Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Boty Lime M-B-W

yebat (Člen)
21.05.2012 15:41:44
Offline

Boty Lime M-B-W

jenom chci upozornit na špatnou zkušenost s těmahle botama:

http://www.m-b-w.cz/product/boty-na-mot … -white/182

najel sem v nich asi 6000km a protože na obou botách popraskala ta plastová skořepina pod chodidlem, na jedný botě se díky tomu až udělala díra skrz podrážku, šly boty na reklamaci. Ta proběhla bez problému, dali mi boty nový, pani v obchodě ochotná... ale po nějákejch 2000km mám zase na pravý botě prasklou tu skořepinu... takže to asi nebyla vada jednoho kusu, ale výrobní vada všech... boty pudou zase na reklamaci, akorát mě sere, že tam nějákou chvíli budou a nebudu mít v čem jezdit...

VikecB12 (Člen)
21.05.2012 17:43:58
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Máte si kupovat vosvědčený značky a nemusíte řešit tyhle problémybigsmile Kdyš se závada vopakuje,tak máš tuším nárok na vrácení peněz,nebo se pletuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
21.05.2012 17:49:48
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

VikecB12 psal:

Máte si kupovat vosvědčený značky a nemusíte řešit tyhle problémybigsmile Kdyš se závada vopakuje,tak máš tuším nárok na vrácení peněz,nebo se pletuidontknow

Pokud je to potřetí ta samá závada.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
yebat (Člen)
21.05.2012 19:10:21
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

jo, myslim že po třetí je nárok na vrácení peněz, při opakování stejný závady... jo, osvědčenou značku, zkoušel jsem si mraky bot, a žádný mi neseděli nahoře kolem lejtka... všechno bylo volný jako kráva... takže jsem byl rád, že jsem sehnal aspoň něco... až je pudu reklamovat potřetí, a vrátí mi prachy, samo že se podívám ještě po jinejch...

VikecB12 (Člen)
21.05.2012 19:36:57
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

To já měl přesně vopačnej problém,mám totiž lejtka jak nožky vot klavíru,takže nakonec sem skončil u sidiček,kerý mají vodklápěcí zadní část a vobouvání je radostgood Ovšem nejsou za lidovkusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Paladin86 (Člen)
21.05.2012 19:50:22
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

VikecB12 psal:

To já měl přesně vopačnej problém,mám totiž lejtka jak nožky vot klavíru,takže nakonec sem skončil u sidiček,kerý mají vodklápěcí zadní část a vobouvání je radostgood Ovšem nejsou za lidovkusmile2

Sidi jsou nejlepší z Louis. Počkat si na slevu. Jsou v akci tak 2x do roka. good Já mám zálusk na jedny Gore-Texový. Myslim že v akci bejvej za 4000-5000,-

Banditatom (Člen)
21.05.2012 19:52:39
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

VikecB12 psal:

To já měl přesně vopačnej problém,mám totiž lejtka jak nožky vot klavíru,takže nakonec sem skončil u sidiček,kerý mají vodklápěcí zadní část a vobouvání je radostgood Ovšem nejsou za lidovkusmile2

vole mám nohy jak vypasenej vepř a nohu jsem do nich nenarvalsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
22.05.2012 08:25:02
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

To já měl přesně vopačnej problém,mám totiž lejtka jak nožky vot klavíru,takže nakonec sem skončil u sidiček,kerý mají vodklápěcí zadní část a vobouvání je radostgood Ovšem nejsou za lidovkusmile2

vole mám nohy jak vypasenej vepř a nohu jsem do nich nenarvalsmile2

Hlasim se taky mam nozky jak baletka bigsmile, kumst je najit vhodny boty na motku a nebo na lyze. Ja mam nejaky mrdkozni Oxtary ktery jsou uplne na hadru uz, ale jeste chvilku snad vydrzej drzet na noze.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
yebat (Člen)
22.05.2012 12:00:29
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Jo a nemáte zkušenost s reklamací u bikerscrown? Mám odsud rukavice Nazran a obě se páraj na ukazováčku... tak že bych si tam taky zašel pro nový, mám je necelej rok... abych tam nejel zbytečně, anebo nečekal celej měsíc... to bych se na to asi vysral a spravil si je sám... good

PALOUS (Člen)
22.05.2012 12:07:48
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

sidi  mám asi 7 let, nechal jsem dát novou podrážku a basta,nějak se mě s nima nechce loučit


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
22.05.2012 12:12:04
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

yebat psal:

Jo a nemáte zkušenost s reklamací u bikerscrown? Mám odsud rukavice Nazran a obě se páraj na ukazováčku... tak že bych si tam taky zašel pro nový, mám je necelej rok... abych tam nejel zbytečně, anebo nečekal celej měsíc... to bych se na to asi vysral a spravil si je sám... good

...po měsíci, dvou, snad i po třech, to jo, ale po roce už bych asi nitě nereklamoval, pokud jsem v nich teda jezdil a fest je používal smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
22.05.2012 12:49:21
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

osiris psal:
yebat psal:

Jo a nemáte zkušenost s reklamací u bikerscrown? Mám odsud rukavice Nazran a obě se páraj na ukazováčku... tak že bych si tam taky zašel pro nový, mám je necelej rok... abych tam nejel zbytečně, anebo nečekal celej měsíc... to bych se na to asi vysral a spravil si je sám... good

...po měsíci, dvou, snad i po třech, to jo, ale po roce už bych asi nitě nereklamoval, pokud jsem v nich teda jezdil a fest je používal smile1

jestli je to teda jen rozešitý , tak bych to zašil taky sám...u mejch rukavic  jsem to udělal taky tak...nebudu furt někam chodit a votravovat ,když to jde lehce opravit good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.05.2012 12:52:01
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

PALOUS psal:

sidi  mám asi 7 let, nechal jsem dát novou podrážku a basta,nějak se mě s nima nechce loučit

prej loučit ...esli vono to nebude spíš tim ,že je máš  po 7 letech vpitý do chodidla bigsmile...to pak nejde ani zout bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
22.05.2012 13:43:50
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

yebat psal:

Jo a nemáte zkušenost s reklamací u bikerscrown? Mám odsud rukavice Nazran a obě se páraj na ukazováčku... tak že bych si tam taky zašel pro nový, mám je necelej rok... abych tam nejel zbytečně, anebo nečekal celej měsíc... to bych se na to asi vysral a spravil si je sám... good

Koupil jsem si tam rukavice. Druhý den se mi utrhl pásek. Jdu tam... Ukazuju jim to...
Jo, jo... Podíváme se na to... To bude rychle...

Čekám měsíc... Poslední den SMS, že je to hotové. Přijdu tam. Dávají mi to... Odcházím. V autobuse zjišťuji, že je to přišité obráceně. Tak se tam vrátím a říkám jim to.

Strašně se omlouváme. Vyřešíme to přednostně. Do týdne je to tady...

Čekám měsíc a asi 2 dny před koncem SMS, že si to můžu vyzvednout.

Takže asi tak.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
yebat (Člen)
22.05.2012 13:49:15
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Takže to jebu...ass

Ondráš (Člen)
22.05.2012 14:37:31
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

yebat psal:

Takže to jebu...ass

Ale je to tak 3 roky... Třeba se zlepšili.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
22.05.2012 14:55:33
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

yebat psal:

Jo a nemáte zkušenost s reklamací u bikerscrown? Mám odsud rukavice Nazran a obě se páraj na ukazováčku... tak že bych si tam taky zašel pro nový, mám je necelej rok... abych tam nejel zbytečně, anebo nečekal celej měsíc... to bych se na to asi vysral a spravil si je sám... good

resi to opravou, dusledne vyuzivaj zakonem danou 30-denni lhutu...viz Ondrassmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
PALOUS (Člen)
22.05.2012 14:59:52
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

hlemejzd999 psal:
PALOUS psal:

sidi  mám asi 7 let, nechal jsem dát novou podrážku a basta,nějak se mě s nima nechce loučit

prej loučit ...esli vono to nebude spíš tim ,že je máš  po 7 letech vpitý do chodidla bigsmile...to pak nejde ani zout bigsmile

náhodou jsem znal za komančů jednoho humusáka z český skalice a ten musel jít na voperaci páč se mu normálně přilepily silonový fusekle k hnátěbigsmilejako snad nikdy se nevošplouch natož si dát čistý fusekle ale dobře se s ním chlastalo to zas jo ale šlo to vo kejhák něco nechytnoutbigsmilejednou sme šly kolem kašny na náměstí najednou vylítla ukrutná závěj sněhu a von zrouna dospal vopicibigsmiledivnej kraj tady ale je tady hesky


Jebat motorky :-)
Radek-Ban (Člen)
22.05.2012 15:26:37
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Luk psal:
yebat psal:

Jo a nemáte zkušenost s reklamací u bikerscrown? Mám odsud rukavice Nazran a obě se páraj na ukazováčku... tak že bych si tam taky zašel pro nový, mám je necelej rok... abych tam nejel zbytečně, anebo nečekal celej měsíc... to bych se na to asi vysral a spravil si je sám... good

resi to opravou, dusledne vyuzivaj zakonem danou 30-denni lhutu...viz Ondrassmokin

taky mam podobnou zkušenost..koupil jsem kombinezu druhej den se posral zip a reklamace trvala na den měsíc..bad


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
hlemejzd999 (Člen)
22.05.2012 17:23:56
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

PALOUS psal:
hlemejzd999 psal:
PALOUS psal:

sidi  mám asi 7 let, nechal jsem dát novou podrážku a basta,nějak se mě s nima nechce loučit

prej loučit ...esli vono to nebude spíš tim ,že je máš  po 7 letech vpitý do chodidla bigsmile...to pak nejde ani zout bigsmile

náhodou jsem znal za komančů jednoho humusáka z český skalice a ten musel jít na voperaci páč se mu normálně přilepily silonový fusekle k hnátěbigsmilejako snad nikdy se nevošplouch natož si dát čistý fusekle ale dobře se s ním chlastalo to zas jo ale šlo to vo kejhák něco nechytnoutbigsmilejednou sme šly kolem kašny na náměstí najednou vylítla ukrutná závěj sněhu a von zrouna dospal vopicibigsmiledivnej kraj tady ale je tady hesky

je mi to jasný ...bigsmile...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_553554_439485452747386_352840478078551_1575168_1899911447_n.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Frodo89 (Člen)
24.05.2012 09:15:51
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

yebat psal:

jenom chci upozornit na špatnou zkušenost s těmahle botama:

http://www.m-b-w.cz/product/boty-na-mot … -white/182

najel sem v nich asi 6000km a protože na obou botách popraskala ta plastová skořepina pod chodidlem, na jedný botě se díky tomu až udělala díra skrz podrážku, šly boty na reklamaci. Ta proběhla bez problému, dali mi boty nový, pani v obchodě ochotná... ale po nějákejch 2000km mám zase na pravý botě prasklou tu skořepinu... takže to asi nebyla vada jednoho kusu, ale výrobní vada všech... boty pudou zase na reklamaci, akorát mě sere, že tam nějákou chvíli budou a nebudu mít v čem jezdit...

PS: Zas budeš mit pořad nové boty smile1 Já to takhle dělavam v Dajchmanu


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
24.05.2012 09:21:51
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

yebat psal:

Jo a nemáte zkušenost s reklamací u bikerscrown? Mám odsud rukavice Nazran a obě se páraj na ukazováčku... tak že bych si tam taky zašel pro nový, mám je necelej rok... abych tam nejel zbytečně, anebo nečekal celej měsíc... to bych se na to asi vysral a spravil si je sám... good

Relativně dobrý, jen se nesmíš nechat odbýt smile1 PS: Vracej občas rovnou i peníze


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
jezek (Člen)
24.05.2012 09:41:59
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Já jezdim už od dob Jawky ve Steelech a sem spokojenej. Absolvoval sem v nich nespočet pádů když sem dělal na Jawce a pak Bandasce messangera po praze a vždycky cajk.

Jednou mi v rychlosti 2km/h spadnul bandit motorem přímo na levej kotník a byl z toho jen výron.

Takže - za mě - boty za 2000 s pořádnou podrýžkou, na pevno sešněrovat a nemusim řešit reklamace....

cool


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)
MaraKM (Člen)
24.05.2012 10:31:05
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Já mám kožený botky z Itálie, který počátkem 90-tých let dovážel jakýsi národní podnik.... známej objevil nějak kolem roku 2003 někde v jedné pobočce (tušímv Brně ?!) levou botku, dal se do řeči s prodavačkou a když to zkrátím, tak se v jiné pobočce objevila ta pravá botka bigsmile on díky tomu, že jezdí docela i často po republice si ty botky obě našel a za 100,- Kč každou odkoupil bigsmile

Páč mu neseděly v kotnících, tak mu to leželo ve skříni a předloni jsem u něj zavedl řeč, slovo dalo slovo a už jsem je za 200 Kč nesl pod pažou a jsem spokojenej parchant good používám na Bandita i na vetoše


Nic lidského mi není cizí
ABik (Člen)
24.05.2012 10:48:14
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

ježek:
surprised tyvole

pěkná pičovina idontknow

zkus v těch tvých botech s pevnou podrážkou spadnout v 140 km/h a nechat botu (včetně nohy) aspoň 20 metrů pod motorkou idontknow, pak udělej pár přemetů a u posledního jebni pořádně nohama do asfaltu (dopad na prdel, jebanec patama do cesty). Pak mi pošli fotku jak dopadly tvoje boty i s nohama idontknow

"jen výron kotníku" bych nepovažoval za uspokojivý výsledek

Honzik8719 (Člen)
24.05.2012 11:08:02
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

jezek psal:

Já jezdim už od dob Jawky ve Steelech a sem spokojenej. Absolvoval sem v nich nespočet pádů když sem dělal na Jawce a pak Bandasce messangera po praze a vždycky cajk.

Jednou mi v rychlosti 2km/h spadnul bandit motorem přímo na levej kotník a byl z toho jen výron.

Takže - za mě - boty za 2000 s pořádnou podrýžkou, na pevno sešněrovat a nemusim řešit reklamace....

cool

nosim steelky někdy od 7. třídy, a nedovedu si představit v nich jezdit na biku, ať už to byla čezeta, bandit nebo jebka


...relativní kochač...
Borák (Člen)
24.05.2012 11:19:00
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

voni ty vokovaný špičky taky uměj pěkně ucvaknout prsty bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Radek-Ban (Člen)
24.05.2012 11:29:01
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

ve Steelech si taky nedokážu představit jezdit ..na jawě by se to snad ještě dalo ale jinek ne ..když jedeš střelbu tak potřebuješ rychle řadit a mít cit ..jsou na ježdění humpolackýidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Frodo89 (Člen)
24.05.2012 12:19:07
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

No steely na motorce ??? Já už občas nechápu, jak v tom mužou někteři lidé řidit jen auto natož motorku... idontknow Ale já se svou obuví na mašinu mam co kecat... Sam jezdim ve vysokých trekingovích botech od Loap.. redface


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Honzik8719 (Člen)
24.05.2012 12:28:36
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Honzik8719 psal:
jezek psal:

Já jezdim už od dob Jawky ve Steelech a sem spokojenej. Absolvoval sem v nich nespočet pádů když sem dělal na Jawce a pak Bandasce messangera po praze a vždycky cajk.

Jednou mi v rychlosti 2km/h spadnul bandit motorem přímo na levej kotník a byl z toho jen výron.

Takže - za mě - boty za 2000 s pořádnou podrýžkou, na pevno sešněrovat a nemusim řešit reklamace....

cool

nosim steelky někdy od 7. třídy, a nedovedu si představit v nich jezdit na biku, ať už to byla čezeta, bandit nebo jebka

jooo vlastně bych zapomněl na šopříka co má pani na tom to ve steelkách jde, beztak na tem řadim patou nahoru i dolubigsmile


...relativní kochač...
yebat (Člen)
24.05.2012 13:10:47
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

hlavně ty glády by mi asi dobře padli ke kombinéze... smile1

Jaster (Člen)
26.05.2012 13:02:38
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

yebat psal:

jenom chci upozornit na špatnou zkušenost s těmahle botama:

http://www.m-b-w.cz/product/boty-na-mot … -white/182

najel sem v nich asi 6000km a protože na obou botách popraskala ta plastová skořepina pod chodidlem, na jedný botě se díky tomu až udělala díra skrz podrážku, šly boty na reklamaci. Ta proběhla bez problému, dali mi boty nový, pani v obchodě ochotná... ale po nějákejch 2000km mám zase na pravý botě prasklou tu skořepinu... takže to asi nebyla vada jednoho kusu, ale výrobní vada všech... boty pudou zase na reklamaci, akorát mě sere, že tam nějákou chvíli budou a nebudu mít v čem jezdit...

jo stává se ale není tomu u všech. asi máš na to smůlu


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
26.05.2012 14:07:22
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

jezek psal:

Já jezdim už od dob Jawky ve Steelech a sem spokojenej. Absolvoval sem v nich nespočet pádů když sem dělal na Jawce a pak Bandasce messangera po praze a vždycky cajk.

Jednou mi v rychlosti 2km/h spadnul bandit motorem přímo na levej kotník a byl z toho jen výron.

Takže - za mě - boty za 2000 s pořádnou podrýžkou, na pevno sešněrovat a nemusim řešit reklamace....

cool

prosím tě už nehul máš potíš pak zvláštní hlodysurprised
při 2km/h? a co pád při 120km/h? to tam tu nohu necháš né?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
26.05.2012 14:12:01
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Banditatom psal:
jezek psal:

Já jezdim už od dob Jawky ve Steelech a sem spokojenej. Absolvoval sem v nich nespočet pádů když sem dělal na Jawce a pak Bandasce messangera po praze a vždycky cajk.

Jednou mi v rychlosti 2km/h spadnul bandit motorem přímo na levej kotník a byl z toho jen výron.

Takže - za mě - boty za 2000 s pořádnou podrýžkou, na pevno sešněrovat a nemusim řešit reklamace....

cool

prosím tě už nehul máš potíš pak zvláštní hlodysurprised
při 2km/h? a co pád při 120km/h? to tam tu nohu necháš né?

ve 120 ho zachrání stěračbigsmile


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
26.05.2012 14:16:06
Offline

Re: Boty Lime M-B-W

Honzik8719 psal:
Banditatom psal:
jezek psal:

Já jezdim už od dob Jawky ve Steelech a sem spokojenej. Absolvoval sem v nich nespočet pádů když sem dělal na Jawce a pak Bandasce messangera po praze a vždycky cajk.

Jednou mi v rychlosti 2km/h spadnul bandit motorem přímo na levej kotník a byl z toho jen výron.

Takže - za mě - boty za 2000 s pořádnou podrýžkou, na pevno sešněrovat a nemusim řešit reklamace....

cool

prosím tě už nehul máš potíš pak zvláštní hlodysurprised
při 2km/h? a co pád při 120km/h? to tam tu nohu necháš né?

ve 120 ho zachrání stěračbigsmile

který ho katapultuje do kosmírubigsmile kde nasedne na meteoritgood
jinak měl bych si to po sobě číst píšu jakpussybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr