Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » chromová krytka imbus šroubu řídítek

Čert (Člen)
25.03.2012 00:11:15
Offline

chromová krytka imbus šroubu řídítek

Ahoj, taková maličkost ...ztratil jsem jednu ze čtyř chromových krytek na imbus šroub na třmenech řídítek. Můžu si ji objednat za 45 kč na partsdepotu  + poštovné, a to poštovné se mi ,ale nechce kvůli krytce platit idontknow
Zkoušeli jste to náhodou někde někde sehnat ? Díky za tip.


Učím se jezdit - bezpečně a  s rozumem.
VikecB12 (Člen)
25.03.2012 08:58:00
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Někde kde dělají nábytek,kdyš mají fšelijaký hnědý,budou mít aji chromovanou...Taky mě jedna schází,už asi dva roky,ale nějak bez ní dokážu žítbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Inženýrek (Člen)
25.03.2012 09:56:26
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Uz je taky shanim delsi dobu.Ptam se vsude mozne a vsude na me koukaji co jedinecneho po nich chci. Zatim nemeli nikde v koupelnovych centrech,nabytku ani ve specialkach na spojovaci material. Je to sice bezna vec za korunu ale taky se divim ze je takovej problem to sehnat. No a na netu za to chteji nesmysl.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Zdenda (Člen)
25.03.2012 10:21:16
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
25.03.2012 10:36:39
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Zdenda psal:

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow

Nebo za to dat šedesát korun v suzucebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Inženýrek (Člen)
25.03.2012 12:39:19
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Zdenda psal:

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow

Napsal jsem to asi spatne. Nelitam kvuli tomu vsude mozne,ale prave kdyz shanim neco jinyho a jsem v nejakym takovym obchode,tak se zeptam.
Je to zahada,ale jezdi mi to i bez tehle krytek.Kdybych je jo potreboval,tak je necham poslat,to je jasny.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Banditatom (Člen)
25.03.2012 12:50:25
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Zdenda psal:

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow

za 145kč??? asi jsem socka nebo tak, ale ani náhodou...sick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
25.03.2012 12:56:08
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

ježiš...bigsmile


tak ty zbylé 3 vyloupnu a nebudu tam mít ani jednu a nebude to vypadat blbě...good

a mužu je rozprodat po kamarádech nejlépe za pivo kus gdyž je to tak "drahé"bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
sonyk (Člen)
25.03.2012 12:56:36
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Banditatom psal:
Zdenda psal:

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow

za 145kč??? asi jsem socka nebo tak, ale ani náhodou...sick

socko bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Lajoš (Člen)
25.03.2012 14:03:42
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Mám 4 ks .good Dám sadarmo (nejlepší cena),ale jak s poštou?Předpokládam,že si pro ně nepřijedete.Nebo se pletu?bigsmile


I pád na hubu je pohyb vpřed.
Banditatom (Člen)
25.03.2012 14:13:18
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Lajoš psal:

Mám 4 ks .good Dám sadarmo (nejlepší cena),ale jak s poštou?Předpokládam,že si pro ně nepřijedete.Nebo se pletu?bigsmile

já jo kdyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lajoš (Člen)
25.03.2012 14:55:32
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Banditatom psal:
Lajoš psal:

Mám 4 ks .good Dám sadarmo (nejlepší cena),ale jak s poštou?Předpokládam,že si pro ně nepřijedete.Nebo se pletu?bigsmile

já jo kdyevil

Pondělí a úterý jsem doma celý den,středa,čtvrtek až od 15:00,v pátek do 12:00,v sobotu a neděli celý den, tak si vyber.coolbigsmile


I pád na hubu je pohyb vpřed.
Zdenda (Člen)
25.03.2012 17:01:28
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Banditatom psal:
Zdenda psal:

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow

za 145kč??? asi jsem socka nebo tak, ale ani náhodou...sick

Když někdo něco hrozně chce a kvůli 145,- Kč lítá všude možně.. Tak to zase není taková finanční oběťsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
25.03.2012 17:01:50
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

VikecB12 psal:
Zdenda psal:

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow

Nebo za to dat šedesát korun v suzucebigsmile

Nebo tak good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
25.03.2012 19:20:35
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Zdenda psal:
Banditatom psal:
Zdenda psal:

Než se teda ptát všudemožně, shánět po všech čertech tak vezmu 45,- kačen plus 100,- kačen poštovný a mam to doma ne? Nechápu, asi sem jinej a čas je pro mě drahejidontknow

za 145kč??? asi jsem socka nebo tak, ale ani náhodou...sick

Když někdo něco hrozně chce a kvůli 145,- Kč lítá všude možně.. Tak to zase není taková finanční oběťsmokin

za plastovej čudlajs....??? ee to to raděj propijugoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
25.03.2012 19:28:31
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

mě taky chyběl jeden čudlík,zašel jsem do krámu Suzuki a dostal čudlík zadaragoodbigsmilesmokin

libac22 (Člen)
25.03.2012 19:47:46
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

nemá někdo doma chromovaný krytky kyvky ? help


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
libac22 (Člen)
25.03.2012 19:52:55
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

libac22 psal:

nemá někdo doma chromovaný krytky kyvky ? help

to jsou takový hrozně nzbytný věci k ježdění bigsmile neřešte to , na to je zima good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Čert (Člen)
25.03.2012 21:33:55
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Zdravím všechny, díky za příspěvky good

Stavím se někde po cestě v Suzuce, třeba budou mít skladem . Nebo to pak objenám z partsd... ještě s něčím co bude někdy časem třeba.
Další variantou na dělší čas je ( a sněkým z okolí se třeba podělitsmile1:
http://eshop.motoservis-travnicek.cz/do … oubu-2151/

Hlavně jezdit a neřešit pussy good beer
Když vono to někdy bez těch pussy nejde bigsmilebigsmilebigsmile










bigsmilegoodbeerbeerpussybigsmile


Učím se jezdit - bezpečně a  s rozumem.
Volosov (Člen)
26.03.2012 08:20:27
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Mně taky jeden chyběl, vyloupnul jsem zbylé tří, vymněnil jsem původní imbusy za nerezové a vypadá to lepší než původně s krytkamagood


...chlap musí mít motorku...
Mour (Člen)
26.03.2012 08:28:57
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Nevím teda co řešíte, originály pro Zdendu za 145 to teda nejsou, ale v prodejnách s autoserepetičkama sem je snad, na předchozí bandasku, kupoval za 45,- Kč vč DéPéHá 4ks nebo 8 ks idontknow

jardagsf (Člen)
26.03.2012 17:43:24
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

obi , baumax a lidl wolowe bigsmile bigsmile bigsmile

ps. v lidlu maji podberaky za 349,- , no nekup to......bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Honzik8719 (Člen)
26.03.2012 20:11:09
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

u strejdy louise je maj myslim taky


...relativní kochač...
hlemejzd999 (Člen)
26.03.2012 20:29:24
Offline

Re: chromová krytka imbus šroubu řídítek

Honzik8719 psal:

u strejdy louise je maj myslim taky

ty voe to by mně mohli mrdat do ucha takovy cudlici ...jet kolevá nim do Lujzebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr