Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM (Člen)
02.10.2012 12:21:28
Offline

Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Ahoj Všem,

po té co jsem prodal svojí motorku uvažuju o něčem co si pořídím nyní. Nejvíc by se mi líbil Bandit 1250S ABS, ale ten je finančně mimo. Koukám tedy proto po B6 ideálně 2007 a novějších. Byl jsem se na jednom podívat ... z ČR, se serviskou, najeto celkem málo ... ale na první pohled když jsem přijel to bylo bouraný a dozvěděl jsem o tom až po té, co jsem prodávající upozornil na plasty okolo budíků, který úplně neseděly a byly tam i další věci. V každým případě jsem si motorku aspoň projel (na B6 jsem jel jen kdysi na naháči ... a tak jsem chtěl vědět jak to jede). Rovně motorka jela OK ... ale do zatáček se jí jaksi moc nechtělo bad ... Buď je to vlastnost Bandita (což by mi přišlo divný) a nebo to bylo způsobený sjetejma gumama (což bude asi pravděpodobnější).

help Ideálně hledám někoho, kdo je z okolí (Praha) ... a chtěl by se pochlubit svou B 650S good .. chci zkouknout jak vypadá normálně ojetá servisovaná mašinka a ideálně se i projet - viz. mnou zmiňovaný problém v zatáčkách .... nějaká záloha/klíčky od auta atd. ... to je po dohodě samozřejmost good

Filous (Člen)
03.10.2012 17:11:45
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

...sjetý gumy sou hodně znát na jízdních vlastnostech v zatáčkách...teda nejen na Bandasce, ale u ní mi to příde eště horší neš u jinejch motorek...a nic ve zlym, ale asi bych cizímu človjekovovi mašinu nepučil...ani za klíče vot auta a ani za peníze...teda dybych se toho nechtěl zbavit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
JirikM (Člen)
03.10.2012 18:52:39
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Filous psal:

...sjetý gumy sou hodně znát na jízdních vlastnostech v zatáčkách...teda nejen na Bandasce, ale u ní mi to příde eště horší neš u jinejch motorek...a nic ve zlym, ale asi bych cizímu človjekovovi mašinu nepučil...ani za klíče vot auta a ani za peníze...teda dybych se toho nechtěl zbavit...

Tak vis jak ... Idealni je projit si masinu co je v pohode a pozjistovat co u banditu byva spatne. Stejne tak kouknout jak sedi plasty atd. Jizda to je uz 'nice to have' smile1 ...to zase jsem svepravnej ;-)

Na druhou stranu ...kdyz se nezeptam/kdyz si nereknu ...tak se nikdy nic nedovim ani nevyzkousim smile1

Pigi (Člen)
03.10.2012 19:55:07
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
Filous psal:

...sjetý gumy sou hodně znát na jízdních vlastnostech v zatáčkách...teda nejen na Bandasce, ale u ní mi to příde eště horší neš u jinejch motorek...a nic ve zlym, ale asi bych cizímu človjekovovi mašinu nepučil...ani za klíče vot auta a ani za peníze...teda dybych se toho nechtěl zbavit...

Tak vis jak ... Idealni je projit si masinu co je v pohode a pozjistovat co u banditu byva spatne. Stejne tak kouknout jak sedi plasty atd. Jizda to je uz 'nice to have' smile1 ...to zase jsem svepravnej ;-)

Na druhou stranu ...kdyz se nezeptam/kdyz si nereknu ...tak se nikdy nic nedovim ani nevyzkousim smile1

Dopadneš tak jako když sem potřeboval pučit držáky na kufry i s kuframa bigsmilebigsmile, samozřejmě že sem s tim nepočítal goodgood. Jinak hodně štestí, že se ti někdo nabídne goodgoodevil


eSko je prostě eSko ;)
JirikM (Člen)
04.10.2012 00:20:41
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Pigi psal:
JirikM psal:
Filous psal:

...sjetý gumy sou hodně znát na jízdních vlastnostech v zatáčkách...teda nejen na Bandasce, ale u ní mi to příde eště horší neš u jinejch motorek...a nic ve zlym, ale asi bych cizímu človjekovovi mašinu nepučil...ani za klíče vot auta a ani za peníze...teda dybych se toho nechtěl zbavit...

Tak vis jak ... Idealni je projit si masinu co je v pohode a pozjistovat co u banditu byva spatne. Stejne tak kouknout jak sedi plasty atd. Jizda to je uz 'nice to have' smile1 ...to zase jsem svepravnej ;-)

Na druhou stranu ...kdyz se nezeptam/kdyz si nereknu ...tak se nikdy nic nedovim ani nevyzkousim smile1

Dopadneš tak jako když sem potřeboval pučit držáky na kufry i s kuframa bigsmilebigsmile, samozřejmě že sem s tim nepočítal goodgood. Jinak hodně štestí, že se ti někdo nabídne goodgoodevil

Tak kdyz necha prohlednout a nepujci neni problem. Ono staci zavolat na inzerat, prijet s penezi a projet se. Ale kdo vi, jestli tak bandit ma/nema jet. Zatim me nepresvedcil (asi kvuli gumam) ...tak uvidime. Test konkurence Fazer 600 mam uz domluvenej smile1

Filous (Člen)
04.10.2012 18:30:50
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
Pigi psal:
JirikM psal:


Tak vis jak ... Idealni je projit si masinu co je v pohode a pozjistovat co u banditu byva spatne. Stejne tak kouknout jak sedi plasty atd. Jizda to je uz 'nice to have' smile1 ...to zase jsem svepravnej ;-)

Na druhou stranu ...kdyz se nezeptam/kdyz si nereknu ...tak se nikdy nic nedovim ani nevyzkousim smile1

Dopadneš tak jako když sem potřeboval pučit držáky na kufry i s kuframa bigsmilebigsmile, samozřejmě že sem s tim nepočítal goodgood. Jinak hodně štestí, že se ti někdo nabídne goodgoodevil

Tak kdyz necha prohlednout a nepujci neni problem. Ono staci zavolat na inzerat, prijet s penezi a projet se. Ale kdo vi, jestli tak bandit ma/nema jet. Zatim me nepresvedcil (asi kvuli gumam) ...tak uvidime. Test konkurence Fazer 600 mam uz domluvenej smile1

...ber Fejzragoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
JirikM (Člen)
04.10.2012 19:50:03
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Filous psal:

...ber Fejzragoodgoodgood

Fazera jsem už právě měl .. před Faceliftem ( http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=62586 )  ... a to mě sice motorově nadchlo .. ale bylo to takový "malý". Po roce 2004 má výfuky pod sedlem a je celý udělán jinak ... tak uvidíme jestli mi do ruky sedne líp. Ten první Fazer u mě doma vydržel 14 dnů než šel zase dál bigsmile

Filous (Člen)
04.10.2012 22:04:32
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
Filous psal:

...ber Fejzragoodgoodgood

Fazera jsem už právě měl .. před Faceliftem ( http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=62586 )  ... a to mě sice motorově nadchlo .. ale bylo to takový "malý". Po roce 2004 má výfuky pod sedlem a je celý udělán jinak ... tak uvidíme jestli mi do ruky sedne líp. Ten první Fazer u mě doma vydržel 14 dnů než šel zase dál bigsmile

...ten novej je výbornej, fakt ho ber, lepčí uš je enem FZ1, ta je nejlepčí f celym kosmíru, Fejzr je hnet druhejgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PFremer (Člen)
04.10.2012 22:53:41
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Filous psal:
JirikM psal:
Filous psal:

...ber Fejzragoodgoodgood

Fazera jsem už právě měl .. před Faceliftem ( http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=62586 )  ... a to mě sice motorově nadchlo .. ale bylo to takový "malý". Po roce 2004 má výfuky pod sedlem a je celý udělán jinak ... tak uvidíme jestli mi do ruky sedne líp. Ten první Fazer u mě doma vydržel 14 dnů než šel zase dál bigsmile

...ten novej je výbornej, fakt ho ber, lepčí uš je enem FZ1, ta je nejlepčí f celym kosmíru, Fejzr je hnet druhejgoodgoodgood

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
JirikM (Člen)
04.10.2012 23:38:59
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Filous psal:
JirikM psal:
Filous psal:

...ber Fejzragoodgoodgood

Fazera jsem už právě měl .. před Faceliftem ( http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=62586 )  ... a to mě sice motorově nadchlo .. ale bylo to takový "malý". Po roce 2004 má výfuky pod sedlem a je celý udělán jinak ... tak uvidíme jestli mi do ruky sedne líp. Ten první Fazer u mě doma vydržel 14 dnů než šel zase dál bigsmile

...ten novej je výbornej, fakt ho ber, lepčí uš je enem FZ1, ta je nejlepčí f celym kosmíru, Fejzr je hnet druhejgoodgoodgood

Tož koukám, že ty seš na Fazery vysazenej ;-) ... tak 2 kamarádi mají FZ1 v GT provedení good .. a to vypadá fakt luxusně ;-) .. jen je to v jiné cenové relaci než kam se dívám headshake

Drakoxxl (Člen)
05.10.2012 07:22:19
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Nechci ti brát iluze, ale dřív tady někomu vojedeš holku než mašinu bigsmile, ale za mě taky Fejzr evil


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
05.10.2012 07:35:13
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Fazer a S good

JirikM (Člen)
05.10.2012 07:40:44
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Mour psal:

Fazer a S good

Naháče nechciiiiiii idontknow

JirikM (Člen)
05.10.2012 07:42:50
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Drakoxxl psal:

Nechci ti brát iluze, ale dřív tady někomu vojedeš holku než mašinu bigsmile, ale za mě taky Fejzr evil

Mno hele .... to je taky výzva good ... jdu založit nový vlákno bigsmile na tuhle pussyvinu smile1

Jak jsem psal iluze nemám ;-). Když se to povede -super, když se to nepovede - tak se nic neděje. Nakonec mě třeba ještě chytne i jiná mašina. V pondělí budu kamarádovi převážet VFR 1200 good

Mour (Člen)
05.10.2012 08:16:34
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
Mour psal:

Fazer a S good

Naháče nechciiiiiii idontknow

...no dyť to S je s kapotou, bez kapoty bych já nedoporučil evil

JirikM (Člen)
05.10.2012 08:18:51
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Mour psal:
JirikM psal:
Mour psal:

Fazer a S good

Naháče nechciiiiiii idontknow

...no dyť to S je s kapotou, bez kapoty bych já nedoporučil evil

Však já tím potvrzoval tvou větu ;-) ...... když jsem viděl na jiných vláknech jak chce každej naháče a jak ho prosazuje ... .. . kurňa, jak tam nemám kapoty ... budu si připadat, že řídím kolo bigsmile

Pigi (Člen)
05.10.2012 08:19:44
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Mour psal:
JirikM psal:
Mour psal:

Fazer a S good

Naháče nechciiiiiii idontknow

...no dyť to S je s kapotou, bez kapoty bych já nedoporučil evil

goodgoodgood


eSko je prostě eSko ;)
tachec (Člen)
05.10.2012 09:32:54
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
Mour psal:
JirikM psal:

Naháče nechciiiiiii idontknow

...no dyť to S je s kapotou, bez kapoty bych já nedoporučil evil

Však já tím potvrzoval tvou větu ;-) ...... když jsem viděl na jiných vláknech jak chce každej naháče a jak ho prosazuje ... .. . kurňa, jak tam nemám kapoty ... budu si připadat, že řídím kolo bigsmile

Kapoty mám na autě, na motorce je potřeba aby to foukalo, protože bez kapot si člověk i v malé rychlosti myslí, že jede jak s větrem o závod a pak nemusím jezdit extra rychle bigsmile

Kup si tohle...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3733_skutr.jpg

▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
JirikM (Člen)
05.10.2012 09:38:12
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

tachec psal:

Kapoty mám na autě, na motorce je potřeba aby to foukalo, protože bez kapot si člověk i v malé rychlosti myslí, že jede jak s větrem o závod a pak nemusím jezdit extra rychle bigsmile

Kup si tohle...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _skutr.jpg

S větrem o závod .. to pak prodej mašinu a jezdi na kole bigsmilebigsmilebigsmile

Už se vidím jak pojedu zase příští rok do Alp ... první den - přejezd tam - okolo 700km a budu vlát za řidítky bez kapot. A jestli nám vyjde počasí jako tenhle rok .. tedy každý den cca 70% pršelo .... tak budu mokrej durch ještě než stihnu zastavit a nandám si nepromok bigsmile

I za kapotama fouká ... to se neboj. Ale pokud to chceš jako stroj, který tě někam i doveze ... je to fakt lepší good

osiris (Člen)
05.10.2012 09:45:44
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

...já nevím co jste to za chcípáky, ani 700km na naháči, klidně v dešti, není přece problém smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
JirikM (Člen)
05.10.2012 09:47:58
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

osiris psal:

...já nevím co jste to za chcípáky, ani 700km na naháči, klidně v dešti, není přece problém smile1

Tady nikdo nepsal že by to nedal ;-) ... ale proč by to měl dělat idontknow když existují KAPOTY good

V autě v létě taky jezdíš (když můžeš) s klimatizací protože je to příjemnější a ne protože je někdo chcípák bigsmile

Kapoty / Nekapoty ... někomu se to prostě líbí někomu ne ;-)

PFremer (Člen)
05.10.2012 09:58:24
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
tachec psal:

Kapoty mám na autě, na motorce je potřeba aby to foukalo, protože bez kapot si člověk i v malé rychlosti myslí, že jede jak s větrem o závod a pak nemusím jezdit extra rychle bigsmile

Kup si tohle...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _skutr.jpg

S větrem o závod .. to pak prodej mašinu a jezdi na kole bigsmilebigsmilebigsmile

Už se vidím jak pojedu zase příští rok do Alp ... první den - přejezd tam - okolo 700km a budu vlát za řidítky bez kapot. A jestli nám vyjde počasí jako tenhle rok .. tedy každý den cca 70% pršelo .... tak budu mokrej durch ještě než stihnu zastavit a nandám si nepromok bigsmile

I za kapotama fouká ... to se neboj. Ale pokud to chceš jako stroj, který tě někam i doveze ... je to fakt lepší good

Ale prd, obě mašiny májí něco do sebesmile1 na Sku jsem moc nápor vzduchu necejtil a mohl jsem lítat jak raketa, taky to tak dopadlo. A teď jak raketa můžu lítat taky, ale už to není taková pohoda, takže si víc užívám pohodovou, svižnou jízdu a jsem spokojenejgoodgood ,a mokrej budeš na každý motorce, na Sku mi to třeba stříkalo rovnou na hledí helmysick... Takže to i to, cool


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
JirikM (Člen)
05.10.2012 10:23:16
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

PFremer psal:

Ale prd, obě mašiny májí něco do sebesmile1 na Sku jsem moc nápor vzduchu necejtil a mohl jsem lítat jak raketa, taky to tak dopadlo. A teď jak raketa můžu lítat taky, ale už to není taková pohoda, takže si víc užívám pohodovou, svižnou jízdu a jsem spokojenejgoodgood ,a mokrej budeš na každý motorce, na Sku mi to třeba stříkalo rovnou na hledí helmysick... Takže to i to, cool

Však jsem psal "Kapoty / Nekapoty ... někomu se to prostě líbí někomu ne ;-)"

Tak ono když v tom jedeš 4-5 hodin v kuse .. tak je ti pak jedno jestli prší neprší .. dokonce začneš i věřit gumám na mokru bigsmile good

osiris (Člen)
05.10.2012 12:21:45
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
osiris psal:

...já nevím co jste to za chcípáky, ani 700km na naháči, klidně v dešti, není přece problém smile1

Tady nikdo nepsal že by to nedal ;-) ... ale proč by to měl dělat idontknow když existují KAPOTY good

V autě v létě taky jezdíš (když můžeš) s klimatizací protože je to příjemnější a ne protože je někdo chcípák bigsmile

Kapoty / Nekapoty ... někomu se to prostě líbí někomu ne ;-)

...reagoval jsem na tvý slova, kde se prezentuješ právě jako ten chcípák idontknowsmile1
viz.

JirikM psal:

.......přejezd tam - okolo 700km a budu vlát za řidítky bez kapot........


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
JirikM (Člen)
05.10.2012 12:23:46
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

osiris psal:
JirikM psal:

.......přejezd tam - okolo 700km a budu vlát za řidítky bez kapot........

Však v pořádku ... "bych vlál" .. protože je mi prostě příjemnější kapota ;-) .. a mejch něco přes 100kg fakt jen tak nevlaje ;-). To byl jen řečnický obrat smile1

PFremer (Člen)
05.10.2012 12:55:10
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

s Kapotou či bez. 700km je docela vopruz, Ale dá se to.good I bez zrcátek, plexi a dalších zbytečností bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Banditatom (Člen)
05.10.2012 15:00:54
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

PFremer psal:

s Kapotou či bez. 700km je docela vopruz, Ale dá se to.good I bez zrcátek, plexi a dalších zbytečností bigsmile

...bez motorkyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yebat (Člen)
05.10.2012 15:08:42
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Řešíte hovadiny... Nko je prostě hezčí a hotovo... :D

Filous (Člen)
06.10.2012 20:53:16
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

JirikM psal:
Filous psal:
JirikM psal:


Fazera jsem už právě měl .. před Faceliftem ( http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=62586 )  ... a to mě sice motorově nadchlo .. ale bylo to takový "malý". Po roce 2004 má výfuky pod sedlem a je celý udělán jinak ... tak uvidíme jestli mi do ruky sedne líp. Ten první Fazer u mě doma vydržel 14 dnů než šel zase dál bigsmile

...ten novej je výbornej, fakt ho ber, lepčí uš je enem FZ1, ta je nejlepčí f celym kosmíru, Fejzr je hnet druhejgoodgoodgood

Tož koukám, že ty seš na Fazery vysazenej ;-) ... tak 2 kamarádi mají FZ1 v GT provedení good .. a to vypadá fakt luxusně ;-) .. jen je to v jiné cenové relaci než kam se dívám headshake

...nejsem, to se ti jenom zdácool ...určitě je to dobrej ale stejně průměrnej bajk jako Bandaska pro každodenní ježděnígood ...ale nejdřif sonduješ na Bandit stránkách, esi ti negdo nepučí Bandasku a pag vytáhneš jako eso z rukávu Fejzra, tak cos čekals???bigsmile ...jinag jeden muj kámoš má taky FZ1, sice né GT, ale zato je tam navješenejch spousta cajků za spoustu peněs a proto ho neprodá a rači jezdí na GS, KTM, Hondě, WRku a s Navaroucool ...gdo uhodne gdo to je má bludišťákasurprisedbigsmile ...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
06.10.2012 21:42:36
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Bratr srncesurprised


řikám si hurikán
Filous (Člen)
06.10.2012 21:47:59
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

vorel psal:

Bratr srncesurprised

...ty ho nedostaneš, to neplatí, ty seš z bratrstva gelande strassebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
06.10.2012 22:00:59
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

...tak to vím náhodou zcela přesně .....antilopa

vorel (Člen)
07.10.2012 08:43:22
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Starej vot lane?


řikám si hurikán
Petr J. (Člen)
07.10.2012 09:34:35
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Mour psal:

...tak to vím náhodou zcela přesně .....antilopa

...anti jo, ale né lopa...bigsmile

Jdu utřít prach z karbonu...

Petr J. (Člen)
07.10.2012 09:38:26
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Filous psal:

a rači jezdí na .... Hondě....

idontknow ....čoveče, my máme sekačku na trávu nějakou NONAME....o Hondě nic nevím...helpbigsmile

Filous (Člen)
07.10.2012 11:38:39
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Petr J. psal:
Filous psal:

a rači jezdí na .... Hondě....

idontknow ....čoveče, my máme sekačku na trávu nějakou NONAME....o Hondě nic nevím...helpbigsmile

...sem myslel skůtera, ale to je vlastně taky pijáno, co??? ...tag to se vomlouvam, se mi to f tý mý starý palici ňák pomíchaloredfacebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
07.10.2012 12:16:06
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Filous psal:

[...vlastně taky pijáno.....

....pijáno, zásadně pijáno.....na tom nejmenším mám od jara po City 7tis. km....bigsmile

PFremer (Člen)
07.10.2012 19:22:05
Offline

Re: Výběr mašiny ... asi B6 od roku 2007 dále (stříkačka/vodník)

Banditatom psal:
PFremer psal:

s Kapotou či bez. 700km je docela vopruz, Ale dá se to.good I bez zrcátek, plexi a dalších zbytečností bigsmile

...bez motorkyevil

smile2no jo, no smile2


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr