Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » přepláštění výfuku

Honzik8719 (Člen)
21.04.2012 15:47:23
Offline

přepláštění výfuku

Nevíte kdo by přepláštil oválnej laďák někde v okolí Prahy abych to nemusel nikam posílat?help


...relativní kochač...
Wohnout (Člen)
23.04.2014 22:15:17
Offline

Re: přepláštění výfuku

Honzik8719 psal:

Nevíte kdo by přepláštil oválnej laďák někde v okolí Prahy abych to nemusel nikam posílat?help

Zdarec, nedávno jsem nechal přepláštit origo hliníkovej u pana CREPTUSe; až si vzpomenu, přidám fotky, vypadá to jako z krámu; dá se s nim dohodnout i předávka v okolí Prahe; za slušnej peníz velmi slušná práce. Tož tak good

Lachtan (Člen)
25.04.2014 08:20:00
Offline

Re: přepláštění výfuku

Honzik8719 psal:

Nevíte kdo by přepláštil oválnej laďák někde v okolí Prahy abych to nemusel nikam posílat?help

na to, aby to stálo někde na dvorku s novym pláštěm to je asi zbytečná práce, nebo?


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Honzik8719 (Člen)
25.04.2014 09:08:35
Offline

Re: přepláštění výfuku

Lachtan psal:
Honzik8719 psal:

Nevíte kdo by přepláštil oválnej laďák někde v okolí Prahy abych to nemusel nikam posílat?help

na to, aby to stálo někde na dvorku s novym pláštěm to je asi zbytečná práce, nebo?

jak na dvorku? bigsmile jinak je to téma dávno starý a dávno vyřešený...tenkrát jsem řešil přepláštění karbonovýho laufu na Bulíkovi...s převatováním a obalem z 2 nerezu mě to tenkrát na něco kolem 2000...bylo to hotový za dva dni s tim, že sem mu to tam dovez a zase si pro to k němu přijel...good


...relativní kochač...
Petr J. (Člen)
09.05.2014 18:37:44
Offline

Re: přepláštění výfuku

Potřeboval bych narovnat bouchlého titanového Akrapa......nevíte někdo okolo Opavy? help

Mour (Člen)
09.05.2014 20:25:34
Offline

Re: přepláštění výfuku

Petr J. psal:

Potřeboval bych narovnat bouchlého titanového Akrapa......nevíte někdo okolo Opavy? help

http://www.tomaxmoto.cz/vyfuky/

tomasNJ (Člen)
10.05.2014 09:46:42
Offline

Re: přepláštění výfuku

Mour psal:
Petr J. psal:

Potřeboval bych narovnat bouchlého titanového Akrapa......nevíte někdo okolo Opavy? help

http://www.tomaxmoto.cz/vyfuky/

si pamatuju jak v dobách devadesátých dělal a prodával na MZ kapotáž ala Super tenerebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Mour (Člen)
10.05.2014 12:05:00
Offline

Re: přepláštění výfuku

tomasNJ psal:
Mour psal:
Petr J. psal:

Potřeboval bych narovnat bouchlého titanového Akrapa......nevíte někdo okolo Opavy? help

http://www.tomaxmoto.cz/vyfuky/

si pamatuju jak v dobách devadesátých dělal a prodával na MZ kapotáž ala Super tenerebigsmile

...se moc nesměj pankáči, já v dobách osmdesátých dělal kapotáž ala Bold´Or na 350 bigsmile

tomasNJ (Člen)
10.05.2014 20:23:52
Offline

Re: přepláštění výfuku

Mour psal:
tomasNJ psal:

si pamatuju jak v dobách devadesátých dělal a prodával na MZ kapotáž ala Super tenerebigsmile

...se moc nesměj pankáči, já v dobách osmdesátých dělal kapotáž ala Bold´Or na 350 bigsmile

tu dělal každý good
ale on to tehdy dělal na kšeft a navíc už to bylo trochu za zenitembigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
10.05.2014 20:25:52
Offline

Re: přepláštění výfuku

taky si pamatuju, jaK KAždý měl na jawině světlo ze š120 a taky ten velký hranatý tachoš schovaný za laminatovou kapotážíbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Mour (Člen)
10.05.2014 21:15:00
Offline

Re: přepláštění výfuku

tomasNJ psal:

taky si pamatuju, jaK KAždý měl na jawině světlo ze š120 a taky ten velký hranatý tachoš schovaný za laminatovou kapotážíbigsmile

...já měl ze Š 100 bigsmile ...a z bezpečnostní tabulky obal bigsmile ...jo a světlo z bagra = černá parabola a chromovaný rámeček, vlastně JAWA GSF v roce 1984 bigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
11.05.2014 14:18:59
Offline

Re: přepláštění výfuku

když to tady čtu a vzpomínám  na dětska  leta , která jsme trávili v garáži a půlili motor pionýrů a třiapůlek , zapatlaný od laminovací soupravy , zaprášený od broušení, ruce zasraný vod šmíru po lokty  bigsmile a pak narazim na takovýhle video , v kterym je týpek asi stejně starej , jako já tenkrát , tak bych ho normalně umlátil bigsmile ... bez prdele ...co to kurva je ? - to má otok mozku , nebo co ?  vleze si do koupelny , stahne si nasrávačky pod kolena a recituje si nejakou pisnicku a dela pritom , ze strili z pistole ? ... kurva já už jsem asi fakt starej ...jestli mi tohle, nebo neco podobnyho  pritahne nekdy holka domu , tak me zavrou idontknowhelp


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
11.05.2014 14:20:14
Offline

Re: přepláštění výfuku

hlemejzd999 psal:

když to tady čtu a vzpomínám  na dětska  leta , která jsme trávili v garáži a půlili motor pionýrů a třiapůlek , zapatlaný od laminovací soupravy , zaprášený od broušení, ruce zasraný vod šmíru po lokty  bigsmile a pak narazim na takovýhle video , v kterym je týpek asi stejně starej , jako já tenkrát , tak bych ho normalně umlátil bigsmile ... bez prdele ...co to kurva je ? - to má otok mozku , nebo co ?  vleze si do koupelny , stahne si nasrávačky pod kolena a recituje si nejakou pisnicku a dela pritom , ze strili z pistole ? ... kurva já už jsem asi fakt starej ...jestli mi tohle, nebo neco podobnyho  pritahne nekdy holka domu , tak me zavrou idontknowhelp

jo to video bigsmilehttp://www.youtube.com/watch?v=gp9e0s4zbxk


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
11.05.2014 14:38:48
Offline

Re: přepláštění výfuku

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

když to tady čtu a vzpomínám  na dětska  leta , která jsme trávili v garáži a půlili motor pionýrů a třiapůlek , zapatlaný od laminovací soupravy , zaprášený od broušení, ruce zasraný vod šmíru po lokty  bigsmile a pak narazim na takovýhle video , v kterym je týpek asi stejně starej , jako já tenkrát , tak bych ho normalně umlátil bigsmile ... bez prdele ...co to kurva je ? - to má otok mozku , nebo co ?  vleze si do koupelny , stahne si nasrávačky pod kolena a recituje si nejakou pisnicku a dela pritom , ze strili z pistole ? ... kurva já už jsem asi fakt starej ...jestli mi tohle, nebo neco podobnyho  pritahne nekdy holka domu , tak me zavrou idontknowhelp

jo to video bigsmilehttp://www.youtube.com/watch?v=gp9e0s4zbxk

...to mi řekni, co vede dospělýho chlapa k tomu, že vyhledá takovej "žánr" a pustí si to surprisedbigsmile ...nehledě na to, že to navíc flákne do technický poradny headshakesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
11.05.2014 14:46:19
Offline

Re: přepláštění výfuku

osiris psal:
hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

když to tady čtu a vzpomínám  na dětska  leta , která jsme trávili v garáži a půlili motor pionýrů a třiapůlek , zapatlaný od laminovací soupravy , zaprášený od broušení, ruce zasraný vod šmíru po lokty  bigsmile a pak narazim na takovýhle video , v kterym je týpek asi stejně starej , jako já tenkrát , tak bych ho normalně umlátil bigsmile ... bez prdele ...co to kurva je ? - to má otok mozku , nebo co ?  vleze si do koupelny , stahne si nasrávačky pod kolena a recituje si nejakou pisnicku a dela pritom , ze strili z pistole ? ... kurva já už jsem asi fakt starej ...jestli mi tohle, nebo neco podobnyho  pritahne nekdy holka domu , tak me zavrou idontknowhelp

jo to video bigsmilehttp://www.youtube.com/watch?v=gp9e0s4zbxk

...to mi řekni, co vede dospělýho chlapa k tomu, že vyhledá takovej "žánr" a pustí si to surprisedbigsmile ...nehledě na to, že to navíc flákne do technický poradny headshakesmile1

no narazil jsem na to čirou náhodou na „ Drsnym světě “ bigsmile..no a vo tej technickej teda nic nevim bigsmilebigsmilebigsmile , tak dik - ted uz vim , kde jsem redfacebigsmile..jdu jinam


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
11.05.2014 14:52:03
Offline

Re: přepláštění výfuku

..."drsnej svět" povídáš? ...fííííííha bigsmile ...no nic, nebudem tady zasírat seriózní téma goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr