Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Někteří jí znáte..

Kukii (Člen)
04.09.2012 08:08:54
Offline

Re: Někteří jí znáte..

bigsmilebigsmilebigsmile začínám se bavit...


Život je boj-mašina je nej!!!
XJelen (Člen)
04.09.2012 09:05:58
Offline

Re: Někteří jí znáte..

olalá! bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Drakoxxl (Člen)
04.09.2012 09:06:19
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Hele Kiksi, aspoň to tu trochu obveselíš, když už nic jiného.evil
Dominika a Gapa maj můj obdiv, že se ani jeden nebojí. good, bo můj mladej by to asi zvládl asi jen v googluearthu bigsmile, i když třeba mě jednou překvapí redface


Lepší někdy, než nikdy.
Fresh Man (Člen)
04.09.2012 10:48:29
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Vlacek goodhelpgood uz sem byl stastnej ... uz sem si myslel ze sem zapomelhelphelphelp
Masinka redfaceredfaceredface


Bandit pičo
Petr J. (Člen)
04.09.2012 13:04:23
Offline

Re: Někteří jí znáte..

bigsmilebigsmilebigsmile

vorel (Člen)
04.09.2012 15:54:02
Offline

Re: Někteří jí znáte..

ó bože všemohoucí, čím jsme si zasloužili zjevení jediného všehomíra vyvolenéhosurprisedsurprisedsurprised


řikám si hurikán
hlemejzd999 (Člen)
04.09.2012 16:04:15
Offline

Re: Někteří jí znáte..

vorel psal:

ó bože všemohoucí, čím jsme si zasloužili zjevení jediného všehomíra vyvolenéhosurprisedsurprisedsurprised

to je trest boží pussy , za to , že se nemodlíte bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Inženýrek (Člen)
04.09.2012 17:57:50
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Drakoxxl psal:

Hele Kiksi, aspoň to tu trochu obveselíš, když už nic jiného.evil
Dominika a Gapa maj můj obdiv, že se ani jeden nebojí. good, bo můj mladej by to asi zvládl asi jen v googluearthu bigsmile, i když třeba mě jednou překvapí redface

Draku, me prekvapuje neustale. Zadny strachy, urcite jednou v tomhle prekvapi i Tebeevil


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Fresh Man (Člen)
04.09.2012 19:23:15
Offline

Re: Někteří jí znáte..

vorel psal:

ó bože všemohoucí, čím jsme si zasloužili zjevení jediného všehomíra vyvolenéhosurprisedsurprisedsurprised

dostals emajl ?


Bandit pičo
vorel (Člen)
04.09.2012 20:01:31
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Ne, ale už sem něco zabukoval u krejcire


řikám si hurikán
CSholka (Člen)
04.09.2012 20:28:18
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Teda, jsem čekala nějakou větší akci. idontknow headshake No nic.

Jinak kdyby chtěl někdo vidět, jak se veřejně znemožňuju naživo, tak prý budu něco povídat na téhle akci (v sobotu 29.9.): http://www.motoroute.cz/clanek/168-7-se … -2012.aspx
Bych si třeba mohla osobně popovídat s jedním nejmenovaným člověkem o tom, jak jsem si vůbec mohla dovolit někam jet a nedejbože se o tom někde zmínit. bigsmile Jo a buď vklidu, to fakt nebyl cestopis, ten k tvé smůle teprv vyjde a to tištěně.

Filous (Člen)
05.09.2012 18:16:12
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Hicks psal:
Pigi psal:

Tak aby si to tu nepřečet a nezabydlel se u nás na fóru bigsmilebigsmilefuckfuckfuck

Vazeni uzivatele Bandit fora.

uplne nejdriv vam musim vyjadrit uprimnou soustrast, ze mate, hned po KTMistech druhy nejmensi pindoury siroko daleko. Ja chapu, jaky musi byt opruz mit na vasich srazech v ruce porad lupu, kdyz jste vybaveni jak jste vybaveni a zadny poradny baby vas pochopitelne nechtej. Proc taky, kdybyste to alespon dohnali poradnou motorkou :P

hned potom je mi lito, ze Petr J, alias Vjetrnik, utekl z naseho fora (kde mel cca 5 tisic prispevku) k vam. Hned po tech pindourech to je neco jako Nagasaki. Je to objektivne jeste vetsi mental, nez ja.

---

co se tyce k nasi cestujici hvezdicce -- pokud mate potize s chapanim psanyho textu, tak na nase advanced (pokrocile :)) forum radsi nechodte.... chapu, ze maly kluci radi stalkujou velky kluky, ale tentokrat -- nebo zase -- strilite dost mimo.

Muj majestat se v prvni rade vyjadroval  -- a reagoval -- na nektere nase mistni jedince, kteri se myslim misto cteni toho -- uprimne dost zavadejiciho cestopisu -- trochu moc divali do dame vystrihu.

Dobry usudek a co nejmene zadrenych mororu preje original Hix z GS fora <3

...napsal porouchanej megakokot, co nežere maso a koketuje s islámembigsmile ...jen to málo, co sme si vo tobje přečetli na GS fóru nám myslim celkem stačí na to, aby sme si uďáli přectavu co si za čůro, kerý nigde nigdo nechcecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
05.09.2012 18:20:59
Offline

Re: Někteří jí znáte..

marja pano co tohle je za debhylabigsmilebigsmilebigsmile

...a teď pravdu kdo to je?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2012 19:09:38
Offline

Re: Někteří jí znáte..

takovejch blbců už tu bylo..žádnej to tu dlouho nevydrželbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
05.09.2012 19:18:33
Offline

Re: Někteří jí znáte..

K.a.s.y.m. psal:

takovejch blbců už tu bylo..žádnej to tu dlouho nevydrželbigsmilebigsmilebigsmile

náhodou...mě to tu baví bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
05.09.2012 19:25:56
Offline

Re: Někteří jí znáte..

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

takovejch blbců už tu bylo..žádnej to tu dlouho nevydrželbigsmilebigsmilebigsmile

náhodou...mě to tu baví bigsmile

...to je vůlbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
05.09.2012 20:59:32
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Filous psal:
Hicks psal:
Pigi psal:

Tak aby si to tu nepřečet a nezabydlel se u nás na fóru bigsmilebigsmilefuckfuckfuck

Vazeni uzivatele Bandit fora.

uplne nejdriv vam musim vyjadrit uprimnou soustrast, ze mate, hned po KTMistech druhy nejmensi pindoury siroko daleko. Ja chapu, jaky musi byt opruz mit na vasich srazech v ruce porad lupu, kdyz jste vybaveni jak jste vybaveni a zadny poradny baby vas pochopitelne nechtej. Proc taky, kdybyste to alespon dohnali poradnou motorkou :P

hned potom je mi lito, ze Petr J, alias Vjetrnik, utekl z naseho fora (kde mel cca 5 tisic prispevku) k vam. Hned po tech pindourech to je neco jako Nagasaki. Je to objektivne jeste vetsi mental, nez ja.

---

co se tyce k nasi cestujici hvezdicce -- pokud mate potize s chapanim psanyho textu, tak na nase advanced (pokrocile :)) forum radsi nechodte.... chapu, ze maly kluci radi stalkujou velky kluky, ale tentokrat -- nebo zase -- strilite dost mimo.

Muj majestat se v prvni rade vyjadroval  -- a reagoval -- na nektere nase mistni jedince, kteri se myslim misto cteni toho -- uprimne dost zavadejiciho cestopisu -- trochu moc divali do dame vystrihu.

Dobry usudek a co nejmene zadrenych mororu preje original Hix z GS fora <3

...napsal porouchanej megakokot, co nežere maso

Tohle mě stačí,víc nepotřebuju vědět a hnedka vím,kerou škatulku si mám na dotyčnýho votevřít,protože to není normálníbigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
05.09.2012 22:24:12
Offline

Re: Někteří jí znáte..

... sem jen nakoukl, neznám podrobnosti, ale kam zmizela ta pussy
... idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Rendy (Člen)
05.09.2012 23:04:58
Offline

Re: Někteří jí znáte..

... asi někde v pussyidontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
svatej (Člen)
06.09.2012 07:45:54
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Hicks: jen pro info, Vjetrník byl dřív tady na SB page, než u vás,jantare.bigsmilebigsmile
Jo a zastav se někdy na srazu, sme veselá parta.cool

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/24_200611252203_img_7576.jpg



evil


Amen. . .
Petr J. (Člen)
06.09.2012 16:14:20
Offline

Re: Někteří jí znáte..

svatej psal:

Hicks: jen pro info, Vjetrník byl dřív tady na SB page, než u vás,jantare.

...pravda, pravda Václave....Hix jezdil ještě na tříkolce, když Vjetrník jezdil s ostatními Bandiťáky v Brně na okruhu...bigsmilebigsmile

SuJazuwaki (Člen)
29.07.2014 08:11:51
Offline

Re: Někteří jí znáte..


SuJazuwaki
Drakoxxl (Člen)
29.07.2014 11:23:05
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Tak to šťastnou cestu good


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
29.07.2014 12:19:39
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Šťastnou cestu good

...jako otec bych byl ale zelený bigsmilebigsmile, Gapo taky vydrž goodbigsmile

VikecB12 (Člen)
29.07.2014 12:44:40
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Šťastnou cestu a smekámgoodwine


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ton@l (Člen)
29.07.2014 13:12:18
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Přeju potkat jen lidi dobre vule, jinakgood


Vzdy muze byt hur :-)
vorel (Člen)
29.07.2014 14:38:01
Offline

Re: Někteří jí znáte..

jak to má vymyšlený, dyk ta jamaha má nádrž 6l, na fotkách žádný kanistryidontknow


řikám si hurikán
osiris (Člen)
29.07.2014 15:01:04
Offline

Re: Někteří jí znáte..

vorel psal:

jak to má vymyšlený, dyk ta jamaha má nádrž 6l, na fotkách žádný kanistryidontknow

...kanďák má hele ...a na ty "lytry" s tím ale ujede stejně jako ty smile1

http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/8/8689/8689401_492b7e055f558c60192814ac7932935e/images/CIMG4117.jpg?ver=2

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
29.07.2014 16:09:02
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Nekde jsem cetl ze ma nadrz zvetsenou na asi 11-12 litru ma na ni napis kdo to delal, ale hlavne pri spotrebe tohohle prcka to ma dojezd vic nez velkej?
Kanystry ma zezadu na kufrech.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
29.07.2014 16:19:06
Offline

Re: Někteří jí znáte..

osiris psal:
vorel psal:

jak to má vymyšlený, dyk ta jamaha má nádrž 6l, na fotkách žádný kanistryidontknow

...kanďák má hele ...a na ty "lytry" s tím ale ujede stejně jako ty smile1
http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/8/868 … .jpg?ver=2

já mam vogo 33 náhodou, jako

ale jinak se proti ní cejtim jako sráč surprised


řikám si hurikán
Filous (Člen)
29.07.2014 18:17:13
Offline

Re: Někteří jí znáte..

vorel psal:
osiris psal:
vorel psal:

jak to má vymyšlený, dyk ta jamaha má nádrž 6l, na fotkách žádný kanistryidontknow

...kanďák má hele ...a na ty "lytry" s tím ale ujede stejně jako ty smile1
http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/8/868 … .jpg?ver=2

já mam vogo 33 náhodou, jako

ale jinak se proti ní cejtim jako sráč surprised

...buť f klidu Vorele, to mi fšichnismile1


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
29.07.2014 18:38:09
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Znám taky jednu takovou dobrodružku..ale ta chodí pěšky..do takovejch prdelí, jako je Bandladéš, Laos, Peru atd atd..všude sama a chrápe kde se dá, v džungli..žere co najde..noo cvok..ale je docela šeredná, takže ji nějaký to znásilnění asi nehrozíbigsmile Jinak takový lidi nechápu..jak ty dvě slepice v tom Afgánistánu..rozumu nemaje..kdyby seděli doma na prdeli, tak jsou v klidu..idontknow
Já osobně jsem nasranej, když musim jet dál než někam za město, natož po nějakejch prdelích plných čmoudů..sickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Kožak (Člen)
29.07.2014 18:46:41
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Meloun psal:

Znám taky jednu takovou dobrodružku..ale ta chodí pěšky..do takovejch prdelí, jako je Bandladéš, Laos, Peru atd atd..všude sama a chrápe kde se dá, v džungli..žere co najde..noo cvok..ale je docela šeredná, takže ji nějaký to znásilnění asi nehrozíbigsmile Jinak takový lidi nechápu..jak ty dvě slepice v tom Afgánistánu..rozumu nemaje..kdyby seděli doma na prdeli, tak jsou v klidu..idontknow
Já osobně jsem nasranej, když musim jet dál než někam za město, natož po nějakejch prdelích plných čmoudů..sickbigsmile

idontknowsem nasranej permanentně...ani nemusim nikam jetbigsmile


MRDAT!!!
gore (Člen)
29.07.2014 19:30:00
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Filous psal:
vorel psal:
osiris psal:


...kanďák má hele ...a na ty "lytry" s tím ale ujede stejně jako ty smile1
http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/8/868 … .jpg?ver=2

já mam vogo 33 náhodou, jako

ale jinak se proti ní cejtim jako sráč surprised

...buť f klidu Vorele, to mi fšichnismile1

..já teda určitě necoolbad ta holčina je fcelku vymletá páč tagle se to neděláidontknow teda jestli to celý nejni divadlo čemuž bych se taky vůbec nedivilbigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Banditatom (Člen)
29.07.2014 19:51:52
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Kožak psal:
Meloun psal:

Znám taky jednu takovou dobrodružku..ale ta chodí pěšky..do takovejch prdelí, jako je Bandladéš, Laos, Peru atd atd..všude sama a chrápe kde se dá, v džungli..žere co najde..noo cvok..ale je docela šeredná, takže ji nějaký to znásilnění asi nehrozíbigsmile Jinak takový lidi nechápu..jak ty dvě slepice v tom Afgánistánu..rozumu nemaje..kdyby seděli doma na prdeli, tak jsou v klidu..idontknow
Já osobně jsem nasranej, když musim jet dál než někam za město, natož po nějakejch prdelích plných čmoudů..sickbigsmile

idontknowsem nasranej permanentně...ani nemusim nikam jetbigsmile

RAno vstanu, jsem nasranej , dojdu do arbeitu naseru se jeste vic!!! V praci me serou vsichni!!! Pri odchodu se naseru jeste vic pac vola dalsi zakaznik!!! Pri prichodu domu nasirani obcas opadne...vecer sem nasranej, ze zas rano mu bude rvat ta sfine budici....jooo  sem taky nervni furtsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
29.07.2014 20:13:26
Offline

Re: Někteří jí znáte..

No projec evropu gde máš fsude servis a fsude benzínku nejni problém.. Ale kazachstán to uz je fajne.. Tam bych jel ale ten zbytek seznamu mi tolik nebere..
Ale nějakej sponzor na náš další vejlet by se taky hodil.. Asi taky napišme nějakej humornej záznam..  a pak by ste nám mohli pridat asponbigsmile na pivo a gumygood z kanady az do argentynygood jesi mi Teda Drako půjčí vejfukbigsmile


Bandit pičo
yebat (Člen)
29.07.2014 20:25:50
Offline

Re: Někteří jí znáte..

až jí v tom Kazachstánu vojede Borat párkrát doprdele nasucho, tak jí to přejde... bigsmile

Fresh Man (Člen)
29.07.2014 20:42:57
Offline

Re: Někteří jí znáte..

yebat psal:

až jí v tom Kazachstánu vojede Borat párkrát doprdele nasucho, tak jí to přejde... bigsmile

Doprdelenasucho se píše dohromady že jo Fijategood
mysim že tendle vejlet uz trochu příprav potřeba esi teda nepojede s gazikem za prdelkou. Coš by byla škoda :(


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
29.07.2014 21:28:19
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Fresh Man psal:

No projec evropu gde máš fsude servis a fsude benzínku nejni problém.. Ale kazachstán to uz je fajne.. Tam bych jel ale ten zbytek seznamu mi tolik nebere..
Ale nějakej sponzor na náš další vejlet by se taky hodil.. Asi taky napišme nějakej humornej záznam..  a pak by ste nám mohli pridat asponbigsmile na pivo a gumygood z kanady az do argentynygood jesi mi Teda Drako půjčí vejfukbigsmile

no jo jenže my už holt žijeme v jiný době než tahle holčina a lidi v jejim věku to prostě takhle řeší bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
29.07.2014 21:38:31
Offline

Re: Někteří jí znáte..

K.a.s.y.m. psal:
Fresh Man psal:

No projec evropu gde máš fsude servis a fsude benzínku nejni problém.. Ale kazachstán to uz je fajne.. Tam bych jel ale ten zbytek seznamu mi tolik nebere..
Ale nějakej sponzor na náš další vejlet by se taky hodil.. Asi taky napišme nějakej humornej záznam..  a pak by ste nám mohli pridat asponbigsmile na pivo a gumygood z kanady az do argentynygood jesi mi Teda Drako půjčí vejfukbigsmile

no jo jenže my už holt žijeme v jiný době než tahle holčina a lidi v jejim věku to prostě takhle řeší bigsmile

No stačí se podívat zdálky na glóbus a je ti jasný že budeš vic neš jedny ponoškysmile1 a to i dyby mi bylo 13good


Bandit pičo
Libor nx (Člen)
29.07.2014 22:47:26
Offline

Re: Někteří jí znáte..

yebat psal:

až jí v tom Kazachstánu vojede Borat párkrát doprdele nasucho, tak jí to přejde... bigsmile

třeba proto tam jede...bigsmile

Filous (Člen)
29.07.2014 23:01:40
Offline

Re: Někteří jí znáte..

...nezlobte se na mě, ale uberte pánové...nebo máte problém uznat to, že ta holčina má ve svym vjeku víc vodvahy??? ...a navíc je to dcera chlapa, kerýho třeba já pořád beru jako "jednoho z nás"...každopádně si "ta holka" zaslouží úctu a vobdif a né takový kecyidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
29.07.2014 23:31:18
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Filous psal:

...nezlobte se na mě, ale uberte pánové...nebo máte problém uznat to, že ta holčina má ve svym vjeku víc vodvahy??? ...a navíc je to dcera chlapa, kerýho třeba já pořád beru jako "jednoho z nás"...každopádně si "ta holka" zaslouží úctu a vobdif a né takový kecyidontknow

Ale tak zas..někdo má vodvahu takhle cestovat..někdo skákat padákem, někdo chovat černý ruský teriéry, někdo vychlatat flašku tvrdýho před večerkou, jinej zase vleze do ringu  s Harim..bigsmile
Ale nikdy v to nesmí bejt strach..ty lidi to prostě chtěj a maj rádi a nic extra jim na tom nepřinde..Tak jsem to myslel..good
Já se budu raděj držet karet, retek a píva..na což taky nemusí mít každej odvahu..třeba takovej Marek Eben si myslim by to nedal..surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
tomasNJ (Člen)
29.07.2014 23:36:57
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Filous psal:

...nezlobte se na mě, ale uberte pánové...nebo máte problém uznat to, že ta holčina má ve svym vjeku víc vodvahy??? ...a navíc je to dcera chlapa, kerýho třeba já pořád beru jako "jednoho z nás"...každopádně si "ta holka" zaslouží úctu a vobdif a né takový kecyidontknow

přesně... ste kokoti  goodgoodgood


peníze si každý sežene tak jak umí...

šíma taky jezdí za prachy sponzorů...



napíše o tom knihu (psát umí velmi dobře) a pojede určitě turné s nějakým tím pokecem...
a teda podle mě jede do kyrgystánugood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
30.07.2014 00:22:08
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Peníze jí jenom závidím :) ale přejugood jen ať jede. good mně by to samotnýho nebavilo
idontknow


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
30.07.2014 06:33:11
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Holcina je fakt dobra uz jen sehnat prachy timhle zpusobem bych nedokazal. A tech zazitku co bude mit... To uz ji nikdo nikdy nesebere.. Co vim tak takhle jezdi celou dobu uz i na skutru co jsem s ni tenkrat mluvil v Čeladny na srazu.
Drzim ji palce at ji cesta dobre dopadne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
30.07.2014 07:27:24
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Fresh Man psal:

No projec evropu gde máš fsude servis a fsude benzínku nejni problém.. Ale kazachstán to uz je fajne.. Tam bych jel ale ten zbytek seznamu mi tolik nebere..
Ale nějakej sponzor na náš další vejlet by se taky hodil.. Asi taky napišme nějakej humornej záznam..  a pak by ste nám mohli pridat asponbigsmile na pivo a gumygood z kanady az do argentynygood jesi mi Teda Drako půjčí vejfukbigsmile

Myslíš gumy jako šprcky bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Frodo89 (Člen)
30.07.2014 07:30:39
Offline

Re: Někteří jí znáte..

vorel psal:

jak to má vymyšlený, dyk ta jamaha má nádrž 6l, na fotkách žádný kanistryidontknow

Malej detajl... Ta Yahama v jeji podání má 9l.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
hlemejzd999 (Člen)
30.07.2014 07:40:00
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Frodo89 psal:
vorel psal:

jak to má vymyšlený, dyk ta jamaha má nádrž 6l, na fotkách žádný kanistryidontknow

Malej detajl... Ta Yahama v jeji podání má 9l.

jj - má to předělaný na větší , nádrž z hliníku a přestříkanou motorku

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1795351_631431726926293_3077730234769006306_o.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_10552438_648733761862756_4273656422924971183_n.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
30.07.2014 08:31:51
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Crowfunding je celkem normální způsob jak získat peníze na cokoliv.

A když na to ty lidi chtěj dát peníze, tak proč ne. Takových sbírek je spousta a řekl bych že i na větší "blbosti".

Všechny ty Fondy ohrožených dětí, Světluška a podobné věci jsou taky způsob crowfundingu.

A aby to bylo k tématu. cool
https://www.youtube.com/watch?v=lXItaLbMWb4


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
30.07.2014 09:07:01
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Filous psal:

...nezlobte se na mě, ale uberte pánové...nebo máte problém uznat to, že ta holčina má ve svym vjeku víc vodvahy??? ...a navíc je to dcera chlapa, kerýho třeba já pořád beru jako "jednoho z nás"...každopádně si "ta holka" zaslouží úctu a vobdif a né takový kecyidontknow

good souhlas

gore (Člen)
30.07.2014 09:35:10
Offline

Re: Někteří jí znáte..

...je rozdíl mezi vodvahou a hloupostí a tady ta hloupost převládá,možná bych ještě f tomle případě nenazval hloupost ,ale nezkušenost nebo já nevim jag to nazvat pag by ale měl něgdo děfčeti vysvětlit že sou země do kterejch se prostě nejezdí ajni na koupaní ajni na tůru a už vůbec ne sama holka na motce to je prostě totální píčovinabad viz ty dvě dylyny unesený f pakistánu(ne f afgoši melounebigsmile)ale to je f tomle případě jedno gde to bylo prostě f takovejch podobnejch zemích kam se tadle holka chystá na vejletidontknowbadsick
..můj obdif a respekt a ajni nic podobnýho rozhodně nemá(ale podle gusta každého soudruha žebigsmile)
..bigsmile ale že sem se zas rozepsal cobigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Drakoxxl (Člen)
30.07.2014 10:37:46
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Nejhorší smrt je z vyděšení cool
Za mě good a přeji happy ending smokin


Lepší někdy, než nikdy.
Libor nx (Člen)
30.07.2014 11:21:31
Offline

Re: Někteří jí znáte..

gore psal:

...je rozdíl mezi vodvahou a hloupostí a tady ta hloupost převládá,možná bych ještě f tomle případě nenazval hloupost ,ale nezkušenost nebo já nevim jag to nazvat pag by ale měl něgdo děfčeti vysvětlit že sou země do kterejch se prostě nejezdí ajni na koupaní ajni na tůru a už vůbec ne sama holka na motce to je prostě totální píčovinabad viz ty dvě dylyny unesený f pakistánu(ne f afgoši melounebigsmile)ale to je f tomle případě jedno gde to bylo prostě f takovejch podobnejch zemích kam se tadle holka chystá na vejletidontknowbadsick
..můj obdif a respekt a ajni nic podobnýho rozhodně nemá(ale podle gusta každého soudruha žebigsmile)
..bigsmile ale že sem se zas rozepsal cobigsmile

Tady musím s Gorem souhlasit.To že jsme si udělali trochu drsnou prdel neznamená,že máme něco proti Gapovi a Dominice.Jenom tahleta cesta mi připadá už trochu přitažená za vlasy.idontknowRád čtu cestopisy a i znám pár lidí co jezdí takhle daleko a vím,že cestovat na východ není už taková legrace jako cestovat po Evropě.Je to trochu jinej level a tím tuplem pro takovou holčinu.Ruku na srdce,kdo pak z vás pustil svou dceru samotnou do takový prdele.Když už se rozhodla na takovou cestu,tak ji upřímně přeju sťastnou cestu a ať se vrátí vpořádku.

osiris (Člen)
30.07.2014 13:30:28
Offline

Re: Někteří jí znáte..

...když vy neznáte gapovi příběhy z kuby goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
30.07.2014 14:56:02
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Něco jsem prolezl z Evropy a v Rusku jsem nějakou dobu pracoval. Jestli neumí azbuku a alespoň trochu rusky, tak to bude mít těžký (ale neříkám nemožný - furt je to slovanský jazyk). S angličtinou tam nepochodí.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
SuJazuwaki (Člen)
31.07.2014 08:17:51
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Вот Тамара посмотри, и игрушки назови. Кукла Лора, мишка Бишка, зайчик, даже книжка. Кубики и мяч, барабан, машина, кошка и картина.
Как тебя зовут? Меня зовут…
Myslím, že s tímto už nadělá dost parády
Mně ty říkanky z 5. obecné a pár dní poslechu místňáků k dorozumnění stačily.
Nesmím zapomenout na: скажи иначе, vždycky nakonec skáže tak, že rozumíš...
Se těším, až bude mít sepsaný veselý historky good


SuJazuwaki
Ondráš (Člen)
31.07.2014 08:31:05
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Já jenom až na ní budou řvát позор, aby si nemyslela, že něco padá. smokin
I když to v zápětí může přijít. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
31.07.2014 09:01:31
Offline

Re: Někteří jí znáte..

SuJazuwaki psal:

Вот Тамара посмотри, и игрушки назови. Кукла Лора, мишка Бишка, зайчик, даже книжка. Кубики и мяч, барабан, машина, кошка и картина.
Как тебя зовут? Меня зовут…
Myslím, že s tímto už nadělá dost parády
Mně ty říkanky z 5. obecné a pár dní poslechu místňáků k dorozumnění stačily.
Nesmím zapomenout na: скажи иначе, vždycky nakonec skáže tak, že rozumíš...
Se těším, až bude mít sepsaný veselý historky good

Tuhle říkanku jsme se učili ve škole bigsmile

Drakoxxl (Člen)
31.07.2014 10:35:33
Offline

Re: Někteří jí znáte..

A to mě se zasejc vybavil Крокодил Гена bigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=JKaRb28b0NU


Lepší někdy, než nikdy.
Frodo89 (Člen)
31.07.2014 13:06:48
Offline

Re: Někteří jí znáte..

gore psal:

...je rozdíl mezi vodvahou a hloupostí a tady ta hloupost převládá,možná bych ještě f tomle případě nenazval hloupost ,ale nezkušenost nebo já nevim jag to nazvat pag by ale měl něgdo děfčeti vysvětlit že sou země do kterejch se prostě nejezdí ajni na koupaní ajni na tůru a už vůbec ne sama holka na motce to je prostě totální píčovinabad viz ty dvě dylyny unesený f pakistánu(ne f afgoši melounebigsmile)ale to je f tomle případě jedno gde to bylo prostě f takovejch podobnejch zemích kam se tadle holka chystá na vejletidontknowbadsick
..můj obdif a respekt a ajni nic podobnýho rozhodně nemá(ale podle gusta každého soudruha žebigsmile)
..bigsmile ale že sem se zas rozepsal cobigsmile

Konzervo... A nezavidiš ji to taky trošku? Že ona se k tomu odhodlá a ty nevytahneš prdel z Evropy? Neutočí to trošku na tvé ego? Mě to tak přijde...
Je v tom velká porce blaznovství ALE o tom to přeci je smile1 To že celý vychod je uplně jinej svět o tom žádná smile1 Ale čim dale jsi od civilizace tak tim jsou lidi přijemnější...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
31.07.2014 13:55:58
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Já bych měl jednu písničku k tématu.
http://youtu.be/VvmFegMOfGw
smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
31.07.2014 14:12:50
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Ondráš psal:

Já bych měl jednu písničku k tématu.
http://youtu.be/VvmFegMOfGw
smokin

já bych mel taky jednu nezapomenutelnou
https://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PALOUS (Člen)
31.07.2014 16:04:44
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Jen ať jede kam chce, mě to je u ass, třeba to dá aniž by přišla k úhoně. Držím palce a hezkou cestu na prasátka bigsmile. Je ale pravda, že bývalý svazovy země jsou pohostinnejsi než ta  banda lidí tady u nás. Znám člověka kerej nacpe kolo každoročně do letadla a má super dovolenou v kazachu za tašku hrušek a o pohostinnosti nemluvě good.
Já bych řekl, že ví do čeho jede a hlavně kam.


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
31.07.2014 17:50:42
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Frodo89 psal:
gore psal:

...je rozdíl mezi vodvahou a hloupostí a tady ta hloupost převládá,možná bych ještě f tomle případě nenazval hloupost ,ale nezkušenost nebo já nevim jag to nazvat pag by ale měl něgdo děfčeti vysvětlit že sou země do kterejch se prostě nejezdí ajni na koupaní ajni na tůru a už vůbec ne sama holka na motce to je prostě totální píčovinabad viz ty dvě dylyny unesený f pakistánu(ne f afgoši melounebigsmile)ale to je f tomle případě jedno gde to bylo prostě f takovejch podobnejch zemích kam se tadle holka chystá na vejletidontknowbadsick
..můj obdif a respekt a ajni nic podobnýho rozhodně nemá(ale podle gusta každého soudruha žebigsmile)
..bigsmile ale že sem se zas rozepsal cobigsmile

Konzervo... A nezavidiš ji to taky trošku? Že ona se k tomu odhodlá a ty nevytahneš prdel z Evropy? Neutočí to trošku na tvé ego? Mě to tak přijde...
Je v tom velká porce blaznovství ALE o tom to přeci je smile1 To že celý vychod je uplně jinej svět o tom žádná smile1 Ale čim dale jsi od civilizace tak tim jsou lidi přijemnější...

z tebe zas mluví nerozvážné mládí:o) ne že bych byl o tolik starší, ale sůhlasím s Gorem. Dle mého názoru je to tahání čerta za vocas. Holka má odvahu a je otázka zda to není až naivita, protože jak napsal Gore, sů lokality, gde se prostě neturistuje. Je to stejné jako nechat peněženku v autě na palubce uprostředka Cejlu nebo Chanova. Každopádně jí přeji aby vše dobře dopadlo, o tem žádná, jen doufám, že mé holky s něčím podobným nikdy nepřijdou, abych se jako rodič nemusel klepat strachy.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
31.07.2014 18:23:37
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Jenže tahle lokalita,do které jede,tak tam se právě turistuje. Většině lidí připadají fšecky tyhle země stejný,prostě nebezpečný jako v afgánistánu a hotovo,ikdyž tyhle kazachstány,uzbekystány,tajikystány a turkmenystány sou celkem dost profláknutý pro fšelijaký baťůžkáře,sadomasopumpičky a poslední dobou i dost ofrouďáků a endůristů tam míří. Vubec se nedivím,protože ta buzerace co panuje tady v "civilizaci" je dost svazující a nechutná,prostě jako stvořená pro německýho nebo holandskýho duchotce v obytňáku,kerej potřebuje byt nonstop připojenej ke fšem inženýrskejm sítím a i za vychcání je ochotnej platitidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Frodo89 (Člen)
31.07.2014 19:01:43
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Koldane: Někdo má hold duši dobrodruha jiny zas ne. Možna ze mě mluví mladivská nerozvažnost. ALE
http://youtu.be/lXItaLbMWb4?t=8m15s
Je to nebezpečny? Je to nečekany ano je... ale kdyby nikdy nikdo nepodnikl nic nebezpečného tak lidstvo stále žije v jeskyni a sbírá ohen z větví do kterych uhodil blesk...

Jinak většina z Vás tu žere ty žluté Trabanty. a těm taky nikdy nikdo nevěřil že to dokaží... A první cestu měli do těchto stánu...  https://www.youtube.com/watch?v=5sCcxAXPc8k

VikecB12 psal:

Jenže tahle lokalita,do které jede,tak tam se právě turistuje. Většině lidí připadají fšecky tyhle země stejný,prostě nebezpečný jako v afgánistánu a hotovo,ikdyž tyhle kazachstány,uzbekystány,tajikystány a turkmenystány sou celkem dost profláknutý pro fšelijaký baťůžkáře,sadomasopumpičky a poslední dobou i dost ofrouďáků a endůristů tam míří. Vubec se nedivím,protože ta buzerace co panuje tady v "civilizaci" je dost svazující a nechutná,prostě jako stvořená pro německýho nebo holandskýho duchotce v obytňáku,kerej potřebuje byt nonstop připojenej ke fšem inženýrskejm sítím a i za vychcání je ochotnej platitidontknow

good


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
31.07.2014 19:03:26
Offline

Re: Někteří jí znáte..

PS: A kdyby takhle jednou chtěla cestovat má ratolest. Tak jedu sní smile1


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
gore (Člen)
31.07.2014 19:58:47
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Frodo89 psal:
gore psal:

...je rozdíl mezi vodvahou a hloupostí a tady ta hloupost převládá,možná bych ještě f tomle případě nenazval hloupost ,ale nezkušenost nebo já nevim jag to nazvat pag by ale měl něgdo děfčeti vysvětlit že sou země do kterejch se prostě nejezdí ajni na koupaní ajni na tůru a už vůbec ne sama holka na motce to je prostě totální píčovinabad viz ty dvě dylyny unesený f pakistánu(ne f afgoši melounebigsmile)ale to je f tomle případě jedno gde to bylo prostě f takovejch podobnejch zemích kam se tadle holka chystá na vejletidontknowbadsick
..můj obdif a respekt a ajni nic podobnýho rozhodně nemá(ale podle gusta každého soudruha žebigsmile)
..bigsmile ale že sem se zas rozepsal cobigsmile

Konzervo... A nezavidiš ji to taky trošku? Že ona se k tomu odhodlá a ty nevytahneš prdel z Evropy? Neutočí to trošku na tvé ego? Mě to tak přijde...
Je v tom velká porce blaznovství ALE o tom to přeci je smile1 To že celý vychod je uplně jinej svět o tom žádná smile1 Ale čim dale jsi od civilizace tak tim jsou lidi přijemnější...

..nevim co to znamená konzervo ale doufam že to nejni nic uražlivýhobigsmile nevim kam si svou prdel vytáhnul ty,ale věř mě že sem byl f zemých který možná ajni nevíš gde sou(nebo možná víšgood),nemachrujuidontknowanebo jocool a gdyž něco píšu tag vim co a vo čem, čímž si tobě nejsem tag jistejbigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Banditatom (Člen)
31.07.2014 20:13:44
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Frodo89 psal:
gore psal:

...je rozdíl mezi vodvahou a hloupostí a tady ta hloupost převládá,možná bych ještě f tomle případě nenazval hloupost ,ale nezkušenost nebo já nevim jag to nazvat pag by ale měl něgdo děfčeti vysvětlit že sou země do kterejch se prostě nejezdí ajni na koupaní ajni na tůru a už vůbec ne sama holka na motce to je prostě totální píčovinabad viz ty dvě dylyny unesený f pakistánu(ne f afgoši melounebigsmile)ale to je f tomle případě jedno gde to bylo prostě f takovejch podobnejch zemích kam se tadle holka chystá na vejletidontknowbadsick
..můj obdif a respekt a ajni nic podobnýho rozhodně nemá(ale podle gusta každého soudruha žebigsmile)
..bigsmile ale že sem se zas rozepsal cobigsmile

Konzervo... A nezavidiš ji to taky trošku? Že ona se k tomu odhodlá a ty nevytahneš prdel z Evropy? Neutočí to trošku na tvé ego? Mě to tak přijde...
Je v tom velká porce blaznovství ALE o tom to přeci je smile1 To že celý vychod je uplně jinej svět o tom žádná smile1 Ale čim dale jsi od civilizace tak tim jsou lidi přijemnější...

headshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
31.07.2014 20:46:06
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Já jsem konzerva a jsem na to hrd!!surprisedbigsmile
Narodil jsem se v týhle prdeli, tak jsem tady..taky nemám rád, když jiný lezou k nám (krom zákazníků v práci, co tu nechávaj penízegoodbigsmile)


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
01.08.2014 14:04:56
Offline

Re: Někteří jí znáte..

osiris psal:

...když vy neznáte gapovi příběhy z kuby goodbigsmile

Fyjate, todle tu trpíšidontknow


řikám si hurikán
osiris (Člen)
01.08.2014 15:05:09
Offline

Re: Někteří jí znáte..

vorel psal:
osiris psal:

...když vy neznáte gapovi příběhy z kuby goodbigsmile

Fyjate, todle tu trpíšidontknow

...surprisedredfaceredfacegoodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
01.08.2014 21:22:38
Offline

Re: Někteří jí znáte..

osiris psal:
vorel psal:
osiris psal:

...když vy neznáte gapovi příběhy z kuby goodbigsmile

Fyjate, todle tu trpíšidontknow

...surprisedredfaceredfacegoodsmile1

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile no michalebigsmilegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Pšán (Člen)
22.08.2014 00:40:34
Offline

Re: Někteří jí znáte..

..jedna aktuální hodně z východu a ticha,které až bolí,jak napsala..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/88_noc.jpg

..opravdový muž s pravidelným cyklem..
richie (Člen)
22.08.2014 08:45:22
Offline

Re: Někteří jí znáte..

fotka super smile1 kde teď vůbec je?


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Drakoxxl (Člen)
22.08.2014 08:52:43
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Tak vše nej holce cestovatelský goodwine


Lepší někdy, než nikdy.
Loser (Administrator)
22.08.2014 08:55:29
Offline

Re: Někteří jí znáte..

videl bych to na mongolsko smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
22.08.2014 10:54:47
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Loser psal:

videl bych to na mongolsko smile1

..trefil jsi devítku,tudíž těsně vedle..
..desítkou je Kazachstán..good
..a vše nejlepší holčině,když má ty narozky ..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
22.08.2014 11:00:19
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Pšán psal:
Loser psal:

videl bych to na mongolsko smile1

..trefil jsi devítku,tudíž těsně vedle..
..desítkou je Kazachstán..good
..a vše nejlepší holčině,když má ty narozky ..good

No pribehu bude mit pozehnane. Treba tu posledni story kdy to vypadalo ze ji chtej motorku čornout atd.  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
22.08.2014 11:04:54
Offline

Re: Někteří jí znáte..

K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:
Loser psal:

videl bych to na mongolsko smile1

..trefil jsi devítku,tudíž těsně vedle..
..desítkou je Kazachstán..good
..a vše nejlepší holčině,když má ty narozky ..good

No pribehu bude mit pozehnane. Treba tu posledni story kdy to vypadalo ze ji chtej motorku čornout atd.  smile1

jo to byla ta parta, kde byl  ten ožralej kazach , co ji furt rikal : „ ja těbjá ljubjů “ bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
22.08.2014 11:08:24
Offline

Re: Někteří jí znáte..

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:


..trefil jsi devítku,tudíž těsně vedle..
..desítkou je Kazachstán..good
..a vše nejlepší holčině,když má ty narozky ..good

No pribehu bude mit pozehnane. Treba tu posledni story kdy to vypadalo ze ji chtej motorku čornout atd.  smile1

jo to byla ta parta, kde byl  ten ožralej kazach , co ji furt rikal : „ ja těbjá ljubjů “ bigsmile

Myslim ze rikal Áj lavjů bejby ale to je asi jedno bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
22.08.2014 11:43:20
Offline

Re: Někteří jí znáte..

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

No pribehu bude mit pozehnane. Treba tu posledni story kdy to vypadalo ze ji chtej motorku čornout atd.  smile1

jo to byla ta parta, kde byl  ten ožralej kazach , co ji furt rikal : „ ja těbjá ljubjů “ bigsmile

Myslim ze rikal Áj lavjů bejby ale to je asi jedno bigsmile

kazdopadne bude mit zazitku plnou ass a bude mit na co vzpominat good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Luk (Člen)
22.08.2014 12:11:17
Offline

Re: Někteří jí znáte..

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:


jo to byla ta parta, kde byl  ten ožralej kazach , co ji furt rikal : „ ja těbjá ljubjů “ bigsmile

Myslim ze rikal Áj lavjů bejby ale to je asi jedno bigsmile

kazdopadne bude mit zazitku plnou ass a bude mit na co vzpominat good

...hlavne aby to nebylo doslovaidontknowbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Ondráš (Člen)
22.08.2014 12:29:09
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Luk psal:

...hlavne aby to nebylo doslovaidontknowbigsmile

Pro to by ani nemusela jezdit tak daleko, ne? bigsmile

redface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
26.09.2014 10:57:13
Offline
K.a.s.y.m. (Člen)
26.09.2014 11:12:26
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Mour psal:

https://www.facebook.com/DominikaNaCeste/photos/a.536805889722211.1073741833.521687357900731/686286834774115/?type=1&theater


bigsmile

Ten odkaz urcite oceni treba Ondras nebo Filous. bigsmile
Jinak zitra by mela byt v cechach nekde u vas.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
26.09.2014 11:28:18
Offline

Re: Někteří jí znáte..

K.a.s.y.m. psal:

Ten odkaz urcite oceni treba Ondras nebo Filous. bigsmile

No v práci máme fb bloklej úplně, takže ani tak... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
26.09.2014 12:11:12
Offline

Re: Někteří jí znáte..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_1511909_686286834774115_8160313523874083830_n.jpg



bigsmile

...je hen ten fejbuk tež nemam, ale odkaz někdy funguje idontknow

Pšán (Člen)
26.09.2014 12:25:07
Offline

Re: Někteří jí znáte..

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

https://www.facebook.com/DominikaNaCeste/photos/a.536805889722211.1073741833.521687357900731/686286834774115/?type=1&theater


bigsmile

Ten odkaz urcite oceni treba Ondras nebo Filous. bigsmile
Jinak zitra by mela byt v cechach nekde u vas.

..jak pravíš..zajdu zkouknout Emila Holuba cestovatele..

  http://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=8225
  (ten odkaz na fcb funguje i když ho nemám)


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2014 14:24:42
Offline

Re: Někteří jí znáte..

já nejedu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
vorel (Člen)
26.09.2014 15:59:16
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Přilitam zejtra ve 2 na havla z šangaje a taky budu rád když se stavite


řikám si hurikán
osiris (Člen)
26.09.2014 16:28:39
Offline

Re: Někteří jí znáte..

...ty dyš deš tak vlasně letíš, tak jakápak sláva smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
26.09.2014 16:33:52
Offline

Re: Někteří jí znáte..

No sláva je ze vona jela a já dojdu


řikám si hurikán
osiris (Člen)
26.09.2014 16:53:06
Offline

Re: Někteří jí znáte..

...no to nevim, dravý ptáci myslim choděj docela pomalu, proto se asi snažej víc lítat než chodit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
26.09.2014 17:07:05
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Už musím, protoze mi to za chvíli co?


řikám si hurikán
Americkej (Člen)
26.09.2014 17:07:52
Offline

Re: Někteří jí znáte..

jede


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
vorel (Člen)
26.09.2014 17:23:17
Offline

Re: Někteří jí znáte..

Protože mi to za chvíli jede, vole


řikám si hurikán
osiris (Člen)
26.09.2014 20:31:58
Offline

Re: Někteří jí znáte..

...zasedací pořádek beznadějnej, zbytečný se stavovat ...bude to asi "bomba" let

http://p2.uloziste.com/fotky5/rfea1402ac27c25b/2d7dafdbbbabe9e2-3.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
26.09.2014 21:01:59
Offline

Re: Někteří jí znáte..

osiris psal:

...zasedací pořádek beznadějnej, zbytečný se stavovat ...bude to asi "bomba" let
http://p2.uloziste.com/fotky5/rfea1402a … e9e2-3.jpg

...ty pičo Vorele, hnet toho bubáka vedle anihiluj, to je terorista jag z čítanky, tomu čumí Semteks z rypákusurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr