňák je dobrá testovací laboratoř.
A když je měl i VR46, to snad přestanu snít o 96 od 4SR bigsmile
Rukavice mě letos asi budou čekat, uvidíme, něco už jsem napadal a vím co fungovalo a tohle vypadá podobně.


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
15.04.2014 18:10:14
Offline

Re: akce u Jastera

...Jastere, mě tvuj web taky nejde...a operu neposloucham a vohnivý lišky se bojimsurprised ...a popravdě, ani nevim, jag bych se na to podival jináč neš přes tu ikonu s Ečkemidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Libor nx (Člen)
15.04.2014 18:22:39
Offline

Re: akce u Jastera

Filous psal:

...Jastere, mě tvuj web taky nejde...a operu neposloucham a vohnivý lišky se bojimsurprised ...a popravdě, ani nevim, jag bych se na to podival jináč neš přes tu ikonu s Ečkemidontknow

Lišky se neboj,je to samý jak éčko.good

Jaster (Člen)
15.04.2014 18:24:04
Offline

Re: akce u Jastera

Filous psal:

...Jastere, mě tvuj web taky nejde...a operu neposloucham a vohnivý lišky se bojimsurprised ...a popravdě, ani nevim, jag bych se na to podival jináč neš přes tu ikonu s Ečkemidontknow

zkus aktualizovat to tvý éčko, když se lepších prohlížečů bojíš... ale napíšu poskytovateli e-shopu, že to někomu nechodí v expoleru jestli není nějaká chyba u nich.


motto "Vem za heft a val"
XJelen (Člen)
15.04.2014 18:31:31
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:
Filous psal:

...Jastere, mě tvuj web taky nejde...a operu neposloucham a vohnivý lišky se bojimsurprised ...a popravdě, ani nevim, jag bych se na to podival jináč neš přes tu ikonu s Ečkemidontknow

zkus aktualizovat to tvý éčko, když se lepších prohlížečů bojíš... ale napíšu poskytovateli e-shopu, že to někomu nechodí v expoleru jestli není nějaká chyba u nich.

tak to asi neklapne evil


Strýcfajtr !!!
Jaster (Člen)
15.04.2014 18:37:35
Offline

Re: akce u Jastera

XJelen psal:
Jaster psal:
Filous psal:

...Jastere, mě tvuj web taky nejde...a operu neposloucham a vohnivý lišky se bojimsurprised ...a popravdě, ani nevim, jag bych se na to podival jináč neš přes tu ikonu s Ečkemidontknow

zkus aktualizovat to tvý éčko, když se lepších prohlížečů bojíš... ale napíšu poskytovateli e-shopu, že to někomu nechodí v expoleru jestli není nějaká chyba u nich.

tak to asi neklapne evil

tak asi bude si muset udělat výlet a ukážu mu co tu je a katlogy bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Filous (Člen)
15.04.2014 23:04:01
Offline

Re: akce u Jastera

XJelen psal:
Jaster psal:
Filous psal:

...Jastere, mě tvuj web taky nejde...a operu neposloucham a vohnivý lišky se bojimsurprised ...a popravdě, ani nevim, jag bych se na to podival jináč neš přes tu ikonu s Ečkemidontknow

zkus aktualizovat to tvý éčko, když se lepších prohlížečů bojíš... ale napíšu poskytovateli e-shopu, že to někomu nechodí v expoleru jestli není nějaká chyba u nich.

tak to asi neklapne evil

...to asi fuck nesmile2 ...třikrát za sebou sem řek: "abrakdabraaktualizujse" a furt to nendesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
15.04.2014 23:05:05
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:
XJelen psal:
Jaster psal:


zkus aktualizovat to tvý éčko, když se lepších prohlížečů bojíš... ale napíšu poskytovateli e-shopu, že to někomu nechodí v expoleru jestli není nějaká chyba u nich.

tak to asi neklapne evil

tak asi bude si muset udělat výlet a ukážu mu co tu je a katlogy bigsmile

...a to by šlo, to je rozumnýgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
16.04.2014 06:57:56
Offline

Re: akce u Jastera

Filous psal:

...to asi fuck nesmile2 ...třikrát za sebou sem řek: "abrakdabraaktualizujse" a furt to nendesmile2

no jo , to je jasný ... zapoměls třikrát s nim třísknout vo hranu stolu , pak už to pude good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jaster (Člen)
16.04.2014 10:08:36
Offline

Re: akce u Jastera

Těm co to nejde v IE, chodívám to na tomhle e-shopu zobrazit nebo také ne?
http://www.motoshop-mdride.cz/shima


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
22.04.2014 09:48:33
Offline

Re: akce u Jastera

Rukavice VRS mi přijdou bílý XL zítra nebo ve čtvrtek. Ať tu mám i ten model k vidění a něco k vyzkoušení. good


motto "Vem za heft a val"
Dado (Člen)
22.04.2014 23:47:51
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:

Těm co to nejde v IE, chodívám to na tomhle e-shopu zobrazit nebo také ne?
http://www.motoshop-mdride.cz/shima

jo tak tady mě to chodígood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Jaster (Člen)
23.04.2014 20:56:10
Offline

Re: akce u Jastera

Dado psal:
Jaster psal:

Těm co to nejde v IE, chodívám to na tomhle e-shopu zobrazit nebo také ne?
http://www.motoshop-mdride.cz/shima

jo tak tady mě to chodígood

ok, dík za info good


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
29.04.2014 15:03:01
Offline

Re: akce u Jastera

Tak dnes přišla zásilka z Shima.
Rukavice RS-1, VRS a XRS v pár velikostech skladem. A boty RSX-7 už nemám, všechno co přišlo tak hned posílám dál. ALe každý týden chodí zboží 1-2x týdně.

http://www.dalfos-moto.cz/shima-rukavice
nebo
http://www.motoshop-mdride.cz/shima


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
15.05.2014 12:09:48
Offline

Re: akce u Jastera

Nově v nabídce:

kamery drift ghost a ghost S
http://www.dalfos-moto.cz/drift

Por náročný cestovatele taky zavazadla Enduristan
http://www.dalfos-moto.cz/enduristan

Brýle na motorku, sport, atd. od Global Vision
http://www.dalfos-moto.cz/global-vision-bryle

Děláme na novým designu a přechodu na nový design e-shopu aby opět fungoval všem. Spustí se tento nebo příští týden.


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
19.05.2014 13:53:32
Offline

Re: akce u Jastera

Předělanej web a design. Prosím ty, kterým nefungoval správně e-shop a jeho zobrazování. Aby se podívali zda je nový systém už plně funkční... díky good


motto "Vem za heft a val"
killerrebel (Člen)
19.05.2014 16:50:45
Offline

Re: akce u Jastera

ty ceny platí tady pro členy Bandit fora? 
Zajímají mě ty RS - 1 už jsem je zkoušel, a líbí se mě .. včera jsem o ně soutěžil na motorkářích, ale při mém štěstí bad
A ty provozuješ nějaky e-shop?

Jaster psal:

Pičo cena na rukavice Shima
VRS - 2450kč
RS 1 - 1550kč
XRS - 1300kč
boty
RSX-7 - 3500kč

Tak přijímám objednávky cool bigsmile Skoro vše už je dostupný u dodavatele, u mě po objednávce to tu mám během 1-2dní.
Ostatní ceny na dotaz.

Kelly01 (Člen)
19.05.2014 19:07:08
Offline

Re: akce u Jastera

Pokud si ti nemohu vyzkoušet tak 150kč úspory je mi k hovnubad

Jinak nové rukavice potřebuji takybigsmile

Ale projet 3 obchody a vyzkoušet si je, tak je většinou levnější si takový věci koupit rovnou bo náklady na poštovné a projetý benzín slevu lehce vyrušíbigsmile


God Save The Queen!
Jaster (Člen)
19.05.2014 22:29:32
Offline

Re: akce u Jastera

killerrebel psal:

ty ceny platí tady pro členy Bandit fora? 
Zajímají mě ty RS - 1 už jsem je zkoušel, a líbí se mě .. včera jsem o ně soutěžil na motorkářích, ale při mém štěstí bad
A ty provozuješ nějaky e-shop?

Jaster psal:

Pičo cena na rukavice Shima
VRS - 2450kč
RS 1 - 1550kč
XRS - 1300kč
boty
RSX-7 - 3500kč

Tak přijímám objednávky cool bigsmile Skoro vše už je dostupný u dodavatele, u mě po objednávce to tu mám během 1-2dní.
Ostatní ceny na dotaz.

Ano, platí pro členy fóra. Při objednávce přes e-shop stačí do poznámky dát heslo Bandit pičo sleva a nebo kdyby jsi jel k nám do naší menší prodejny u kolína, tak musíš říct o slevu na místě...
Rukavice Shima jsou tady:
http://www.dalfos-moto.cz/shima-rukavice


motto "Vem za heft a val"
Filous (Člen)
20.05.2014 18:07:49
Offline

Re: akce u Jastera

...je to dobrý Džestre, uš to fungujegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jaster (Člen)
21.05.2014 10:48:04
Offline

Re: akce u Jastera

Filous psal:

...je to dobrý Džestre, uš to fungujegood

díky, tak cíl splněn good


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
23.05.2014 12:58:01
Offline

Re: akce u Jastera

Pokud někdo uvažuje o nový kombinéze od MBW, mám na vybraný nejoblíbenější modely akční slevy, nějaká bandit pičo menší sleva se ještě dá udělat good
http://www.dalfos-moto.cz/mbw-kombinezy

Akce bude časově omezená na pár týdnů.


motto "Vem za heft a val"
John (Člen)
23.05.2014 18:08:51
Offline

Re: akce u Jastera

Čus,

za kolik umíš HJC IS 17 - Spark s pičo slevou ?

Jaster (Člen)
23.05.2014 18:56:34
Offline

Re: akce u Jastera

John psal:

Čus,

za kolik umíš HJC IS 17 - Spark s pičo slevou ?

zdravim, cenu jsem ti poslal do mailu.


motto "Vem za heft a val"
John (Člen)
23.05.2014 20:03:26
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:
John psal:

Čus,

za kolik umíš HJC IS 17 - Spark s pičo slevou ?

zdravim, cenu jsem ti poslal do mailu.

good

Dík

Jaster (Člen)
17.06.2014 11:34:20
Offline

Re: akce u Jastera

Již jen do konce týdne výraznější slevy na kombinézy MBW!
http://www.dalfos-moto.cz/mbw-kombinezy


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
23.06.2014 13:20:56
Offline

Re: akce u Jastera

Je tady nový model kamer od AEE Magicam SD18.
http://www.dalfos-moto.cz/magicam-kamera

Kamera AEE MagiCam SD18 je nástupcem předcházejících kamer SD19 a SD20. Jejím srdcem je nejnovější revize chipsetu Ambarella A2 - stejný typ chipsetu je jádrem modelu GoPro HERO3 White. AEE MagiCam SD18 má širší úhel záběru 160° ve FULL HD (oproti 127°), daleko vhodnějším pro použití při sportovních aktivitách. Kamera je s GoPro HERO3 White srovnatelná i co do obsahu balení, navíc nabízí již tradičně některé funkce jako cyklické natáčení, 8MPix foto nebo 4x digitální zoom a kompletně české menu.  MOC cena je 3890 Kč. Nyní je také možnost zakoupit ke kameře  MagiCam SD18 dálkový ovladač za MOC 650 Kč a externí baterie za 890 Kč. Akce platí do odvolání.

S ohledem k cílové skupině jsme se rozhodli pro verzi se stativovým závitem i na vodotěsném obalu, což výrazně usnadňuje použití neoriginálního příslušenství. Kamera je zároveň plně kompatibilní s originálním příslušenstvím pro kamery AEE MagiCam SD21.

S uvedením nového modelu se snižuje cena u modelu SD21 na 6990kč !!!


motto "Vem za heft a val"
Drakoxxl (Člen)
23.06.2014 14:48:00
Offline

Re: akce u Jastera

Jaster psal:

Je tady nový model kamer od AEE Magicam SD18.
http://www.dalfos-moto.cz/magicam-kamera

Jestře zeptám se, zda seš schopnej dát na to ještě nějakou pussy slevu, popř. kdy to budeš schopnej poslat.
Na magicam.cz maj expedici 1.7., ptám se zda to stihneš do 3-tího, pak letím evil


Lepší někdy, než nikdy.
Jaster (Člen)
23.06.2014 19:13:18
Offline

Re: akce u Jastera

Drakoxxl psal:
Jaster psal:

Je tady nový model kamer od AEE Magicam SD18.
http://www.dalfos-moto.cz/magicam-kamera

Jestře zeptám se, zda seš schopnej dát na to ještě nějakou pussy slevu, popř. kdy to budeš schopnej poslat.
Na magicam.cz maj expedici 1.7., ptám se zda to stihneš do 3-tího, pak letím evil

pussy samozřejmě bude. Dnes jsem jim poslal objednávku a prý to tu budu mít do 3dní, že v první várce jim došlo několik kamer pro prodejce dříve.


motto "Vem za heft a val"
Drakoxxl (Člen)
23.06.2014 21:21:24
Offline

Re: akce u Jastera

Ok tak jdu do toho. good


Lepší někdy, než nikdy.
Jaster (Člen)
02.07.2014 12:41:29
Offline

Re: akce u Jastera

Kamery SD18 dnes dorazí do ČR, takže do pátku bych měl mít několik kousků skladem. SD21 taky beru další. Kdyby měl někdo další zájem o novou kamerku s pussy slevou


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
25.07.2014 20:14:50
Offline

Re: akce u Jastera

Výrobce kamer do auta má pár novinek. Byla rozšířena o kameru A4, která je na úrovní mezi A3 a A5 s parádní kvalitou obrazu. A nová kamera A7 patří mezi profi kamery do auta se spoustou funkcí a přesto cena jen 3990kč. U kamery A5 došlo na několik inovací a vylepšení.
http://www.dalfos-moto.cz/truecam

Pičo ceny jistý a novinky mají dojít v omezeném množství na začátku srpna, je tedy příjem předobjednávek.

Starší model A5 a A3 mám skladem po 2ks. Pro zájemce nechám za nějakou lepší cenu, abych uvolnil místo pro nové modely.

Stejně tak mám skladem sportovní kamery Magicam SD18 2ks - též nějaký speciální pussy cena... SD21 a S70 mám na objednání teď do 1-2dní good

Dotazy mi posílejte na mail eshopu


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
29.09.2014 10:35:19
Offline

Re: akce u Jastera

Rozšířili jsme výprodej skladových zásob a u některých produktů ještě více snížili cenu.
Máme také akci na kombinézy MBW T3 Evolution velikost 52,54,56 do vyprodání zásob za 9990kč! Kožené rukavice od 700kč, boty od 1800kč, atd.

Výprodeje ZDE: http://www.dalfos-moto.cz/vyprodej-motovybaveni

----------------

Do konce října sleva 10% na přípravky MUC-OFF!
Sleva bude upravena po objednávce,
http://www.dalfos-moto.cz/muc-off

----------------

TIP na dárek
Akční HD kamery AEE MagiCam, Drift a kamery do auta TrueCam.
Velká výběr, rychlé dodání a super kvalita za skvělou cenu
http://www.dalfos-moto.cz/kamery-hd

----------------

Zveme vás na vyjíďku k symbolickému zakončení sezóny 2014 pořádaná ve spolupráci s MotoGangLibe již tuto neděli 5.října sraz ve 12:30h v areálu firmy v Libenicích, trasa je cca 70km po okolí, konec v Kutné Hoře kde je domluvené občerstvení, posezení a divoké vystoupení kaskadéra na motorce. Všichni jste srdečně zváni.

Info k akci na facebooku


motto "Vem za heft a val"
killerrebel (Člen)
12.10.2014 00:22:15
Offline

Re: akce u Jastera

Zdravím Jaster,
chtěl jsem se zeptat za kolik jsou rukavice Shima RS - 1 s pussy slevou?? Už  bych si je konečně koupil, a ještě kolik tam je u tebe poštovné nějak jsem to nenašel... help
dík

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr