Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jaký vyhřívaný rukojeti

Dubis (Člen)
25.03.2012 17:48:43
Offline

Jaký vyhřívaný rukojeti

Zdravím chlapi.
Mohl by mi někdo poradit jaký vyhřívaný rukojeti na bandit 650 r.v06?
A kde sehnat??
Dikasgood

Paladin86 (Člen)
25.03.2012 20:02:10
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Za mě oxford! mám jen ty nejlepší zkušenosti. good http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/375029/c … -25mm.html

Jenom si nejsem úplně jistej těma 25mm. Ale to mě určitě kdyžtak někdo opraví. smile1

Banditatom (Člen)
25.03.2012 20:04:37
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

oxfordy... paní jsem to kupoval na italku a nabízeli mě v krámě s cajkama nějaký číny no děs... průměr dilda pro pokročilésick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
25.03.2012 20:09:03
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Oxford goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Dubis (Člen)
25.03.2012 20:39:15
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Paladin86 psal:

Za mě oxford! mám jen ty nejlepší zkušenosti. good http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/375029/c … -25mm.html

Jenom si nejsem úplně jistej těma 25mm. Ale to mě určitě kdyžtak někdo opraví. smile1

Paráda.Dikas.Heleď já jsem měřil řidítka a maji 22mm.Je to tak?6e tam máš odkaz na 25mmidontknow

Zdeněk (Člen)
25.03.2012 20:42:27
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Zdar, je to asi kokotina, ale mohl by mi někdo vysvětlit plusy těch ruček??? Plně to chápu v podzimním a jarním období, když někdo jede 300 a více km v jednom zátahu. Nebo třeba 20-ti km trasu denodenně do rachoty a zpět.
Je to ještě k něčemu dobré??? Měl jsem je na yámce, ale poprvní sezoně jsem je sundal, bo jsem je zapl asi 2x a to jen, abych to vyzkoušel.idontknowidontknowidontknowidontknow


sou různí lidé mezi námi
Banditatom (Člen)
25.03.2012 20:51:06
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Zdeněk psal:

Zdar, je to asi kokotina, ale mohl by mi někdo vysvětlit plusy těch ruček??? Plně to chápu v podzimním a jarním období, když někdo jede 300 a více km v jednom zátahu. Nebo třeba 20-ti km trasu denodenně do rachoty a zpět.
Je to ještě k něčemu dobré??? Měl jsem je na yámce, ale poprvní sezoně jsem je sundal, bo jsem je zapl asi 2x a to jen, abych to vyzkoušel.idontknowidontknowidontknowidontknow

já osobně je nechu a nemám ale paní je zmrzlina a je jí zima i při 25C a má je zaplé skoro pořádgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
25.03.2012 21:03:47
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

No to mě zas nenapadlo, že zmrzliny jezdí na motce.
Třeba minulý víkend bylo těch 19 st a já dojel dom spocený jako prasátko snad i na nechtech. A mit ještě teplo od ruk?surprised


sou různí lidé mezi námi
nicola.foxx (Člen)
25.03.2012 23:24:16
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

K cemu by asi tak mohli bejt dobryidontknow
Mozna na ohrati rukougood
Jaro a podzim je to parada a vono kdyz se ti v lete ochladi najednou o 20 stupnu a jeste do toho chcije, kdyz se potrebujes dopravit domu, tak sou kurwa dobry.
Ruce mas mokry, ale v teply vodegood a neztratis v nich cit.
Tak trebas tak nejak.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
hlemejzd999 (Člen)
26.03.2012 06:23:53
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Zdeněk psal:

No to mě zas nenapadlo, že zmrzliny jezdí na motce.
Třeba minulý víkend bylo těch 19 st a já dojel dom spocený jako prasátko snad i na nechtech. A mit ještě teplo od ruk?surprised

třeba minulý víkend  bylo devatenáct ,ale předminulý bylo asi 6 a to by se mi hodili ...idontknow


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2012 07:23:59
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

to je zase debata jak o teplomeru misto vicka olejesmile1
ja vyhrivany hefty mam a jsou supr.hlavne do deste a na brzky jako a pozdni podzim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
26.03.2012 09:27:28
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

taky bych řek, že u vyhřejvanejch gripů bude hlavní funkce ohřátí rukou a u mě jako zmrzlináře je to tak trochu povinnnost to mít bigsmile

nejvíc se mi hodinly v Alpách když se mi během hodiny ochladilo za hodku z 26C na 6C to bylo pak kurva příjemné

Jinak mám Daytony a jsou dobrý, nejsou vo moc tlustší než normální gripy, nekloužou a celkově v poho, Oxfordy taky gut, nekupoval bych Saita, ty jsou tlustší

Paladin86 (Člen)
26.03.2012 10:45:24
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Dubis psal:
Paladin86 psal:

Za mě oxford! mám jen ty nejlepší zkušenosti. good http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/375029/c … -25mm.html

Jenom si nejsem úplně jistej těma 25mm. Ale to mě určitě kdyžtak někdo opraví. smile1

Paráda.Dikas.Heleď já jsem měřil řidítka a maji 22mm.Je to tak?6e tam máš odkaz na 25mmidontknow

Já si právě s tim rozměrem nebyl jistej. Taky jsem to psal. Je to přeci jenom už 4 roky co jsem ty Oxfordy kupoval. Rozhodující je, co jsi změřil...

Paladin86 (Člen)
26.03.2012 10:49:50
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

zzzmrzlinar psal:

nekupoval bych Saita, ty jsou tlustší

Kámoš měl Saita a do roka se mu rozpadli. bad

hlemejzd999 (Člen)
26.03.2012 12:11:16
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

K.a.s.y.m. psal:

to je zase debata jak o teplomeru misto vicka olejesmile1
ja vyhrivany hefty mam a jsou supr.hlavne do deste a na brzky jako a pozdni podzim.

vidiš...teploměr ještě nemam...surprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
26.03.2012 12:14:41
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

zzzmrzlinar psal:

Jinak mám Daytony a jsou dobrý, nejsou vo moc tlustší než normální gripy, nekloužou a celkově v poho, Oxfordy taky gut, nekupoval bych Saita, ty jsou tlustší

měl jsem tam Saita II a po ustřižení káblíků (bylo to nějaké dokurvené) mi tam zvostali jen gripy  a nezdaj se mi zas tak klustý...mně  to naopak asi víc vyhovuje ,než tenký gripy...a to mám malou jemnou takřka kancelářskou ručku bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
26.03.2012 12:19:25
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

standartni rozmer je 22.jestse to lisi pro motorky a ctyrkolky.ctyrkola ma na obou gripech stejnej vnitrni prumer motorka ne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Dubis (Člen)
26.03.2012 12:32:09
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Paladin86 psal:
Dubis psal:
Paladin86 psal:

Za mě oxford! mám jen ty nejlepší zkušenosti. good http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/375029/c … -25mm.html

Jenom si nejsem úplně jistej těma 25mm. Ale to mě určitě kdyžtak někdo opraví. smile1

Paráda.Dikas.Heleď já jsem měřil řidítka a maji 22mm.Je to tak?6e tam máš odkaz na 25mmidontknow

Já si právě s tim rozměrem nebyl jistej. Taky jsem to psal. Je to přeci jenom už 4 roky co jsem ty Oxfordy kupoval. Rozhodující je, co jsi změřil...

Hele jasný!Já jsem se ještě ptal v tom abmoto a tam mi řekli že to má 22mm,a to jsem i naměřil,takže to bude cajk!!
Jinak jsem sehnal ty OXFORDy za parádní cenu!Jsou to ty nejnovější a ORIGINÁL za 1650kč což je fajn!Hele jinak díkgood

nevo7 (Člen)
26.03.2012 14:38:35
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Aj na Slovensku odporucaju Oxford. Rozmyslam aj ja nad nimi, no este neviem ci sport ci turist. Ale iste sa mi lubia kvoli tym diodam a tlacitkovemu regulovaniu teploty, dobre to vyzera.surprised


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
zzzmrzlinar (Člen)
26.03.2012 15:19:07
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

no já kůpil Daytony v Lousovi v akci myslím za 40 éček, Saita byly za stejnou a Oxfordy za 50 ale bylo to vloni v zimě tak se asik trochu podražilo.

Jináč já mám prsty spíš krátké a tlusté, takový nedietní párky, takže to bago na Saitech mi nevyhovovalo, ale samozřejmě dle vkusu každého soudruha.

Dubis (Člen)
27.03.2012 10:53:13
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Chlapi ještě jenom jak se sundavají ty starý rukojeti??To se jen sundají zavažíčka a nějako se jakoby sloupnou s řidítek??idontknow

Paladin86 (Člen)
27.03.2012 11:27:21
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Dubis psal:

Chlapi ještě jenom jak se sundavají ty starý rukojeti??To se jen sundají zavažíčka a nějako se jakoby sloupnou s řidítek??idontknow

Sundat závažíčka a stáhnout z řídítek. Já je měl přilepený, tak jsem opatrně odtrh lepidlo. Když ti nepůjdou natáhnout ty nový tak se dá použít mejdlová voda.

Dubis (Člen)
27.03.2012 11:29:37
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Paladin86 psal:
Dubis psal:

Chlapi ještě jenom jak se sundavají ty starý rukojeti??To se jen sundají zavažíčka a nějako se jakoby sloupnou s řidítek??idontknow

Sundat závažíčka a stáhnout z řídítek. Já je měl přilepený, tak jsem opatrně odtrh lepidlo. Když ti nepůjdou natáhnout ty nový tak se dá použít mejdlová voda.

OK.Parádo.To jsem chtěl vědět!
DIKASgood

Dubis (Člen)
27.03.2012 11:32:23
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Dubis psal:
Paladin86 psal:
Dubis psal:

Chlapi ještě jenom jak se sundavají ty starý rukojeti??To se jen sundají zavažíčka a nějako se jakoby sloupnou s řidítek??idontknow

Sundat závažíčka a stáhnout z řídítek. Já je měl přilepený, tak jsem opatrně odtrh lepidlo. Když ti nepůjdou natáhnout ty nový tak se dá použít mejdlová voda.

OK.Parádo.To jsem chtěl vědět!
DIKASgood

Ještě prosím tě když jsem objednal ty rukojeti 22mm to asi bude správně že?Když jsem naměřil řidítka 22mm

Luk (Člen)
27.03.2012 13:44:20
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

zzzmrzlinar psal:

taky bych řek, že u vyhřejvanejch gripů bude hlavní funkce ohřátí rukou a u mě jako zmrzlináře je to tak trochu povinnnost to mít bigsmile

nejvíc se mi hodinly v Alpách když se mi během hodiny ochladilo za hodku z 26C na 6C to bylo pak kurva příjemné

Jinak mám Daytony a jsou dobrý, nejsou vo moc tlustší než normální gripy, nekloužou a celkově v poho, Oxfordy taky gut, nekupoval bych Saita, ty jsou tlustší

souhlasgood
jeste bych dodal, ze sou fajn i v desti, jak tu par lidi zminilogood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
VikecB12 (Člen)
27.03.2012 16:35:55
Offline

Re: Jaký vyhřívaný rukojeti

Mám je,semtam je zapnu,kdyš je fakt kosa,ale připadá mě to pak jako bych víc pociťoval zimu na zbytku těla,kdyš mám v rukách teplohelp Nechám je dosloužit a znova už je nekoupímsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr