Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » vx 800

bart13 (Nový člen)
19.03.2012 20:26:05
Offline

vx 800

Stal jsem se majitelem VX 800 r.v. 92 dovezeného z Anglie a ted jsem se pokusil ji uvest do provozu na našich silnicích. A ejhle narazil jsem na jeden problém, dopravka mi ji nechce přihlásit a to z toho důvodu, že nemaji nějakou emisni normu či co. Zastoupeni suzuki mi taky nepomohlo. V Anglii prostě neřeší:rozměry, hmotnosti at. Tímto bych Vás chtel požádat o pomoc zda by někdo z Vás nevlastnil tento stroj a nemohl mi treba zaslat naskenovanou zadní část TP a nebo mi nějakým jiným způsobem poradit. Pokud to nedopadne tak po mě chtějí abych mašinu odvezl do Prahy na státní zkušebnu. Předem Vám děkuji za pomoc a zájem.help

Filous (Člen)
20.03.2012 07:57:12
Offline

Re: vx 800

...nejni vínová???surprised ...nic neslibuju, ale něco skusim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bart13 (Nový člen)
20.03.2012 16:01:29
Offline

Re: vx 800

no spíš je tmavě červená metalíza, ale jak jsi na to přišel??good

inkvizitorr (Administrator)
20.03.2012 16:06:08
Offline

Re: vx 800

páč mu překáží na dílněbigsmilesmokin


doba je temná...
Filous (Člen)
21.03.2012 08:21:49
Offline

Re: vx 800

inkvizitorr psal:

páč mu překáží na dílněbigsmilesmokin

...goodbigsmile...uš né, uš je fuč...ale esi to je vona, tag je to fuck voňafka f origo stavu, to uš se moc nevidígoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
21.03.2012 08:43:13
Offline

Re: vx 800

Filous psal:
inkvizitorr psal:

páč mu překáží na dílněbigsmilesmokin

...goodbigsmile...uš né, uš je fuč...ale esi to je vona, tag je to fuck voňafka f origo stavu, to uš se moc nevidígoodgoodgood

..a je to i hezká motorka a s těmi drátěnými koly good

Filous (Člen)
21.03.2012 10:50:04
Offline

Re: vx 800

Mour psal:
Filous psal:
inkvizitorr psal:

páč mu překáží na dílněbigsmilesmokin

...goodbigsmile...uš né, uš je fuč...ale esi to je vona, tag je to fuck voňafka f origo stavu, to uš se moc nevidígoodgoodgood

..a je to i hezká motorka a s těmi drátěnými koly good

...tedle model dráťáky nemá...dráty měli ty starší kousky, nevim do jakýho roku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MiKu (Člen)
25.03.2012 06:55:06
Offline

Re: vx 800

Filous psal:
Mour psal:
Filous psal:


...goodbigsmile...uš né, uš je fuč...ale esi to je vona, tag je to fuck voňafka f origo stavu, to uš se moc nevidígoodgoodgood

..a je to i hezká motorka a s těmi drátěnými koly good

...tedle model dráťáky nemá...dráty měli ty starší kousky, nevim do jakýho roku...

VXo dráťáky nikdy nemělo

tomasNJ (Člen)
25.03.2012 13:04:39
Offline

Re: vx 800

MiKu psal:
Filous psal:
Mour psal:


..a je to i hezká motorka a s těmi drátěnými koly good

...tedle model dráťáky nemá...dráty měli ty starší kousky, nevim do jakýho roku...

VXo dráťáky nikdy nemělo

taky si myslim že vx jezdilo na litých, leč googla na mě dvě VX na drátech vyplivnulsmile1


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Mour (Člen)
25.03.2012 14:29:33
Offline

Re: vx 800

tomasNJ psal:
MiKu psal:
Filous psal:


...tedle model dráťáky nemá...dráty měli ty starší kousky, nevim do jakýho roku...

VXo dráťáky nikdy nemělo

taky si myslim že vx jezdilo na litých, leč googla na mě dvě VX na drátech vyplivnulsmile1

surprisedJá zas viděl pouze jedno VX-ko na vlastní oči na dráťákách a atk sem myslel, že sou na drátěných všeci. bigsmilebigsmile

Filous (Člen)
25.03.2012 16:31:22
Offline

Re: vx 800

...nehádam se, pár sem jich na drátech viděl, ale esi to tag stavjeli ve fabrice nebo ne nevim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr