Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problémy s výkonem

Aminomaster (Nový člen)
03.04.2007 20:54:14
Offline

Problémy s výkonem

Zdary. Sem Bandita zacatecnik a jeste sem nepronik do taju motorek, resp. motoru a tak.  Potreboval bych poradit... Mam Bandita 600, 1996 (nedavno koupenej, ale ma najeto jen 6500km) dneska sem se byl projet, ze to trochu protahnu, ve dvou sem z toho dostal 200km/h, ale pri zpatecni ceste mi pri 180km/h najednou spadly otacky a odmitalo to tahnout, tak sem na chvili ubral a zkusil to znova, ale bylo to samy. Nevite nekdo, cim by to mohlo bejt?


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
tomasNJ (Člen)
03.04.2007 20:54:55
Offline

Re: Problémy s výkonem

milion věcí...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Meloun (Člen)
03.04.2007 21:03:47
Offline

Re: Problémy s výkonem

6500kmidontknow
Třeba ještě neni zajetej jak má!idontknowsurprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
maňas (Člen)
03.04.2007 21:04:26
Offline

Re: Problémy s výkonem

milion věcí a začni vyplněním profilubad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Aminomaster (Nový člen)
03.04.2007 21:05:36
Offline

Re: Problémy s výkonem

hm, to mi docela pomohlo... neco konkretnejsiho by nebylo? abych vedel co mam zkontrolovat. nemuze to mit treba nahodou omezovac otacek?


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
MAZI (Člen)
03.04.2007 21:10:45
Offline

Re: Problémy s výkonem

11 let stárá b6 a má najeto jen 6500 bigsmilebigsmilebigsmile  sorry že je to od věci


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Aminomaster (Nový člen)
03.04.2007 21:19:43
Offline

Re: Problémy s výkonem

jj, stav tomu odpovida. Jeden znamej tomu delal servis a rikal, ze je to skoro novy (az na ten vek). Prej cistil karbce, daval novy kapaliny a filtry...


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
Meloun (Člen)
03.04.2007 21:33:15
Offline

Re: Problémy s výkonem

..a tak může mít prd najeto-nejsou všichni tací,že na tom dřepej každej den...
Omezovač to nemá,ptž jsi psal,že jsi jel 200 a pak najednou 180...což je ve dvou už skoro maximum...
Třeba se to časem rozdejchágood


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
03.04.2007 21:36:59
Offline

Re: Problémy s výkonem

A co bez kvaltu?Jak to jde za plynem?Nebo na jedničku-jde vytočit do červenýho??Víc to popiš...


PURE NAKED BIKE!
Aminomaster (Nový člen)
03.04.2007 21:58:17
Offline

Re: Problémy s výkonem

to sem nezkousel, pac sem nevedel co tomu je a nechtel sem nak pokurvit (kdyby to bylo neco vaznyho). to jeste zkusim


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
Koldan (Člen)
04.04.2007 08:00:44
Offline

Re: Problémy s výkonem

došel ti benzín, přepni na rezervu nebo dočepuj a potáhne zasegood
6500 za 11 let najezdím po garáži při parkování,takže je to píčovina,ale pokud je mašina v cajku tak je to jednogood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr (Člen)
04.04.2007 12:36:14
Offline

Re: Problémy s výkonem

a není to třeba tím že si jel z5 v protivětru? surprisedbigsmile
to by těch 20km/h mohlo byt.. idontknow
jinak bych taky šel první po benzínu pokud to vynechávalo a sláblo


tož tak..
Aminomaster (Nový člen)
04.04.2007 13:11:24
Offline

Re: Problémy s výkonem

Benzin urcite nedosel, kdyz mam nadrz skoro plnou...


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
Lukasiny (Člen)
04.04.2007 13:15:23
Offline

Re: Problémy s výkonem

čus a netankoval si mezitim někde jinde? U nějaký no name benzinky.. Kolikrát sou to fakt močky co natočíš do nádrže


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Tom-B12 (Člen)
04.04.2007 16:07:05
Offline

Re: Problémy s výkonem

A to jsem si myslel že nejmíň kilometrů na stáří motorky mám najeto já. surprised

Aminomaster (Nový člen)
04.04.2007 16:19:24
Offline

Re: Problémy s výkonem

Tankuju jedine u Shellu. Neska sem to byl projet - nejdriv sem to nemoh nakopnout a kdyz uz se povedlo, tak mi to po 5min jizdy neslo za plynem a zacalo to chcipatsmile2 Po prepnuti na rezervu to pak slapalo, ale zase byl problem s nastartovanim, musel sem to vzit pres plyn...


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
Ondráš (Člen)
04.04.2007 16:19:33
Offline

Re: Problémy s výkonem

2 Aminomaster:

Něco podobného se mi stalo na Simsonu. Najednou přestal táhnout a nechtěl do otáček. Nejdřív jsem myslel, že je přehřátej a nakonec to byla pecka na svíčce. Zkus se podívat.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
killerrebel (Člen)
04.04.2007 16:49:15
Offline

Re: Problémy s výkonem

nebo to může být ucpany někde v tom přepínači když to na rezervu jede v poho a na normalni stav nic moc.

Loser (Administrator)
04.04.2007 17:06:15
Offline

Re: Problémy s výkonem

ja kdyz jsem koupil simsona, tak slapal jak hodinky,ale asi po 50Km to zacalo zdechat a za plynem to vubec neslo. Nakonec stacilo vymenit palivovej filtr, kterej byl zajebanej jak prase a proto nepropoustel benal.
U bandasky jsem mel podobnej problem - jelo to OK,ale po case to zacalo chcipat. Po prepnuti na rezervu to bylo gut, ale taky pak neslo nastartovat. Tak jsem nechal vyjet nadrz az do dna a dal tam novej benal z OMV a od te doby je to OK. Toz nevim, cim to bylo, ale hlavne,ze uz to jezdi (ikdyz jen na tri valcebigsmilegood)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Aminomaster (Nový člen)
04.04.2007 17:10:17
Offline

Re: Problémy s výkonem

To Ondráš:

Tak svicky sou v pohode. Zejtra s tim holt zkusim sjet do servisu, at na to radsi mrknousmile2


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
Honzik1 (Člen)
04.04.2007 17:36:50
Offline

Re: Problémy s výkonem

Něco podobného se mi stalo u GS 500. Ve finále jsem zjistil že mám protrhlou membránu. bad A když říkáš že ti někdo čistil karbece tak bych se nedivil. idontknow


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
PSYCHO (Člen)
04.04.2007 19:07:41
Offline

Re: Problémy s výkonem

jestli si jí neměl teprva zajectbigsmilebigsmile


SEX JE PRO DĚCKA DOSPĚLÍ CHLASTAJ
Koldan (Člen)
05.04.2007 07:18:35
Offline

Re: Problémy s výkonem

aby to nebyla nějaká píčovina: já dyž kůpil šestku,tag jsem koukl do nádrže,říkám v pohodě,benálu dost,no a po cestě domů mi mašina z ničeho nic přestala táhnout.No tag říkám to přece nejni možný,dyk benálu bylo v nádrži dost,kohout sem nepřepínal,přijel na benzinku,načepoval a ejhle, ono to fungovalo tag jag mělo.Celej problém byl v tom,že s em byl dřív zvyklej na mašinu,gde dyž byla vidět hladina benálu,blyo ho tam hafo,jenže vono je v tomto Béčko trošku ošidné,páč přestože na benál vidíš,tag už můžeš být na rezervě.Tagže před servisem doporučuju dotankovat.Jo a s tím startováním je to normální,měl sem to jag na šestce tag na dvanáctce.A říkal mi to i mechoš, že si teho u béček všimnul.prostě vobčas dyž to startuju,tag přestože tam mám sytič,tag zlehka podle sluchu povotočím plynem a hned to naskočígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Aminomaster (Nový člen)
05.04.2007 14:07:06
Offline

Re: Problémy s výkonem

Koldan: Hele, dik moc, fakt tam bylo malo benasmile1... vypadalo to ze je nadrz skoro plna a vono hovnobad. To startovani furt nic moc, ale kdyz se to ohreje, tak chyta dobre.


Každý optimismus je způsoben absolutním nedostatkem informací
škardík (Člen)
05.04.2007 14:18:58
Offline

Re: Problémy s výkonem

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
Filous (Člen)
05.04.2007 15:03:38
Offline

Re: Problémy s výkonem

...ježišmarjá surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
škardík (Člen)
05.04.2007 15:09:58
Offline

Re: Problémy s výkonem

By mě zajímalo, proč vostatním dyš dojde benzín to jen místo 200 jede jen 180, zatímco já dycky tlačim jak pussyus..idontknowbigsmile


viz avatar:)
Lukasiny (Člen)
05.04.2007 15:24:24
Offline

Re: Problémy s výkonem

Zkus vyčistit kohoutek... je tam taková síťka. Je to i v navodu jak to máš udělat.


Mozek má cenu chránit v případě, že jezdíš s mozkem v helmě.
Koldan (Člen)
06.04.2007 07:58:18
Offline

Re: Problémy s výkonem

dyk to říkám,normálka.To je jako tata ,dyž startoval mašinu v garáži a po půl hodině to vzdal a volal mi,že mu to neškytnebigsmile.Povídám:Ty tato a máš vymáčklou spojku?bigsmilebigsmile

To škarďa:woe co se divíš,dyž zme naposled na Ebece tvoju mašinu téměř celou rozdělali šroubovákem a kombinačkama z origo nářadí,možná se nám tam něco pokazilo a tudíž ti to na prázdnů nádrž nejezdí,to je jasný,vo tom žádnábigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
666killer (Člen)
06.04.2007 16:10:30
Offline

Re: Problémy s výkonem

bigsmilebigsmilebigsmile boa to je prdelbigsmilegood


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
škardík (Člen)
06.04.2007 18:14:22
Offline

Re: Problémy s výkonem

Koldan psal:

dyk to říkám,normálka.To je jako tata ,dyž startoval mašinu v garáži a po půl hodině to vzdal a volal mi,že mu to neškytnebigsmile.Povídám:Ty tato a máš vymáčklou spojku?bigsmilebigsmile

To škarďa:woe co se divíš,dyž zme naposled na Ebece tvoju mašinu téměř celou rozdělali šroubovákem a kombinačkama z origo nářadí,možná se nám tam něco pokazilo a tudíž ti to na prázdnů nádrž nejezdí,to je jasný,vo tom žádnábigsmile

No momentálně se všechny  šroubysnažím předělat na klackoklíč, páč originálních vercajků je málo a stromů dostbigsmile


viz avatar:)
Petan (Člen)
06.04.2007 20:51:42
Offline

Re: Problémy s výkonem

škardík psal:

By mě zajímalo, proč vostatním dyš dojde benzín to jen místo 200 jede jen 180, zatímco já dycky tlačim jak pussyus..idontknowbigsmile

Já taky bvždycky tlačím,ale s kopce mi to náhodou jede....good

škardík (Člen)
06.04.2007 21:19:40
Offline

Re: Problémy s výkonem

Petan psal:
škardík psal:

By mě zajímalo, proč vostatním dyš dojde benzín to jen místo 200 jede jen 180, zatímco já dycky tlačim jak pussyus..idontknowbigsmile

Já taky bvždycky tlačím,ale s kopce mi to náhodou jede....good

Kua to sem eště nezkoušelidontknowbigsmile


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr