Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Policie Vlašim v akci :-D

K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2012 19:56:06
Offline

Policie Vlašim v akci :-D

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_policie_vlasim_v_akci.jpg


prej jí tady měli rok...nikdy jsem je na tom neviděl jezdit a když už začali tak skončili bigsmile řidič skončil v zadnim okně bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
02.05.2012 20:06:45
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

Tak to kloboukgoodnechtěl bych být v jeho kůži,nejdřív ho vymrdaj nadřízený,pak to zaplatí a možná ho i vykopnoun z práce a nakonec mu to daj sežrat kámošismile1

Pigi (Člen)
02.05.2012 20:07:34
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

Tak to se povedlogoodgood...amaterihelpbigsmilebigsmile


eSko je prostě eSko ;)
bery (Člen)
02.05.2012 20:08:01
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

to sou voni, ty motorkáři na siných strojích. lítaj jak blázni surprised good


momentalně zavostalej
Banditatom (Člen)
02.05.2012 21:25:06
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

nezáviděnihodná situacebad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MaraKM (Člen)
02.05.2012 22:33:12
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

bery psal:

to sou voni, ty motorkáři na siných strojích. lítaj jak blázni surprised good

bigsmilebigsmilegood


Nic lidského mi není cizí
PFremer (Člen)
03.05.2012 06:23:49
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

goodbigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Billy (Člen)
03.05.2012 07:41:00
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

A takhle to prednedavnem dopadlo u nas kdyz se rozhodli pronasledovat rychle jedouciho motorkare v Prostejove, zenskou ve Sceniku sejmuli a ta ma rozdrcenej kotnik a aut ona odpis, policajti se odpalkovali na strom a sli smerem na chodnik, resume motorkar ujel.
Zajimave ze policie CR muze mit stale tmave folie na oknech, ikdyz je to proti legislative
http://www.itydenik.cz/obsah/honicka-po … l-vrtulnik


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
libac22 (Člen)
03.05.2012 08:32:42
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

hlavně že blbouni stáli před přechodem surprised to udělat já tak už jebou headshake
dobře jim tak , hlavně že ty řidiči motorek musej mít zvláštní školení hmm na ass


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
yoby (Člen)
03.05.2012 08:54:59
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

No jo, příslušník v autě zastavil nějakej kundičce na přechodu a motorkář kochající se její prdelí proletěl prdelí krásné ochcáviebigsmile

libac22 (Člen)
03.05.2012 08:57:05
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

yoby psal:

No jo, příslušník v autě zastavil nějakej kundičce na přechodu a motorkář kochající se její prdelí proletěl prdelí krásné ochcáviebigsmile

třeba chtěl proletět ještě předním oknem až k ní bigsmilebigsmile hele na tom něco bude evil


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Lihy (Člen)
03.05.2012 09:06:07
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

libac22 psal:

hlavně že blbouni stáli před přechodem surprised to udělat já tak už jebou headshake
dobře jim tak , hlavně že ty řidiči motorek musej mít zvláštní školení hmm na ass

surprisedty voe to sou dedukcesurprised
Osobně si myslim, že to zašlápli před přechodem a borec na moto asi čuměl po babách a šel. Cajty na motorkách zdravim, voni taky zdravěj, párkrát mě dokonce protáhli cestu kolonou na jižní spojce (ať už měšťáci nebo státní), takže nevidim důvod proč bych jim měl přát aby se rozštípali.
ps. co sem viděl vídeo ze cvičení v brně na okruhu, tak to rozhodně žádný lemra nejsou aspoň ty co vyfásli před pár lety ty nový hondí "panáky".

libac22 (Člen)
03.05.2012 09:22:01
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

Lihy psal:
libac22 psal:

hlavně že blbouni stáli před přechodem surprised to udělat já tak už jebou headshake
dobře jim tak , hlavně že ty řidiči motorek musej mít zvláštní školení hmm na ass

surprisedty voe to sou dedukcesurprised
Osobně si myslim, že to zašlápli před přechodem a borec na moto asi čuměl po babách a šel. Cajty na motorkách zdravim, voni taky zdravěj, párkrát mě dokonce protáhli cestu kolonou na jižní spojce (ať už měšťáci nebo státní), takže nevidim důvod proč bych jim měl přát aby se rozštípali.
ps. co sem viděl vídeo ze cvičení v brně na okruhu, tak to rozhodně žádný lemra nejsou aspoň ty co vyfásli před pár lety ty nový hondí "panáky".

to jela ochcávka k přechodu u krajnice ? a moto bylo taky nějak u kraje padnutý ... nevím no nechci se dohadovat nevím jak to bylo


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Michal Dk (Člen)
03.05.2012 10:20:45
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

Lihy psal:
libac22 psal:

hlavně že blbouni stáli před přechodem surprised to udělat já tak už jebou headshake
dobře jim tak , hlavně že ty řidiči motorek musej mít zvláštní školení hmm na ass

surprisedty voe to sou dedukcesurprised
Osobně si myslim, že to zašlápli před přechodem a borec na moto asi čuměl po babách a šel. Cajty na motorkách zdravim, voni taky zdravěj, párkrát mě dokonce protáhli cestu kolonou na jižní spojce (ať už měšťáci nebo státní), takže nevidim důvod proč bych jim měl přát aby se rozštípali.
ps. co sem viděl vídeo ze cvičení v brně na okruhu, tak to rozhodně žádný lemra nejsou aspoň ty co vyfásli před pár lety ty nový hondí "panáky".

Tam jezdil na všech motorkách kvůli videu jen jeden člověk max dva bigsmilebigsmile

Uhlajs (Člen)
03.05.2012 10:23:05
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

Co neubrzdíš to neukecáš.smokin

Radek-Ban (Člen)
03.05.2012 10:59:35
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

Vlašimská snb dnes nacvičovala bezpečnou vzdálenost evil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
K.a.s.y.m. (Člen)
03.05.2012 12:10:03
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

tak ja vam to teda povim jak to bylo vim to teda z doslechu ale pro predstavu to staci.
policejni octavia objizdela z prava auto ktery zastavilo pred prechodem.z jakyho duvodu to netusim.v momente kdyz uz byla oktavka u prechodu tak do silnice vlezla mlada vnadna slecna a panove se asi rozhodli na posledni chvili zastavit a pokochat.s cimz bohuzel za nimi jedouci kolega uz nepocital.vysledek viditesmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
03.05.2012 12:29:38
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

taky nemám důvod jim přát nic špatnýho, padafka se může stát každýmu, akorát cajt z toho bude mít větší průser.

Jinak s těma na motorkách mám taky dobrý zkušenosti, narozdíl od zkurvený hlídky v Kobře11Passátu mezi Lovoshitem a Prahou. Jeli za mnou asi 25 kilometrů dokud jsem prostě tu rychlost nepřekročil. bad

hlemejzd999 (Člen)
03.05.2012 12:49:36
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

zzzmrzlinar psal:

taky nemám důvod jim přát nic špatnýho, padafka se může stát každýmu, akorát cajt z toho bude mít větší průser.

Jinak s těma na motorkách mám taky dobrý zkušenosti, narozdíl od zkurvený hlídky v Kobře11Passátu mezi Lovoshitem a Prahou. Jeli za mnou asi 25 kilometrů dokud jsem prostě tu rychlost nepřekročil. bad

tak si měl po 5km zastavit a dát cigáro...třeba by nečekali s tebou bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
03.05.2012 13:00:21
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

zzzmrzlinar psal:

taky nemám důvod jim přát nic špatnýho, padafka se může stát každýmu, akorát cajt z toho bude mít větší průser.

Jinak s těma na motorkách mám taky dobrý zkušenosti, narozdíl od zkurvený hlídky v Kobře11Passátu mezi Lovoshitem a Prahou. Jeli za mnou asi 25 kilometrů dokud jsem prostě tu rychlost nepřekročil. bad

...máš mít slabé, nevýkonné auto a si v klidu goodbigsmile

barynek (Člen)
03.05.2012 22:01:58
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

Mour psal:
zzzmrzlinar psal:

taky nemám důvod jim přát nic špatnýho, padafka se může stát každýmu, akorát cajt z toho bude mít větší průser.

Jinak s těma na motorkách mám taky dobrý zkušenosti, narozdíl od zkurvený hlídky v Kobře11Passátu mezi Lovoshitem a Prahou. Jeli za mnou asi 25 kilometrů dokud jsem prostě tu rychlost nepřekročil. bad

...máš mít slabé, nevýkonné auto a si v klidu goodbigsmile

má jezdit sockou nebo na kole, jako já bigsmile


Bandit 4EVER!!!
WenzelB6 (Člen)
03.05.2012 22:44:17
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

yoby psal:

No jo, příslušník v autě zastavil nějakej kundičce na přechodu a motorkář kochající se její prdelí proletěl prdelí krásné ochcáviebigsmile

pussyzasloužila vopíchatfuck takový škody

Banditatom (Člen)
04.05.2012 07:13:53
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

K.a.s.y.m. psal:

tak ja vam to teda povim jak to bylo vim to teda z doslechu ale pro predstavu to staci.
policejni octavia objizdela z prava auto ktery zastavilo pred prechodem.z jakyho duvodu to netusim.v momente kdyz uz byla oktavka u prechodu tak do silnice vlezla mlada vnadna slecna a panove se asi rozhodli na posledni chvili zastavit a pokochat.s cimz bohuzel za nimi jedouci kolega uz nepocital.vysledek viditesmile1

ty krávo přesně takhle jsem rosekla první dodávku kterou jsem dostatl do rukybigsmile akorát tehdá přechazeli mažoretkyevilgood ten pohled za tu pětku co stála oprava stálbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yoby (Člen)
04.05.2012 08:39:24
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D

WenzelB6 psal:
yoby psal:

No jo, příslušník v autě zastavil nějakej kundičce na přechodu a motorkář kochající se její prdelí proletěl prdelí krásné ochcáviebigsmile

pussyzasloužila vopíchatfuck takový škody

Dyt tu prdel ochcávky wopíchal pěkně bigsmile

Drakoxxl (Člen)
04.05.2012 14:24:50
Offline

Re: Policie Vlašim v akci :-D


Lepší někdy, než nikdy.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr