Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Blinkry do kapot

VikecB12 (Člen)
21.10.2012 13:16:09
Offline

Blinkry do kapot

Máte někdo tohle namontovaný? De to do kapot B12S? Myslíte že by to šlo namontovat dozadu místo origo blinkrů,kerý mám momentálně kvuli nosiči bočních kufrů sundaný a sou posunutý víc dozadu na takovejch šerednejch tykadlechsmile2 Takže přemejšlím,že bych dal dozadu tohle a ty tykadla vodmontoval. Je mě jasný,že při jízdě s kuframa by moc vidět nešly,teda né moc z ůhlu,ale na to jebu...
http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/670139/c … kapot.html


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
21.10.2012 14:10:12
Offline

Re: Blinkry do kapot

neco podobnyho mel Nety na busu, zezadu to nebylo skoro videt, kolikrat jsem za nim brzdil na posledni chvili, protoze jsem se nevsim ze odbocuje / zastavujebad

co blinkry v zadni lampe? tusim, ze Bedrich si to pochvaloval...
http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=10285
a jelikoz ses tam vyjadroval, tak o tom asi vissmile1


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
VikecB12 (Člen)
21.10.2012 18:36:06
Offline

Re: Blinkry do kapot

Luk psal:

neco podobnyho mel Nety na busu, zezadu to nebylo skoro videt, kolikrat jsem za nim brzdil na posledni chvili, protoze jsem se nevsim ze odbocuje / zastavujebad

co blinkry v zadni lampe? tusim, ze Bedrich si to pochvaloval...
http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=10285
a jelikoz ses tam vyjadroval, tak o tom asi vissmile1

Jo,vím,ale de mě vo to,že to světlo nemá homologaci a nemíním se s tim pak srat kvuli STK,nebo s nějakým fízlem někde vesvětě...U těch blinkrů se mě líbí,že mají origo konektor a nemusel bych nic bastlit.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2012 19:36:06
Offline

Re: Blinkry do kapot

Měl jsem takovejhle typ bliken na B12 když jsem jí koupil neni to zezadu vůbec vidět i když v tom byli halogenový žárovky
http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_GSF_ … ie0440.jpg
na další fotce je to vidět i zezadu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
21.10.2012 20:04:29
Offline

Re: Blinkry do kapot

Asi to hodím zahlavu a pokusím se sehnat tu zadní lampu s blinkrama.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
22.10.2012 09:40:22
Offline

Re: Blinkry do kapot

mám to vpředu na kapotě s homologacej, z čela to vidět moc není, ale já při předjíždění stejně neblikám, bo to většinou nestíhám, uvažuju to doplnit výměnou zrcátek s ledkama... jo a na STK nebyl problém.


Strýcfajtr !!!
bandit.alien (Člen)
09.01.2013 12:02:13
Offline

Re: Blinkry do kapot

K.a.s.y.m. psal:

Měl jsem takovejhle typ bliken na B12 když jsem jí koupil neni to zezadu vůbec vidět i když v tom byli halogenový žárovky
http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_GSF_ … ie0440.jpg
na další fotce je to vidět i zezadu.

nebejt ta bandaska tak rozflakana tak je nadherna,.. vedet kde za malej peniz sehnat tu zadni kapotaž,. a vedet jak šikovne překopat a NEZKURVIT UPLNE ten podsed. rám tak se do toho pustim taky,. :good::good:

K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2013 13:32:14
Offline

Re: Blinkry do kapot

bandit.alien psal:
K.a.s.y.m. psal:

Měl jsem takovejhle typ bliken na B12 když jsem jí koupil neni to zezadu vůbec vidět i když v tom byli halogenový žárovky
http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_GSF_ … ie0440.jpg
na další fotce je to vidět i zezadu.

nebejt ta bandaska tak rozflakana tak je nadherna,.. vedet kde za malej peniz sehnat tu zadni kapotaž,. a vedet jak šikovne překopat a NEZKURVIT UPLNE ten podsed. rám tak se do toho pustim taky,. goodgood

no bez uplnyho predelani zadku to nejde.laminat koupis bez vetsich problemu je to z Ducati 916.ale na rovinu..zadny plagiaty mojeho zabaka ti nedovolim nebo za vetsi autorsky poplatekbigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bandit.alien (Člen)
09.01.2013 19:28:11
Offline

Re: Blinkry do kapot

K.a.s.y.m. psal:
bandit.alien psal:
K.a.s.y.m. psal:

Měl jsem takovejhle typ bliken na B12 když jsem jí koupil neni to zezadu vůbec vidět i když v tom byli halogenový žárovky
http://kasym.rajce.idnes.cz/Suzuki_GSF_ … ie0440.jpg
na další fotce je to vidět i zezadu.

nebejt ta bandaska tak rozflakana tak je nadherna,.. vedet kde za malej peniz sehnat tu zadni kapotaž,. a vedet jak šikovne překopat a NEZKURVIT UPLNE ten podsed. rám tak se do toho pustim taky,. goodgood

no bez uplnyho predelani zadku to nejde.laminat koupis bez vetsich problemu je to z Ducati 916.ale na rovinu..zadny plagiaty mojeho zabaka ti nedovolim nebo za vetsi autorsky poplatekbigsmilebigsmilebigsmile

podsedlofku mam stejne hnutou bigsmile a když už bych tam daval jinou tak asi z nový r6 ale to bych se nedoplatil,.. nebo z Kawárny Zeda a překopat jí,. ale jelikož na ten ram jen čumim jak pussy tak by to převařovani stalo za hovno a vypadalo to na pussy + bych se nedoplatil... headshake ale fakt se mi líbí,.. good

Filous (Člen)
09.01.2013 19:44:10
Offline

Re: Blinkry do kapot

bandit.alien psal:
K.a.s.y.m. psal:
bandit.alien psal:


nebejt ta bandaska tak rozflakana tak je nadherna,.. vedet kde za malej peniz sehnat tu zadni kapotaž,. a vedet jak šikovne překopat a NEZKURVIT UPLNE ten podsed. rám tak se do toho pustim taky,. goodgood

no bez uplnyho predelani zadku to nejde.laminat koupis bez vetsich problemu je to z Ducati 916.ale na rovinu..zadny plagiaty mojeho zabaka ti nedovolim nebo za vetsi autorsky poplatekbigsmilebigsmilebigsmile

podsedlofku mam stejne hnutou bigsmile a když už bych tam daval jinou tak asi z nový r6 ale to bych se nedoplatil,.. nebo z Kawárny Zeda a překopat jí,. ale jelikož na ten ram jen čumim jak pussy tak by to převařovani stalo za hovno a vypadalo to na pussy + bych se nedoplatil... headshake ale fakt se mi líbí,.. good

...esi chceš překopávat, tag je spousta "kopijí" tedlech sportovních podsedlovek v laminátu a to nestojí majlant...a ve vokolí určitě máš šikovnýho kluka s COčkem, ne??? ...já dybych to rosekal, že by byl zadek death, tag bych řezal a svářel aš by jiskry lítalibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2013 20:40:04
Offline

Re: Blinkry do kapot

Filous psal:
bandit.alien psal:
K.a.s.y.m. psal:


no bez uplnyho predelani zadku to nejde.laminat koupis bez vetsich problemu je to z Ducati 916.ale na rovinu..zadny plagiaty mojeho zabaka ti nedovolim nebo za vetsi autorsky poplatekbigsmilebigsmilebigsmile

podsedlofku mam stejne hnutou bigsmile a když už bych tam daval jinou tak asi z nový r6 ale to bych se nedoplatil,.. nebo z Kawárny Zeda a překopat jí,. ale jelikož na ten ram jen čumim jak pussy tak by to převařovani stalo za hovno a vypadalo to na pussy + bych se nedoplatil... headshake ale fakt se mi líbí,.. good

...esi chceš překopávat, tag je spousta "kopijí" tedlech sportovních podsedlovek v laminátu a to nestojí majlant...a ve vokolí určitě máš šikovnýho kluka s COčkem, ne??? ...já dybych to rosekal, že by byl zadek death, tag bych řezal a svářel aš by jiskry lítalibigsmile

základem je uříznout prdel u samotnýho rámu kolem motoru a pak už se s tim dá dělat v podstatě cokoliv bigsmile bo tenhle systém co někdo udělal na tý mojí je neuvěřitelně pracnej a nijak zvlášť tuhej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bandit.alien (Člen)
09.01.2013 20:43:43
Offline

Re: Blinkry do kapot

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
bandit.alien psal:


podsedlofku mam stejne hnutou bigsmile a když už bych tam daval jinou tak asi z nový r6 ale to bych se nedoplatil,.. nebo z Kawárny Zeda a překopat jí,. ale jelikož na ten ram jen čumim jak pussy tak by to převařovani stalo za hovno a vypadalo to na pussy + bych se nedoplatil... headshake ale fakt se mi líbí,.. good

...esi chceš překopávat, tag je spousta "kopijí" tedlech sportovních podsedlovek v laminátu a to nestojí majlant...a ve vokolí určitě máš šikovnýho kluka s COčkem, ne??? ...já dybych to rosekal, že by byl zadek death, tag bych řezal a svářel aš by jiskry lítalibigsmile

základem je uříznout prdel u samotnýho rámu kolem motoru a pak už se s tim dá dělat v podstatě cokoliv bigsmile bo tenhle systém co někdo udělal na tý mojí je neuvěřitelně pracnej a nijak zvlášť tuhej.

no,. ja to vidim spíš tak že šestku dam tak nejak dokupy s origo zadkem,.. a mam par let do řidičaku na neomezenou,..mezitim seženu B12 nejlíp položenou a budu si hrát,.. cool

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr