Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

Kreuz87 (Člen)
30.04.2012 15:02:11
Offline

EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

Tož jsem pilným pročítáním netu zjistil, že od r.01 B12 obsahuje ekomrdek že až z toho chudák nejede...Tak se chci zeptat, kde jsou lokalizovaný a jak je lze vyřadit z činnosti a tím pomoci planetě Zemismile1

Editoval osiris (30.04.2012 15:28:18)


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
osiris (Člen)
30.04.2012 15:33:24
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

...příště zkus prosím zvolit do technický poradny vhodnej název nadpisu, aby se podle něj dalo orientovat a hledat

http://www.partsdepot.cz/originalni-dil … 2003/3515/


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
30.04.2012 15:45:33
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

No myslím že krom PAIR systému se to ničim neliší a ten se dá snadno vyřadit. Ale nečekej vod toho nějakej zázrak,ty motory jedou v podstatě stejně. Já bych viděl nejvěčí rozdíl v hmotnosti,starej kult je celkově jednodužší a působí na mě obratněji,ale novej je zase stabinější ve vyší rychlosti a celkově je podvozek vo chlup lepší.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
01.05.2012 10:46:27
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

...po demontáži PAIRu žádnej rozdíl nepoznáš, jen se ti udělá víc místa pot nádrží...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
01.05.2012 11:07:28
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

ono tam jedno omezení ještě je.a to se dá odstranit na různě zařazený rychlosti dostává řídící jednotka různý informace a podle toho upravuje předstih prej kvůli hluku. dá se to vyřadit z provozu.většinou už to obsahuje ukazatel zařazenýho kvaltu akorát si teď nevzpomenu na jmého.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kreuz87 (Člen)
01.05.2012 11:09:50
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

Filous psal:

...po demontáži PAIRu žádnej rozdíl nepoznáš, jen se ti udělá víc místa pot nádrží...

Tak to se na ten opich s demontáží v klidu vyseru...bigsmile


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Koldan (Člen)
01.05.2012 12:43:10
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

Filous psal:

...po demontáži PAIRu žádnej rozdíl nepoznáš, jen se ti udělá víc místa pot nádrží...

počki, počki, počki. to bys taky mohl tvrdit, že výměnou oleje ta motorka nejede lepšejc a že sa to nedá poznatsurprisedevil nebo že zlatá kola nemaj vliv na rychlostevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
01.05.2012 12:50:57
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

Koldan psal:
Filous psal:

...po demontáži PAIRu žádnej rozdíl nepoznáš, jen se ti udělá víc místa pot nádrží...

počki, počki, počki. to bys taky mohl tvrdit, že výměnou oleje ta motorka nejede lepšejc a že sa to nedá poznatsurprisedevil nebo že zlatá kola nemaj vliv na rychlostevil

...vo tech kolech se nebudem ani bavit, tam je to jasný, maksimálka nahoru pekelně a k tomu + pjet voslů, tři králici a půl klokanasmokin


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
01.05.2012 13:38:38
Offline

Re: EKOmrdky B12 K4 a vejš (PAIR systém)

Koldan psal:
Filous psal:

...po demontáži PAIRu žádnej rozdíl nepoznáš, jen se ti udělá víc místa pot nádrží...

počki, počki, počki. to bys taky mohl tvrdit, že výměnou oleje ta motorka nejede lepšejc a že sa to nedá poznatsurprisedevil nebo že zlatá kola nemaj vliv na rychlostevil

já měl vždy pocit, že zlatý kola maj vliv na huhulisurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr