Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » B 650 S Nestartuje

Kachna1403 (Člen)
31.10.2012 13:09:34
Offline

B 650 S Nestartuje

Kluci šikovní, určitě mi poradíte. Vím, že tyhle problémy se řeší pořád dokola, ale tak holce by jste mohli poradit evil

Měsíc a něco mi bandaska stála doma v garáži, jelikož - když jsem jela pracovně do Brna, tak venku bylo 10 st a pršelo. Teď, když jsem zas doma, venku je 8st - ale sluníčko bigsmile takže bych se chtěla svézt.

Přijdu do garáže, nastartuju a startér točí ale neháže to jiskru. Protože mám motorku od dubna, chtěla jsem to svést na svíčky, které jsem ještě nevyměňovala, ale bylo to v plánu na jarní servis. Vyšroubovala jsem obě ty boční a vypadaly celkem nově (na staré ER 5 byly i ty keramické části po týdnu černé). Na rámu to jiskru háže. No nicméně co mě tak napadlo, kápnout pod svíčky trochu benzínu a potom to jakoby chtělo naskočit, ale zas nic ....  Se sytičem (bez plynu), s plynem bez sytiče (to mám natrénováno z ER 5ky) a stále nic .... Tak jsem to zabalila a doufám, že to nějak s vaší radou zprovozním.

Chce to asi ty nové svíčky co? redface
Děkuji převelice smile1

Banditatom (Člen)
31.10.2012 13:21:21
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

svíčky byli suché nebo mokré? dle mého usudku bych to viděl na baditit klasiku bigsmile než začneš cokoliv měnit tak zkus dát sytič na plno heftem neheftovat a točit! pravděpodobně se ti vypařil benzín s karbců a ono chvíli trvá než se zas plovákovky naplní...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kachna1403 (Člen)
31.10.2012 13:22:27
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

Byly suché jak treska! bigsmile

Banditatom (Člen)
31.10.2012 13:24:33
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

Kachna1403 psal:

Byly suché jak treska! bigsmile

takže jsme odhalily problémgoodbigsmile

hmm koukám přespolŇačkaevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kachna1403 (Člen)
31.10.2012 13:28:53
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

Díky můj zachráňče, půjdu to pak ještě vyzkoušet a pokud přes Pinduli uslyšíš nějaký nářek, tak to jsem já! bigsmile

VikecB12 (Člen)
31.10.2012 13:56:33
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

Ještě je varianta slabší baterky,kerá sice točí,ale na pořádnou jiskru už jí nezbývá dost šťávy. Jestli motorka před odstavením normálně bez problémů jezdila,tak myslím by mohlo stačit pořádně zamotat startérem a musí vrčet. Pomoct klidně přes káble z auta,nebo z velké baterky...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tachec (Člen)
31.10.2012 13:59:27
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

Taky to může být baterkou - po měsíci stání v takovémhle počasí to taky nenastartuju, protože mám starší baterku (a nízké teploty jí dorazí) a ta sice točí, ale prostě to nestačí. Dám ji na nabíječku a za chvíli to běží - benzín by se za měsíc stání vypařit neměl - aspoň mně se nevypaří...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
tachec (Člen)
31.10.2012 14:02:55
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

VikecB12 psal:

Ještě je varianta slabší baterky,kerá sice točí,ale na pořádnou jiskru už jí nezbývá dost šťávy. Jestli motorka před odstavením normálně bez problémů jezdila,tak myslím by mohlo stačit pořádně zamotat startérem a musí vrčet. Pomoct klidně přes káble z auta,nebo z velké baterky...

Než jsem to dodatloval, tak jsi mě předběhl...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
VikecB12 (Člen)
31.10.2012 14:24:35
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

tachec psal:
VikecB12 psal:

Ještě je varianta slabší baterky,kerá sice točí,ale na pořádnou jiskru už jí nezbývá dost šťávy. Jestli motorka před odstavením normálně bez problémů jezdila,tak myslím by mohlo stačit pořádně zamotat startérem a musí vrčet. Pomoct klidně přes káble z auta,nebo z velké baterky...

Než jsem to dodatloval, tak jsi mě předběhl...

Kdyš já někoho předběhnu v datlování,tak to už je co říct,těma dvouma prstama totiž ukrutně valímcoolbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
31.10.2012 14:30:26
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

VikecB12 psal:
tachec psal:
VikecB12 psal:

Ještě je varianta slabší baterky,kerá sice točí,ale na pořádnou jiskru už jí nezbývá dost šťávy. Jestli motorka před odstavením normálně bez problémů jezdila,tak myslím by mohlo stačit pořádně zamotat startérem a musí vrčet. Pomoct klidně přes káble z auta,nebo z velké baterky...

Než jsem to dodatloval, tak jsi mě předběhl...

Kdyš já někoho předběhnu v datlování,tak to už je co říct,těma dvouma prstama totiž ukrutně valímcoolbigsmilebigsmile

...píšeš pomalu ale krasopisněbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kachna1403 (Člen)
31.10.2012 16:45:59
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

JE to hérečka .... došla jsem do garáže po 3h od prvního pokusu, rozhodnutá nechat to běžet na sytič, nebo vytáhnout baterku a ta sviňa naskočila napoprvé!!! bigsmile bigsmile

Tak asi jen protestovala, že jsem na ni teď neměla čas. Nicméně děkuju za všechny rady! good  Akorát mě štve, že zítra už to vypadá na déšť ....sick

VikecB12 (Člen)
31.10.2012 21:18:17
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

No to sme rádi,že seš rádabigsmile Tak už zbývá jenom abys vyměnila fotky v profilu za nějaký,kde tě uvidíme,ať víme,co za kocóry jezdí na banditechcoolevilevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
31.10.2012 23:03:43
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

VikecB12 psal:

No to sme rádi,že seš rádabigsmile Tak už zbývá jenom abys vyměnila fotky v profilu za nějaký,kde tě uvidíme,ať víme,co za kocóry jezdí na banditechcoolevilevil

...klíd, ty už máš do kartáče naprskáno bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
01.11.2012 00:06:19
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

osiris psal:
VikecB12 psal:

No to sme rádi,že seš rádabigsmile Tak už zbývá jenom abys vyměnila fotky v profilu za nějaký,kde tě uvidíme,ať víme,co za kocóry jezdí na banditechcoolevilevil

...klíd, ty už máš do kartáče naprskáno bigsmile

ajovlastně,já zapomělredfacebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
01.11.2012 07:38:38
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

VikecB12 psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

No to sme rádi,že seš rádabigsmile Tak už zbývá jenom abys vyměnila fotky v profilu za nějaký,kde tě uvidíme,ať víme,co za kocóry jezdí na banditechcoolevilevil

...klíd, ty už máš do kartáče naprskáno bigsmile

ajovlastně,já zapomělredfacebigsmile

to bylo taková vteřinová záležitost  , že si to už nepamatuje bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
01.11.2012 12:08:54
Offline

Re: B 650 S Nestartuje

osiris psal:
VikecB12 psal:

No to sme rádi,že seš rádabigsmile Tak už zbývá jenom abys vyměnila fotky v profilu za nějaký,kde tě uvidíme,ať víme,co za kocóry jezdí na banditechcoolevilevil

...klíd, ty už máš do kartáče naprskáno bigsmile

...upřímnost nadevšegoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr