Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » červen 2012 Dolomity

Dado (Člen)
16.04.2012 21:28:44
Offline

červen 2012 Dolomity

Chystáme se tam na 4-5dní, jedeme zatím dvě mašiny, tak pokud někdo máte podobný plány, budem rádi když se přidátegood.
Přesný termín upřesníme až po dohodě a dlouhodobé předpovědi počasí, chceme jet ve všední dny, aby jsme se vyhnuli víkendovejm tlačenicím.
Plán je zhruba takový, přesun někam poblíž, ubytko penzion 3-4 noci( na stanování nemám figuru, fšecko mě tlačí) a od tamtud vyjíždět do plánovaných destinací.
Rady, tipy na ubytko vítány.idontknow
TU,NA,PCE,HK,CHR,DK, a celá východočeská sekce to se týká hlavně Vásgoodbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
svistouka (Člen)
16.04.2012 21:45:48
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

idontknow tož to by bylo fajne totok,a podminku wc kraja bysem take splňilbigsmile,eště se trefit do spravneho terminuidontknow


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Dado (Člen)
16.04.2012 22:23:21
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

stejně budeš zase v práci, už tě známe fšicigoodbigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
PALOUS (Člen)
16.04.2012 22:35:28
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

nezapomeň na lyže smile1


Jebat motorky :-)
Dado (Člen)
16.04.2012 23:13:43
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

červen bude zase nejteplejší měsíc v roce, jsem vklidusmokinbigsmile pojeď taky ty s tou pěknou motykoubigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Borák (Člen)
16.04.2012 23:18:52
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

říkáš fšední dny ?? hmm to zní zajímavě


...nikdo nevojebe Ježíše...
Bedřich (Člen)
16.04.2012 23:57:35
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Vzhledem k tomu, že pani na to letos nesedne, tak hledám nějakou grupu, co má směr Alpy.... tak třeba jo.

3-4 noci v penzionu - OK, ale částečně bych to spojil  víkendem – červen je ještě OK, není to takový průser.  Otázkou je, kam to vzít. Moc dní to není, je to tak půl  na AUS/IT…


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PALOUS (Člen)
17.04.2012 00:39:17
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Dado psal:

červen bude zase nejteplejší měsíc v roce, jsem vklidusmokinbigsmile pojeď taky ty s tou pěknou motykoubigsmile

jedem v září sardošku,copak kradu?smile1


Jebat motorky :-)
richie (Člen)
17.04.2012 06:46:23
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

taky tam pojedu, ale později.....

když tak pak jenom hoďte info, jakej penzión ste pošéfovali good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
svistouka (Člen)
17.04.2012 17:35:21
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Dado psal:

stejně budeš zase v práci, už tě známe fšicigoodbigsmilebigsmile

no jo sakra možny to jebad
idontknow
ale v tejdnu by byla možna šance větší,uvidimebigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Dado (Člen)
19.04.2012 21:38:07
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Bedřich psal:

Vzhledem k tomu, že pani na to letos nesedne, tak hledám nějakou grupu, co má směr Alpy.... tak třeba jo.

3-4 noci v penzionu - OK, ale částečně bych to spojil  víkendem – červen je ještě OK, není to takový průser.  Otázkou je, kam to vzít. Moc dní to není, je to tak půl  na AUS/IT…

No na dlouho to nejni, ale asi se dá, nejsme uplně turisti, když jedu na motorce tak proto, že mě baví ta jízda, ne abych se někde vláčel za vasrfalem, prostě kam dohlídnu z motorky a od kud na ní vidim, tak to je pro mě to onogood. Jinak co se týče toho kam? Chceme projet Sella Rondu, Stelvio, a co vyjde po cestě tam i zpět. Projeto máme GGčko, Post Alm, Maltu, Nock alm, Sölk pass. Ale nic z toho mě nevadí vidět znovu,takže se domluvit neni problém. Říkali jsme si že lepší bude se upíchnout na jednou strategicky umístěném fleku, a od tamtud to tak nějak projet, ale i varianta spát na víc místech nevadí, jen se to hůř domlouvá, jedna noc se každýmu nelíbí a navíc dávaj nějaký ty slevy na atrakce.( mýto a průjezdy passama) Tož zatím tak. goodbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
osiris (Člen)
19.04.2012 21:49:12
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Dado psal:
Bedřich psal:

Vzhledem k tomu, že pani na to letos nesedne, tak hledám nějakou grupu, co má směr Alpy.... tak třeba jo.

3-4 noci v penzionu - OK, ale částečně bych to spojil  víkendem – červen je ještě OK, není to takový průser.  Otázkou je, kam to vzít. Moc dní to není, je to tak půl  na AUS/IT…

No na dlouho to nejni, ale asi se dá, nejsme uplně turisti, když jedu na motorce tak proto, že mě baví ta jízda, ne abych se někde vláčel za vasrfalem, prostě kam dohlídnu z motorky a od kud na ní vidim, tak to je pro mě to onogood. Jinak co se týče toho kam? Chceme projet Sella Rondu, Stelvio, a co vyjde po cestě tam i zpět. Projeto máme GGčko, Post Alm, Maltu, Nock alm, Sölk pass. Ale nic z toho mě nevadí vidět znovu,takže se domluvit neni problém. Říkali jsme si že lepší bude se upíchnout na jednou strategicky umístěném fleku, a od tamtud to tak nějak projet, ale i varianta spát na víc místech nevadí, jen se to hůř domlouvá, jedna noc se každýmu nelíbí a navíc dávaj nějaký ty slevy na atrakce.( mýto a průjezdy passama) Tož zatím tak. goodbigsmile

...jestli se dohodnete že budete spát na jednom fleku a odtamtud vyjíždět, nechodit pěšky dál než 200m po odpočívadlech a vyhlídkách a podaří se mi sladit termín na ten váš, tak s krávou a pupikem jasně jedu goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
19.04.2012 21:54:45
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

začíná se mi to čím dál víc líbit good


...nikdo nevojebe Ježíše...
Dado (Člen)
19.04.2012 22:15:28
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Osi řekni kdy můžeš , a já zapykám počasí palačinku někde po cestěbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
osiris (Člen)
19.04.2012 22:20:45
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

...ty radši nic nezapykávej, nebo chcípnem hlady bigsmileredfacebigsmile
...dobře, mrknu v práci do diáře (pokud vám to je jedno, jinak na mě neberte ohled, buď se přizpůsobím a pojedu, nebo mám smůlu)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dado (Člen)
19.04.2012 22:25:34
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

jednou ,jenom  jednou  nám nedali najístbigsmile a von mi to snad bude připomínat do konce životabigsmile
nám je to jedno kdy, takže to pořešímegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Borák (Člen)
19.04.2012 22:32:35
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

no s jídlem to s váma nejni žádnej zázrak bigsmile
to je na hodně řízků sebou
dejte dohromady nějakej termín ..pokud by to opravdu bylo f tejdu docela rád bych se k vám přidal..teda pokud slíbíte jak říkal tygr žádný courání pjěšky po horách bad


...nikdo nevojebe Ježíše...
Dado (Člen)
19.04.2012 22:39:02
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

slibujugoodgood myslel jsem že nerad chodim jen já, to je pořád v cestopisech, nechali jsme to stát na parkovišti ,a ani ne po hodince lehké chůze jsme se kochali výhledem do údolíidontknow, to fakt u nás nehrozí. jo zastavit na kávičku pokochat se výhledem přes parkoviště na kopce good, ale jedu na motyce, pohorky nevezubigsmile, jo a co se řízků tyče, nejni nad to dát si řízek ve 2000m n/mbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Borák (Člen)
19.04.2012 22:39:59
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

jo a nějakou představu na co vás to vyjde ...at vím estli si to můžu vůbec dovolit idontknow
nikdá sem tam nebyl a nevím kolik toho tak najedeme a co ubytko


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
19.04.2012 22:43:04
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

...záleží na tom jak hodně budeš pro tebe tradičně pohlavně loudit ...v eurech ...čili kolik tam toho promrdáš bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
19.04.2012 23:00:20
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

kamaráde já už jen naslibuju a zdrhám...jako né že loudím bigsmile blbče


...nikdo nevojebe Ježíše...
Dado (Člen)
19.04.2012 23:09:24
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Tak předpoklad je najet cca 2000 km, s ubytkem se vejít  do 30 EUR / osoba / noc (nejlépe se snídaní), ale záleží taky kolik nás pojede (víc pokojů pro dva nebo jeden pokoj pro všechny), plus strava, plus mejto (zjistim co co stojí), někdy se k vícedenímu ubytku dává slevová karta na poplatky na mejtech a podobně.

Vzhledem ktomu, že má zájem i předseda, tak nesmíme podcenit přípravu, zjistíme co nejvíc info a dáme vědět.

Pupik s Krávou


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
osiris (Člen)
19.04.2012 23:10:32
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

borákoj: vole bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
20.04.2012 04:48:08
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

2tis / 4-5dní, to je pohodě (i s přejezdem do alp), to jezdím ve dvou taky a žádnej velkej spěch, takže s mi to líbí..
Osobně, viděl bych to na chrápání na dvou místech – dva a dva dny. Větnou ty kartičky s free passama se dávají od dvou nocí, takže to je OK a vracet se 4dny na jedno místo jezdíš ty samý návraty a „domů“ a to tě dost limituje časem.  Ale to je na zvážení...

jinak pár tipů na spaní + přehled co je cca kolem mám v kompu a taky mám mraky brožur na ty slevy a passa zdarma.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/158_alpy.jpg

... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bery (Člen)
20.04.2012 16:36:38
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

surprised tam jedeš na měsíc idontknow teda podle těch bodů - bigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
Bedřich (Člen)
20.04.2012 21:34:32
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

ne, jezdim tam tři roky, 2-3 za rok bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
23.04.2012 19:07:24
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

krávoj: vychází mi to na 4. - 8.6.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dado (Člen)
24.04.2012 14:30:39
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

ok tak začneme koukat po ubytku na tento termín, tak pro přibližně 4-5 personen good


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Pupik (Člen)
26.04.2012 13:26:44
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Tak hledáme hledáme, ale je toho tolik, že se vtom trochu motáme. bigsmile

Co se takhle někde sejít?  - třeba sobota 28.4.2012
a trochu to probrat společně, my s krávou můžem.


Svůj svět si musíme zasloužit.
osiris (Člen)
26.04.2012 13:37:01
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

...měl jsem v plánu vyjet, pokoukat a poklábosit s kámošema chvíli na kateřině (místní "emsíci" tam pořádaj zahajovačku sezóny), ale zatím jsem na injekcích skrz hřbet, takže nemůžu předjímat jak mi v sobotu bude, nicméně pokud vyjedete a budete-li někde poblíž, tak můžem zajít na presso i když bych nevyjel, v podstatě ale já s váma nemám co řešit, jaký to udělate, takový to bude, já do toho pindat nebudu, vaše představy o jednom ubytku a nechození po kopcích mě jsou sympatický, takže good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
26.04.2012 14:41:59
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Nechci vám do toho kecat ale v tomhle termínu nemusíte ani objednávat nic dopředu.

Dado (Člen)
26.04.2012 16:42:34
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

tak nekecej a pojeď takybigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Michal Dk (Člen)
26.04.2012 21:15:28
Offline

Re: červen 2012 Dolomity

Dado psal:

tak nekecej a pojeď takybigsmile

Což o to 6.6 jdu se psem na výstavu a 16.6 na zkoušky z výkonusmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr