Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Palivoměr

bandit.alien (Člen)
03.07.2012 10:56:19
Offline

Palivoměr

Zdravim,... Jelikož sem svojí bandasku rozstřelil o nepozornou octavku,... tak mam čas vymejšlet bejkárny bigsmile Nezkoušel nekdo z vás na bandasku z 95 roku,. ktera ten palivoměr nema,.. nejak přibastlit? ja uz dvakrat tlačil a přestava mě to bavit sick

Honzik8719 (Člen)
03.07.2012 11:27:01
Offline

Re: Palivoměr

nesmíš mít furt přepnutej kohout na rezervupussybigsmile


...relativní kochač...
kdrk (Člen)
03.07.2012 11:38:16
Offline

Re: Palivoměr

podle fotky máš pěknýho teda měls pěknýho banďoura. Stará klasika. Tak ho nekurvipussy nějakym budikem a jenom pootoč kohoutkem na nádrži.smile1

Zdeněk (Člen)
03.07.2012 13:10:14
Offline

Re: Palivoměr

A teď fakt beze srandy. Na staré škodovce 1000MB jsem měl měřák podomácku dělaný a byl na 99%přesný. Určitě by šel udělat i na bandita bez ohledu na rok výroby.
Měl jsem v kufru zhruba metrovou ohoblovanou a osmyrkovanou tyčku ze smetáku a na ní jsem měl udělaný čárky s popiskem 5,10,15,20,25,30,35 litrů. Když jsem nevěděl, kolik mám v nádrži, tak jsem onu tyč vytáhl z kufru a zastrčil do víčka nádrže nadoraz. Po vytáhnutí jsem věděl přesně, kolik benálu ještě auto má k dispozici. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Samozřejmě jsem ony čárky dělal od prázdné nádrže a postupně doléval po 5 litrech benzínu až do plna. Tuším měla 38L do plna.
U mého současného auta by toto nešlo, bo to má hadicu od víčka k nádrži všeliak pozatáčkovanou. A navíc palivoměr facha.

PS: na co palivoměr??? čepnu plnou a vím, že ujedu 200 až 260km. Vynuluju denní počítadlo a po ujetí 200km kouknu do nádrže a až pak začne motka kuckat, tak hodím rezervu a jedu k pumpě.idontknowidontknowidontknow
Nebo mě napadá koupit nádrž z novějšího ročníku včetně palivoměru a natáhnout jen el. káble od baterky k budíku. Ale nevím, estli ta nádrž je úplně stejná jako r95 96.


sou různí lidé mezi námi
Inženýrek (Člen)
03.07.2012 13:20:26
Offline

Re: Palivoměr

Zdenku Zdenku, máš ho venku evil
Nádrž rozhodně stejná není, navíc i novější modely do roku tuším 02 taky palivoměr nemají...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kdrk (Člen)
03.07.2012 13:45:13
Offline

Re: Palivoměr

bandit.alien : Zdeněk má pravdu. Proč chcež tu motorku za každou cenu zkurvit. Než se vyjede tak se dá plná a víš že 200 km jseš bez starostí. Nemusíš nic bastlit ňákejma vopičárnama. Od toho máš kohoutek na rezervu. To každej průměrnej běloch stíhá pohlídatgood

Zdeněk (Člen)
03.07.2012 14:04:20
Offline

Re: Palivoměr

Ale né, na druhou stranu ho chápu. Prostě chce ho tam mít.
Tak ať to zkusí a třeba někomu dalšímu potom poradí, že to nemá smysl, že to stálo plno lováků a stejně to není úplně přesný.
Já bych zase nemohl mít ty moderní masky s těma čočkama, které se dávaj do nových aut jako mlhofky.

inženýrek----- nemám ho venku, ale pěkně na volno v trenclách.bigsmile


sou různí lidé mezi námi
Lihy (Člen)
03.07.2012 14:12:01
Offline

Re: Palivoměr

bandit.alien psal:

Zdravim,... Jelikož sem svojí bandasku rozstřelil o nepozornou octavku,... tak mam čas vymejšlet bejkárny bigsmile Nezkoušel nekdo z vás na bandasku z 95 roku,. ktera ten palivoměr nema,.. nejak přibastlit? ja uz dvakrat tlačil a přestava mě to bavit sick

Jediný smysluplný řešení by asi bylo koupit nádrž ze starý b12ky + budík palivoměru...kdyby se ti ještě podařilo sehnat lešení na kterym ty budíky visej, tak by to ani nemuselo vypadat jako nějakej bastl (všechny ty věci ze starý b12ky do roku 2000).

bandit.alien (Člen)
03.07.2012 21:45:50
Offline

Re: Palivoměr

táák,. až ted sem se dostal k netu,. táákže,.. bandaska BYLA pěkna nez sem ji zapasoval do octavky,.. stejne asi pujde na streetfightera,. aspon budu mit přez zimu co dělat,.. dalši vec - sem extremně chudej študent, vydelavam si po brigadach na stavbě a tetováním, takze NIC MOC,.. bigsmile a máálokdy mam na to abych tu nadrž naplnil NAD rezervu,.. mladaci na vetsine 125 ho maj a ja se vztekam kdyz to vidim a chci ho taky bigsmile joo dik za vtipne komentaře,. zvedmo li to naladu,. skusím vyštrachat tu nadrž z b12tky,. smokin

Zdeněk (Člen)
03.07.2012 22:03:19
Offline

Re: Palivoměr

Fajn, od jara 2013 si dám bacha na inzerát
Prodám bandasku nikdy nepadlou (jen jednou ze stojánku na čumáksurprised) předělanou na streeta. Výbava navíc- palivoměr.
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Přeji ti mnoho úspěchů při investici do přestavby. Akorát ta rezerva na budíku ti bude asi naprd, když ta ručička bude furt na rezervě u nuly. idontknow
Stejně potlačíš, od toho ti budík nepomůže.

Hele hoši s palivoměrama--- když přepnete na rezervu, tak kde leží ručička na budíku? Asi v červeným, né?


sou různí lidé mezi námi
bandit.alien (Člen)
03.07.2012 23:07:55
Offline

Re: Palivoměr

bigsmile bigsmile ááchych ouvej,.... radši mlčim,..

vendous (Člen)
04.07.2012 07:10:57
Offline

Re: Palivoměr

Extra chudej student kterej nemá na benál a pořád tlačí k benzince tak chce investovat těžce vydělaný prašule do přestavby aby měl budík kterej mu bude k ničemu.
Hele vyprdni se na to a za ušetřený peníze naláduj do bandasky plnou a jezdi.


Smrt je ze všeho to poslední.
Lihy (Člen)
04.07.2012 08:10:40
Offline

Re: Palivoměr

Zdeněk psal:

Hele hoši s palivoměrama--- když přepnete na rezervu, tak kde leží ručička na budíku? Asi v červeným, né?

Asi takbigsmile i když sem měl palivoměr jezdil sem podle denního počítadla (hlavně když se ručička palivoměru ocitla ve spodní třetině) bo palivoměr je hódně nepřesnej....nejdřív leze dolu pomalu, pak se to zrychluje a rezerva se většinou přepínala až když byla ručička na konci červenýho... Takže pro použití, tady jmenovaný, je to naprosto na hovnobigsmile

Zdeněk (Člen)
04.07.2012 08:12:42
Offline

Re: Palivoměr

No ty vole Vendous na to kápl.
Bych to jako stále studující student, ve volných chvílích pracující na brigádách jen zpojízdnil, aby to bylo bezpečný a prodal a koupil nějakou zde již vzpomínanou stopětadvacku i s budíkem. A zbyly by ti lováky na benál. Vždyť bandit, když mu ohulíš, tak má v VTP psanou spotřebu 9,9l/100km.
No neber to nějak urážlivě, ale mám z tebe pocit, že celý měsíc makáš a nakonec čepneš za 150 čtyři litry a projedeš se kolem školy, hodíš fráju a pak zas nanovo makáš. Nikdo tady neříká, že máš mít k banditovy výplatu jak poslanec, ale zase to lámat za každou cenu taky není moc dobrý.
Kurva zase jsem po ránu nějakéj chytréj. surprised


sou různí lidé mezi námi
Zdeněk (Člen)
04.07.2012 08:22:12
Offline

Re: Palivoměr

Eště dotáz študente.
V profilu píšeš věk ..let. To máš uškrcený výkon nebo hrkáš bez papíru?


sou různí lidé mezi námi
vendous (Člen)
04.07.2012 09:28:53
Offline

Re: Palivoměr

Mě by to nebavilo se pořád hlídat jestli dojedu ještě tam nebo už jen tam. Já dokonce nevyjedu bez peněz jelikož nikdy nevíš co se může stát, takže mít s sebou alespoň 500kč je pro mě samozřejmost. Naposled sem  vyjel jen okolo komína se projet a nakonec s toho bylo 360km výlet.    Jek píše Zdenek, prodej bandasku a kup dvácu.


Smrt je ze všeho to poslední.
kdrk (Člen)
04.07.2012 10:00:44
Offline

Re: Palivoměr

vendous psal:

Mě by to nebavilo se pořád hlídat jestli dojedu ještě tam nebo už jen tam. Já dokonce nevyjedu bez peněz jelikož nikdy nevíš co se může stát, takže mít s sebou alespoň 500kč je pro mě samozřejmost. Naposled sem  vyjel jen okolo komína se projet a nakonec s toho bylo 360km výlet.    Jek píše Zdenek, prodej bandasku a kup dvácu.

Tak tak. Pravda. Lepší mít pár korun v kapse a nebo se na to vybodnout. Můžeš potřebovat co koliv a někdy tě to zachrání od dost velkejch problémů. Nemluvě o pokutách, který je někdy lepší zaplatit a nedělat tlaky. Lepší když párkrát nevyrazíš a našetříš koruny, ale pak si to užiješ .good

bolek009 (Člen)
04.07.2012 12:57:39
Offline

Re: Palivoměr

Zdeněk psal:

No neber to nějak urážlivě, ale mám z tebe pocit, že celý měsíc makáš a nakonec čepneš za 150 čtyři litry a projedeš se kolem školy, hodíš fráju a pak zas nanovo makáš.

řekl velkej cestovatel...


GSF1250SA K7
Zdeněk (Člen)
04.07.2012 13:11:16
Offline

Re: Palivoměr

bolek009 psal:
Zdeněk psal:

No neber to nějak urážlivě, ale mám z tebe pocit, že celý měsíc makáš a nakonec čepneš za 150 čtyři litry a projedeš se kolem školy, hodíš fráju a pak zas nanovo makáš.

řekl velkej cestovatel...

No no no. bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Ale já beru po vejpatě plnougood, a až pak tak za třista badredface
Ale to se tu neřešilo přece, jen jsem psal, že je podle mě zbytečný kupovat nádrž já nevím třeba za patnáctset, když funkční nádrž má a nemá co do ní. Sám psal, že je chudý študent a nad rezervou má málokdy.

Bolku----náhodou jsem byl ve čtvrtek až v olomoucugoodgoodgoodgood.......................................................................................autemredface


sou různí lidé mezi námi
bolek009 (Člen)
04.07.2012 13:32:57
Offline

Re: Palivoměr

asi sanitkou, viď? bigsmile


GSF1250SA K7
Zdeněk (Člen)
04.07.2012 14:07:28
Offline

Re: Palivoměr

bolek009 psal:

asi sanitkou, viď? bigsmile

Nééééé tfujsick se sanitkama.
S rodinkou naší lagunkou.goodgoodgood
Ale byl jsem na poliklinice, tak jak to kurňa víš? surprisedsurprisedsurprised A na zpáteční cestě obýdek v hospůdce pod hradem ve šternberku a pak bruntálský akváč. Super den. Až na toho jednoho chuja v oktáfce, co mi nedal přednost na kruháči. Auto to ubrzdilo, ale na mašině bych byl asi napsán v kolonce "v prachu"


sou různí lidé mezi námi
Banditatom (Člen)
04.07.2012 16:45:06
Offline

Re: Palivoměr

Místo toho abys tu motorku opravil co možná do nejpůvodnějšího stavu a udělal z ní opět krasavicigood která za pár let bude ceněnágood tak z ní uděláš tuzingovej bastlsick u kterýho každému trochu uvažujícímu člověmu bude jasný, že je to bouraná zmaštěnina která je opat opravena levným českám tuzing způsobemsmile2sick škoda pěkný motorkysmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
04.07.2012 19:45:01
Offline

Re: Palivoměr

Banditatom psal:

Místo toho abys tu motorku opravil co možná do nejpůvodnějšího stavu a udělal z ní opět krasavicigood která za pár let bude ceněnágood tak z ní uděláš tuzingovej bastlsick u kterýho každému trochu uvažujícímu člověmu bude jasný, že je to bouraná zmaštěnina která je opat opravena levným českám tuzing způsobemsmile2sick škoda pěkný motorkysmile2

Jo, máš pravdu. Neničit, ale způvodnit.goodgoodgoodgood


sou různí lidé mezi námi
Filous (Člen)
04.07.2012 20:27:46
Offline

Re: Palivoměr

...jen ho nechte, takovejch Bandasek je plná prdel, žádnej unikát, tag ať jí převorá jak je mu libo a i dyš se vám to nebude líbit, tag jemu jo a von na ní bude jezdit...stejně jako muj mladej převoral XJčko s originálu na RAT bike, nemá tam ani budik, ani kontrolku, vrčí to, jede to, jemu se to líbí, jeho boj, tag vo co gou...klidně bych do ňáký takový starý vrány taky říznul a mohla by bejt klidně f originále...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
04.07.2012 20:51:31
Offline

Re: Palivoměr

Filous psal:

..klidně bych do ňáký takový starý vrány taky říznul a mohla by bejt klidně f originále...

Tak hele… tohle je řezník…
Počkej, von jako někoho…
… ne, von je chirurg. Klobása…
To je řezník!

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_reznik.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
04.07.2012 22:25:26
Offline

Re: Palivoměr

Filous psal:

...jen ho nechte, takovejch Bandasek je plná prdel, žádnej unikát, tag ať jí převorá jak je mu libo a i dyš se vám to nebude líbit, tag jemu jo a von na ní bude jezdit...stejně jako muj mladej převoral XJčko s originálu na RAT bike, nemá tam ani budik, ani kontrolku, vrčí to, jede to, jemu se to líbí, jeho boj, tag vo co gou...klidně bych do ňáký takový starý vrány taky říznul a mohla by bejt klidně f originále...

Filousej v něčem máš rechtgood ale s pěknýho původního bandita udělat rádoby street mi příjde zvrácenost ( ale jak píšeš je to jeho věcgood) ale mě to příjde líto pač starou bandasku v originál stavu člověk snad ani nenajdesmile2.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bandit.alien (Člen)
05.07.2012 08:00:04
Offline

Re: Palivoměr

No to jo nestrašte mě s nakouz 125 bigsmile i bandasku bych nejradši kopl do světa pac je to línej kroutivej mrd bigsmile s tim vubec nestrašte,. dobry pochopil sem že palivomer je píčovina,. bigsmile

Zdeněk (Člen)
05.07.2012 08:44:29
Offline

Re: Palivoměr

bandit.alien psal:

za a)....... i bandasku bych nejradši kopl do světa pac je to línej kroutivej mrd
za b).......pochopil sem že palivomer je píčovina,. bigsmile

za a)---- no na 19ti letýho vyprcanca mluvíš jako nějaký machr. Seš asi zkušenéj skoro jako ten jeden z motorkáři.cz, co tam píše kokotiny a machroviny ohledně tuším gsxr. To musí být faakt sranda, když po městě vidíš akcelerovat a všelijak machrovat maníka na mašině, co jede 140 na padesátce a pak ho vidíš, jak tlačí na benzínu. Raději jezdi 5 let na skůtru a zbírej zkušenosti a pak vlez na něco silnějšího. Nechci se o tebe dočíst na novinkách.cz. Tak ofafrně.

za b)---- jo jo, tady máš pravdu.

za c)---- neodpověděls, jestli máš řidičák

eště k bodu za a)---a laskavě neurážej bandity, jsou to kvalitní motorky i se svýma mouchama.
Jo a nezapomeň všude rozkecávat, že na banditfóru jsou jen samí kokoti, protože bys lhal. Jsou tu dobří lidé, kteří se snaží pomoct a poradit jiným. Někdy sice specifickým humorem, ale vždy se doberou nějakého výsledku.

sem po ránu nějakej nasranéjevilevilevilfuck


sou různí lidé mezi námi
bandit.alien (Člen)
05.07.2012 11:33:49
Offline

Re: Palivoměr

:D jezdim od mala,. na 125 sem lítal jako 13ti letej po lesích polích loukách,.. mam ridičak  do 25KW = bandaska je papírově uškrcená=otevřená,. na bandit forum nemam křivý slovo, už ste mitu s par věcma poradily a dost sem pochytil,. hold se ten vaš ,,humor,, musi přehlížet/brát,. často přočítám ruzny téma ktery potřebuju = hledam rady a už ste to tu řešily,. takže na www.suzukibandit.cz jen chvala.. bandaska se proste kroutí,. a nejede.. chvilisme lital na zx9r a kdyzted sjizdim bandasku a vemu za heft ve 140ti tak sep roste nic moc neděje co si budem povídat,.  Nejsem žadnej profi zavodník bigsmile to ani hovno,.. jen mi chybí pocit desetikilovejch koulí ppo přidání plynu,.. to je asi tak vše.cool

kdrk (Člen)
05.07.2012 19:13:39
Offline

Re: Palivoměr

Banditatom psal:
Filous psal:

...jen ho nechte, takovejch Bandasek je plná prdel, žádnej unikát, tag ať jí převorá jak je mu libo a i dyš se vám to nebude líbit, tag jemu jo a von na ní bude jezdit...stejně jako muj mladej převoral XJčko s originálu na RAT bike, nemá tam ani budik, ani kontrolku, vrčí to, jede to, jemu se to líbí, jeho boj, tag vo co gou...klidně bych do ňáký takový starý vrány taky říznul a mohla by bejt klidně f originále...

Filousej v něčem máš rechtgood ale s pěknýho původního bandita udělat rádoby street mi příjde zvrácenost ( ale jak píšeš je to jeho věcgood) ale mě to příjde líto pač starou bandasku v originál stavu člověk snad ani nenajdesmile2.

nekaž mi radostsmile1. Já si myslim že ji mam a dávám si pozor, abych ji něčim takovym nedoku...vilsmile1. Proto sem mu ten budik rozmlouval. Je pravda že z těhle starejch klasickejch bandasek budou jednou ceněný kousky. Krása je v tom originále. Ten pták ale musí pochopit, že bandaska není silnice a jezdí se na ní trošku jinak. Na pohodusmile1. Třeba ji dá do bazoše na díly a my z těma klasikama zase budeme moct něco koupit na ty svojesmile1
Jinak souhlas s Váma Zdendou, Filousem....

vendous (Člen)
05.07.2012 20:40:02
Offline

Re: Palivoměr

bandit.alien psal:

:.. bandaska se proste kroutí,. a nejede.. :

Hmm tak proč sis nekoupil něco co se nekroutí a jede?

idontknowidontknow


Smrt je ze všeho to poslední.
Kreuz87 (Člen)
06.07.2012 00:26:05
Offline

Re: Palivoměr

vendous psal:
bandit.alien psal:

:.. bandaska se proste kroutí,. a nejede.. :

Hmm tak proč sis nekoupil něco co se nekroutí a jede?

idontknowidontknow

Protože by měl beňol tak na nastartování a od vrátek zpátky do garáže by tlačil...smile1


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Zdeněk (Člen)
06.07.2012 09:19:47
Offline

Re: Palivoměr

vendous psal:
bandit.alien psal:

:.. bandaska se proste kroutí,. a nejede.. :

Hmm tak proč sis nekoupil něco co se nekroutí a jede?

idontknowidontknow

Jediné co se nekroutí a jede je toto
http://www.worker.cz/4821/detske-kolo-d … model-2012
a může si vybrat i barvu rámu, je to fungl nový(model 2012) a dokonce je na to záruka 2 roky. By si mohl vést i servisní knihu k tomu.bigsmilebigsmilebigsmile
Kurňa su po ránu urýpanéj.smile1surprised


sou různí lidé mezi námi
kdrk (Člen)
06.07.2012 09:26:34
Offline

Re: Palivoměr

Zdeněk psal:
vendous psal:
bandit.alien psal:

:.. bandaska se proste kroutí,. a nejede.. :

Hmm tak proč sis nekoupil něco co se nekroutí a jede?

idontknowidontknow

Jediné co se nekroutí a jede je toto
http://www.worker.cz/4821/detske-kolo-d … model-2012
a může si vybrat i barvu rámu, je to fungl nový(model 2012) a dokonce je na to záruka 2 roky. By si mohl vést i servisní knihu k tomu.bigsmilebigsmilebigsmile
Kurňa su po ránu urýpanéj.smile1surprised

ty si vůůůl bigsmilebigsmilebigsmile

Zdeněk (Člen)
06.07.2012 11:00:27
Offline

Re: Palivoměr

kdrk psal:
Zdeněk psal:
vendous psal:

idontknowidontknow

ty si vůůůl bigsmilebigsmilebigsmile

To mi moje paní taky někdy říká surprised 

že by na tom něco bylo????redfaceredfaceredfaceredface


sou různí lidé mezi námi
Banditatom (Člen)
06.07.2012 11:25:57
Offline

Re: Palivoměr

Zdeněk psal:
kdrk psal:
Zdeněk psal:


ty si vůůůl bigsmilebigsmilebigsmile

To mi moje paní taky někdy říká surprised 

že by na tom něco bylo????redfaceredfaceredfaceredface

no buď rád že jsi jen vůl to já jsem občas i něco horšíhosurprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
06.07.2012 12:54:48
Offline

Re: Palivoměr

Banditatom psal:
Zdeněk psal:
kdrk psal:


ty si vůůůl bigsmilebigsmilebigsmile

To mi moje paní taky někdy říká surprised 

že by na tom něco bylo????redfaceredfaceredfaceredface

no buď rád že jsi jen vůl to já jsem občas i něco horšíhosurprisedbigsmile

koukám , že je máme nějak špatně vychované. Měly bychom jim zkrátit řetěz.


sou různí lidé mezi námi
Lubin97 (Člen)
15.03.2014 22:52:12
Offline

Re: Palivoměr

já to tu trochu otevřu, nesvítí mi palivoměr, je tam tedy osvětlení nebo ne? já jen abych to nekuchal zbytečně good

4Fun.cz (Člen)
17.03.2014 18:07:17
Offline

Re: Palivoměr

najdeš tam žárofku smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Ondráš (Člen)
17.03.2014 18:19:06
Offline

Re: Palivoměr

Lubin97 psal:

já to tu trochu otevřu, nesvítí mi palivoměr, je tam tedy osvětlení nebo ne? já jen abych to nekuchal zbytečně good

Jestli se nepletu, tak je tam bezpaticovka.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
17.03.2014 19:28:21
Offline

Re: Palivoměr

Ondráš psal:
Lubin97 psal:

já to tu trochu otevřu, nesvítí mi palivoměr, je tam tedy osvětlení nebo ne? já jen abych to nekuchal zbytečně good

Jestli se nepletu, tak je tam bezpaticovka.

...nepletešcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lubin97 (Člen)
17.03.2014 20:16:51
Offline

Re: Palivoměr

bezpaticovka tzn.? abych věděl co koupit než to rozdělám..díky

Filous (Člen)
17.03.2014 21:25:50
Offline

Re: Palivoměr

...přesnej typ si nepamatuju, taková mrňavá žárofka bes plechový patice, enem s vytaženejma kontaktama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
17.03.2014 21:40:39
Offline

Re: Palivoměr

mam slabou chvilku , tak prispeju k tematu a dosel jsem je vyfotit ...tusim , ze jsou to tyhle s prodlouzenym „ krkem“
1,7W , kus za 64 kč v suzuce sick ...mam dvě

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_20140317_213640.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lubin97 (Člen)
18.03.2014 07:11:36
Offline

Re: Palivoměr

díky good

yebat (Člen)
18.03.2014 07:18:50
Offline

Re: Palivoměr

podobný jsem měl ve volvu, tak jsem si jich za tu cenu vzal radši deset tady:

http://www.ges.cz/cz/elektronicke-souca … SADWP.html

a trochu si zapájel... good

Francouz (Člen)
18.03.2014 11:15:16
Offline

Re: Palivoměr

hlemejzd999, co to je ty barevny sprcky, to je aby aby to svitilo jinou barvou? Nepali se to? Jde to provliknout tou dirou v budiku?

hlemejzd999 (Člen)
18.03.2014 11:59:03
Offline

Re: Palivoměr

Francouz psal:

hlemejzd999, co to je ty barevny sprcky, to je aby aby to svitilo jinou barvou? Nepali se to? Jde to provliknout tou dirou v budiku?

hele to jsou barevny navleky na ty zarovicky  do pristrojovky modra na dalkovy , zelena na neutral a blinkry (taky maj v Suzuce)... jsou tam stejny zarovky, ale ja jsem koupil jeste ty sprcky , protoze , kdyz jsem mel sestku , tak ten tuner prede mnou mel misto toho plexi s tema symbolama  cerny plexi  a hovno to svitilo..pak jsem sehnal original kontrolky a tam jsou ty sklicka uz uvnitr origo barevny

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_dsc00408.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
18.03.2014 12:06:19
Offline

Re: Palivoměr

Francouz psal:

hlemejzd999, co to je ty barevny sprcky, to je aby aby to svitilo jinou barvou? Nepali se to? Jde to provliknout tou dirou v budiku?

...ty šprcky sou silikonový, tagže se nepálej a díra je tam mnohem vječí kvůlivá tý gumový vobjímce žárofky, tagže provlíkneš f pohodě...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2014 12:20:41
Offline

Re: Palivoměr

Filous psal:
Francouz psal:

hlemejzd999, co to je ty barevny sprcky, to je aby aby to svitilo jinou barvou? Nepali se to? Jde to provliknout tou dirou v budiku?

...ty šprcky sou silikonový, tagže se nepálej a díra je tam mnohem vječí kvůlivá tý gumový vobjímce žárofky, tagže provlíkneš f pohodě...

ma pravdu ten chlapec

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1991_obecna_skola_21.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2014 12:25:26
Offline

Re: Palivoměr

ale na osvetleni palivomeru ty sprcky nepotrebujes ..jen kdybys chtel mit jinou barvu podsvetleni , ale to nevim , jak by to vypadalo


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Francouz (Člen)
19.03.2014 00:28:20
Offline

Re: Palivoměr

Kua fakt se ty kontrolky resi navlekem na zarovku? Ja myslel, ze tam budou nejaky barevny filtry primo v ty liste. Tohle me fakt pripadalo jak barevny podsviceni budiku. Zkousel to nekdo podsvitit budiky nejakyma barvama?

hlemejzd999 (Člen)
19.03.2014 01:20:23
Offline

Re: Palivoměr

Francouz psal:

Kua fakt se ty kontrolky resi navlekem na zarovku? Ja myslel, ze tam budou nejaky barevny filtry primo v ty liste. Tohle me fakt pripadalo jak barevny podsviceni budiku. Zkousel to nekdo podsvitit budiky nejakyma barvama?

ty kontrolky maj uvnitř pod tím vrchním průhledným  barevný sklicka to mas pravdu...já mel ty návleky jen jako nouzovku  pod to černý vrchní plexi ,který tam někdo předtím nabastlil.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
19.03.2014 11:22:31
Offline

Re: Palivoměr

hlemejzd999 psal:

mam slabou chvilku , tak prispeju k tematu a dosel jsem je vyfotit ...tusim , ze jsou to tyhle s prodlouzenym „ krkem“
1,7W , kus za 64 kč v suzuce sick ...mam dvě
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 213640.jpg

bigsmile vogo než za tyhle prachy žárovku kterou mají na každý pumpě (teda pokud nepotřebuješ nějaký ty šprcky...), tak to bych tam střelil tohle: http://www.led-autozarovky.cz/led-autoz … utozarovky ,nepraskne a můžeš si vybrat barvu jakou chceš.

hlemejzd999 (Člen)
19.03.2014 12:05:00
Offline

Re: Palivoměr

Lihy psal:
hlemejzd999 psal:

mam slabou chvilku , tak prispeju k tematu a dosel jsem je vyfotit ...tusim , ze jsou to tyhle s prodlouzenym „ krkem“
1,7W , kus za 64 kč v suzuce sick ...mam dvě
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 213640.jpg

bigsmile vogo než za tyhle prachy žárovku kterou mají na každý pumpě (teda pokud nepotřebuješ nějaký ty šprcky...), tak to bych tam střelil tohle: http://www.led-autozarovky.cz/led-autoz … utozarovky ,nepraskne a můžeš si vybrat barvu jakou chceš.

kůůůrva já to chtel mít originál bigsmilebigsmilebigsmile... (vidiš - to mě vubec nenapadlo )


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
lukasmost (Nový člen)
02.01.2015 15:42:00
Offline

Re: Palivoměr

Zdravim, sice je tohle už pár dní, co se tu probíralo tohle téma. Nicméně pro bandaskáře, kteří tohle budou někdy řešit, je tu jedno řešení. Je to palivoměr měřící hydrostatický tlak paliva, takže to nepotřebuje žádný plovák a připojuje se na palivovou hadici. Sám mám B6 z roku 2001, což je k*r*a pech, páč od 2002 to má už plovák. Líbí se mi na tom, že zásah do motorky je minimální a dá se to dost dobře zase odbastlit. Myslím, že je to rozumný řešení i pro vyznavače originálního stavu mašiny.
A info na závěr... je to od českýho šikuly, takže se nic nemusí louskat z AJ nebo NJ nedej bože z rozsypanýho čaje. smile1

http://lsktechnology.cz/index.php?st=2& … 6&s=22

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr