Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci

Baltazar (Člen)
28.10.2012 15:07:29
Offline

Pistolníci

co CZ75B?
je to dobrá zbraň? přesná?


The father of the little princess of the dawn
Filous (Člen)
28.10.2012 15:09:36
Offline

Re: Pistolníci

...chystáš se někoho vodejít, aby byl vodejitej nafurt???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
28.10.2012 15:30:55
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

co CZ75B?
je to dobrá zbraň? přesná?

má jí táta a je spokojenejgood já  podědit CZ50good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
28.10.2012 15:39:54
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:

...chystáš se někoho vodejít, aby byl vodejitej nafurt???surprisedbigsmile

myslíš něco jako "zmizíš a budeš zmizelej, nebo tě zmizím já" ? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
28.10.2012 15:41:49
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:

...chystáš se někoho vodejít, aby byl vodejitej nafurt???surprisedbigsmile

schovám se za strom a budu si dělat zářezy, jag pojede vokolo takovej divnej maník v džísce a s bílou kebulí, budu pálit jak u verdunubigsmile


The father of the little princess of the dawn
Banditatom (Člen)
28.10.2012 15:45:02
Offline

Re: Pistolníci

v tom případě bych ti spíš doporučil hen tohlecttodlegood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_gun.jpg



máš větší šanci, že se trefíš a hnedle ho nakrájíševil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
28.10.2012 15:49:47
Offline

Re: Pistolníci

Banditatom psal:

v tom případě bych ti spíš doporučil hen tohlecttodlegood

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 57_gun.jpg

máš větší šanci, že se trefíš a hnedle ho nakrájíševil

bych asi neuživil


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
28.10.2012 15:52:25
Offline

Re: Pistolníci

Pokud chceš nosit je spousta lepších a spolehlivějších, ale na střelnici za pár kaček OK..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
28.10.2012 16:32:41
Offline

Re: Pistolníci

mr.BSE psal:
Filous psal:

...chystáš se někoho vodejít, aby byl vodejitej nafurt???surprisedbigsmile

myslíš něco jako "zmizíš a budeš zmizelej, nebo tě zmizím já" ? bigsmile

...goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
28.10.2012 16:33:16
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:
Filous psal:

...chystáš se někoho vodejít, aby byl vodejitej nafurt???surprisedbigsmile

schovám se za strom a budu si dělat zářezy, jag pojede vokolo takovej divnej maník v džísce a s bílou kebulí, budu pálit jak u verdunubigsmile

...takový divný lidi si ani nic jinýho nezasloužejbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
28.10.2012 17:01:52
Offline

Re: Pistolníci

Kelly01 psal:

Pokud chceš nosit je spousta lepších a spolehlivějších, ale na střelnici za pár kaček OK..

ale samozřejmě dražšíchevil nevýhoda je váhabad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Drakoxxl (Člen)
28.10.2012 17:07:57
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

co CZ75B?
je to dobrá zbraň? přesná?

Já mám teda víc než deset let zkušenost  s CZ75D, vystříleno přes 1000 kulí a musím potvrdit její přesnost a spolehlivost good
Někdo preferuje víc Glocka, ale číza je číza cool


Lepší někdy, než nikdy.
deny1234 (Člen)
28.10.2012 17:41:46
Offline

Re: Pistolníci

No me by se vic libilo tohle http://zbrane-a-strelivo.armybazar.eu/c … x-id12465/ , otazka je , kolik za to bude chtit  idontknow

Banditatom (Člen)
28.10.2012 17:46:23
Offline

Re: Pistolníci

mě fascinuje jak chce každej kauboj nosit pokud možno co největší kvérbigsmile!!! čím menší tím lepšígood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
stoner (Člen)
28.10.2012 18:06:42
Offline

Re: Pistolníci

Potvrdím předchozí příspěvky.
Na nošení bych doporučil spíše Compact.
S ČZ 75 Compact jsem byl spokojenej, jak spolehlivost tak i přesnost. good
Ale Glock 19 je Glock. bigsmile

Banditatom (Člen)
28.10.2012 18:16:25
Offline

Re: Pistolníci

stoner psal:

Potvrdím předchozí příspěvky.
Na nošení bych doporučil spíše Compact.
S ČZ 75 Compact jsem byl spokojenej, jak spolehlivost tak i přesnost. good
Ale Glock 19 je Glock. bigsmile

až jednou budu velký klukgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
28.10.2012 18:36:56
Offline

Re: Pistolníci

přebíjíte, nebo kupujete patrony?


The father of the little princess of the dawn
ABik (Člen)
28.10.2012 18:44:01
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar.
Myslím, že to není špatný kvér. Kdyby byl, tak pár konkurentů nezkopíruje. Levná ráže...

deny6575685:
surprised Střílíš IPSC?

Banditatom:
Já mám kompromis bigsmile .45ACP v kompaktu, dvouřadý zásobník...naládované to ma jenom 1300g bigsmile
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http … &dur=0

Banditatom (Člen)
28.10.2012 18:44:21
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

přebíjíte, nebo kupujete patrony?

kdyby jsi měl tatínka 20let u armády měl bys asi 1000krabiček municeevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ABik (Člen)
28.10.2012 18:46:12
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

přebíjíte, nebo kupujete patrony?

Za jak dlouho se na 9para vrátí lis, matrice...?

Baltazar (Člen)
28.10.2012 18:48:47
Offline

Re: Pistolníci

ABik psal:
Baltazar psal:

přebíjíte, nebo kupujete patrony?

Za jak dlouho se na 9para vrátí lis, matrice...?

nevím,proto se ptám, vzali by jsme na půl s kolegou


The father of the little princess of the dawn
Banditatom (Člen)
28.10.2012 18:51:39
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:
ABik psal:
Baltazar psal:

přebíjíte, nebo kupujete patrony?

Za jak dlouho se na 9para vrátí lis, matrice...?

nevím,proto se ptám, vzali by jsme na půl s kolegou

nový! máš menší pravděpodobnost, že ti zůstane náboj v komoře... mimochodem není to nic příjemnýhobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ABik (Člen)
28.10.2012 19:01:03
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:
ABik psal:
Baltazar psal:

přebíjíte, nebo kupujete patrony?

Za jak dlouho se na 9para vrátí lis, matrice...?

nevím,proto se ptám, vzali by jsme na půl s kolegou

Ono záleží kolik toho chceš vystřílet. Pokud se ti vyplatí lis=střílíš hodně, tak bych už zvolil nějaké STI nebo když už CZ, tak TACTICAL SPORT. Jestli chceš nosit kvér a občas si vystřelit na střelnici, tak kupuj tovární patrony.

corimec (Člen)
28.10.2012 19:29:01
Offline

Re: Pistolníci

CZ 75 je zbran,kterou okopírovalo spousta jiných zbrojovekgooda je to pořádnej kus železa,mě glock a jiný bakelitový sráče vůbec neoslovili.Náboje se dají sehnat od 4kč nepřebíjené,přebíjené tak za 3.50kč,pokud si hodláš pořídit lis počítej tak 2.50kč za patronu a spousta času u toho strávenýho,tak že jestli si chceš občas zastřílet na přebíjení se vyser.Když koupíš jednooperační lis který je nejlevnější asi 3000kč tak za hodinu přebiješ 100ks patron a budeš rád,pak jsou více operační lisy,který jsou podstatně dražší ale za hodku mužeš přebít i 1000kusů,pak ještě potřebuješ pračku na vystřílený nábojnice.

K.a.s.y.m. (Člen)
28.10.2012 20:21:39
Offline

Re: Pistolníci

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pistole_vz._52
občas jsem střílel s timhle(má to tatík)..na nošení to moc neni je to dost těžký..a nepustí tě s tim na spoustu střelnic..na druhou stranu se správnou(vojenskou) municí se nemusíš bát,že nezastavíš frajera s neprůstřelnou vestou nebo schovanýho za plechovo nebo zděnou zdí bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
28.10.2012 20:29:26
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pistole_vz._52
občas jsem střílel s timhle(má to tatík)..na nošení to moc neni je to dost těžký..a nepustí tě s tim na spoustu střelnic..na druhou stranu se správnou(vojenskou) municí se nemusíš bát,že nezastavíš frajera s neprůstřelnou vestou nebo schovanýho za plechovo nebo zděnou zdí bigsmilebigsmile

Stará armádní pistole ráže 7,62mm TOKAREV,samopalovej náboj,v rukou šílence nebezpečná zbrangoodbigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
28.10.2012 20:32:59
Offline

Re: Pistolníci

ČZ75 je pro mě krásná a nádherně ovladatelná pistole, jediná nevýhoda co jsem zatím pozoroval je, že se tě Glockaři budou snažit přesvědčit o opaku. Glock jsem taky zkoušel a nesedí mi tak jako ĆZ.

U 75 akorát občas (jednou za hooodně dlouho) vyměnit "spotřebák", kerej stojí pár korun a každejch 500 ran vyndat vytahovač a pod ním vyčistit usazeniny, pak budeš střílet bez jakejchkoliv problémů.

Jinak mě osobně víc sedí verze Compact i když na nošení jsou pro mě ještě lepší (menší) kousky (Rami, Kevin, Walther PPK, nebo G26)

Brkos (Člen)
28.10.2012 20:42:11
Offline

Re: Pistolníci

Já jsem z ČZ v životě nestřílel. Když jsem si dělal zbroják, hodně jsem chtěl glock. Padlo to skvěle do ruky a bylo to takový pohodlný. Jenže pak mi na střelnici pujčili desert eagle 44 magnum a bylo jasno, co si pořídim. Nemám to na to, abych to někam s sebou tahal, ale prostě pro zábavu na střelnicigood

K.a.s.y.m. (Člen)
28.10.2012 20:42:15
Offline

Re: Pistolníci

corimec psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pistole_vz._52
občas jsem střílel s timhle(má to tatík)..na nošení to moc neni je to dost těžký..a nepustí tě s tim na spoustu střelnic..na druhou stranu se správnou(vojenskou) municí se nemusíš bát,že nezastavíš frajera s neprůstřelnou vestou nebo schovanýho za plechovo nebo zděnou zdí bigsmilebigsmile

Stará armádní pistole ráže 7,62mm TOKAREV,samopalovej náboj,v rukou šílence nebezpečná zbrangoodbigsmile

goodgood jo jo..jak říkáš..opravoval jsem potom dost ocelovejch figur co jsem měli jako terčet atd...měli ty figurky nějaký forový bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
28.10.2012 23:14:12
Offline

Re: Pistolníci

Brkos - no podle mě je ta pistole úplně k ničemu, dobrá tak možná pro Hollywood. Pro mě je to strašnej nesmysl, ale smozřejmě dle vkusu každého soudruha.

to ten Tokarev 7,62x25 chci někdy vyzkoušet, čz52 nebo TT33 se dá koupit za pár peněz narozdíl vod Eagla za 50 litrůch. 

...

Knoxville (Člen)
28.10.2012 23:46:54
Offline

Re: Pistolníci

Taky mám CZ75 moc rád, ovšem nosit to je za trest, leda na střelnici. Na nošení si nemůžu vynachválit Walther PPK r.7,65 Br. - dá se pohodlně skrytě nosit léto-zima good

zzzmrzlinar (Člen)
29.10.2012 00:59:03
Offline

Re: Pistolníci

Knoxville psal:

Taky mám CZ75 moc rád, ovšem nosit to je za trest, leda na střelnici. Na nošení si nemůžu vynachválit Walther PPK r.7,65 Br. - dá se pohodlně skrytě nosit léto-zima good

PPKčko je na nošení parádní, spolehlivý, ovladatelný, akorát mě při střílení řeže do kůže mezi palcem a ukazovákem, PPčko to nedělá, ale zase je větší

K.a.s.y.m. (Člen)
29.10.2012 06:44:57
Offline

Re: Pistolníci

ja bych jeste neco dodal pokud to ma nekdo z velky cast jen na strelnici vubec bych nebal ani malorazky.krmeni je za par korun a pokud nekdo strili jako ze strili a ne ze si jde dvakrat do roka vystrelit na strelnici tak je malorazka hodne nebezpecna zbran.znam i dost lidi ktery maj sice CZ at uz jakoukoliv ale stejne v ni maj vlozenou malorazkovou hlaven prave kvuli strelnici kde neprostrili majlant.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
29.10.2012 07:55:15
Offline

Re: Pistolníci

Pravidelně nosí jen zamindrákovaní kovbojové, ale jestli nosit tak malej plast, ale nic se nevyrovná
http://www.ableammo.com/catalog/springf … 98579.html
na 50m tím dáváme bez problémů figuru, je skladná, plochá a skvěle se schovágood

No a vyloženě na obranu zblízka Kevina nebo podobnou sračku..

A můj názor?

Pokud to má být nošení nebo obrana tak chci to nejspolehlivější a ne mrdku z druhé ruky, až tě budou mydlit cikáni tak pochybuji že na hláčku "závada" přestanou do jejího odstraněníbigsmile


God Save The Queen!
Lenka (Člen)
29.10.2012 10:31:44
Offline

Re: Pistolníci

já myslim, že dobrý...my střílíme z CZ75D a řekla bych, že to je vesměs stejný, což? a pro mě dobrý, třeba všemi opěvovanej Glock by mi nesměl do baráku, to je krám!!!

na přebíjení starejch nábojů se dívám dosti skepticky, ale tak když to někoho baví a věří si...otázka je, kolik toho nastřílíš, jestli se ti to vyplatí...

ale pokud chceš někoho zmizet, tak jedině továrníma nábojema, tam máš jakžtakž jistotu, že ti nezůstane v komoře bigsmile

budeš kupovat funglovku? já to taky poslední dobou řešim a pořád nevim, zda investovat do nový nebo koupit sekáčovou...

CZ zdar!!!


...Do you know that bad girls go to hell?...
Baltazar (Člen)
29.10.2012 11:00:05
Offline

Re: Pistolníci

tEPRV DĚLÁM zbroják, chci to na střelnici, eventuelně kdyby mi kradli barák, budu si dělat hlavně C bo tchán toho má plnej barák a kdyby něco tak abych to na sebe přepsal

Lenka psal:

já myslim, že dobrý...my střílíme z CZ75D a řekla bych, že to je vesměs stejný, což? a pro mě dobrý, třeba všemi opěvovanej Glock by mi nesměl do baráku, to je krám!!!

na přebíjení starejch nábojů se dívám dosti skepticky, ale tak když to někoho baví a věří si...otázka je, kolik toho nastřílíš, jestli se ti to vyplatí...

ale pokud chceš někoho zmizet, tak jedině továrníma nábojema, tam máš jakžtakž jistotu, že ti nezůstane v komoře bigsmile

budeš kupovat funglovku? já to taky poslední dobou řešim a pořád nevim, zda investovat do nový nebo koupit sekáčovou...

CZ zdar!!!


The father of the little princess of the dawn
Lenka (Člen)
29.10.2012 11:11:12
Offline

Re: Pistolníci

C je ale loveckej zbroják :D

jinak ještě k tomu typu pistole...nejdůležitější, krom spolehlivosti a přesnosti samozřejmě, je aby ti pistole sedla do ruky (u ňader je to přece taky důležitý)...ty máš docela pracky velký, tak toho vozkoušej víc...na střelnici toho mívaj spoustu

apropo, chodíš střílet (se učit) na střelnici někde tam u vás?


...Do you know that bad girls go to hell?...
Baltazar (Člen)
29.10.2012 11:15:14
Offline

Re: Pistolníci

já vím, že je to loveckejbigsmile
střelnici mám za barákem, zatím tam nechodím, s touhle už jsem střílel a moc pěkně, glok mi neseděl, jinak Martina s ní nastřílela víc jak jágood

Lenka psal:

C je ale loveckej zbroják :D


jinak ještě k tomu typu pistole...nejdůležitější, krom spolehlivosti a přesnosti samozřejmě, je aby ti pistole sedla do ruky (u ňader je to přece taky důležitý)...ty máš docela pracky velký, tak toho vozkoušej víc...na střelnici toho mívaj spoustu

apropo, chodíš střílet (se učit) na střelnici někde tam u vás?


The father of the little princess of the dawn
Lenka (Člen)
29.10.2012 11:32:40
Offline

Re: Pistolníci

takže budeš dělat i loveckej lístek? můžeš pak střílet jeleny bigsmilebigsmilebigsmile
mě právě se s tou CZ střílí taky perfektně, kámoš mi půjčil glocka a to bych hodila ze skály

apropo - koukala jsem, že kousek vod mělníka je střelnice, kde se dá zkusit trap (na asfaltový ftáky), tak to na jaře chcem prubnout, protože brokovnice, to je pekelnej nástroj!!! to je dobrá průprava na lov good


...Do you know that bad girls go to hell?...
Baltazar (Člen)
29.10.2012 11:47:07
Offline

Re: Pistolníci

loveckej lístek už mám, no a to je ta střelnice u mě, broková i kulová

Lenka psal:

takže budeš dělat i loveckej lístek? můžeš pak střílet jeleny bigsmilebigsmilebigsmile
mě právě se s tou CZ střílí taky perfektně, kámoš mi půjčil glocka a to bych hodila ze skály

apropo - koukala jsem, že kousek vod mělníka je střelnice, kde se dá zkusit trap (na asfaltový ftáky), tak to na jaře chcem prubnout, protože brokovnice, to je pekelnej nástroj!!! to je dobrá průprava na lov good


The father of the little princess of the dawn
Lenka (Člen)
29.10.2012 11:56:18
Offline

Re: Pistolníci

čéče, ty se nezdáš...bigsmile
kdy ten loveckej dělals? teď na starý kolena nebo už dřív?


...Do you know that bad girls go to hell?...
Kelly01 (Člen)
29.10.2012 12:31:16
Offline

Re: Pistolníci

Trap i pistole ho zrujnujíbigsmile

Skeptický názory na přebíjení jsou amatérská pičovinaidontknow

Pokud chceš trošku střílet pistolí tak to bez něj neutáhneš, je to jen o tom vylaborovat tvar střely, gramáž, zápalky, typ prachu a navážku..

Tzn. jako začátečník se nechytáš, a já osobně bych se na to vysr.l, vono 2,50 za 9 a 3 voči za 45 se dá utáhnout, originály nebigsmile

A o brokách na trap a lovecký kolo si něco poslechni od Abíka, náboje pod 5000ks najednou nemá cenu kupovat bo to hned zmizíbigsmile

Ve finále je nejlevnější kulovnice nebo ostřelovačka, sice vaše přípravy kvůli 3 ranám půjdou ostatním na nervy, ale vy neutratítebigsmile


God Save The Queen!
Lenka (Člen)
29.10.2012 12:45:32
Offline

Re: Pistolníci

starče, to je jak řešit spotřebu u motorky bigsmile

Kelly01 psal:

Trap i pistole ho zrujnujíbigsmile

Skeptický názory na přebíjení jsou amatérská pičovinaidontknow

Pokud chceš trošku střílet pistolí tak to bez něj neutáhneš, je to jen o tom vylaborovat tvar střely, gramáž, zápalky, typ prachu a navážku..

Tzn. jako začátečník se nechytáš, a já osobně bych se na to vysr.l, vono 2,50 za 9 a 3 voči za 45 se dá utáhnout, originály nebigsmile

A o brokách na trap a lovecký kolo si něco poslechni od Abíka, náboje pod 5000ks najednou nemá cenu kupovat bo to hned zmizíbigsmile

Ve finále je nejlevnější kulovnice nebo ostřelovačka, sice vaše přípravy kvůli 3 ranám půjdou ostatním na nervy, ale vy neutratítebigsmile

bigsmilebigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
VikecB12 (Člen)
29.10.2012 13:07:17
Offline

Re: Pistolníci

Kdyš to tady čtu,tak mám pomalu strach s vama někde sednout u píva,protože ste kurva fšici krutě vozbrojenýsurprised To su tady jedinej jenom s kudlou v kapce? Jo vlastně ještě nervák Filousbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
29.10.2012 13:14:16
Offline

Re: Pistolníci

já zbroják mít nemůžu
mít doma kvér seděl bych hned druhej den smile2


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
29.10.2012 13:15:38
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Kdyš to tady čtu,tak mám pomalu strach s vama někde sednout u píva,protože ste kurva fšici krutě vozbrojenýsurprised To su tady jedinej jenom s kudlou v kapce? Jo vlastně ještě nervák Filousbigsmile

...a pak jsou tu ještě tací , kteří maj jen svá kladiva (ovšem jako nová)  evilbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Baltazar (Člen)
29.10.2012 13:55:48
Offline

Re: Pistolníci

ten už mám leta, dřív jsem všechno prodal tejdě zase nakoupímbigsmile

Lenka psal:

čéče, ty se nezdáš...bigsmile
kdy ten loveckej dělals? teď na starý kolena nebo už dřív?


The father of the little princess of the dawn
Luk (Člen)
29.10.2012 14:02:14
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Kdyš to tady čtu,tak mám pomalu strach s vama někde sednout u píva,protože ste kurva fšici krutě vozbrojenýsurprised To su tady jedinej jenom s kudlou v kapce? Jo vlastně ještě nervák Filousbigsmile

presne...taky cumim, co je tady bouchaceksurprisedbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kelly01 (Člen)
29.10.2012 14:32:43
Offline

Re: Pistolníci

Doba je zlácool
Ale Vikec se ubrání pupkem, tam bych problém neviděl, leda snad "nepřiměřenou" sebevobranubigsmile


God Save The Queen!
zzzmrzlinar (Člen)
29.10.2012 14:38:12
Offline

Re: Pistolníci

Vikec - to, že ten se kterým chlastáš celej večer pivo má u sebe pištolku by se ti rozhodně stát nemělo, bo jak litera zákona říká, piješ-li alkoholické nápoje-nesmíš v tu chvíli nosit zbraň. Kdo to nedodržuje je dle mého kokos.

jinak s brokovou střelnicí, kdybyste někdo šel tak bych se rád přifařil, chtěl bych to zkusit

Lenka (Člen)
29.10.2012 14:50:42
Offline

Re: Pistolníci

na starý kolena ti hrabe, co? bigsmile

Baltazar psal:

ten už mám leta, dřív jsem všechno prodal tejdě zase nakoupímbigsmile

Lenka psal:

čéče, ty se nezdáš...bigsmile
kdy ten loveckej dělals? teď na starý kolena nebo už dřív?


...Do you know that bad girls go to hell?...
Baltazar (Člen)
29.10.2012 14:52:02
Offline

Re: Pistolníci

no nevím zda mi to dají bo jsem cvok

Lenka psal:

na starý kolena ti hrabe, co? bigsmile

Baltazar psal:

ten už mám leta, dřív jsem všechno prodal tejdě zase nakoupímbigsmile

Lenka psal:

čéče, ty se nezdáš...bigsmile
kdy ten loveckej dělals? teď na starý kolena nebo už dřív?


The father of the little princess of the dawn
Lenka (Člen)
29.10.2012 14:53:59
Offline

Re: Pistolníci

máš recht, ale nikdy nevíš, komu rupne v kouli headshake

zzzmrzlinar psal:

Vikec - to, že ten se kterým chlastáš celej večer pivo má u sebe pištolku by se ti rozhodně stát nemělo, bo jak litera zákona říká, piješ-li alkoholické nápoje-nesmíš v tu chvíli nosit zbraň. Kdo to nedodržuje je dle mého kokos.

jinak s brokovou střelnicí, kdybyste někdo šel tak bych se rád přifařil, chtěl bych to zkusit


...Do you know that bad girls go to hell?...
Lenka (Člen)
29.10.2012 14:54:36
Offline

Re: Pistolníci

to nikdo zkoumat nebude, psychotesty se při zbrojáku nedělaj...bigsmile

Baltazar psal:

no nevím zda mi to dají bo jsem cvok

Lenka psal:

na starý kolena ti hrabe, co? bigsmile

Baltazar psal:

ten už mám leta, dřív jsem všechno prodal tejdě zase nakoupímbigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
Kelly01 (Člen)
29.10.2012 15:12:57
Offline

Re: Pistolníci

zzzmrzlinar psal:

Vikec - to, že ten se kterým chlastáš celej večer pivo má u sebe pištolku by se ti rozhodně stát nemělo, bo jak litera zákona říká, piješ-li alkoholické nápoje-nesmíš v tu chvíli nosit zbraň. Kdo to nedodržuje je dle mého kokos.

jinak s brokovou střelnicí, kdybyste někdo šel tak bych se rád přifařil, chtěl bych to zkusit

Může "držet" a pak po nasrání Vikecem pod vlivem alkoholu přehodnotit a začít "nosit"ass


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
29.10.2012 16:15:40
Offline

Re: Pistolníci

No já se vlastně docela divím,že to taky ještě nemám doma,protože jako mlaďoch sem to celkem žral a vždycky sem říkal že si zbroják udělám hned jak to pujde a nakonec bylo pořád spousty důležitějších věcíbeerwinepussybigsmile Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
29.10.2012 16:51:26
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

No já se vlastně docela divím,že to taky ještě nemám doma,protože jako mlaďoch sem to celkem žral a vždycky sem říkal že si zbroják udělám hned jak to pujde a nakonec bylo pořád spousty důležitějších věcíbeerwinepussybigsmile Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

pořád je ještě víc důležitějších věcí ty jantarebigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
29.10.2012 16:51:39
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

..........Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

... http://kariera.army.cz/cz/


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
29.10.2012 16:52:46
Offline

Re: Pistolníci

co doma s takovim kvérem? akorát aby člověk trnul kdy mu parchanti vlezou do trezoru a ustřelej si makovici.... pro zábavu můžu střílet na zahradě vzduchovkou bigsmile Jediný kdy má aspoň trochu smysl mít nějakou zbraň je když je člověk pošahanej myslivec...ale klíče mít furt na krku.

Lihy (Člen)
29.10.2012 16:56:46
Offline

Re: Pistolníci

ps. vogo Sons of Anarchy hadr tady bigsmile hustý kérky, nášivky, chlast, drogy a kvéry.... ještě nějaký bílý maso nám tu chybí bigsmile
ci fix bych si měl dávat bacha na hubu abych nebyl zmizelej help
bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
29.10.2012 17:02:12
Offline

Re: Pistolníci

osiris psal:
VikecB12 psal:

..........Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

... http://kariera.army.cz/cz/

Ty seš kůňbigsmile Mám modrou,tohle pro mě nenícool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
29.10.2012 17:10:53
Offline

Re: Pistolníci

osiris psal:
VikecB12 psal:

..........Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

... http://kariera.army.cz/cz/

voebigsmilebigsmilebigsmile jsem si představil vikecoj jak ho kopou z letadla nebo cpou do tanku a málem jsem se posral smíchybigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
29.10.2012 17:37:41
Offline

Re: Pistolníci

Lihy psal:

ps. vogo Sons of Anarchy hadr tady bigsmile hustý kérky, nášivky, chlast, drogy a kvéry.... ještě nějaký bílý maso nám tu chybí bigsmile
ci fix bych si měl dávat bacha na hubu abych nebyl zmizelej help
bigsmilebigsmilebigsmile

a kudly zapmněls na kudlybigsmile


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
29.10.2012 17:40:41
Offline

Re: Pistolníci

Honzik8719 psal:
Lihy psal:

ps. vogo Sons of Anarchy hadr tady bigsmile hustý kérky, nášivky, chlast, drogy a kvéry.... ještě nějaký bílý maso nám tu chybí bigsmile
ci fix bych si měl dávat bacha na hubu abych nebyl zmizelej help
bigsmilebigsmilebigsmile

a kudly zapmněls na kudlybigsmile

na co kudlej když máš pistolejevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
29.10.2012 17:58:28
Offline

Re: Pistolníci

pussy, vrháš nesurprised, neviděls sedum statečnýchsurprised


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
29.10.2012 18:00:38
Offline

Re: Pistolníci

Kelly01 psal:

pussy, vrháš nesurprised, neviděls sedum statečnýchsurprised

viděl ...ale není lepší tasit, vystřelit, zmizetevil než hodit, netrefit a být zmizenevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
29.10.2012 18:08:54
Offline

Re: Pistolníci

musíš si věřitbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
29.10.2012 18:10:46
Offline

Re: Pistolníci

Lihy psal:

ps. vogo Sons of Anarchy hadr tady bigsmile hustý kérky, nášivky, chlast, drogy a kvéry.... ještě nějaký bílý maso nám tu chybí bigsmile
ci fix bych si měl dávat bacha na hubu abych nebyl zmizelej help
bigsmilebigsmilebigsmile

...myslíš plameňáci ? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
29.10.2012 18:13:29
Offline

Re: Pistolníci

Kelly01 psal:

musíš si věřitbigsmile

lepší je bejt bez sebedůvěry ale živej než tuhej machrbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
29.10.2012 18:17:40
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

No já se vlastně docela divím,že to taky ještě nemám doma,protože jako mlaďoch sem to celkem žral a vždycky sem říkal že si zbroják udělám hned jak to pujde a nakonec bylo pořád spousty důležitějších věcíbeerwinepussybigsmile Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

dojdeš na cajty, ty ti pošlou nebo daj do ruky termín konání zkoušky,
pak
poplatek komisaři 300,- vždy, dáno zákonem
poplatek provozovateli střelnice 500-3000 liší se
poplatek za každou skupinu myslím 500,-
poplatek doktorovi 400-1500 jak kde
psychologický posudek (když tě tam obvoďák pošle) 3000-5000

to jen tak orientačně a myslím, že jsem něco zapomněl, dopručuju
http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/postup-ziskani

banda1250 (Člen)
29.10.2012 18:22:10
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

No já se vlastně docela divím,že to taky ještě nemám doma,protože jako mlaďoch sem to celkem žral a vždycky sem říkal že si zbroják udělám hned jak to pujde a nakonec bylo pořád spousty důležitějších věcíbeerwinepussybigsmile Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

...bigsmile co to stojí dneska nevim,ale s hrdostí jsem ho dělal hned jak to šlo po tej révoluci,tušim 90-91,stálo to snad 2 kila a mám vod tý doby CZ 6,35 a střílel jsem snad 5x.Ale zase pro starou do kabelky dobrýbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
29.10.2012 18:50:50
Offline

Re: Pistolníci

banda1250 psal:
VikecB12 psal:

No já se vlastně docela divím,že to taky ještě nemám doma,protože jako mlaďoch sem to celkem žral a vždycky sem říkal že si zbroják udělám hned jak to pujde a nakonec bylo pořád spousty důležitějších věcíbeerwinepussybigsmile Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

...bigsmile co to stojí dneska nevim,ale s hrdostí jsem ho dělal hned jak to šlo po tej révoluci,tušim 90-91,stálo to snad 2 kila a mám vod tý doby CZ 6,35 a střílel jsem snad 5x.Ale zase pro starou do kabelky dobrýbigsmile

Když jsem to dělal tak 500 každá skupina..200 střelnice i s komisařem a něco papíry u cajtu toť vše..jinak doporučuju si pohlídat dobu na výměnu...jak zapomeneš děláš to celý znova a ještě ti seberou kvéry bigsmile
Jinak mě docela baví Perkusní pistole a pušky bigsmile hlavně to nabíjení je obřad bigsmile a ,že je to vesměs jednoranný mi nevadí bo než se rozptýlí dým tak stihnu akorát nabít bigsmile
a co se tíče munice...musí člověk bydlet v blízkosti muničky..pak se to vždycky nějak dá když se chce bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
deny1234 (Člen)
29.10.2012 19:02:30
Offline

Re: Pistolníci

ABik psal:

deny6575685:
surprised Střílíš IPSC?

Nee headshake ale takovahle vec ti kurevsky zvetsi pero bigsmile Ale nova stoji jako slusna Bandaska headshake

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3080_pistole_sig_saue_4f9fd442ac375.jpg
Banditatom (Člen)
29.10.2012 19:14:25
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
banda1250 psal:
VikecB12 psal:

No já se vlastně docela divím,že to taky ještě nemám doma,protože jako mlaďoch sem to celkem žral a vždycky sem říkal že si zbroják udělám hned jak to pujde a nakonec bylo pořád spousty důležitějších věcíbeerwinepussybigsmile Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

...bigsmile co to stojí dneska nevim,ale s hrdostí jsem ho dělal hned jak to šlo po tej révoluci,tušim 90-91,stálo to snad 2 kila a mám vod tý doby CZ 6,35 a střílel jsem snad 5x.Ale zase pro starou do kabelky dobrýbigsmile

Když jsem to dělal tak 500 každá skupina..200 střelnice i s komisařem a něco papíry u cajtu toť vše..jinak doporučuju si pohlídat dobu na výměnu...jak zapomeneš děláš to celý znova a ještě ti seberou kvéry bigsmile
Jinak mě docela baví Perkusní pistole a pušky bigsmile hlavně to nabíjení je obřad bigsmile a ,že je to vesměs jednoranný mi nevadí bo než se rozptýlí dým tak stihnu akorát nabít bigsmile
a co se tíče munice...musí člověk bydlet v blízkosti muničky..pak se to vždycky nějak dá když se chce bigsmile

jj perkuska je mazec... naposled když jsem stoho střílel dal jsem si dva metry ležmo vzad jak to se mnou škublo... no nečekal jsem tobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
29.10.2012 19:18:05
Offline

Re: Pistolníci

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
banda1250 psal:


...bigsmile co to stojí dneska nevim,ale s hrdostí jsem ho dělal hned jak to šlo po tej révoluci,tušim 90-91,stálo to snad 2 kila a mám vod tý doby CZ 6,35 a střílel jsem snad 5x.Ale zase pro starou do kabelky dobrýbigsmile

Když jsem to dělal tak 500 každá skupina..200 střelnice i s komisařem a něco papíry u cajtu toť vše..jinak doporučuju si pohlídat dobu na výměnu...jak zapomeneš děláš to celý znova a ještě ti seberou kvéry bigsmile
Jinak mě docela baví Perkusní pistole a pušky bigsmile hlavně to nabíjení je obřad bigsmile a ,že je to vesměs jednoranný mi nevadí bo než se rozptýlí dým tak stihnu akorát nabít bigsmile
a co se tíče munice...musí člověk bydlet v blízkosti muničky..pak se to vždycky nějak dá když se chce bigsmile

jj perkuska je mazec... naposled když jsem stoho střílel dal jsem si dva metry ležmo vzad jak to se mnou škublo... no nečekal jsem tobigsmile

no největší předovka se kterou jsem střílel byla .64 na doutnákovej zápal bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
29.10.2012 19:19:43
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:


Když jsem to dělal tak 500 každá skupina..200 střelnice i s komisařem a něco papíry u cajtu toť vše..jinak doporučuju si pohlídat dobu na výměnu...jak zapomeneš děláš to celý znova a ještě ti seberou kvéry bigsmile
Jinak mě docela baví Perkusní pistole a pušky bigsmile hlavně to nabíjení je obřad bigsmile a ,že je to vesměs jednoranný mi nevadí bo než se rozptýlí dým tak stihnu akorát nabít bigsmile
a co se tíče munice...musí člověk bydlet v blízkosti muničky..pak se to vždycky nějak dá když se chce bigsmile

jj perkuska je mazec... naposled když jsem stoho střílel dal jsem si dva metry ležmo vzad jak to se mnou škublo... no nečekal jsem tobigsmile

no největší předovka se kterou jsem střílel byla .64 na doutnákovej zápal bigsmile

tak to je solidní mrdagood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
deny1234 (Člen)
29.10.2012 19:35:15
Offline

Re: Pistolníci

No nam kdysi pujcili na strelnici Trefa v pardubicich tohle http://www.valka.cz/clanek_10519.html  Meli to tam v sejfu ,na zastrelovani , bo nakej mistni bohac si na to vymyslel laserovej zamerovac Prvni rana me posadila naass a to doslovne surprised Kazdej sme meli 6 ran , a ani s tim Laserem jsem vubec netrefil terc fuck Jo a 1 rana  -80 kc idontknow

béšestka (Člen)
29.10.2012 19:35:34
Offline

Re: Pistolníci

škorpík je dobrej, na střelnici do 50 m se trefí i trouba ;-)/kdyžtak to smažte/


Prstořeza známej:-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.10.2012 19:51:26
Offline

Re: Pistolníci

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:


jj perkuska je mazec... naposled když jsem stoho střílel dal jsem si dva metry ležmo vzad jak to se mnou škublo... no nečekal jsem tobigsmile

no největší předovka se kterou jsem střílel byla .64 na doutnákovej zápal bigsmile

tak to je solidní mrdagood

no spíš spousta smradu a kouře..zase tolik to nekope..spíš je blbý to prodlení mezi zmáčnutim páky a výstřelembigsmile když nám pak ulít doutnák tak jsme to odpalovali cigárem na kusu drátu bigsmile řek jsi raz dva tři a druhej ti to zapálil bigsmile bejvala tu na střelnici prdel než to pohřbilo tehdejší vedení..teď už to snad bude lepší je to v rukou jen klubu tak uvidíme příští rok. už se na to zase těšim bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
29.10.2012 20:33:46
Offline

Re: Pistolníci

Banditatom psal:
Honzik8719 psal:
Lihy psal:

ps. vogo Sons of Anarchy hadr tady bigsmile hustý kérky, nášivky, chlast, drogy a kvéry.... ještě nějaký bílý maso nám tu chybí bigsmile
ci fix bych si měl dávat bacha na hubu abych nebyl zmizelej help
bigsmilebigsmilebigsmile

a kudly zapmněls na kudlybigsmile

na co kudlej když máš pistolejevil

synové taky nosili kudly a pořádnýbigsmile a s kudlej je to větší dramabigsmile


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
29.10.2012 20:37:24
Offline

Re: Pistolníci

Honzik8719 psal:
Banditatom psal:
Honzik8719 psal:


a kudly zapmněls na kudlybigsmile

na co kudlej když máš pistolejevil

synové taky nosili kudly a pořádnýbigsmile a s kudlej je to větší dramabigsmile

i prd... znáš to nou drama nou stres bác a jdeš na drinkbigsmilebigsmilebigsmile na hovadiny nejní časbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Dado (Člen)
29.10.2012 21:07:46
Offline

Re: Pistolníci

deny1234 psal:

No nam kdysi pujcili na strelnici Trefa v pardubicich tohle http://www.valka.cz/clanek_10519.html  Meli to tam v sejfu ,na zastrelovani , bo nakej mistni bohac si na to vymyslel laserovej zamerovac Prvni rana me posadila naass a to doslovne surprised Kazdej sme meli 6 ran , a ani s tim Laserem jsem vubec netrefil terc fuck Jo a 1 rana  -80 kc idontknow

Jo v Trefě to vůbec nebylo špatnýgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
deny1234 (Člen)
29.10.2012 21:19:10
Offline

Re: Pistolníci

No ona snad jeste funguje , ale ne pro verejnost , ted tam snad strilej mestsky policajti .To byli tenkrat casy , strileli jsme tam uplne vozraly , po oslave narozenin , davno po zaviraci dobe , majitel taky nevypadal moc strizlive bigsmile No a kdyz nam to moc neslo , a nechali jsme tam tenkrat ke 4 litrum smokin Tak vytahl pumpu ,a dal tam figuriny asi na 10 m smile1

Martin B12 (Člen)
29.10.2012 21:33:32
Offline

Re: Pistolníci

díky za témagood

jsem si vzpoměl že se mi v šuplíku válí českej glock  ČZ1OOcool no nic jdu jí vyčistit good


street triple picco
lip (Člen)
29.10.2012 23:50:16
Offline

Re: Pistolníci

Jenom bacha, ať tě to nechytne.
JInak se ti ten arzenál začne rozrůstat...
Tohle se sešlo u mě za půl roku bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/2701_all.jpg



Jo a k té 75B - střílí se mi z ní asi nejlépe, ale na běžné nošení to zrovna není.

ABik (Člen)
30.10.2012 09:19:01
Offline

Re: Pistolníci

headshake pindíka nezvětšuje zbraň, ale to že vysypeš zásobník do pětikoruny good Chlubit se střílením na střelnici na šrot? idontknow Majitel nebo provozovatel střelnice je kokot a vy taky sick Tolik k tomu, že je někdo opojen předraženýn SIGem a když přijde na věc, tak musí pálit z pumpy na 10m.

Pistoli nestřílím - sice ji mám, ale dvakrát za rok z toho pošlu 100 ran a jde do šuplíku. Když vezu u sebe moc peněz, tak si to vezmu, ale už ani to ne.
Střílím kolo a trap. Jak říká kelly - dokud si nekoupíš 5000+ nábojů, tak to nemá cenu brát. Úměrně tomu vypadá i vybavení stran zbraní.

Shrnuto pro Baltíka:
Pokud si půjdeš semtam picnout, tak ta 75 je dobrá volba. Kupuj přebíjenky a ser na lis. On se na střelnici vždy najde někdo, kdo přebíjí a dá ti je za rozumnou cenu. Když budeš chtít nosit, volil bych jinou zbraň. Nejsem příznivec malých ráží, takže 6,35 nebo 7,65 ti nedoporučím.
Do lesa ti neporadím, ale pokud bys chtěl kombinovat se střelnicí, tak buď dvě zbraně nebo nějaká slušná koza v 12 s čokama. V kulovnicích se neorientuju.

Baltazar (Člen)
30.10.2012 10:11:36
Offline

Re: Pistolníci

ABik psal:

headshake pindíka nezvětšuje zbraň, ale to že vysypeš zásobník do pětikoruny good Chlubit se střílením na střelnici na šrot? idontknow Majitel nebo provozovatel střelnice je kokot a vy taky sick Tolik k tomu, že je někdo opojen předraženýn SIGem a když přijde na věc, tak musí pálit z pumpy na 10m.

Pistoli nestřílím - sice ji mám, ale dvakrát za rok z toho pošlu 100 ran a jde do šuplíku. Když vezu u sebe moc peněz, tak si to vezmu, ale už ani to ne.
Střílím kolo a trap. Jak říká kelly - dokud si nekoupíš 5000+ nábojů, tak to nemá cenu brát. Úměrně tomu vypadá i vybavení stran zbraní.

Shrnuto pro Baltíka:
Pokud si půjdeš semtam picnout, tak ta 75 je dobrá volba. Kupuj přebíjenky a ser na lis. On se na střelnici vždy najde někdo, kdo přebíjí a dá ti je za rozumnou cenu. Když budeš chtít nosit, volil bych jinou zbraň. Nejsem příznivec malých ráží, takže 6,35 nebo 7,65 ti nedoporučím.
Do lesa ti neporadím, ale pokud bys chtěl kombinovat se střelnicí, tak buď dvě zbraně nebo nějaká slušná koza v 12 s čokama. V kulovnicích se neorientuju.

Jasně občas picnout je to pravé a brokovou nech na mě bigsmile nějakou 12 kozu budu vymejšlet a pak nějakou 16 dvojku na lov, co se týče kule mám jednu a kulobrok to na lov postačígood
Díky za radugood


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
30.10.2012 13:08:32
Offline

Re: Pistolníci

deny1234 psal:

No ona snad jeste funguje , ale ne pro verejnost , ted tam snad strilej mestsky policajti .To byli tenkrat casy , strileli jsme tam uplne vozraly , po oslave narozenin , davno po zaviraci dobe , majitel taky nevypadal moc strizlive bigsmile No a kdyz nam to moc neslo , a nechali jsme tam tenkrat ke 4 litrum smokin Tak vytahl pumpu ,a dal tam figuriny asi na 10 m smile1

no tomu říkám hrdinská historka, chlubit se svojí blbostí a nezodpovědností mi nepřipadá moc chytrý a toho správce střelnice radši komentovat nebudu vůbec, nějaké safra a himbajs by mi asi ulítlo.

jsem rád, že střelci co znám já jsou rozumný lidi, co vědí že takovýhle věci jsou vo průser

VikecB12 (Člen)
30.10.2012 13:17:05
Offline

Re: Pistolníci

Pičo samej Dušín tadysurprisedbigsmile Mě se třeba líbí,jak to provozujou někde za louží,vypadnou na víkend někam za město do pouště,tam vystřílí tuny munice,vylemtají milijon piv a vogrilujou tři vagony hamburgrů a v hybaj spátky do civilizacebigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
30.10.2012 15:26:48
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Pičo samej Dušín tadysurprisedbigsmile Mě se třeba líbí,jak to provozujou někde za louží,vypadnou na víkend někam za město do pouště,tam vystřílí tuny munice,vylemtají milijon piv a vogrilujou tři vagony hamburgrů a v hybaj spátky do civilizacebigsmilegood

Tak hybaj do spokojených států emerických sick tady jsi v civilizaci bigsmile..občas teda cool
Na chování ke zbrani a se zbraní mám svůj názor idontknow a klidně mi říkejte třeba Dušín...se neposeru bigsmile ... přežil jsem i horší věci bigsmile

Dado (Člen)
30.10.2012 17:28:59
Offline

Re: Pistolníci

No já to v tý Trefe pamatuju trochu jinak, bez istruktora ani ránu a docela si hlídali předpisy, navíc jeden z majitelů měl rád chladný zbraně a moc pěkně o tom povídal, nevim kdy a kdo tam majiteloval když se tam bumbalo, ale za mě byli profi, a na blbnutí si dávali bacha.idontknow dobrý bylo že si člověk mohl vyzkoušet různý kousky a udělat si představu, jestli ho to opravdu interesuje, protože svýho času to bylo moderní jak mobilní telefon a chtěl to každej kdo si říkal" podnikatel" tak asi tak. Jinak za mě je to hezkej koníček, ale i dost o hubu když to někde chceš nosit, ale to je můj názorbigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
deny1234 (Člen)
30.10.2012 17:54:29
Offline

Re: Pistolníci

No to nemuzes pamatovat , to se nosily zeleny kalhoty , fialovy saka ,zlaty retezy a pecetni prsteny bigsmile A byli jsme MLADI a neklidni , dobry doby good

Dado (Člen)
30.10.2012 18:00:31
Offline

Re: Pistolníci

woe zas vo tolik dýl tu nejsi starče bigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
K.a.s.y.m. (Člen)
30.10.2012 18:57:52
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

Pičo samej Dušín tadysurprisedbigsmile Mě se třeba líbí,jak to provozujou někde za louží,vypadnou na víkend někam za město do pouště,tam vystřílí tuny munice,vylemtají milijon piv a vogrilujou tři vagony hamburgrů a v hybaj spátky do civilizacebigsmilegood

Vikecu ono se to nevylučuje ani tady...když jsme dělali začátek nebo konec sezóny tak se prostě střílelo z lecčho na ledasco i se přitom popíjelo,ale mělo to přeci jen nějaký svoje pravidla.bylo místo na střílení a na chlastání a stejně to většinou všechny za dvě tři hodky přešlo a šlo se chlastat a střílelo se už jen hubou..ono je to přeci jen krapet víc nebezpečny když se vometeš nabitou flintou mezi lidma...byl jsem svědkem na mysliveckejch zkouškach toho kdy v hloučku asi deseti lidí jeden blbce vystřelil z brokovnice se slovy..v pohodě pánové ta je vybitá a na to se ozvala tuplovaná rána jak šáh po kohoutkách..klika byla že to vylítlo směrem kde zrovna nikdo nestál.A takovejch historek mám víc...takže flitny a chlast jo ale jen odsaď pocaďbigsmile
a jestli jsi myslel tohle http://www.youtube.com/watch?v=_zHfKAV4 … re=related tak si to prohlídni pořádně..ty tam maj kurva dobrý pravidla a hlidaj si to co a kde dělat bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
31.10.2012 09:02:25
Offline

Re: Pistolníci

Minigun v akci, dobrá je noční scéna. evil
http://www.youtube.com/watch?v=d84r8gMGxFQ


Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
31.10.2012 09:23:56
Offline

Re: Pistolníci

Drakoxxl psal:

Minigun v akci, dobrá je noční scéna. evil
http://www.youtube.com/watch?v=d84r8gMGxFQ

S tím se dá asi utratit dost peněz za hodně krátkou dobubigsmile Byla by to parádní hračka na procházku do Brněnskýho Bronxu mezi cigórkygoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yebat (Člen)
31.10.2012 10:26:13
Offline

Re: Pistolníci

no, už víc než hodinu čumim na jeho videa bigsmile
je tu nějákej modelář? :D

http://www.youtube.com/watch?v=SNPJMk2f … ure=relmfu

Banditatom (Člen)
31.10.2012 11:58:19
Offline

Re: Pistolníci

yebat psal:

no, už víc než hodinu čumim na jeho videa bigsmile
je tu nějákej modelář? :D

http://www.youtube.com/watch?v=SNPJMk2f … ure=relmfu

jobigsmile ani nevíš kolikrát mě pod vrtulník napadlo něco takového podvěsitbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lenka (Člen)
31.10.2012 18:46:58
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:

No já se vlastně docela divím,že to taky ještě nemám doma,protože jako mlaďoch sem to celkem žral a vždycky sem říkal že si zbroják udělám hned jak to pujde a nakonec bylo pořád spousty důležitějších věcíbeerwinepussybigsmile Takže otázka zní,jak dlouho trvá udělání zbrojáku,co to stojí a kde se to kupuje?bigsmile

kámoška dělala zbroják v letos létě (v Praze) a zkouška stála 2000 a pak samo 500 za každou skupinu se platí při vydání zbrojáku a taky cca 500 doktorovi...možná se ten poplatek za zkoušku liší podle toho, v jak velkým/malým městě děláš zkoušky

když dojdeš na policajty, tak ti daj termín zkoušky za cca měsíc a pak nějakou dobu trvá, než ti udělaj zbroják, cca další měsíc...

jinak co pamatuju já, tak testy byly brnkačka no a to střílení...to by trefil snad i slepej bigsmile

di do toho good je to švanda good


...Do you know that bad girls go to hell?...
Filous (Člen)
31.10.2012 19:54:02
Offline

Re: Pistolníci

Lenka psal:

takže budeš dělat i loveckej lístek? můžeš pak střílet jeleny bigsmilebigsmilebigsmile
mě právě se s tou CZ střílí taky perfektně, kámoš mi půjčil glocka a to bych hodila ze skály

apropo - koukala jsem, že kousek vod mělníka je střelnice, kde se dá zkusit trap (na asfaltový ftáky), tak to na jaře chcem prubnout, protože brokovnice, to je pekelnej nástroj!!! to je dobrá průprava na lov good

...ta střelnice je v Byšicích, vopčas tam holoupky jezdíme střílet...a majitel je hroznej démon, dyš má v rukou pumpu...nechte si třeba ukázat nebeskej golfsurprised ...nebo házení vajíček...střílí, nabíjí a trefí dvacet vajec z dvaceti, no magorgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr