Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Karburátory (je nutný seřízení po nasazení laďáku?)

Lerko_BaNďour (Nový člen)
16.08.2012 17:48:36
Offline

Karburátory (je nutný seřízení po nasazení laďáku?)

Hoj chtěl bych se zeptat jestli je opravdu tak nutné seřízení karburátorů když tam prdnu laďák, karbce jsem nechával dělat asi před rokem. Popřípadě nevíte o nějakém servise nebo nějakém chlápkoj co to dělá? Nejlepší v Pardubickém kraji. v Hondě v Janově ale nechci tam jsem to nechával minule a řekli si o cca 3,3k bad což se mi zdá dost

Editoval osiris (16.08.2012 18:16:00)


Kdo nepadá, nezrychluje :-D
kojaksro (Člen)
16.08.2012 17:59:42
Offline

Re: Karburátory (je nutný seřízení po nasazení laďáku?)

....dej ho tam a vyzkoušej. Když to nebude to správný tak stačí přdat nebo ubrat na směsi. Celý karby se dělat nemusí. Každopádně, co dáváe laďáky na 650, tak je to většinou ready, max. menší propad v nižších točkách, ale zkus to a pak teprvá řešit směs.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Lerko_BaNďour (Nový člen)
16.08.2012 18:09:23
Offline

Re: Karburátory (je nutný seřízení po nasazení laďáku?)

kojaksro psal:

....dej ho tam a vyzkoušej. Když to nebude to správný tak stačí přdat nebo ubrat na směsi. Celý karby se dělat nemusí. Každopádně, co dáváe laďáky na 650, tak je to většinou ready, max. menší propad v nižších točkách, ale zkus to a pak teprvá řešit směs.

Dík, dávám ho tam protože ho mám poškrábanej jako prase sice by to slo asi rozleštit ale nvm a dát 3k za origo od někoho na inzerci to už si rači 2k připlatím za creptusa :D


Kdo nepadá, nezrychluje :-D
gerrik (Člen)
16.08.2012 19:21:54
Offline

Re: Karburátory (je nutný seřízení po nasazení laďáku?)

jak říká Kojak, dej ho tam a uvidíš. Já jsem ho tam dal, a v poho, takže žádný seřizování good

Lerko_BaNďour (Nový člen)
19.08.2012 13:26:58
Offline

Re: Karburátory (je nutný seřízení po nasazení laďáku?)

gerrik psal:

jak říká Kojak, dej ho tam a uvidíš. Já jsem ho tam dal, a v poho, takže žádný seřizování good

ok dík


Kdo nepadá, nezrychluje :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr