Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Otáčky motoru

Honzis (Člen)
01.04.2007 21:54:49
Offline

Otáčky motoru

Ahoj Draci, včera jsem dělal takovou menší údržbu před sezonou, měnil jsem svíčky, vzducháč a olej. No a projel jsem ji a všechno v pořádkugood, akorát jsem snížil volnoběžky. Ale po příjezdu jsem zkusil na volnoběh přidat plyn, ale na cca 6000 ot/min. se to jakoby zasekne (1s) ale pak jde dál... zkoušel jsem to asi dvakrát a chová se to pořád stejně... ale přitom při jízdě je to všechno ok... Může mi někdo z Vás poradit, čím to může být?....help

Honzis (Člen)
02.04.2007 13:34:21
Offline

Re: Otáčky motoru

Vážně někdo nevíte čím to může být? smile2 Pomůže mi každé info....help Díky.

Ondráš (Člen)
02.04.2007 16:44:34
Offline

Re: Otáčky motoru

Já teda nevím jestli to je na Banditu taky tak, ale třeba na 105kách a 120kách (vono vlastně už i na starších) v karburátorech Jikov bylo rozlišení (teď nevím přesně čím...Tryskama?help) pro nízké a vysoké otáčky. Má to i Bandit?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Honzis (Člen)
02.04.2007 18:51:38
Offline

Re: Otáčky motoru

Ondráš psal:

Já teda nevím jestli to je na Banditu taky tak, ale třeba na 105kách a 120kách (vono vlastně už i na starších) v karburátorech Jikov bylo rozlišení (teď nevím přesně čím...Tryskama?help) pro nízké a vysoké otáčky. Má to i Bandit?surprised

Asi to fakt budu muset rozdělat a vyčistit ty karbce, a nebo tomu nechám volný průběh a budu jezdit, když to jezdí good než se zabývat blbostma....bigsmile ale štve mě to...smile2

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr