Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » E- kuřáci???

hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 10:19:27
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:

dneska by meli dorazit nove testovaci prichute od sandysmokers. Tak jsem zvedav.Boruvka a malina jsou peknej shit. Tesim se na jamajskej rum goodbigsmile

tak ten bude hnusnej bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
03.10.2012 11:32:34
Offline

Re: E- kuřáci???

jak hnusnej? uz to mas otestovany?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
03.10.2012 12:44:04
Offline

Re: E- kuřáci???

jamaica rum mam ted se svestkou a cheries in liquere a je to parada!

Plazivimu-dik,vemu teda tu mini good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 12:45:49
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:

jak hnusnej? uz to mas otestovany?

sem to michal s necim a nejak me to nejelo...samotny se to ani neodvazim ochutnat bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 12:50:11
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Loser psal:

jak hnusnej? uz to mas otestovany?

sem to michal s necim a nejak me to nejelo...samotny se to ani neodvazim ochutnat bigsmile

ale mel jsem ten rum od poláků (Inawera)..ten Flavour Art od Sandyho muze bejt dobrej


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
03.10.2012 13:02:16
Offline

Re: E- kuřáci???

mr.BSE psal:

jamaica rum mam ted se svestkou a cheries in liquere a je to parada!

Plazivimu-dik,vemu teda tu mini good

tak visne v likeru jsem objednal taky. Tak to zkusim smichat dle tvych rad (jen bez te svestky) good

Kazdou chvili cekam postaka smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
03.10.2012 13:09:26
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:
mr.BSE psal:

jamaica rum mam ted se svestkou a cheries in liquere a je to parada!

Plazivimu-dik,vemu teda tu mini good

tak visne v likeru jsem objednal taky. Tak to zkusim smichat dle tvych rad (jen bez te svestky) good

Kazdou chvili cekam postaka smile1

visne jsou hodne vonavy,i ten rum teda (to sem se bal otevrit v aute,abych nedejchnul bigsmile ),ale chutove to tak vyrazny neni,je lepsi toho dat vic...
Ja mam ted na 6ml baze 15 kapek rumu, 20kapek visni a 25 svestky a fakt mne to chutna zatim nejvic good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
03.10.2012 13:16:20
Offline

Re: E- kuřáci???

a cim to kapete? Jehlu a strikacku nebo na to nasadis ten vrsek z mixovaci lahvicky s tou jehlou?
Ja jako abych vedel, jestli nahodou nekapu nejak spatne bigsmile

Ja si totiz micham kazdou davku jen tak vod voka a pripadne to jeste trochu dochutim idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 14:06:13
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:

a cim to kapete? Jehlu a strikacku nebo na to nasadis ten vrsek z mixovaci lahvicky s tou jehlou?
Ja jako abych vedel, jestli nahodou nekapu nejak spatne bigsmile

Ja si totiz micham kazdou davku jen tak vod voka a pripadne to jeste trochu dochutim idontknow

no je jedno cim , jak velky kapky..kdyz dás 5 kapek neceho ,tak 5 stejnejch kapek neceho jineho ..z kazde te lahvicky ,nebo jehly jsou ty kapky jine,ale zalezi na tom poměru...a pak si stejne nakonec pridas vic kapek toho , ceho chces tu chut vyraznejsi bigsmile...tak asi tak....a prichute kapu rovnou z lahvicky,nebo ,kdyz jsou v tej 2ml ampuli , tak touhle pipetou

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_img627.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 14:16:25
Offline

Re: E- kuřáci???

mr.BSE psal:
Loser psal:
mr.BSE psal:

jamaica rum mam ted se svestkou a cheries in liquere a je to parada!

Plazivimu-dik,vemu teda tu mini good

tak visne v likeru jsem objednal taky. Tak to zkusim smichat dle tvych rad (jen bez te svestky) good

Kazdou chvili cekam postaka smile1

visne jsou hodne vonavy,i ten rum teda (to sem se bal otevrit v aute,abych nedejchnul bigsmile ),ale chutove to tak vyrazny neni,je lepsi toho dat vic...
Ja mam ted na 6ml baze 15 kapek rumu, 20kapek visni a 25 svestky a fakt mne to chutna zatim nejvic good

to vyzkousim ty visne a svestku...ja davam vetsinou na deset ml tak 15-20kapek neceho vyrazneho ,ceho chci ,aby to voneloa chutnalo  nejvic a pak jen 4-5 kapek ostatnich


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
mr.BSE (Člen)
03.10.2012 14:40:48
Offline

Re: E- kuřáci???

plastovy pipety sou dosti na pussy, uz mne 2 ze 3 praskla nahore v tym bambulce fuck

musim polecit nejakou jinou formu,je potreba se stavit ve felcarskejch potrebach good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
03.10.2012 15:15:00
Offline

Re: E- kuřáci???

mr.BSE psal:

plastovy pipety sou dosti na pussy, uz mne 2 ze 3 praskla nahore v tym bambulce fuck

musim polecit nejakou jinou formu,je potreba se stavit ve felcarskejch potrebach good

no, v lekarne, kam normalne chodim na me pani celkem cucela, kdyz jsem chtel injekcni strikacku a ruzovou jehlu bigsmilebigsmilebigsmile Mozna jsem mel rovnou koupit i nejakej modafen nebo neco, z ceho se da uvarit nejaka basta bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
03.10.2012 15:47:44
Offline

Re: E- kuřáci???

neni lehke byti e-kurakem bigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 16:32:17
Offline

Re: E- kuřáci???

já mám jednu pipetu už od začátku a je pekne mekka a nepraskne urcite ... a tu jehlu musis koupit v lekarskejch potrebach , ne v lekarně ...nejlepsi je ta na infuze , ta je nejvetsi good
hele to mas jedno , ja chodim pravidelne moji pani kupovat dezinfekcni polstarky a jehly a už me tam asi berou jako smazku a usmivaj se bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
03.10.2012 16:43:47
Offline

Re: E- kuřáci???

...nabejvam dojem, že tomu é-hulení začínam rozumět stejně jako počítačumsurprisedidontknowheadshakebigsmile ...tagže na to co??? ...no seru, páč sem se f tom uplně stratil a vůbec bych nevjeděl, kerej díl si mam koupit, aby to hulilo, neteklo a nepřipalovali se mi knotysmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 16:51:33
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:

...nabejvam dojem, že tomu é-hulení začínam rozumět stejně jako počítačumsurprisedidontknowheadshakebigsmile ...tagže na to co??? ...no seru, páč sem se f tom uplně stratil a vůbec bych nevjeděl, kerej díl si mam koupit, aby to hulilo, neteklo a nepřipalovali se mi knotysmile2

bigsmilebigsmilebigsmile já se z tebe poseru bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
03.10.2012 16:58:54
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...nabejvam dojem, že tomu é-hulení začínam rozumět stejně jako počítačumsurprisedidontknowheadshakebigsmile ...tagže na to co??? ...no seru, páč sem se f tom uplně stratil a vůbec bych nevjeděl, kerej díl si mam koupit, aby to hulilo, neteklo a nepřipalovali se mi knotysmile2

bigsmilebigsmilebigsmile já se z tebe poseru bigsmilebigsmilebigsmile

...né fakt, já si to chtěl koupit na takový to domácí hulení, ale dyš čtu co je s tym sraního a jag se znam, jag sem fsteklej, tag bych to rošláp jakmile by mi to vyteklo na triko nebo mi to nateklo do huby...nene, todle já nemam zapotřebí...to je stejný jag s tema zasranejma kompama...mam asi patnáctiletej notes, furt se seká, baterka je uplně po smrti, tagže bes kabelu to nemaká, navíc je vypálená zdířka na ten kabel, tagže to musim mít specijálně pokroucený, abych to vůbec zapnul, furt u toho nadávam, ale novej nechci, bo bych ho asi ani neuměl zapnout, no jag řikam, mrdat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 17:01:57
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...nabejvam dojem, že tomu é-hulení začínam rozumět stejně jako počítačumsurprisedidontknowheadshakebigsmile ...tagže na to co??? ...no seru, páč sem se f tom uplně stratil a vůbec bych nevjeděl, kerej díl si mam koupit, aby to hulilo, neteklo a nepřipalovali se mi knotysmile2

bigsmilebigsmilebigsmile já se z tebe poseru bigsmilebigsmilebigsmile

...né fakt, já si to chtěl koupit na takový to domácí hulení, ale dyš čtu co je s tym sraního a jag se znam, jag sem fsteklej, tag bych to rošláp jakmile by mi to vyteklo na triko nebo mi to nateklo do huby...nene, todle já nemam zapotřebí...to je stejný jag s tema zasranejma kompama...mam asi patnáctiletej notes, furt se seká, baterka je uplně po smrti, tagže bes kabelu to nemaká, navíc je vypálená zdířka na ten kabel, tagže to musim mít specijálně pokroucený, abych to vůbec zapnul, furt u toho nadávam, ale novej nechci, bo bych ho asi ani neuměl zapnout, no jag řikam, mrdat...

bigsmile chápu tě , i když to se ti je zdá...sranim s tim neni , když si každej měsíc koupíš za 120kč novej echomizer , tak ti nepoteče a máš klid


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 17:06:04
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous dneska sem objednaval kamošovi tuhle sadu ... koupiš jen náplně a hulíš ...na tech 4 obrázkách dole je všechno ,co k tomu ppotřebuješ vědět good
http://www.svetecigaret-shop.cz/www-sve … Dragon-duo


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
03.10.2012 17:21:49
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:

Filous dneska sem objednaval kamošovi tuhle sadu ... koupiš jen náplně a hulíš ...na tech 4 obrázkách dole je všechno ,co k tomu ppotřebuješ vědět good
http://www.svetecigaret-shop.cz/www-sve … Dragon-duo

...já nevim, já se toho bójim, asi si za ty prachy rači koupim brzdový deskyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 17:42:50
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:
hlemejzd999 psal:

Filous dneska sem objednaval kamošovi tuhle sadu ... koupiš jen náplně a hulíš ...na tech 4 obrázkách dole je všechno ,co k tomu ppotřebuješ vědět good
http://www.svetecigaret-shop.cz/www-sve … Dragon-duo

...já nevim, já se toho bójim, asi si za ty prachy rači koupim brzdový deskyidontknow

což ty taky potřebuju ,ale když tohle hulíš uplně bez cigaret jako já , tak to máš za měsíc zaplacený...prostě do toho vrazíš ted 16 stovek i s náplněma a za měsíc to máš zpátky ...pak už můžeš jen hulit za 4 stovky měsíčně a desek si koupíš mraky


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
03.10.2012 18:16:53
Offline

Re: E- kuřáci???

filousoj: ser na to, znám tě, byl bys chvíli nešťastnej, pak nasranej a nakonec bys to rozklepal kladivem aby to už nešlo nikdy použít a zahodil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 18:37:48
Offline

Re: E- kuřáci???

osiris psal:

filousoj: ser na to, znám tě, byl bys chvíli nešťastnej, pak nasranej a nakonec bys to rozklepal kladivem aby to už nešlo nikdy použít a zahodil bigsmile

musel by u toho teda chlastat , aby ho to tak nejak nerozhazelo bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
03.10.2012 18:41:22
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Filous psal:
hlemejzd999 psal:

Filous dneska sem objednaval kamošovi tuhle sadu ... koupiš jen náplně a hulíš ...na tech 4 obrázkách dole je všechno ,co k tomu ppotřebuješ vědět good
http://www.svetecigaret-shop.cz/www-sve … Dragon-duo

...já nevim, já se toho bójim, asi si za ty prachy rači koupim brzdový deskyidontknow

což ty taky potřebuju ,ale když tohle hulíš uplně bez cigaret jako já , tak to máš za měsíc zaplacený...prostě do toho vrazíš ted 16 stovek i s náplněma a za měsíc to máš zpátky ...pak už můžeš jen hulit za 4 stovky měsíčně a desek si koupíš mraky

...momentálně prohulim 135,- + 18,- vočí za štrnáct dní, tagže kvůlivá prachum to nejni...spíš sem myslel kvůlivá chutim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
03.10.2012 18:42:15
Offline

Re: E- kuřáci???

osiris psal:

filousoj: ser na to, znám tě, byl bys chvíli nešťastnej, pak nasranej a nakonec bys to rozklepal kladivem aby to už nešlo nikdy použít a zahodil bigsmile

...my uš se známe dlouho, viť??? goodbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
03.10.2012 18:53:42
Offline

Re: E- kuřáci???

Filous psal:

momentálně prohulim 135,- + 18,- vočí za štrnáct dní, tagže kvůlivá prachum to nejni...spíš sem myslel kvůlivá chutim...

no tak to se na to e-cigáro vyser rovnou bigsmile...stojí to všecko za hovno , to radši dobrej tabáček


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
03.10.2012 20:08:31
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

momentálně prohulim 135,- + 18,- vočí za štrnáct dní, tagže kvůlivá prachum to nejni...spíš sem myslel kvůlivá chutim...

no tak to se na to e-cigáro vyser rovnou bigsmile...stojí to všecko za hovno , to radši dobrej tabáček

...to sem potřeboval slyšetgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
10.10.2012 16:38:23
Offline
Borák (Člen)
10.10.2012 17:42:09
Offline

Re: E- kuřáci???

já vám nevím
já sem radši pasifní kuřák
rád se nechám smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
11.10.2012 00:05:52
Offline

Re: E- kuřáci???

mno.....chromovaný Lambo...má sice menší kapacitu baterek,ale zas na ni muzes pripojit cokoliv z Echo závitem bez redukce ,protoze je tam nahore vetsi mezera a treba CE4 se tam tim osazenim vejde dovnitr a schová se jakoby dovnitr ,kdezto u ty Lava Tube černý musis na echo prislusenstvi pouzit tu pribalenou redukci protoze ten echo zavit je jakoby utopenej . Zalezi , jestli na tom chces hulit jen prislusenstvi s 510tkovym zavitem, a nebo obcas i echo . na tej černej Lavě muzes samozrejme hulit echomizer taky ,ale jen s tou redukci.
na tom Lambu to i vypada pekne , kdyz to plynule navazuje , na tej černej Lavě je to vyšší prodlouzeny tou redukci ,ale na funkci to vliv nemá...jen estetickej.
Zalezi na tobě ,jestli preferujes vetsi vydrz baterky ,nebo na tom chces kourit i echo ,ale ja sem to ze zacatku zkousel a pak uz ne , uz na tom jedu jen Vivi, nebo Rakvarko....byla by stejne skoda na to davat jen echomizer , kdyz mas moznost lepsiho a vykonejsiho systemu .
ja mam tu cernou Lavu a  jedna  baterka vydrzi  dva dni (2200mAh) takze dohromady  dve nabity baterky  vydrzej 4 dni, a u toho Lamba jsou jen 1800mAh.
...jak rikam, rozhodnuti je na tobe...bud Lambo s moznosti kourit i echo bez redukce ,nebo Lava černá ,echo kourit  s redukcí a vetsi výdrž.
systemy jako Vivi Nova ,nebo jine s 510tkovym zavitem kouřej na obou stejně.
je opravdu rozdil jen v tom utopenym echo zavitu ,ale redukce je v baleni k tomu , tak se rozhodni bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
11.10.2012 01:50:25
Offline

Re: E- kuřáci???

tady je krásně vidět na obrázcích to Lambo i s tim nasazenym echomizerem good
http://www.svetecigaret-shop.cz/www-sve … AMBO-18650


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
11.10.2012 09:25:39
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:

tady je krásně vidět na obrázcích to Lambo i s tim nasazenym echomizerem good
http://www.svetecigaret-shop.cz/www-sve … AMBO-18650

za 200 se k tomu da koupit silnejsi baterka. Tak to pripadne potom dokoupim
http://ecigarete.cz/index.php?page=shop … ;Itemid=28

takze objednam Lambo (se mi to jakoze vic libi goodbigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
11.10.2012 12:45:26
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:

za 200 se k tomu da koupit silnejsi baterka. Tak to pripadne potom dokoupim
http://ecigarete.cz/index.php?page=shop … ;Itemid=28

takze objednam Lambo (se mi to jakoze vic libi goodbigsmile)

good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
12.10.2012 12:47:02
Offline

Re: E- kuřáci???

Lambo dorazilo. Nabijim baterku a jsem zvedavej, na tu hitparadubigsmile
Velky je to jak progear bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
12.10.2012 13:29:16
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:

Lambo dorazilo. Nabijim baterku a jsem zvedavej, na tu hitparadubigsmile
Velky je to jak progear bigsmile

kdyz bys z toho byl zklamanej :  kdyby to vibrovalo , tak to muzes pouzivat s nejakou pritelkyni bigsmile...takle jen na koureni bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
12.10.2012 13:37:18
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Loser psal:

Lambo dorazilo. Nabijim baterku a jsem zvedavej, na tu hitparadubigsmile
Velky je to jak progear bigsmile

kdyz bys z toho byl zklamanej :  kdyby to vibrovalo , tak to muzes pouzivat s nejakou pritelkyni bigsmile...takle jen na koureni bigsmile

...o taky by mu vybila baterky surprised

hlemejzd999 (Člen)
12.10.2012 13:40:21
Offline

Re: E- kuřáci???

Mour psal:
hlemejzd999 psal:
Loser psal:

Lambo dorazilo. Nabijim baterku a jsem zvedavej, na tu hitparadubigsmile
Velky je to jak progear bigsmile

kdyz bys z toho byl zklamanej :  kdyby to vibrovalo , tak to muzes pouzivat s nejakou pritelkyni bigsmile...takle jen na koureni bigsmile

...o taky by mu vybila baterky surprised

a vykourila napln


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
12.10.2012 14:03:51
Offline

Re: E- kuřáci???

no pani uz se o to zajimala. Doufam, ze to nebudu muset umejvat pokazdy, kdyz to necham nekde doma lezet bez dozoru bigsmilebigsmilebigsmilehelp
Zatim to vypada dobre. Chutna mi to - tiramisu s jamajskym rumem goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
12.10.2012 14:04:56
Offline

Re: E- kuřáci???

teda ale jako kdyz to dam na nejvyssi voltaz, tak mam pocit, ze mi to zapali ten knot nebo to na jedno potahnuti vycucne celou napln. Na ctyrku je to tak akorat good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
12.10.2012 14:18:14
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:

no pani uz se o to zajimala. Doufam, ze to nebudu muset umejvat pokazdy, kdyz to necham nekde doma lezet bez dozoru bigsmilebigsmilebigsmilehelp
Zatim to vypada dobre. Chutna mi to - tiramisu s jamajskym rumem goodgoodgood

bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
12.10.2012 14:23:09
Offline

Re: E- kuřáci???

Loser psal:

teda ale jako kdyz to dam na nejvyssi voltaz, tak mam pocit, ze mi to zapali ten knot nebo to na jedno potahnuti vycucne celou napln. Na ctyrku je to tak akorat good

na vysokou voltáž  se da kourit odpor tak 3,5 Ohmu a vejš...tech 4-4,2 V se dá kourit tech 2,8-3,0 Ohmy
vcera jsem zkousel novej echo a na 4,2V spiralka  ve tme svítí bigsmile...ale to dlouho nevydrzi bigsmile
jinak knot je keramickej , ten neshoří...to se spíš přepálí spirálka


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
12.10.2012 14:27:21
Offline

Re: E- kuřáci???

jinak kourit muzes zkouset na kolik voltu chceš ,dokud po par potahnutich neucitiš spaleninu...to je knot uz suchej a nestaci zasobovat spiralku liqidem...to pak voltazi jdes zase dolu a nekde tak 2 az 3 desetinky V pod tou spaleninou to pujde na plnej vykon toho odporu spiralky ...ale to pak už jen kouří a nechutná...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
26.10.2012 18:02:52
Offline

Re: E- kuřáci???

Tak jsem teda po těch vaších pokusech hokusech koupil tudlectoj hračku Ego-T upgradegood jako dobrý ale ty ovocný pachutě jsou hnussick doporučte nějaký ten liguid s příchutí tabáku něco ověřenéhogood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
26.10.2012 18:09:47
Offline

Re: E- kuřáci???

ja tabakovy prichute nehulim, je to hnus. jedu na ovocichgood
idealne v kombinaci s rumem goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
26.10.2012 18:11:36
Offline

Re: E- kuřáci???

ted zrovna vede Banan, svestka, exotic (to je hodne good) a par kapek jamaica rhum (coz je klasickej ceskej tuzemak. narozdil od jamaica rum)good

jo ale to se bavim vo vlastnim michani, ty asi myslis hotovy liquidy, co?
ja sem zkousel Lucky (s)trike, virginia, camel a nejlepsi byla asi ta virginia smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
26.10.2012 18:17:19
Offline

Re: E- kuřáci???

mr.BSE psal:

ted zrovna vede Banan, svestka, exotic (to je hodne good) a par kapek jamaica rhum (coz je klasickej ceskej tuzemak. narozdil od jamaica rum)good

jo ale to se bavim vo vlastnim michani, ty asi myslis hotovy liquidy, co?
ja sem zkousel Lucky (s)trike, virginia, camel a nejlepsi byla asi ta virginia smile1

oka zítra koupímgood a míchat nebudu pač nechci dopadnout jak hen ten s tou boudoubigsmilebigsmilebigsmile jinnými slovy nemám na to čassmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
26.10.2012 18:21:59
Offline

Re: E- kuřáci???

Banditatom psal:

Tak jsem teda po těch vaších pokusech hokusech koupil tudlectoj hračku Ego-T upgradegood jako dobrý ale ty ovocný pachutě jsou hnussick doporučte nějaký ten liguid s příchutí tabáku něco ověřenéhogood

už i ty jo?bigsmilebigsmile


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
26.10.2012 18:23:42
Offline

Re: E- kuřáci???

Honzik8719 psal:
Banditatom psal:

Tak jsem teda po těch vaších pokusech hokusech koupil tudlectoj hračku Ego-T upgradegood jako dobrý ale ty ovocný pachutě jsou hnussick doporučte nějaký ten liguid s příchutí tabáku něco ověřenéhogood

už i ty jo?bigsmilebigsmile

voe hulím krabku denně což už je na mě mocheadshake tak jsem přešel na henten paznecht...a jako jóó zatím good ale musím koupit nějakej dobrej liquid meloun mi nejedebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
26.10.2012 19:39:11
Offline

Re: E- kuřáci???

Banditatom psal:
Honzik8719 psal:
Banditatom psal:

Tak jsem teda po těch vaších pokusech hokusech koupil tudlectoj hračku Ego-T upgradegood jako dobrý ale ty ovocný pachutě jsou hnussick doporučte nějaký ten liguid s příchutí tabáku něco ověřenéhogood

už i ty jo?bigsmilebigsmile

voe hulím krabku denně což už je na mě mocheadshake tak jsem přešel na henten paznecht...a jako jóó zatím good ale musím koupit nějakej dobrej liquid meloun mi nejedebigsmile

esli tábákový ,tak kupuj spíš vot Dekangu ,ale  II. řadu,pak  Silver ,nebo Gold řadu ! ...maj tabákový ,cigaretový a nejsou  hnusný , jako obyč. řada Dekang...
II řada : http://www.kingsmoking.cz/e-liquidy/ii-rada-dekang/
silvr : http://www.kingsmoking.cz/e-liquidy/dekang-silver/
golt: http://www.kingsmoking.cz/e-liquidy/dekang-gold/
když koupíš obyč dekang , tak stojí za hovno všechny ...až od tý řady dvě good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
27.10.2012 12:14:15
Offline

Re: E- kuřáci???

hernajs večer 8 pivsonů vyhulil jednu komplet náplň a ráno???!!!! klasický bolehlav s překuření nikde!!! pachuť v hubě nikde!!! špatnostav taky nikde!!! no kujva začíná se mě to líbitgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
27.10.2012 18:37:20
Offline

Re: E- kuřáci???

Banditatom psal:

hernajs večer 8 pivsonů vyhulil jednu komplet náplň a ráno???!!!! klasický bolehlav s překuření nikde!!! pachuť v hubě nikde!!! špatnostav taky nikde!!! no kujva začíná se mě to líbitgood

tak tos kůřil málo prde bigsmile... i z tohodle se dá překouřit


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdenda (Člen)
24.11.2012 00:44:18
Offline

Re: E- kuřáci???

Hoši, nikdy bych nevěřil, že si budu připadat jako Filous když má před sebou počítač nebo chytřejší telefonhelp

Chci si koupit s fotrem to e-cígo. Fotr hulí 30 let tak dvě krabky davidovek denně, já si sem tam dám po jídle nebo k pívu. Jelikož tomu vůbec nerozumim a tohle téma jsem dočetl do ani ne druhý strany, kdy mě pak začala svrbět hlava ze všech těch atomizérů, kundomizérů atd. tak chci poradit co si máme s fotrem koupit. Nechci nějakou obří dýmku míru, chci takovou nějakou normální decentní velikost, zase ale aby se to nemuselo nabýjet po pár hodinách, bo mě to je u řiti ale fotr hulí jak bulhar (více méně ale furt dřepí v káře). Co se týká kvality, radši bych než nějakej sráč minimálně něco spíš kvalitnějšího, pokud možno aby se to nesralo. Jo a taky abysme se z toho pak s fotrem neposrali až se to bude muset nějak čistit, udržovat a atp. Díky za pomoc. Ohledně huliva bude dotaz číslo 2 ale až pak. Ještě jednou díky good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
24.11.2012 00:45:10
Offline

Re: E- kuřáci???

Kurva mam tam hrubku, sryredface


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
24.11.2012 09:07:06
Offline

Re: E- kuřáci???

zacal bych s tady tim - http://www.lepsicigareta.cz/elektronick … ego-k-c66/

to je na dobrej start idealni good
Baterku mam 1100mAh a vydrzi zhruba den a pul permanentniho* koureni good
Nabity je to za asi dve hodky good

Na vsechny ty mizery se vykasli, zapamatuj si slovicko echomizer a mas vystarano. Ver mi, zda se to slozitejsi, nez to je smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
24.11.2012 09:22:09
Offline

Re: E- kuřáci???

jj, ego K mam taky, baterku 650, vydrží mi cca 10. hod - ale netaham furt ...
sem spokojenej, běžnej den vyhulim 3. normální cigára, před tim 25 :(
když du na pívo, elektrika je doma a beru tabák :)


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
24.11.2012 10:44:21
Offline

Re: E- kuřáci???

tak včera sem si dal po měsíci na elektrice normální cígo ( sfině se mě vybilabigsmile) a sicksicksick hnus prostě jsem téj elektrice nějak propadlgood


































































B


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
24.11.2012 13:33:14
Offline

Re: E- kuřáci???

Ok ja zatim koukal po Ego W nebo ego O. Ty jsou jiny v cem?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
24.11.2012 13:42:23
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdenda psal:

Ok ja zatim koukal po Ego W nebo ego O. Ty jsou jiny v cem?

kup ego T upgrade cena sic sedmstováčů ale orpoti jinejm je to udajně francouzská výroba oproti těm čínskejm ludrámgood má nabíjení přes mikro usb tudiž to porád nemusíš rozebíratgood jo ego w myslím že používá Datelgood jo a ještě atomizer kup CE5 good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
24.11.2012 14:24:15
Offline

Re: E- kuřáci???

No a jsem v pici! Nevim co koupit, po anabazi kdy jsem JA vybiral dva mesice kocarek a rval jsem ze kupovat a konfigurovat si novy auto je proti tomu sranda se zaseknu u nejaky stangle do huby. No ale nevzdam to.

Vsude pisou ze model T je davno prekonanej a slozitej na udrzbu a ze jedine W. Zase ale vetsina r e at to ma to CE4+ a to maj myslim jen ty Tcka ne? Jako radsi si priplatim at se o to nemusim tolika starat pokud je to teda mozny.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
24.11.2012 14:28:24
Offline

Re: E- kuřáci???

já na to šáhl po měsící kdy jsem na radu datla vypucoval hen tu nádržku! jinak jen nabíjím a leju...

Ego T upgrade jsem psalgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
24.11.2012 14:33:05
Offline

Re: E- kuřáci???

je to jedno, CE4+anevimco koupeš a vidíš do toho, W koupeš a nevidíš do toho
CE má větší nádobku a doleješ rovnou z lahvičky na W potřebuješ kapátko
baterky sou všechny "stejný" vod 650 až po 1100, některý s displayem některý maj štekr na usb - čim větší kapacita tim překvapivě větší baterka.
Když koupíš W, přechod na CE je za 135 Kč, spotřebák stojí asi stejně na vobě varianty ...


ale di, Ty brepto ...
Zdenda (Člen)
24.11.2012 14:48:16
Offline

Re: E- kuřáci???

Nasel jsem eGo W s Ce5 nebo co to je. To je spatny nebo dobry?Mimo jine doporucite primo nejakyho overenyho prodejce/vyrobce koukam ze to vyrabi kdejakej cinanec.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mour (Člen)
24.11.2012 15:12:43
Offline

Re: E- kuřáci???

....zřejmě dobrej matroš goodbigsmilebigsmilebigsmile

Zdenda (Člen)
24.11.2012 15:22:26
Offline

Re: E- kuřáci???

Houska: rikas ze do w nevidis do ce zase jo. Co potom tohle: http://www.amsmoke.cz/ego-w-ce5-1100mah … mizer-i75/


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
24.11.2012 18:00:54
Offline

Re: E- kuřáci???

kdybych ti Zdendo mel poradit podle nejlepcio vedomi a svedomi,tak ti reknu at si koupis nejakou baterku 1100mAh a k tomu nabijecku a misto vsech srackomizeru si k tomu kup Vivi Nova mini a mas to nejlepci. A bez zmatku s W,T,K apod. Mam ji asi metr a lip sem si jeste nezakouril good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
24.11.2012 18:05:44
Offline

Re: E- kuřáci???

Co to je, jak to funguje, jak se to plni a jak udrzuje?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
24.11.2012 18:58:39
Offline

Re: E- kuřáci???

je to dle terminologie cartomizer s vymenejma hlavama (to je ta vec s knotama,co dela dym). Je plne rozebiratelnej a pratelnej. Menis jen hlavy za cca. 70kc a ne celet mizer. Plnis to z lahvicky po odsroubovani vrsku.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
24.11.2012 19:12:28
Offline

Re: E- kuřáci???

to se zdá dobrý, ale nejni to moc veliký ? Esli to máš, blejskni to s baterkou s něčim, co se dá porovnat ( sirky, klíče ?)


ale di, Ty brepto ...
mr.BSE (Člen)
24.11.2012 20:08:23
Offline

Re: E- kuřáci???

huskyb12 psal:

to se zdá dobrý, ale nejni to moc veliký ? Esli to máš, blejskni to s baterkou s něčim, co se dá porovnat ( sirky, klíče ?)

ja mam ted u sebe jen Vivi Nova nasroubovanou na klasicky ego baterce a ta je fakt velka - vypada to jak bojler, ale na doma... bigsmile
V praci mam tu mini, tak ti to blejsknu v pondelek.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
24.11.2012 23:14:50
Offline

Re: E- kuřáci???

Kurva, uz sem myslel ze mam vybrano a ted tohle! Co ty odpory nebo co se tam veksluje? Je to znat ohledne kvality huleni a jednoduchosti udrzby a plneni oproti T a W?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
24.11.2012 23:46:07
Offline

Re: E- kuřáci???

Už mi z toho mrdá jak sem řikal. Koukal jsem to na to co koupil plazivej s tim mini USB. http://www.chytrykurak.cz/product/ego_t … 00mah/6968 Je to dobý nebo špatný? K tomu mužu pak upgradovat to MINI cos psal ne? Že sem se na to nevysral...smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2012 06:10:00
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdenda psal:

Už mi z toho mrdá jak sem řikal. Koukal jsem to na to co koupil plazivej s tim mini USB. http://www.chytrykurak.cz/product/ego_t … 00mah/6968 Je to dobý nebo špatný? K tomu mužu pak upgradovat to MINI cos psal ne? Že sem se na to nevysral...smile1

voe neřeš to a kup něco bigsmile s tim mini usb mužeš sedět treba u PC  ,když to maš vybitý , ale jinak jde nabíjet ze  sítě - je k tomu adapter ...nebo ležíš u noutbůku a píchneš to do něj , aby sis nevybijel baterku .Kup nějakou značku , je jedno jakou , čínský jsou všecky bigsmile, ten tiger vod chytryho kuřaka je dobrej a baterky vydržej dlouho ....stejně musíš počítat , že když budeš dobíjet střídavě dvě baterky každej den jednu , tak ti vydržej asi rok. ....kup a kuř


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2012 06:20:33
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Zdenda psal:

Už mi z toho mrdá jak sem řikal. Koukal jsem to na to co koupil plazivej s tim mini USB. http://www.chytrykurak.cz/product/ego_t … 00mah/6968 Je to dobý nebo špatný? K tomu mužu pak upgradovat to MINI cos psal ne? Že sem se na to nevysral...smile1

voe neřeš to a kup něco bigsmile s tim mini usb mužeš sedět treba u PC  ,když to maš vybitý , ale jinak jde nabíjet ze  sítě - je k tomu adapter ...nebo ležíš u noutbůku a píchneš to do něj , aby sis nevybijel baterku .Kup nějakou značku , je jedno jakou , čínský jsou všecky bigsmile, ten tiger vod chytryho kuřaka je dobrej a baterky vydržej dlouho ....stejně musíš počítat , že když budeš dobíjet střídavě dvě baterky každej den jednu , tak ti vydržej asi rok. ....kup a kuř

a nebo na to ser a  kup Lava Tube a Vivi Nova ( velkou - budeš velkej šéf) ...jen budeš sebou tahat kilo navíc bigsmile
kouře je z toho mraky ..srát na ego bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdenda (Člen)
25.11.2012 11:14:08
Offline

Re: E- kuřáci???

Hlemežď:

Toho tigra W nedělaj s USB portem a ten Echo nevim co je zač. Už jsem se definitivně rozhodl, že koupím tu a toto: http://www.lepsicigareta.cz/elektronick … erna-i604/ s tím, že pak dokoupím to VIVI Mini nebo co to je. Půjde to tam pak přidělat že?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
25.11.2012 11:36:24
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdenda psal:

Hlemežď:

Toho tigra W nedělaj s USB portem a ten Echo nevim co je zač. Už jsem se definitivně rozhodl, že koupím tu a toto: http://www.lepsicigareta.cz/elektronick … erna-i604/ s tím, že pak dokoupím to VIVI Mini nebo co to je. Půjde to tam pak přidělat že?

s toho naustku by mě šluklosick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2012 12:26:28
Offline

Re: E- kuřáci???

hele nevím čeče, já koupil tenkrát toho usb Tigra 1100mAh samostatně přímo v prodejně  Kuřáka v Jihlavě .... v sadě to nebylo , byla to jedna cigareta za 790 káčé .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdenda (Člen)
25.11.2012 14:57:03
Offline

Re: E- kuřáci???

Banditatom psal:
Zdenda psal:

Hlemežď:

Toho tigra W nedělaj s USB portem a ten Echo nevim co je zač. Už jsem se definitivně rozhodl, že koupím tu a toto: http://www.lepsicigareta.cz/elektronick … erna-i604/ s tím, že pak dokoupím to VIVI Mini nebo co to je. Půjde to tam pak přidělat že?

s toho naustku by mě šluklosick

Co je na něm špatnýho: Vždyť je to vše stejný...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
25.11.2012 14:59:02
Offline

Re: E- kuřáci???

Hlemejžď: vzal jsem nějaký liquidy na zkoušku, nemám si koupit nějaký lahvičky na plnění nebo to normálně naperu z toho balení přímo do tý cígy? Jo a když budu chtít vyměnit tu příchuť, tak dohulit tu stávající a pak vypláchnout nebo jak? Díky!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
25.11.2012 17:38:50
Offline

Re: E- kuřáci???

vivi nova mini (i ve verzi NEmini) normalne nasroubujes na jakoukoliv eGo baterku.

Jak si poslal ten odkaz s tim eGo W s tim, ze si k tomu koupis Vivi nova mini - to je spravnej pristup good
A jeste lepsi pristup je rovnou ten cartomizer co na tom Wecku bude zahodit, protoze tendle system je jen k nasrani - tece a blbe se plni (musis jehlou dirkou pres gumu).
Vivi nova (jak verze mini, tak normani) se plni primo z lahvicky s liquidem. Proste jen odsroubujes nahore zavit a nalejes to tam.

Jak sem uz psal vejs - kup si vivi nova mini a k tomu eGo baterku (je jedno jestli to bude K, W, T, C.... to je totiz jen obchodni oznaceni pro ruzny druhy mizeru, ale baterka je porad jedna a ta sama).

Nebo druha moznost- pokud chces rovnou preskocit prvni level a jit do top, tak si vezmi misto eGo baterky ten LAVA TUBE a k nemi normalni (NEmini) Vivi Nova a ses spokojenej parchant .


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
25.11.2012 18:09:31
Offline

Re: E- kuřáci???

Šílená krávo já už to objednal, bo ono zase když chceš nabíječku s USB portem tak ne všude ji maji. Škoda že tady nemaj tu vivi mini no. Nechci právě nějakou obr cigáru, preferuju normální velikost.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
25.11.2012 21:11:40
Offline

Re: E- kuřáci???

nabijecka s USB je snad vsude, ne? surprised
nemyslels baterku s USB?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
25.11.2012 22:44:21
Offline

Re: E- kuřáci???

mr.BSE psal:

nabijecka s USB je snad vsude, ne? surprised
nemyslels baterku s USB?

Jo sorry samozrejme baterku s USB. No nic dilo dokonano jest - objednano, stejne ten Vivi Mini nema takze to koupim u nas v kamennym krame. Jen mi prosim te jeste rekni, objednal jsem hafo prichuti, takze rikas, ze z lahve v baleni to plnit rovnou nejde, tzn. mam si koupit ty specialni lahvicky na plneni nebo staci koupit obys strikacky s jehlou? A posledni dotaz, ten zasobnik na tom cigaru, ten mam vzdycky dohulit a pak vyplachnout kdyz budu chtit vymenit prichut nebo jak?


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mr.BSE (Člen)
26.11.2012 18:25:18
Offline

Re: E- kuřáci???

Zdenda psal:
mr.BSE psal:

nabijecka s USB je snad vsude, ne? surprised
nemyslels baterku s USB?

Jo sorry samozrejme baterku s USB. No nic dilo dokonano jest - objednano, stejne ten Vivi Mini nema takze to koupim u nas v kamennym krame. Jen mi prosim te jeste rekni, objednal jsem hafo prichuti, takze rikas, ze z lahve v baleni to plnit rovnou nejde, tzn. mam si koupit ty specialni lahvicky na plneni nebo staci koupit obys strikacky s jehlou? A posledni dotaz, ten zasobnik na tom cigaru, ten mam vzdycky dohulit a pak vyplachnout kdyz budu chtit vymenit prichut nebo jak?

plnit muzes bud tou specialni lahvickou s kovovou trubickou na konci, nebo i tou strikackou s jehlou, jen nevim jak dlouho to bude tou jehlou trvat, precejen je to mensi prumer.

Ja uz ted kourim jen jednu prichut, takze nevyplachuju a jen dolejvam, ale kdyz sem stridal chute, tak sem dohulil, vyplachl a nalil novej.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
26.11.2012 18:40:34
Offline

Re: E- kuřáci???

A jak to vyplachnes kdyz to tam musim jebat injekci? Vstriknout a vysat zpet jehlou nebo jak? Sorry za asi kokotsky otazkygood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Banditatom (Člen)
26.11.2012 19:05:00
Offline

Re: E- kuřáci???

vogové s toho děláte alchymii jak sipbigsmile já to do toho leju normálně s tej nádobky... proplachuju tak že dohulím rozšroubuju vymeju a hulím dál....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
26.11.2012 22:15:08
Offline

Re: E- kuřáci???

hele zdendo, az to uvidis, bude ti to jasny good
Zjevny veci se mne fakt nechtej popisovat smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenda (Člen)
26.11.2012 23:19:21
Offline

Re: E- kuřáci???

Dobrá dobrá, zejtra má přijít poštovní holub, fotr dovalí večer na meeting, tak to spolu zažehneme a budeme ladit a zkoumat. Mladá už řve, že žádný hulící dejchánky trpět nebude tak sem jí jako vysvětlil, že jednou se to snad neposere a že jí naopak provonim kuchyň. By se člověk posral stěch ženskejch smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fresh Man (Člen)
27.11.2012 01:32:36
Offline

Re: E- kuřáci???

já vyplachuju akurát popelník ...pussy
dám cígo do huby a zapálim zippákem ................ cool jako svinabigsmile  skuste to good


Bandit pičo
hlemejzd999 (Člen)
27.11.2012 06:07:39
Offline

Re: E- kuřáci???

Fresh Man psal:

já vyplachuju akurát popelník ...pussy
dám cígo do huby a zapálim zippákem ................ cool jako svinabigsmile  skuste to good

víc cool je nevyplachovat popelnik goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Fresh Man (Člen)
27.11.2012 10:35:13
Offline

Re: E- kuřáci???

hlemejzd999 psal:
Fresh Man psal:

já vyplachuju akurát popelník ...pussy
dám cígo do huby a zapálim zippákem ................ cool jako svinabigsmile  skuste to good

víc cool je nevyplachovat popelnik goodbigsmile

Jooo máš recht!!! A žlutý záclony cool


Bandit pičo
Fik-B6S (Člen)
27.11.2012 14:10:33
Offline

Re: E- kuřáci???

http://www.pepa.cz/cs/dve-elektronicke- … -v-baleni/


v čem je zakopaný pes?

Já si nepamatuju že by se tyhle E-Cajky plnily do vatičky. Dycky tam byla nějaká kartiše, do které se to nalívalo.idontknow


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
27.11.2012 14:17:15
Offline

Re: E- kuřáci???

Fik-B6S psal:

http://www.pepa.cz/cs/dve-elektronicke-cigarety-ego-t-v-baleni/


v čem je zakopaný pes?

Já si nepamatuju že by se tyhle E-Cajky plnily do vatičky. Dycky tam byla nějaká kartiše, do které se to nalívalo.idontknow

vatička už se dlouho nepoužívágood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
27.11.2012 14:33:21
Offline

Re: E- kuřáci???

Tak že by to  mohla být dobrá cen...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
27.11.2012 14:40:56
Offline

Re: E- kuřáci???

Fik-B6S psal:

Tak že by to  mohla být dobrá cen...

už je taky překonanágood kup něco kde se dá našroubovat CE5 neboli tudlectogood http://www.google.com/imgres?q=ce5& … ,s:0,i:177


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
27.11.2012 14:44:39
Offline

Re: E- kuřáci???

skleněnka aby byl vidět stav?
už jsem to viděl moc se mi to nelíbi...

spíš znám verzi kde se neplnil ten naústek, ale taková ampulka, která v něm byla...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
27.11.2012 14:54:41
Offline

Re: E- kuřáci???

Fik-B6S psal:

skleněnka aby byl vidět stav?
už jsem to viděl moc se mi to nelíbi...

spíš znám verzi kde se neplnil ten naústek, ale taková ampulka, která v něm byla...

jo tohle má myslím kolega z práce a řeknu ti že to je pěkně na hovnosick nejde jen o to, že jde vidět dovnitř kolik tam toho máš ale líp se to plní ( nepřeleješ) nestane se ti že ti v půlce dne dojde liquid a bude jen nasranejbad ale u té CE5 se dá vyměnit ten atomizer zvlášť ( cca 70kč). nemusíš měnit celou tu jak říkáš nádobku.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
27.11.2012 15:02:40
Offline

Re: E- kuřáci???

Fresh Man psal:

já vyplachuju akurát popelník ...pussy
dám cígo do huby a zapálim zippákem ................ cool jako svinabigsmile  skuste to good

goodsmokin...teda až na ten zippák bo mě sere to furt dolejvat, zlatý zapiky za 5kč kusbigsmile

Fik-B6S (Člen)
27.11.2012 15:09:55
Offline

Re: E- kuřáci???

Banditatom psal:
Fik-B6S psal:

skleněnka aby byl vidět stav?
už jsem to viděl moc se mi to nelíbi...

spíš znám verzi kde se neplnil ten naústek, ale taková ampulka, která v něm byla...

jo tohle má myslím kolega z práce a řeknu ti že to je pěkně na hovnosick nejde jen o to, že jde vidět dovnitř kolik tam toho máš ale líp se to plní ( nepřeleješ) nestane se ti že ti v půlce dne dojde liquid a bude jen nasranejbad ale u té CE5 se dá vyměnit ten atomizer zvlášť ( cca 70kč). nemusíš měnit celou tu jak říkáš nádobku.

http://www.elektronicka-cigareta.biz/eg … rettyPhoto

znám vlastně tuhle verzi


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
27.11.2012 15:16:55
Offline

Re: E- kuřáci???

kup jakou koliv baterku a to už je fuk jestli ego w, t, c a k ní si kup zvlášť tu CE5 goodkapacitu si taky vyber podle toho jak moc máš v plánu hulit! mám 650 ale chci sehnat 900mah.. 650 je už málosmokin uvidíš že počáteční investice se ti vrátígood z vlastní zkušenosti znám lidi co si koupily tu levnou e cigu a hodily to do kopřivbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
27.11.2012 15:20:32
Offline

Re: E- kuřáci???


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr