Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Alpinestars-velikost

Pigi (Člen)
17.04.2012 22:02:37
Offline

Alpinestars-velikost

Zdravim pussysoudruzi. Mel bych takovej dotaz na pussyznalce alpinestars. Chci koupit kalhoty a potřeboval bych vědět jakej je poměr velikostí mezi italskýma velikostma a našima velikostma :) a nebo jestli EUR 40 bude stejný jako EUR 40 u nás :) goodgood. Jen bych chtěl poprosit aby ste me zacali pussyukamenovavat az treba na druhy strance...helpgoodgood


eSko je prostě eSko ;)
Ondráš (Člen)
17.04.2012 23:53:02
Offline

Re: Alpinestars-velikost


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pigi (Člen)
18.04.2012 00:05:09
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Diky, ale čet sem že se alpinestars lisi v tech rozmerech. Tak bych potreboval nekoho kdo ma treba ty kalhoty a jakou ma velikost alpinestars kalhot a jakou normalne. Ale diky za tip goodgood


eSko je prostě eSko ;)
osiris (Člen)
18.04.2012 11:53:23
Offline

Re: Alpinestars-velikost

...rozdíl je UK vs EUR nebo US vs EUR, ale jinak podle mě je EUR jako EUR a jestli né, tak je něco špatně smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Stiegl (Člen)
18.04.2012 12:40:45
Offline

Re: Alpinestars-velikost

osiris psal:

...rozdíl je UK vs EUR nebo US vs EUR, ale jinak podle mě je EUR jako EUR a jestli né, tak je něco špatně smile1

Problém je, že právě u dost výrobců to EUR a EUR nesedí, týká se to teda hlavně civilního oblečení (s čímž jsem se už několikrát setkal například u bot)...bad Nicméně mělo by to být tak jak píše Osi. Od Alpinu mám rukavky. Lko mi sedí tak jak má, ale oproti jiným (Nasran, 4SR) byly ze začátku dost těsný... nicméně je to otázka času, roztáhly se a jsou bestgood Kamoš má boty a taky velikost seděla - kupoval po netu a bez problému. Tak snad gatě padnou...

Mour (Člen)
18.04.2012 13:43:13
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Stiegl psal:
osiris psal:

...rozdíl je UK vs EUR nebo US vs EUR, ale jinak podle mě je EUR jako EUR a jestli né, tak je něco špatně smile1

Problém je, že právě u dost výrobců to EUR a EUR nesedí, týká se to teda hlavně civilního oblečení (s čímž jsem se už několikrát setkal například u bot)...bad Nicméně mělo by to být tak jak píše Osi. Od Alpinu mám rukavky. Lko mi sedí tak jak má, ale oproti jiným (Nasran, 4SR) byly ze začátku dost těsný... nicméně je to otázka času, roztáhly se a jsou bestgood Kamoš má boty a taky velikost seděla - kupoval po netu a bez problému. Tak snad gatě padnou...

..ono je taky rozdíl jestli to EUR je v Chině a Pakistánu nebo v Talošce nebo vodkaď ta fabrika je originál.bigsmile

Pigi (Člen)
18.04.2012 16:36:40
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Stiegl psal:
osiris psal:

...rozdíl je UK vs EUR nebo US vs EUR, ale jinak podle mě je EUR jako EUR a jestli né, tak je něco špatně smile1

Problém je, že právě u dost výrobců to EUR a EUR nesedí, týká se to teda hlavně civilního oblečení (s čímž jsem se už několikrát setkal například u bot)...bad Nicméně mělo by to být tak jak píše Osi. Od Alpinu mám rukavky. Lko mi sedí tak jak má, ale oproti jiným (Nasran, 4SR) byly ze začátku dost těsný... nicméně je to otázka času, roztáhly se a jsou bestgood Kamoš má boty a taky velikost seděla - kupoval po netu a bez problému. Tak snad gatě padnou...

Super, díky mocgood. Na takovejhle komentář sem čekalgood


eSko je prostě eSko ;)
Pigi (Člen)
18.04.2012 16:37:47
Offline

Re: Alpinestars-velikost

osiris psal:

...rozdíl je UK vs EUR nebo US vs EUR, ale jinak podle mě je EUR jako EUR a jestli né, tak je něco špatně smile1

Právě si myslim, že EUR to EUR by mělo bejt stejný, ale nebyl sem si jistej, takže díkygoodgoodgood


eSko je prostě eSko ;)
Frodo89 (Člen)
18.04.2012 18:12:59
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Sice nevim co je na tom pravdy, ale potencionalní batužek zkoušel kombi od Spyku 42 a do Buse 38 obě seděli stejně jen ti italové maj zřejmě nějaké jiné číslováni...

PS: Nevim zda jen nekecala...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
DrIVER (Člen)
18.04.2012 19:00:25
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Vyzkoušet. Na číslování nespoléhat smile1. Textiláci nejsou strojaři. Cenťák sem, cenťák tam. Liší se to výrobce od výrobce, model od modelu. Je to jako u normálního oblečení. Jedno tričko Ti sedne M, jiný L, další XL. Ber to raději jako orientační údaj. Zvlášť u takových relativně drahých věcí jako je kožené oblečení na moto. bigsmile

VikecB12 (Člen)
18.04.2012 19:12:08
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Frodo89 psal:

Sice nevim co je na tom pravdy, ale potencionalní batužek zkoušel kombi od Spyku 42 a do Buse 38 obě seděli stejně jen ti italové maj zřejmě nějaké jiné číslováni...

PS: Nevim zda jen nekecala...

POTENCIONÁLNÍ BATŮŽEK je buchta kterou pícháš,ale nejela s tebou zatím na mašině,nebo buchta,kterou vozíš,ale zatíms ju nepíchal?surprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
18.04.2012 19:13:39
Offline

Re: Alpinestars-velikost

driveroj: ale né, když do toho nebudeš zahrnovat hadry od vietnamců, tak ti ty velikosti budou sedět napříč renomovanejma značkama, což alpinstar je (+/- o půl čísla)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pigi (Člen)
18.04.2012 19:21:45
Offline

Re: Alpinestars-velikost

VikecB12 psal:
Frodo89 psal:

Sice nevim co je na tom pravdy, ale potencionalní batužek zkoušel kombi od Spyku 42 a do Buse 38 obě seděli stejně jen ti italové maj zřejmě nějaké jiné číslováni...

PS: Nevim zda jen nekecala...

POTENCIONÁLNÍ BATŮŽEK je buchta kterou pícháš,ale nejela s tebou zatím na mašině,nebo buchta,kterou vozíš,ale zatíms ju nepíchal?surprisedbigsmile

goodgood


eSko je prostě eSko ;)
Frodo89 (Člen)
18.04.2012 19:47:06
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Picham a jednou sem ji i vezl... v pujčené přilbě a bundě

PS: řekl jsem ji že, bez hadru a vlastního škobku ji vozit nebudu


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Pigi (Člen)
18.04.2012 21:14:18
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Frodo89 psal:

Picham a jednou sem ji i vezl... v pujčené přilbě a bundě

PS: řekl jsem ji že, bez hadru a vlastního škobku ji vozit nebudu

Tak tos vyřešil asi nejlip jak si moh goodgoodbigsmilebigsmile


eSko je prostě eSko ;)
DrIVER (Člen)
19.04.2012 17:42:54
Offline

Re: Alpinestars-velikost

osiris psal:

driveroj: ale né, když do toho nebudeš zahrnovat hadry od vietnamců, tak ti ty velikosti budou sedět napříč renomovanejma značkama, což alpinstar je (+/- o půl čísla)

Moje zkušenost je jiná smile1. Taky záleží co chceš kupovat. U textilu to asi není drama, ale kombošku za 20 litrů, aby sedla, bych ale neriskoval.
Jako příklad třeba velikosti dvou renomovaných:
http://www.dainese.com/media/catalog/si … rt_eng.pdf
https://astars-media.s3.amazonaws.com/m … _chart.jpg
Např. vel. 50 - rozdíl ve výšce 3cm, břicho 4cmsurprised a když jsi zrovna narostl na rozhraní dvou čísel, tak je to na pussybigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
19.04.2012 18:02:23
Offline

Re: Alpinestars-velikost

...no tak máš tam snad napsaný nějaký italský číslování, polemika je o tom, že když to někdo klasifikuje jako rozměr EUR tak to tomu odpovídá (nebo má odpovídat, jinak je něco špatně) ...pokud má alpinestars svoje "fabrický - italský" číslování který neodpovídá standardu EUR, tak to sem nemotej smile1 ...a třeba číslování k páteřáku nebude ani shodný s oblečením, co já vím? hledat to nebudu smile1 ...jen trvám na tom, že když se podepíše pod standard, tak ten standard má daný parametry a danou odchylku, která rozhodně nemůže přesáhnout do druhýho čísla; jestli si to ale očísluje nějakým svým klíčem, tak není o čem mudrovat smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
DrIVER (Člen)
19.04.2012 18:44:13
Offline

Re: Alpinestars-velikost

osiris psal:

...no tak máš tam snad napsaný nějaký italský číslování, polemika je o tom, že když to někdo klasifikuje jako rozměr EUR tak to tomu odpovídá (nebo má odpovídat, jinak je něco špatně) ...pokud má alpinestars svoje "fabrický - italský" číslování který neodpovídá standardu EUR, tak to sem nemotej smile1 ...a třeba číslování k páteřáku nebude ani shodný s oblečením, co já vím? hledat to nebudu smile1 ...jen trvám na tom, že když se podepíše pod standard, tak ten standard má daný parametry a danou odchylku, která rozhodně nemůže přesáhnout do druhýho čísla; jestli si to ale očísluje nějakým svým klíčem, tak není o čem mudrovat smile1

Srovnávám dvě IT 50 u kombošek (Dainese je potřeba najet dolů na kombi, páteřák je jenom první stránkabigsmile) To by snad mělo být srovnatelný, ne. Nějaké nadnárodní EUR jsem ani nenašel. Samozřejmě, že by to  správně mělo být stejný. Ale myslím si, že realita taková není. Je to jenom z osobní zkušenosti kdy jsem hledal jednodílnou kombi (Dainese, Spidi, Revit, Psi, 4sr), hádat se rozhodně nechci a nebudu, kovanej v této problematice nejsem.  Prostě si myslím, že normativu výrobci zas tak nežerou. Jenom říkám, že osobně bych si drahé věci nekupoval pouze podle číslování z internetu, abych to pak za měsíc prodával za polovinu, že mi to nesedí. bigsmile

osiris (Člen)
19.04.2012 18:54:30
Offline

Re: Alpinestars-velikost

...vždyť říkám, našels nějaký italský číslování, asi se to snažili v alpinstáru přiblížit lidem k "nějakýmu něčemu" ...maj tam někde EUR? US? UK? JAPAN? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
DrIVER (Člen)
19.04.2012 19:19:44
Offline

Re: Alpinestars-velikost

osiris psal:

...vždyť říkám, našels nějaký italský číslování, asi se to snažili v alpinstáru přiblížit lidem k "nějakýmu něčemu" ...maj tam někde EUR? US? UK? JAPAN? smile1

Je to tabulka eurosizing na ofiko stránkách.
Já teda mám za to, že normální evropský země (DE, IT, FR, NL, CZsmile1 apod. ) používají převážně číselnou řadu ...48, 50, 52, 54 .... nebo písmenka XS.....XXXL.  Jinou číselnou řadu mají třeba UK, US.  Nenašel jsem nikde, že by byla nějaká národní třeba ITA 50-ka a jiná nadnárodní EUR 50-ka. Jesti se pletu, rád se nechám poučit.smile1smile1smile1

osiris (Člen)
19.04.2012 21:21:37
Offline

Re: Alpinestars-velikost

DrIVER psal:

.........DE, IT, FR, NL, CZsmile1 apod.........

...tak asi i sám vidíš, že kde kdo si to očísluje nějakým svým něčím podobným něčemu ...tím pádem ho asi nemůže nikdo napadat za to, že mu nesedí unifikace, když jí tam neuved ...porovnávej porovnatelný, EUR vs EUR, US vs US, JAPAN vs JAPAN atd.


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
DrIVER (Člen)
19.04.2012 21:59:47
Offline

Re: Alpinestars-velikost

osiris psal:
DrIVER psal:

.........DE, IT, FR, NL, CZsmile1 apod.........

...tak asi i sám vidíš, že kde kdo si to očísluje nějakým svým něčím podobným něčemu ...tím pádem ho asi nemůže nikdo napadat za to, že mu nesedí unifikace, když jí tam neuved ...porovnávej porovnatelný, EUR vs EUR, US vs US, JAPAN vs JAPAN atd.

Hele Osi, tak teď jsi mne už dostal úplně, že nevím ani na co reaguješ a koho kdo z čeho napadá surprisedbigsmilebigsmilebigsmile. Co jsem chtěl jsem řekl, myslím že snad srozumitelně a už na to fakt prdím. Ať si kdo chce koupí co chce. bigsmilebigsmile Jdu zapít KOMETUsmile2bigsmile

osiris (Člen)
19.04.2012 22:07:06
Offline

Re: Alpinestars-velikost

...od začátku píšu ať porovnáváš porovnatelný surprisedbigsmile
...třeba ti to napoví

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_velikosti.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_velikosti2.jpg



...akorát mě sere, že jsem se zas nechal uvrtat sick a projebal čas abych ti dokázal takovou pičovinu bigsmile, na:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_velikosti3.jpg


http://www.tzu.cz/get_dokument.php?ID=484


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pigi (Člen)
19.04.2012 22:37:34
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Díky chapi za takovou snahu při hledání mého problémugoodgood, dneska sem objednal kalhoty a doufám že sednou...pokud ne, tak je prodám a koupim jinou velikost bigsmilebigsmilegood. Jinak nechávám si je poslat z USA.


eSko je prostě eSko ;)
DrIVER (Člen)
20.04.2012 16:50:44
Offline

Re: Alpinestars-velikost

Osi,
díky za obrázky, ale nic nového. bigsmile Já psal o pánských oblecích. U žen je to totální bordel, to je známé. Navíc tabulky, co jsi poslal jsou zavádějící, protože není uvedeno čeho se to týká. Je to různé pro šaty, kalhoty, kalhotky, podprdy....bigsmilebigsmile

Myslím, že se bavíme každý o něčem trochu jiném a oba máme pravdu.
Já psal že bych se nespoléhal na číslování, protože to má každý trochu jinak a jako příklad toho, že pod stejným číslem to má každý jinak jsem uvedl evropské (u obou výrobců označené ITA, tedy dle mého porovnávám porovnatelné) číslování dvou předních výrobců z jejich oficiálních stránek. Ostatně jiné číslo podle kterého bys u nich objednával tam není. Takže jestli Ti sedí 50 ka u Astaru, tak s Dainese 50kou můžeš narazit. Myslím, že na to byl původní dotaz. A já říkám vyzkoušet.

Ty píšeš o jednotné normativě pro všechny a že podle stejné normy by měly velikosti sedět. Souhlasím a bylo by to perfektní. Ale dle mého je to zatím "přání otcem myšlenky" a nefunguje to tak v praxi. Třeba časem bude.

Pigi (Člen)
20.04.2012 21:58:35
Offline

Re: Alpinestars-velikost

DrIVER psal:

Osi,
díky za obrázky, ale nic nového. bigsmile Já psal o pánských oblecích. U žen je to totální bordel, to je známé. Navíc tabulky, co jsi poslal jsou zavádějící, protože není uvedeno čeho se to týká. Je to různé pro šaty, kalhoty, kalhotky, podprdy....bigsmilebigsmile

Myslím, že se bavíme každý o něčem trochu jiném a oba máme pravdu.
Já psal že bych se nespoléhal na číslování, protože to má každý trochu jinak a jako příklad toho, že pod stejným číslem to má každý jinak jsem uvedl evropské (u obou výrobců označené ITA, tedy dle mého porovnávám porovnatelné) číslování dvou předních výrobců z jejich oficiálních stránek. Ostatně jiné číslo podle kterého bys u nich objednával tam není. Takže jestli Ti sedí 50 ka u Astaru, tak s Dainese 50kou můžeš narazit. Myslím, že na to byl původní dotaz. A já říkám vyzkoušet.

Přesně takgoodgood, ale už je objednáno, tak pak dám vědět jestli se do toho dostanu goodbigsmilebigsmile


eSko je prostě eSko ;)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr