Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Materiál zadní kyvné vidlice

xpekos (Člen)
21.05.2012 18:53:35
Offline

Materiál zadní kyvné vidlice

Čus, máte někdo ponětí, z čeho je zadní kyvka na B1250? Vytočil se mi števt od z. rozety a probrousil mi necelý 1cm hlubokou drážku do kyvky přímo ve sváru u osy kola. Tak mě napadlo, že by to mohly zvládnout vyvařit někde, kde vaři hliník. Díkes PS: kdyby měl někdo tuto kyvku na prodej za rozumnou cenu, tak se ozvěte...


B12n - 2006. Mááá to KOULE!!!
Banditatom (Člen)
21.05.2012 18:58:46
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

je to myslím, že hliník a pošli fotku jak moc to máš rozkuchané...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
xpekos (Člen)
21.05.2012 20:17:10
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3715_kyvka_mala.jpg



Ještě to nemám rozebrané. To stihnu až tenhle výkend, tak pošlu bližší foto...

Když se tak vyhlídnu, tak jsem měl asi z prdele kliku... cca 20km před pořízením fotky jsem ji držel místy i ke 2kylum...


B12n - 2006. Mááá to KOULE!!!
libac22 (Člen)
21.05.2012 20:23:30
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

to nebylo slyšet ??? surprised


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
huskyb12 (Administrator)
21.05.2012 20:28:50
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

zajel bych na smetiště a koupil jinou ...


ale di, Ty brepto ...
xpekos (Člen)
21.05.2012 20:37:55
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

No až po té rychlé jízdě jsem začal slyšet šustot od z. kola. Zastavil jsem, mašinu hodil na sojan a otáčel kolem. Páč sem debil a chvátal jsem, přehlédl jsem povytočený šroub a špatně to identifikoval na zvuk od špatnýho ložiska, jel jsem dál. Už jsem jel tedy do 90km/h ale zvouček se stále zesiloval. Tak jsem zastavil po duhé a našel tohle.... Super


B12n - 2006. Mááá to KOULE!!!
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 20:53:04
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Nejde mě do hlavy jedna věcidontknow Matka se vytočila tak moc,že lezla ze šroubu ven aby dosáhla až na tu kyvku,nebo jak k tomu došlo? Protože jenom při povolení se ten šroub směrem ven nemá jak dostat,takže to musela vobrousit asi matka. Jestli se tam neudálo ještě něco dalšího a matka nebyla až následkem...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
21.05.2012 20:58:33
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

VikecB12 psal:

Nejde mě do hlavy jedna věcidontknow Matka se vytočila tak moc,že lezla ze šroubu ven aby dosáhla až na tu kyvku,nebo jak k tomu došlo? Protože jenom při povolení se ten šroub směrem ven nemá jak dostat,takže to musela vobrousit asi matka. Jestli se tam neudálo ještě něco dalšího a matka nebyla až následkem...

...ne, stává se to, že se z rozety vytočí šteft, když je blbě přilepenej (dotaženej)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 21:02:48
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

osiris psal:
VikecB12 psal:

Nejde mě do hlavy jedna věcidontknow Matka se vytočila tak moc,že lezla ze šroubu ven aby dosáhla až na tu kyvku,nebo jak k tomu došlo? Protože jenom při povolení se ten šroub směrem ven nemá jak dostat,takže to musela vobrousit asi matka. Jestli se tam neudálo ještě něco dalšího a matka nebyla až následkem...

...ne, stává se to, že se z rozety vytočí šteft, když je blbě přilepenej (dotaženej)

Ale vždyť ty štefty sou v podstatě šrouby,kerý sou strčený zevnitř a mají tu useknutou hlavu kerá je vopřená vo to tělo aby se neprotáčel při šroubování té venkovní matkyidontknow Nebo si to pletu a béčko má šteftyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 21:08:57
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Sem se na to šel schválně k motorce podívat a na fšech šroubech leze závit zhruba tak,jako na fotce ten vrchní,jenom pár závitů,tak pak nechápu,jak je možný,že na té fotce tomu spodnímu leze asi trojnásobek závitů ven přes matkuidontknow To tam zevnitř musel někdo dat delší šroub,nebo ho při dotahování přetrhnout nebo jinak si to nedokážu vysvětlitidontknow Čuju nějakou bastlířinubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
4Fun.cz (Člen)
21.05.2012 21:15:42
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Vypadá to děsivě.Taky na to čučím jako kráva...idontknow


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
osiris (Člen)
21.05.2012 21:36:19
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

VikecB12 psal:

Sem se na to šel schválně k motorce podívat a na fšech šroubech leze závit zhruba tak,jako na fotce ten vrchní,jenom pár závitů,tak pak nechápu,jak je možný,že na té fotce tomu spodnímu leze asi trojnásobek závitů ven přes matkuidontknow To tam zevnitř musel někdo dat delší šroub,nebo ho při dotahování přetrhnout nebo jinak si to nedokážu vysvětlitidontknow Čuju nějakou bastlířinubigsmile

...v tomhle případě tam má na 100% unašeč se šteftama, tam se to stává


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 22:14:52
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

osiris psal:
VikecB12 psal:

Sem se na to šel schválně k motorce podívat a na fšech šroubech leze závit zhruba tak,jako na fotce ten vrchní,jenom pár závitů,tak pak nechápu,jak je možný,že na té fotce tomu spodnímu leze asi trojnásobek závitů ven přes matkuidontknow To tam zevnitř musel někdo dat delší šroub,nebo ho při dotahování přetrhnout nebo jinak si to nedokážu vysvětlitidontknow Čuju nějakou bastlířinubigsmile

...v tomhle případě tam má na 100% unašeč se šteftama, tam se to stává

Ale kdyš se podíváš na tu fotku,tak vidíš,že ten spodní šteft musel někdo vyrvat při montáži rozety,protože ta matka se sama vo sobě dál na závit nenatočíidontknow Kurva su si na 99procent jistej že sem měl na fšem šrouby strčený zevnitřidontknow Filousi,kde sešhelp


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
21.05.2012 22:38:38
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

VikecB12 psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

Sem se na to šel schválně k motorce podívat a na fšech šroubech leze závit zhruba tak,jako na fotce ten vrchní,jenom pár závitů,tak pak nechápu,jak je možný,že na té fotce tomu spodnímu leze asi trojnásobek závitů ven přes matkuidontknow To tam zevnitř musel někdo dat delší šroub,nebo ho při dotahování přetrhnout nebo jinak si to nedokážu vysvětlitidontknow Čuju nějakou bastlířinubigsmile

...v tomhle případě tam má na 100% unašeč se šteftama, tam se to stává

Ale kdyš se podíváš na tu fotku,tak vidíš,že ten spodní šteft musel někdo vyrvat při montáži rozety,protože ta matka se sama vo sobě dál na závit nenatočíidontknow Kurva su si na 99procent jistej že sem měl na fšem šrouby strčený zevnitřidontknow Filousi,kde sešhelp

...no ty vole, tak mě nevěř no bigsmile ...řikám ti, že tam má unašeč se šteftama (to že ty máš na svý ještě "natloukací" šrouby s osazením, neznamená že to tak bude už na věky i na novejch modelech) bigsmile ...a prostě se takhle ten šteft vytočí i přes matku přimknutou k rozetě, tak mě nepřesvědčuj že ne; já to nehádám, já ti řikám že to tak prostě je smile1

ps: filouse k tomu nepotřebuju bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 23:19:35
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Dobrá,věřím tigoodwine


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
21.05.2012 23:25:21
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Jo,do K6 zezadu strčený šrouby,K6 a vejš štefty napevno v unašeči. Ať to máme kompletcool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
21.05.2012 23:27:50
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

..souhlas s Huskym..
..a finančně to taková řacha není..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
22.05.2012 17:55:57
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

VikecB12 psal:

Dobrá,věřím tigoodwine

...má pravdu, vjeř mucool ...na starejch sou šrouby s takovou jednou zbroušenou plochou, tady ne...a stává se to, že se vytočí šteft a matka zůstane ve svý pozici...musel to bejt dost kravál...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
22.05.2012 17:56:52
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

...nebál bych se ani vaření za pár stovek...ofšem tam, gde to umějgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
22.05.2012 18:28:30
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Filous psal:
VikecB12 psal:

Dobrá,věřím tigoodwine

...má pravdu, vjeř mucool ...na starejch sou šrouby s takovou jednou zbroušenou plochou, tady ne...a stává se to, že se vytočí šteft a matka zůstane ve svý pozici...musel to bejt dost kravál...

Jo,sem se díval na fišgood. Ale divný je to,že je matka natočená nadoraz k rozetě,prostě dál než ta druhá nad ní na fotce,takže bych to vodhadnul na to,že byl ten šteft víc venku už při výměně rozetyevil Nebo se tam mohla natočit tím,jak to mrdalo tu kyvkusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
22.05.2012 19:32:57
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

...von to furt bude vomílat bigsmile ...fakt věř tomu že to někdo smontoval stejně jako ty ostatní štefty, jen ho blbě zalepil, nebo málo dotáh, prostě se to tak děje s tím že se to vyšroubovává skrz tu matku a ne současně s ní smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
22.05.2012 19:44:38
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenek (Člen)
22.05.2012 22:03:11
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

To xpekos,,nech to zavařit, a po zavaření do zábalu, je tam trochu mědi kvůli pevnosti, aby nevznikla trhlinka, kdybys byl blíž tak ti to zavařím. Zdenek.

xpekos (Člen)
23.05.2012 08:01:05
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

No vytocil se steft i s matkou, ale ten na foto neni videt...


B12n - 2006. Mááá to KOULE!!!
Mour (Člen)
23.05.2012 09:40:56
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

hlemejzd999 (Člen)
23.05.2012 09:42:05
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Mour psal:

No nevím jestli bych vařil idontknow

http://www.tipmoto.com/dily/hledat.php? … 7&y=14

tak určitěéé good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Koldan (Člen)
23.05.2012 09:44:44
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Mour psal:

No nevím jestli bych vařil idontknow

http://www.tipmoto.com/dily/hledat.php? … 7&y=14

a zme zpět u pátého příspěfkugood

Housko, ty vole, tobjě sa tady nevjěří, sfět sa v ass vobracíbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
23.05.2012 09:58:50
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Koldan psal:
Mour psal:

No nevím jestli bych vařil idontknow

http://www.tipmoto.com/dily/hledat.php? … 7&y=14

a zme zpět u pátého příspěfkugood

Housko, ty vole, tobjě sa tady nevjěří, sfět sa v ass vobracíbigsmile

...já mu věřim  bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
23.05.2012 11:21:31
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

Mour psal:
Koldan psal:
Mour psal:

No nevím jestli bych vařil idontknow

http://www.tipmoto.com/dily/hledat.php? … 7&y=14

a zme zpět u pátého příspěfkugood

Housko, ty vole, tobjě sa tady nevjěří, sfět sa v ass vobracíbigsmile

...já mu věřim  bigsmile

já věřim všem goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
23.05.2012 20:44:04
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

...ofšem na B1250 je jiná neš na B12 a myslim že jich bude kurva míň neš na B12...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kelis (Člen)
23.05.2012 21:26:07
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

zkus to tady, já když potřeboval, přijel až ke mně domu.http://www.weldmasters.cz/cz/

xpekos (Člen)
24.05.2012 08:58:05
Offline

Re: Materiál zadní kyvné vidlice

No už jednám s maníkem o jeté kyvce z b1250... snad mi nepřijde nějaká pobitá, uvidíme:)


B12n - 2006. Mááá to KOULE!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr