Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak..a konec legrace..

Drakoxxl (Člen)
15.09.2012 10:07:06
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Jak Filous a Borák máme to s paní za sebou a teď už si počkáme doufám, že dlouho jen na ty vnoučata. evil
Jinak ať to dobře dopadne good bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
barynek (Člen)
15.09.2012 10:35:36
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloune, ty bejkuevil
Tak hlavně ať je u paní vše OK a za 9měsíců na vás vykoukně pěknej malej Meloungood
Já bych bral sviště všema deseti, i přesto, že vidím, co z nich na gymplu vyrostebigsmile ale zas v takových sračkách to není... nebujevil


Bandit 4EVER!!!
Koldan (Člen)
15.09.2012 11:51:02
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

to Meloun, Vikec: vogové, vy ste jantaři. dyž sa to malé narodí, tak to jen prdí do plínek a pije mlíko, to je vo ničom. ale až to má tak rok a víc, tak začíná ta pravá prdel pro tatínky. už to na tebe reaguje, když přijdeš z práce valí se to za tebou přivítat, když pak začne mluvit a volá tatínku, ráda,ráda tak se posereš. a že z toho vyroste spratek? jsem na stopro přesvěčený, že to co z toho malého bude mají z velké části v rukách rodiče. máme malou 2,5 letou holčičku a je k sežrání, když jsem v práci, tak mi volá telefonem (který ji samo dá Cukrářka) a žvatle mi do telefonu a volá tati přijď. Jo, omezil jsem svoje koníčky, včetně motorky, protože představa toho, že po celotýdenní práci, kdy si ji tak neužiju, se o víkendu na celý den vytratím, mě zkrátka neláka. CPaříval jsem a chlastal od intru, každý víkend akce a pařby a to i přes týden. časem zjistíš, že je to furt dokola a že se ti ten život nějak nehýbe. Dnes to dostalo s tou malou úplně jiný náboj, baví mě jezdit na výlety, dovolené atd. A motorka? ta mi neuteče, mám na to ještě celý život a nebudu jedinej, kdo se k tomu vrátil pozděj. teď se nejvíc těším na zimu až budu malou učit lyžovat:o)))

Jo a abys neřek, že v tom seš sám, tak my máme už zaděláno na dašlí zákusek takybigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
15.09.2012 13:39:53
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

...jo jo, děti sou fajngood ...mladej šel za slečnou a počitam, že domu nepřitáhne dříf jag vo půlnoci a ten starší jel do klubovny narazit sud...jag řikam, děti sou fajngoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenda (Člen)
15.09.2012 13:44:46
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Koldan psal:

to Meloun, Vikec: vogové, vy ste jantaři. dyž sa to malé narodí, tak to jen prdí do plínek a pije mlíko, to je vo ničom. ale až to má tak rok a víc, tak začíná ta pravá prdel pro tatínky. už to na tebe reaguje, když přijdeš z práce valí se to za tebou přivítat, když pak začne mluvit a volá tatínku, ráda,ráda tak se posereš. a že z toho vyroste spratek? jsem na stopro přesvěčený, že to co z toho malého bude mají z velké části v rukách rodiče. máme malou 2,5 letou holčičku a je k sežrání, když jsem v práci, tak mi volá telefonem (který ji samo dá Cukrářka) a žvatle mi do telefonu a volá tati přijď. Jo, omezil jsem svoje koníčky, včetně motorky, protože představa toho, že po celotýdenní práci, kdy si ji tak neužiju, se o víkendu na celý den vytratím, mě zkrátka neláka. CPaříval jsem a chlastal od intru, každý víkend akce a pařby a to i přes týden. časem zjistíš, že je to furt dokola a že se ti ten život nějak nehýbe. Dnes to dostalo s tou malou úplně jiný náboj, baví mě jezdit na výlety, dovolené atd. A motorka? ta mi neuteče, mám na to ještě celý život a nebudu jedinej, kdo se k tomu vrátil pozděj. teď se nejvíc těším na zimu až budu malou učit lyžovat:o)))

Jo a abys neřek, že v tom seš sám, tak my máme už zaděláno na dašlí zákusek takybigsmile

Líp bych to nenapsalgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
15.09.2012 15:07:16
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

za pár let ta euforie opadne, nebojtebigsmile


God Save The Queen!
bery (Člen)
15.09.2012 20:11:09
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Filous psal:

...jo jo, děti sou fajngood ...mladej šel za slečnou a počitam, že domu nepřitáhne dříf jag vo půlnoci a ten starší jel do klubovny narazit sud...jag řikam, děti sou fajngoodbigsmile

bigsmile ju. před hodkou mladší odcházel, na dotaz kdy přijde zahučel že vo půlnoci dá vědět. vzal auto a je v prd.... no a se staršim jsem si dnes nádherně zasportoval na duatlonu. jsem štastnej jak blecha že je mám. super partáci. někdy mě taky vezmou na pivo evil


momentalně zavostalej
Mour (Člen)
15.09.2012 20:22:21
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

bery psal:
Filous psal:

...jo jo, děti sou fajngood ...mladej šel za slečnou a počitam, že domu nepřitáhne dříf jag vo půlnoci a ten starší jel do klubovny narazit sud...jag řikam, děti sou fajngoodbigsmile

bigsmile ju. před hodkou mladší odcházel, na dotaz kdy přijde zahučel že vo půlnoci dá vědět. vzal auto a je v prd.... no a se staršim jsem si dnes nádherně zasportoval na duatlonu. jsem štastnej jak blecha že je mám. super partáci. někdy mě taky vezmou na pivo evil

goodgoodbigsmile ...já dal dneska dcerce (11)  za úkol, ať mě pro paní vybere mobil k vánocům  bigsmile

Luk (Člen)
15.09.2012 22:08:35
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Koldan psal:

to Meloun, Vikec: vogové, vy ste jantaři. dyž sa to malé narodí, tak to jen prdí do plínek a pije mlíko, to je vo ničom. ale až to má tak rok a víc, tak začíná ta pravá prdel pro tatínky. už to na tebe reaguje, když přijdeš z práce valí se to za tebou přivítat, když pak začne mluvit a volá tatínku, ráda,ráda tak se posereš. a že z toho vyroste spratek? jsem na stopro přesvěčený, že to co z toho malého bude mají z velké části v rukách rodiče. máme malou 2,5 letou holčičku a je k sežrání, když jsem v práci, tak mi volá telefonem (který ji samo dá Cukrářka) a žvatle mi do telefonu a volá tati přijď. Jo, omezil jsem svoje koníčky, včetně motorky, protože představa toho, že po celotýdenní práci, kdy si ji tak neužiju, se o víkendu na celý den vytratím, mě zkrátka neláka. CPaříval jsem a chlastal od intru, každý víkend akce a pařby a to i přes týden. časem zjistíš, že je to furt dokola a že se ti ten život nějak nehýbe. Dnes to dostalo s tou malou úplně jiný náboj, baví mě jezdit na výlety, dovolené atd. A motorka? ta mi neuteče, mám na to ještě celý život a nebudu jedinej, kdo se k tomu vrátil pozděj. teď se nejvíc těším na zimu až budu malou učit lyžovat:o)))

Jo a abys neřek, že v tom seš sám, tak my máme už zaděláno na dašlí zákusek takybigsmile

cekal sem, kdy to rozstipnesgoodgoodgood
kluci, a ty silacky reci...no myslim, ze se tomu jednou sami zasmejete...bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Petr J. (Člen)
15.09.2012 22:10:34
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Jo, naše malá dnes řekla své matce, že je sračka, když nechtěla s námi dál jezdit autem po poli....bigsmile

to Svatej: a dost....fuckbigsmile

Póla (Člen)
16.09.2012 09:19:27
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

...taky přidám jeden prímový zásek naší mladé...
Tehdá ji byly 4 roky a jeli jsme autem domů přes ty naše kotáry...
A ona první koukala zamyšleně oknem ven a potom naprosto vážně povídá...
Mami  a kde vy budete bydlet až já bu velká ? "
....
...no šli jsme s Datlem do kolen...

bobule (Člen)
16.09.2012 09:52:37
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Tak meloune gratulace a neboj, vono se to poddá.good


to jebu
VikecB12 (Člen)
16.09.2012 16:52:08
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Koldan psal:

to Meloun, Vikec: vogové, vy ste jantaři. dyž sa to malé narodí, tak to jen prdí do plínek a pije mlíko, to je vo ničom. ale až to má tak rok a víc, tak začíná ta pravá prdel pro tatínky. už to na tebe reaguje, když přijdeš z práce valí se to za tebou přivítat, když pak začne mluvit a volá tatínku, ráda,ráda tak se posereš. a že z toho vyroste spratek? jsem na stopro přesvěčený, že to co z toho malého bude mají z velké části v rukách rodiče. máme malou 2,5 letou holčičku a je k sežrání, když jsem v práci, tak mi volá telefonem (který ji samo dá Cukrářka) a žvatle mi do telefonu a volá tati přijď. Jo, omezil jsem svoje koníčky, včetně motorky, protože představa toho, že po celotýdenní práci, kdy si ji tak neužiju, se o víkendu na celý den vytratím, mě zkrátka neláka. CPaříval jsem a chlastal od intru, každý víkend akce a pařby a to i přes týden. časem zjistíš, že je to furt dokola a že se ti ten život nějak nehýbe. Dnes to dostalo s tou malou úplně jiný náboj, baví mě jezdit na výlety, dovolené atd. A motorka? ta mi neuteče, mám na to ještě celý život a nebudu jedinej, kdo se k tomu vrátil pozděj. teď se nejvíc těším na zimu až budu malou učit lyžovat:o)))

Jo a abys neřek, že v tom seš sám, tak my máme už zaděláno na dašlí zákusek taky:-D

A teď si přectav,že třeba já su s pařbama a celodeníma vejletama na mašině spokojenej a vubec mě to nepřipadá jako nuda a promarněnej čas a to se tomu věnuju vod 16ti a právě to měnit nechcu. A na nějaký courání po zoo nebo někde po hradech seru,to fakt nedám. Já třeba den,kerej strávím doma jakobych neprožil,potřebuju prostě nějakou akci ale tou pro mě vejlet s ukňouraným spratkem prostě není. A kdyš si tak zafspomínám,tak sem to neměl rád ani jako děcko,kdyš mě naši sebou někam tahali:fuck: a já přitom chtěl jezdit s kamošama kolem baráku na kole:-D Nechám to na Šárce,bude to mít hold těšký:-D Ale vím,že znova bych ji na to nekejvnul i za cenu,že bych zustal sám...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
16.09.2012 18:44:22
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Děte do řiti!bigsmile
Jedinej normální je tady Vikec a Yebat..goodgood

Nicola: Kočár samože beru!! Kdyžtak Ti cinknu, ale počítej se mnou..good

Vidíte to??!! Už to začíná, už abych sháněl věci a staral se a to je to teprv 4 centimetrovej červ!surprisedsmile2bigsmile

neboj to shánění teprve začne a pokud si dělaš hlavu s věcma..určitě se objevý kámošky který to maj a pujčej nebo daj..my jsme na prcka nekoupili v podstatě nic a máme výbavy na dvě děti...takže ty prachy nebudou tak horky.
Prostě se k tomu postav jako chlapbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Borák (Člen)
16.09.2012 19:18:27
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

a ted si přectafte že budete mít voba holky a vod patnacti vám to budou šukat sousedovic spratci co tě ani nepozdravjěj na schodech bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Banditatom (Člen)
16.09.2012 19:33:21
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Borák psal:

a ted si přectafte že budete mít voba holky a vod patnacti vám to budou šukat sousedovic spratci co tě ani nepozdravjěj na schodech bigsmile

a já porád proč se tehdá tchán na mě takhle blbě dívalevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
16.09.2012 19:36:38
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Borák psal:

a ted si přectafte že budete mít voba holky a vod patnacti vám to budou šukat sousedovic spratci co tě ani nepozdravjěj na schodech bigsmile

Já né,já dělal kluka samozřejměbigsmile Takže já budu mít toho spratka kerej nepozdraví souseda,ale cerku mu prznit bude mile rádbigsmile



sick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
16.09.2012 19:40:10
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

VikecB12 psal:
Borák psal:

a ted si přectafte že budete mít voba holky a vod patnacti vám to budou šukat sousedovic spratci co tě ani nepozdravjěj na schodech bigsmile

Já né,já dělal kluka samozřejměbigsmile Takže já budu mít toho spratka kerej nepozdraví souseda,ale cerku mu prznit bude mile rádbigsmile



sick

bych se posral smíchy kdyby to byla holčinabigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Borák (Člen)
16.09.2012 20:02:39
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

viktore já ti to připomenu smokinbigsmilebigsmilebigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Datel (Člen)
16.09.2012 23:42:28
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Počkej Víkecu až za tebou dojde to Malé do garáže, kde se budeš rýpat s motorkou a začne ti vysvětlovat, jak ju máš opravovat good

Chytne Vás to oba, aj Melouna. Jen je otázka kdy. Jak píše Koldan.....do roka enom žere a sere. Pak se to otočí a stává se z teho člověk a když se to potom na tebe rozesměje s těma dvouma zubama, tak se z toho posereš a už v tom lítáš aj dyž nebudeš chtět.
A co z toho vyroste je jenom na rodičích. Aj dyž se sčuchne s nějaků partů, tak je to o tom jak se k tomu postavíš TY.

Je to permanentní práce a odpovědnost ne už za sebe, ale za to děcko a to je myslím právě ten problém s kterým se vy dva šulíni pořád nemožete smířit bigsmile
Ale marné to s vama ouplně není, bo si to těma vzlykama tady uvědomujete evilgoodbigsmile

svatej (Člen)
17.09.2012 07:50:11
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Borák psal:

a ted si přectafte že budete mít voba holky a vod patnacti vám to budou šukat sousedovic spratci co tě ani nepozdravjěj na schodech bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile nebo Fresh na návštěvě. . .bigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
nicola.foxx (Člen)
17.09.2012 14:31:09
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Jojo děti sou super. Tomu mojemu je 3,5 a minulej tejden hodil po mame vetou "jdi do prdele",
kdyz mu neco zakazala. No a ja zase po nem rukou.
Ale nesmat se, byla kurva tezka drina a to pro oba dva.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
svatej (Člen)
17.09.2012 15:52:40
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Petr J. psal:

Jo, naše malá dnes řekla své matce, že je sračka, když nechtěla s námi dál jezdit autem po poli....bigsmile

to Svatej: a dost....fuckbigsmile

surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
Žirafa (Člen)
17.09.2012 16:18:26
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

No tak když to tak čtu tak že Péťe gratuluju... A tobě... hlavně pevný nervy goodgoodgood
To nějak půjde good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
mi (Člen)
17.09.2012 19:23:40
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=425006120878484&set=a.425003477545415.88642.100001072987998&type=3&theater



Melounoj teško se od ní odchází na fušku nemo motku, do hospody vpohodě to už spí bigsmile


svět je cirkusovej stan
bubák (Člen)
17.09.2012 21:17:28
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

..jsme těhotní..smile2
To se musí stát zrovna mně a zrovna v tuhle posranou dobu..
Ti, kdo mě litují, nechť si daj wine a ti, kdo se mi vytlemí, ať si daj beer

gratulace draku bigsmile , nejdřív sem si dal na lítost wine , pak na to vytlemení pár beer a teď......... no hodně štěstí...... smokin šak vono to ňák dopadne ne..


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Meloun (Člen)
17.09.2012 22:42:47
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

To je furt:  "nějak, ňák to dopadne"..každej to řiká..

Dopadne to zle..páč ani jeden si nemůžem dovolit opustit práci na mateřskou..tj. na ty cca 4 roky..to by byl na obou stranách konec kšeftu, popř. žití z jedný vejplaty, což nejde..sick
Takže to bude vyrůstat po najatejch babách na hlídání, jeslích apod..bad

Ta idylka, kdy je maminka doma se smrádětem a atínek se vrací rozradostněn z práce u nás bohužel nejde..

Bubáku vole! Jsem rád, že ještě žiješ!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
luboss (Člen)
17.09.2012 23:18:22
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

takhle, zvádlo to už pár miliard lidí před váma bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Meloun (Člen)
17.09.2012 23:32:43
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

luboss psal:

takhle, zvádlo to už pár miliard lidí před váma bigsmile

Taky proto je na světě drtvá většina lidí, co stojej za hovno..sickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
luboss (Člen)
17.09.2012 23:52:04
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

kdyz mas prachy, utracis je. Kdyz je nemas, neutracis. surprised


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
18.09.2012 07:20:07
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Mateřskou si můžete zvolit jak dlouhou chcete. Dle mě je optimum ty dva roky. V okolních státech ti většinou povolej půl roku víc ne. Bohužel.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
18.09.2012 08:43:52
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

melounovi: zastrel se hned, na nic necekej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
18.09.2012 09:18:43
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

osiris psal:

melounovi: zastrel se hned, na nic necekej bigsmile

jasne.vyres to jako o vikendu muj soused.utekla od nej stara i se dvema detma a misto aby byl rad tak si hodil mašli.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
18.09.2012 09:31:36
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

melounovi: zastrel se hned, na nic necekej bigsmile

jasne.vyres to jako o vikendu muj soused.utekla od nej stara i se dvema detma a misto aby byl rad tak si hodil mašli.

asi samou radosti nevěděl , co dělá ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
18.09.2012 09:48:06
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

meloune, kurva. Nastuduj si poradne socialni system. Rekl bych, ze na statu muzes vytriskat dost penez na to, aby ti to pres tu materskou pomohlo. Prispevek na bydleni, na topeni, na dite, kdyz te seminko neuda jako otce, tak taky dostane daleko vic jako svobodna matka (hlavne aby si nahlasila trvale bydleni treba na mestskej urad nebo nekam, kde bydlej lidi na podpore ....). Moznosti je spousta. Bejvalej kolega si dokonce zalozil obcanske sdruzeni na rozvoj sportu a kultury pro deti v obci - clenem byl jen on a jeho zena a soused se sousedkou. Dostavali od statu dotace na ruzny vejlety s deckama (proplaceli jim plavani, vylety na hrady a podobny sracky). Pak dokonce premyslel, jak si doma zalozit odbory. Ale to uz nevim, jak dopadlo. Chce to bejt jen dostatecne otrlej a prezit vsechno to povinny papirovani. Dokonce si zazadal o dotace na opravu budovi kancelare toho jeho sdruzeni (coz byl kumbal v jeho rodinnym domku). Nejaky prachy na to dostal a pouzil je na opravu strechy.

Hlavni je neztracet hlavu, ale zacit premejslet, jak ze statu vytriskat co nejvic penez. Proc bys nemohl ty, kdyz muzou jini (v tomto state nechteni) jedinci, kteri si z vlastnich deti udelali zivnost


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
18.09.2012 09:52:22
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

....jste na to dva... a budete tři aby jste si navzájem pomohli a podrželi jste se nad vodou.
Co mají říkat svobodné matky, které takové mrně vychovávají samy ?....a jsou mezi námi takové good....zvládají mrně, mateřskou, práci, hypotéku....a i na motorku se občas nasednou....

Prcek není konec světa...ale začátek....

Mour (Člen)
18.09.2012 10:10:18
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Póla psal:

....jste na to dva... a budete tři aby jste si navzájem pomohli a podrželi jste se nad vodou.
Co mají říkat svobodné matky, které takové mrně vychovávají samy ?....a jsou mezi námi takové good....zvládají mrně, mateřskou, práci, hypotéku....a i na motorku se občas nasednou....

Prcek není konec světa...ale začátek....

..ty jo surprised , že by Datel by taková potvora bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Loser (Administrator)
18.09.2012 10:23:13
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Mour psal:
Póla psal:

....jste na to dva... a budete tři aby jste si navzájem pomohli a podrželi jste se nad vodou.
Co mají říkat svobodné matky, které takové mrně vychovávají samy ?....a jsou mezi námi takové good....zvládají mrně, mateřskou, práci, hypotéku....a i na motorku se občas nasednou....

Prcek není konec světa...ale začátek....

..ty jo surprised , že by Datel by taková potvora bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

no datel to ma doma asi dobre zmaknuty. Mel jsi ho videt na killerech, jak se nechal nosit mladou na zadech goodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
18.09.2012 10:26:13
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Mour psal:
Póla psal:

....jste na to dva... a budete tři aby jste si navzájem pomohli a podrželi jste se nad vodou.
Co mají říkat svobodné matky, které takové mrně vychovávají samy ?....a jsou mezi námi takové good....zvládají mrně, mateřskou, práci, hypotéku....a i na motorku se občas nasednou....

Prcek není konec světa...ale začátek....

..ty jo surprised , že by Datel by taková potvora bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

bigsmile ...Datlík byl a je vzorný táta...bigsmile
bigsmile O mě řeč není...je to ale z našeho okolí a bandy Bandití....good

Když se chce, tak to zkrátka jde...good

Póla (Člen)
18.09.2012 10:36:30
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Loser psal:

no datel to ma doma asi dobre zmaknuty. Mel jsi ho videt na killerech, jak se nechal nosit mladou na zadech goodbigsmilebigsmilebigsmile

....bigsmile...dneska fakt bavíte....bigsmile....

No mladá na zádech...stará na rukou....kdo umí, ten umí...bigsmilegood
Kdo neumí surprised ....

bigsmilegood

Pšán (Člen)
18.09.2012 10:45:09
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

..surprised


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kukii (Člen)
18.09.2012 12:39:56
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

melounovi: zastrel se hned, na nic necekej bigsmile

jasne.vyres to jako o vikendu muj soused.utekla od nej stara i se dvema detma a misto aby byl rad tak si hodil mašli.

surprised kerej?


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.09.2012 12:44:15
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

melounovi: zastrel se hned, na nic necekej bigsmile

jasne.vyres to jako o vikendu muj soused.utekla od nej stara i se dvema detma a misto aby byl rad tak si hodil mašli.

surprised kerej?

ty jak koupili tu kostku proti kuzelniku.Drtina.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kukii (Člen)
18.09.2012 12:47:24
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

K.a.s.y.m. psal:
Kukii psal:
K.a.s.y.m. psal:


jasne.vyres to jako o vikendu muj soused.utekla od nej stara i se dvema detma a misto aby byl rad tak si hodil mašli.

surprised kerej?

ty jak koupili tu kostku proti kuzelniku.Drtina.

surprisedidontknow


Život je boj-mašina je nej!!!
VikecB12 (Člen)
18.09.2012 13:21:16
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloune,nenech se vod nich překecat že je to paráda mít spratkabigsmile Sami si nejsou schopni přiznat,že se vokradli vo 20let života,a teďka je to prej paráda. No bodejď by né,kdyš jim to vypadlo,nebo každou chvilu vypadne z hnízda a mají to z krkubigsmile Naši fotrové(to znamená lidi ve vjeku něktejejch místních bajkrs) to měli jednoduchý,za komárů fungovali fšelijaký kroužky,družiny,sportovní kluby,kam se dali děcka dat a to téměř bezplatně. Podívejte se jak je to dneskaidontknowsick Prvních 10porevolučních let byl doběh těhle institucí a dneska je to solidní byznys. Nehledě na to,že věčina nás,jak sme tady,prošla školama fšech typů bez sebemenší finanční spoluůčasti rodičů. Jak to bude teďka nikdo neví,vodhaduju,že budou spoplatněný aji základkybigsmile Pro člověka,kerej si vydělá 50-70 papírů je to fajn doba,ale pro normální bouchače co dělají za 15-20tisíc je to konečná sefšim,vo nějaké zábavě nebo koníčcích nemůže byt řečidontknow
A pak je tady banda sobců,jako já,co si dokážou přivydělat,ale nehodlají to utratit za haranty,ale chcou si to pěkně užit,protože nevím kerej den pojedu naposled a od té doby je ze mě do dvou měsíců sockabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
18.09.2012 15:23:27
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

vikecovi: já ti to řeknu takhle: "di s tím fňukáním už taky do prdele" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
18.09.2012 15:35:11
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Ne jen Vikecoj všechny problémy vyřeší tohlebigsmile  http://www.vasektomie.cz/

Meloun (Člen)
18.09.2012 15:41:20
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Nemá smysl vysvětlovat něco bandě, kterým se o potomstvo staraj baby a ani si jen užívj to hezký, co na tom najdou..
Tohle beru zkrátka jako osobní prohrua průser..sick


Možná, kdybych si začal píchat estrogen, tak v sobě nějakou jiskřičku mateřskýho pudu najdu, ale takhle ani piču..

Jinak Vikec je s okamžitou platností muj tiskovej mluvčí, páč se s jeho názory plně stotožňuji a sám bych to líp nenapsal..Takže se s blbejma kecama o úžasnost nových životů obracejte laskavě na něj..evilbigsmile

Já si celej nervní jdu dát ke kafi el. cigáro, páč si musim zvykat a šetřit,aby si to mohlo papat sunárek a srát do antialergeních pemprsek..smile2


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
18.09.2012 15:45:26
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

2 Vikec: Hale, ale to dítě za to nemůže že si Šárce naštěkal do boudy.evil
A přitom se stačilo napít obyčejný limonády...cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Borák (Člen)
18.09.2012 21:00:16
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

f zimě na srazu vám zaledujem koule...pozdě ,ale pro jistotu bigsmile
dybys jí to dal sežrat máte po problémech ..ale to vy šamponci nééé smokinbigsmilebigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Borák (Člen)
18.09.2012 21:24:02
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

ted sem zjistil že mi cerka sežrala voříšky co sem měl k vínu...a olivy princezna smile2
já vám těch 20let co vás čeká nezávidim bad


...nikdo nevojebe Ježíše...
Zdenda (Člen)
18.09.2012 23:47:02
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Nemá smysl vysvětlovat něco bandě, kterým se o potomstvo staraj baby a ani si jen užívj to hezký, co na tom najdou..
Tohle beru zkrátka jako osobní prohrua průser..sick


Možná, kdybych si začal píchat estrogen, tak v sobě nějakou jiskřičku mateřskýho pudu najdu, ale takhle ani piču..

Jinak Vikec je s okamžitou platností muj tiskovej mluvčí, páč se s jeho názory plně stotožňuji a sám bych to líp nenapsal..Takže se s blbejma kecama o úžasnost nových životů obracejte laskavě na něj..evilbigsmile

Já si celej nervní jdu dát ke kafi el. cigáro, páč si musim zvykat a šetřit,aby si to mohlo papat sunárek a srát do antialergeních pemprsek..smile2

Vocasi, nebreč tu jak malej harant z děcáku a nenervuj pani, aby kojila co nejdýl, pak nebudeš potřebovat ten tvůj sunar. A když si tak pracovitej, tak ani nemusíš kupovat pampersky, srát ti může do klasickejch plen ale holt to budeš prát. smokin Spokojen? A taky třeba místo vzlyků a breku se vzdělávej, dodělej si školu, přijď na nějakej nápad, podnikej nebo já nevim co, prachy se daj u nás furt vydělat, ne že ne.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
19.09.2012 06:09:52
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Zdenda psal:

A taky třeba místo vzlyků a breku se vzdělávej, dodělej si školu,

S timhle souhlasim. A jde o to i v důchodu (viz. Kelly).evil Nejtěžší není se něco naučit, nebo něčemu porozumět, ale vydržet!

Zdenda psal:

přijď na nějakej nápad

Jestli si tak dobrej, že si sedneš a řekneš, teď něco vymyslím, tak to klobouk dolu. good
Ano... Cesty jsou... Ve výzkumu jsou věci, který se daj "vysedět". Ovšem nevím jak v podnikání.help Ale rád se nechám poučit. Určitě bych to taky využil.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
19.09.2012 07:38:53
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

jako plně souhlasim se Zdendou ...myslel sem , že bandiťáci jsou jiný povahy a nějaká kapka je nerozhází idontknow
takovejhle typ lidí by se měl nahlásit hned po dovršení patnácti let na obecním uřadě pro vasektomii, když je z toho tak na prášky ...idontknow
přečíst si tohle tvoje pani, bejt jí ,tak tě pošlu rovnou do prdele bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Žirafa (Člen)
19.09.2012 08:26:28
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Občas když to tu čtu tak si říkám, že to snad raděj bejt svobodná matka... surprised


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Meloun (Člen)
19.09.2012 08:33:29
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Zdenda:  Taky jsem mival takovy optinisticko-silacky kecy,kdy se ve firme darilo..Ovsem poslednich par let to jde do prdele a to i presto,ze technologii mame zmaklou mnohem lip,nez kdysi...vubec neznas pomery,jaky tady jsou, tak se nutne nevmesuj do debaty.To, ze se nekdo snazi a da do toho veskery usili i srdce jeste neznamena, ze to musi fungovat..Nejsme holt klikari a nebudu si nalhavat, ze to bude lepsi..aneb doufej v nejlepsi,pocitej s nejhorsim..Nalada je na bodu mrazu a nejaky vzdelavani nam ke kseftu nepomuze. v nasem oboru jde o to, jak je na tom obecne svet..a to predevsim u lidi zajimajicich se o umeni..kazsej ale setri a kupuje da se rict jen prakticky veci..Nejme na tom uplne nejhur jak cikani,ale na nejakej stadart jsem si zvyk a vsechno pod nej uz je pruser..Kdyz se podivam,kde jsou dnes pritroubly spoluzaci,kterym jsem psal ukoly,tak je mi na bliti..A to neni o snaze,ale o stesti..Treba se stane zazrak,ale po tech 10ti letech uz me optimismus davno presel..Sam vim nejlip,jaka je situace a jaky jsou moznosti na zmenu.


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
19.09.2012 08:33:36
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Jasnačka,Melou si dodělá školy a než skončí mateřská,bude z něho jadernej fyzikbigsmile Volové,lidí se školama je jak hnoje a dělají u Šárky v kolbence u pásu za patnáct čistýhoidontknow
Co furt nechápete na tom,že někdo nemá rád děcka? Já sem je neměl rád nikdy,kdykoliv se kemě nějaký přiblíží,tak su z něho nervózní. Šárka to ví,zná můj pohled na tenhle život a přesto do toho šla,tak ať se z toho třeba posere,mě to nezajímá. Já sem jí/jim nachystal barák na bydlení a tím to pro mě hasne. Pokud v baráku vydržím do doby,kdy to bude moct sednout na motokrosa,tak to s nim skusím,to by byla asi tak jediná věc co by mě na tom mohla bavitbigsmile Jinak si moc šancí nedávámbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
19.09.2012 08:46:34
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

VikecB12 psal:

Jasnačka,Melou si dodělá školy a než skončí mateřská,bude z něho jadernej fyzikbigsmile Volové,lidí se školama je jak hnoje a dělají u Šárky v kolbence u pásu za patnáct čistýhoidontknow
Co furt nechápete na tom,že někdo nemá rád děcka? Já sem je neměl rád nikdy,kdykoliv se kemě nějaký přiblíží,tak su z něho nervózní. Šárka to ví,zná můj pohled na tenhle život a přesto do toho šla,tak ať se z toho třeba posere,mě to nezajímá. Já sem jí/jim nachystal barák na bydlení a tím to pro mě hasne. Pokud v baráku vydržím do doby,kdy to bude moct sednout na motokrosa,tak to s nim skusím,to by byla asi tak jediná věc co by mě na tom mohla bavitbigsmile Jinak si moc šancí nedávámbigsmile

...furt nějak nechápeme , proč někdo ,kdo nemá rád děcka , si je pořídí a pak  tu píše ,jak to stojí za hovno ?surprised
když někdo prostě nemá rád děti, nechce děti, nebo něco jinýho děti bigsmile, tak se na to vysere a buď neprcá, nebo prcá s gumou, nebo s  práškama ...když i to selže , nechá si to vzít...
když si to dotyčná nechce nechat vzít , dvojice se domluví, že si to nechaj ,nebo že se o to bude starat sama a neuvede přítele ,manžela , starostu, nebo někoho jinýho jako otce , zase je to volba té dvojice...
když se ti dva nedomluví , tak se bud vzájemně pošlou do prdele, nebo k soudu ...
ale pořád to záleží na těch dvou lidech ...jestli jste si to ze svýho pohledu posrali a ted vám to teprv  došlo ...vaše volba
tak jen tohle na tom tak trochu nechápeme


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
19.09.2012 08:50:38
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Zdenda:  Taky jsem mival takovy optinisticko-silacky kecy,kdy se ve firme darilo..Ovsem poslednich par let to jde do prdele a to i presto,ze technologii mame zmaklou mnohem lip,nez kdysi...vubec neznas pomery,jaky tady jsou, tak se nutne nevmesuj do debaty.To, ze se nekdo snazi a da do toho veskery usili i srdce jeste neznamena, ze to musi fungovat..Nejsme holt klikari a nebudu si nalhavat, ze to bude lepsi..aneb doufej v nejlepsi,pocitej s nejhorsim..Nalada je na bodu mrazu a nejaky vzdelavani nam ke kseftu nepomuze. v nasem oboru jde o to, jak je na tom obecne svet..a to predevsim u lidi zajimajicich se o umeni..kazsej ale setri a kupuje da se rict jen prakticky veci..Nejme na tom uplne nejhur jak cikani,ale na nejakej stadart jsem si zvyk a vsechno pod nej uz je pruser..Kdyz se podivam,kde jsou dnes pritroubly spoluzaci,kterym jsem psal ukoly,tak je mi na bliti..A to neni o snaze,ale o stesti..Treba se stane zazrak,ale po tech 10ti letech uz me optimismus davno presel..Sam vim nejlip,jaka je situace a jaky jsou moznosti na zmenu.

ty voe dyk máš sklárnu a umíš s tim dělat, tak se koukni po nějakejch dotačních programech od EU...
Mě napadá třeba: zaměstnej nějaký postižený jako že chráněná dílna a vyráběj nějaký píčovyny (korálky atd. ze kterejch ty lidi budou něco dělat), programy pro haranty jak se dělá sklo, atd....
chce to jen nápad a jít za tim.
Tady taky dělaj píčoviny a prodává se to (i dkyž ta baba asi o prachy do startu nouzi neměla).
http://www.kitengela-glass.com/_kiten.htm
tady to máš česky: http://m.rozhlas.cz/radiozurnal/zzz/_zprava/817676

Neznám sever, ale jsou různý sdružení který došáhnou na dotace z EU snáz a poraděj ti. Ve středních čechách je to třeba http://www.posemberi.cz/o-nas/ možná by nebylo marný zavolat jim, jestli neznají nějakou podobnou organizaci tam u vás....a dělej bo času máš málo bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
19.09.2012 08:50:54
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

každopádně přeju hlavně , at se to narodí zdravý good,když už bude stát táta za hovno vod začátku bigsmilegoodbigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Terez(k)a (Člen)
19.09.2012 09:00:10
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Patrik děti rád nemá (ničily by mu modýlky letadýlek a lodičkubigsmile),.... a žádný se zatim nechystá... třeba by ani nebylo jeho bigsmile no ale teď se nám narodil osmák a hned když jsem ho pojmenovala Suchoj tak začal  Patrik nadšeně všem vykládat jak je hrdej táta.... blbec... vošuká osmáka a mě dítě udělat nechcesmile1.... já ho ale stejně dřív jak za _?_ roky taky nechci... furt mám v živý paměti starání se o štěně.... dejte mi pokoj s dětma...

Meloun (Člen)
19.09.2012 09:06:53
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Tyhle veci m na starosti otec..nema cenu se dohadovat ani to dal rozvadet..Pracujem s chemikaliema,imrvere merej ovzdusi a jiny picoviny..tam nelze zamestnat jentak nekoho,natoz dementa a uz vubec ne dostat dotacebigsmileDD..nelze nic vymyslet..leda si vzi dalsich 6 micu uver a zkusit koupit nakou masinu a modlit se za uspech..fotr do toho nepujde a me takovou sumu nedaj..a ani bych do toho nedel,kdyz vidim,kam tenhle obor speje..


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
19.09.2012 09:15:50
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Terez(k)a psal:

když jsem ho pojmenovala Suchoj tak začal  Patrik nadšeně všem vykládat jak je hrdej táta....

asi ještě nedozrál jeho otcovský čas a momentálně se cítí být více modelářem bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
19.09.2012 09:30:30
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

2Meloun:
Občas je potřeba se na něco vysrat, abys mohl začít dělat něco jinýho... A když se bárka potápí, tak jí opustiti v čas a ne se jí nechat stáhnout ke dnu.

BTW. Na dotace buď rád, že jsi "v chudým kraji". V Praze by se ti vysmáli už mezi dveřma. Určitě to stojí za to zkusit.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
19.09.2012 11:14:56
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Terez(k)a psal:

Patrik děti rád nemá (ničily by mu modýlky letadýlek a lodičkubigsmile),.... a žádný se zatim nechystá... třeba by ani nebylo jeho bigsmile no ale teď se nám narodil osmák a hned když jsem ho pojmenovala Suchoj tak začal  Patrik nadšeně všem vykládat jak je hrdej táta.... blbec... vošuká osmáka a mě dítě udělat nechcesmile1.... já ho ale stejně dřív jak za _?_ roky taky nechci... furt mám v živý paměti starání se o štěně.... dejte mi pokoj s dětma...

Jestli ti nevyrostla ještě víc prdel, tak ti tady někdo to miminko určitě uděláevil
Patrik si toho kvůly práci a modýlkům možná ani nevšimne.

ps. A dej sem nějakou další a novější fotku koz. Už to tu dlouho nebylo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Terez(k)a (Člen)
19.09.2012 11:21:38
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

nicola.foxx psal:

Jestli ti nevyrostla ještě víc prdel, tak ti tady někdo to miminko určitě uděláevil
Patrik si toho kvůly práci a modýlkům možná ani nevšimne.

ps. A dej sem nějakou další a novější fotku koz. Už to tu dlouho nebylo.

vyrostla.... koukej....ass..... ale lehce se pracuje na nepatrném zmenšení smile1

a od té doby co Patrik změnil práci a já taky tak máme i docela dost volného času. a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

Loser (Administrator)
19.09.2012 11:43:30
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Terez(k)a psal:
nicola.foxx psal:

Jestli ti nevyrostla ještě víc prdel, tak ti tady někdo to miminko určitě uděláevil
Patrik si toho kvůly práci a modýlkům možná ani nevšimne.

ps. A dej sem nějakou další a novější fotku koz. Už to tu dlouho nebylo.

vyrostla.... koukej....ass..... ale lehce se pracuje na nepatrném zmenšení smile1

a od té doby co Patrik změnil práci a já taky tak máme i docela dost volného času. a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

nedelej Vlastu. Na nejaky stari a zmoudreni ti neskocime bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Billy (Člen)
19.09.2012 11:48:00
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Terez(k)a psal:
nicola.foxx psal:

Jestli ti nevyrostla ještě víc prdel, tak ti tady někdo to miminko určitě uděláevil
Patrik si toho kvůly práci a modýlkům možná ani nevšimne.

ps. A dej sem nějakou další a novější fotku koz. Už to tu dlouho nebylo.

vyrostla.... koukej....ass..... ale lehce se pracuje na nepatrném zmenšení smile1

a od té doby co Patrik změnil práci a já taky tak máme i docela dost volného času. a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

to je v prdeli uz nemame keho prznit, mlade holky vyrostli snad prijdou dalsi a mladsi bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Terez(k)a (Člen)
19.09.2012 11:55:48
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Billy psal:

to je v prdeli uz nemame keho prznit, mlade holky vyrostli snad prijdou dalsi a mladsi bigsmile

no, když tě ty mladší budou chtít tak v pohodě smile1 a vůbec, s tebou se nebavim.... leda máš šanci si to zachránit, že bych se stavila cestou z Ostravy..... to bys měl čas?smile2

Ondráš (Člen)
19.09.2012 12:25:04
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Billy psal:

to je v prdeli uz nemame keho prznit, mlade holky vyrostli snad prijdou dalsi a mladsi bigsmile

Ty voe... Na to naše mrdání...
A ty se kvůli tomu nervuješ...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
svatej (Člen)
19.09.2012 13:17:34
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Ondráš psal:
Billy psal:

to je v prdeli uz nemame keho prznit, mlade holky vyrostli snad prijdou dalsi a mladsi bigsmile

Ty voe... Na to naše mrdání...
A ty se kvůli tomu nervuješ...smokin

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
nicola.foxx (Člen)
19.09.2012 14:02:13
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Terez(k)a psal:

a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

Takže ti klesly k pupíkusurprised
Jak psal Ondráš, to vydržíme. Ale žádný mazlení. Jen vobyčejný píchání.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Mour (Člen)
19.09.2012 14:08:12
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

nicola.foxx psal:
Terez(k)a psal:

a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

Takže ti klesly k pupíkusurprised
Jak psal Ondráš, to vydržíme. Ale žádný mazlení. Jen vobyčejný píchání.

...tak na to mi nevadí ani velká prdel bigsmilebigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
19.09.2012 15:12:58
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

nicola.foxx psal:

Takže ti klesly k pupíkusurprised

Myslíš jako že by mohla kojit vodníky z mostu?helpredface
To né, ne? To až za dýl...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
19.09.2012 15:33:27
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Zdenda:  Taky jsem mival takovy optinisticko-silacky kecy,kdy se ve firme darilo..Ovsem poslednich par let to jde do prdele a to i presto,ze technologii mame zmaklou mnohem lip,nez kdysi...vubec neznas pomery,jaky tady jsou, tak se nutne nevmesuj do debaty.To, ze se nekdo snazi a da do toho veskery usili i srdce jeste neznamena, ze to musi fungovat..Nejsme holt klikari a nebudu si nalhavat, ze to bude lepsi..aneb doufej v nejlepsi,pocitej s nejhorsim..Nalada je na bodu mrazu a nejaky vzdelavani nam ke kseftu nepomuze. v nasem oboru jde o to, jak je na tom obecne svet..a to predevsim u lidi zajimajicich se o umeni..kazsej ale setri a kupuje da se rict jen prakticky veci..Nejme na tom uplne nejhur jak cikani,ale na nejakej stadart jsem si zvyk a vsechno pod nej uz je pruser..Kdyz se podivam,kde jsou dnes pritroubly spoluzaci,kterym jsem psal ukoly,tak je mi na bliti..A to neni o snaze,ale o stesti..Treba se stane zazrak,ale po tech 10ti letech uz me optimismus davno presel..Sam vim nejlip,jaka je situace a jaky jsou moznosti na zmenu.

Meloune, nemusíš bejt nasranej, já tě na jednu stranu chápu ale prostě zvlyky a brečení stojej dycky za hovno. Bejvaly doby, kdy jsem přišel o firmu, exekuce, dluhy atd, pak jsem něco vymyslel, koupil jinou firmu a v nejlepším mi ji de facto ukradl můj společník a to ze dne na den, takže nerváků sem si na svůj relativně mladej věk užil taky dost. Jediný kladný bylo na těhle stresech to, že jsem se pak chytnul za držku, začal se koukat kolem sebe a něco dělat! Proto na jednu stranu mám rád krize a nerváky, protože aspoň v mym případě z toho vždycky něco vzešlo. A že někdy k podnikání málo, známýho kámoš udělal e-shop ponozky.com, nikdá by mě nenapdalo s tímhle v dnešní době obchodovat a jemu to funguje velmi pěkně, nebo ti kluci z mixit.cz nikdá by mě nenapdala že může bejt hodně zajímavej šolich mixovat na objednávku müsli. Atd. Atd.. Pokud vám nešlape sklárna, zkuste opravdu nový technologie nebo něco co není zas až tolik na trhu, zkuste oslovit jiný trhy nebo já nevim. Neznám tuhle problematiku a těžko ti budu ve skle radit. Rozhodně se ale nuceně nezapojuju do diskuse, jen moc dobře vim, že kolikrát je člověk v hrozný skepsi, všechno vidí černě, nic nejde a nepůjde a někdy opravdu stačí málo. Můj názor.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Terez(k)a (Člen)
19.09.2012 15:59:46
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

nicola.foxx psal:
Terez(k)a psal:

a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

Takže ti klesly k pupíkusurprised
Jak psal Ondráš, to vydržíme. Ale žádný mazlení. Jen vobyčejný píchání.

pche.... u mě by se beton moh učit o pevnostibigsmile na mazlení mám jiný a na píchání taky....

Kelly01 (Člen)
19.09.2012 16:06:55
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

pussy někteří melete tlachy jak na kongresu ODSsickbigsmile


God Save The Queen!
Kukii (Člen)
19.09.2012 17:11:32
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Kelly01 psal:

pussy někteří melete tlachy jak na kongresu ODSsickbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


Život je boj-mašina je nej!!!
Borák (Člen)
19.09.2012 21:23:37
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

tak kde sou ty kozy ??? bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Pajk (Člen)
19.09.2012 22:06:13
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloune ty vole nesmutnismile1, jak to tady čtu, tak právě nejspíš ten malej tvoreček co se vyklube na svět je tvoje spásagood, tak ho nezatracuj.Ty to zatím vidíš moc černě, ale věř, že ti změní život k lepšímugood. Mimochodem i moje semetrikabigsmile tobě i tvojí děvcebigsmile fandígood
jak si dopad s Integramem evilbigsmile?

Meloun (Člen)
19.09.2012 22:28:34
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Pajk..čoveče blbě jsme dopadli, platíme..sick

Spása je můj Hroch..občas si řikám, jestli to malinko nepřehánim..jestli už to neni úchylka??surprisedbigsmile


Zdenda: No konečněs pochopil, jak to myslim..Zkrátka to je v řiti, resp. jinak..tržby jsou, dá se říct stále stejný, ovšem suroviny na výrobu skla  +  energie zdražily strašným způsobemsick..a my zdražovat moc nemůžem, páč bychom byli na úrovni konkurence..

99% těch surovin se těží pouze v Číně a Rusku..chápete..sick

Každej den přemejšlim, co by asi tak šlo dělat a fakt už jsem z toho někdy na kapačky..nic mě zatim nenapadlo a když jo, tak úvěr 10 míčů s fakt netroufnu vzít..beztak by mi ho nikdo nedalbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Pajk (Člen)
19.09.2012 23:21:54
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

energie zdražily strašným způsobemsick..a my zdražovat moc nemůžem, páč bychom byli na úrovni konkurence.

No a ? Zboží za zbytečně podhodnocený ceny je nedůvěryhodný a málokdo koupí. Na konkurenci ser a zajímej se víc o sebe.. Naopak zdraž a nabídni neco echtgoodsmile1

tachec (Člen)
20.09.2012 07:08:38
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Pajk psal:
Meloun psal:

energie zdražily strašným způsobemsick..a my zdražovat moc nemůžem, páč bychom byli na úrovni konkurence.

No a ? Zboží za zbytečně podhodnocený ceny je nedůvěryhodný a málokdo koupí. Na konkurenci ser a zajímej se víc o sebe.. Naopak zdraž a nabídni neco echtgoodsmile1

Rybrcoul na ski bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Zdenda (Člen)
20.09.2012 07:15:05
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Pajk..čoveče blbě jsme dopadli, platíme..sick

Spása je můj Hroch..občas si řikám, jestli to malinko nepřehánim..jestli už to neni úchylka??surprisedbigsmile


Zdenda: No konečněs pochopil, jak to myslim..Zkrátka to je v řiti, resp. jinak..tržby jsou, dá se říct stále stejný, ovšem suroviny na výrobu skla  +  energie zdražily strašným způsobemsick..a my zdražovat moc nemůžem, páč bychom byli na úrovni konkurence..

99% těch surovin se těží pouze v Číně a Rusku..chápete..sick

Každej den přemejšlim, co by asi tak šlo dělat a fakt už jsem z toho někdy na kapačky..nic mě zatim nenapadlo a když jo, tak úvěr 10 míčů s fakt netroufnu vzít..beztak by mi ho nikdo nedalbigsmile

Hele tohle mě docela zajímá! Co konkrétně vyrábíte a prodáváte a kde všude a kdo je vaší konkurencí? Díky.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
hlemejzd999 (Člen)
20.09.2012 08:27:07
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

tachec psal:
Pajk psal:
Meloun psal:

energie zdražily strašným způsobemsick..a my zdražovat moc nemůžem, páč bychom byli na úrovni konkurence.

No a ? Zboží za zbytečně podhodnocený ceny je nedůvěryhodný a málokdo koupí. Na konkurenci ser a zajímej se víc o sebe.. Naopak zdraž a nabídni neco echtgoodsmile1

Rybrcoul na ski bigsmile

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
20.09.2012 08:43:59
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

jedna se o sodnodraselny sklo pro umelce,designery..tj. Na veci tzv.taveny plastiky(sochy,objekty ze skla).V podstate utavime sklo,naleje se do tvaru cihly a oni to pak znovu pretavuji v sadrovych formach a zuslechtujou..pak to jde do galerii a ttam si to pripadne nekdo koupi..Konkurence je Sklarna Bullseye,pak nejaky na Novym zelandu,nova v Rakousku, a asi v i v Italii(nazvy ted z hlavy nevim)..no a samo,ze taky cesky velky sklarny,ktery maji z dob minulych velky zasoby tyci..Jinak www.banasglass.com


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
20.09.2012 08:55:20
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

jedna se o sodnodraselny sklo pro umelce,designery..tj. Na veci tzv.taveny plastiky(sochy,objekty ze skla).V podstate utavime sklo,naleje se do tvaru cihly a oni to pak znovu pretavuji v sadrovych formach a zuslechtujou..pak to jde do galerii a ttam si to pripadne nekdo koupi..Konkurence je Sklarna Bullseye,pak nejaky na Novym zelandu,nova v Rakousku, a asi v i v Italii(nazvy ted z hlavy nevim)..no a samo,ze taky cesky velky sklarny,ktery maji z dob minulych velky zasoby tyci..Jinak www.banasglass.com

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_mooe.jpg


moře..to je luxus good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Billy (Člen)
20.09.2012 08:58:00
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Mour psal:
nicola.foxx psal:
Terez(k)a psal:

a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

Takže ti klesly k pupíkusurprised
Jak psal Ondráš, to vydržíme. Ale žádný mazlení. Jen vobyčejný píchání.

...tak na to mi nevadí ani velká prdel bigsmilebigsmilebigsmile

Velka prdel je prej dobra na anal surprised bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
nicola.foxx (Člen)
20.09.2012 12:07:55
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Wole Meloune, jestli ty webovky používáte na prezentaci firmy, tak to stojí za strašně veliký hovno. Tenhle styl už byl na píču v devadesátejch, natož teď.
Sice tě to bude něco stát, ale nechte si udělat jinej grafickej návrh.
Jazyk cze, eng je na ten tvůj obor taky kurwa málo. Minimálně ještě Ru a DE tam potřebuješ.
Podívej se jak se prezentujou ti co je máš ve fotogalerii. Fotky maj podstatně lepší.
Zkus Spidise, jestli by ti něco nenafotil. Má dobrý voko.
Odkaz na autora stránky je taky na přesdršku.
Odkaz na vánoční ozdoby dobrý, ale jestli od tebe neberou, tak proč to tam mít. Stejný je to s lipovým dřevem. Vodkaz kanada ti tam je na co?
Třebas hned uvodmní stránka má bejt prezentace firmy a ne aktuality. Třeba to s tou pevnou linkou a nebo 10x dražší suroviny je mazec.

A ty barvysurprisedsick To mě poser.

Co si nechat udělat pořádnej web, k němu tištěnej katalog se vzorkama. Získat kontakty na umělce, oblízt nějakou galerii a další kontakty.
atd.

Prodáváte to jen v ČR a nebo to prodáváte i ven?
A co vůbec mladá? Nedělá vona nehty? Na to je nespočet motivů, který by se mohly přenést na sklo, nebo ne? Máte tam nějaký svícny, co nějaký broušení vzorů, nápisů, co ja vím co dalšího.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
nicola.foxx (Člen)
20.09.2012 12:18:23
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Terez(k)a psal:
nicola.foxx psal:
Terez(k)a psal:

a kozy nebudou...na to jsem už stará a zmoudřela jsem bigsmile

Takže ti klesly k pupíkusurprised
Jak psal Ondráš, to vydržíme. Ale žádný mazlení. Jen vobyčejný píchání.

pche.... u mě by se beton moh učit o pevnostibigsmile na mazlení mám jiný a na píchání taky....

Jo to si u tebe pamatuju ty dvě kategoriebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Loser (Administrator)
20.09.2012 12:18:29
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

nicola.foxx psal:

Wole Meloune, jestli ty webovky používáte na prezentaci firmy, tak to stojí za strašně veliký hovno. Tenhle styl už byl na píču v devadesátejch, natož teď.
Sice tě to bude něco stát, ale nechte si udělat jinej grafickej návrh.
Jazyk cze, eng je na ten tvůj obor taky kurwa málo. Minimálně ještě Ru a DE tam potřebuješ.
Podívej se jak se prezentujou ti co je máš ve fotogalerii. Fotky maj podstatně lepší.
Zkus Spidise, jestli by ti něco nenafotil. Má dobrý voko.
Odkaz na autora stránky je taky na přesdršku.
Odkaz na vánoční ozdoby dobrý, ale jestli od tebe neberou, tak proč to tam mít. Stejný je to s lipovým dřevem. Vodkaz kanada ti tam je na co?
Třebas hned uvodmní stránka má bejt prezentace firmy a ne aktuality. Třeba to s tou pevnou linkou a nebo 10x dražší suroviny je mazec.

A ty barvysurprisedsick To mě poser.

Co si nechat udělat pořádnej web, k němu tištěnej katalog se vzorkama. Získat kontakty na umělce, oblízt nějakou galerii a další kontakty.
atd.

Prodáváte to jen v ČR a nebo to prodáváte i ven?
A co vůbec mladá? Nedělá vona nehty? Na to je nespočet motivů, který by se mohly přenést na sklo, nebo ne? Máte tam nějaký svícny, co nějaký broušení vzorů, nápisů, co ja vím co dalšího.

mluvis mi primo z huby/hlavy/klavesnice.

V dnesni dobe je dobrej web polovina uspechu. Jeste bych sepokusil si udelat bud nejaky google bomby nebo alespon dobrej prohledavaci strom at to google dobre najde.
Tohle je opravdu katastrofa badbadbad Kdybych to jeste umel, tak ti ten web udelam zadara, pze na tohle se neda divat surprisedheadshake


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
20.09.2012 12:46:42
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

sickTak tohle co mi pisete, kritizuju od zacatku!!Bratruv vytvor a fotr jaksi nehodla vrazet do veci,jako je reklama..tak co s tim mam delat?Mam vzit svuj mesicni plat a ze svyho to udelat?Neni s nima vubec rec..mate ve vsem pravdu!!!  Barvy si nejsou vubec podobny,grafika desna,informace okolo naprosto zbytecny..stejne tak i ty dluznici..cely na hovno! Jinak sklo jde do celyho sveta,Japonsko,EU,usa trochu..ty umelci se mezi sebou hodne znaj..kazdopadne naprosto souhlasim..moc s tim ale nezmuzu,kdyz je vedeni zabedneny..smile2((


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
20.09.2012 12:57:35
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

sickTak tohle co mi pisete, kritizuju od zacatku!!Bratruv vytvor a fotr jaksi nehodla vrazet do veci,jako je reklama..tak co s tim mam delat?Mam vzit svuj mesicni plat a ze svyho to udelat?Neni s nima vubec rec..mate ve vsem pravdu!!!  Barvy si nejsou vubec podobny,grafika desna,informace okolo naprosto zbytecny..stejne tak i ty dluznici..cely na hovno! Jinak sklo jde do celyho sveta,Japonsko,EU,usa trochu..ty umelci se mezi sebou hodne znaj..kazdopadne naprosto souhlasim..moc s tim ale nezmuzu,kdyz je vedeni zabedneny..smile2((

ták si vodevři něco svýho ...evil...ted frčej třeba elektronický cigarety goodsmile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
20.09.2012 12:58:37
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

sickTak tohle co mi pisete, kritizuju od zacatku!!Bratruv vytvor a fotr jaksi nehodla vrazet do veci,jako je reklama..tak co s tim mam delat?Mam vzit svuj mesicni plat a ze svyho to udelat?Neni s nima vubec rec..mate ve vsem pravdu!!!  Barvy si nejsou vubec podobny,grafika desna,informace okolo naprosto zbytecny..stejne tak i ty dluznici..cely na hovno! Jinak sklo jde do celyho sveta,Japonsko,EU,usa trochu..ty umelci se mezi sebou hodne znaj..kazdopadne naprosto souhlasim..moc s tim ale nezmuzu,kdyz je vedeni zabedneny..smile2((

zalozit odbory, sesadit vedeni a dosadit se za reditele goodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Žirafa (Člen)
20.09.2012 13:02:44
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

sickTak tohle co mi pisete, kritizuju od zacatku!!Bratruv vytvor a fotr jaksi nehodla vrazet do veci,jako je reklama..tak co s tim mam delat?Mam vzit svuj mesicni plat a ze svyho to udelat?Neni s nima vubec rec..mate ve vsem pravdu!!!  Barvy si nejsou vubec podobny,grafika desna,informace okolo naprosto zbytecny..stejne tak i ty dluznici..cely na hovno! Jinak sklo jde do celyho sveta,Japonsko,EU,usa trochu..ty umelci se mezi sebou hodne znaj..kazdopadne naprosto souhlasim..moc s tim ale nezmuzu,kdyz je vedeni zabedneny..smile2((

Nevim jestli to sem mám vůbec psát redface... co se týče webovek tak jsem samouk a furt se učím ale aspoň něco solidnějšího bych z toho asi uměla udělat i když zázraky a moderní vychytávky asi moc ne....Každopádně něco jednoduchýho a líp vypadajícího snad jo... Samože zadarmo, jak říkám učím se a jestli se tomu třeba někdy budu chtít fakt víc věnovat tak každá zkušenost je pro mě dobrá...
Pro představu mrkni sem, jsou to stránky co jsem dělala, na tom technikovi jsem se učila od základu, to moje je už snad trochu lepší a momentálně dělám na webu pro kamaráda a ten snad bude ještě lepší...
http://www.technik-praha.cz
http://www.zirafinofoceni.cz
Třeba ti někdo nabídne něco lepšího a kvalitnějšího za tašku hrušek... Já jen můžu nabídnout to co "umím" já...


Jaký si to uděláš, takový to máš...
ABik (Člen)
20.09.2012 13:12:41
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

sickTak tohle co mi pisete, kritizuju od zacatku!!Bratruv vytvor a fotr jaksi nehodla vrazet do veci,jako je reklama..tak co s tim mam delat?Mam vzit svuj mesicni plat a ze svyho to udelat?Neni s nima vubec rec..mate ve vsem pravdu!!!  Barvy si nejsou vubec podobny,grafika desna,informace okolo naprosto zbytecny..stejne tak i ty dluznici..cely na hovno! Jinak sklo jde do celyho sveta,Japonsko,EU,usa trochu..ty umelci se mezi sebou hodne znaj..kazdopadne naprosto souhlasim..moc s tim ale nezmuzu,kdyz je vedeni zabedneny..smile2((

Podnikat s rodinou? To se radši nechám zaměstnat idontknow Pokud jsi pouze zaměstnanec a nikdo nereaguje na tvoje podněty, tak přestaň mrhat potenciálem a mazej jinam.
BTW už jenom ty maily mi připomínají moje montéry (ruda, hevyspídy...). Mám obavu, že tímto způsobem se moc neodprezentujete.

No a k budoucímu přírůstku mi nezbývá než pogratulovat bigsmilegood

Meloun (Člen)
20.09.2012 13:15:57
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Sesadit vedeni,kdyz je firma f.osoba nejspis nepujdesmile2..dneska jim to vpalim,pac me uz to sere od zacatku,bud neco udelaj nebo holt neco prodam a udelam to ze svyho..Zirafko,dekujuu..treba se budes moct vyradit..uvidime..myslim,ze i ja bych to udelal lip,jen k tomu sednou,ale to je revir meho dokonaleho bratra..:-\


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
20.09.2012 13:25:04
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Sesadit vedeni,kdyz je firma f.osoba nejspis nepujdesmile2..dneska jim to vpalim,pac me uz to sere od zacatku,bud neco udelaj nebo holt neco prodam a udelam to ze svyho..Zirafko,dekujuu..treba se budes moct vyradit..uvidime..myslim,ze i ja bych to udelal lip,jen k tomu sednou,ale to je revir meho dokonaleho bratra..:-\

to už je snad lepší si udělat nejaký stránky sám na www.webgarden.cz ... náhled zde smile1 http://dansip.mypage.cz/


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Žirafa (Člen)
20.09.2012 13:29:16
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Meloun psal:

Sesadit vedeni,kdyz je firma f.osoba nejspis nepujdesmile2..dneska jim to vpalim,pac me uz to sere od zacatku,bud neco udelaj nebo holt neco prodam a udelam to ze svyho..Zirafko,dekujuu..treba se budes moct vyradit..uvidime..myslim,ze i ja bych to udelal lip,jen k tomu sednou,ale to je revir meho dokonaleho bratra..:-\

Kdyby něco tak dej vědět, každopádně držím palce ať revoluce ve firmě vyjde good


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Meloun (Člen)
20.09.2012 13:30:53
Offline

Re: Tak..a konec legrace..

Delal jsem stranky salonu na webnodu pro mladou a je to urcite lepsi,nez tohle..akorat,ze ted uz to chtej zas platit,tak tam skacou reklamy a zmizela fotogalerie..


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr