Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Romové "cikáni"

Frodo89 (Člen)
15.03.2012 09:31:17
Offline

Romové "cikáni"

Už mě to začína v tomhle statě važně zase srat... Hlavně tahle menšina, která vidí jen svá práva a své povinosti zaměrně přehlížejí... idontknowbadidontknow

http://www.novinky.cz/domaci/261923-mat … -rict.html

Silně pochybuju že kdyby byla ne-romská rodina nějak postižena ůtokem romů, že by se o ně media taky tak zajímali...
Neboť normální rodina s exekucí na krku, "z důvodu hromadného propouštění" též vidím velmy růžově jak se o nich píše v novinach, aby jím lidé pomohly.

Jen si říkam že, až přijdeme všichni o práci nebo nás někdo někde zmastí tak se natřeme kremem na boty a nastavíme ručičku, at se o nás ostatní také starají...


PS: teď jen trošku zavidim Slovákum... "sice jsou pomalu ve svém statě v menšině, ale do měst si tu verbeš nepustí... Kde to žijem? help help help Já chci taky socialní podporu z toho že sem pravidelně chodil do školy... já chci taky socialní podporu na to a na to... idontknow


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Kelly01 (Člen)
15.03.2012 09:47:28
Offline

Re: Romové "cikáni"

Upálit, rozčtvrit a Natálku dopreparovat a přidat jako exponát na výstavu Bodiesgood


God Save The Queen!
yebat (Člen)
15.03.2012 10:05:57
Offline

Re: Romové "cikáni"

ROM je pozpátku MOR... něco na tom bude...

Kelly01 (Člen)
15.03.2012 10:21:54
Offline

Re: Romové "cikáni"

Natálka jim evidentně chybíbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_natalka.jpg

God Save The Queen!
Koldan (Člen)
15.03.2012 10:57:29
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

Upálit, rozčtvrit a Natálku dopreparovat a přidat jako exponát na výstavu Bodiesgood

je to dítě. není mi líto rodiny, beztak to byli nefakčenka, ale žádné dítě si takovu bolest a následný život nezasloužíheadshake a řeči o tom, co z toho jednou vyroste jsou out


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
15.03.2012 11:22:16
Offline

Re: Romové "cikáni"

Pro mne ne, holokaust měl a má v některých případech opodstatněný a omluvitelný význam.

To bys pak nemohl zabíjet kuřata, selátka nic..

Taková je naše kultura.

Ať se vrátí do svého prostředí a tam mají svá pravidla, je to jejich historicky nezpochybnitelné právo, tady jsou a budou vetřelci..

A názory humanistů mne netrápíbigsmile


God Save The Queen!
Frodo89 (Člen)
15.03.2012 11:29:38
Offline

Re: Romové "cikáni"

yebat psal:

ROM je pozpátku MOR... něco na tom bude...

Hele na MoR nám nešahej bigsmile MoR - Masters of Rock


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Filous (Člen)
15.03.2012 11:48:34
Offline

Re: Romové "cikáni"

...mám se vyjadřovat???idontknow...né, seru na tosmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
15.03.2012 11:50:05
Offline

Re: Romové "cikáni"

PS: Názory autora výše uvedených xenofobních příspěvků se nemusí shodovat s názory minoritní části společnosti, žijící ve svých bezpečných vilových čtvrtích, satelitech či lokalitách bez přítomnosti této chátry, případně obdivovateli Kocába či absolventů humanitárních oborů....
Autor žije v městě s jiným etnickým složením, díky tomu zastává jiný, ale výhradně pouze svůj názor a na něm si trvá, a opět opakuje že tu měl být Hitler déle a ne si hrát na vojáčky na východě, co fašisté uměli ve vztahu k rómské populaci to uměli dobřegood


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
15.03.2012 11:54:38
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

PS: Názory autora výše uvedených xenofobních příspěvků se nemusí shodovat s názory minoritní části společnosti, žijící ve svých bezpečných vilových čtvrtích, satelitech či lokalitách bez přítomnosti této chátry, případně obdivovateli Kocába či absolventů humanitárních oborů....
Autor žije v městě s jiným etnickým složením, díky tomu zastává jiný, ale výhradně pouze svůj názor a na něm si trvá, a opět opakuje že tu měl být Hitler déle a ne si hrát na vojáčky na východě, co fašisté uměli ve vztahu k rómské populaci to uměli dobřegood

promiň Kelly,musím Tě opravit,dělali to nejspíš blbě,protože svoje kapacity vyplejtvali na židy a na cikány už nezbylobigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
15.03.2012 11:56:05
Offline

Re: Romové "cikáni"

To je tím že nebyl čassmile2


God Save The Queen!
Frodo89 (Člen)
15.03.2012 12:39:29
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

To je tím že nebyl čassmile2

S Adolfem běžte do ass Byt tu ten duševně nemocny člověk déle, tak jdem do plynu i my Slované...
Extremizmus nemam rad a s názory Vandase se nestotožnuji...
I když jsem rád že tu je, nebot ukazuje na problem ktery tu od revoluce nikdy nikdo pořadně neřeší...

Ale musím říct že mě někteří cikani "Romové jsou pro mě jen ti co nemaj česky OP", už vážně serou... A stím mě už celkem dlouho sere spíš i naše Vláda, jak z leva tak i z prava"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
15.03.2012 12:45:08
Offline

Re: Romové "cikáni"

Frodo89 psal:

PS: teď jen trošku zavidim Slovákum... "sice jsou pomalu ve svém statě v menšině, ale do měst si tu verbeš nepustí... Kde to žijem? help help help Já chci taky socialní podporu z toho že sem pravidelně chodil do školy... já chci taky socialní podporu na to a na to... idontknow

Jenže já jsem bílej "normalní" studující člověk... ktery ve svém volném čase hledá kvalifikovanou práci...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
VikecB12 (Člen)
15.03.2012 13:12:04
Offline

Re: Romové "cikáni"

No a přijde čas voleb a vyplýtváte svuj hlas na nějakýho zasranýho knížeteidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
15.03.2012 13:18:11
Offline

Re: Romové "cikáni"

VikecB12 psal:

No a přijde čas voleb a vyplýtváte svuj hlas na nějakýho zasranýho knížeteidontknow

chtělo by to na chvíli zas komunisty , aby tu pakáž trochu pozavirali a situace se stabilizovala bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
15.03.2012 13:18:24
Offline

Re: Romové "cikáni"

VikecB12 psal:

No a přijde čas voleb a vyplýtváte svuj hlas na nějakýho zasranýho knížeteidontknow

..anebo přemluv bábu a dědka

Zdeněk (Člen)
15.03.2012 15:30:36
Offline

Re: Romové "cikáni"

Ale všichni nejsou stejní. Tak jako je některéj bíléj hajzl, tak i někteří cigoši dobří. Pár jich znám, co jsou slušní a nemaj žádný problém, snaží se, pracují a o děti se starají fajn. Chápu různé názory ohledně ZNEužívání soc dávek a takové hajzly bych taky postavil ke zdí-cí lžíci a nechal bych je stavět paneláky a dělat cesty atd atd, tak jako bych s nimi nechal dělat ty pedofily a různé živly, co votravují před supermárketem a somrují drobáky.
Jste měli vidět jednoho, co somroval při mém vcházení do obchodusmile2smile2 a nic jsem mu nedal, ale já jsem se u regáluheadshake "zastyděl"headshake a koupil jsem mu 10 deka vysočiny a 3 rohlíky(cca za 15kč). Při mém východu z obchodu mě nezklamal a opět se mě ptal na 5korun a já mu vrazil do ruky sáček s již zmíněnou sváčou. V tu chvíli jsem měl co dělat, abych se neposral smíchybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile, protože on na mě čuměl jak děcko na čerta a nechápal, co mu to vlastně strkám do ruk. Ubezpečil jsem ho, že když má hlad, tak ať baští a popřál jsem mu dobrou chuť.
Fakt to někdy zkuste..... Za ten somrákův pohled to fakt stojí.

PS::: Od té doby si mě pamatuje a už nikdy se mě na nic neptá a nežebrá, bo ví, že prachy nedostane a vysočinu s čerstvýma rohlíkama asi nemá rád.


sou různí lidé mezi námi
VikecB12 (Člen)
15.03.2012 17:26:33
Offline

Re: Romové "cikáni"

Těch pár kloudnejch bych klidně vobětovalbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
15.03.2012 18:50:26
Offline

Re: Romové "cikáni"

Když se kácí les....

A dnešní zaplacení dluhu operátorem který dluh vymáhal mne přesvědčilo že mé názory jsou správnégood


God Save The Queen!
Kedar (Člen)
15.03.2012 19:03:23
Offline

Re: Romové "cikáni"

Zdenku já jsem se ty u těch obchoďáků taky snažil od pálkovat ale jednou jsme měli psa na veterině,tak jsem ho naložil  a žena říká než se probere tak nakoupím.U kaflandu sem psa šoupnul na trávník a dal retko .Vedle mě zastavila nějaká vectra přišel k nim bezdomáč a ten maník ho tak dojebal. bezdom se otočil a šel.Oni ještě 
nevlezli do krámu a už se vrátil nevím co měl v ruce ale stálo to zato.Obešel mu komplet celý auto a vzal to až na plech.Měl si vydět toho maníka když přišel sem myslel že mu praskne žilkaa bude tahat nohu.Takže teď tu pětku nebo dvě raši zainvestuju beru to jak placený parkoviště.smile2


Jinej už nebudu
Mour (Člen)
15.03.2012 19:43:53
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kedar psal:

Zdenku já jsem se ty u těch obchoďáků taky snažil od pálkovat ale jednou jsme měli psa na veterině,tak jsem ho naložil  a žena říká než se probere tak nakoupím.U kaflandu sem psa šoupnul na trávník a dal retko .Vedle mě zastavila nějaká vectra přišel k nim bezdomáč a ten maník ho tak dojebal. bezdom se otočil a šel.Oni ještě 
nevlezli do krámu a už se vrátil nevím co měl v ruce ale stálo to zato.Obešel mu komplet celý auto a vzal to až na plech.Měl si vydět toho maníka když přišel sem myslel že mu praskne žilkaa bude tahat nohu.Takže teď tu pětku nebo dvě raši zainvestuju beru to jak placený parkoviště.smile2

surprisedsurprisedsurprised ...tak z téhle odpovědi grcám sicksicksickbadbad   do pussy to je den.

hlemejzd999 (Člen)
15.03.2012 19:48:13
Offline

Re: Romové "cikáni"

Mour psal:
Kedar psal:

Zdenku já jsem se ty u těch obchoďáků taky snažil od pálkovat ale jednou jsme měli psa na veterině,tak jsem ho naložil  a žena říká než se probere tak nakoupím.U kaflandu sem psa šoupnul na trávník a dal retko .Vedle mě zastavila nějaká vectra přišel k nim bezdomáč a ten maník ho tak dojebal. bezdom se otočil a šel.Oni ještě 
nevlezli do krámu a už se vrátil nevím co měl v ruce ale stálo to zato.Obešel mu komplet celý auto a vzal to až na plech.Měl si vydět toho maníka když přišel sem myslel že mu praskne žilkaa bude tahat nohu.Takže teď tu pětku nebo dvě raši zainvestuju beru to jak placený parkoviště.smile2

surprisedsurprisedsurprised ...tak z téhle odpovědi grcám sicksicksickbadbad   do pussy to je den.

všimněte si , že na Václaváku lidi -demonstrace proti vládě,v Brně na náměstí lidi demonstrace -proti vládě , jinde lidi -demonstrace   , na novinkách článek , že „ několik tisíc lidí“ a ve zprávách ani jedna zpráva...surprised
to už je totálně v prdeli


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
15.03.2012 20:09:33
Offline

Re: Romové "cikáni"

hlemejzd999 psal:
Mour psal:
Kedar psal:

Zdenku já jsem se ty u těch obchoďáků taky snažil od pálkovat ale jednou jsme měli psa na veterině,tak jsem ho naložil  a žena říká než se probere tak nakoupím.U kaflandu sem psa šoupnul na trávník a dal retko .Vedle mě zastavila nějaká vectra přišel k nim bezdomáč a ten maník ho tak dojebal. bezdom se otočil a šel.Oni ještě 
nevlezli do krámu a už se vrátil nevím co měl v ruce ale stálo to zato.Obešel mu komplet celý auto a vzal to až na plech.Měl si vydět toho maníka když přišel sem myslel že mu praskne žilkaa bude tahat nohu.Takže teď tu pětku nebo dvě raši zainvestuju beru to jak placený parkoviště.smile2

surprisedsurprisedsurprised ...tak z téhle odpovědi grcám sicksicksickbadbad   do pussy to je den.

všimněte si , že na Václaváku lidi -demonstrace proti vládě,v Brně na náměstí lidi demonstrace -proti vládě , jinde lidi -demonstrace   , na novinkách článek , že „ několik tisíc lidí“ a ve zprávách ani jedna zpráva...surprised
to už je totálně v prdeli

No co,máme krásnou demokraciisick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
15.03.2012 20:24:22
Offline

Re: Romové "cikáni"

Filous psal:

...mám se vyjadřovat???idontknow...né, seru na tosmokin

vydržíš to?bigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
15.03.2012 20:25:04
Offline

Re: Romové "cikáni"

hlemejzd999 psal:

všimněte si , že na Václaváku lidi -demonstrace proti vládě,v Brně na náměstí lidi demonstrace -proti vládě , jinde lidi -demonstrace   , na novinkách článek , že „ několik tisíc lidí“ a ve zprávách ani jedna zpráva...surprised
to už je totálně v prdeli

Iniciátoři Holešovské výzvy už dříve oznámili, že požadují demisi vlády a jmenování dočasné vlády odborníků, zahájení příprav spravedlivých demokratických voleb a uzákonění běžně použitelného referenda. Chtějí také zastavení církevních restitucí, penzijní, sociální, zdravotnické a školské reformy a odvolání podpisu na smlouvě ACTA, která podle nich zavádí cenzuru na internetu. Podle nich by měla být jmenována dočasná úřednická vláda a týden po jejím jmenování by měl odstoupit prezident Václav Klause pro ztrátu důvěry.

Ty voe... To je zase populistických keců... sick

Školný platit (1000,-/měsíc zvládnou), nemakačenkové veřejně prospěšné práce, jinak nechat chcípnout (kdo nepracuje, ať nejí), nadstandart v nemocnici platit.

Spravedlivé volby...? Vždyť si tam stejně jen zvolí jiný zloděje a budou řvát zase...surprised

Lidi jsou nepoučitelný...headshakeidontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
15.03.2012 20:28:03
Offline

Re: Romové "cikáni"

A proto tu jste vy, naše nastupující generace, úpěnlivě k vám vzpínáme zrak, aspoň teda my co ještě vidímeredfacegoodbigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
15.03.2012 20:32:09
Offline

Re: Romové "cikáni"

VikecB12 psal:

No co,máme krásnou demokraciisick

Co jste (jsme) si zvolili to máte (máme)...smokin
Teď vyhraje Sobotka, tak bude půl roku euforie a pak zase demonstrace za odstoupení vlády... A tak furt dokola. smokin

Jebat vládu, jebat demonstrace. Jedu na svý triko a jestli je tam Petr nebo Pavel mi může bejt ukradený. Mezi tou verbeží neni rozdíl. A nesnažte se mě přesvědčit, že až tam bude Sobotka, tak bude všechno supr zelený.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
15.03.2012 20:36:17
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

A proto tu jste vy, naše nastupující generace, úpěnlivě k vám vzpínáme zrak, aspoň teda my co ještě vidímeredfacegoodbigsmile

Tobě jsem už tvůj díl vrátil, když jsem ti dělal domácí úkoly. Ty už nemáš nárok. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
4Fun.cz (Člen)
15.03.2012 20:43:21
Offline

Re: Romové "cikáni"

Za všechno můžou mimozemšťani....
Chce to klid.Podle Máyů v prosinci opět přiletí a všechny tyhle přičmoudlé (pro ně vyzrálé) si odvezou.Dávno už přešli na alternativní pohon.Něco jako hnědý uhlí.bigsmile
Oni tady vlastně už jednou byli,je to už hooodně dávno, jak přistávali tož dyk moore viděli padat kus železa z nebes a šli blíž a tak jim to opálilo ty jejich držky.
Tož su v klidu, uleju si pohárek rulandy, vyložím kopyta a budu čekat.Na cestu zpět pro ně máme paliva dosti smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Libor nx (Člen)
15.03.2012 20:43:29
Offline

Re: Romové "cikáni"

klacky na ně a rozkopat huby jak ty netahavce tak ty panáky nahořefuck,nic jinýho nepomůžeheadshake.nějaký volby to je jenom fraška

Hanz (Člen)
15.03.2012 20:54:46
Offline

Re: Romové "cikáni"

..kdyby mohly volby něco změnit, tak by je už dávno zakázali.....


WD club member...
MaraKM (Člen)
15.03.2012 21:07:03
Offline

Re: Romové "cikáni"

Hanz psal:

..kdyby mohly volby něco změnit, tak by je už dávno zakázali.....

to není pravda... volby jsou opravdu jediná "demokracie", kterou máme... je to jediná akce a příležitost, kdy jsme si opravdu všichni rovni a kdy se opravdu dá "něco" dokázat / podělat / předělat / upravit .....
Proto slibem strana neurazí a předháněj se kdo toho naslibuje více... Mimochodem po volbách v SK kdosi u nás řekl (teď nevím jestli Nečas nebo Sobotka), že se potencionálnímu premiérovi nemůže stát nic jiného, než když bude muset plnit program své strany. Vono ať si volí kdo chce koho chce, pokud by byla účast někde jinde, bude to zase o něčem jiném a já si myslím že veverky svůj účel plněj - šahaj jim na zavedený "pořádky" (páč si chtějí "taky" nahrabat) a už se to nějakým způsobem mele (upozorňuji, že jsem VV nevolil) bigsmile

ale to už jsme od cikád úplně jinde smile1


Nic lidského mi není cizí
Mour (Člen)
15.03.2012 21:18:08
Offline

Re: Romové "cikáni"

Já bych chtěl říct například k Ondrášovi:
- kdo za své studium neplatil školné!, nemá právo něco vykládat o školnýmsurprised, že?
- kdo využil zdravotnictví, nemá právo vykládat o placeným nadstandartu ( třeba já  smile2)
- nemakančenkové, důchodci, invalidi... a co já vím co, můžem a v případě důchodců budem tam za čas všichni, někdo dřív a někdo později, doufám.

Takže s těma nenavistnýma pindama a náladama mezi skupinami lidí, kteří postupem času budou všichni na stejné lodi,  co tady mezi nás rozsévají, bohužel vládnoucí politici, ať dou do pussy

VikecB12 (Člen)
15.03.2012 21:22:46
Offline

Re: Romové "cikáni"

Mour psal:

Já bych chtěl říct například k Ondrášovi:
- kdo za své studium neplatil školné!, nemá právo něco vykládat o školnýmsurprised, že?
- kdo využil zdravotnictví, nemá právo vykládat o placeným nadstandartu ( třeba já  smile2)
- nemakančenkové, důchodci, invalidi... a co já vím co, můžem a v případě důchodců budem tam za čas všichni, někdo dřív a někdo později, doufám.

Takže s těma nenavistnýma pindama a náladama mezi skupinami lidí, kteří postupem času budou všichni na stejné lodi,  co tady mezi nás rozsévají, bohužel vládnoucí politici, ať dou do pussy

good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
15.03.2012 22:05:30
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

A proto tu jste vy, naše nastupující generace, úpěnlivě k vám vzpínáme zrak, aspoň teda my co ještě vidímeredfacegoodbigsmile

... good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
16.03.2012 06:43:57
Offline

Re: Romové "cikáni"

Mour psal:

Já bych chtěl říct například k Ondrášovi:
- kdo za své studium neplatil školné!, nemá právo něco vykládat o školnýmsurprised, že?

A kdo platil školu Tobě? Taky generace tvých rodičů. surprised Nebo si snad platil školné? A do školy jsi určitě chodil.
Kdo bude platit školné mých dětí? Já. Takže si tímhle "seru do vlastního hnízda".
To jakým způsobem to udělat je na diskuzi. Pěkné to maj třeba v Austrálii.

Mour psal:

- kdo využil zdravotnictví, nemá právo vykládat o placeným nadstandartu ( třeba já  smile2)

Chcípnout Tě nenechaj.

Mour psal:

- nemakančenkové, důchodci, invalidi... a co já vím co, můžem a v případě důchodců budem tam za čas všichni, někdo dřív a někdo později, doufám.

O důchodcích a invalidech jsem nemluvil. Ti jsou jiný případ. Nemakačenkama jsem myslel lidi v produktivním věku, kteří jsou na úřadu práce. To, že na mostecku nebo ostravsku není práce, není důvod, aby pro získání podpory v nezaměstnanosti neodpracovali alespoň 10h veřejně prospěšných prací za týden. Alespoň nebudou na chodnících hovna.smokin

Mour psal:

Takže s těma nenavistnýma pindama a náladama mezi skupinami lidí, kteří postupem času budou všichni na stejné lodi,  co tady mezi nás rozsévají, bohužel vládnoucí politici, ať dou do pussy

Rozdíl je v tom jak o budoucnosti kdo přemýšlí. Mladých se podle mě reforma důchodů dotkne nejméně, protože na rozdíl od tvojí generace oni mají 30-40 let se na to připravit. Vy to trochu odserete, no... help Ale pokud jste si nás dobře vychovali, tak Vás chcípnout nenecháme.smokin Na druhou stranu od státu dostanete víc než dostaneme my.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kreuz87 (Člen)
16.03.2012 07:06:23
Offline

Re: Romové "cikáni"

Pyčo, diskuzegoodno, poslední dobou mám dojem, že bydlím v deltě Mekongu. Akorát sampany vyměnili za Cayenne, X6, Q7, A6 a podobný mrdky. Tak jednou za 2 roky patřičně ponovený. Což by mi nevadilo, ale pak se přečte oficiální vyjádření hlavního zastupitele žlutého spektra: "Vietnamci nechtějí porušovat zákony České Republiky. Oni o nich pouze nevědí..."Was?surprisedfuck


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Mour (Člen)
16.03.2012 07:23:34
Offline

Re: Romové "cikáni"

Ondráš psal:
Mour psal:

Já bych chtěl říct například k Ondrášovi:
- kdo za své studium neplatil školné!, nemá právo něco vykládat o školnýmsurprised, že?

A kdo platil školu Tobě? Taky generace tvých rodičů. surprised Nebo si snad platil školné? A do školy jsi určitě chodil.
Kdo bude platit školné mých dětí? Já. Takže si tímhle "seru do vlastního hnízda".
To jakým způsobem to udělat je na diskuzi. Pěkné to maj třeba v Austrálii.

Mour psal:

- kdo využil zdravotnictví, nemá právo vykládat o placeným nadstandartu ( třeba já  smile2)

Chcípnout Tě nenechaj.

Mour psal:

- nemakančenkové, důchodci, invalidi... a co já vím co, můžem a v případě důchodců budem tam za čas všichni, někdo dřív a někdo později, doufám.

O důchodcích a invalidech jsem nemluvil. Ti jsou jiný případ. Nemakačenkama jsem myslel lidi v produktivním věku, kteří jsou na úřadu práce. To, že na mostecku nebo ostravsku není práce, není důvod, aby pro získání podpory v nezaměstnanosti neodpracovali alespoň 10h veřejně prospěšných prací za týden. Alespoň nebudou na chodnících hovna.smokin

Mour psal:

Takže s těma nenavistnýma pindama a náladama mezi skupinami lidí, kteří postupem času budou všichni na stejné lodi,  co tady mezi nás rozsévají, bohužel vládnoucí politici, ať dou do pussy

Rozdíl je v tom jak o budoucnosti kdo přemýšlí. Mladých se podle mě reforma důchodů dotkne nejméně, protože na rozdíl od tvojí generace oni mají 30-40 let se na to připravit. Vy to trochu odserete, no... help Ale pokud jste si nás dobře vychovali, tak Vás chcípnout nenecháme.smokin Na druhou stranu od státu dostanete víc než dostaneme my.help

1) školné - však taky nic nevykládám surprised
2) no můžeš být taky časem ve standartu ošetřen na chodbě, hlavně plať a plať..a plať.
3) tak se může stát, že Tě ve standartu ošetří lékař, kterého si viděl den před tím zbírat hovna na chodníku surprised
4) Já nemám důvod nic odsrávat, jelikož jsem si vždy poctivě platil surprised , ostatní jsou naučené populistické kecy vládnoucích politiků, kterým třeba já nevěřím. To je ale věcí názoru každého. Jinak si mě ale v tomto bodě nepochopil.

Čest.bigsmile

gore (Člen)
16.03.2012 07:25:09
Offline

Re: Romové "cikáni"

Filous psal:

...mám se vyjadřovat???idontknow...né, seru na tosmokin

...to dášgood
...já takygood
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
karlos100 (Člen)
16.03.2012 07:38:10
Offline

Re: Romové "cikáni"

Mour psal:
Ondráš psal:
Mour psal:

Já bych chtěl říct například k Ondrášovi:
- kdo za své studium neplatil školné!, nemá právo něco vykládat o školnýmsurprised, že?

A kdo platil školu Tobě? Taky generace tvých rodičů. surprised Nebo si snad platil školné? A do školy jsi určitě chodil.
Kdo bude platit školné mých dětí? Já. Takže si tímhle "seru do vlastního hnízda".
To jakým způsobem to udělat je na diskuzi. Pěkné to maj třeba v Austrálii.

Mour psal:

- kdo využil zdravotnictví, nemá právo vykládat o placeným nadstandartu ( třeba já  smile2)

Chcípnout Tě nenechaj.

Mour psal:

- nemakančenkové, důchodci, invalidi... a co já vím co, můžem a v případě důchodců budem tam za čas všichni, někdo dřív a někdo později, doufám.

O důchodcích a invalidech jsem nemluvil. Ti jsou jiný případ. Nemakačenkama jsem myslel lidi v produktivním věku, kteří jsou na úřadu práce. To, že na mostecku nebo ostravsku není práce, není důvod, aby pro získání podpory v nezaměstnanosti neodpracovali alespoň 10h veřejně prospěšných prací za týden. Alespoň nebudou na chodnících hovna.smokin

Mour psal:

Takže s těma nenavistnýma pindama a náladama mezi skupinami lidí, kteří postupem času budou všichni na stejné lodi,  co tady mezi nás rozsévají, bohužel vládnoucí politici, ať dou do pussy

Rozdíl je v tom jak o budoucnosti kdo přemýšlí. Mladých se podle mě reforma důchodů dotkne nejméně, protože na rozdíl od tvojí generace oni mají 30-40 let se na to připravit. Vy to trochu odserete, no... help Ale pokud jste si nás dobře vychovali, tak Vás chcípnout nenecháme.smokin Na druhou stranu od státu dostanete víc než dostaneme my.help

1) školné - však taky nic nevykládám surprised
2) no můžeš být taky časem ve standartu ošetřen na chodbě, hlavně plať a plať..a plať.
3) tak se může stát, že Tě ve standartu ošetří lékař, kterého si viděl den před tím zbírat hovna na chodníku surprised
4) Já nemám důvod nic odsrávat, jelikož jsem si vždy poctivě platil surprised , ostatní jsou naučené populistické kecy vládnoucích politiků, kterým třeba já nevěřím. To je ale věcí názoru každého. Jinak si mě ale v tomto bodě nepochopil.

Čest.bigsmile

to víš,je to mladej kluk.. jak psal Kelly,naše budoucnost..bigsmile


...a bude hůř!
Zdenda (Člen)
16.03.2012 08:04:30
Offline

Re: Romové "cikáni"

Nojo, mě by zajímalo kde je ten malej kluk z Duchcova, co ho v Krupce znásilnil ten cigoš! Nakonec vylezlo akurát na povrch, že cigošovi snížili podstatně trest! Kde jsou média? Kde je Kocáb a podobní černomilové? Zmrdi zasraní, chceš li něco v tomhle státě tak se natři na černo! sick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
16.03.2012 08:31:01
Offline

Re: Romové "cikáni"

Ale pomalinku se něco v naší společnosti mění,lidi se prestávají bát nazvat cigány cigánama a vobčas se tenhle slovní vobrat mihne v některým médiu,ofšem jenom do doby,než to nějakej cenzor odstranífuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
16.03.2012 08:34:49
Offline

Re: Romové "cikáni"

Ještě před rokem nám naši připosraní moderátoři a správci webu psali mejly a výhrůžky abychom nepsali o cigánech že budou mít průserbigsmile
Takoví drsní MC banditbigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
16.03.2012 08:53:18
Offline

Re: Romové "cikáni"

Mour psal:

2) no můžeš být taky časem ve standartu ošetřen na chodbě, hlavně plať a plať..a plať.

Máme solidární systém. Zdravý podporuje nemocné tím, že platí víc než spotřebuje. S tím nic nenaděláš a můžu říct, že mi to ani nějak extra nevadí (co se s těma penězma děje je věc druhá). Beru to třeba jako příspěvek synovci na léky (těžký alergik) a spolužákovi na inzulín.

Mour psal:

3) tak se může stát, že Tě ve standartu ošetří lékař, kterého si viděl den před tím zbírat hovna na chodníku surprised

Moje výtka spíše mířila na lidi co nepracují a pracovat nechtějí. Ti co nepracují, protože práce není (Mostecko, Ostravsko), budou určitě rádi, když práci, kterou vykonají nad těch 10 hodin dostanou zaplacenou. Beru podle sebe.

Jinak... Proč má mít doktor na pracáku nějaký výhody oproti jinejm lidem? Může dělat osvětové přednášky v pasťáku, vést kurzy první pomoci... Něco by se našlo.

Mour psal:

4) Já nemám důvod nic odsrávat, jelikož jsem si vždy poctivě platil surprised , ostatní jsou naučené populistické kecy vládnoucích politiků, kterým třeba já nevěřím. To je ale věcí názoru každého. Jinak si mě ale v tomto bodě nepochopil.
Čest.bigsmile

Ok. Tak jsem asi nepochopil, tak to nebudu rozebírat, ale někdo to odsrat musí. Jinak by to nebyla reforma, ale stávající stav.smile1

2 Karlos: Mladí a neklidní.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
16.03.2012 08:56:32
Offline

Re: Romové "cikáni"

Hoši, tady plujem na černý vyžírky a neřešíme politikubigsmile
Bejt Pražák tak denně stojím na Václaváku na stupínku a řvu(od včerejška denně) do mikrofonu,
lidi si mne budou pamatovat a až tahle sebranka padne jsem první u korytabigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
16.03.2012 08:59:22
Offline

Re: Romové "cikáni"

Jestli budeš kandidovat na prezidenta, tak máš můj hlas.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
16.03.2012 09:02:13
Offline

Re: Romové "cikáni"

Bohužel, má artikulace není reprezentativnísmile2bigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
16.03.2012 09:05:18
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

Bohužel, má artikulace není reprezentativnísmile2bigsmile

A šlohnout pero umíš?smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
16.03.2012 09:09:57
Offline

Re: Romové "cikáni"

Jobigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
16.03.2012 09:12:38
Offline

Re: Romové "cikáni"

To stačí k tomu abys vešel ve známost po celém světě.smokin

Kelly +1 good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
16.03.2012 09:23:13
Offline

Re: Romové "cikáni"

Mně nominujte, něco jak když Franta Kocourek objevil Rudu Kovandubigsmile

Bohužel teď politiku chvilku nechám ležet a jdu jednat "klasickým" způsobem o ceně přípojky na vodu s dokladem či bez, zjevně obě strany podpoříme "národní hospodářství"assbigsmile


God Save The Queen!
MaraKM (Člen)
16.03.2012 12:31:41
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

Mně nominujte, něco jak když Franta Kocourek objevil Rudu Kovandubigsmile

Bohužel teď politiku chvilku nechám ležet a jdu jednat "klasickým" způsobem o ceně přípojky na vodu s dokladem či bez, zjevně obě strany podpoříme "národní hospodářství"assbigsmile

Hele přípojko, sesumíruj petici a vono se těch 50.000 ožralých motorkářů za rok nějak sežene bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Kelly01 (Člen)
16.03.2012 15:09:59
Offline

Re: Romové "cikáni"

To by šlo, čas bych na to mělbigsmile


God Save The Queen!
bobule (Člen)
17.03.2012 09:08:01
Offline

Re: Romové "cikáni"

Filous psal:

...mám se vyjadřovat???idontknow...né, seru na tosmokin

taky takcool


to jebu
Kedar (Člen)
17.03.2012 13:48:53
Offline

Re: Romové "cikáni"

Já žil do včerejška v domění že cigoši žilou nočním životem. Včera jsem zašel na 2beera kluci zrovna probírali jak jsou voražený.Maník tady má kšeft ze železem a měl část složenou na zahradě a voni si obědnali auto na šrot i z rukou na sobě měli reflexní vesty a řídíli si dopravu naštěstí to pomahači stihli. Tato romská iniciativa probíhala v pravé poledne.


Jinej už nebudu
Frodo89 (Člen)
20.03.2012 10:06:10
Offline

Re: Romové "cikáni"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
WenzelB6 (Člen)
20.03.2012 12:54:42
Offline

Re: Romové "cikáni"

minulej tejden sme byli v Ramčajdu, firma, kde se prožene výrobou 24t mědi denně.
To vidět tuna sběrači kovůsurprisedsmokin

Libor nx (Člen)
21.03.2012 11:33:23
Offline

Re: Romové "cikáni"

Drakoxxl (Člen)
21.03.2012 12:38:48
Offline

Re: Romové "cikáni"

Tradiční romantický večer sick
Nově cestovky nabízej pro adrenaliňáky noc v Chánově. bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Zdenda (Člen)
21.03.2012 12:40:56
Offline

Re: Romové "cikáni"

To je možný jen v ČR. Takže díky naši páni zákonodárci! Napadá mne jedna otázka? Co by se stalo, respektive dovolil by si tohle cigoš na policajta v Německu či Rakousku?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
21.03.2012 12:50:16
Offline

Re: Romové "cikáni"

No... Potřebovali by něco jako maji olašští romové. Nějakého krále, kterýho všichni poslechnou. Mluvilo by se jen s ním a on by si to zařídil. Prostě takovej diktátor.
Pak myslim, že by se spoustě problémů předešlo.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
21.03.2012 13:01:10
Offline

Re: Romové "cikáni"

Ondráš psal:

No... Potřebovali by něco jako maji olašští romové. Nějakého krále, kterýho všichni poslechnou. Mluvilo by se jen s ním a on by si to zařídil. Prostě takovej diktátor.
Pak myslim, že by se spoustě problémů předešlo.help

Jenže ten póvl v Chánově je póvl i to těch pár slušnejch cikánů který se živěj poctivě.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
21.03.2012 16:11:30
Offline

Re: Romové "cikáni"

Zdenda psal:

To je možný jen v ČR. Takže díky naši páni zákonodárci! Napadá mne jedna otázka? Co by se stalo, respektive dovolil by si tohle cigoš na policajta v Německu či Rakousku?

By je zmrdy zapáskovali pěkně ksichtem do silnice a víc by se s nima nikdo nebavilgood Bejt těma policajtama na videu,tak je pěkně po jednom seberu,vodvezu někam za město,tam by dostali sadu a vykopl bych je z auta,ať si třeba chcípnou ve škarpěfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
21.03.2012 17:46:18
Offline

Re: Romové "cikáni"

Maly cigan s mamou vari v kuchyni, vopcha si hlavu do muky a vravi:
"Aha, mama, ja som biely."
Mama mu jednu jebne a povie mu: "Chod sa ukazat otcovi. "
Pride za otcom a vravi mu:
"Pozeraj, otec, ja som biely ."
... ... ... Otec mu jednu jebne a posle ho za dedom.
  Pride maly cigan ku dedovi a hovori mu:
" Aha, dedo, ja som biely "
Dedo mu tiez jednu prijebe a este k tomu ho nakope do prdele...
... potom sa vrati spet do kuchyne a mama sa ho pyta:
" Ake si si zobral z tohto ponaucenie ? "
A maly cigan jej odpovie:
  " Som 7 minut biely a uz vas kurvy ciganske neznasam! " :


Jebat motorky :-)
Datel (Člen)
21.03.2012 19:18:40
Offline

Re: Romové "cikáni"

PALOUS psal:

Maly cigan s mamou vari v kuchyni, vopcha si hlavu do muky a vravi:
"Aha, mama, ja som biely."
Mama mu jednu jebne a povie mu: "Chod sa ukazat otcovi. "
Pride za otcom a vravi mu:
"Pozeraj, otec, ja som biely ."
... ... ... Otec mu jednu jebne a posle ho za dedom.
  Pride maly cigan ku dedovi a hovori mu:
" Aha, dedo, ja som biely "
Dedo mu tiez jednu prijebe a este k tomu ho nakope do prdele...
... potom sa vrati spet do kuchyne a mama sa ho pyta:
" Ake si si zobral z tohto ponaucenie ? "
A maly cigan jej odpovie:
  " Som 7 minut biely a uz vas kurvy ciganske neznasam! " :

bigsmilebigsmilegood

gerrik (Člen)
22.03.2012 08:04:14
Offline

Re: Romové "cikáni"

Ty vole, to je mazec, kurvy cikánský. Mně by asi selhala pistole, uplně se ve mně vaří krev fuck Kdyby to tady fungovalo jak má, tak by tam měl najet tranzit s dalšíma cajtama, a rozehnat je svině fuckfuckfuck

Kreuz87 (Člen)
22.03.2012 09:21:23
Offline

Re: Romové "cikáni"

gerrik psal:

Ty vole, to je mazec, kurvy cikánský. Mně by asi selhala pistole, uplně se ve mně vaří krev fuck Kdyby to tady fungovalo jak má, tak by tam měl najet tranzit s dalšíma cajtama, a rozehnat je svině fuckfuckfuck

Snad radši aby ti selhala pojistka. Selhaná pistole je v daným momentě spíš ku škoděsmile1


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Libor nx (Člen)
22.03.2012 09:52:52
Offline

Re: Romové "cikáni"

Loser (Administrator)
22.03.2012 10:33:04
Offline

Re: Romové "cikáni"

Libor nx psal:

není cikán jako cikán bigsmile http://www.joj.sk/sudna-sien/sudna-sien … -sien.html

sak at sa da na dochodoch ako ja som invalidna dochodkyna. Kriza ma bolia ... bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
22.03.2012 10:42:15
Offline

Re: Romové "cikáni"

Sandokan Farokas pussybigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
22.03.2012 11:27:31
Offline

Re: Romové "cikáni"

Loser psal:
Libor nx psal:

není cikán jako cikán bigsmile http://www.joj.sk/sudna-sien/sudna-sien … -sien.html

sak at sa da na dochodoch ako ja som invalidna dochodkyna. Kriza ma bolia ... bigsmilebigsmilebigsmile

já to ani nebudu votevírat ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
John (Člen)
22.03.2012 14:17:54
Offline

Re: Romové "cikáni"

Tak nevím jestli už to tady bylo, ale u mne má frajer za jedna good
http://www.youtube.com/watch?v=_nwezCoH … re=related

redik27 (Člen)
22.03.2012 17:07:19
Offline

Re: Romové "cikáni"

hlemejzd999 psal:
Loser psal:
Libor nx psal:

není cikán jako cikán bigsmile http://www.joj.sk/sudna-sien/sudna-sien … -sien.html

sak at sa da na dochodoch ako ja som invalidna dochodkyna. Kriza ma bolia ... bigsmilebigsmilebigsmile

já to ani nebudu votevírat ...

já to votevřel, je tam pěkná advokátka bigsmile


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Ondráš (Člen)
22.03.2012 17:15:15
Offline

Re: Romové "cikáni"

redik27 psal:

já to votevřel, je tam pěkná advokátka bigsmile

Jj... Už jen kvůli tomu jsem to dokoukal až do konce.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
22.03.2012 17:19:48
Offline

Re: Romové "cikáni"

ja jsem se na tom ukajel dvakrat bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
PALOUS (Člen)
22.03.2012 17:43:20
Offline

Re: Romové "cikáni"

tak to je masakrbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Jebat motorky :-)
4Fun.cz (Člen)
22.03.2012 19:17:59
Offline

Re: Romové "cikáni"

Tak to je masakr.....  http://www.youtube.com/watch?v=E2th4eG7CNc   smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
VikecB12 (Člen)
22.03.2012 20:13:12
Offline

Re: Romové "cikáni"

4Fun.cz psal:

Tak to je masakr.....  http://www.youtube.com/watch?v=E2th4eG7CNc   smokin

To je parádní songgoodbigsmilebigsmile Kéž by to někdy byla realitaevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Drakoxxl (Člen)
08.04.2012 13:38:29
Offline

Re: Romové "cikáni"


Lepší někdy, než nikdy.
hlemejzd999 (Člen)
08.04.2012 15:31:20
Offline

Re: Romové "cikáni"

ty vole to je realita dneška ....prej : „ zastřelte ho , než to snese vejcebigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Frodo89 (Člen)
08.04.2012 16:01:50
Offline

Re: Romové "cikáni"

Tak jim to dneska promime když maj ten mezinárodní svátek


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
4Fun.cz (Člen)
08.04.2012 16:16:05
Offline

Re: Romové "cikáni"

Jsem sa zasejc zasmál bigsmilebigsmile  hlavně s tím parkováním, to mě dostal....good


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
MaraKM (Člen)
08.04.2012 17:55:59
Offline

Re: Romové "cikáni"

Jsem zase o něco chytřejší... živobytí nesouvisí s bydlením, bydlení nesouvisí s dávkama, který nejsou určený na bydlení a vlastnictví auta a co já vím čeho nesouvisí s tím, že nemám příjmy a tudíž žádný majetek idontknow

Ale v podstatě přiznal to, co se říká -> půjdu makat, příjdu o podpory a budu mít pár šestáků... zůstanu doma a budu kolem sebe kopat a tím pádem se prašulky dokutálej samy sick


Nic lidského mi není cizí
Filous (Člen)
08.04.2012 18:09:44
Offline

Re: Romové "cikáni"

Frodo89 psal:

Tak jim to dneska promime když maj ten mezinárodní svátek

...co to meleš, jakej svátek, jaký promíjení, promíjí se jim fšecko a furt, nic takovýho, jediný co bych jim prominul je sebevraždafuck
...fčera měli jejich mláďata tolik drzosti tady zazvonit a chtít prachy, bez řehtání, bez koledy, celej rok tady dělaj bordel, čekáš gdy na tebe plivnou dyš deš kolem a pag si přídou na Velikonoce pro prachy...no ty volefuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
08.04.2012 18:54:16
Offline

Re: Romové "cikáni"

Filous psal:
Frodo89 psal:

Tak jim to dneska promime když maj ten mezinárodní svátek

...co to meleš, jakej svátek, jaký promíjení, promíjí se jim fšecko a furt, nic takovýho, jediný co bych jim prominul je sebevraždafuck
...fčera měli jejich mláďata tolik drzosti tady zazvonit a chtít prachy, bez řehtání, bez koledy, celej rok tady dělaj bordel, čekáš gdy na tebe plivnou dyš deš kolem a pag si přídou na Velikonoce pro prachy...no ty volefuck

a ještě ke všemu včera?surprised


Strýcfajtr !!!
Luk (Člen)
08.04.2012 19:50:20
Offline

Re: Romové "cikáni"

zejtra prijdou zasbigsmileevil


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
nicola.foxx (Člen)
08.04.2012 22:51:19
Offline

Re: Romové "cikáni"

Filous psal:
Frodo89 psal:

Tak jim to dneska promime když maj ten mezinárodní svátek

...co to meleš, jakej svátek, jaký promíjení, promíjí se jim fšecko a furt, nic takovýho, jediný co bych jim prominul je sebevraždafuck
...fčera měli jejich mláďata tolik drzosti tady zazvonit a chtít prachy, bez řehtání, bez koledy, celej rok tady dělaj bordel, čekáš gdy na tebe plivnou dyš deš kolem a pag si přídou na Velikonoce pro prachy...no ty volefuck

No wole, ale dals jim neco ne??? Abys zase nemusel nekam na vysvetlovanibigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Frodo89 (Člen)
08.04.2012 23:28:31
Offline

Re: Romové "cikáni"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
ydom (Člen)
08.04.2012 23:35:08
Offline

Re: Romové "cikáni"

Já mám skorosouseda, kámoše, co vede spořádanej život, lehce se se mnou občas ožere, je  Bc., je rom, má bandita a hlavně je členem tohoto fora... idontknow sick


Když nejezdím,tak tvořím...
4Fun.cz (Člen)
09.04.2012 00:17:46
Offline

Re: Romové "cikáni"

ydom psal:

Já mám skorosouseda, kámoše, co vede spořádanej život, lehce se se mnou občas ožere, je  Bc., je rom, má bandita a hlavně je členem tohoto fora... idontknow sick

A co si představujete Kefalín pod takým pojmom "ROM"?


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
bery (Člen)
09.04.2012 08:03:55
Offline

Re: Romové "cikáni"

ydom psal:

Já mám skorosouseda, kámoše, co vede spořádanej život, lehce se se mnou občas ožere, je  Bc., je rom, má bandita a hlavně je členem tohoto fora... idontknow sick

víš jak se to říká. jedna vlaštovka jaro nedělá surprised
denně jich potkám desítky a věř, že stačí. to asi budeš muset jít bydlet jinam, aby jsi byl takhle vykulenej.  jestli máš kolem sebe jednoho a to ještě normálního, tak si vejskej a nech na hlavě. to nechci tvého souseda urážet, ale mám jich plné zuby a filousovi rozumím. smile2


momentalně zavostalej
VikecB12 (Člen)
09.04.2012 09:10:58
Offline

Re: Romové "cikáni"

ydom psal:

Já mám skorosouseda, kámoše, co vede spořádanej život, lehce se se mnou občas ožere, je  Bc., je rom, má bandita a hlavně je členem tohoto fora... idontknow sick

Život je nespravedlivej,ale nic s tím nenadělášbigsmile Mě je to šumák,pro mě cigán jak černochbigsmile T těch pár slušnejch se k nim nehlásí,protože sami ví,že sou to šmejdi...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
09.04.2012 10:47:57
Offline

Re: Romové "cikáni"

VikecB12 psal:
ydom psal:

Já mám skorosouseda, kámoše, co vede spořádanej život, lehce se se mnou občas ožere, je  Bc., je rom, má bandita a hlavně je členem tohoto fora... idontknow sick

Život je nespravedlivej,ale nic s tím nenadělášbigsmile Mě je to šumák,pro mě cigán jak černochbigsmile T těch pár slušnejch se k nim nehlásí,protože sami ví,že sou to šmejdi...

...mi jich tady máme jag sraček a žádnýho slušnýho sem mezi nima nenaše a jag řikam, je co přebíratsmile2 ...tagže báchorky vo slušnejch cikánech stavim na úroveň pohádek vo princi Bajajovi...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
09.04.2012 11:09:10
Offline

Re: Romové "cikáni"

Filous psal:
VikecB12 psal:
ydom psal:

Já mám skorosouseda, kámoše, co vede spořádanej život, lehce se se mnou občas ožere, je  Bc., je rom, má bandita a hlavně je členem tohoto fora... idontknow sick

Život je nespravedlivej,ale nic s tím nenadělášbigsmile Mě je to šumák,pro mě cigán jak černochbigsmile T těch pár slušnejch se k nim nehlásí,protože sami ví,že sou to šmejdi...

...mi jich tady máme jag sraček a žádnýho slušnýho sem mezi nima nenaše a jag řikam, je co přebíratsmile2 ...tagže báchorky vo slušnejch cikánech stavim na úroveň pohádek vo princi Bajajovi...

Jestli nemáš moc přísný kriteriabigsmile Nebo nedej bože jestli nejseš zaujatej.Jestli jo tak jsme na tom stejně.good

Kelly01 (Člen)
09.04.2012 12:10:49
Offline

Re: Romové "cikáni"

I slušnej ti v okamžiku kdy se bude muset rozhodnou vrazí kudlu dozad...fuck


God Save The Queen!
Filous (Člen)
09.04.2012 12:18:32
Offline

Re: Romové "cikáni"

nicola.foxx psal:
Filous psal:
Frodo89 psal:

Tak jim to dneska promime když maj ten mezinárodní svátek

...co to meleš, jakej svátek, jaký promíjení, promíjí se jim fšecko a furt, nic takovýho, jediný co bych jim prominul je sebevraždafuck
...fčera měli jejich mláďata tolik drzosti tady zazvonit a chtít prachy, bez řehtání, bez koledy, celej rok tady dělaj bordel, čekáš gdy na tebe plivnou dyš deš kolem a pag si přídou na Velikonoce pro prachy...no ty volefuck

No wole, ale dals jim neco ne??? Abys zase nemusel nekam na vysvetlovanibigsmile

...neboj, žádný údery ani kopance jako lonibigsmile ...jenom sem jim slušně řek "táhněte vocať a dejte nám pokoj"


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
09.04.2012 14:31:01
Offline

Re: Romové "cikáni"

Filous psal:
nicola.foxx psal:
Filous psal:


...co to meleš, jakej svátek, jaký promíjení, promíjí se jim fšecko a furt, nic takovýho, jediný co bych jim prominul je sebevraždafuck
...fčera měli jejich mláďata tolik drzosti tady zazvonit a chtít prachy, bez řehtání, bez koledy, celej rok tady dělaj bordel, čekáš gdy na tebe plivnou dyš deš kolem a pag si přídou na Velikonoce pro prachy...no ty volefuck

No wole, ale dals jim neco ne??? Abys zase nemusel nekam na vysvetlovanibigsmile

...neboj, žádný údery ani kopance jako lonibigsmile ...jenom sem jim slušně řek "táhněte vocať a dejte nám pokoj"

Nemyslels aby táhli ze fchodu,ale ze země,žeo?bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
09.04.2012 14:43:14
Offline

Re: Romové "cikáni"

je to všechno stejná vymaštěná zlodějská pakáž sick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
MaraKM (Člen)
09.04.2012 19:21:38
Offline

Re: Romové "cikáni"

http://www.novinky.cz/finance/264171-so … odiny.html surprised surprised

tak čím dál více a pozvolna lecos vylézá na světlo, ale furt není vůle, aby se dělo něco prospěšného...


Nic lidského mi není cizí
jardagsf (Člen)
09.04.2012 19:29:29
Offline

Re: Romové "cikáni"

Kelly01 psal:

I slušnej ti v okamžiku kdy se bude muset rozhodnou vrazí kudlu dozad...fuck

a nemusi byt ani cernej woe.....idontknow


MOTO KOZZI GRISO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr