Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun (Člen)
31.07.2012 10:57:42
Offline

Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

K pani do salonu přišla ňáká slepice, zapsala si, že tam máme radio a teď přišla nějaká zasraná smlouva přes mail, že zas chtěj prachy..nějakej svaz ochrany díla umělce nebo co..INTERGRAM..fuck
Rozhlasovej poplatek máme normálně zaplacenej..
Na netu jsem se pouze dočet, že se mám poradit s právníkem a kokrétním případu, zda-li mají u nás právo tohle chtít..sick
Nemá někdo zkušenost?idontknow


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
31.07.2012 11:11:25
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

...mám, osobní
...jestli je ten salón nebo co, o čem píšeš, přístupnej veřejnosti, tak platíš za veřejnou produkci poplatek ochrannýmu svazu autorskýmu, nezáleží na hlasitosti, nezáleží co a na čem si pouštíš, platíš ...vím, ani mi neříkej co si o tom myslíš
...platit nemusíš, když zahodíš rádio, počítač atd., řekneš že je ticho a riskneš budoucí namátkový kontroly

ps: na dotaz kam máš jít zaplatit poplatek a kolik, za veřejnou produkci, když jedeš plnou tramvají a zazvoní (zahraje) ti mobil, bylo paní úřednicí sděleno, že odpovídá jen na inteligentní dotazy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
31.07.2012 11:22:09
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Tohle ale není OSA Osi..surprisedbigsmile
To je jakejsi intergram..ten združuje y "umělce", co hrajou v těch rádiech..sick
Něco jsem počet a asi je to fakt v hajzlu a bude se platit..sick
Teď čučm do tej smlouvy a slepice to napsala od 1.1.2012..přitom rádio tam je až od 12.7.2012..přece nebudu platit půl roku navíc..za rok chtěj 1700,-sicksicksick


PURE NAKED BIKE!
jennys (Člen)
31.07.2012 11:37:15
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Úplně v klidu to přepiš až od července, musí ti dokázat, žes ho tam měl dřív.

osiris (Člen)
31.07.2012 11:42:19
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

melounoj: jj, napsal jsem to jen k jednomu subjektu (jsou v podstatě to samý)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
31.07.2012 11:48:14
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

zeptej se Jelena,ten má na stejný téma spoustu infarktovejch zkušeností..


...a bude hůř!
Meloun (Člen)
31.07.2012 11:51:37
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Samo, že to tam je už dobu, ale mrdám na ně..kdyby to byli aspoň umělci, ale chytá to jen evropu 2 a libereckou rcl nebo co..sickbigsmile
Jelene povidej..evil


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
31.07.2012 12:26:51
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Rozhlasový (koncesionářský) poplatek je něco jiného než OSA a INTERGRAM, to jde ČT a ČRO.
OSA - platí autorům skladeb.
INTERGRAM - Platí těm co to hrajou.

Odborník na to u nás je Doktor PP (Petr Pečený). Ale na tohle ti řekne jen plať nebo to riskni.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
31.07.2012 12:29:13
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun - OSA je jen jeden co si za to rádio přijde cucnout, Petr Janda a spol "chrání zájmy českých interpretů", pak přijde Intergram, ten zas chrání zájmy zahraničních interpretů, další bude OAZA - ochraný svaz zvukařů, a pak už ti zbejvá ještě DILIA a ty si cucnou za obrázek na zdi co máš vystřiženýho rembrandta s časopisu. sick
KOncesionářský poplatky českýmu rozhlasu s tim nemaj co dělat. Právník je ti k hovnu, neprojdeš, buď zaplatíš, nebo se s nima dohodneš, že to odstraníš a když nebudeš hulvát nedaj ti to zpětně doplatit. Je to pakáž, nechaj si zaplatit i za televizi, která nemá přívodní šňůru a sloužila jako dekorace (případ od nás z Chebu).


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
31.07.2012 12:30:21
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

U nás už si nesmíš ani pobrukovat, jak to uslyší už tě majfuckbigsmile


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
31.07.2012 12:33:20
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

a esli má pani auto služební, jako ve firmě, vosolej tě i za autorádio good

kamaráde, ty jsou schopný zkoumat fotky na internetu, kde všude najdou repráky ve stropě a pak si je přijdou zkontrolovat idontknow

zaplať za jedno rádio s dvou reprákama (ty jsou prej v ceně) a buď rád, já to mám ročně za šedesát tyček a krabičku sedativ bad


Strýcfajtr !!!
Meloun (Člen)
31.07.2012 13:01:55
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Zkurvenej stát tady fakt..dělaj všechno pro to, aby se začínající podnikatýlek na všechno vysral dřív, než vůbec začne..sickfuck
..a žně maj akorát tak vietnamci, páč ty si pomáhaj navzájem a ještě na půdě pěstujou trávu..sick


PURE NAKED BIKE!
Lihy (Člen)
31.07.2012 14:42:41
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun psal:

..... a ještě na půdě pěstujou trávu..sick

vidiš, to bys moch taky určitě tam máš v zimě teplobigsmile

Lihy (Člen)
31.07.2012 14:48:01
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Jinak k tématu....
na to fakt existuje zákon na takovou buzeraci? Jako vim že se to platí, ale přijde mi divný, že je to právně nenapadnutelný...vogo když si kupuju rádio, tak neuzavírám žádnou smlouvu s nějakejma zmrdama příživnickejma, tak z jakýho titulu po mě něco chtěj? A když to rádio neni v majetku firmy, ale koupil si ho zaměstnanec a poslouchá si na něm, tak musí všem okolo zalejt uši voskem? ...nebo si v létě pustim rádio na terase a příde mě tam zmrd zkásnou, že je to veřejná produkce?
Fakt doufám, že celá tahle "kultůra" pude co nejrychlec do piči.

zzzmrzlinar (Člen)
31.07.2012 14:55:51
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

taky už jsem se s tím setkal, je to hromada sráčů.

Asi to tady brzo bude jak v Pyšný Princezně, že si budeme chodít zpívat za hranice.

Mám fakt chuť jít udělat do nějaký takovýhle organizace nějakou defenestraci, s tím už se musí něco udělat a vyházení pár přiživnickejch čůráků z voken by pomoct mohlo.

Meloun (Člen)
31.07.2012 15:01:57
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Lihy psal:
Meloun psal:

..... a ještě na půdě pěstujou trávu..sick

vidiš, to bys moch taky určitě tam máš v zimě teplobigsmile

Přemejšlim vo tom docela..bez pdele..za těch pár let v lochu by ty prachy stály..evil

Nevim no..asi se s nima nemá smysl dohadovat..jen by mě zajímalo, kde ty peníze končej, jestli z toho fakt má něco "umělec"..Co vím, tak skupiny dejme tomu oblastního významu musej za produkci v rádiu ještě platit..a takový se tam hrajou takysurprised

Na příští rok to asi udělám tak, že tam naseru repráček a přes starej telefon, co bude mrdlej imrvere v nabíječce se bude pouštět rádio..co vim, tak se to na telefony nevztahuje..


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
31.07.2012 15:51:27
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Lihy psal:

Jinak k tématu....
na to fakt existuje zákon na takovou buzeraci? Jako vim že se to platí, ale přijde mi divný, že je to právně nenapadnutelný...vogo když si kupuju rádio, tak neuzavírám žádnou smlouvu s nějakejma zmrdama příživnickejma, tak z jakýho titulu po mě něco chtěj? A když to rádio neni v majetku firmy, ale koupil si ho zaměstnanec a poslouchá si na něm, tak musí všem okolo zalejt uši voskem? ...nebo si v létě pustim rádio na terase a příde mě tam zmrd zkásnou, že je to veřejná produkce?
Fakt doufám, že celá tahle "kultůra" pude co nejrychlec do piči.

Zákon 121/2000 Sb. a úplné znění č. 398/2006 Sb.help

2 Meloun: Já z těch peněz neviděl nikdy ani korunu (ono teda zatim neni za co B-)), ale pokud vim, tak umělcum INTERGRAM platí 7kč/písničku. Hrubého. Význam to má pro ty jejichž písničky se hrají často. Tzn. aby ti bohatí ještě více zbohatli.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
31.07.2012 16:04:11
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

trochu mi to nedalo, tak jsem vomrk vo co jako gou:
Intergram = Nezavisla spolecnost vykonnych umelcu a vyrobcu zvukovych a zvukove obrazovych zaznamu
zde je formular, kde se muzete prihlasit se svym "umeleckym" dilem
http://www.form-intergram.cz/Umelci_2_F … Frame=true
nebo tento
http://www.form-intergram.cz/Umelci_2_F … Frame=true
Tak nejak to vypada, ze se tam muze se svym dilem prihlasit kazdej (mozna ale musi bejt nekde registrovanej jako umelec). Dulezite ale je, ze to neni jen pro umelce, ale taky pro vyrobce zvuku a videa (takze dejme tomu i zvukare a kameramany a podobny mrdky)
Napada me vytvorit si nejakej klip, hodit ho na youtube, prihlasit k temto sracum, jako umelec a zaroven i tvurce celeho klipu a nechat si za to platit (dejme tomu usporadat v kulturaku diskosku s projekci klipu z youtube a hrat jen tu svoji vec - tim bych dosahl verejne reprodukce). Ted jde jen o to, zda castka, kterou bych jim musel zaplatit nebude vetsi, nez kterou zaplati oni mne idontknow

tohle je taky moc chutne poctenicko
http://www.intergram.cz/cs/kontrolori/

pokud ma nekdo tedy zajem prostudovat si, na co vlastne maji narok, doporucuju si prozkoumat autorsky zakonik.

Prave me napadl zpusob, jak si slusne namastit kapsu na nebohych lidech a jeste vypomoci podnikavym kamaradum.
Jen bych se pak asi stydel vylezt na ulici bad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
31.07.2012 16:09:10
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

rad bych vedel, zda na predem ohlasenou akci (jako je nas FESTFEST) prijedou vyberci z OSA a ja je nepustim dovnitr, dokud nezaplati vstupny idontknow
Loni se tam objevili jak verozvestove Ciryl a Metodejka, ukazaly prukazky, ze jsou vyberci z OSA a sli dovnitr jak inspektori evropskeho sajuzu.
Na letosek to zkusim navrhnout poradateli.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
huskyb12 (Administrator)
31.07.2012 17:25:15
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Monča měla stejnou zkušenost, jen přišla OSA ...
Taky chtěli cca 1700/rok ...
Net je plnej rad, že máš říct, že máš smlouvu s tim druhym zmrdem, než co zrovna vopruzuje, prej nemaj nárok jí vidět ...
Taky sme volali na Českej rozhlas, páč koncesionářský poplatky platila a tam nám řekli, že za veřejnou produkci umělcům taky platěj a ty zmrdi to vlastně vybíraj dvakrát a ať se s nima soudíme ...
Další možnost je, to udělat jako neveřejný místo - nehtovej klub, se vstupem jenom pro členy, pak se nejedná o veřejnou produkci ...

Dopadlo to tak, že šlo rádio do hajzlu a byl klid ...

mam za to, že Tě musej chytnout při produkci a tak se mi příběh vo televizi bez kabelu nezdá ...


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
31.07.2012 17:38:35
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Loser psal:

trochu mi to nedalo, tak jsem vomrk vo co jako gou:
Intergram = Nezavisla spolecnost vykonnych umelcu a vyrobcu zvukovych a zvukove obrazovych zaznamu
zde je formular, kde se muzete prihlasit se svym "umeleckym" dilem
http://www.form-intergram.cz/Umelci_2_F … Frame=true
nebo tento
http://www.form-intergram.cz/Umelci_2_F … Frame=true
Tak nejak to vypada, ze se tam muze se svym dilem prihlasit kazdej (mozna ale musi bejt nekde registrovanej jako umelec). Dulezite ale je, ze to neni jen pro umelce, ale taky pro vyrobce zvuku a videa (takze dejme tomu i zvukare a kameramany a podobny mrdky)
Napada me vytvorit si nejakej klip, hodit ho na youtube, prihlasit k temto sracum, jako umelec a zaroven i tvurce celeho klipu a nechat si za to platit (dejme tomu usporadat v kulturaku diskosku s projekci klipu z youtube a hrat jen tu svoji vec - tim bych dosahl verejne reprodukce). Ted jde jen o to, zda castka, kterou bych jim musel zaplatit nebude vetsi, nez kterou zaplati oni mne idontknow

tohle je taky moc chutne poctenicko
http://www.intergram.cz/cs/kontrolori/

pokud ma nekdo tedy zajem prostudovat si, na co vlastne maji narok, doporucuju si prozkoumat autorsky zakonik.

Prave me napadl zpusob, jak si slusne namastit kapsu na nebohych lidech a jeste vypomoci podnikavym kamaradum.
Jen bych se pak asi stydel vylezt na ulici bad

Jak psal Xjelen zvukaři maj OAZA.
Zajímavej je taky GESTOR - ty zastupují výtvarníky při opětovném prodeji jejich díla. Tzn., že pokaždý, když nějaký umělecký dílo (originál) změní majitele, tak platí autorský poplatky.surprised

Průser je tím, že oni tě do toho svazu musí přijmout a to nestačí vyplnit jen papír, ale musí ti ho schválit. smile2

A jak psal Houska... Nejlepší je mít "soukromý klub" tam to není veřejná produkce.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
31.07.2012 21:49:35
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

pozor! ten soukromej klub nic neřeší, my platíme za každou televizi a každý rádio, nedejbože dvd přehrávač na každým pokoji a tam taky není v podstatě veřejná produkce headshake stejně tak je nevyprovodíš s tím, že máš smlouvu s tím druhým, protože oba dva jsou nezávislý na sobě, takže jak jsem psal vejš, platíš všem samostatně. Už pět let bojuje asociace hotelů a restaurací aby se platilo jednomu a oni by se podělili mezi sebou headshake a ten mobilní telefon je taky neprůchodnej, protože v něm máš přijímač, takže se to považuje za rádio, stejně jako v současnejch DVBT televizích je rádio.
hoši bojovali jsme jako lvi skoro rok a půl a dopadlo to tak, že platíme jak mourovatý. Můžu při nejbližším setkání udělat přednášku bigsmile


Strýcfajtr !!!
Lachtan (Člen)
31.07.2012 22:19:50
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

nevim jak by se tvářily kdybys měl na okně nějakou nesmyslnou pracovní dobu např. 23.59-00.00, lidi tam chodily pořád stejně a kontrole bys řek že neni otevřeno, salooon neni přístupnej veřejnosti, tudíž nedochází k veřejné produkci. anebo se na celý rádio vyser...


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
barynek (Člen)
31.07.2012 22:58:54
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

XJelen psal:

pozor! ten soukromej klub nic neřeší, my platíme za každou televizi a každý rádio, nedejbože dvd přehrávač na každým pokoji a tam taky není v podstatě veřejná produkce headshake stejně tak je nevyprovodíš s tím, že máš smlouvu s tím druhým, protože oba dva jsou nezávislý na sobě, takže jak jsem psal vejš, platíš všem samostatně. Už pět let bojuje asociace hotelů a restaurací aby se platilo jednomu a oni by se podělili mezi sebou headshake a ten mobilní telefon je taky neprůchodnej, protože v něm máš přijímač, takže se to považuje za rádio, stejně jako v současnejch DVBT televizích je rádio.
hoši bojovali jsme jako lvi skoro rok a půl a dopadlo to tak, že platíme jak mourovatý. Můžu při nejbližším setkání udělat přednášku bigsmile

na to je jediná rada - spartánské vybavení - žádný TV, rádia ani podobný pussyviny. Na dovče máš odpočívat a ne čumět na bednubigsmile

ale chápu, že takováhle věc maximálně nasere...


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
31.07.2012 23:37:00
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Chápu všechno..ale jako tak když sedí baba v práci celej den a jsou tam ženský, tak je přecijen trapný tam mít ouplný ticho,že..ikdyž oni u toho nablekotaj asi dost..evilbigsmile

Nic no..zaplatíme, počkáme a on nějakej chytrej českej človíček za chvíli najde způsob jak to obesrat..coolbigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
31.07.2012 23:40:31
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

...nahraj vlastní demáč, nebo tam pověs na skobu zrovna sladký dřevo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
01.08.2012 00:31:39
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun psal:

Nic no..zaplatíme, počkáme a on nějakej chytrej českej človíček za chvíli najde způsob jak to obesrat..coolbigsmile

Já myslím, že ti co se o to snažili, tak dneska buď platí, nebo sedí.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
01.08.2012 09:04:16
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Ty wole to je neskutecny pocteni surprised, za chvillu bude poplatek za vzduch bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Myšák (Člen)
01.08.2012 09:16:28
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Ondráš psal:
Meloun psal:

Nic no..zaplatíme, počkáme a on nějakej chytrej českej človíček za chvíli najde způsob jak to obesrat..coolbigsmile

Já myslím, že ti co se o to snažili, tak dneska buď platí, nebo sedí.smile1

A nejen ti... idontknowsick

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/po … ?id=752983


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Pajk (Člen)
01.08.2012 22:07:43
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun psal:

Chápu všechno..ale jako tak když sedí baba v práci celej den a jsou tam ženský, tak je přecijen trapný tam mít ouplný ticho,že..ikdyž oni u toho nablekotaj asi dost..evilbigsmile

Nic no..zaplatíme, počkáme a on nějakej chytrej českej človíček za chvíli najde způsob jak to obesrat..coolbigsmile

No, vole s tebou to nevyhrajem pussy. Pokud zaplatíš Integramu, za moment tam máš Osu, Oazu a já nevim koho ještě. Za určitou dobu se určitě vozvou i kotelníci co jim tam topí a další, voleidontknow. Budeš z toho na nervy a mlátit hlavou do zdí jakej si kokot, žes to včas nevyřešil. Měl jsem s tim osobní zkušenostfuck.
Teď je tady měla kámoška. Měla ten samej případ jako tvoje děvkabigsmile, pardon, tak jí pozdravujsmile1. Pokud jí sepsali pouze smlouvu a né protokol o již veřejně používaným zvukovým zařízení a ještě k tomu se zpětnou platnostíidontknow která navíc vůbec datumem neodpovídá počátku provozu. Je třeba fofrem písemně od smlouvy odstoupit, uritě byla sepsána v tísnibigsmile, radiopřijímač na provozovně byl dva tři dny před jejich návštěvou a počátek smlouvy neodpovídá tudíž skutečnosti a nadále se již používat nebude. Je to tvoje právo. Jinak pokud se nepletu počátek provozu zažízení nejsi povinnen nahlásit první den, ale až do 8 dnů. Počítej samozřejmě, že budou namátkový kontroly u ktrerých si nech sepsat zápis, že veřejná produkce neprobíhá. A pokud chceš mermomocí pro klientky muziku s menším rizikem? Nakup MP4, či rádijka za pár kaček a rozdej s tím, že jsou jejich a každýho cizího vyhoďgoodbigsmile Jinak plať a plaťfuck

Meloun (Člen)
01.08.2012 22:17:01
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Nic se ještě nepodepisovalo..smlouva přišla mejlem a my si jako máme vytisknout 4x a podepsat a odeslat a blablasick
Tak já kurva nevim, asi ten krám fakt vyhodim do prdelesick


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
01.08.2012 22:19:07
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Jak můžes vee v kadeřáku vyhodit cizí babu, co tam přijde a dřepne si..mezitím, co si nechává zákaznice dělat drápy, tak ona mezitím vytájhne bloček a zapíše si co a jak..??surprised
Zmrdikurvadopíčibychsenatovysralnavšechnouž!fucksick


PURE NAKED BIKE!
Pajk (Člen)
01.08.2012 23:04:21
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun psal:

Nic se ještě nepodepisovalo..smlouva přišla mejlem a my si jako máme vytisknout 4x a podepsat a odeslat a blablasick
Tak já kurva nevim, asi ten krám fakt vyhodim do prdelesick

Pokud nejni žádnej zápis o provozu zařízení a podepsaná smlouva, tak co řešíš? Řekniže rádio neprovozuješ a nazdar

Meloun (Člen)
01.08.2012 23:28:28
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Dyk ho tam ta slepice viděla zapnutý..surprised..viz odkaz výše o právech těhle sráčů od Losera..


PURE NAKED BIKE!
Pajk (Člen)
02.08.2012 00:11:08
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun psal:

Dyk ho tam ta slepice viděla zapnutý..surprised..viz odkaz výše o právech těhle sráčů od Losera..

A co jako, že viděla idontknow? Ty vole nebuď posera, není zápis, že provozovala veřejnou produkci, smlouva taky není podepsaná idontknow. Meloune nechápu help Ty chceš platit tu jednu posranou písničku co možná slyšela do konce života ? Vole vždyť tabigsmile jistě nepozná rádio vod čistě magneťáku, nebo pouze samotnýho cd přehrávače bez rádia. Neblbni, tím autorem toho co tam slyšela si mohl bejt klidně ty když jsem tě točil zkropenýho na srazugoodbigsmile a za to chceš platit ? Já tě nechápuidontknow. Jedině, že bys chtěl legálně vyhrávat veřejnosti a platit všem co někoho zastupujou, pak je to v pořádku a připrav si nemalej peníz. V opačním případě udělej jak jsem psal a pokud budeš měkej, tak zaplatíš maximálně od začátku roku do tý doby jak přišla, tak to měla i ta kámoška. Pokud jsi tvrdej motorkářbigsmile, tak ani groš, ale nadále bez produkce.

Loser (Administrator)
02.08.2012 09:21:59
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Rek bych, ze Pajk ma pravdu, kamaryde. Ma to snad nekde nafoceny nebo jinak prokazatelne zdokumentovany, ze tam ma mlada radio a pousti ho? Je to slovo proti slovu a pokud oni po tobe chcou prachy at ti to dokazou.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
02.08.2012 10:21:29
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Hlavně si ji při dalším jednání nepobrukujbigsmile
Po mně to chtěli 19let co jsem měl taxíky za každý auto, dispečink a bůhví co, předtím jsem měl hospodu s rádiem, televizí a přehrávačem a to měly být žněbigsmile

Shrnu:
Za 23 let ze mne nedostali korunu, ovšem pokusů byly desítky, normálně jsem je vyhazoval že dokud nepřijdou s policajtem nemaj u mne co dělat..
Nepřišli nikdy, jen vyhrožovalipussy


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
02.08.2012 10:23:36
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Pajk, Zbyňďa - taky sem kopal kolem sebe, aj právníci byli (a ne zrovínka levní, ale řekli na rovinu dopředu, že to podle všeho bude marnej boj), dělejte jak myslíte, sečtou vám to pak najednou a budete rádi za splátkovej kalendář (i když asi z jednoho rádia to nebude taková rána).
ale každej si to asi musí zkusit sám (tím nemyslím kámoše mýho bráchy co to slyšel od svý starý) evil
přeju hodně pevnejch nervů, hoši vy se tu perete vo pár stovek, já kopal kvůli půl stu tyček - ročně, a na rovinu každej malej je pro ně snadná kořist, tyhle kurvy na práci nic jinýho nemaj headshake


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
02.08.2012 12:10:01
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

XJelen psal:

Pajk, Zbyňďa - taky sem kopal kolem sebe, aj právníci byli (a ne zrovínka levní, ale řekli na rovinu dopředu, že to podle všeho bude marnej boj), dělejte jak myslíte, sečtou vám to pak najednou a budete rádi za splátkovej kalendář (i když asi z jednoho rádia to nebude taková rána).
ale každej si to asi musí zkusit sám (tím nemyslím kámoše mýho bráchy co to slyšel od svý starý) evil
přeju hodně pevnejch nervů, hoši vy se tu perete vo pár stovek, já kopal kvůli půl stu tyček - ročně, a na rovinu každej malej je pro ně snadná kořist, tyhle kurvy na práci nic jinýho nemaj headshake

...jasně, každej je king dokud to necejtí na vlastní kůži, není to s nima žádná prdel bad


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pajk (Člen)
02.08.2012 12:15:48
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

XJelen psal:

Pajk, Zbyňďa - taky sem kopal kolem sebe, aj právníci byli (a ne zrovínka levní, ale řekli na rovinu dopředu, že to podle všeho bude marnej boj), dělejte jak myslíte, sečtou vám to pak najednou a budete rádi za splátkovej kalendář (i když asi z jednoho rádia to nebude taková rána).
ale každej si to asi musí zkusit sám (tím nemyslím kámoše mýho bráchy co to slyšel od svý starý) evil
přeju hodně pevnejch nervů, hoši vy se tu perete vo pár stovek, já kopal kvůli půl stu tyček - ročně, a na rovinu každej malej je pro ně snadná kořist, tyhle kurvy na práci nic jinýho nemaj headshake

wogo, nestras ho, ty jsi uplne jinej pripad. Prave tebe si nemohi dovolit pustit, ale i přeci máš možnost smlouvu upravit či ukončit. On žádnou smlouvu nemá a pokud se rozhodne radio nemít, nevidím jedinej důvod proč by měl smlouvu uzavírat. mimochodem jde uzavřít smlouva třeba pouze na určitý dny v týdnu.

WenzelB6 (Člen)
02.08.2012 21:22:37
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

ani jeden den v týdnufuck
postavit před kadeřák Maraudera http://www.youtube.com/watch?v=DHZAUnQeIVo
cool

Kelly01 (Člen)
02.08.2012 21:24:25
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Je něco jinýho hotel a něco jinýho kadeřnictvíidontknow


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
07.05.2014 15:52:29
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

No tak zde mame mozna maly posun k lepsimu.

http://ekonomika.idnes.cz/ustavni-soud- … nomika_neh

Jelenovi na ty hajzliky asi taky lidi nechodej kvuli poslechu hudby, ne? Se ted asi trosku zahltej soudy podobnejma sporama good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
07.05.2014 16:22:37
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

No..na hajzlu je to hlavně proto,aby ta hudba "kryla" nevhodné zvuky sedícího..zvláště pak ve fázi počátečních schůzek s dámou je to víc než dobrý pomocník..goodbigsmile
Ale to znám tak z doslechu..dneska už se všichni předháníme v čele s Hrošikem u televize..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
07.05.2014 16:24:22
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

Meloun psal:

No..na hajzlu je to hlavně proto,aby ta hudba "kryla" nevhodné zvuky sedícího..zvláště pak ve fázi počátečních schůzek s dámou je to víc než dobrý pomocník..goodbigsmile
Ale to znám tak z doslechu..dneska už se všichni předháníme v čele s Hrošikem u televize..bigsmile

a mas zaplacenej koncesionarskej poplatek? bigsmilebigsmilebigsmile

Jinak u nas teda jednoznacne vede ta mala bestie. To jsou kolikrat takovy rachy, ze by se za to nemusel stydet ani dospelej chlap bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
07.05.2014 16:28:26
Offline

Re: Dotaz asi pro podnikatele/advokáty..

jojo..maj takovej čoproidní styl..bigsmile


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr