Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prasklé plynové lanko.

Kapitán (Nový člen)
09.04.2012 22:36:14
Offline

Prasklé plynové lanko.

Tak vážení kamarádi a kamarádky motorkáři, motorkářky.

Mnoho z nás ví, jaký problém může nastat, v případě prasklého plynového lanka. Zákon schválnosti je, že se tak stane v nejméně vhodnou dobu a čase.
Doposud dodávané nouzové opravné sady lanek, jsou vhodné pro motocykly, ke kterým je snadný přístup k druhému konci bowdenu.
Ale u mnohých motorek a skútrů, je právě druhý konec bowdenu, často  nepřístupný. Je nutné často rozebrat mnoho součástí ( sedlo, nádrž, kapotáž atd. ), abychom se k bowdenu na výměnu plynového lanka dostali .
S touto novou sadou, to snadno zvládnete za 7 - 15 minut a to bez rozebrání uvedených součástí. K opravě potřebujete pouze šroubovák, boční malé štípací ostré kleště a otevřené klíče na kontramatku koncovky bowdenu.
Tady se můžete podívat na vše potřebné, včetně montážního videa.

http://youtu.be/F3QisJb0ohQ

Editoval inkvizitorr (10.04.2012 19:50:34)

dannygsf (Člen)
10.04.2012 14:26:36
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Podle popisu a videa-zázraksurprisedJen že když uletí koncovka u kladky na karburátorech,tak to asi nepůjde tak elegantně udělat,tam se to bez rozebírání neobejde.No a na to mi stačí pár skřipců a lanko zadní brzdy na kolo,cena cca 30,-

Kelly01 (Člen)
10.04.2012 15:59:36
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Seru na to, volá nejbližšímu Bandit-assistant, tam to dosmýkám a u jeho chlastu to pořešímesmokin

Když nic, volám Filousovi ať "vyjede"smile1


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
10.04.2012 16:46:34
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Seru na to, volá nejbližšímu Bandit-assistant, tam to dosmýkám a u jeho chlastu to pořešímesmokin

Když nic, volám Filousovi ať "vyjede"smile1

goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
huskyb12 (Administrator)
10.04.2012 16:48:43
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

dobrý řešení ...
na Huse mi ruplo lanko na spojce, stálo by to 800 sick
nejlepší ale bude, si uložit číslo na Kapitána :)))


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
10.04.2012 17:27:38
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Když nic, volám Filousovi ať "vyjede"smile1

Kurva ty seš snad taky jeho syneksurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
MaraKM (Člen)
10.04.2012 17:32:53
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Hele nikdy se mi nic podobnýho nestalo, dokud jsem se na to nezačal připravovat... idontknow


Nic lidského mi není cizí
Paladin86 (Člen)
10.04.2012 18:01:32
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Já pod sedlem vozim tohle... zatim jsem naštěstí nemusel použít. http://obchod.bikerscrown.cz/venhill-vv … 9900011143

Kapitán (Nový člen)
10.04.2012 18:29:54
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Paladin86 psal:

Já pod sedlem vozim tohle... zatim jsem naštěstí nemusel použít. http://obchod.bikerscrown.cz/venhill-vv … 9900011143

Tato sada je lepší jak nic.
Také jsem měl tuto opravnou sadu lanek. Ale dokud mě neprasklo lanko v heftu ( v heftu to praská téměř ve 100% ), při pomyšlení, že budu na silnici motorku rozebírat, abych vyměnil plynové lanko, tak jsem to vzdal a to to umím.
Rozdíl je v dílně a na krajnici silnice, kde kolem je čilá doprava.
A to například GoldWing, BMW, HD Elektra atd. je na silnici nerealizovatelné, protože to je cca. 10 hodin práce a je třeba speciální nářadí a znalost.
Proto to řeší tato nová opravná sada.

Kapitán

Paladin86 (Člen)
10.04.2012 19:15:13
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kapitán psal:
Paladin86 psal:

Já pod sedlem vozim tohle... zatim jsem naštěstí nemusel použít. http://obchod.bikerscrown.cz/venhill-vv … 9900011143

Tato sada je lepší jak nic.
Také jsem měl tuto opravnou sadu lanek. Ale dokud mě neprasklo lanko v heftu ( v heftu to praská téměř ve 100% ), při pomyšlení, že budu na silnici motorku rozebírat, abych vyměnil plynové lanko, tak jsem to vzdal a to to umím.
Rozdíl je v dílně a na krajnici silnice, kde kolem je čilá doprava.
A to například GoldWing, BMW, HD Elektra atd. je na silnici nerealizovatelné, protože to je cca. 10 hodin práce a je třeba speciální nářadí a znalost.
Proto to řeší tato nová opravná sada.

Kapitán

A když to praskne v půlce, tak jsi s tou super novou sadou v pussy ne? smile1 A nevim jestli s timhle jde opravit spojkový lanko! idontknow

Kapitán (Nový člen)
10.04.2012 19:49:24
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Paladin86 psal:
Kapitán psal:
Paladin86 psal:

Já pod sedlem vozim tohle... zatim jsem naštěstí nemusel použít. http://obchod.bikerscrown.cz/venhill-vv … 9900011143

Tato sada je lepší jak nic.
Také jsem měl tuto opravnou sadu lanek. Ale dokud mě neprasklo lanko v heftu ( v heftu to praská téměř ve 100% ), při pomyšlení, že budu na silnici motorku rozebírat, abych vyměnil plynové lanko, tak jsem to vzdal a to to umím.
Rozdíl je v dílně a na krajnici silnice, kde kolem je čilá doprava.
A to například GoldWing, BMW, HD Elektra atd. je na silnici nerealizovatelné, protože to je cca. 10 hodin práce a je třeba speciální nářadí a znalost.
Proto to řeší tato nová opravná sada.

Kapitán

A když to praskne v půlce, tak jsi s tou super novou sadou v pussy ne? smile1 A nevim jestli s timhle jde opravit spojkový lanko! idontknow

Ahoj, neboj nejsi v pussy , protože opravná sada bude ještě obsahovat dlouhé lanko s niplem na červík. Tak tedy umožňuje opravu i po  ,,staru" , tedy s rozebráním  části motorky. U GW 1800 , BMW atd. to je práce na cca. 10 hodin, ale na silnici to nesvede. snad nikdo, protože nemá potřebné nářadí.
Protože to je určeno na plynové lanko, tak to nepoužiješ na spojku. Každá věc je na něco jiného.
Většina současných motocyklů, má stejně brzdu a spojku hydraulickou.

Kapitán

P.S. Ale nikdo Ti to nenutí, klidně prasklé lanko opravuj jak chceš. Tady to je pouze informace, která jistě pomůže mnoha nešťastníkům. bigsmile

Banditatom (Člen)
10.04.2012 19:56:57
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

a co jako cena téhle srandy? když je to tak hajtechsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
10.04.2012 20:42:27
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Banditatom psal:

a co jako cena téhle srandy? když je to tak hajtechsurprised

Ani 10 tis, ani 8 tis, ani 5 tis, ale jen 2 999,-.
K tomu zdarma dostanete tento druhý hi-tech výrobek.
A to není všechno... Objednáte-li si do 10 minut. Získáte ještě luxusní přívěšek.
Opět zdarma.
Chcete víc? Zeptejte se naší telefonistky jak získat třetí kus zdarma. Potěšte své kamarády a známé krásným a praktickým dárkem. (A teď by to chtělo fotku motorkářů na Ducati z benzínky na Dubé)

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
10.04.2012 20:44:42
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Ondráš psal:
Banditatom psal:

a co jako cena téhle srandy? když je to tak hajtechsurprised

Ani 10 tis, ani 8 tis, ani 5 tis, ale jen 2 999,-.
K tomu zdarma dostanete tento druhý hi-tech výrobek.
A to není všechno... Objednáte-li si do 10 minut. Získáte ještě luxusní přívěšek.
Opět zdarma.
Chcete víc? Zeptejte se naší telefonistky jak získat třetí kus zdarma. Potěšte své kamarády a známé krásným a praktickým dárkem. (A teď by to chtělo fotku motorkářů na Ducati z benzínky na Dubé)

smile1

mám rád horstagoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
dannygsf (Člen)
10.04.2012 20:54:32
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Cena pouhých 350,-sick

Kapitán (Nový člen)
10.04.2012 21:08:31
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Banditatom psal:

a co jako cena téhle srandy? když je to tak hajtechsurprised

Tady je všechno.



Vážení, bude to v běžných obchodech pro motorkáře a časem celosvětově.

Banditatom (Člen)
10.04.2012 21:11:54
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kapitán psal:
Banditatom psal:

a co jako cena téhle srandy? když je to tak hajtechsurprised

Tady je všechno.



Vážení, bude to v běžných obchodech pro motorkáře a časem celosvětově.

...ahoj horsteevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
10.04.2012 21:25:58
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

..nevim no..pro mě asi jednodušší zavolat s asistenčku,ať mi to někam odvezou..třeba domu..surprisedidontknow


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
10.04.2012 21:41:05
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

...mě to teda zas tak špatný řešení nepříjde, protože vím, že v některejch případech mi můj samotnej kus vykuchaný el. čokolády, kterou furt vozím sebou bude k hovnu
...kvůli blbejm třem stovkám, si myslím, že tady je kolem zbytečná spousta negativní energie bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
10.04.2012 22:34:48
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

V americe na hájvej asi dobrý, pro cestovatele v Albánii či Vietnamu taky OK, ale u nás bych se na to v podzimní podvečer v lese vysralbigsmile

Možná v červenci, při optimálních podmínkách v blízkosti restaurace a s kamarády ochotnými ze 2 hoďky počkat by to snad taky šlo..

Ve všech ostatních případech čekám v teple na vozík do kterýho to mrdnubigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
10.04.2012 22:36:24
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

A když jsem se nad tím zamyslel, byť se mi to ještě nestalo, koupím v replice plynový lanko(radši obě) a mrdnu to pod sedlo..smokin


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
10.04.2012 22:37:59
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

náhodou mně se to líbí, ale nevim ,kam bych už to dal ,páč se mi to vedle kombinaček,šroubováku,klíčů,imbusů  už nevejde bigsmile
...jo ještě litr voleje sem zapoměl...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Paladin86 (Člen)
10.04.2012 22:41:37
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Banditatom psal:
Ondráš psal:
Banditatom psal:

a co jako cena téhle srandy? když je to tak hajtechsurprised

Ani 10 tis, ani 8 tis, ani 5 tis, ale jen 2 999,-.
K tomu zdarma dostanete tento druhý hi-tech výrobek.
A to není všechno... Objednáte-li si do 10 minut. Získáte ještě luxusní přívěšek.
Opět zdarma.
Chcete víc? Zeptejte se naší telefonistky jak získat třetí kus zdarma. Potěšte své kamarády a známé krásným a praktickým dárkem. (A teď by to chtělo fotku motorkářů na Ducati z benzínky na Dubé)

smile1

mám rád horstagoodbigsmile

Taky jsem si na horsta vzpomněl bigsmile

Paladin86 (Člen)
10.04.2012 22:43:21
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

hlemejzd999 psal:

náhodou mně se to líbí, ale nevim ,kam bych už to dal ,páč se mi to vedle kombinaček,šroubováku,klíčů,imbusů  už nevejde bigsmile
...jo ještě litr voleje sem zapoměl...

A co umyvadlo a plesový šaty? bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
10.04.2012 22:45:45
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Paladin86 psal:
hlemejzd999 psal:

náhodou mně se to líbí, ale nevim ,kam bych už to dal ,páč se mi to vedle kombinaček,šroubováku,klíčů,imbusů  už nevejde bigsmile
...jo ještě litr voleje sem zapoměl...

A co umyvadlo a plesový šaty? bigsmile

vidiš...ještě motex páska , svíčák a tejpa idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
10.04.2012 22:55:59
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Ať to ukončímbigsmile

může mi někdo vysvětlit výhodu téhle jednoúčelové sady proti tomuhle pod sedlemsurprisedbigsmile

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c9502/ba … ml?page=15

kilo rozdílu neřeším, on by ho Kojaksro slevilbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
10.04.2012 23:23:29
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

...že jestli nejseš saxána, tak to lanko na silnici bez sundání nádrže nevyměníš surprised (mysli, aspoň trošku, nebolí to bigsmile)
...pokud teda neulítne pecka na zabarikádovaným konci, pak seš v hajzlu i tak bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2012 07:03:03
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
11.04.2012 08:08:04
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

K.a.s.y.m. psal:

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1

...u Bandasky???surprised ...nevjeřimheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
11.04.2012 08:08:41
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Seru na to, volá nejbližšímu Bandit-assistant, tam to dosmýkám a u jeho chlastu to pořešímesmokin

Když nic, volám Filousovi ať "vyjede"smile1

...nikam nejedu, je zimafuckbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
11.04.2012 08:12:43
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

K.a.s.y.m. psal:

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1

...bigsmile v tom případě seřídíš ventily přes výfuk bigsmile

XJelen (Člen)
11.04.2012 08:42:38
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

osiris psal:

...mě to teda zas tak špatný řešení nepříjde, protože vím, že v některejch případech mi můj samotnej kus vykuchaný el. čokolády, kterou furt vozím sebou bude k hovnu
...kvůli blbejm třem stovkám, si myslím, že tady je kolem zbytečná spousta negativní energie bigsmile

tady je to bježný bigsmile spousta místních kutilů okamžitě má po ruce několik dalších způsobů jak si poradit a zmiňovaných 350 ušetřit bigsmilebigsmilebigsmile přitom nejeden z těch vynálezců než se de do něčeho vrtat, tak nejdřív zkoukne kapitánovo stránky a pročte si jeho návody goodbigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
11.04.2012 08:46:23
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Nádrž mám dole rychleji(se zavázanýma očima) než experimenty s opravnou sadou, furt mám větší naději prohodit celý lanko než najít rozkopnutou sadu v šeru v trávě v kosebigsmile

A věř tomu že si ji rozkopnešbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
11.04.2012 08:46:50
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1

...u Bandasky???surprised ...nevjeřimheadshake

...asi myslí spojkový bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
11.04.2012 08:56:17
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Nádrž mám dole rychleji(se zavázanýma očima) než experimenty s opravnou sadou, furt mám větší naději prohodit celý lanko než najít rozkopnutou sadu v šeru v trávě v kosebigsmile

A věř tomu že si ji rozkopnešbigsmile

...akorát pak nevím čím přišroubuješ zpátky nádrž, když budeš mít všechno rozkopaný v trávě, páč pak si logicky musíš rozkopat i šrouby a silentbloky vod nádrže bigsmile
...nehledě na ty strávený "normohodiny" který by ti to trvalo a kutálející se nádrž příkopem dolů bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
11.04.2012 09:16:14
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

2 šroubky + jeden s páčkou dám do kapsy a lanko snad neztratím..
A budu trvat na tom že s novým lankem se budu cítit líp než s el. čokoládou a jejími náhražkamibigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
11.04.2012 09:17:22
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Jo, a ztratit šroubky od nádrže nevadí, mám u sebe vždy dost elektrikářských stahovačeksmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
11.04.2012 10:00:50
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Jo, a ztratit šroubky od nádrže nevadí, mám u sebe vždy dost elektrikářských stahovačeksmokin

...jasně, protože poztrácet šrouby na nádrž v replice za necelejch 900,- je větší frajeřina bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
11.04.2012 10:08:02
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Mám obyčejnou motorku, na nádrži 2 šroubky M6 z krabice pod stolem zdarma a gumových podložek plnou ass

To samé přepínání nádrže, ztráta nevadí, jistí to kombinačky nebo jakákoliv kladivem skleplá trubka..

Nějak v těch čechách žijete komplikovaněsurprised


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
11.04.2012 10:17:24
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

jak už není vidět kouř z komína , tak to otacim , tak mě i případná závada nemůže rozhodit....nehledě na to , že jakmile  se nasoukam do kombi , tak se mi chce srát, (je to castejc, než prasklý lanko )  tak nemůžu moc daleko ,protože slikat se na hajzlu na benzince už sem vyzkoušel surprisedsurprisedsurprisedsurprised


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
11.04.2012 10:19:20
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

hlemejzd999 psal:

jak už není vidět kouř z komína , tak to otacim , tak mě i případná závada nemůže rozhodit....nehledě na to , že jakmile  se nasoukam do kombi , tak se mi chce srát, (je to castejc, než prasklý lanko )  tak nemůžu moc daleko ,protože slikat se na hajzlu na benzince už sem vyzkoušel surprisedsurprisedsurprisedsurprised

ty vyvaleny smajlici tam sou omylem bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
11.04.2012 10:30:46
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Mám obyčejnou motorku, na nádrži 2 šroubky M6 z krabice pod stolem zdarma a gumových podložek plnou ass

To samé přepínání nádrže, ztráta nevadí, jistí to kombinačky nebo jakákoliv kladivem skleplá trubka..

Nějak v těch čechách žijete komplikovaněsurprised

...komplikovaně? surprisedbigsmile ...to ty se od začátku zuby nehty držíš kompletu plynovýho lanka se sundáním nádrže na cestě, než bys tam dal něco co tam není originál smile1 ...a teď bys najednou poskládal motorku z hromady smetí vymetený z pod ponku bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
11.04.2012 11:19:14
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

osiris psal:
Kelly01 psal:

Mám obyčejnou motorku, na nádrži 2 šroubky M6 z krabice pod stolem zdarma a gumových podložek plnou ass

To samé přepínání nádrže, ztráta nevadí, jistí to kombinačky nebo jakákoliv kladivem skleplá trubka..

Nějak v těch čechách žijete komplikovaněsurprised

...komplikovaně? surprisedbigsmile ...to ty se od začátku zuby nehty držíš kompletu plynovýho lanka se sundáním nádrže na cestě, než bys tam dal něco co tam není originál smile1 ...a teď bys najednou poskládal motorku z hromady smetí vymetený z pod ponku bigsmilebigsmile

...nech ho bejt, s nim uš to bude enem horšíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
11.04.2012 11:20:58
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Mám obyčejnou motorku, na nádrži 2 šroubky M6 z krabice pod stolem zdarma a gumových podložek plnou ass

To samé přepínání nádrže, ztráta nevadí, jistí to kombinačky nebo jakákoliv kladivem skleplá trubka..

http://www.youtube.com/watch?v=3HUfYNRJ … re=related

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
11.04.2012 11:21:59
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

hlemejzd999 psal:

ty vyvaleny smajlici tam sou omylem bigsmilebigsmilebigsmile

Nekecej... Já když se z toho na benzínce na tom těsným záchodě musím vysoukat... :-x V tom případě jdu radši na invalidy. Tam je víc místa.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
11.04.2012 11:51:27
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:

ty vyvaleny smajlici tam sou omylem bigsmilebigsmilebigsmile

Nekecej... Já když se z toho na benzínce na tom těsným záchodě musím vysoukat... :-x V tom případě jdu radši na invalidy. Tam je víc místa.help

..to máte z toho, že si koupíte těsný voblečky, pak vás to stlačí a ...... bigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
11.04.2012 13:33:23
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Mour psal:
Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:

ty vyvaleny smajlici tam sou omylem bigsmilebigsmilebigsmile

Nekecej... Já když se z toho na benzínce na tom těsným záchodě musím vysoukat... :-x V tom případě jdu radši na invalidy. Tam je víc místa.help

..to máte z toho, že si koupíte těsný voblečky, pak vás to stlačí a ...... bigsmilebigsmilebigsmile

je to ze strašně elastickyho matrijalu ta kůže...asi to mám šitý z curaka , nebo co...hrozně se to prizpuspobilo mým 98 kg ...úplně na fest
bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
dannygsf (Člen)
11.04.2012 17:07:00
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Ideální bude kombi na zakázku,se zipem od krku tak do půli zadbigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2012 17:23:12
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1

...u Bandasky???surprised ...nevjeřimheadshake

takova mala napoveda.nemam tam airbox.a vyndat karbce je otazka jedne minutysmile1smile1smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2012 17:24:57
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

osiris psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1

...u Bandasky???surprised ...nevjeřimheadshake

...asi myslí spojkový bigsmile

ne ne plynovysmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
11.04.2012 18:15:47
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1

...bigsmile v tom případě seřídíš ventily přes výfuk bigsmile

...že by pičařsurprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
11.04.2012 19:32:38
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

pis si me jako saxanu.ja lanko bez sundani nadrze vymenimsmile1smile1

...u Bandasky???surprised ...nevjeřimheadshake

takova mala napoveda.nemam tam airbox.a vyndat karbce je otazka jedne minutysmile1smile1smile1smile1

...ajóóó, já zapomělidontknow ...potom žádnej trablgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2012 19:45:14
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kapitán psal:

Tak vážení kamarádi a kamarádky motorkáři, motorkářky.

Mnoho z nás ví, jaký problém může nastat, v případě prasklého plynového lanka. Zákon schválnosti je, že se tak stane v nejméně vhodnou dobu a čase.
Doposud dodávané nouzové opravné sady lanek, jsou vhodné pro motocykly, ke kterým je snadný přístup k druhému konci bowdenu.
Ale u mnohých motorek a skútrů, je právě druhý konec bowdenu, často  nepřístupný. Je nutné často rozebrat mnoho součástí ( sedlo, nádrž, kapotáž atd. ), abychom se k bowdenu na výměnu plynového lanka dostali .
S touto novou sadou, to snadno zvládnete za 7 - 15 minut a to bez rozebrání uvedených součástí. K opravě potřebujete pouze šroubovák, boční malé štípací ostré kleště a otevřené klíče na kontramatku koncovky bowdenu.
Tady se můžete podívat na vše potřebné, včetně montážního videa.

http://youtu.be/F3QisJb0ohQ

tak jsem se na to konečně kouknul a pěkný a chytrý řešení,ale po pravdě bych se s tim na silnici nesral a to bych si na to v klídku troufnul bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
11.04.2012 21:24:31
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

včéra to tu čtu a řikám si...nač to? a dneska by se to šiklobigsmileále dojel sem blbě ale dalo se rupla ta spodní vracečka hned u niplu v heftu....kdysi na fíku sem lanko uvázal za řidítka...dneska mně to ale přišlo krapet vo hububigsmile


MRDAT!!!
Koldan (Člen)
11.04.2012 21:30:15
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Ondráš psal:
hlemejzd999 psal:

ty vyvaleny smajlici tam sou omylem bigsmilebigsmilebigsmile

Nekecej... Já když se z toho na benzínce na tom těsným záchodě musím vysoukat... :-x V tom případě jdu radši na invalidy. Tam je víc místa.help

nó i tam je to problém. boty jsou pod kolena, dyž sceš sundat kaťata, zavazí tam stehenní a holenní chránič, že je sotfa dosaneš na půl žerdi, navíc pokáď je to v lítě, seš vopocenej jag dveře vot chlíva, tagže sa temu dole nesce a nedej bože si přet jízdů sepnůt bundu s kaťatama, to už je úplné pekloheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kapitán (Nový člen)
11.04.2012 21:34:34
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

K.a.s.y.m. psal:
Kapitán psal:

Tak vážení kamarádi a kamarádky motorkáři, motorkářky.

Mnoho z nás ví, jaký problém může nastat, v případě prasklého plynového lanka. Zákon schválnosti je, že se tak stane v nejméně vhodnou dobu a čase.
Doposud dodávané nouzové opravné sady lanek, jsou vhodné pro motocykly, ke kterým je snadný přístup k druhému konci bowdenu.
Ale u mnohých motorek a skútrů, je právě druhý konec bowdenu, často  nepřístupný. Je nutné často rozebrat mnoho součástí ( sedlo, nádrž, kapotáž atd. ), abychom se k bowdenu na výměnu plynového lanka dostali .
S touto novou sadou, to snadno zvládnete za 7 - 15 minut a to bez rozebrání uvedených součástí. K opravě potřebujete pouze šroubovák, boční malé štípací ostré kleště a otevřené klíče na kontramatku koncovky bowdenu.
Tady se můžete podívat na vše potřebné, včetně montážního videa.

http://youtu.be/F3QisJb0ohQ

tak jsem se na to konečně kouknul a pěkný a chytrý řešení,ale po pravdě bych se s tim na silnici nesral a to bych si na to v klídku troufnul bigsmile

Ahoj pánové, tak jsem se alespoň zasmál u některých příspěvků.
Tedy tuto opravnou sadu ocení ti, kteří mají motorku, u které se dopracovat k druhému konci bowdenu, je dost složité a nebo nemožné na silnici a že jich je dost.
Pokud máte motorku takovou, že šáhneš pod nádrž jako u motorky JAWA, tak není co řešit.
Nepřál bych vám, měnit lanko u GoldWinga. Je to práce v dílně se speciálním nářadím na cca. 10 hodin vážení. To je mazec !!! U BMW to není lepší.
Cestuji na motorce často tisíce km od domova. Tak vím, o čem je řeč.bigsmilebigsmilebigsmile

Mnoho krásných km přeji všem.

Kapitán

Banditatom (Člen)
11.04.2012 21:42:07
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kapitán psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kapitán psal:

Tak vážení kamarádi a kamarádky motorkáři, motorkářky.

Mnoho z nás ví, jaký problém může nastat, v případě prasklého plynového lanka. Zákon schválnosti je, že se tak stane v nejméně vhodnou dobu a čase.
Doposud dodávané nouzové opravné sady lanek, jsou vhodné pro motocykly, ke kterým je snadný přístup k druhému konci bowdenu.
Ale u mnohých motorek a skútrů, je právě druhý konec bowdenu, často  nepřístupný. Je nutné často rozebrat mnoho součástí ( sedlo, nádrž, kapotáž atd. ), abychom se k bowdenu na výměnu plynového lanka dostali .
S touto novou sadou, to snadno zvládnete za 7 - 15 minut a to bez rozebrání uvedených součástí. K opravě potřebujete pouze šroubovák, boční malé štípací ostré kleště a otevřené klíče na kontramatku koncovky bowdenu.
Tady se můžete podívat na vše potřebné, včetně montážního videa.

http://youtu.be/F3QisJb0ohQ

tak jsem se na to konečně kouknul a pěkný a chytrý řešení,ale po pravdě bych se s tim na silnici nesral a to bych si na to v klídku troufnul bigsmile

Ahoj pánové, tak jsem se alespoň zasmál u některých příspěvků.
Tedy tuto opravnou sadu ocení ti, kteří mají motorku, u které se dopracovat k druhému konci bowdenu, je dost složité a nebo nemožné na silnici a že jich je dost.
Pokud máte motorku takovou, že šáhneš pod nádrž jako u motorky JAWA, tak není co řešit.
Nepřál bych vám, měnit lanko u GoldWinga. Je to práce v dílně se speciálním nářadím na cca. 10 hodin vážení. To je mazec !!! U BMW to není lepší.
Cestuji na motorce často tisíce km od domova. Tak vím, o čem je řeč.bigsmilebigsmilebigsmile

Mnoho krásných km přeji všem.

Kapitán

Tohle opakuješ už po X-té.... všiml jsis, že jsi na banditforum??? nic proti té sadě nemám...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
11.04.2012 22:04:44
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Pičusové,, se s ním bavíte "o sto šest" ale nikdo z vás mu nenapsal ať si vyplní profil. Furt mluví o goldwingu, ale co má on za stroj?? Nebo Kapitána znáte a víte kdo to je? Já ne.

Kapitáne-----
Bandit pičo se nesere, ten jede furt. Akorát si sem-tam dá přestávku.

Kdyby jsme měli čínské motocypédy. tak samozřejmě s sebou vozíme druhého číňana na N.D. Včetně tebou propagovaného ojeb-lanka. Zdar Zdeněk.


sou různí lidé mezi námi
Kapitán (Nový člen)
11.04.2012 22:33:42
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Zdeněk psal:

Pičusové,, se s ním bavíte "o sto šest" ale nikdo z vás mu nenapsal ať si vyplní profil. Furt mluví o goldwingu, ale co má on za stroj?? Nebo Kapitána znáte a víte kdo to je? Já ne.

Kapitáne-----
Bandit pičo se nesere, ten jede furt. Akorát si sem-tam dá přestávku.

Kdyby jsme měli čínské motocypédy. tak samozřejmě s sebou vozíme druhého číňana na N.D. Včetně tebou propagovaného ojeb-lanka. Zdar Zdeněk.

Zdeňku, já jsem ve svém čopráckém klubu a mám Suzuki 1400, protože mám motorek více a GoldWinga mám na cestování na dálky.
Nechci se vám sem pánové cpát, protože nemohu být všude.
Pouze jsem sem dal informaci o novém způsobu opravy.
Tedy kdo chce, tak to vezme v úvahu a kdo nechce, tak bude opravovat tradičně.

Ahoj a ať vám to jezdí.good

Kapitán

Filous (Člen)
11.04.2012 22:37:03
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Zdeněk psal:

Pičusové,, se s ním bavíte "o sto šest" ale nikdo z vás mu nenapsal ať si vyplní profil. Furt mluví o goldwingu, ale co má on za stroj?? Nebo Kapitána znáte a víte kdo to je? Já ne.

Kapitáne-----
Bandit pičo se nesere, ten jede furt. Akorát si sem-tam dá přestávku.

Kdyby jsme měli čínské motocypédy. tak samozřejmě s sebou vozíme druhého číňana na N.D. Včetně tebou propagovaného ojeb-lanka. Zdar Zdeněk.

...dyby ses trochu orijentoval, tag bys vjeděl, že Kapitán jezdí s lidma z party K1400...neznam ho vosobně a asi nikoho s týdle bandy, ale z jejich prezentace na webu je patrný, že jezděj hodně, pořádaj spoustu akcí a maj na webu spoustu užitečnejch info třeba pro ty co začínaj nebo se chtěj rejpat ve vlastní mašině...teda dlouho sem u nich na webu nebyl, ale bejvalo to tag, hlavně Generál se tam dělil vo svý skušenosti a tag...ale je to chamraď čopráckábigsmile ...a i dyš inzerce f diskuzi nejni uplně to pravý vořechový, tag si myslim, že spoustě lidem tedle zlepčovák vytrhne trn z prdele něgde na cestě...chci tym enem říct, že mi příde zbytečný tady dělat ramena na někoho, gdo vymyslel užitečnou vjec a to i f případě, že je to nabízený komerčně...

P.S. ...sem dneska ňákej uvjedomělejidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
11.04.2012 22:38:47
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

...Kapitán sám byl rychlejšígoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdeněk (Člen)
11.04.2012 22:55:36
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

A dyť jsem psal, že já ho neznám. cool
A dyť jsem psal, že bandit jede furtgood
A co se týká tech číňanů--- vždyť to je pravda.bad
A co se týká jeho profilu---- za ten měsíc co jsu tu, jsem to četl několikrát. VYPLNIT PROFIL
Nijak jsem ho neurazil a cosik o choperech jsem vytušil z toho videa. Já byl jen četař a velitel družstva, tudíž nemohu znát každého Kapitána.headshakeheadshakeheadshake


sou různí lidé mezi námi
Kelly01 (Člen)
11.04.2012 23:12:57
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

To je ten jak si pořád kvůli chlastu depiluje hruďsurprised


God Save The Queen!
Mour (Člen)
12.04.2012 08:08:03
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Filous: ...vo tom trnu s paty s Tebou souhlasím good  ...a taky mě udivuje, proč? , když někdo přijde s dobrým, nebo třeba i špatným nápadem, se tady ne něho někteří zbytečně sesypou jako vosy idontknow

Kelly01 (Člen)
12.04.2012 08:09:53
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Nikdo neřekl že to je špatný...

Já jen řekl že konkrétně na Banditu je to pro mne nezajímavýidontknowbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
12.04.2012 08:15:06
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Nikdo neřekl že to je špatný...

Já jen řekl že konkrétně na Banditu je to pro mne nezajímavýidontknowbigsmile

...páč jezdíš vokolo komína, nejdál k Hance a tam dycky vodlapíš někoho, gdo se vo tebe postará, aby si pošimral dušičku tym že pomoch starýmu človjekovibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kapitán (Nový člen)
12.04.2012 08:27:15
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Filous psal:
Kelly01 psal:

Nikdo neřekl že to je špatný...

Já jen řekl že konkrétně na Banditu je to pro mne nezajímavýidontknowbigsmile

...páč jezdíš vokolo komína, nejdál k Hance a tam dycky vodlapíš někoho, gdo se vo tebe postará, aby si pošimral dušičku tym že pomoch starýmu človjekovibigsmile

Vážení, někteří mají jasno a někteří nechtějí, nebo neumějí pochopit oč tu jde.

Tak pojeďte se mnou na Sicílii, Lipary, Sardinii, Korsiku a pochopíte že je to troch jiné, jak jezdit v kroužku cca. 200 km, kolem komína.

Kapitán

XJelen (Člen)
12.04.2012 08:38:39
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Banditatom psal:
Kapitán psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak jsem se na to konečně kouknul a pěkný a chytrý řešení,ale po pravdě bych se s tim na silnici nesral a to bych si na to v klídku troufnul bigsmile

Ahoj pánové, tak jsem se alespoň zasmál u některých příspěvků.
Tedy tuto opravnou sadu ocení ti, kteří mají motorku, u které se dopracovat k druhému konci bowdenu, je dost složité a nebo nemožné na silnici a že jich je dost.
Pokud máte motorku takovou, že šáhneš pod nádrž jako u motorky JAWA, tak není co řešit.
Nepřál bych vám, měnit lanko u GoldWinga. Je to práce v dílně se speciálním nářadím na cca. 10 hodin vážení. To je mazec !!! U BMW to není lepší.
Cestuji na motorce často tisíce km od domova. Tak vím, o čem je řeč.bigsmilebigsmilebigsmile

Mnoho krásných km přeji všem.

Kapitán

Tohle opakuješ už po X-té.... všiml jsis, že jsi na banditforum??? nic proti té sadě nemám...

píše ten s jebkou bigsmilebigsmilebigsmile
panebože jeden lepší umělec jak druhejbigsmile

filous- psal jsem to už na začátku, že je tady každej kutil chytrej jak dílenská příručka, ale polovička z nich byla u nich na webu než se v tom začali šťourat good


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
12.04.2012 08:40:55
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kapitán psal:
Filous psal:
Kelly01 psal:

Nikdo neřekl že to je špatný...

Já jen řekl že konkrétně na Banditu je to pro mne nezajímavýidontknowbigsmile

...páč jezdíš vokolo komína, nejdál k Hance a tam dycky vodlapíš někoho, gdo se vo tebe postará, aby si pošimral dušičku tym že pomoch starýmu človjekovibigsmile

Vážení, někteří mají jasno a někteří nechtějí, nebo neumějí pochopit oč tu jde.

Tak pojeďte se mnou na Sicílii, Lipary, Sardinii, Korsiku a pochopíte že je to troch jiné, jak jezdit v kroužku cca. 200 km, kolem komína.

Kapitán

až se mi vysere lanko 200 km od baráku , tak si budu říkat , že já vůl sem si nekoupil tu kapitánskou sadu ...good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
12.04.2012 08:43:29
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

hlemejzd999 psal:
Kapitán psal:
Filous psal:


...páč jezdíš vokolo komína, nejdál k Hance a tam dycky vodlapíš někoho, gdo se vo tebe postará, aby si pošimral dušičku tym že pomoch starýmu človjekovibigsmile

Vážení, někteří mají jasno a někteří nechtějí, nebo neumějí pochopit oč tu jde.

Tak pojeďte se mnou na Sicílii, Lipary, Sardinii, Korsiku a pochopíte že je to troch jiné, jak jezdit v kroužku cca. 200 km, kolem komína.

Kapitán

až se mi vysere lanko 200 km od baráku , tak si budu říkat , že já vůl sem si nekoupil tu kapitánskou sadu ...good

..ale prd, Tobě stačí zvýšit otáčky na volnoběhu bigsmilebigsmile

Zdeněk (Člen)
12.04.2012 09:10:46
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

filous--já u nich na webu nebyl. Vůbec nevím vo co gou. Ani nemám snahu hledat. A lanko nechcu. Já ne. Ale kdo chce, ať si ho koupí.
Já bych rači vozil když už, tak origo o pár kč dražší, sle nafurt a né provizorní.
http://eshop.motoservis-travnicek.cz/la … 20850.html
http://www.demoto.cz/index.php?route=pr … ct_id=2529


sou různí lidé mezi námi
Kelly01 (Člen)
12.04.2012 09:28:27
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Konečně to někdo pochopil, Sardinie, Albánie, kolem komínu..

Nic mi nenahradí originální lanko..

Masochisté a goldwinisté ať si vozí co chtějí, jecjich výlety na Sardinii mne netrápí a Bandita měnit nebudu, takže pro mne opět "originál mi žádná sada nenahradí"..

Holt majitel Banditu není ten správný segment trhu, tady marketingové řízení trošku "zahaprovalo"bigsmile

A naposledy, nápad dobrej, ale pro mne užitná hodnota a využití 0bigsmile

A co na to na Motorkáříchsurprised

PS: Trošku mi taky vadí pouze kolerční přihlášení na stránky, ale předpokládám že tady adekvátní tržbu která by pokryla další cestu neudělá, a z jiného než zištného důvodu se to určitě nenabízí, nebo josurprised

PS2: Ale zas jsme tady kvůli depilovanému výrobci trošku zabili časbigsmile

PS3: Jebu vás, du na zkoušku, do fitka a na fernetbigsmile


God Save The Queen!
jardagsf (Člen)
12.04.2012 09:40:30
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

XJelen psal:

filous- psal jsem to už na začátku, že je tady každej kutil chytrej jak dílenská příručka

jak v te reklame - chytry jako delfini bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilejsem si poprskal monitorbigsmilebigsmilebigsmile
a k tematu
1.ital se nesere - jenom z ni semo tamo neco utresu bigsmile
2.nemam to kam dat bo pod sedlo mi vleze akorat kapesnik
3.na trip do 500km zbytecne bo ten dojedu domu i na volnobeh - pokud si neporadim jinak
4.na velkem tripu mozna - ale stejne treba na sarde je opraven plna prdel i cestou- a na ten je toho treba stejne asi vic.....
jardagsf delfin a dilenska prirucka v jednom...surprisedbigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Zdeněk (Člen)
12.04.2012 09:55:03
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kellyyyyyyyyyy jo jo moje řeč --- F.E.R.N.E.T.

eště k lanku-- pokud origo lanko bude stát nad 2 tisíce, tak začnu uvažovat o kapitánově náhražce za 350kč


sou různí lidé mezi námi
Lihy (Člen)
12.04.2012 10:25:32
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Nápad asi dobrej, ale to se vážně ty lanka tak trhaj? Sem najel na moto jen něco přes 100 tisíc, ale nikdy sem ho neškubnul. Jednou za uherák sem rozhodil rukojeť kouknul jak vypadá, zjistil že furt stejný, pro dobrej pocit máznul do drážky vazelínu a zase rok dva na to sral. Samo že když sem jel do ciziny, tak jsem na to kouk (jako i na spoustu dalších věcí), případně domáz a tradá. To by člověk musel vozit aspoň jeden kufr s cajkama co se můžou vysrat....

K.a.s.y.m. (Člen)
12.04.2012 11:00:12
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Zdeněk psal:

Kellyyyyyyyyyy jo jo moje řeč --- F.E.R.N.E.T.

eště k lanku-- pokud origo lanko bude stát nad 2 tisíce, tak začnu uvažovat o kapitánově náhražce za 350kč

za tyhle pracy mi udela Zemlicka repliku lanka do puvodnich kovanismile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
12.04.2012 11:31:18
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Mour psal:
hlemejzd999 psal:
Kapitán psal:

Vážení, někteří mají jasno a někteří nechtějí, nebo neumějí pochopit oč tu jde.

Tak pojeďte se mnou na Sicílii, Lipary, Sardinii, Korsiku a pochopíte že je to troch jiné, jak jezdit v kroužku cca. 200 km, kolem komína.

Kapitán

až se mi vysere lanko 200 km od baráku , tak si budu říkat , že já vůl sem si nekoupil tu kapitánskou sadu ...good

..ale prd, Tobě stačí zvýšit otáčky na volnoběhu bigsmilebigsmile

jo a co když pojedu zrovna pilu ?bigsmile
kolega z práce si teď zrovna nechal vodevrit 125 varadero, tak aby mi pak neujizdel idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
12.04.2012 13:18:17
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Kelly01 psal:

Konečně to někdo pochopil, Sardinie, Albánie, kolem komínu.........

...jak dlouho budeš čekat než pro tebe někdo přijede 150 kiláků od baráku? kolik mu pak dáš "na benzín" help co vymyslíš teď? bigsmile
...samozřejmě že to origo nenahradí, na druhou stranu komu to esteticky nebude vadit bude schopnej na to jezdit roky
...je mi to celý u prdele, jen se snažím uvažovat objektivně a vychází mi z toho to, že tak brzo a tak "levně" ty se se svojí variantou domů nedostaneš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yebat (Člen)
12.04.2012 13:28:02
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

nápad je to dobrej, za pár korun... ale ten přístup některejch tady... myslim že Kapitán na takovýhle chování na k1400 asi nenarazí... idontknow docela se divim, že ještě reaguje... pak mě někdo uvidí na bandasce a automaticky si řekne, co to je za pussy... (né že bych nebyl...) bigsmile

Filous (Člen)
12.04.2012 14:41:02
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

osiris psal:
Kelly01 psal:

Konečně to někdo pochopil, Sardinie, Albánie, kolem komínu.........

...jak dlouho budeš čekat než pro tebe někdo přijede 150 kiláků od baráku? kolik mu pak dáš "na benzín" help co vymyslíš teď? bigsmile
...samozřejmě že to origo nenahradí, na druhou stranu komu to esteticky nebude vadit bude schopnej na to jezdit roky
...je mi to celý u prdele, jen se snažím uvažovat objektivně a vychází mi z toho to, že tak brzo a tak "levně" ty se se svojí variantou domů nedostaneš smile1

...voni to nepochopjej, to je marnýbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
12.04.2012 15:02:51
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Mě z toho vychází že se lanka přetrhnou na Korsice,Sardinii ajinech prdelíchbigsmile

Banditatom (Člen)
12.04.2012 17:21:42
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

XJelen psal:
Banditatom psal:
Kapitán psal:


Ahoj pánové, tak jsem se alespoň zasmál u některých příspěvků.
Tedy tuto opravnou sadu ocení ti, kteří mají motorku, u které se dopracovat k druhému konci bowdenu, je dost složité a nebo nemožné na silnici a že jich je dost.
Pokud máte motorku takovou, že šáhneš pod nádrž jako u motorky JAWA, tak není co řešit.
Nepřál bych vám, měnit lanko u GoldWinga. Je to práce v dílně se speciálním nářadím na cca. 10 hodin vážení. To je mazec !!! U BMW to není lepší.
Cestuji na motorce často tisíce km od domova. Tak vím, o čem je řeč.bigsmilebigsmilebigsmile

Mnoho krásných km přeji všem.

Kapitán

Tohle opakuješ už po X-té.... všiml jsis, že jsi na banditforum??? nic proti té sadě nemám...

píše ten s jebkou bigsmilebigsmilebigsmile
panebože jeden lepší umělec jak druhejbigsmile

filous- psal jsem to už na začátku, že je tady každej kutil chytrej jak dílenská příručka, ale polovička z nich byla u nich na webu než se v tom začali šťourat good

to byla rána pod pásbigsmile....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
12.04.2012 20:06:48
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Filous psal:
osiris psal:
Kelly01 psal:

Konečně to někdo pochopil, Sardinie, Albánie, kolem komínu.........

...jak dlouho budeš čekat než pro tebe někdo přijede 150 kiláků od baráku? kolik mu pak dáš "na benzín" help co vymyslíš teď? bigsmile
...samozřejmě že to origo nenahradí, na druhou stranu komu to esteticky nebude vadit bude schopnej na to jezdit roky
...je mi to celý u prdele, jen se snažím uvažovat objektivně a vychází mi z toho to, že tak brzo a tak "levně" ty se se svojí variantou domů nedostaneš smile1

...voni to nepochopjej, to je marnýbigsmile

Není na tom co pochopit, prostě mne to nezajímá a hotovo,
nějak to vždycky vyřeším a raději dám litr za benzín než se drbat s takovým bazmekem, za mne nový lankoass


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
12.04.2012 20:50:50
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

A ještě, v životě jste o tom neslyšeli a teď se podle vás bez toho nedá vyjet ani k benzincebigsmileass


God Save The Queen!
Zdeněk (Člen)
12.04.2012 22:35:36
Offline

Re: Prasklé plynové lanko.

Já nejezdím okolo komína, ale jen kolem dvorku, tudíž mi nevadí, když zvýším volnoběch na nějakých 3,5tis a pojedu na šestku nějakých 70km/h těch 100km domů. ASpoň si užiju výhled.
Jasně pokud pojedu 300 a víc km, tak taky lanko nebudu mít pod sedlem, ale v dnešní době jde koupit skoro cokoliv na cokoliv v kteroukoliv dobu. Takže když se stane, tak dohrkám do nejbližšího TESCA a tam už se něco provizorního nande a pak  šupem do motoobchodu.


sou různí lidé mezi námi

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr