Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S (Člen)
28.08.2012 20:27:26
Offline

Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Máte někdo zkušenosti?
jak to jezdí za kolik a jak moc se to sere.
mám nabídku na rok 2001...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
sonyk (Člen)
28.08.2012 20:52:49
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S psal:

Máte někdo zkušenosti?
jak to jezdí za kolik a jak moc se to sere.
mám nabídku na rok 2001...

mel sem 2,0 HDI v berlingu 2003 rok. navrkano 200 000 a no problem. spotreba mezi 5 - 6 kombinovana.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Fik-B6S (Člen)
28.08.2012 20:58:00
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Jaká je životnost? Najezdí to třeba aspoň půl mega?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
28.08.2012 21:12:50
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Kamoš má xsaru 2,0hdi a nestěžuje si,při normální jízdě spotřeba do 6litrů a to má automata. Já jezdil s fiatem scudo ve kterým byl tenkrát tuším taky tenhle motor a ve 400 000km sem ho na D1 zadřel na klice,ale dostával čočku skoro celou dobubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gerrik (Člen)
28.08.2012 21:43:18
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

xantia ma hydraulicky perovani, mám takový dojem. A to, pokud je v horším stavu, tak představuje velkou investici. Jinak auto i motor držák, ale je to francouz, no evil

PALOUS (Člen)
28.08.2012 22:32:17
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

plnění koulí stojí hovno,měl jsem v benzínu a jízda v tom byla labůžo,na to vspomínám ještě teďgood


Jebat motorky :-)
Kouga (Člen)
28.08.2012 22:35:29
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

mam taky xantii 2.0 hdi 80kw najeto neco prez 210k a krom vymeny oleje a filtru vsecho bez problemu, jen si to chce davat trosku pozor na kvalitu nafru, tenhle motor je na ni trosku haklivej


jedině eSko
kdrk (Člen)
28.08.2012 22:40:20
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

motorově i mechanicky dobrý, ale když se něco vysere na tý hydraulice, tak je to drahý. Druhovka skoro nic a origo písty a věci jsou drahý. Spotřeba kolem 6. Jako každý HDičko ale bacha na naftu. čerpadlo a trysky se rádi serou díky nekvalitní naftě. Dobrý tam občas dát panáka aditiva. Z ostatní mechanišiny se nic moc zas tak nesere. Kvůli tomu pérování bych ale koupil něco jinýho. Je to fakt věc do který se dá hodně vykrvácet, když budeš mít smůlu.

kdrk (Člen)
28.08.2012 22:44:38
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

kdrk psal:

motorově i mechanicky dobrý, ale když se něco vysere na tý hydraulice, tak je to drahý. Druhovka skoro nic a origo písty a věci jsou drahý. Spotřeba kolem 6. Jako každý HDičko ale bacha na naftu. čerpadlo a trysky se rádi serou díky nekvalitní naftě. Dobrý tam občas dát panáka aditiva. Z ostatní mechanišiny se nic moc zas tak nesere. Kvůli tomu pérování bych ale koupil něco jinýho. Je to fakt věc do který se dá hodně vykrvácet, když budeš mít smůlu.

Ty písty jsem měl na mysli k tomu hydr. pérování. Nebejt tý hydrauliky ale , tak bych doporučil.

zzzmrzlinar (Člen)
29.08.2012 00:56:35
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

má to jeden náš skladník, i když v benzinu. řekl bych překvapivě spolehlivý, ale víc než kde jinde bych před koupí kontroloval jak paranoik, přecejen už to není moc mladej stroj navíc dost netypická technika. S tím podvozkem za těch pět let žádný problémy neměl, a až na jednu nějakou prkotinu ani s ničím jiný.

Akorát to teda kurefsky rezne, ale to si asi pohlídáš při koupi

Banditatom (Člen)
29.08.2012 10:14:39
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

zlatej XM v třilitrupičogood motor držák kámoš na tom má 300tis a motor běží ale nedávno dělal repas podvozkubad a byl celkem sprostejbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
29.08.2012 19:57:38
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

tak už je to pase. Zadupal jsem a auto už je pryč.


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
29.08.2012 19:58:33
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Měli jste někdo Mondeo 1.8 TD v kombíku?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
barynek (Člen)
29.08.2012 20:16:00
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S psal:

Měli jste někdo Mondeo 1.8 TD v kombíku?

není to náhodou 1.9 v Mondeu? 1.8 snad dávali jenom do Focusů, ne?idontknow


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
29.08.2012 20:18:58
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

barynek psal:
Fik-B6S psal:

Měli jste někdo Mondeo 1.8 TD v kombíku?

není to náhodou 1.9 v Mondeu? 1.8 snad dávali jenom do Focusů, ne?idontknow

..ne 1,8 a 2

Paladin86 (Člen)
29.08.2012 22:36:54
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

barynek psal:
Fik-B6S psal:

Měli jste někdo Mondeo 1.8 TD v kombíku?

není to náhodou 1.9 v Mondeu? 1.8 snad dávali jenom do Focusů, ne?idontknow

1,9 byla myslim jenom v Galaxy

Paladin86 (Člen)
29.08.2012 22:50:08
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S psal:

Měli jste někdo Mondeo 1.8 TD v kombíku?

Osobní nemám ale co jsem slyšel tak ty motory se serou... hlavně hlava. Ono je těžký co vybrat za velkej kombík v naftě za menší peníz. Já bych šel asi do Passata. Bud do B5 a najít si nějakou s repasovanou nápravou, ideálně od Meyle HD. Případně B4, ale už jich moc není v dobrém stavu. Nebo mě ještě napadá Audi A6 (C4) 2,5 TDI. To jsou velký držáci. Stejně jako mercedes W124, ale ty už jsou dneska většinou v hodně špatnym stavu bad

tomasNJ (Člen)
30.08.2012 00:23:53
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Paladin86 psal:
Fik-B6S psal:

Měli jste někdo Mondeo 1.8 TD v kombíku?

Osobní nemám ale co jsem slyšel tak ty motory se serou... hlavně hlava. Ono je těžký co vybrat za velkej kombík v naftě za menší peníz. Já bych šel asi do Passata. Bud do B5 a najít si nějakou s repasovanou nápravou, ideálně od Meyle HD. Případně B4, ale už jich moc není v dobrém stavu. Nebo mě ještě napadá Audi A6 (C4) 2,5 TDI. To jsou velký držáci. Stejně jako mercedes W124, ale ty už jsou dneska většinou v hodně špatnym stavu bad

2,5 tdi pouze a jen v 5 vál v řadě...good
2,5 tdi v6 je mrdka největšíbad

a sere se všechnobigsmile
a ty tdi z Bépjetek sou už zas hlučné bo to má najeto tak 500 tis...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
kdrk (Člen)
30.08.2012 07:40:25
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Nic horšího než Ford 1.8 v naftě snad už není. Vem cokoli jinýho,jen né tohle. Jakou máš cenovou představu ?

Paladin86 (Člen)
30.08.2012 08:06:17
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

tomasNJ psal:
Paladin86 psal:
Fik-B6S psal:

Měli jste někdo Mondeo 1.8 TD v kombíku?

Osobní nemám ale co jsem slyšel tak ty motory se serou... hlavně hlava. Ono je těžký co vybrat za velkej kombík v naftě za menší peníz. Já bych šel asi do Passata. Bud do B5 a najít si nějakou s repasovanou nápravou, ideálně od Meyle HD. Případně B4, ale už jich moc není v dobrém stavu. Nebo mě ještě napadá Audi A6 (C4) 2,5 TDI. To jsou velký držáci. Stejně jako mercedes W124, ale ty už jsou dneska většinou v hodně špatnym stavu bad

2,5 tdi pouze a jen v 5 vál v řadě...good
2,5 tdi v6 je mrdka největšíbad

a sere se všechnobigsmile
a ty tdi z Bépjetek sou už zas hlučné bo to má najeto tak 500 tis...

Jedině 2,5 TDI R5. Proto taky píšu model C4. Tam se dávali jenom R5 a taky má ještě poctivej podvozek. Další model měl V6 a seroucí se přední nápravu.

Passat B5 se musí vzít v 81kW. To jsou starý TDI. 66kW je málo a 84kW a víc jsou už PD a ty už nejsou ani tak kultivovaný, ani tak spolehlivý.

Banditatom (Člen)
30.08.2012 10:15:41
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

kdrk psal:

Nic horšího než Ford 1.8 v naftě snad už není. Vem cokoli jinýho,jen né tohle. Jakou máš cenovou představu ?

měl jsem ho a souhlasímgoodbigsmile

fildo kolik máš finanční představu?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kdrk (Člen)
30.08.2012 11:49:27
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Banditatom psal:
kdrk psal:

Nic horšího než Ford 1.8 v naftě snad už není. Vem cokoli jinýho,jen né tohle. Jakou máš cenovou představu ?

měl jsem ho a souhlasímgoodbigsmile

fildo kolik máš finanční představu?

To jsou nejhorší motory který snad kdy někdo vyrobil.sick

Banditatom (Člen)
30.08.2012 11:51:24
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

kdrk psal:
Banditatom psal:
kdrk psal:

Nic horšího než Ford 1.8 v naftě snad už není. Vem cokoli jinýho,jen né tohle. Jakou máš cenovou představu ?

měl jsem ho a souhlasímgoodbigsmile

fildo kolik máš finanční představu?

To jsou nejhorší motory který snad kdy někdo vyrobil.sick

a ty zimní startygoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kdrk (Člen)
30.08.2012 13:40:53
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Banditatom psal:
kdrk psal:
Banditatom psal:


měl jsem ho a souhlasímgoodbigsmile

fildo kolik máš finanční představu?

To jsou nejhorší motory který snad kdy někdo vyrobil.sick

a ty zimní startygoodbigsmile

nejhorší že voni nestartujou ani v létěsurprised

Fik-B6S (Člen)
30.08.2012 19:28:11
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Moje finanční představa je cca 30 tisíc nebo výměna za auto co mám doma
406 2.0 benzín v kůži plné palbě atd.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/79_406.jpg



potřebuju kombík smile2


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
kdrk (Člen)
30.08.2012 22:22:46
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S psal:

Moje finanční představa je cca 30 tisíc nebo výměna za auto co mám doma
406 2.0 benzín v kůži plné palbě atd.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/79_406.jpg

potřebuju kombík smile2

Ty vadosurprised. Jestli máš 406 tak s ní musíš bejt určitě spokojenej. To je jedno z posledních dobrejch aut. Teda až na to že to máš v 2.0 benzínu. (spotřeba) 406 jsou pohodlný a neserou se, Kdyby to bylo v naftě , tak je to auto nezničitelný. Kombika za 30000 to nevim nevim. To je cenovka, která odpovídá autu, do kterýho se budeš muset vysypat, protože nebude určitě v tak dobrym stavu. Uršitě tě budou čekat rozvody, aby jsi měl jistotu a olej. Od koho něco koupíš, tak mu nemůžeš věřit kilometry a budeš si to muset udělat . Ty Peugeoty bych ti doporučil. A jestli by byla 406 v kombiku , tak bych neváhal. Starý dobrý 1.9d byly držáky. Žádná složitá elektronika a žádné velké opravy. A interiér taky pořád dobrej. Když budeš řešit Citroen a nebo Peugeot, tak ber 1.9ky. 2.0HDi už se pak sraly a byly drahý opravy a musela se tam lejt jen dobrá nafta, protože s e zadíraly čerpadla a trysky. Hlavně až něco vybereš, tak písni a nebo na to koukej s někým ,kdo tomu rozumí dobře , ať nekoupíš ňákou paštiku. Tady ti urřitě někdo poradí a budeš mát víc názorů. I když ta cena nedává moc velkej výběr co se týče kvality. Dej vědětgood

zzzmrzlinar (Člen)
30.08.2012 22:24:03
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

a proč to chceš měnit? 406ka nejni na Pažouta vůbec špatný auto. A nějaký prachy ušetřený na palivě ti taky nemusej ani zdaleka kompenzovat případné masivní investice do turbodiesela, nebo náklady spojený s koupí špatnýho nebo vylítanýho kusu, což při tomhle věku a předpokládaným nájezdu zas taková náhoda bejt nemusí

kdrk (Člen)
30.08.2012 22:36:35
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

zzzmrzlinar psal:

a proč to chceš měnit? 406ka nejni na Pažouta vůbec špatný auto. A nějaký prachy ušetřený na palivě ti taky nemusej ani zdaleka kompenzovat případné masivní investice do turbodiesela, nebo náklady spojený s koupí špatnýho nebo vylítanýho kusu, což při tomhle věku a předpokládaným nájezdu zas taková náhoda bejt nemusí

Souhlas. Nevyřešil by ti problém přívěsnej vozejk a nebo zahrádka na střechu ? Bude to levnější než koupit auto a desítku se do něj vysypatidontknow

Paladin86 (Člen)
30.08.2012 22:45:18
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Za ty prachy bych asi hodně zvážil jestli nevzít benzín. Nafty mívaj víc najeto, jsou stočený, dražší. Počítej že koupíš auto za 30 a do roka k tomu 20 přisypeš. Jenom rozvody a olej a jsi na 10 000,-. bad A to ještě za 30 jsou z těhdle velkejch kombíků spíš ty horší kusy.
Já bych ještě popřemejšlel o Primeře v benzínu. Rozvod řetězem. poctivý auto.

Ondráš (Člen)
31.08.2012 07:50:08
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S psal:

Moje finanční představa je cca 30 tisíc nebo výměna za auto co mám doma
406 2.0 benzín v kůži plné palbě atd.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/79_406.jpg

potřebuju kombík smile2

Kup Koktu. Já sehnal za 25.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
31.08.2012 10:06:18
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

fikoj vyměním 306 2l za 406 v 2levil

nebo mojí koktu za 100 000kčbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tachec (Člen)
31.08.2012 11:23:20
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Banditatom psal:

fikoj vyměním 306 2l za 406 v 2levil

nebo mojí koktu za 100 000kčbigsmile

Vyměním moji 205 1.9L za 406 2L - když si sklopíš zadní sedačky, tak to je jak kombi - větší než kufr v 406. A mám to po výměně rozvodů - vše doložím fakturama z autorizovaného servisu bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Banditatom (Člen)
31.08.2012 11:35:57
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

tachec psal:
Banditatom psal:

fikoj vyměním 306 2l za 406 v 2levil

nebo mojí koktu za 100 000kčbigsmile

Vyměním moji 205 1.9L za 406 2L - když si sklopíš zadní sedačky, tak to je jak kombi - větší než kufr v 406. A mám to po výměně rozvodů - vše doložím fakturama z autorizovaného servisu bigsmile

no jo ale ty jezdíš za 5 já za 10-14lbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
31.08.2012 19:41:44
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Tak jako ono je to o tom že jsem to kupoval jako rychlou volbu velkýho auta domů, že se s tím bude jezdit na výlety atd. ale začal jsme v práci pravidelně končívat později než mi jezdívá odvoz tak je to hold trochu na prd... a když musím jezdit každý den do práce 13km něčím co takhle baští z toho je čtvrt trasy město. a taky bych chtěl kombík protože přestavuji barák a i když to má fakt velký kufr tak je blbě přístupný.
tak asi vše k mým důvodům

Kdyby to šlo směnit za kombíka tak bych do toho šel ale buď v menším objemu nebo v naftě...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
31.08.2012 19:42:51
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Ondráš psal:
Fik-B6S psal:

Moje finanční představa je cca 30 tisíc nebo výměna za auto co mám doma
406 2.0 benzín v kůži plné palbě atd.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/79_406.jpg

potřebuju kombík smile2

Kup Koktu. Já sehnal za 25.smokin

To bych bral taky a to by mohla být klidně i 1.6 i když ten motor nemám rád...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
31.08.2012 19:46:15
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

zzzmrzlinar psal:

a proč to chceš měnit? 406ka nejni na Pažouta vůbec špatný auto. A nějaký prachy ušetřený na palivě ti taky nemusej ani zdaleka kompenzovat případné masivní investice do turbodiesela, nebo náklady spojený s koupí špatnýho nebo vylítanýho kusu, což při tomhle věku a předpokládaným nájezdu zas taková náhoda bejt nemusí

já byl spokojený dokud to bylo auto na výlety...
když si uvědomíš že to jezdí mezi 9-10l a ropák za 6 tak je ten rozdíl sakra znát a když si spočítáš že najedu 12tKm ročně po 3,6 za KM nebo po 2,1 tak to je skoro jedny výplata navíc co vyletí komínem ročně...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
31.08.2012 20:44:01
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S psal:
zzzmrzlinar psal:

a proč to chceš měnit? 406ka nejni na Pažouta vůbec špatný auto. A nějaký prachy ušetřený na palivě ti taky nemusej ani zdaleka kompenzovat případné masivní investice do turbodiesela, nebo náklady spojený s koupí špatnýho nebo vylítanýho kusu, což při tomhle věku a předpokládaným nájezdu zas taková náhoda bejt nemusí

já byl spokojený dokud to bylo auto na výlety...
když si uvědomíš že to jezdí mezi 9-10l a ropák za 6 tak je ten rozdíl sakra znát a když si spočítáš že najedu 12tKm ročně po 3,6 za KM nebo po 2,1 tak to je skoro jedny výplata navíc co vyletí komínem ročně...

Ale ta jedna vejplata kolikrát nestačí na kdejakou né nijak velkou vopravu...Taky mě kolikrát sere,že volvo žere 10-11na sto,ročně s nim najedeme kolem 20tisíc km,ale su ochotnej to akceptovat,protože krom toho benzinu a jednou ročně výměna voleje to auto po mě nic nechce. Kolikrát je lepší,kdyš auto žere 10 ale neserese,než kdyš žere 5 a je na něm furt něco v pičiidontknow Ale při nájezdu 12tisíc za rok bych spotřebu moc neřešil,pokud se ten pažout nějak nesere,protože je dost velká pravděpodobnost,že si s kombíkem za 30 pohoršíš,ikdyš to bude dýzlidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fik-B6S (Člen)
31.08.2012 21:05:32
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

ne nesere se to žere sice olej ale ten hold dolívám...bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
kdrk (Člen)
31.08.2012 21:09:42
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Pokus se sehnat Peugeota 405 v kombíku. Jsou to sice starý mrdky, ale jí s tím taky postavil barák. Neznám nic s větším kufrem a když tam házíš pytle s cementem, tak tě to tak nebolí, jako to sypat třeba do A6. Jsou i velký a pohodlný a díky stáří dnes snas už i zadarmo, Já ji mám a minimální náklady na údržbu a odvezu v tom kolem baráku všechno. Jen najít ještě nějakou vzácnou zachovalou. Holt ale už to není masírka na baby jako bejvávalo. Tady už je to o praktičnosti a ceně.good

Fik-B6S (Člen)
31.08.2012 21:17:11
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

U NÁS TO DRÁŽDÍ JENOM POLICAJTY. stálo mě to pokutku za tmavené okna,,,bigsmilesmile2


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
31.08.2012 22:57:15
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Vikecej: maj rechtgood zlatá R25 pohodlnýgood prostorný jak sfiňgood ale pod 9l na 100km to nešlo ani prdbigsmile bez investice najeto něci kolem 60tis co jsem jí mělgood

Fikoj: kolik má ten pyžlot kw?  počítej, že každé auto za 30 toustů bude investice raděj bych šel cestou tažného a vozíkugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
01.09.2012 08:30:31
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Banditatom psal:

Vikecej: maj rechtgood zlatá R25 pohodlnýgood prostorný jak sfiňgood ale pod 9l na 100km to nešlo ani prdbigsmile bez investice najeto něci kolem 60tis co jsem jí mělgood

Fikoj: kolik má ten pyžlot kw?  počítej, že každé auto za 30 toustů bude investice raděj bych šel cestou tažného a vozíkugood

Má to 97kw a tažné na to mám...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
01.09.2012 09:54:06
Offline

Re: Názory na Citroen Xantia 2.0HDI

Fik-B6S psal:
Banditatom psal:

Vikecej: maj rechtgood zlatá R25 pohodlnýgood prostorný jak sfiňgood ale pod 9l na 100km to nešlo ani prdbigsmile bez investice najeto něci kolem 60tis co jsem jí mělgood

Fikoj: kolik má ten pyžlot kw?  počítej, že každé auto za 30 toustů bude investice raděj bych šel cestou tažného a vozíkugood

Má to 97kw a tažné na to mám...good

tak co řešíš...good psst ten muj malej zmrd má 112kwevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr