Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci

Baltazar (Člen)
31.10.2012 19:55:43
Offline

Re: Pistolníci

to dáš taky, vajca jsou pomalábigsmile

Filous psal:
Lenka psal:

takže budeš dělat i loveckej lístek? můžeš pak střílet jeleny bigsmilebigsmilebigsmile
mě právě se s tou CZ střílí taky perfektně, kámoš mi půjčil glocka a to bych hodila ze skály

apropo - koukala jsem, že kousek vod mělníka je střelnice, kde se dá zkusit trap (na asfaltový ftáky), tak to na jaře chcem prubnout, protože brokovnice, to je pekelnej nástroj!!! to je dobrá průprava na lov good

...ta střelnice je v Byšicích, vopčas tam holoupky jezdíme střílet...a majitel je hroznej démon, dyš má v rukou pumpu...nechte si třeba ukázat nebeskej golfsurprised ...nebo házení vajíček...střílí, nabíjí a trefí dvacet vajec z dvaceti, no magorgood


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
31.10.2012 19:56:49
Offline

Re: Pistolníci

to dáš taky, vajca jsou pomalábigsmile


Filous psal:
Lenka psal:

takže budeš dělat i loveckej lístek? můžeš pak střílet jeleny bigsmilebigsmilebigsmile
mě právě se s tou CZ střílí taky perfektně, kámoš mi půjčil glocka a to bych hodila ze skály

apropo - koukala jsem, že kousek vod mělníka je střelnice, kde se dá zkusit trap (na asfaltový ftáky), tak to na jaře chcem prubnout, protože brokovnice, to je pekelnej nástroj!!! to je dobrá průprava na lov good

...ta střelnice je v Byšicích, vopčas tam holoupky jezdíme střílet...a majitel je hroznej démon, dyš má v rukou pumpu...nechte si třeba ukázat nebeskej golfsurprised ...nebo házení vajíček...střílí, nabíjí a trefí dvacet vajec z dvaceti, no magorgood


The father of the little princess of the dawn
Banditatom (Člen)
31.10.2012 19:59:46
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

to dáš taky, vajca jsou pomalábigsmile


Filous psal:
Lenka psal:

takže budeš dělat i loveckej lístek? můžeš pak střílet jeleny bigsmilebigsmilebigsmile
mě právě se s tou CZ střílí taky perfektně, kámoš mi půjčil glocka a to bych hodila ze skály

apropo - koukala jsem, že kousek vod mělníka je střelnice, kde se dá zkusit trap (na asfaltový ftáky), tak to na jaře chcem prubnout, protože brokovnice, to je pekelnej nástroj!!! to je dobrá průprava na lov good

...ta střelnice je v Byšicích, vopčas tam holoupky jezdíme střílet...a majitel je hroznej démon, dyš má v rukou pumpu...nechte si třeba ukázat nebeskej golfsurprised ...nebo házení vajíček...střílí, nabíjí a trefí dvacet vajec z dvaceti, no magorgood

..voe jak kerý! sousedoj na utěku netrefíš i kdyby ses posralbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jiri50 (Člen)
01.11.2012 14:18:16
Offline

Re: Pistolníci

K základnímu dotazu: na střelnici dobrá zbraň,ale vybrat si můžeš jen Ty sám, protože si potřebuješ zbraň osahat, která Ti víc sedne do ruky (rivalita ČZ v. Glock je věčná). Na sebeobranu nosím Makarova 9 mm nebo revolver .38 - tyto zbraně nikdy neselhaly. Kámoš přebíjí, což se hodí na střelnici, ale NE na sebeobranu, kde potřebuješ mít jistotu prvního výstřelu.
Na domobranu budeš mít brokovnici, u nějaké staré zkrať hlaveň.
Dobře radí Kelly, ale my co nemáme tolik Kč, bereme zbraně jen do 8 tisíc.
Střílím western, vojenské z II.s.v., perkus, asfalťáky atd podle toho na co mám náladu a se kterými lidmi zrovna jdu na střelnici.
Koníček je to vynikající, nutí Tě přemýšlet a zdržet se neuváženého jednání. Jinak souhlasím s Abikem, co se týče bezpečnosti a proto kdo nemá sebekázeň, ať si zbraně nepořizuje.


PS: už jsem tu dlouho nic nepsal, tak pardon za délku


jsem pomalejší - ale ne vždy
svatej (Člen)
01.11.2012 14:46:56
Offline

Re: Pistolníci

jiri50 psal:

K základnímu dotazu: na střelnici dobrá zbraň,ale vybrat si můžeš jen Ty sám, protože si potřebuješ zbraň osahat, která Ti víc sedne do ruky (rivalita ČZ v. Glock je věčná). Na sebeobranu nosím Makarova 9 mm nebo revolver .38 - tyto zbraně nikdy neselhaly. Kámoš přebíjí, což se hodí na střelnici, ale NE na sebeobranu, kde potřebuješ mít jistotu prvního výstřelu.
Na domobranu budeš mít brokovnici, u nějaké staré zkrať hlaveň.
Dobře radí Kelly, ale my co nemáme tolik Kč, bereme zbraně jen do 8 tisíc.
Střílím western, vojenské z II.s.v., perkus, asfalťáky atd podle toho na co mám náladu a se kterými lidmi zrovna jdu na střelnici.
Koníček je to vynikající, nutí Tě přemýšlet a zdržet se neuváženého jednání. Jinak souhlasím s Abikem, co se týče bezpečnosti a proto kdo nemá sebekázeň, ať si zbraně nepořizuje.


PS: už jsem tu dlouho nic nepsal, tak pardon za délku

surprised Jirko, pochlub se, co máš z 2 s.v.evil


Amen. . .
Kelly01 (Člen)
01.11.2012 18:06:24
Offline

Re: Pistolníci

jiri50 psal:

K základnímu dotazu: na střelnici dobrá zbraň,ale vybrat si můžeš jen Ty sám, protože si potřebuješ zbraň osahat, která Ti víc sedne do ruky (rivalita ČZ v. Glock je věčná). Na sebeobranu nosím Makarova 9 mm nebo revolver .38 - tyto zbraně nikdy neselhaly. Kámoš přebíjí, což se hodí na střelnici, ale NE na sebeobranu, kde potřebuješ mít jistotu prvního výstřelu.
Na domobranu budeš mít brokovnici, u nějaké staré zkrať hlaveň.
Dobře radí Kelly, ale my co nemáme tolik Kč, bereme zbraně jen do 8 tisíc.
Střílím western, vojenské z II.s.v., perkus, asfalťáky atd podle toho na co mám náladu a se kterými lidmi zrovna jdu na střelnici.
Koníček je to vynikající, nutí Tě přemýšlet a zdržet se neuváženého jednání. Jinak souhlasím s Abikem, co se týče bezpečnosti a proto kdo nemá sebekázeň, ať si zbraně nepořizuje.


PS: už jsem tu dlouho nic nepsal, tak pardon za délku

se vším souhlas, ale s průrazností Makarova bych měl při sebeobraně trošku zábranysmile1 , hlavně v davubigsmile, z toho důvodu "kdybych musel!!!" a chtěl šetřit tak malýho Glocka v 45.ACP, dřív jsem Glocky taky nenáviděl, teď si s ním zastřílím, už problémy nemáme, ale v životě bych si ho nekoupilbigsmileass


God Save The Queen!
jiri50 (Člen)
01.11.2012 19:34:35
Offline

Re: Pistolníci

makarov nemá takovou průraznost jako tokarev - je to 9x18, takže bych řekl jako menší devítka
tokarev s vojenským střelivem s C.I.P. prostřelí vestu

II.svět.- zredukoval jsem to na tokarev, mossin krátký i dlouhý, P1 (jako P38)
             s tímto můžu na soutěže


jsem pomalejší - ale ne vždy
K.a.s.y.m. (Člen)
01.11.2012 20:20:00
Offline

Re: Pistolníci

jiri50 psal:

makarov nemá takovou průraznost jako tokarev - je to 9x18, takže bych řekl jako menší devítka
tokarev s vojenským střelivem s C.I.P. prostřelí vestu

II.svět.- zredukoval jsem to na tokarev, mossin krátký i dlouhý, P1 (jako P38)
             s tímto můžu na soutěže

P38 mám i s origo wermach pouzdrem a doloženym původem včetně posledního majitelebigsmile Děda mu jí ve škarpě sebral z opasku bigsmile..krásná zbraňgood
Jinak tokarev jak říkáš...s vojenskou municí je to hodně nebezpečná zbraňgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
01.11.2012 20:49:59
Offline

Re: Pistolníci

Tokarev je úžasně přesnej, nastřílím s ním na 25 líp než s CZ, ty mi nešly nikdysmile2redfaceass


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
01.11.2012 20:50:06
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
jiri50 psal:

makarov nemá takovou průraznost jako tokarev - je to 9x18, takže bych řekl jako menší devítka
tokarev s vojenským střelivem s C.I.P. prostřelí vestu

II.svět.- zredukoval jsem to na tokarev, mossin krátký i dlouhý, P1 (jako P38)
             s tímto můžu na soutěže

P38 mám i s origo wermach pouzdrem a doloženym původem včetně posledního majitelebigsmile Děda mu jí ve škarpě sebral z opasku bigsmile..krásná zbraňgood
Jinak tokarev jak říkáš...s vojenskou municí je to hodně nebezpečná zbraňgood

Mazej chlastatbigsmilebigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
01.11.2012 21:16:52
Offline

Re: Pistolníci

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
jiri50 psal:

makarov nemá takovou průraznost jako tokarev - je to 9x18, takže bych řekl jako menší devítka
tokarev s vojenským střelivem s C.I.P. prostřelí vestu

II.svět.- zredukoval jsem to na tokarev, mossin krátký i dlouhý, P1 (jako P38)
             s tímto můžu na soutěže

P38 mám i s origo wermach pouzdrem a doloženym původem včetně posledního majitelebigsmile Děda mu jí ve škarpě sebral z opasku bigsmile..krásná zbraňgood
Jinak tokarev jak říkáš...s vojenskou municí je to hodně nebezpečná zbraňgood

Mazej chlastatbigsmilebigsmilegood

už lemtám..bigsmile,ale zejtra brzy vstávám tak dneska rozumně..větší akce bude o víkendu a pak příští týden bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
01.11.2012 21:39:40
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_011120120502.jpg


používám tohle...s kvalitním střelivem velice přesná a účinná zbraňassbigsmile


MRDAT!!!
Filous (Člen)
01.11.2012 22:54:47
Offline

Re: Pistolníci

Kožak psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 120502.jpg
používám tohle...s kvalitním střelivem velice přesná a účinná zbraňassbigsmile

...good...jako malej chuligán sem válečkama z ložiska pár lamp rozstřílelredface ...i poplašný se s tym daj střílet...no a dyš si protivníka trafil tym válečkem, tag bylo dobojovánoevil ...jag píše Kožak, nebespečná zbraň...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honzik8719 (Člen)
01.11.2012 23:39:47
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:
Kožak psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 120502.jpg
používám tohle...s kvalitním střelivem velice přesná a účinná zbraňassbigsmile

...good...jako malej chuligán sem válečkama z ložiska pár lamp rozstřílelredface ...i poplašný se s tym daj střílet...no a dyš si protivníka trafil tym válečkem, tag bylo dobojovánoevil ...jag píše Kožak, nebespečná zbraň...

to by padlo válečkůredfacebigsmile


...relativní kochač...
Kožak (Člen)
02.11.2012 07:19:28
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:
Kožak psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 120502.jpg
používám tohle...s kvalitním střelivem velice přesná a účinná zbraňassbigsmile

...good...jako malej chuligán sem válečkama z ložiska pár lamp rozstřílelredface ...i poplašný se s tym daj střílet...no a dyš si protivníka trafil tym válečkem, tag bylo dobojovánoevil ...jag píše Kožak, nebespečná zbraň...

nojo bejvávalo...patřil k povinné výbavěbigsmiledneska už to nevidíš....


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
02.11.2012 07:28:25
Offline

Re: Pistolníci

Já střílel jen diabolkama na špalíky a pšenicí na slepice...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
svatej (Člen)
02.11.2012 08:32:35
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
jiri50 psal:

makarov nemá takovou průraznost jako tokarev - je to 9x18, takže bych řekl jako menší devítka
tokarev s vojenským střelivem s C.I.P. prostřelí vestu

II.svět.- zredukoval jsem to na tokarev, mossin krátký i dlouhý, P1 (jako P38)
             s tímto můžu na soutěže

P38 mám i s origo wermach pouzdrem a doloženym původem včetně posledního majitelebigsmile Děda mu jí ve škarpě sebral z opasku bigsmile..krásná zbraňgood
Jinak tokarev jak říkáš...s vojenskou municí je to hodně nebezpečná zbraňgood

surprised asi se původní majitel nebránil,co? bigsmilebigsmile
Ci fix, pořád všichni říkaj, jak se na konci války to po lesích válelo tuny, jak Němčouři zdrhali, ale aby tam nějakej muj předek zašel a schoval něco na památku, to néé. smile2


Amen. . .
K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2012 08:35:21
Offline

Re: Pistolníci

svatej psal:
K.a.s.y.m. psal:
jiri50 psal:

makarov nemá takovou průraznost jako tokarev - je to 9x18, takže bych řekl jako menší devítka
tokarev s vojenským střelivem s C.I.P. prostřelí vestu

II.svět.- zredukoval jsem to na tokarev, mossin krátký i dlouhý, P1 (jako P38)
             s tímto můžu na soutěže

P38 mám i s origo wermach pouzdrem a doloženym původem včetně posledního majitelebigsmile Děda mu jí ve škarpě sebral z opasku bigsmile..krásná zbraňgood
Jinak tokarev jak říkáš...s vojenskou municí je to hodně nebezpečná zbraňgood

surprised asi se původní majitel nebránil,co? bigsmilebigsmile
Ci fix, pořád všichni říkaj, jak se na konci války to po lesích válelo tuny, jak Němčouři zdrhali, ale aby tam nějakej muj předek zašel a schoval něco na památku, to néé. smile2

divil by jsi se co i dneska maj lidi doma za zbraně na černo..a z velký části funkční a ve velice pěknym stavu..holt automat nezlegalizuješ bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svatej (Člen)
02.11.2012 11:14:17
Offline

Re: Pistolníci

K.a.s.y.m. psal:
svatej psal:
K.a.s.y.m. psal:


P38 mám i s origo wermach pouzdrem a doloženym původem včetně posledního majitelebigsmile Děda mu jí ve škarpě sebral z opasku bigsmile..krásná zbraňgood
Jinak tokarev jak říkáš...s vojenskou municí je to hodně nebezpečná zbraňgood

surprised asi se původní majitel nebránil,co? bigsmilebigsmile
Ci fix, pořád všichni říkaj, jak se na konci války to po lesích válelo tuny, jak Němčouři zdrhali, ale aby tam nějakej muj předek zašel a schoval něco na památku, to néé. smile2

divil by jsi se co i dneska maj lidi doma za zbraně na černo..a z velký části funkční a ve velice pěknym stavu..holt automat nezlegalizuješ bigsmile

no právě, takovou MP40 mít schovanou na půdě a ktomu bednu nábojů 9 parabellum, bo co se do nich ládovalo, tak sem připravenej na konec světa.cool


Amen. . .
Lenka (Člen)
02.11.2012 11:30:27
Offline

Re: Pistolníci

Filous psal:
Lenka psal:

takže budeš dělat i loveckej lístek? můžeš pak střílet jeleny bigsmilebigsmilebigsmile
mě právě se s tou CZ střílí taky perfektně, kámoš mi půjčil glocka a to bych hodila ze skály

apropo - koukala jsem, že kousek vod mělníka je střelnice, kde se dá zkusit trap (na asfaltový ftáky), tak to na jaře chcem prubnout, protože brokovnice, to je pekelnej nástroj!!! to je dobrá průprava na lov good

...ta střelnice je v Byšicích, vopčas tam holoupky jezdíme střílet...a majitel je hroznej démon, dyš má v rukou pumpu...nechte si třeba ukázat nebeskej golfsurprised ...nebo házení vajíček...střílí, nabíjí a trefí dvacet vajec z dvaceti, no magorgood

střílení z brokovnice je vůbec magická záležitost...


...Do you know that bad girls go to hell?...
ABik (Člen)
02.11.2012 12:33:33
Offline

Re: Pistolníci

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_p1030694.jpg



Zkuste někdo spočítat kolik vystřelil ran bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/57_img_1475abik.jpg



Někteří střílíme správný počet výstřelů good

Kelly01 (Člen)
02.11.2012 19:37:35
Offline

Re: Pistolníci

Takhle, střílí skvěle, ale vypadá komickybigsmile

A 2x kolo na plný nedábigsmile

Ale co umí bych se do smrti nenaučilredfacesmile2good


God Save The Queen!
Borák (Člen)
02.11.2012 22:34:11
Offline

Re: Pistolníci


...nikdo nevojebe Ježíše...
VikecB12 (Člen)
03.11.2012 00:19:17
Offline

Re: Pistolníci

Borák psal:

http://www.drsnysvet.cz/skrin-pro-tajne-agenty/

smokin

Ty vole,ten se chystá na třetí světovousurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pulmotor (Člen)
03.11.2012 11:45:38
Offline

Re: Pistolníci

Zbraň ti musí sednout a to jak do ruky tak uspořádáním ovládání a i mířidla seděj  každýmu jiný.V podstatě je  je to boj mezi tím co se ti líbí co funguje co ti sedí a hlavně kolik máš v prkenici.Slušnej poměr cena výkon  je třeba málo známej STEYR M sehnad se dá za hodně slušný prašule 6000-8000kč. proto že to nikdo nezná.Střílí přesně a spolyká úplně každý střelivo a na to POZOR některý vzory CZ s tím mají dost problémbad Ve sklepě máme s klukama 10m střelnici tak že se tu pálí docela hodně a to M je 100%.za ty prašule není co řešit. Ale na nošení je to velký a na sebeobranu osobně nepreferuju 9mm.Je to malá rychlá koule co proletí dobytka a za dalšich 500m zabije mámu od 3 dětí.To znamená min 8 let na tvrdo a u někoho výčitky do konce života.Já nosím Glock 27,upozorňuju že na střelnici  je to šílený kopyto ale malá lehoučká zbraň z úžasným zastavovacím účinkem proto že těžká plochá a pomalejší střela. Cal. 40 SW zůstává většinou v těle první zasažený osoby.Je to hodně drahý střelivo ale nepotřebuješ vystřílet týdně 1000 ran.Profíci na ochranu a sebeobranu tvrděj že pro život ti stačí 20 ran  1x za 14 dní to tě donutí taky pravidelně zbraň čistit a měníš i nošený střelivo což je hodně důležitý.Pro to co potřebuješ na ulici tj. co nejrychleji tasit a střelit na cca 3m,  to fakt stačí.To samí je kapacita zásobníku, pro sebeobranu ti musí stačit 6 ran.Já tvrdím když jsi druhou minul  tak zasloužíš zemřítbad  99%sebeobranný srtřelby je pod hranicí 2 metrů  je to jen  vo tom co se ti v tý chvíli vodehrává v hlavěcoolsurprisedsurprised.
A k tomu či nosit zbraň!!!Keců vo prodlužování penisů jsem už slyšel tuny ale myslíte že na tom vostrově v Norsku by leželo 72 mrtvejch kdyby tam byl nějakej uchylák jako jsem já nebo ti co se mnou bydlej v domě po 4 výstřelu by Bréva ležel z mozkem na vycházce, nebo taky já ale neumřel bych jako tupá vofce ve vohrádce ale v boji vo život a to je pro mě kurevskej rozdílpussy.
JE LEPŠÍ 50 LET ZBRAŇ NOSIT NEŽ JI 1 VTEŘINU POTŘEBOVAT.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Americkej (Člen)
03.11.2012 13:19:33
Offline

Re: Pistolníci

Tu G27 Ti podepíšu, tu jsem nakonec vybral i já, ze stejnejch důvodů. Druhá alternativa byla G30. Na vyblbnutí a získání správnejch návyků .40SW seženeš i za bůra kus přebíjený, když vemeš přes tisíc. Na nošení samože továrnu, po půl roce prohodit.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
zzzmrzlinar (Člen)
03.11.2012 13:51:56
Offline

Re: Pistolníci

čoveče do toho Steyera mě furt láme kámoš co to má. Ještě jsem z toho nestřílel, ale drží se to fakt dobře a líbí se mi jak se to drží až těsně pod závěrem, takže nízko položená osa a mohlo by se to dobře chovat při výstřelu, ale nelíbí se mi ten "Glockáckej" DAO systém i když je předepnutej tak SA/DA je podle mě stejně nejlepší a jediná jeho "nevýhoda" je, že není tak blbuvzdornej jako SA/DA

ta 40SW máš v podstatě pravdu, ale von tě málokdo někdy přepadne na náměstí plným lidí jako spíš v liduprázdným průjezdu.

a s tím Breivikem máš recht

...

Kelly01 (Člen)
03.11.2012 15:58:03
Offline

Re: Pistolníci

40SW je fajn, ale zůstanu u 45, ta má ještě menší průbojnostbigsmile

K tomu Norsku, multikultiharanti zbraně zásadně nenosí, to byl jejich problémbigsmile,
ale propaguji nenosit, vyjímkou je opravdu výlet do hlubokého lesa, bobřík odvahy v black district nebo přeprava posledních peněz co vlastnímbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
03.11.2012 16:11:27
Offline

Re: Pistolníci

Upřesním, nenosit při dnešních zákonech!!!

Jednou se někde ožereš, uděláš výtržnost = ztráta spolehlivosti a odebrání ZP.
(stačí držet ale když u sebe kvér nemáš ani zbroják tak to ještě nemusí prasknout)

Nedejbože dát v draku někomu facku a skončit na komisisick


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
03.11.2012 17:29:57
Offline

Re: Pistolníci

Kelly01 psal:

40SW je fajn, ale zůstanu u 45, ta má ještě menší průbojnostbigsmile

K tomu Norsku, multikultiharanti zbraně zásadně nenosí, to byl jejich problémbigsmile,
ale propaguji nenosit, vyjímkou je opravdu výlet do hlubokého lesa, bobřík odvahy v black district nebo přeprava posledních peněz co vlastnímbigsmile

Ještě bych ti doporučil tu zbraň na výjezd za podjezd vlaků tam u vásbigsmilejel sem tam před 14 ti dny a slušný getosick


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
03.11.2012 17:53:24
Offline

Re: Pistolníci

Je to tam: "black district" assbigsmile


God Save The Queen!
jiri50 (Člen)
04.11.2012 13:21:57
Offline

Re: Pistolníci

Steyer m9 je teď na burze, ale radši bych vzal ten novější, má lepší držení
Na sebeobranu preferuji .45 ACP (mám i .45 LCP), 9 mm ne, jak bylo výše uvedeno, můžeš prostřelit, ale zatím to občas nosím, protože moje .45 (soutěžní) je velká a těžká
Zásobník stačí jednořadý, nevím jak bys zdůvodnil 15 ran .45 v útočníkovi


jsem pomalejší - ale ne vždy
Kelly01 (Člen)
04.11.2012 13:47:47
Offline

Re: Pistolníci

Nebo při jednořadém "taktické" přebíjeníbigsmile


God Save The Queen!
zzzmrzlinar (Člen)
04.11.2012 13:57:47
Offline

Re: Pistolníci

jiri50 psal:

Steyer m9 je teď na burze, ale radši bych vzal ten novější, má lepší držení
Na sebeobranu preferuji .45 ACP (mám i .45 LCP), 9 mm ne, jak bylo výše uvedeno, můžeš prostřelit, ale zatím to občas nosím, protože moje .45 (soutěžní) je velká a těžká
Zásobník stačí jednořadý, nevím jak bys zdůvodnil 15 ran .45 v útočníkovi

kde na burze?

jiri50 (Člen)
04.11.2012 15:09:13
Offline

Re: Pistolníci

střelectví - 3 str. za 8,5 k


jsem pomalejší - ale ne vždy
Antihero (Člen)
05.11.2012 10:04:45
Offline

Re: Pistolníci

Steyr je krempl na kterej nejde pořádně nic koupit a zásadně NEŽERE přebíjený střelivo. Osobní zkušenost. A jestli ho chceš, M40 prodává kámoš myslím za 8000, málo sřílená(logicky, bo origo střelivo drahý a přebíjený se sekalo)


Při srovnávání Glocka a CZ se jen usmívám.


There's a pie in the sky when you die.
Lenka (Člen)
05.11.2012 10:51:06
Offline

Re: Pistolníci

Láďo, když to tady všechno čtu...vo prostřelenejch matkách na ulici a podobně...ty chceš nosit zbraň u sebe? na zákazníky, co se jim nelíběj skříně? nebo co??? bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
pulmotor (Člen)
05.11.2012 12:35:21
Offline

Re: Pistolníci

Pokud hledáš něco 100% spolehlivího co vystřeli vždycky a jakoukoli munici tak jedině revolverbigsmile. Střelivo taky docela za slušný prašule a přebíjí to obrovská spousta lidí tak že seženeš při velkým odběru i za 2,50kč a hlavně tech druhů střelivasurprised votom se pistolím ani nezdá,a všechny fungujou 100%good.A když už náhodou selže tak jen mačkáš dálgood,žádný vodstraňování závadyhelp.
Ale revolver to chce opravdu značkovejpussy SW nebo COLT.žádný Taurusi nebo Astry atd. A to ještě vybraný modely.Fakt zůstává že to co kámoš nastřílí KING KOBROU tak to já nemám šanci střelit jakoukoli pistolísurprised.Střílel na 50m siluetu ležícího střelce,co rána tak to padlo,fuck přesný jak svinagood.
A hlavně neřešíš vječnej problém NOSIT V HLAVNI ČI NENOSIT V HLAVNI.Prostě zbraň pro chlapy s koulema ZMAČKNEŠ A STŘELÍ cool žádný pojistky ani jiný  vyfikundacesick.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Baltazar (Člen)
05.11.2012 13:04:30
Offline

Re: Pistolníci

ano chcibigsmile

Lenka psal:

Láďo, když to tady všechno čtu...vo prostřelenejch matkách na ulici a podobně...ty chceš nosit zbraň u sebe? na zákazníky, co se jim nelíběj skříně? nebo co??? bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Lenka (Člen)
05.11.2012 13:51:15
Offline

Re: Pistolníci

Baltazar psal:

ano chcibigsmile

Lenka psal:

Láďo, když to tady všechno čtu...vo prostřelenejch matkách na ulici a podobně...ty chceš nosit zbraň u sebe? na zákazníky, co se jim nelíběj skříně? nebo co??? bigsmile

tak to až si k tobě pudu koupit skříň, tak jedině s kvérem v kabelce bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
jiri50 (Člen)
05.11.2012 16:22:55
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor oba vstupy good
teď jsem se vrátil ze střelnice - vylepšila se mi nálada
CZ 75, Glock 21 SF, revolver .38 a .45 - na 25 m dobrý, ale ještě lepší brokový automat .12 na cinkače 25 m, ani nemusíš moc mířit, jako na domobranu bigsmile


jsem pomalejší - ale ne vždy
zzzmrzlinar (Člen)
05.11.2012 20:07:10
Offline

Re: Pistolníci

tak s tím Steyerem jsem trochu googlil v emerickejch testech a skoro ve všech zmiňovali extrémní vybíravost na střelivo, a to dokonce i na tovární, dokonce v některejch bylo, že obzvláště nežere Sellier a Bellot, což by se fakt nemuselo hodit a to to byl ten novější typ, M40, bo jak se to jmenuje.

Revolver uznávám, ale výhody i nevýhody má oboje.

Nový Taurusy nejsou špatný, brácha měl dvojpalec 85 a absolutně natink problem.

Co takovej Alfa Steel 4 palec, měl jste někdo? teď jsem viděl jeden za směšný peníze (asi 4 litry) tak by mě zajímalo jestli to má důvod

čočkin (Člen)
06.11.2012 02:08:07
Offline

Re: Pistolníci

Fakt čumim, je to tady samej pistolník surprised
Já mám taky CZ 75Bgood matně niklovanou, už od vosumnácti,  tenkrát mě stála 15000 funglovka, koupil jsem jí za prachy co jsem dostal k vosumnáctinám z nějaký  pojistkybigsmileDD Měl jsem dříf bouchačku než auto. Samo že jsem jí já mladej pitomecidontknow taky někdy tahal do hospody, jednou už po vojně to bylo skoro jak ta scéna z černejch baronů s Landou...., bohudík že se nikdy nikomu ani mě nic nestalo. To byl tenkrát eště ten papírovej skládací zbrojní průkaz s razítkem policie a nedělali se ani žádný testy, jen vyplnit žádost.
Ale už jí sebou netahám, už mě to nějak nebaví, je to furt vo starost navíc a nesmíš si dát ani pivo,  spíš se stane nějakej průser než že jí budu potřebovat. A i kdybych jí velkou náhodou potřeboval a použil, tak to stejně vodseru...  leda sejmout všechny svědky bigsmile Tedˇ je to taková uloženka kterou občas provětrám ale její čas přijde.... 
Takže wopatrně,  "zatim eště neni válka"   ale historie se opakuje od vzniku lidstva, je jen wotázka kdy to příde


A tedˇ z jinýho soudku, muj velkej kamarád se kterym jsme si tenkrát dělali zbrojáky a koupili devítky se s ní asi před šesti lety zastřelil badsmile2
(měl hodně těžkej ůraz v lese a pak se na něj vys.... manželka a k tomu lil )
Snažil jsem se ho psychicky podpořit ale nepomáhalo toheadshake



Jinak zbraně jsou moc pjekný, zajímavý, chlapácká záležitost, je jedno jestli jsi slabej nebo silnej, 
                   Samuel Colt odstranil rozdíly       bigsmile


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_09056.jpg

Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Antihero (Člen)
06.11.2012 08:22:25
Offline

Re: Pistolníci

zmrzlinar-dyk sem to povidal. Se Selierama nikdy problém nebyl, ale je to fakt vergl.
pulmotor-a co za pojistku řešíš u Glocka?
revolver je dobrej na střelnicu nebo když jedeš na koni zahánět krávy, nosit se to nedá.


There's a pie in the sky when you die.
karlos100 (Člen)
06.11.2012 08:33:40
Offline

Re: Pistolníci

pulmotor psal:

Pokud hledáš něco 100% spolehlivího co vystřeli vždycky a jakoukoli munici tak jedině revolverbigsmile. Střelivo taky docela za slušný prašule a přebíjí to obrovská spousta lidí tak že seženeš při velkým odběru i za 2,50kč a hlavně tech druhů střelivasurprised votom se pistolím ani nezdá,a všechny fungujou 100%good.A když už náhodou selže tak jen mačkáš dálgood,žádný vodstraňování závadyhelp.
Ale revolver to chce opravdu značkovejpussy SW nebo COLT.žádný Taurusi nebo Astry atd. A to ještě vybraný modely.Fakt zůstává že to co kámoš nastřílí KING KOBROU tak to já nemám šanci střelit jakoukoli pistolísurprised.Střílel na 50m siluetu ležícího střelce,co rána tak to padlo,fuck přesný jak svinagood.
A hlavně neřešíš vječnej problém NOSIT V HLAVNI ČI NENOSIT V HLAVNI.Prostě zbraň pro chlapy s koulema ZMAČKNEŠ A STŘELÍ cool žádný pojistky ani jiný  vyfikundacesick.

Většina toho cos napsal je pravdagood ale měl by si vyzkoušet,co mu padne do ruky,
páč někdo prostě není revolverovej typ.. Mám to tak sám,držel jsem v ruce poměrně
solidní řádku různejch zbraní a můžu říct,že většina revolverů mi prostě do ruky nepadne.. Tím nechci říct,že se netrefím,jen to dá víc prácebigsmile Ale to je prostě individuální věc..A třeba u velkejch ráží a dlouhejch hlavní mi hodně vadí váha "před rukou",nemám to prostě jak prodlouženej ukazovák,ale jak kladivobigsmilebigsmilebigsmile
a tohle všechno v pohodě eliminuje malá aut.pistole.. Navíc testování střeliva se zkouší na střelnici, pokud nabiješ do zbraně,kterou nosíš na ochranu cokoli nevyzkoušenýho,nebo nespolehlivýho, jsi blázenbigsmile a selhaná na střelnici tě alespoň naučí jak při problému se zbraní manipulovat..bigsmile
Pak je nezanedbatelná váha a tvar,když to někdo chce nosit denně,nechtěl bych se tahat s nějakým kusem kolejnice.. Navíc při skrytým nošení..
Ale chápu,že King cobra v nerezu je solidní odháněč problémovejch jedincůgoodbigsmile


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
06.11.2012 08:40:21
Offline

Re: Pistolníci

Banditatom psal:
Honzik8719 psal:
Lihy psal:

ps. vogo Sons of Anarchy hadr tady bigsmile hustý kérky, nášivky, chlast, drogy a kvéry.... ještě nějaký bílý maso nám tu chybí bigsmile
ci fix bych si měl dávat bacha na hubu abych nebyl zmizelej help
bigsmilebigsmilebigsmile

a kudly zapmněls na kudlybigsmile

na co kudlej když máš pistolejevil

abys jí moh nacpat skolenýmu protivníkovi do ruky,hned potom co se bodnešbigsmilebigsmile


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
06.11.2012 09:34:42
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:
Banditatom psal:
Honzik8719 psal:


a kudly zapmněls na kudlybigsmile

na co kudlej když máš pistolejevil

abys jí moh nacpat skolenýmu protivníkovi do ruky,hned potom co se bodnešbigsmilebigsmile

goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lenka (Člen)
06.11.2012 11:24:00
Offline

Re: Pistolníci

no helejte, když tady má tolik lidí zbraň - kupoval ste někdo z druhý (třetí, pátý) ruky? chci vlastní kvér, ale v současný době se mi nechce dávat patnáct litrů za novou, to až budu rentiérka (neplíst s teriérkou) a budou šušně nazbyt...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Americkej (Člen)
06.11.2012 11:48:29
Offline

Re: Pistolníci

Vyřiď si nákupní povolení na PČR a pak klíďo ber bazarovku.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
pulmotor (Člen)
06.11.2012 13:04:24
Offline

Re: Pistolníci

Doporučuju v Praze puškařství Novotnýgood,je to moc solidní pán a za to co prodává fuck opravdu ručígood.
Zároveň všechno co má v komisi tak repasuje do 100% stavu a řekne ti co ta zbraň zažila a co ještě vydrží.Je to takovej ten starej profík řemeslníkcool co už vymřeli.Já osobně k němu chodím nakupovat všechno a také "onanovat"ke stojanu s upravenejma 58surprised. Lajk tu zbraň ani nepozná :-když si ji ten fachman vezme do parádygood.Ale ta cena,přesně tak jak ji chci je tam za 28000kčbadsmile2. A to je proti standartní 58 za 5200kč docela kurva rozdíl.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
čočkin (Člen)
06.11.2012 21:30:44
Offline

Re: Pistolníci

sapík za pjětilitr surprised to de good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
zzzmrzlinar (Člen)
06.11.2012 22:41:30
Offline

Re: Pistolníci

čočkin psal:

sapík za pjětilitr surprised to de good

mno a to ještě jenom kvůli tomu, že to neumí střílet dávkou, kdybys měl vyjímku na automat tak ušetříš ještě víc, bo armádní často i nepoužité přebytkové sapy se daj často koupit za 2a 3 litry

http://www.zelenysport.cz/pusky/sa58-v-p-utocna-puska

...

jiri50 (Člen)
07.11.2012 14:32:39
Offline

Re: Pistolníci

lenka - jak už jsem naznačil nemám Kč nazbyt, tak kupuji jenom starší zbraně většinou od lidí a ještě jsem nenarazil
velkoprodejny vynech - naberou hodně zbraní za malý peníz, ale musela bys dlouho vybírat a odborníka vem sebou
lepší je přímo od puškaře - mám taky několik a paráda, ještě Ti zbraň upraví


jsem pomalejší - ale ne vždy
Ballů (Člen)
07.11.2012 15:16:24
Offline

Re: Pistolníci

Zdarec Zvířata,mam G19,ale je to vopruz to nosit,tak přemýšlím o PPK 7.65,nebo KEVINa 9mm,máte s nima nekdo zkušenosti ohledně spolehlivosti ? idontknow


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
jiri50 (Člen)
07.11.2012 17:04:23
Offline

Re: Pistolníci

tyhlety malý nemám, skoč si na www.strelectvi.cz - tam o nich budou poznatky


jsem pomalejší - ale ne vždy
Baltazar (Člen)
07.11.2012 19:28:00
Offline

Re: Pistolníci

Jirko co cz 100? ta se dá za dbrej peníz sehnat

jiri50 psal:

tyhlety malý nemám, skoč si na www.strelectvi.cz - tam o nich budou poznatky


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
07.11.2012 19:29:23
Offline

Re: Pistolníci

nebo tohle?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_czstra_tt900272_9.jpg

The father of the little princess of the dawn
jiri50 (Člen)
07.11.2012 19:39:01
Offline

Re: Pistolníci

cz 100 je systém DAO, levná a plastová zbraň, na nošení a sebeobranu stačí, jde o zvyk
musíš si ji ohmatat, nikdo tvojí osobní zbraň za Tebe nevybere


jsem pomalejší - ale ne vždy
jiri50 (Člen)
07.11.2012 19:42:46
Offline

Re: Pistolníci

zbraň na obrázku má vybrání pod bobřím ocasem, takže se dobře drží i pro menší ruku, lépe s ní srosteš, na rozdíl od mloka - ty s užším rámem mají označení SF


jsem pomalejší - ale ne vždy
Ballů (Člen)
07.11.2012 19:56:02
Offline

Re: Pistolníci

Tak je jasno Walther PPK vyhrává goodgoodgoodgood


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
hlemejzd999 (Člen)
07.11.2012 20:47:41
Offline

Re: Pistolníci

hele a pro osobní ochranu třeba nestačí tahle s těma nesmrtícíma nábojema ? ... http://www.prodej-zbrani.cz/cs/pistole/ … 6x21p.html
jak to tak štípe ? bigsmile...
zažene to nějakýho sráče ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
07.11.2012 20:57:55
Offline

Re: Pistolníci

Ballů psal:

Zdarec Zvířata,mam G19,ale je to vopruz to nosit,tak přemýšlím o PPK 7.65,nebo KEVINa 9mm,máte s nima nekdo zkušenosti ohledně spolehlivosti ? idontknow

KEVIN - mám já, v browningu, koupil jsem asi 3 roky starej ale nebylo z něj vystřeleno ani jednou, já jsem z něj vystřílel asi 500 kulí.
+ Spolehlivost absolutní, asi nejenom u mě, žere jakýkoliv náboje neseká se mi s ničím, neuvěřitelně mrňavej při nošení ve vnitřním pouzdře fakt neviditelnej, na rozměr velmi přesnej, absence pojistek a čehokoliv vo co by se to mohlo zachytnou
- jak je to malý tak už má docela velkej zpětnej ráz, držení je fakt na hraně,

PPK - má bráchova přitelkyně
+ prověřená spolehlivá rozměřem "dospělá" pistole se kterou se dá střílet i nornálně
- mě osobně řeže při střílení ten bobří ocas do ruky a to tak, ře postupně až do krve, oproti Kevinu o dost větší rozměry

jestli to chceš jen a čistě na nošení tak jednoznačně Kevin, jestli to chceš jako jedinou zbran tak PPK, ideálně to vyzkoušet při střílení

Ballů (Člen)
07.11.2012 21:28:14
Offline

Re: Pistolníci

zzzmrzlinar psal:
Ballů psal:

Zdarec Zvířata,mam G19,ale je to vopruz to nosit,tak přemýšlím o PPK 7.65,nebo KEVINa 9mm,máte s nima nekdo zkušenosti ohledně spolehlivosti ? idontknow

KEVIN - mám já, v browningu, koupil jsem asi 3 roky starej ale nebylo z něj vystřeleno ani jednou, já jsem z něj vystřílel asi 500 kulí.
+ Spolehlivost absolutní, asi nejenom u mě, žere jakýkoliv náboje neseká se mi s ničím, neuvěřitelně mrňavej při nošení ve vnitřním pouzdře fakt neviditelnej, na rozměr velmi přesnej, absence pojistek a čehokoliv vo co by se to mohlo zachytnou
- jak je to malý tak už má docela velkej zpětnej ráz, držení je fakt na hraně,

PPK - má bráchova přitelkyně
+ prověřená spolehlivá rozměřem "dospělá" pistole se kterou se dá střílet i nornálně
- mě osobně řeže při střílení ten bobří ocas do ruky a to tak, ře postupně až do krve, oproti Kevinu o dost větší rozměry

jestli to chceš jen a čistě na nošení tak jednoznačně Kevin, jestli to chceš jako jedinou zbran tak PPK, ideálně to vyzkoušet při střílení

Jj,potřebuju,spolehlivost,co nejní tak velký jako ta moje kráva G19,ale lehce nositelný k práci good   Kevina pořídim možná později,bude-li PPKčko překážet evil Přinejhorším budu mít doma kvéry 3 evil


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
škardík (Člen)
07.11.2012 21:48:27
Offline

Re: Pistolníci

Já mám mimo jiné LCP a po po pár dnech sem si na ní tak zvyk, že už nevím že jí mám;-)

Co se týče nesmrtících nábojů, viděl jsem někde fotky co to dělalo na plechovejch vratech a rozhodně bych tím nechtěl koupit, ale vostrá je vostrá;)


viz avatar:)
zzzmrzlinar (Člen)
07.11.2012 22:12:25
Offline

Re: Pistolníci

Ballů - tak hodně štěstí při výběru, PPKček je všude hafo a za dobrý peníze, akorát mě dostalo, že nový (ta emerická výroba) stojí skoro 20 litrů. Kdyžtak 3 fištule nic néni, brácha měl onehdá cca 10 kousků a existujou i větší experti.

škardík - LCP se mi líbí, i když v ruce jsem měl jenom vo trochu větší LC9. Oproti Kevinovi se to drží líp. Jak to máš se spolehlivostí?

škardík (Člen)
09.11.2012 12:55:47
Offline

Re: Pistolníci

Tak ja s LCPckem problemy se spolehlivosti nemam. Zatim z cca 500ran jedna zadrzka, kterou prikladam vlaznymu drzeni. Strilim S&B a Mamby. Jednou za cas je potreba zatlacit koliky spojujici plastovaj a kovovej ram. Byl jsem silne prekvapenej presnosti, protoze s tou kratounkou hlavni nastrilim lip nez se svou LAMOU1911.

Jinak teda pokukuju taky po LC9, ale trosku me odrazuje casto probirana neprilisna spolehlivost. No a mati dostane pod stromecek LCR, akorat si z toho potrebuju nekde prasknout.                                     

Nemate nekdo zkusenost s tema osumapadesatkama Gazela co ted prodavaj v zelenym sportu? Tu bych chtel pod stromecek ja, pac na ni mam ve skrini vyslovene mistobigsmile


viz avatar:)
ABik (Člen)
09.11.2012 13:03:49
Offline

Re: Pistolníci

škardík psal:

Tak ja s LCPckem problemy se spolehlivosti nemam. Zatim z cca 500ran jedna zadrzka, kterou prikladam vlaznymu drzeni. Strilim S&B a Mamby. Jednou za cas je potreba zatlacit koliky spojujici plastovaj a kovovej ram. Byl jsem silne prekvapenej presnosti, protoze s tou kratounkou hlavni nastrilim lip nez se svou LAMOU1911.

Jinak teda pokukuju taky po LC9, ale trosku me odrazuje casto probirana neprilisna spolehlivost. No a mati dostane pod stromecek LCR, akorat si z toho potrebuju nekde prasknout.                                     

Nemate nekdo zkusenost s tema osumapadesatkama Gazela co ted prodavaj v zelenym sportu? Tu bych chtel pod stromecek ja, pac na ni mam ve skrini vyslovene mistobigsmile

Máš na Lamě origo mířidla? Jakou máš? Kam ti to nese? cool

karlos100 (Člen)
09.11.2012 13:26:17
Offline

Re: Pistolníci

škardík psal:

Nemate nekdo zkusenost s tema osumapadesatkama Gazela co ted prodavaj v zelenym sportu? Tu bych chtel pod stromecek ja, pac na ni mam ve skrini vyslovene mistobigsmile

gazela,to je dost čerstvá novinka,asi moc názorů nenajdeš.. mám 858 tactical,
a jsem spokojenej parchant.. ale řekl bych,že všechno je na jedno brdo,základ
je stejnej a liší jen míra vykuchanejch a vyměněnejch dílů,takže bych se toho
zas moc nebál.. koukal jsem,že cenově je to teda hodně dobrý,měli by jsme
si jí koupit všichnibigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
škardík (Člen)
09.11.2012 13:52:22
Offline

Re: Pistolníci

Abik: mam LAMA MAX II 9luger, standartni miridla. Nese to do leva nahoru,  ale. Ani soustrel s tim nemam nijak slavnej:( Na druhou stranu nevim kolik toho ma za sebou. Stejne se ji ale asi zbavim a poridim nejakej knedlikomet.

Co se tyce ty Gazely, jsem rozhodnutej do ni jitt a samozrejme vezmu ten zasobnik na 75. Uz se tesim az to z toho press gumu vod teplaku vysypu v kuse:D


viz avatar:)
ABik (Člen)
09.11.2012 13:55:07
Offline

Re: Pistolníci

škardík psal:

Abik: mam LAMA MAX II 9luger, standartni miridla. Nese to do leva nahoru,  ale. Ani soustrel s tim nemam nijak slavnej:( Na druhou stranu nevim kolik toho ma za sebou. Stejne se ji ale asi zbavim a poridim nejakej knedlikomet.

Co se tyce ty Gazely, jsem rozhodnutej do ni jitt a samozrejme vezmu ten zasobnik na 75. Uz se tesim az to z toho press gumu vod teplaku vysypu v kuse:D

Mám MiniMAX II .45ACP, standard mířidlo, nese stejně bigsmile navíc pokud špatně držíš, tak ti to vyhodí nábojnici hezky přesně do čela bigsmile

karlos100 (Člen)
09.11.2012 15:46:27
Offline

Re: Pistolníci

ABik psal:
škardík psal:

Abik: mam LAMA MAX II 9luger, standartni miridla. Nese to do leva nahoru,  ale. Ani soustrel s tim nemam nijak slavnej:( Na druhou stranu nevim kolik toho ma za sebou. Stejne se ji ale asi zbavim a poridim nejakej knedlikomet.

Co se tyce ty Gazely, jsem rozhodnutej do ni jitt a samozrejme vezmu ten zasobnik na 75. Uz se tesim az to z toho press gumu vod teplaku vysypu v kuse:D

Mám MiniMAX II .45ACP, standard mířidlo, nese stejně bigsmile navíc pokud špatně držíš, tak ti to vyhodí nábojnici hezky přesně do čela bigsmile

to je záměr výrobce, aby ses probralbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
yebat (Člen)
09.11.2012 16:50:40
Offline
Antihero (Člen)
09.11.2012 21:54:35
Offline

Re: Pistolníci

Ballů ty vole kdo ti poradil 7,65 na obranu. Naprostá sebevražda, to ho můžeš rovnou tim železem umlátit k smrti a ani nepáskovat nábojeheadshake


There's a pie in the sky when you die.
zzzmrzlinar (Člen)
09.11.2012 22:41:13
Offline

Re: Pistolníci

Antihero psal:

Ballů ty vole kdo ti poradil 7,65 na obranu. Naprostá sebevražda, to ho můžeš rovnou tim železem umlátit k smrti a ani nepáskovat nábojeheadshake

ale no tak, takovýhle kategorický odsudky, často ještě následuje nějaká chytrost, že stačí mít silnější koženou bundu a takovýhle prskátko to neprostřelí

http://www.buchtik.eu/Revo/Nacvik/nacv_ucstrel.htm

doporučuju tu druhou tabulku zaměřenou na neexpanzní tudíž u nás dovolené střelivo,

...

mr.BSE (Člen)
09.11.2012 22:41:34
Offline

Re: Pistolníci

sem naznal, ze je potreba to taky nekdy vyzkouset good
odpanila me CZ75 limited a nebejt snahy o znovunatahnuti po prvni rane a zbytecnyho mireni po posledni rane, tak sem byl jako profik bigsmilebigsmile

http://www.youtube.com/watch?v=jHqAUzrn … e=youtu.be


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Ballů (Člen)
09.11.2012 23:50:22
Offline

Re: Pistolníci

Antihero psal:

Ballů ty vole kdo ti poradil 7,65 na obranu. Naprostá sebevražda, to ho můžeš rovnou tim železem umlátit k smrti a ani nepáskovat nábojeheadshake

Jasan že 9mm je trošičku lepčejší,ale to PPkčko se mě prostě líbí a učel splní taky,no a kdyby nááááhodou,tak ho tim teda umlátim bigsmile  .Načež,nejsem střelec nemotora,ale rozený pistolník od přírody,tak aji ta 7,65 udělá v lebce pořádnej bolehlav když to do ní pustím evil  He he a nikdo mě nemuže nařknout,že jsem použil nepřiměřenou obranu,když druhej vytáhne 9mm,pááááč on bude mít lepčejší stříkačku evilbigsmilebigsmilebigsmile


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
jiri50 (Člen)
10.11.2012 03:11:12
Offline

Re: Pistolníci

různých klonů od SA 58 je mezi lidmi hodně, takže já jsem spíš na starý válečný, takže simonov sks45 s bodákem a svt-40 mají taky své kouzlo
(můžeš chodit na soutěže střelby z II.svět.)

na obranu 7.65 taky stačí - když se trefíš, na hlavu moc ne - menší pravděpodobnost trefení, střílí se na trup a tam je lepší větší kalibr, protože nemusíš trefit životně důležitý orgán a jen útočníka naštveš


jsem pomalejší - ale ne vždy
Antihero (Člen)
10.11.2012 16:53:18
Offline

Re: Pistolníci

zzzmrzlinar psal:
Antihero psal:

Ballů ty vole kdo ti poradil 7,65 na obranu. Naprostá sebevražda, to ho můžeš rovnou tim železem umlátit k smrti a ani nepáskovat nábojeheadshake

ale no tak, takovýhle kategorický odsudky, často ještě následuje nějaká chytrost, že stačí mít silnější koženou bundu a takovýhle prskátko to neprostřelí

http://www.buchtik.eu/Revo/Nacvik/nacv_ucstrel.htm

doporučuju tu druhou tabulku zaměřenou na neexpanzní tudíž u nás dovolené střelivo,

takovejdle kategorickej odsudek je po vlastní zkušenosti. Na nějaký tabulky seru, pro mne 7,65 pokud netrefíš vitální zonu je naprosto neškodná včelka.
navíc to není ani na tréning bo ty náboje sou dražší než 9 para.
...


There's a pie in the sky when you die.
Monty Jack (Člen)
10.11.2012 22:04:46
Offline

Re: Pistolníci

cz75 - jisté riziko narazit na horší kus (asi jak páteční směny v taliánské automobilce) - pak je to na DODO u nějakýho puškaře. Pokud se toto podaří eliminovat při/před nákupem - pak jestli sedne do ruky a vyhovují mířidla bude sloužit k naprosté spokojenosti.
(velký počet klonů nesouvisí s kvalitou, či geniálností konstrukce, ke kopírování došlo jednoduše proto, že soudruzi nepřikládali patentové ochraně valný význam)

Kdo překousne jistej svéráz glockovské pojistky a vyhovuje mu úchop (4.gen má vyměnitelný hřbety a přizpůsobitelnou rukojeť) pak nemusí kus od kusu řešit, naprosto spolehlivá, přesná a blbuvzdorná zbraň (v 9mm - u .40SW se dost řešilo praskání komory - jednu bouchlou jsem viděl na vlastní oči)

Nákupy z druhé/třetí ruky jsou možná ještě lepší než funglovky - v drtivé případě prodejů je možné zbraň před koupí vyzkoušet na střelnici, což ti o ní řekne nesrovnatelně víc než letáček v prodejně a dostaneš se na výrazně lepší cenu.
Sám jsem se tak dostal k HK za cenu poloviční ve stavu nové zbraně.

Gazela je dle všech indicií klasický UB - SA vz.58 zcivilněný a reimportovaný po prodeji buď vojenských uloženek z nedotknutelných zásob, milicí, repasovaných atp. Armáda se po avizovaným přezbrojení zbavuje automatů a vývoz bývá někdy podmínkou. Upravovat na semiauto, případně repasovat a kompletovat to snad mají poláci - ale za to ruku do ohně nedám.

Nevidím jediný důvod proč nenosit přebíjený střelivo - pakliže odpovídá továrnímu provedení. V prvé řadě je olovo řádově neprůraznější než plášťový a nejenže snížím pravděpodobnost průstřelů pokud se trefím, ale hlavně následnou nebezpečnost při odrazu na kovových, betonových či kamenných plochách (u cihly bych si taky nebyl jistej - při blbým úhlu to možný je).
Druhou věcí je - že pokud už mám vlastní střelivo jsem schopen jej nasypat ve výrazně vhodnějších laboracích než továrky, který jsou pro účely obranné střelby zbytečně našlapaný.
Faktem je, že přebíjenky od někoho, kdo chlastná na střelnici bych taky nenosil.

Jinak požadavek na malou a spolehlivou záležitost k nošení asi nejlépe plní  volba kamarádky http://www.ruger.com/products/lcr/models.html

na občasný bouchnutí na střelnici stačí naprosto cokoliv co padne dobře do ruky.

Na nějaký vážnější sportovně střelecký ambice už to chce trochu větší investice jak do nástroje tak do krmení - nebo to dohnat extrémně šikovnejma rukama smile1


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Fresh Man (Člen)
11.11.2012 01:41:48
Offline

Re: Pistolníci

dobrý je se taký zamyslet nad legální municí ... takže kalibr je kalibr ..mrtvej svědek žádnej svědek ...


Bandit pičo
vorel (Člen)
11.11.2012 11:06:33
Offline

Re: Pistolníci

Pardon že píšu bo zbraním nerozumím a asi ani nechci
Na půdě v podlaze sem našel nějakou německou válečnou pistolku
Vubec sem nevěděl  co s tím tak sem zavolal kamosovi esli mě toho nechce zbavit
Sušice Hradiště dal za hodinupadesatsmile1


řikám si hurikán
Kelly01 (Člen)
11.11.2012 11:23:36
Offline

Re: Pistolníci

Jo jo, v tom je balíkgood

Jinak vraždit perkusem, ten se nedohledá, ideál derringerbigsmile


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
11.11.2012 12:35:36
Offline

Re: Pistolníci

mr.BSE psal:

a nebejt snahy o znovunatahnuti po prvni rane a zbytecnyho mireni po posledni rane, tak sem byl jako profik

bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
béšestka (Člen)
11.11.2012 13:15:55
Offline

Re: Pistolníci

A co instruktoři, taky je máte rádi?
Je supr, když za zádama stojí 7 chytrejch, jeden má pípák a dej dvojstřel s tasením do 3 sec.
1,7 levou rukou z pravostranýho zapnutýho pouzdra, ale přesnost headshakesmile1


Prstořeza známej:-)
Kelly01 (Člen)
11.11.2012 14:02:26
Offline

Re: Pistolníci

A co pravá levá ruka na 20m, to je nářez před pípákembigsmile


God Save The Queen!
béšestka (Člen)
11.11.2012 15:55:00
Offline

Re: Pistolníci

Tasit pravou střílet levousmile1


Prstořeza známej:-)
Banditatom (Člen)
11.11.2012 19:30:36
Offline

Re: Pistolníci

včera jsem s tátou vyhnal s ČZ pavouky.. no jde vidět, že trening je v hajzlubad ale opět potvrdila svou spolehlivostgood 12krabiček (12X25) ani jeden zásekgood jo a to naboje jsou starší jak jábigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
11.11.2012 21:27:37
Offline

Re: Pistolníci

Anti - no jak myslíš, tvoje věc podle mě jsou řeči o neškodnejch včelkách blbost.

Banditatom - tos střílel s tou CZ50? já s ní mám podobnou zkušenost, koupil jsem jí za litr v super stavu a mimo vyčištění úderníku vod puškaře nepotřebovala vod tý doby nic. Jen střílí a střílí a to ti každej znalec řekne jakej je to krumpl a sráč. Matroš sice asi nebude kdovíjaká hitparáda ale jak říkám maká to furt. Ta moje je i podivuhodně přesná takže s ním střílim docela často a to jsem jí kupoval jen z "nostalgie" bo si jí pamatuju, jak nám ji ve školce eště se Škorpionem ukazovali esembáci když tam byly na besídce.

mr.BSE (Člen)
11.11.2012 21:50:20
Offline

Re: Pistolníci

hlemejzd999 psal:
mr.BSE psal:

a nebejt snahy o znovunatahnuti po prvni rane a zbytecnyho mireni po posledni rane, tak sem byl jako profik

bigsmilebigsmilebigsmile

no nemám pravdu? bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
karlos100 (Člen)
12.11.2012 09:37:07
Offline

Re: Pistolníci

zzzmrzlinar psal:

Anti - no jak myslíš, tvoje věc podle mě jsou řeči o neškodnejch včelkách blbost.

JJ,kámo,to je stejný jako když jedna nádhera v americe rozstřílela na sračky jinou
revolverem třicetosmou a následně do výslechu uvedla,že si nemyslela,že třiceosmička je nebezpečná zbraň,když všude ukazujou velikánský bouchačky.bigsmile
takže celý téma je jen vo zpestření čekání na jarobigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
zzzmrzlinar (Člen)
12.11.2012 10:09:59
Offline

Re: Pistolníci

karlos100 psal:
zzzmrzlinar psal:

Anti - no jak myslíš, tvoje věc podle mě jsou řeči o neškodnejch včelkách blbost.

JJ,kámo,to je stejný jako když jedna nádhera v americe rozstřílela na sračky jinou
revolverem třicetosmou a následně do výslechu uvedla,že si nemyslela,že třiceosmička je nebezpečná zbraň,když všude ukazujou velikánský bouchačky.bigsmile
takže celý téma je jen vo zpestření čekání na jarobigsmilebigsmilebigsmile

tak to je slušná příhoda bigsmile a nejhorší je, že to asi bude i pravda smile1

jináč téma je to dobrý, vona ta spotřeba a podobný je už po těch letech trochu vohraná

Antihero (Člen)
14.11.2012 20:22:23
Offline

Re: Pistolníci

surprised a jak to souvisí s tématem? tady snad všichni rozdíl mezi .38 a 7.65 znají ne? Proti osmatřicítce nemám jedinou výhradu.


There's a pie in the sky when you die.
škardík (Člen)
14.11.2012 21:45:55
Offline

Re: Pistolníci

Tak je domasmile1 radostcool

http://img534.imageshack.us/img534/5725/kosax.jpg



A tady skupinovka, aneb "moje holky" smile1

http://img849.imageshack.us/img849/4201/84082717.jpg

viz avatar:)
Filous (Člen)
14.11.2012 21:52:59
Offline

Re: Pistolníci

škardík psal:

Tak je domasmile1 radostcool
http://img534.imageshack.us/img534/5725/kosax.jpg

A tady skupinovka, aneb "moje holky" smile1
http://img849.imageshack.us/img849/4201/84082717.jpg

...a válka může začítgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
14.11.2012 22:15:43
Offline

Re: Pistolníci

koukám že příští sraz bude někde u letiště abyste procházeli rámem a my vostatní byli f klidu že nás při pátym škopku nepostřílíte smokincool


...nikdo nevojebe Ježíše...
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 22:22:57
Offline

Re: Pistolníci

No ty pičo,ste magořisurprisedbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nety (Člen)
14.11.2012 22:24:52
Offline

Re: Pistolníci

škardíku ty se chystáš na svatou válku?bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
faitík (Člen)
14.11.2012 22:33:02
Offline

Re: Pistolníci

škardíku ty moc čumíš na SOAidontknowhelpbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
škardík (Člen)
14.11.2012 23:35:00
Offline

Re: Pistolníci

nene, sem měkej. kámoš má u postele do kosy 13 napáskovanejch zásobníků + 3000 nedotknutelnejch nábojů "kdyby náhodou". o tt33 + 7 zásobníků nemluvěbigsmile
pár věcí mě ale trápí. jmenovitě: chci jinou broknu, chci pětašťouru a chci malorážkovou pistoli s tlumičem(kdyby se to smělo samo) a chci do kosy odladěnej adaptér na malorážku(a kdyby se to smělo tlumič na 7,62 i .22)good


viz avatar:)
škardík (Člen)
14.11.2012 23:36:36
Offline

Re: Pistolníci

faitík psal:

škardíku ty moc čumíš na SOAidontknowhelpbigsmile

no čekam na s5e10 na
http://www.serialycz.cz/2010/03/sons-of-anarchy/


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr