Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » E- kuřáci???

Zdeněk (Člen)
13.04.2012 22:48:02
Offline

E- kuřáci???

smokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokin
Zdar, chci se optat, jestli někdo z vás hulí tzv Ecigára. Chci to zkusit, ale u mě v práci jsou 2 kolegové, co to maj 1 měsíc a jeden hulí jen tu e-cigaretu a druhý si k ní dá 1 až 2 denně normální. Ten první předtím dal cca 15ks/den a druhý dal 25denně. Hulíte to někdo z vás??? Chtěl bych vaše názory. Nemyslím jako recenzi, ale jestli to u vás taky facha nebo nefacha.
Díky.
http://www.e-liquid.cz/eGo-T
Bral bych samosebou ty o kapacitě 1100mAh, Oni nabíjejí zhruba 1x za 5dnů
.smokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokinsmokin


sou různí lidé mezi námi
hlemejzd999 (Člen)
13.04.2012 22:50:10
Offline

Re: E- kuřáci???

leží mi 2x podobná ve skříni ...už rok


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdeněk (Člen)
13.04.2012 22:59:20
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:

leží mi 2x podobná ve skříni ...už rok

Jo jasně pokud máš něco tokového:
http://wigishop.cz/e-cigareta-krabicka-s-patrony
Tak ty maj piču výdrž baterky a furt tam musíš dokapávat ty sracky. Takovou má můj skorošvagr taky v šupleti. Říkal--- 2x denně nabíjet a 2-3x denně doplńovat a to bych mohl srát.


sou různí lidé mezi námi
hlemejzd999 (Člen)
13.04.2012 23:03:03
Offline

Re: E- kuřáci???

jo to je podobný ...jsou tam u toho výměnný ty jakoby filtry (náplně)


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
13.04.2012 23:03:50
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:

jo to je podobný ...jsou tam u toho výměnný ty jakoby filtry (náplně)

ale bude to něco jinýho - stála něco přes 2 litry


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdeněk (Člen)
13.04.2012 23:07:56
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

jo to je podobný ...jsou tam u toho výměnný ty jakoby filtry (náplně)

ale bude to něco jinýho - stála něco přes 2 litry

Jo onehdá to teprve šlo na trh, tak cena byla dost vysoko. A ani jsi to po dobu hulení neomezil? Nebo proč  jsi to hodil do šuplete? ................nebo už nefajčíš?


sou různí lidé mezi námi
PALOUS (Člen)
13.04.2012 23:47:11
Offline

Re: E- kuřáci???

jedu už třetí týden ego w. a rozhodně na cigarety seru.smile1jsem max. spokojen


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
14.04.2012 00:26:30
Offline

Re: E- kuřáci???

No..bigsmile
Na normálního páva to nemá..ke kafi nebo na sraní apod..ncméně hlad po nikotinu to zažene..mam ego-W nebo cosurprised
Jestli někdo kouří 10 za den,tak se bez normálních obejde dle mě v pohodě..pokud pálíš 40 za den, tak už je to horší,ale určitě tě to umravní v tom počtu..good
Kouřím příchuť vodní melounbigsmile a jde to..ovšem vůle se na to vysrat uplně mi nyní zatím chybísick
Takže jsem cca z 25/denně zhruba na polovině..smokin


PURE NAKED BIKE!
Zdenek (Člen)
14.04.2012 03:04:03
Offline

Re: E- kuřáci???

To Palous,, to si jenom myslíš, jo a stav se na cígo. Zdenek.smile1

Mára (Člen)
14.04.2012 07:24:29
Offline

Re: E- kuřáci???

Asi 4 tejdny Ego-C a pyro už mi nechutná good ,spíš smrdí bigsmile Zkus k tomu Red bulla.Fakt povedená chuť smokin


Mám rád lidi na svém místě...
Zdeněk (Člen)
14.04.2012 07:33:08
Offline

Re: E- kuřáci???

Palous---
přeju mnoho úspěchů v odnaučování se. Ale se divím, že ve tvém věku(dle profilu)surprised chceš najednou přestat. Dyť tě to může položit a zdechneš.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesurprised
Meloun---
Ty vole to je i příchuť vodní meloun? No mě poser. Já od těch kolegů zkoušel příchuť camel, lukystrájk a málboro. Mě chutila malboro ale asi bych ji stříkl mentolem, ale nevím jestli se mohou příchutě míchat. No ale mě by na 100% vyhovovala "pičí příchuť" ale ta asi neexistuje.redfaceredface

No moje první potáhnutí probíhalo--  Po 8 hod šichtě bez cígasmile2  mi to pučill a já vnevědomosti jsem potáhl z plna hrdla a nečekal jsem nic. Éjhle přišel dusivý a velmi kašlavý okamžik, trvající cca 30 sekund. No až se kolega dochechtal, tak mi řekl- čuráku to nesmíš z toho tahat jak za kozy, ale jako z normální cígy.


sou různí lidé mezi námi
Zdeněk (Člen)
14.04.2012 07:37:05
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdeněk psal:

Palous---
přeju mnoho úspěchů v odnaučování se. Ale se divím, že ve tvém věku(dle profilu)surprised chceš najednou přestat. Dyť tě to může položit a zdechneš.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilesurprised
Meloun---
Ty vole to je i příchuť vodní meloun? No mě poser. Já od těch kolegů zkoušel příchuť camel, lukystrájk a málboro. Mě chutila malboro ale asi bych ji stříkl mentolem, ale nevím jestli se mohou příchutě míchat. No ale mě by na 100% vyhovovala "pičí příchuť" ale ta asi neexistuje.redfaceredface

No moje první potáhnutí probíhalo--  Po 8 hod šichtě bez cígasmile2  mi to pučill a já vnevědomosti jsem potáhl z plna hrdla a nečekal jsem nic. Éjhle přišel dusivý a velmi kašlavý okamžik, trvající cca 30 sekund. No až se kolega dochechtal, tak mi řekl- čuráku to nesmíš z toho tahat jak za kozy, ale jako z normální cígy.

jo a já dám denně mezi 15-20. Když mám noční, tak vyjímečně i k 25. A když je na zahradě Fernetovéj  dýchánek tak i 20 za večer.


sou různí lidé mezi námi
hlemejzd999 (Člen)
14.04.2012 08:51:21
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdeněk psal:
hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

jo to je podobný ...jsou tam u toho výměnný ty jakoby filtry (náplně)

ale bude to něco jinýho - stála něco přes 2 litry

Jo onehdá to teprve šlo na trh, tak cena byla dost vysoko. A ani jsi to po dobu hulení neomezil? Nebo proč  jsi to hodil do šuplete? ................nebo už nefajčíš?

sem stim předtim flák ouplně ... předtim na 3 roky..ted na rok bigsmile..no ated momentálně hulim zase jak sádrovej ježek...smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
14.04.2012 09:48:23
Offline

Re: E- kuřáci???

Po 29 letech kouření jsem přestal ze dne na den - ve finále jsem kouřil 4-5 krabiček Camelek denně, absťáky jsem nezažil, chuť na to mám pořád, kuřáci a zakouřené prostředí mi nevadí a kdybych si jednou potáhl tak do rána jsem opět na 40bigsmile

Co si pamatuji, nejhorší bylo zkoušení omezovat, hulit cokoliv jinýho a podobně, jediný funkční postup je nekouřit vůbecass


God Save The Queen!
Zdeněk (Člen)
14.04.2012 10:25:20
Offline

Re: E- kuřáci???

Kelly01 psal:

Po 29 letech kouření jsem přestal ze dne na den - ve finále jsem kouřil 4-5 krabiček Camelek denně, absťáky jsem nezažil, chuť na to mám pořád, kuřáci a zakouřené prostředí mi nevadí a kdybych si jednou potáhl tak do rána jsem opět na 40bigsmile

Co si pamatuji, nejhorší bylo zkoušení omezovat, hulit cokoliv jinýho a podobně, jediný funkční postup je nekouřit vůbecass

To jsem zkoušel a nervozita byla na maximálním bodu a vztekl jsem se už, i když jen kolem mě proletěla moucha. Sem ji musel zabít kurvu jednu blbou. Na třetí den mi roba koupila cíga a já opět začal. Byl jsem hned klidnější a milý jak maléj péjsek. Zkoušel jsem i balit a víceméně balím i nyní, ale neomezil jsem to. Nechci jakoby přestat, ale chci jen přejít na něco méně škodlivého, bo rak je sviňa a navštívil mou rodinu už ve 4x. Bohužel uzdravení se konalo jen v jednom případě. A já se chci dožít časů, kdy budou motorky lítat.


sou různí lidé mezi námi
XJelen (Člen)
14.04.2012 10:35:28
Offline

Re: E- kuřáci???

Kelly01 psal:

Po 29 letech kouření jsem přestal ze dne na den - ve finále jsem kouřil 4-5 krabiček Camelek denně, absťáky jsem nezažil, chuť na to mám pořád, kuřáci a zakouřené prostředí mi nevadí a kdybych si jednou potáhl tak do rána jsem opět na 40bigsmile

Co si pamatuji, nejhorší bylo zkoušení omezovat, hulit cokoliv jinýho a podobně, jediný funkční postup je nekouřit vůbecass

stává se to málokdy, ale musím s tebou souhlasit bigsmile


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
14.04.2012 10:40:49
Offline

Re: E- kuřáci???

Jednou to půjde, taky jsem to zkoušel Xkrát, jednoho rána jsem vstal, uvědomil si že nic jinýho nedělá, po vyčůrání si jich dám 5 abych usnul, kouřil jsem v posteli, za chůze, při jídle mezi lžičkama, nechodil tam kde se nekouří apod. bigsmile

Tak jsem vzal tlustej železnej válec, zavařil, vyfrézoval štěrbinu na prachy, ráno se probudil, ještě rozespalej tam hodil 3kila(3x45 stály v trafice a 2x60 v hospodě když jsem šel na fernet-těch zbylých 45kč bylo za pivo a fernet o který jsem vypil míň)smokin

A vůle, spojená s nedostatkem peněz udělaly zbytek, válec jsem řezal jednou za půl roku a vždycky když jsem si šel něco drahýho koupit jsem měl dobrej pocit(vařil jsem 3x)ass bigsmile


God Save The Queen!
yebat (Člen)
14.04.2012 11:25:54
Offline

Re: E- kuřáci???

já to jebu už rok a čtvrt... hulil jsem krabku denně, v hospodě dvě... vysral jsem se na to ze dne na den...

a k tématu, tchán si koupil tu elektronickou a od vánoc si nedal normální cigáro... jo, zkoušel si dát práska a řikal že se málem zeblil, že mu to teď smrdí... a to kouřil taky krabku denně minimálně...

celý je to o vůli... když seš sračka, tak ti nepomůže ani svěcená voda... smokin

Koldan (Člen)
14.04.2012 11:40:10
Offline

Re: E- kuřáci???

kouřím od patnácti. jen když piju. dyž su moc nastřelenej tak 15 dám, ale pak zas třeba 14 dní nic. v létě je toho popíjení po zahrádkách, grilování apod víc, tak pak i těch cigár, ale většinou u toho vykouřím tak 3-5 dyž nemám velkou opici. nevadí mi to.

PS: jestli Palous sere na kouření, tak se svět v prdel obracísmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
zzzmrzlinar (Člen)
14.04.2012 11:41:56
Offline

Re: E- kuřáci???

jak já jsem rád, že jsem s hulením přestal už v patnácti na základce, nejrozumější co jsem moh udělat když to tady čtu.

Všichni co dokázali přestat maj můj velkej respekt a všichni co vedle mě v hospě seděj a za večer daj krabku a půl bych do řiti nakopal. Díky nim nim to holt brzo bude v hospách zakázaný nadobro

hlemejzd999 (Člen)
14.04.2012 11:54:30
Offline

Re: E- kuřáci???

cigáro je muj jedinej rituál , kterej si dopřávám...nechlastám, jak je rok dlouhej, kurvy neprohánim, automaty nehraju ..tak se na tydle debaty kurva vyserte bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdeněk (Člen)
14.04.2012 12:08:30
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:

cigáro je muj jedinej rituál , kterej si dopřávám...nechlastám, jak je rok dlouhej, kurvy neprohánim, automaty nehraju ..tak se na tydle debaty kurva vyserte bigsmile

Ale dyť jsem se ptal na názor všech. Tak ať mluví, když jsou ochotní. Mě to pomůže, spíš už pomohlo. Jsem již rozhodnut to po véjplatě kůpit.
To bude žůžo si dát práska ihned po obědě a né tak, že se budu muset oblíct a jít na dvorek.


sou různí lidé mezi námi
redik27 (Člen)
14.04.2012 12:11:50
Offline

Re: E- kuřáci???

Já stím švihnul v 25 ze dne  na den a to jsem hulil od základky.  Vůbec mi to nechybí.

Už si taky vybírám hospody pokud to jde, kde se nehulí. Ten smrad ze šatů je hroznej, bohužel i ty odvětrávané kuchyně do místností hostů je taky bomba.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Zdeněk (Člen)
14.04.2012 12:14:53
Offline

Re: E- kuřáci???

Tímto díky všem za vaše zkušenosti a váš čas ztrávený psaním oněch debat. Za cca 50 dní napíšu mou zkušenost.
PS: a žádnéj kovový válec nebudu vařit, bo mám v garáži čtyři válce skoro na suchu.


sou různí lidé mezi námi
osiris (Člen)
14.04.2012 12:16:35
Offline

Re: E- kuřáci???

zzzmrzlinar psal:

jak já jsem rád, že jsem s hulením přestal už v patnácti na základce............

...ty kráávo, teď sem se skoro posral smíchy goodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
honza1977 (Člen)
14.04.2012 12:34:49
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdeněk psal:

Nechci jakoby přestat, ale chci jen přejít na něco méně škodlivého, bo rak je sviňa a navštívil mou rodinu už ve 4x. Bohužel uzdravení se konalo jen v jednom případě. A já se chci dožít časů, kdy budou motorky lítat.

Nejsem si jist neškodností e-cigarety. Kdoví co vzniká při odpařování tý voňavý vody.

honza1977 (Člen)
14.04.2012 12:42:11
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdeněk psal:
hlemejzd999 psal:

cigáro je muj jedinej rituál , kterej si dopřávám...nechlastám, jak je rok dlouhej, kurvy neprohánim, automaty nehraju ..tak se na tydle debaty kurva vyserte bigsmile

Ale dyť jsem se ptal na názor všech. Tak ať mluví, když jsou ochotní. Mě to pomůže, spíš už pomohlo. Jsem již rozhodnut to po véjplatě kůpit.
To bude žůžo si dát práska ihned po obědě a né tak, že se budu muset oblíct a jít na dvorek.

Mám e-cigaretu EGO-T od vánoc. normální cigára jsem zahodil a že jako začnu jenom e-cigaretu. Jenomže byl to nákej zmetek tak jsem 2 tejdny než se vyřídila reklamace nekouřil vůbec. Pak cca týden elektro a  teď mi elektro leží v šupleti a kouřim normál. Ve finále si říkám, že pokud mám krabičku na 2 dny není to o nic horší než když vdechuju ty smrady na ulici nebo občas v hospodě.

zzzmrzlinar (Člen)
14.04.2012 13:13:31
Offline

Re: E- kuřáci???

osiris psal:
zzzmrzlinar psal:

jak já jsem rád, že jsem s hulením přestal už v patnácti na základce............

...ty kráávo, teď sem se skoro posral smíchy goodbigsmilebigsmile

Tak znáš to,  Startovačky byly za štyry kačky a to byla dobrá cena za to bejt velkej frajer. Kdo měl před kapesným ten kůpil Zorky za tři, ale to už byla fakt dehtová lázeň. To takový Marsky měly už i filtr, to byl slušnej Tuzex

mi (Člen)
14.04.2012 15:03:56
Offline

Re: E- kuřáci???

zzzmrzlinar psal:
osiris psal:
zzzmrzlinar psal:

jak já jsem rád, že jsem s hulením přestal už v patnácti na základce............

...ty kráávo, teď sem se skoro posral smíchy goodbigsmilebigsmile

Tak znáš to,  Startovačky byly za štyry kačky a to byla dobrá cena za to bejt velkej frajer. Kdo měl před kapesným ten kůpil Zorky za tři, ale to už byla fakt dehtová lázeň. To takový Marsky měly už i filtr, to byl slušnej Tuzex

přesně tak a o přestávce nasmolit na papír pro trafikantka, posílám mého syna pro 2X marsky bigsmile


svět je cirkusovej stan
Zdeněk (Člen)
14.04.2012 16:55:12
Offline

Re: E- kuřáci???

PALOUS---
MÁRA---
MELOUN--
Když máte ty eGo, tak již jste kupovaly ty atomizéry? Jsem tam vyčetl, že maj životnost 2-4 týdny dle intenzity kouření. Na informativním mejlu mi ochotný dealer napsal, že se musí častěji kupovat ND--jako ty atomizéry
Zhruba v 1/4 stránky
http://www.elektronicka-cigareta-online … 00-mAh-XXL


sou různí lidé mezi námi
Mour (Člen)
14.04.2012 18:56:53
Offline

Re: E- kuřáci???

Já jsem s přestáním kouření v tom špitálu neměl žádnej problém goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Meloun (Člen)
14.04.2012 20:11:04
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdeněk psal:

PALOUS---
MÁRA---
MELOUN--
Když máte ty eGo, tak již jste kupovaly ty atomizéry? Jsem tam vyčetl, že maj životnost 2-4 týdny dle intenzity kouření. Na informativním mejlu mi ochotný dealer napsal, že se musí častěji kupovat ND--jako ty atomizéry
Zhruba v 1/4 stránky
http://www.elektronicka-cigareta-online … 00-mAh-XXL

Pičovina..zadej si někde do googla " čištění karburátoru ego-w" například a tam najdeš videjko,jak se to čistí..mám furt ten samej už 5 měsíců..surprised..jde vo to,aby ten kantalovej nebo jakej drát byl čistej..nevobalenej napáleným humusem..smokin


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
14.04.2012 21:08:06
Offline

Re: E- kuřáci???

fejsbůůk, elektrický cigára, chlast v tabletkách, elektrický ruční brzdy v autech, fakt jsem rád že jsem starej a už to nebudu muset dlouho snášetbigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
15.04.2012 11:27:06
Offline

Re: E- kuřáci???

Kelly01 psal:

fejsbůůk, elektrický cigára, chlast v tabletkách, elektrický ruční brzdy v autech, fakt jsem rád že jsem starej a už to nebudu muset dlouho snášetbigsmile

nechceš se u mě zaopatřit?smokin co kdyby?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yebat (Člen)
15.04.2012 11:29:06
Offline

Re: E- kuřáci???

Kelly01 psal:

fejsbůůk, elektrický cigára, chlast v tabletkách, elektrický ruční brzdy v autech, fakt jsem rád že jsem starej a už to nebudu muset dlouho snášetbigsmile

chlast v tabletách? kde se to dá koupit? bigsmile

Filous (Člen)
16.04.2012 10:26:24
Offline

Re: E- kuřáci???

osiris psal:
zzzmrzlinar psal:

jak já jsem rád, že jsem s hulením přestal už v patnácti na základce............

...ty kráávo, teď sem se skoro posral smíchy goodbigsmilebigsmile

...a to zapoměl napsat, že byl f šestý tříděbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
16.04.2012 22:43:56
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
osiris psal:
zzzmrzlinar psal:

jak já jsem rád, že jsem s hulením přestal už v patnácti na základce............

...ty kráávo, teď sem se skoro posral smíchy goodbigsmilebigsmile

...a to zapoměl napsat, že byl f šestý tříděbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilegood

no ty vole já už se lek, že sem budeš psat, že z balených přecházíš na elektriku. to by se sfět už vopravdu f prdel vobrátil. smokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
16.04.2012 22:47:47
Offline

Re: E- kuřáci???

Koldan psal:
Filous psal:
osiris psal:


...ty kráávo, teď sem se skoro posral smíchy goodbigsmilebigsmile

...a to zapoměl napsat, že byl f šestý tříděbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilegood

no ty vole já už se lek, že sem budeš psat, že z balených přecházíš na elektriku. to by se sfět už vopravdu f prdel vobrátil. smokin

...toaš se zbláznimbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
17.04.2012 10:42:41
Offline

Re: E- kuřáci???

PALOUS psal:

jedu už třetí týden ego w. a rozhodně na cigarety seru.smile1jsem max. spokojen

Ty veo... Nechlastáš, na šukání jsi starej a teď ještě přestaneš kouřit? Ty voe, co budeš dělat když nebudeš na rybách?bigsmilebigsmilebigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Borák (Člen)
17.04.2012 11:18:50
Offline

Re: E- kuřáci???

fšak sem palousoj říkal že teď  bude děsně protifnej parťák bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
gore (Člen)
17.04.2012 11:44:41
Offline

Re: E- kuřáci???

..bigsmilebudte f klidu hošicool  to správný kouření mu pořád beregoodbigsmilebigsmile
(a každej at si to vyloží jag kce)bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
PALOUS (Člen)
17.04.2012 11:50:21
Offline

Re: E- kuřáci???

gore psal:

..bigsmilebudte f klidu hošicool  to správný kouření mu pořád beregoodbigsmilebigsmile
(a každej at si to vyloží jag kce)bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

VIP sobota to bylo masobigsmilegoodhezký zakončení soboty a dorazit k tomu pár kusů uzenýho tolsťáka no mazecgood


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
17.04.2012 12:40:33
Offline

Re: E- kuřáci???

Taky sem koupil ego-w a vobcas si k tomu dam klasickou camelku.
Minimalne sem to vomezil na jednu krabku za tejden.
Napln sem koupil kejml silnej a sem spokojenejgood
Akorat je k posrrani dyz se mi to dopoledne vybije


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
PALOUS (Člen)
17.04.2012 12:56:46
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Taky sem koupil ego-w a vobcas si k tomu dam klasickou camelku.
Minimalne sem to vomezil na jednu krabku za tejden.
Napln sem koupil kejml silnej a sem spokojenejgood
Akorat je k posrrani dyz se mi to dopoledne vybije

kup MB od www.nejlepsicigareta.cz a dej do toho třetinu kejmlagoodještě si hodně chválej trochu kokosgoodnevěřil jsem tomu co to je za pacienti ale říkaj si míchači ,maj stránky forum a dokonce valej aj srazy s vochutnáfkama no to mě poserbigsmileale mix je fakt dobrej,já do toho nehulím vůbec a smažil sem jak fabrika a nechybí mě to.Nemám problém s kouřením,nemoci se nebojím ale problém je cena za takovej humus kterej f tlamě štípe a jak levný tak drahý.Dyš sem hulil tak sem jednou koupil moonky a to byl takovej hegeš že sem to po 3/4 roku vyhodil páč se to nedalo ani jako nouzovka.Potom ať mě teda někdo vysvětlí v čem je závislost dyš  humus sem do tlamy fakt nedal a to nebyly jen moonky.Vopravdu to můžou hulit jen hovadasickjinak študuj bratře a čisti cartomizer je to opravdu funkčnígood http://www.svetecigaret.cz/forum/


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
17.04.2012 12:58:55
Offline

Re: E- kuřáci???


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
17.04.2012 16:20:50
Offline

Re: E- kuřáci???

Heleďse Palousoj a zkoušel si f tom GORO LIQUID?
To by mě jako zajímalo.idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
17.04.2012 16:28:41
Offline

Re: E- kuřáci???

Palousoj a jak to čistíš?idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kelly01 (Člen)
17.04.2012 16:32:29
Offline

Re: E- kuřáci???

Ste pro "dealery" takový novodobý smažky, vybudujou vám závislost a zdvihnou cenybigsmile


God Save The Queen!
Zdeněk (Člen)
17.04.2012 17:02:22
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Palousoj a jak to čistíš?idontknow

Tu adresu znám, o víkendu jsem to komplet projížděl- ohledně eGo-T.

Nicolofoxx-- najdeš to tam v sexcibigsmile atomizér
Bude to trochu drbačka, ale pomocí jejich videí to pude fajn.


sou různí lidé mezi námi
Filous (Člen)
17.04.2012 21:00:33
Offline

Re: E- kuřáci???

...dybyste si ubalili pořádnej tabák, nemusíte nic čistitidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
18.04.2012 10:03:09
Offline

Re: E- kuřáci???

tabak????bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
nicola.foxx (Člen)
19.04.2012 11:45:49
Offline

Re: E- kuřáci???

Wogo Palousoj si mi dal s tim votkazem.
Sem si kvuly tomu musel vobjednat http://www.nc.cz/clear-echomizer-ego-ce4-_d44803.html a tohle http://www.nc.cz/lcd-baterie-650mah-cer … 43987.html


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
PALOUS (Člen)
19.04.2012 12:36:22
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Wogo Palousoj si mi dal s tim votkazem.
Sem si kvuly tomu musel vobjednat http://www.nc.cz/clear-echomizer-ego-ce4-_d44803.html a tohle http://www.nc.cz/lcd-baterie-650mah-cer … 43987.html

super volba mám to od včera a Pecka, neteče to okolo a super plnění


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
19.04.2012 16:34:41
Offline

Re: E- kuřáci???

Jo Palous, jeste dobra picovinka k tomu na ryby je tohle http://www.sunnysoft.cz/zbozi/102PPW-00 … -seda.html . To jako kdyz tahnes na tejden a chrapes pod stanem.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
20.04.2012 08:39:07
Offline

Re: E- kuřáci???

...a já si fčera po letech koupil mentolový Marlborasurprised ....dyš mam ten kašel a rýmičkubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
20.04.2012 09:40:13
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:

...a já si fčera po letech koupil mentolový Marlborasurprised ....dyš mam ten kašel a rýmičkubigsmile

na kašel a rýmičku dej si hafo rumíčkusmile1


Jebat motorky :-)
hlemejzd999 (Člen)
20.04.2012 11:41:31
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:

...a já si fčera po letech koupil mentolový Marlborasurprised ....dyš mam ten kašel a rýmičkubigsmile

to bych si vyblil i dvanácterník...to je hrozná chuť ten mentol bigsmile
jak to můžeš kouřit bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
nicola.foxx (Člen)
20.04.2012 23:35:17
Offline

Re: E- kuřáci???

Palousouj neco takovyhleho mysles http://www.vasecigareta.cz/produkt-100- … arety.html ??


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
PALOUS (Člen)
21.04.2012 07:27:07
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Palousouj neco takovyhleho mysles http://www.vasecigareta.cz/produkt-100- … arety.html ??

good


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
21.04.2012 07:46:33
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Palousouj neco takovyhleho mysles http://www.vasecigareta.cz/produkt-100- … arety.html ??

Kokos?surprised
A kdy začnete kouřit melounové listí co Palous suší na půdě od války jako zásobu na doby zlé?(Můj první tremp - Š&G) smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
21.04.2012 07:49:35
Offline

Re: E- kuřáci???

Ondráš psal:
nicola.foxx psal:

Palousouj neco takovyhleho mysles http://www.vasecigareta.cz/produkt-100- … arety.html ??

Kokos?surprised
A kdy začnete kouřit melounové listí co Palous suší na půdě od války jako zásobu na doby zlé?(Můj první tremp - Š&G) smile1

hele ty se soustřeď ať vám šlape ta vaše švédská trojka a nevopruzuj vometákubigsmile


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
21.04.2012 22:15:40
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...a já si fčera po letech koupil mentolový Marlborasurprised ....dyš mam ten kašel a rýmičkubigsmile

to bych si vyblil i dvanácterník...to je hrozná chuť ten mentol bigsmile
jak to můžeš kouřit bigsmile

...prokládam to 3/4 Javaansegoodcoolsmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
22.04.2012 08:43:38
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...a já si fčera po letech koupil mentolový Marlborasurprised ....dyš mam ten kašel a rýmičkubigsmile

to bych si vyblil i dvanácterník...to je hrozná chuť ten mentol bigsmile
jak to můžeš kouřit bigsmile

...prokládam to 3/4 Javaansegoodcoolsmokin

jo tak to je tvoje forum ? surprisedbigsmilegood
tam to dole někdo taky píše , že to prokládá bigsmile

http://grower.cz/pestovani/marihuana/te … 5-p-2.html


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdeněk (Člen)
08.05.2012 10:20:24
Offline

Re: E- kuřáci???

Takže hulím ego-t od 25.4. a zatím jsem vyhulil (po 6dnech) jedno normální cígo zkušební a nechutnalo mi to. A včera druhé a také chuť byla blbá (došla mi baterka, tak jsem šách po ....) . Ňák jsem si zvykl  na nesmradlavý dýmek. Vyzkoušel jsem náplně
Davidof hight- jo celkem dobrý
USAmix 24mg- nic moc, ale dá se
Jabko 18mg- samotné je to divné headshake, smíchané s USA se to dá
Marlboro 24mg- dobrá, zatím pro mě nejchutnější good
Ještě zkusím camel a mentol, ale to až časem, až dohulím, co mám.

Takže na to, že jsem dal 15 až 25 denně (teď dám necelé 3 náplně) jsem nadmíru spokojenej, že nesmrdím, nemám drobky tabáku po kapsách, hulím všude- kromě obýváku a dětského pokoje. Ženě to voní.  Cena lahviček se u nás pohybuje od 60 do 112kč za 10ml


sou různí lidé mezi námi
Zdeněk (Člen)
08.05.2012 20:41:30
Offline

Re: E- kuřáci???

A je to v řiti. Odpoledne při opravě fichtla mi odešel atomizér. Přestalo to fajčit. Tahám jak kráva a nic. Zejtra hned po ránu jdu reklamovat.evilevilevilevilevil


sou různí lidé mezi námi
L@dis (Člen)
09.05.2012 08:40:04
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdeněk psal:

A je to v řiti. Odpoledne při opravě fichtla mi odešel atomizér. Přestalo to fajčit. Tahám jak kráva a nic. Zejtra hned po ránu jdu reklamovat.evilevilevilevilevil

Na ty atomizéry je záruka myslím jen 14 dní, spotřebák nosmokin

Zdeněk (Člen)
09.05.2012 19:10:11
Offline

Re: E- kuřáci???

L@dis psal:
Zdeněk psal:

A je to v řiti. Odpoledne při opravě fichtla mi odešel atomizér. Přestalo to fajčit. Tahám jak kráva a nic. Zejtra hned po ránu jdu reklamovat.evilevilevilevilevil

Na ty atomizéry je záruka myslím jen 14 dní, spotřebák nosmokin

Tak jsem dnes v 7 zajel do trafiky a vyreklamoval to. Pán se mírně vztekal, ale já mu řekl, že mě to nezajímá, že mě uklidňoval, že nemá šmejdy. A že dnes dělám do 13 a ve 13:15 opět příjdu, tak ať to nějak vyřeší, a že se sním nemíním hadat. Vzal to pokažené cígo k sobě.
Po příchodu k němu mi reklamaci uznal a řekl mi že je to fakt blbost, aby se to po 14 dnech pos... a nabídl mi to samé na výměnu, ale do konce týdne. Nebo připlatím 350 kč a dá mi kazetu s dvěma e-go-Tčkama s baterkou 1100mAh akorát v tmavě vínový barvě.
Předtím jsem měl 650mAh baterku a kazetu s jedním cígem černým za 600kč.

Už zase hulím a oproti tomu starému je dýmivost mnohem větší. Asi byl fakt nějaký zmetkový ten atomizér, bo míň dýmil a musel jsem ho po ránu vždy rozdmýchávat tak třema tahama.


sou různí lidé mezi námi
nicola.foxx (Člen)
22.05.2012 12:13:28
Offline

Re: E- kuřáci???

Palousoj:
Wogu, sem si fčíra koupil ten kokos liquid http://www.vasecigareta.cz/produkt-100- … rety.html. Bananán a vodní meloun sou lepší. Možná to ještě cvrknout s kafem. Každopádně skočím do tý jejich sady http://www.vasecigareta.cz/produkt-68-l … x10ml.html . To by mohlo bejt dobrý bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
22.05.2012 12:16:14
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Palousoj:
Wogu, sem si fčíra koupil ten kokos liquid http://www.vasecigareta.cz/produkt-100- … rety.html. Bananán a vodní meloun sou lepší. Možná to ještě cvrknout s kafem. Každopádně skočím do tý jejich sady http://www.vasecigareta.cz/produkt-68-l … x10ml.html . To by mohlo bejt dobrý bigsmile

...no tyvole, běžte do prdele surprisedbigsmile a nebo spíš do cukrárny, jako jinej normální člověk a kupte si vobyčejnej zákusek bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nicola.foxx (Člen)
22.05.2012 12:32:27
Offline

Re: E- kuřáci???

Dyž cukrárna uš dávno nejni moderní. To radši na sedmičku vína do Hostivice.
U těch elektronickejch cigá mi ty příchutě chutnaj. To u normálních cigár maximálně mentolový máčka a to jen protože mě škrábalo f krčíku.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
22.05.2012 13:25:39
Offline

Re: E- kuřáci???

...jen mi to připadá jak kdybych si měl objednávat v hospodě svíčkovou, ale aby chutnala třeba jak makový buchty bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
22.05.2012 14:44:31
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Palousoj:
Wogu, sem si fčíra koupil ten kokos liquid http://www.vasecigareta.cz/produkt-100- … rety.html. Bananán a vodní meloun sou lepší. Možná to ještě cvrknout s kafem. Každopádně skočím do tý jejich sady http://www.vasecigareta.cz/produkt-68-l … x10ml.html . To by mohlo bejt dobrý bigsmile

cikrávo příchuť vínasurprisedjen abych se pak nějak nerozchlastalbigsmile


Jebat motorky :-)
Kožak (Člen)
22.05.2012 19:02:39
Offline

Re: E- kuřáci???

taky sem to teď pár dní zkoušel....za mně...nefunkční náhražka... bafám 20minut a pak du na cigáro a navíc to chutná jak hovno z Nutriesick


MRDAT!!!
Zdeněk (Člen)
22.05.2012 21:54:00
Offline

Re: E- kuřáci???

Kožak psal:

taky sem to teď pár dní zkoušel....za mně... to chutná jak hovno z Nutriesick

Záleží na tom, kdo to měl v hubě před tebou. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


sou různí lidé mezi námi
Zdeněk (Člen)
22.05.2012 21:58:49
Offline

Re: E- kuřáci???

Kožak psal:

taky sem to teď pár dní zkoušel....za mně...nefunkční náhražka... bafám 20minut a pak du na cigáro a navíc to chutná jak hovno z Nutriesick

Nebo jsi mohl mít slabou náplň. Já hulím kamel a málborku v HIGH 24mg a spokojenost.


sou různí lidé mezi námi
nicola.foxx (Člen)
23.05.2012 21:07:14
Offline

Re: E- kuřáci???

PALOUS psal:

cikrávo příchuť vínasurprisedjen abych se pak nějak nerozchlastalbigsmile

Uš nejseš malej jantááár, tak snad umíš svoje špičky kontrolovat.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kožak (Člen)
23.05.2012 21:23:54
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdeněk psal:
Kožak psal:

taky sem to teď pár dní zkoušel....za mně...nefunkční náhražka... bafám 20minut a pak du na cigáro a navíc to chutná jak hovno z Nutriesick

Nebo jsi mohl mít slabou náplň. Já hulím kamel a málborku v HIGH 24mg a spokojenost.

dyk jo....je to slabíidontknow


MRDAT!!!
Koldan (Člen)
23.05.2012 21:56:16
Offline

Re: E- kuřáci???

Kožak psal:
Zdeněk psal:
Kožak psal:

taky sem to teď pár dní zkoušel....za mně...nefunkční náhražka... bafám 20minut a pak du na cigáro a navíc to chutná jak hovno z Nutriesick

Nebo jsi mohl mít slabou náplň. Já hulím kamel a málborku v HIGH 24mg a spokojenost.

dyk jo....je to slabíidontknow

kůřím Vicerojky modrý, nebo eLeMka taky modrý. Teď byl u mňa na grilovačce kámoš a taky vytasil tentok bazmek. Tož sem to okusil. Muším upřímně říct, že ňa to překfapilo. čekal sem bafání ve stylu vodní dýmky z Egypta, ale opak byl pravdů, žádný tahání páry, mělo to docela sílu a uměl bych si přectavit sa tím ukojit. Jendže, su konzerva a přectava že kůřím u piva ňáků elektronicků tyčinku, že si nemožu odklepnůt do špinavýho popelníka, že nemožu fuknůt smrad z tý cigarety kamošovi nekůřákovi do fejsu, to by ňa asi nebavilo. Vono je to jako s tím Béčkem, mašina dneskaj už na piču, je spůsta iných lepčejších strojů, ale už su lenivej to čendžovat a zostanu pomalej a nespokojenejbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
23.05.2012 22:43:01
Offline

Re: E- kuřáci???

Koldan psal:
Kožak psal:
Zdeněk psal:


Nebo jsi mohl mít slabou náplň. Já hulím kamel a málborku v HIGH 24mg a spokojenost.

dyk jo....je to slabíidontknow

kůřím Vicerojky modrý, nebo eLeMka taky modrý. Teď byl u mňa na grilovačce kámoš a taky vytasil tentok bazmek. Tož sem to okusil. Muším upřímně říct, že ňa to překfapilo. čekal sem bafání ve stylu vodní dýmky z Egypta, ale opak byl pravdů, žádný tahání páry, mělo to docela sílu a uměl bych si přectavit sa tím ukojit. Jendže, su konzerva a přectava že kůřím u piva ňáků elektronicků tyčinku, že si nemožu odklepnůt do špinavýho popelníka, že nemožu fuknůt smrad z tý cigarety kamošovi nekůřákovi do fejsu, to by ňa asi nebavilo. Vono je to jako s tím Béčkem, mašina dneskaj už na piču, je spůsta iných lepčejších strojů, ale už su lenivej to čendžovat a zostanu pomalej a nespokojenejbigsmile

...a mě by zas scházelo to žmoulání retka...prostě si chci zahulit, tag si musim nejdřif ubalitgoodbigsmile ...kua, du si smotnout eště jednobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
23.05.2012 22:49:22
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
Koldan psal:
Kožak psal:


dyk jo....je to slabíidontknow

kůřím Vicerojky modrý, nebo eLeMka taky modrý. Teď byl u mňa na grilovačce kámoš a taky vytasil tentok bazmek. Tož sem to okusil. Muším upřímně říct, že ňa to překfapilo. čekal sem bafání ve stylu vodní dýmky z Egypta, ale opak byl pravdů, žádný tahání páry, mělo to docela sílu a uměl bych si přectavit sa tím ukojit. Jendže, su konzerva a přectava že kůřím u piva ňáků elektronicků tyčinku, že si nemožu odklepnůt do špinavýho popelníka, že nemožu fuknůt smrad z tý cigarety kamošovi nekůřákovi do fejsu, to by ňa asi nebavilo. Vono je to jako s tím Béčkem, mašina dneskaj už na piču, je spůsta iných lepčejších strojů, ale už su lenivej to čendžovat a zostanu pomalej a nespokojenejbigsmile

...a mě by zas scházelo to žmoulání retka...prostě si chci zahulit, tag si musim nejdřif ubalitgoodbigsmile ...kua, du si smotnout eště jednobigsmile

hm to bych řek že není závislost na cigaretách ale na žmoulání,tak místo eletrický by ti pomoch třeba kapecní bilijárdbigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
24.05.2012 18:53:14
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
Koldan psal:
Kožak psal:


dyk jo....je to slabíidontknow

kůřím Vicerojky modrý, nebo eLeMka taky modrý. Teď byl u mňa na grilovačce kámoš a taky vytasil tentok bazmek. Tož sem to okusil. Muším upřímně říct, že ňa to překfapilo. čekal sem bafání ve stylu vodní dýmky z Egypta, ale opak byl pravdů, žádný tahání páry, mělo to docela sílu a uměl bych si přectavit sa tím ukojit. Jendže, su konzerva a přectava že kůřím u piva ňáků elektronicků tyčinku, že si nemožu odklepnůt do špinavýho popelníka, že nemožu fuknůt smrad z tý cigarety kamošovi nekůřákovi do fejsu, to by ňa asi nebavilo. Vono je to jako s tím Béčkem, mašina dneskaj už na piču, je spůsta iných lepčejších strojů, ale už su lenivej to čendžovat a zostanu pomalej a nespokojenejbigsmile

...a mě by zas scházelo to žmoulání retka...prostě si chci zahulit, tag si musim nejdřif ubalitgoodbigsmile ...kua, du si smotnout eště jednobigsmile

a to je další level vo kerým přemýšlím, páč ty tfoje smotaný mi naposledy moc šmakovaly, tagže asi zpět na stromy a začnu si balit. mimochodem, já si kůpil faju a vopčas si ju zapálím na zahradě, dyž medituju nat litříkem vínka. taky dobrýgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kožak (Člen)
24.05.2012 19:45:36
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
Koldan psal:
Kožak psal:


dyk jo....je to slabíidontknow

kůřím Vicerojky modrý, nebo eLeMka taky modrý. Teď byl u mňa na grilovačce kámoš a taky vytasil tentok bazmek. Tož sem to okusil. Muším upřímně říct, že ňa to překfapilo. čekal sem bafání ve stylu vodní dýmky z Egypta, ale opak byl pravdů, žádný tahání páry, mělo to docela sílu a uměl bych si přectavit sa tím ukojit. Jendže, su konzerva a přectava že kůřím u piva ňáků elektronicků tyčinku, že si nemožu odklepnůt do špinavýho popelníka, že nemožu fuknůt smrad z tý cigarety kamošovi nekůřákovi do fejsu, to by ňa asi nebavilo. Vono je to jako s tím Béčkem, mašina dneskaj už na piču, je spůsta iných lepčejších strojů, ale už su lenivej to čendžovat a zostanu pomalej a nespokojenejbigsmile

...a mě by zas scházelo to žmoulání retka...prostě si chci zahulit, tag si musim nejdřif ubalitgoodbigsmile ...kua, du si smotnout eště jednobigsmile

a co do tý balený ?....kdysi sem balil DRUM...jestli se to ale taky už neskurvyloidontknow


MRDAT!!!
Zdeněk (Člen)
24.05.2012 21:44:46
Offline

Re: E- kuřáci???

Koldan psal:
Kožak psal:
Zdeněk psal:

Nebo jsi mohl mít slabou náplň. Já hulím kamel a málborku v HIGH 24mg a spokojenost.

dyk jo....je to slabíidontknow

Tož sem to okusil. Muším upřímně říct, že ňa to překfapilo. mělo to docela sílu a uměl bych si přectavit sa tím ukojit.

a vo to de.
PLUSY---
a) Zapálíš si kde chceš a máš starost jen nad tím, jestli ti nedojde baterka.
b) Nesmrdí ti z huby cígosmrad
c) Nemáš žlutý prsty a zoubky
d) Konečně jsou kapsy bez drobků z tabáku
e) Ušetříš nějaký prachy
f) ZZlepší se ti déjchání-- po 1 měsíci mi už večer nepískaj plíce. FAKT good
g) už nevím

MINUSY---
a) baterka ti dojde vždy, když to nejmíň čekáš
b) liqiud ti taky dojde, když nemáš u sebe náhradní
c) okolí na tebe  čumísurprisedsurprised

Já osobně už nechcu začít s normálníma cígama, a jsem max spokojen. goodgoodgoodgoodgood   no pudu si bafnout taky párusmokinsmokin


sou různí lidé mezi námi
čočkin (Člen)
25.05.2012 15:08:23
Offline

Re: E- kuřáci???

Kožak psal:

taky sem to teď pár dní zkoušel....za mně...nefunkční náhražka... bafám 20minut a pak du na cigáro a navíc to chutná jak hovno z Nutriesick

přesně jak řikáš...


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Filous (Člen)
27.05.2012 22:27:10
Offline

Re: E- kuřáci???

Kožak psal:
Filous psal:
Koldan psal:


kůřím Vicerojky modrý, nebo eLeMka taky modrý. Teď byl u mňa na grilovačce kámoš a taky vytasil tentok bazmek. Tož sem to okusil. Muším upřímně říct, že ňa to překfapilo. čekal sem bafání ve stylu vodní dýmky z Egypta, ale opak byl pravdů, žádný tahání páry, mělo to docela sílu a uměl bych si přectavit sa tím ukojit. Jendže, su konzerva a přectava že kůřím u piva ňáků elektronicků tyčinku, že si nemožu odklepnůt do špinavýho popelníka, že nemožu fuknůt smrad z tý cigarety kamošovi nekůřákovi do fejsu, to by ňa asi nebavilo. Vono je to jako s tím Béčkem, mašina dneskaj už na piču, je spůsta iných lepčejších strojů, ale už su lenivej to čendžovat a zostanu pomalej a nespokojenejbigsmile

...a mě by zas scházelo to žmoulání retka...prostě si chci zahulit, tag si musim nejdřif ubalitgoodbigsmile ...kua, du si smotnout eště jednobigsmile

a co do tý balený ?....kdysi sem balil DRUM...jestli se to ale taky už neskurvyloidontknow

...3/4 Javaansegood ...je to jemnější neš Drum...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
28.05.2012 07:03:56
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
Kožak psal:
Filous psal:


...a mě by zas scházelo to žmoulání retka...prostě si chci zahulit, tag si musim nejdřif ubalitgoodbigsmile ...kua, du si smotnout eště jednobigsmile

a co do tý balený ?....kdysi sem balil DRUM...jestli se to ale taky už neskurvyloidontknow

...3/4 Javaansegood ...je to jemnější neš Drum...

jo to zkusim....hlavně aby to nebylo slabíbigsmile


MRDAT!!!
Filous (Člen)
28.05.2012 17:37:54
Offline

Re: E- kuřáci???

Kožak psal:
Filous psal:
Kožak psal:


a co do tý balený ?....kdysi sem balil DRUM...jestli se to ale taky už neskurvyloidontknow

...3/4 Javaansegood ...je to jemnější neš Drum...

jo to zkusim....hlavně aby to nebylo slabíbigsmile

...to se nebojsmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kettiv (Člen)
30.05.2012 22:00:23
Offline

Re: E- kuřáci???

No, já kouřil 5 let, přibližně tu dvacku denně, teď jsem na Ego-w 4 měsíce a pohodička, zkoušel jsem normální cígo a hnus v puse, smrad, zahodil jsem... jinak kartomizér vydrží tak měsíc něco,inzulínkou občas vytáhnu náplň, stříknu horkou vodu, chvíli nechám a vytáhnu, docela to funguje.Kouřim maxxky gold, finančně se pohybuju okolo 400,- měsíčně, takže kdo chcete přestat z finančních důvodů, směle do toho good asi taky dost pomohlo ultimátum od ženy: motorka nebo cigára, neváhal sem bigsmile


Do ničeho se radši neseru, vono to nějak funguje samo
Luk (Člen)
31.05.2012 07:15:20
Offline

Re: E- kuřáci???

mas ted novou pani?smile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kettiv (Člen)
31.05.2012 08:52:53
Offline

Re: E- kuřáci???

Luk psal:

mas ted novou pani?smile1

bigsmilebigsmile


Do ničeho se radši neseru, vono to nějak funguje samo
Filous (Člen)
31.05.2012 18:15:25
Offline

Re: E- kuřáci???

...a takový ultimáta ti dává často???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
31.05.2012 18:19:16
Offline

Re: E- kuřáci???

nechce se mě to tu čístcool....takže k věci! Co si mám teda za tu E-blbost koupit? prej bych měl přestat hulitsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
31.05.2012 20:55:30
Offline

Re: E- kuřáci???

Banditatom psal:

nechce se mě to tu čístcool....takže k věci! Co si mám teda za tu E-blbost koupit? prej bych měl přestat hulitsmile2

Takže kup v kamenné trafice a napřed koukni se dovnitř do atomizéru.
Rozšroubuj to a koukni do té menší části... uvidíš tam .... cosik. Pokud to je tam stříbrné barvy a prostředek je z mosazi (prostě žlutéj kov) tak to kup
Pokud ten vnitřek je komplet v stříbrné barvě, tak je to ťamanská náhražka a ta vydrží o dost míň.
Já mám tu ťamankskou kurvu a atomizér mi již odchází. Když hulím cca 3 minuty, tak to začne štípat v krku jak kráva a jde to v hubě cítit po letní přepálené grilovačce.surprised Ale dýmivost je furtr dost velká.
Vypadá to takto-
http://www.rajecigaret.cz/products/elek … -900-mah-/

Jsou 3 druhy baterek, 650, 900 a 1100mAh. To poznáš dle délky cíga v krabičce
http://www.rajecigaret.cz/images/200000 … movane.jpg
1100mAh je dlouhá přes celou krabici.
A kup si hned sadu se dvěma cígama, bo až ti jedna odejde do vječnéjch lovišť, tak máš ihned náhradní a nemusíš se vracet k tabáku.

Přeji šťastný přechod na elektro-felacigoodbigsmilebigsmilebigsmilesurprised


sou různí lidé mezi námi
vendous (Člen)
31.05.2012 20:59:54
Offline

Re: E- kuřáci???

Koupil sem to ženě a moc se to neujmulo, kouří to jen občas jen jako že to používá.
Takže já bych doporučil přestat uplně.


Smrt je ze všeho to poslední.
nicola.foxx (Člen)
31.05.2012 23:53:19
Offline

Re: E- kuřáci???

Tomíkovic kameníkoj:
Kup si baterku http://nc.cz/nahradni-baterie-kapacita- … 42887.html
pak si kup clear echomizer http://nc.cz/clear-echomizer-ego-ce4-ku … 44803.html

a pak nezapomen na nabijecku

a pak uz si jen vyber napln. Ja jedu camel, jeden dedula ted nove svisti na british tobaco.
Dyt si to moh vode me a nebo Palouse potahnout v Jedasich.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
PALOUS (Člen)
01.06.2012 06:42:12
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:

Tomíkovic kameníkoj:
Kup si baterku http://nc.cz/nahradni-baterie-kapacita- … 42887.html
pak si kup clear echomizer http://nc.cz/clear-echomizer-ego-ce4-ku … 44803.html

a pak nezapomen na nabijecku

a pak uz si jen vyber napln. Ja jedu camel, jeden dedula ted nove svisti na british tobaco.
Dyt si to moh vode me a nebo Palouse potahnout v Jedasich.

british tobaco.od liqua je nejvíc


Jebat motorky :-)
Kožak (Člen)
01.06.2012 06:50:11
Offline

Re: E- kuřáci???

Banditatom psal:

nechce se mě to tu čístcool....takže k věci! Co si mám teda za tu E-blbost koupit? prej bych měl přestat hulitsmile2

kašli na to...sou to fakt vyhozený prachy...těm co to chutna si to jenom namlouvaj bigsmile


MRDAT!!!
PALOUS (Člen)
01.06.2012 11:48:38
Offline

Re: E- kuřáci???

Kožak psal:
Banditatom psal:

nechce se mě to tu čístcool....takže k věci! Co si mám teda za tu E-blbost koupit? prej bych měl přestat hulitsmile2

kašli na to...sou to fakt vyhozený prachy...těm co to chutna si to jenom namlouvaj bigsmile

co si taky hulil jantareidontknow,jesi ty hnusy co vypadaj jak cigáro tak se nedivbigsmile


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
01.06.2012 14:00:56
Offline

Re: E- kuřáci???

PALOUS psal:
Kožak psal:
Banditatom psal:

nechce se mě to tu čístcool....takže k věci! Co si mám teda za tu E-blbost koupit? prej bych měl přestat hulitsmile2

kašli na to...sou to fakt vyhozený prachy...těm co to chutna si to jenom namlouvaj bigsmile

co si taky hulil jantareidontknow,jesi ty hnusy co vypadaj jak cigáro tak se nedivbigsmile

A to vypadal jako rozumnej kluk.headshakebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kožak (Člen)
01.06.2012 15:07:17
Offline

Re: E- kuřáci???

nicola.foxx psal:
PALOUS psal:
Kožak psal:


kašli na to...sou to fakt vyhozený prachy...těm co to chutna si to jenom namlouvaj bigsmile

co si taky hulil jantareidontknow,jesi ty hnusy co vypadaj jak cigáro tak se nedivbigsmile

A to vypadal jako rozumnej kluk.headshakebigsmile

pičušišky volovéfuckto rači vyhulim vopici vocasbigsmile


MRDAT!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr